לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
פניה למבקר המדינה:חשד להונאה מסביב למזונות של יהודים  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Nakim
צוות
צוות
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 516


הודעהפורסם: ראשון 09.07.06 8:03    נושא ההודעה: פניה למבקר המדינה:חשד להונאה מסביב למזונות של יהודים

נושאים קשורים:

אהרן ברק, בתקופת כהונתו התפשטה מחלת השחיתות בקצב מפחיד,עיתון הארץ 7.3.06

ב"זכות" בנו העו"ד של אהרון ברק, נשלם על המונדיאל. "נקים" 8.6.06

אקטיביזם שיפוטי? אהרון ברק וניצול מעמדו לקידום משפחתו באמצעות מערכת המשפט. עיתון העיר 24.5.01

ספרו של עו"ד יוסי דר, "אהרון ברק ומנעמי שלטון החוק"

על מעלליו של חותנו עו"ד דן כהן שברח מהארץ אחרי שנחקר במשטרה בהזהרה ועל פרשיות שחיתות קשורות בהן מעורב לכאורה אהרון ברק. גלובל רפורט 21.9.05

כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים שלא ביושר,פרשת 17 הדירות של משפחת ברק. "נקים" 26.7.06


לכבוד: מבקר המדינה – כב` השופט בדימוס מיכה לינדנשטראוס


‏י"ג תמוז תשס"ו
‏09 יולי 2006

הנדון: חשד לניסיון מתמשך של בכירי מערכת המשפט לרמות את הכנסת ולעשוק אלפי אזרחים.

א.נ.

הנני מתכבד לפנות אליך כדלקמן,

הליכי הגירושין בישראל הפכו מזה זמן רב לסיוט של ממש בישראל מפאת מרוץ וכפל הסמכויות שיצרה מערכת המשפט מעצם ההפרה המוזכרת להלן.

במאמר שמצורף כאן עולה חשד שבכירים במערכת המשפט פעלו באופן מגמתי ועקבי לרמות את הכנסת ואת אזרחי המדינה כדי להקנות לבתי משפט אזרחים סמכויות לדון במזונות של יהודים בניגוד לחוק מטעמים פסולים ואפלים.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=573

בתוך המאמר מפורט הניסיון הכושל להקנות במרמה סמכויות אלו באמצעות הצעת חוק 2749, חוק בית המשפט לעניני משפחה (תיקון מס` 4) השוואת סמכויות שיפוט) התשנ"ח – 1998.

עולה חשד שבימים אלה מנסה המחלקה לייעוץ וחקיקה שוב לבצע מחטף זה אך הפעם בדמות "תזכיר חוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (יישוב מוקדם של הסכסוך), התשס"ו - 2006" תוך שהיא מנסה שוב לרמות את הכנסת ולהציג מיצג שווא שלבתי משפט לענייני משפחה יש סמכות לדון במזונות וגירושין של יהודים.

כמן כן אתכבד לפנות אליך בקרוב בנושא הנגזר מפרשה זו, עסקאות פסולות באמצעות כונסי נכסים בהן מעורבים לכאורה שופטים כמתואר במאמר.

בכבוד רב

חיים יטיב
דובר ארגון "נקים ישראל"

ד"א: haim@nakim.org
פקס: 035423023
נייד:0546533858
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

Nakim
צוות
צוות
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 516


הודעהפורסם: ראשון 09.07.06 8:31    נושא ההודעה: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט?!

ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט?!

(חשיפה ראשונה מסדרה של חשיפות בנדון, הכתבה הבאה תדון ב-17 הדירות של אהרון ברק וילדיו ועל מנעמיו של שלטון החוק)חשיפה: כך רימו לכאורה שופטי העליון ואנשי הפרקליטות את הכנסת, עשקו גנבו וגונבים את אזרחי ישראל שנים על גבי שנים.

לגרסה וורד להדפסה וצפיה לחץ כאןשפשפו נא את העיניים, הסיפור המדהים המתואר כאן הינו כמעט יחיד מסוגו בארצנו וחושף את העבירות על החוק שביצעה לכאורה מערכת המשפט בהנהגתם של מספר שופטים בעליון וביניהם אהרון ברק, על מנת להשיג במרמה סמכויות שהמחוקק לא נתן להם תוך פגיעה באלפי אזרחים בצורה קשה ביותר.

להלן יתואר כיצד המשפטנים הבכירים פועלים לכאורה מזה שנים באופן מתואם להקנות לבתי המשפט האזרחים סמכות לדון במזונות של יהודים בניגוד לחוק ולהוראות הכנסת.
מדובר ככל הנראה בשערורייה קולוסאלית אשר תדרוש זמן כדי להפנימה וכדי לאמוד את הנזקים שהיא גרמה לאזרחי המדינה שנפלו קרבן ל "עוקץ" משפטי זה של מערכת המשפט. הנזקים לא מצטמצמים רק בהיבט האישי והכספי אלא נפתחת כאן תיבת פנדורה ענקית בהיבט הדתי לאור הפגיעה בתוקפן של הגטים שניתנו בשעה שהתנאים למתן הגט הופרו עם כל ההשלכות החמורות שנובעות מכך (הפיכת אלפי ילדים לממזרים), נושא זה יובהר במאמר נפרד.

עשרות שנים, מערכת המשפט בישראל רימתה את הכנסת ואת העם ב"תרגילים" שיתוארו בהמשך והקנתה לבתי משפט אזרחיים ומאוחר יותר לבתי משפט לענייני משפחה, סמכויות לדון בענייני מזונות של יהודים ללא שאיש הסמיך אותם לכך. מערכת המשפט הוסיפה חטא על פשע ונתנה הוראה סמויה לשופטים לפסוק מזונות ילדים גבוהים במיוחד כדי לעודד הגירת תיקים מבתי הדין הרבניים לבתי המשפט האזרחיים וכל זה ללא כל סמכות, עד עצם היום הזה.

התוצאה, מאות אלפי נשים בישראל התפתו לפרוק את עול הנישואים בתמורה לכספי המזונות הגבוהים במיוחד שחיכו להם בפתח בתי המשפט האזרחים. האבות הגרושים באלפיהם נקרעו תחת עול המזונות, נזרקים מביתם ומנותקים מקשר עם ילדיהם, נשים רבות לא היססו להפעיל את המשטרה ואת שרותי הרווחה בתלונות סרק כדי לזכות בלוטו המובטח ולהצדיק גירושין. הדבר גרם עוול למאות אלפי גברים וילדים אשר חייהם נהרסו מתרגיל נבזי ולא חוקי זה של מערכת המשפט.

הפרשה מתחילה בשנת 1922, בשנה זו ממשלת המנדט הבריטי מחוקקת חוק לניהולה של ארץ ישראל, חוק זה נקרא "דבר המלך במועצה על פלשתינה (א"י) 1922, להלן "דבר המלך במועצה". היום בשנת 2006 חוק זה הינו תקף עדיין בחלקו ועל בסיסו נבנו כל החוקים מאז הקמת המדינה. בחוק זה, הסמיכה ממשלת המנדט בתי-דין דתיים של שלוש הדתות לדון באופן בלעדי במספר תחומים של הדין האישי, זאת כדי לשמר את הסמכות שהוקנתה להם בתקופת השלטון העותומאני.

בתי הדין הרבניים קיבלו מתוקף סעיף 53 (1) של חוק זה סמכות בלעדית לדון בנושאים הבאים:

"שיפוט יחיד בעניני נישואים וגיטין, מזונות וקיום צוואות של אנשים מבני עדתם שאינם נתינים נכריים כמוגדר בסעיף 59."

החוק "דבר המלך במועצה" המקורי מצורף כאן והינו חיוני ביותר להבנת כל הפרשה.


א` – סעיפים 52 עד 54 של חוק "דבר המלך במועצה על פלשתינה (א"י) 1922"

click to enlarge


החוק צולם ע"י הח"מ בכנסת ישראל ובאדיבותו של מנהל ארכיון הכנסת. ניסיון להסתיר את החוק בגרסתו ומשמעותו המקורית הוא זה שסייע, בן השאר, לשופטי העליון ולמשרד המשפטים להפעיל את ה"עוקץ" מבלי שיתעוררו חשדות נגדם כפי שיסתבר בהמשך.

החוק אינו משתמע לשני פנים ושיפוט יחיד משמעותו שרק בית-דין רבני יכול לדון בענייני מזונות של יהודים, שום ערכה משפטית אחרת. המדהים הוא שעד עצם היום הזה המחוקק (קרי הכנסת) שומר בקנאות על סמכות בלעדית זו של בית הדין הרבני. רק בתרגילי הונאה משפטיים הצליחו שופטי העליון ומשרד המשפטים לבטל בלעדיות סמכות זו, בניגוד לחוק.

בשנת 1953 חקקה הכנסת חוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין) תשי"ג – 1953 כתחליף לסעיף 53 (1) לדבר המלך במועצה, חוק זה הינו משמעותי ביותר ותקף עד עצם היום הזה וממנו נגזרה התייחסות הכנסת לסמכויות בית הדין הרבני. בכדי להבין חוק זה על בוריו, יש להביאו יחד עם דברי ההסבר שנלוו להצעת חוק 163 מיום כ"ז באייר תשי"ג 12.5.03, מעיון בהצעת החוק מסתבר כי, לא רק שלא הייתה כוונה כל-שהיא לפגוע בסמכויות הבלעדיות של בית הדין הרבניים בענייני גירושין ומזונות, אלא אף להרחיב סמכויות אלה לכל יהודי הגר בישראל בן שהוא אזרח המדינה ובן שהוא תושב בה. בדברי ההסבר לחוק מובהר שחוק זה בא להוציא מבתי הדין הרבניים רק את הסמכות הייחודית והבלעדית, לענייני אישור צוואות והנהלת הקדשות בלבד.

הצעת החוק מצורפת בזה.


ב` – הצעת חוק 163, שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין) תשי"ג – 1953

click to enlarge

להלן גרסתו העדכנית של החוק:
4. הוגשה לבית דין רבני תביעת גירושין בין יהודים, אם על ידי האשה ואם על ידי האיש, יהא לבית דין רבני שיפוט יחודי בכל ענין הכרוך בתביעת הגירושין, לרבות מזונות לאשה ולילדי הזוג.

סעיף זה שומר באופן פשוט וברור על בלעדיות זו על אף שנפתח פתח לפרשנות עם קשירת המזונות לתביעת הגירושין, פתח לפרשנות שייסגר באחת, בשעה שנזכרים בתכלית החוק, דברי ההסבר הנלווים להצעת החוק, את החוק ממנו הוא נגזר (דברי המלך במועצה) ואת כל החוקים שבאו אחריו באותו נושא וששמרו על בלעדיות זו.

להלן חוקים ששמרו על בלעדיות חד-משמעית זו:

בשנת 1959 נחקק חוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) תשי"ט 1959, בחוק זה שוב שוריינה הסמכות הבלעדית של בתי הדין הרבניים לדון במזונות הקטינים ובת הזוג כלשון החוק:

3. (א) אדם חייב במזונות הילדים הקטינים שלו והילדים הקטינים של בן-זוגו לפי הוראות הדין האישי החל עליו, והוראות חוק זה לא יחולו על מזונות אלה.
(ב) אדם שאינו חייב במזונות הילדים הקטינים שלו והילדים  הקטינים של בן-זוגו לפי הוראות הדין האישי החל עליו, או שלא חל עליו דין אישי, חייב במזונותיהם, והוראות חוק זה יחולו על מזונות אלה.


19 (א) חוק זה אינו בא להוסיף על סמכויות השיפוט של בתי-דין דתיים ולא לגרוע מהן; ומקום שבית דין דתי מוסמך על פי חיקוק לשפוט, יראו כל מקום בחוק זה שנאמר בו "בית משפט" כבא לרבות בית-דין דתי.
(ב) חוק זה בא להוסיף על זכויות המזונות הנתונות על פי כל דין שבית-דין דתי דן לפיו ועל פי הדין האישי החל על הצדדים, ואינו בא לגרוע מזכויות אלה.

גם כאן, החוק אינו משתמע לשתי פנים ומבהיר שחוק זה אינו חל על יהודים וכי הדין האישי של בית הדין הרבני ימשיך לחול על יהודים, כך מובהר מלשון החוק וכך מובהר מדברי ההסבר לחוק המובאים במסמך המצורף כפי שצולם בכנסת.

ג` – הצעת חוק 267, חוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) תשט"ז 1956


click to enlarge

כאן דברי ההסבר לחוק

click to enlarge

בשנת 1995 הוקמו בתי המשפט לענייני משפחה ושוב פעם הכנסת ביקשה לשמר את סמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני בענייני גירושין ומזונות, להלן סעיפים מתוך חוק בית המשפט לענייני משפחה, תשנ"ה- 1995:

25 (א) חוק זה אינו בא לגרוע מסמכויותיהם של בתי הדין הדתיים ובית הדין לעבודה.

אך לא היה ניתן להמשיך ולרמות את הציבור לאורך זמן והיועץ המשפטי לממשלה אשר הבין את הפצצה המתקתקת מתחת לכיסאם של בכירי מערכת המשפט החליט לעשות מעשה.

המעשה קיבל דמות של הצעת חוק מס` 4 שעליה הוחתמו עשרות חברי כנסת שהוטעו וסופר להם שתכלית החוק הינה כמצוטט בהצעת החוק המצורפת: "מטרת התיקון המוצע היא להשוות את סמכויות השיפוט הייחודיות הנתונות לבתי הדין הרשעיים והכנסייתים ביחס למוסלמים ולנוצרים לאלה הנתונות לבתי הדין הרבניים ביחס ליהודים, ולבתי הדין הדרוזים ביחס לדרוזים לאחר שאוחדו תחת קורת גג משפטית אחת על ענייני המשפחה, יש להבטיח גם לכל אזרחי ישראל הזדמנות שווה לפנות לסעד לבתי המשפט האזרחיים בעניני משפחה. יש להדגיש כי התיקון המוצע אינו חוסם את הפניה לבתי הדין הדתיים בעניינים שאינם בסמכות שיפוטם הייחודית, כאשר יחפצו בכך הצדדים. כמו כן אין לתיקון המוצע כל השלכה על סמכויות בית הדין הרבני"


ד` – הצעת חוק 2749, חוק בית המשפט לעניני משפחה (תיקון מס` 4) השוואת סמכויות שיפוט) התשנ"ח – 1998.


click to enlarge

כמה דברי בלע ושקרים ניתן להכניס בשורת כה מעטות ?
ועתה נציג את התיקון המוצע וישפוט הקורא ויקבע מה הקשר בן דברי ההסבר לבן התיקון:
1. בחוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ"ה 1995, בסעיף 3, אחרי סעיף קטן (ב) יבוא:
"(ב1) (1) על אף הוראת סעיף 25 , בית המשפט לענייני משפחה יהא מוסמך לדון בעניני משפחה של מי שנקבעה לגביו סמכות ייחודית בסימנים 52 או 53 לדברי המלך במועצה על ארץ ישראל 1922-1947, למעט עניני נישואין וגירושין.

(2) מקום שאין לבית המשפט לענייני משפחה סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות סעיף 1 לחוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין), התשי"ג- 1953, לא תהא לא סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות פסקה (1)


הבנתם משהו?
"היכן שהחוק מעורפל ולא ברור, שם חפשו את הקומבינה"
(פתגם סיני עתיק (שם,שם))

אם ביקשתם להשוות מוסלמים ונוצרים ליהודים, אז מדוע מוזכרת השוואת סמכויות למי שקיבל סמכות ייחודית לדבר המלך במועצתו על פי סעיף 53, הרי סעיף 53, המוזכר כאן, הוא של היהודים ולא של הנוצרים!? סעיף 54 הוא זה שמזכיר את הנוצרים.

טעות תמימה תאמרו? ומה על כך שברשימת החוקים המופיעים מוזכר למטה בסוף העמוד חוקי א"י כרך ג` עמוד 2638 במקום עמוד 2738, שם מתחילים החוקים של דבר המלך במועצה 1922 המוזכר בחוק!? דבר שהיה מקשה לכל חבר כנסת שהיה חפץ בכך למצוא את החוק הרלוונטי.


ה` – מצורף בזה העמוד 2738 הרלוונטי מספר חוק א"י.


click to enlarge


אולי גם זו טעות תמימה? הסיכוי לטעויות בהצעת חוק הנבדקת פעמים רבות שואפת לאפס והסיכוי לשתי טעויות מצטברות באותו עניין הינו נמוך יותר מהסיכוי של כל אחד מאיתנו לזכות בלוטו. או במונדיאל.

במידה והצעת חוק זו הייתה עוברת, בכך הייתה מסתיימת סמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני לדון בענייני מזונות אך למרבה צערם של בכירי מערכת המשפט היה מי שהעיר על ההצעה והצעת החוק לא עברה.

מעיד על כך תיקון הצעת חוק מספר 5 שבה תוקן הנוסח בצורה שאכן ביטלה את סמכותם הבלעדית של בתי הדין המוסלמים והנוצרים בכך שהקנתה לבתי משפט לענייני משפחה לדון גם בענייני מי שהוסמך בסמכות בלעדית על פי סעיפים 52 ו- 54 .

אך כבר לא היה מדובר בהשוואת סמכויות! ומהכותרת "חוק בית המשפט לענייני משפחה (תיקון מס` 4) השוואת סמכויות שיפוט) התשנ"ח – 1998" נמחקה התרמית של השוואת הסמכויות, ואין קשר מעתה לסמכויות הבלעדיות הנתונות בידי בית הדין הרבני לסמכויות הנתונות עתה, בידי בתי הדין המוסלמים והנוצרים שלהם נמחקו הסמכויות הבלעדיות.

תיקון מס` 5 של חוק בית המשפט לעניני משפחה, תשנ"ה- 1995 אשר אושר מצורף בזה וניתן לראות שגם מספר העמוד הנכון 2738 בחוקי א"י חזר למקומו ובזה נכשל ניסיונה של מערכת המשפט להקנות סמכויות מקביליות לבתי משפט לענייני משפחה בענייני מזונות של יהודים.


ו` – הצעת חוק 2749, חוק בית המשפט לעניני משפחה (תיקון מס` 5, התשס"ב- 2001click to enlarge

אם כך, בצדק תשאלו, כיצד למרות כל האמור לעיל הצליחו שופטי העליון לאפשר לבתי משפט אזרחיים לדון בענייני המזונות של יהודים?

התשובה טמונה בהסתרת כוונת החוקים, את דברי ההסבר של המחוקק ואת כוונת חוק דבר המלך במועצתו משנת 1922 בעניין מזונות, כוונה שהייתה ליתן בלעדיות לבתי דין רבניים, כוונה שעד היום לא שונתה. מילים קטנות הוכנסו בהשפעת מערכת המשפט בתיקוני החוק, מילים חסרות משמעות עבור חברי הכנסת אשר הבהירו את כוונת החוק אך מילים אלו הם שאפשרו לבכירי מערכת המשפט להפעיל את מאמציהם החתרניים בחקיקה, נגד סמכויות בית הדין הרבני. מאמצים חתרניים שהוזכרו כאן ואשר דורשים הרחבה וחקירה במספר נושאים כדוגמת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות עניני ירושה אימוץ ילדים ועוד נושאים שאינם באים במסגרת מאמר זה.

מהרגע ששופטי העליון הצליחו לטשטש את כוונת המחוקק בפסקי הדין שלהם, נסללה הדרך להפוך את הסמכות הבלעדית על פיה בשימוש בכל מיני פעלולים אומללים מהסוג של עצמאות הקטינים לתבוע מזונות מהוריהם היכן שיחפצו, כריכה ואי כריכת תביעת גירושין עם תביעת המזונות וכל שאר "הכריכים והסנדוויצ`ים" ושאר תרגילי ההונאה המשפטיים בהם מצטיינים שופטי ישראל כאשר ברצונם לטהר ולהכשיר את השרץ ולהקנות לעצמם סמכויות לא להם.

בתחילת המאמר הזכרנו את הנזק והעוול שנגרם לאלפי אזרחים ועל הרס משפחות שלמות. נדמה שאיש לא יוכל לדמיין כמה חיים נהרסו וכמה אזרחים אף התאבדו כאשר נקלעו לתופת של הליכי הגירושין בישראל אשר אין להם אח ורע ברשעותם בשום מקום בעולם בעקבות האמור לעיל.

נבקש עתה לציין שבתי המשפט בישראל הם אלה אשר ירשו את בתי המשפט האזרחים בהם ישבו המשפטנים הבריטים ששפטו את העם בתקופת המנדט. השאלה הנשאלת היא באיזה תקופה היה עדיף ליהודים להישפט בענייני המעמד האישי בישראל? תקופת המנדט, בה שופטיה לא ניסו להתחרות בסמכויות בית הדין או ימינו אנו בהן בכירי מערכת המשפט משגעים את האזרחים בבתי משפט עם סמכויות כפולות המתחרים במימון כספי האזרח?

"כסף כסף תרדוף" כתחליף ל"צדק צדק תרדוף"?


המניעים לשערורייה רבתי זו הם רבים וניתנים לפרשנות כיד הדמיון, העצמת כוחו של בית המשפט האזרחי על חשבונו של בית הדין הדתי הייתה, כמובן אחד המניעים הבולטים של בכירי מערכת המשפט אשר ראו גם את כוחם עולה בהתאם, אך בואו נרד לפרטים קצת פחות "אסתטיים". עסקי המזונות וכל הכרוך בם, מגלגלים מיליארדי שקלים כל שנה, זוגות מתגרשים מגיעים לעתים קרובות לחלוקת ביתם ע"י עורכי דין הממונים ככונסי נכסים ע"י בתי המשפט. עורכי דין אלה נתפסו לא פעם מנצלים מצב זה בכדי לבצע עסקאות רווחיות ביותר על חשבון המתגרשים ובניגוד לחוק. מתברר שלשופטים מכובדים ביותר ישנם דירות ובתים מרובים אשר ככל הנראה נרכשו בחלקם בקומבינות מהסוג הנ"ל. על פרשת 17 הבתים של משפחת אהרון ברק וילדיו נרחיב בקרוב מאוד בחשיפה הבאה שלנו.

הגונב "מילקי" בסופר יכול למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח, מה יהיה גורלם של המשפטנים הבכירים המעורבים בפרשה זו? שופטי בית המשפט העליון ובראשם אהרון ברק, היועצים המשפטיים לממשלה מר מני מזוז, אליקים רובינשטיין ואחרים אשר גרמו לשוד כספיהם של אלפי אזרחים ע"י בתי משפט בלתי מוסמכים?

נשאלת עתה השאלה מי יורה לחקור ומי ישפוט את מערכת המשפט בשעה שהיועצים המשפטים לממשלה ידעו על שערורייה זו מראשיתה ועשו כמיטבם פעם אחר פעם להטעות חברי כנסת ולהשחיל באמצעותם הצעות חוק בכדי לטייח פרשה זו ולהוציא מידי בית הדין את הבלעדיות לדון בענייני המזונות וכל הכרוך בגירושין?

כידוע, רק בישראל יש לנו מערכת משפט היפר-אקטיבית שפועלת ללא הרף כלובי לחוקק חוקים שיעצימו אותה יותר ויותר וימנעו כל ביקורת כלפיה. מערכת המשפט הבינה שהגיעו מים עד נפש לאזרחים ממנה, ומפרסמת בחודש האחרון במאמצי יחצנות מוגברים שהיא מקדמת הצעת חוק לרפורמה בענייני הגירושין עם דגש על גישור. באותה תוכנית ניתן לקרא בן השורות ששוב פעם היא תנסה להכשיר את השרץ ולהוציא מבית הדין הרבני את הסמכות הבלעדית לדון בענייני הגירושין.
מערכת המשפט פועלת בנדון באמצעות המחלקה "לייעוץ וחקיקה" הכפופה ישירות ליועץ המשפטי לממשלה.
בחוצפה בלתי נסבלת מנסה המחלקה לייעוץ וחקיקה להצדיק את הצעת החוק כדי למנוע את מרוץ הסמכויות כמתואר בתזכיר, הרצחת גם ירשת? מרוץ וכפל הסמכויות קיימת בגלל הפרת החוק שהוזכרה לעיל! ונדמה שאין הדבר מהווה עליה לשנות את החוק בענין הסמכויות במאומה אלא מהווה עילה להעמיד לדין מספר משפטנים ולקיים את החוק כמשמעו וכלשונו ...

ראה את ההצעת חוק שהיועץ המשפטי לממשלה מנסה לקדם בדמות "תזכיר חוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (יישוב מוקדם של הסכסוך), התשס"ו - 2006"


ז` – כתבה במעריב מיום 18.6.06 על היוזמה של מערכת המשפט לקדם חוק בנדון


click to enlarge

ניתן לקוות שהכנסת תשכיל שלא לאפשר למספר מטשטשי חוק של מערכת המשפט להשפיע על פוליטיקאים החשודים בפלילים בתמורה לסגירת תיקיהם ולחוקק חוק שיכשיר את מעשה הנבלה רטרואקטיבית כפי שהכנסת לא הייתה מאפשרת לחבר כנסת עבריין לחוקק חוק שיפטור אותו מעונש.

נהפוך הוא נקווה שהכנסת תקים ועדת חקירה פרלמנטרית שתחקור פרשה זו ותעמיד בהתאם את האחראים לדין

תודה
למר מאיר אברהם אשר האיר את תשומת ליבנו לנושא שבנדון.
לח"כ יצחק לוי על האוזן הקשבת
לעו"ד ז. ו-כ מירושלים המבקשים להישאר בעילום שם ואשר בדקו ואישרו את הנאמר כאן.
למר דוד ברגמן על העזרה בהכנת המאמר.

חיים יטיב
נייד: 0546533858
דובר ארגון "נקים ישראל"

הטלפון הנייד מתפרסם כאן ואני עומד לרשותם של כל העיתונאים שידרשו חומר נוסף לחקור פרשה חמורה ומרתקת זו.
www.nakim.org

[img][/img][/b]
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

דליה
אורח
הודעהפורסם: שני 11.09.06 11:01    נושא ההודעה: עינוי נשים במערכת בתי הדין הרבנים

כתוצאה משחיתות בבתי הדין הרבנים, כתוצאה מהפלית נשים בבתי הדין הרבנים
אישה משולה לשוטה וקטין - פסולה לעדות - אין מקום בחברה דמוקראטית - שכל אזרחיה אמורים להיות שווים בפני החוק - לבית דין שמפלה מהיסוד את הנשים!!!!
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 1010


הודעהפורסם: שני 11.09.06 11:13    נושא ההודעה: שלום דליה, יש מקום לטענות כלפי בית הדין הרבני

שלום דליה, יש מקום לטענות כלפי בית הדין הרבני אשר הינו רחוק מלהתנהל בצורה תקינה.
אין במאמר לעיל כדי לשבח את התנהלותו של בית הדין הרבני על אף שאין אני מביע בזאת דעה בסוגיה שאת מעלה.
יחד עם זה המאמר כאן מפרט כיצד מתבצע עיוות דין רבתי במדינת ישראל בכל הקשור לסוגיית המזונות והתחרות הנבזית הקיימת בן בית הדין לבן בית המשפט כדי שנשים ילכו להתדיין שם.
בשורה תהחתונה אזרחי המדינה הם הקורבנות של שערוריה זאת ויש להקפיד שלא לערב דברים שאינם קשורים לסוגיה כמו התנהלות בלתי ראויה של בית הדין בסוגיות אחרות.
בברכה
חיים

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

לפרסם אי-תגובת המבקר
אורח
הודעהפורסם: חמישי 08.01.09 18:39    נושא ההודעה: מבקר המדינה לא עונה! אזרחי המדינה חייבים לפעול נגד המשפטנים והבכירים החשודים

המבקר הוא חלק בלתי נפרד ממערכת המשפט המושחתת:

כשמגיעות אליו עובדות פליליות שמחשידות שופטים ומנהליהם, בכירים
ועובדי ציבור שנמצאים מעל לחוק, המבקר בוחר בשתיקה במקום
לפעול על פי הנדרש ממנו בחוק !!!

אם אזרחי המדינה לא יקחו את החוק לידיים, בקרוב המדינה לא תמשיך להתקיים
חזרה למעלה

בתמורה בתו נבחרה לשופטת
אורח
הודעהפורסם: שלישי 20.01.09 7:48    נושא ההודעה: מבקר המדינה שייך לכנופית מערכת המשפט- לא פועל נגד משפטנים חשודים...

UT
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

כתוב באנגלית לידיעת חו'ל
אורח
הודעהפורסם: שישי 03.07.09 23:01    נושא ההודעה: Write in English for the Americans

Americans don't know about this corruption of Aharon Barak and the Israeli Judicial System... i
חזרה למעלה

מבקר חדש והמנגינה נשארת..
אורח
הודעהפורסם: רביעי 12.08.09 21:45    נושא ההודעה: מבקר בא ומבקר הולך אך הם שכירי מערכת מושחתת ופועלים במירמה...!

העם היושב בציון חייב לקחת את המושכות לידיים - ארה'ב לא תציל אותנו
במקרה חירום!
חזרה למעלה

רק מהפכה תעצור השחיתות
אורח
הודעהפורסם: שבת 22.08.09 2:01    נושא ההודעה: יש לקחת החוק לידיים כדי להעניש את כל המנהיגים והמנהלים החשודים או יורשיהם

Evil or Very Mad
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group