לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר מוטי מ- פתח תקוה --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
חשיפה בלעדית:ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט?! לך לעמוד 1, 2  הבא  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

הכתבה באייס שצונזרה,תחת הכותרת: "ישראל ידעה על הסיכונים של חיסוני קורונה והשתיקה זאת"
שבת 15.10.22 16:27

כעת המחוסנים חשופים פי חמש להדבקה מקורונה עם מערכת חיסונית הרוסה עד כ-80% חשד לאיידס
שישי 22.04.22 10:41

Vaccinated are 5 times more affected by Covid,immune system reduced by 80%&AIDS in sight
שני 07.02.22 14:35

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שישי 07.07.06 12:12    נושא ההודעה: חשיפה בלעדית:ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט?!


נושאים קשורים:

אהרן ברק, בתקופת כהונתו התפשטה מחלת השחיתות בקצב מפחיד,עיתון הארץ 7.3.06

ב"זכות" בנו העו"ד של אהרון ברק, נשלם על המונדיאל. "נקים" 8.6.06

אקטיביזם שיפוטי? אהרון ברק וניצול מעמדו לקידום משפחתו באמצעות מערכת המשפט. עיתון העיר 24.5.01

ספרו של עו"ד יוסי דר, "אהרון ברק ומנעמי שלטון החוק"


על מעלליו של חותנו עו"ד דן כהן שברח מהארץ אחרי שנחקר במשטרה בהזהרה ועל פרשיות שחיתות קשורות בהן מעורב לכאורה אהרון ברק. גלובל רפורט 21.9.05

כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים שלא ביושר,פרשת 17 הדירות של משפחת ברק. "נקים" 26.7.06
ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט?!

לצפיה עם המסמכים הנלווים בגוף הכתבה(לבעלי אינטרנט מהיר) לחץ כאן

לגרסה בוורד להדפסה עם המסמכים הנלווים (לבעלי אינטרנט מהיר) לחץ כאן


(חשיפה ראשונה מסדרה של חשיפות בנדון, הכתבה הבאה תדון ב-17 הדירות של אהרון ברק וילדיו ועל מנעמיו של שלטון החוק,
הערת המערכת: הכתבה פורסמה ב-26.7.06 לחץ כאן )


חשיפה: כך רימו לכאורה שופטי העליון ואנשי הפרקליטות את הכנסת, עשקו גנבו וגונבים את אזרחי ישראל שנים על גבי שנים.

שפשפו נא את העיניים, הסיפור המדהים המתואר כאן הינו כמעט יחיד מסוגו בארצנו וחושף את העבירות על החוק שביצעה לכאורה מערכת המשפט בהנהגתם של מספר שופטים בעליון וביניהם אהרון ברק, על מנת להשיג במרמה סמכויות שהמחוקק לא נתן להם תוך פגיעה באלפי אזרחים בצורה קשה ביותר.

להלן יתואר כיצד המשפטנים הבכירים פועלים לכאורה מזה שנים באופן מתואם להקנות לבתי המשפט האזרחים סמכות לדון במזונות של יהודים בניגוד לחוק ולהוראות הכנסת.
מדובר ככל הנראה בשערורייה קולוסאלית אשר תדרוש זמן כדי להפנימה וכדי לאמוד את הנזקים שהיא גרמה לאזרחי המדינה שנפלו קרבן ל "עוקץ" משפטי זה של מערכת המשפט. הנזקים לא מצטמצמים רק בהיבט האישי והכספי אלא נפתחת כאן תיבת פנדורה ענקית בהיבט הדתי לאור הפגיעה בתוקפן של הגטים שניתנו בשעה שהתנאים למתן הגט הופרו עם כל ההשלכות החמורות שנובעות מכך (הפיכת אלפי ילדים לממזרים), נושא זה יובהר במאמר נפרד.

עשרות שנים, מערכת המשפט בישראל רימתה את הכנסת ואת העם ב"תרגילים" שיתוארו בהמשך והקנתה לבתי משפט אזרחיים ומאוחר יותר לבתי משפט לענייני משפחה, סמכויות לדון בענייני מזונות של יהודים ללא שאיש הסמיך אותם לכך. מערכת המשפט הוסיפה חטא על פשע ונתנה הוראה סמויה לשופטים לפסוק מזונות ילדים גבוהים במיוחד כדי לעודד הגירת תיקים מבתי הדין הרבניים לבתי המשפט האזרחיים וכל זה ללא כל סמכות, עד עצם היום הזה.

התוצאה, מאות אלפי נשים בישראל התפתו לפרוק את עול הנישואים בתמורה לכספי המזונות הגבוהים במיוחד שחיכו להם בפתח בתי המשפט האזרחים. האבות הגרושים באלפיהם נקרעו תחת עול המזונות, נזרקים מביתם ומנותקים מקשר עם ילדיהם, נשים רבות לא היססו להפעיל את המשטרה ואת שרותי הרווחה בתלונות סרק כדי לזכות בלוטו המובטח ולהצדיק גירושין. הדבר גרם עוול למאות אלפי גברים וילדים אשר חייהם נהרסו מתרגיל נבזי ולא חוקי זה של מערכת המשפט.

הפרשה מתחילה בשנת 1922, בשנה זו ממשלת המנדט הבריטי מחוקקת חוק לניהולה של ארץ ישראל, חוק זה נקרא "דבר המלך במועצה על פלשתינה (א"י) 1922, להלן "דבר המלך במועצה". היום בשנת 2006 חוק זה הינו תקף עדיין בחלקו ועל בסיסו נבנו כל החוקים מאז הקמת המדינה. בחוק זה, הסמיכה ממשלת המנדט בתי-דין דתיים של שלוש הדתות לדון באופן בלעדי במספר תחומים של הדין האישי, זאת כדי לשמר את הסמכות שהוקנתה להם בתקופת השלטון העותומאני.

בתי הדין הרבניים קיבלו מתוקף סעיף 53 (1) של חוק זה סמכות בלעדית לדון בנושאים הבאים:

"שיפוט יחיד בעניני נישואים וגיטין, מזונות וקיום צוואות של אנשים מבני עדתם שאינם נתינים נכריים כמוגדר בסעיף 59."

החוק "דבר המלך במועצה" המקורי מצורף כאן והינו חיוני ביותר להבנת כל הפרשה.


א` – סעיפים 47 עד 54 של חוק "דבר המלך במועצה על פלשתינה (א"י) 1922"

החוק צולם ע"י הח"מ בכנסת ישראל ובאדיבותו של מנהל ארכיון הכנסת. ניסיון להסתיר את החוק בגרסתו ומשמעותו המקורית הוא זה שסייע, בן השאר, לשופטי העליון ולמשרד המשפטים להפעיל את ה"עוקץ" מבלי שיתעוררו חשדות נגדם כפי שיסתבר בהמשך.

החוק אינו משתמע לשני פנים ושיפוט יחיד משמעותו שרק בית-דין רבני יכול לדון בענייני מזונות של יהודים, שום ערכה משפטית אחרת. המדהים הוא שעד עצם היום הזה המחוקק (קרי הכנסת) שומר בקנאות על סמכות בלעדית זו של בית הדין הרבני. רק בתרגילי הונאה משפטיים הצליחו שופטי העליון ומשרד המשפטים לבטל בלעדיות סמכות זו, בניגוד לחוק.

בשנת 1953 חקקה הכנסת חוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין) תשי"ג – 1953 כתחליף לסעיף 53 (1) לדבר המלך במועצה, חוק זה הינו משמעותי ביותר ותקף עד עצם היום הזה וממנו נגזרה התייחסות הכנסת לסמכויות בית הדין הרבני. בכדי להבין חוק זה על בוריו, יש להביאו יחד עם דברי ההסבר שנלוו להצעת חוק 163 מיום כ"ז באייר תשי"ג 12.5.03, מעיון בהצעת החוק מסתבר כי, לא רק שלא הייתה כוונה כל-שהיא לפגוע בסמכויות הבלעדיות של בית הדין הרבניים בענייני גירושין ומזונות, אלא אף להרחיב סמכויות אלה לכל יהודי הגר בישראל בן שהוא אזרח המדינה ובן שהוא תושב בה. בדברי ההסבר לחוק מובהר שחוק זה בא להוציא מבתי הדין הרבניים רק את הסמכות הייחודית והבלעדית, לענייני אישור צוואות והנהלת הקדשות בלבד.

הצעת החוק מצורפת בזה.

ב` – הצעת חוק 163, שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין) תשי"ג – 1953


להלן גרסתו העדכנית של החוק:
4. הוגשה לבית דין רבני תביעת גירושין בין יהודים, אם על ידי האשה ואם על ידי האיש, יהא לבית דין רבני שיפוט יחודי בכל ענין הכרוך בתביעת הגירושין, לרבות מזונות לאשה ולילדי הזוג.

סעיף זה שומר באופן פשוט וברור על בלעדיות זו על אף שנפתח פתח לפרשנות עם קשירת המזונות לתביעת הגירושין, פתח לפרשנות שייסגר באחת, בשעה שנזכרים בתכלית החוק, דברי ההסבר הנלווים להצעת החוק, את החוק ממנו הוא נגזר (דברי המלך במועצה) ואת כל החוקים שבאו אחריו באותו נושא וששמרו על בלעדיות זו.

להלן חוקים ששמרו על בלעדיות חד-משמעית זו:

בשנת 1959 נחקק חוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) תשי"ט 1959, בחוק זה שוב שוריינה הסמכות הבלעדית של בתי הדין הרבניים לדון במזונות הקטינים ובת הזוג כלשון החוק:

3. (א) אדם חייב במזונות הילדים הקטינים שלו והילדים הקטינים של בן-זוגו לפי הוראות הדין האישי החל עליו, והוראות חוק זה לא יחולו על מזונות אלה.
(ב) אדם שאינו חייב במזונות הילדים הקטינים שלו והילדים  הקטינים של בן-זוגו לפי הוראות הדין האישי החל עליו, או שלא חל עליו דין אישי, חייב במזונותיהם, והוראות חוק זה יחולו על מזונות אלה.


19 (א) חוק זה אינו בא להוסיף על סמכויות השיפוט של בתי-דין דתיים ולא לגרוע מהן; ומקום שבית דין דתי מוסמך על פי חיקוק לשפוט, יראו כל מקום בחוק זה שנאמר בו "בית משפט" כבא לרבות בית-דין דתי.
(ב) חוק זה בא להוסיף על זכויות המזונות הנתונות על פי כל דין שבית-דין דתי דן לפיו ועל פי הדין האישי החל על הצדדים, ואינו בא לגרוע מזכויות אלה.

גם כאן, החוק אינו משתמע לשתי פנים ומבהיר שחוק זה אינו חל על יהודים וכי הדין האישי של בית הדין הרבני ימשיך לחול על יהודים, כך מובהר מלשון החוק וכך מובהר מדברי ההסבר לחוק המובאים במסמך המצורף כפי שצולם בכנסת.

ג` – הצעת חוק 267, חוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) תשט"ז 1956


כאן דברי ההסבר לחוק


בשנת 1995 הוקמו בתי המשפט לענייני משפחה ושוב פעם הכנסת ביקשה לשמר את סמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני בענייני גירושין ומזונות, להלן סעיפים מתוך חוק בית המשפט לענייני משפחה, תשנ"ה- 1995:

25 (א) חוק זה אינו בא לגרוע מסמכויותיהם של בתי הדין הדתיים ובית הדין לעבודה.

אך לא היה ניתן להמשיך ולרמות את הציבור לאורך זמן והיועץ המשפטי לממשלה אשר הבין את הפצצה המתקתקת מתחת לכיסאם של בכירי מערכת המשפט החליט לעשות מעשה.

המעשה קיבל דמות של הצעת חוק מס` 4 שעליה הוחתמו עשרות חברי כנסת שהוטעו וסופר להם שתכלית החוק הינה כמצוטט בהצעת החוק המצורפת: "מטרת התיקון המוצע היא להשוות את סמכויות השיפוט הייחודיות הנתונות לבתי הדין הרשעיים והכנסייתים ביחס למוסלמים ולנוצרים לאלה הנתונות לבתי הדין הרבניים ביחס ליהודים, ולבתי הדין הדרוזים ביחס לדרוזים לאחר שאוחדו תחת קורת גג משפטית אחת על ענייני המשפחה, יש להבטיח גם לכל אזרחי ישראל הזדמנות שווה לפנות לסעד לבתי המשפט האזרחיים בעניני משפחה. יש להדגיש כי התיקון המוצע אינו חוסם את הפניה לבתי הדין הדתיים בעניינים שאינם בסמכות שיפוטם הייחודית, כאשר יחפצו בכך הצדדים. כמו כן אין לתיקון המוצע כל השלכה על סמכויות בית הדין הרבני"


ד` – הצעת חוק 2749, חוק בית המשפט לעניני משפחה (תיקון מס` 4) השוואת סמכויות שיפוט) התשנ"ח – 1998.כמה דברי בלע ושקרים ניתן להכניס בשורת כה מעטות ?
ועתה נציג את התיקון המוצע וישפוט הקורא ויקבע מה הקשר בן דברי ההסבר לבן התיקון:
1. בחוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ"ה 1995, בסעיף 3, אחרי סעיף קטן (ב) יבוא:
"(ב1) (1) על אף הוראת סעיף 25 , בית המשפט לענייני משפחה יהא מוסמך לדון בעניני משפחה של מי שנקבעה לגביו סמכות ייחודית בסימנים 52 או 53 לדברי המלך במועצה על ארץ ישראל 1922-1947, למעט עניני נישואין וגירושין.

(2) מקום שאין לבית המשפט לענייני משפחה סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות סעיף 1 לחוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין), התשי"ג- 1953, לא תהא לו סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות פסקה (1)


הבנתם משהו?
"היכן שהחוק מעורפל ולא ברור, שם חפשו את הקומבינה"
(פתגם סיני עתיק (שם,שם))

אם ביקשתם להשוות מוסלמים ונוצרים ליהודים, אז מדוע מוזכרת השוואת סמכויות למי שקיבל סמכות ייחודית לדבר המלך במועצתו על פי סעיף 53, הרי סעיף 53, המוזכר כאן, הוא של היהודים ולא של הנוצרים!? סעיף 54 הוא זה שמזכיר את הנוצרים.

טעות תמימה תאמרו? ומה על כך שברשימת החוקים המופיעים מוזכר למטה בסוף העמוד חוקי א"י כרך ג` עמוד 2638 במקום עמוד 2738, שם מתחילים החוקים של דבר המלך במועצה 1922 המוזכר בחוק!? דבר שהיה מקשה לכל חבר כנסת שהיה חפץ בכך למצוא את החוק הרלוונטי.


ה` – מצורף בזה העמוד 2738 הרלוונטי מספר חוק א"י.


אולי גם זו טעות תמימה? הסיכוי לטעויות בהצעת חוק הנבדקת פעמים רבות שואפת לאפס והסיכוי לשתי טעויות מצטברות באותו עניין הינו נמוך יותר מהסיכוי של כל אחד מאיתנו לזכות בלוטו. או במונדיאל.

במידה והצעת חוק זו הייתה עוברת, בכך הייתה מסתיימת סמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני לדון בענייני מזונות אך למרבה צערם של בכירי מערכת המשפט היה מי שהעיר על ההצעה והצעת החוק לא עברה.

מעיד על כך תיקון הצעת חוק מספר 5 שבה תוקן הנוסח בצורה שאכן ביטלה את סמכותם הבלעדית של בתי הדין המוסלמים והנוצרים בכך שהקנתה לבתי משפט לענייני משפחה לדון גם בענייני מי שהוסמך בסמכות בלעדית על פי סעיפים 52 ו- 54 .

אך כבר לא היה מדובר בהשוואת סמכויות! ומהכותרת "חוק בית המשפט לענייני משפחה (תיקון מס` 4) השוואת סמכויות שיפוט) התשנ"ח – 1998" נמחקה התרמית של השוואת הסמכויות, ואין קשר מעתה לסמכויות הבלעדיות הנתונות בידי בית הדין הרבני לסמכויות הנתונות עתה, בידי בתי הדין המוסלמים והנוצרים שלהם נמחקו הסמכויות הבלעדיות.

תיקון מס` 5 של חוק בית המשפט לעניני משפחה, תשנ"ה- 1995 אשר אושר מצורף בזה וניתן לראות שגם מספר העמוד הנכון 2738 בחוקי א"י חזר למקומו ובזה נכשל ניסיונה של מערכת המשפט להקנות סמכויות מקביליות לבתי משפט לענייני משפחה בענייני מזונות של יהודים.


ו` – הצעת חוק 2749, חוק בית המשפט לעניני משפחה (תיקון מס` 5, התשס"ב- 2001אם כך, בצדק תשאלו, כיצד למרות כל האמור לעיל הצליחו שופטי העליון לאפשר לבתי משפט אזרחיים לדון בענייני המזונות של יהודים?

התשובה טמונה בהסתרת כוונת החוקים, את דברי ההסבר של המחוקק ואת כוונת חוק דבר המלך במועצתו משנת 1922 בעניין מזונות, כוונה שהייתה ליתן בלעדיות לבתי דין רבניים, כוונה שעד היום לא שונתה. מילים קטנות הוכנסו בהשפעת מערכת המשפט בתיקוני החוק, מילים חסרות משמעות עבור חברי הכנסת אשר הבהירו את כוונת החוק אך מילים אלו הם שאפשרו לבכירי מערכת המשפט להפעיל את מאמציהם החתרניים בחקיקה, נגד סמכויות בית הדין הרבני. מאמצים חתרניים שהוזכרו כאן ואשר דורשים הרחבה וחקירה במספר נושאים כדוגמת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות עניני ירושה אימוץ ילדים ועוד נושאים שאינם באים במסגרת מאמר זה.

מהרגע ששופטי העליון הצליחו לטשטש את כוונת המחוקק בפסקי הדין שלהם, נסללה הדרך להפוך את הסמכות הבלעדית על פיה בשימוש בכל מיני פעלולים משפטיים מהסוג של עצמאות הקטינים לתבוע מזונות מהוריהם היכן שיחפצו, כריכה ואי כריכת תביעת גירושין עם תביעת המזונות וכל שאר "הכריכים והסנדוויצ`ים" ושאר תרגילי ההונאה המשפטיים בהם מצטיינים שופטי ישראל כאשר ברצונם לטהר ולהכשיר את השרץ ולהקנות לעצמם סמכויות לא להם.

בתחילת המאמר הזכרנו את הנזק והעוול שנגרם לאלפי אזרחים ועל הרס משפחות שלמות. נדמה שאיש לא יוכל לדמיין כמה חיים נהרסו וכמה אזרחים אף התאבדו כאשר נקלעו לתופת של הליכי הגירושין בישראל אשר אין להם אח ורע ברשעותם בשום מקום בעולם בעקבות האמור לעיל.

נבקש עתה לציין שבתי המשפט בישראל הם אלה אשר ירשו את בתי המשפט האזרחים בהם ישבו המשפטנים הבריטים ששפטו את העם בתקופת המנדט. השאלה הנשאלת היא באיזה תקופה היה עדיף ליהודים להישפט בענייני המעמד האישי בישראל? תקופת המנדט, בה שופטיה לא ניסו להתחרות בסמכויות בית הדין או ימינו אנו בהן בכירי מערכת המשפט משגעים את האזרחים בבתי משפט עם סמכויות כפולות המתחרים במימון כספי האזרח?

"כסף כסף תרדוף" כתחליף ל"צדק צדק תרדוף"?


המניעים לשערורייה רבתי זו הם רבים וניתנים לפרשנות כיד הדמיון, העצמת כוחו של בית המשפט האזרחי על חשבונו של בית הדין הדתי הייתה, כמובן אחד המניעים הבולטים של בכירי מערכת המשפט אשר ראו גם את כוחם עולה בהתאם, אך בואו נרד לפרטים קצת פחות "אסתטיים". עסקי המזונות וכל הכרוך בם, מגלגלים מיליארדי שקלים כל שנה, זוגות מתגרשים מגיעים לעתים קרובות לחלוקת ביתם ע"י עורכי דין הממונים ככונסי נכסים ע"י בתי המשפט. עורכי דין אלה נתפסו לא פעם מנצלים מצב זה בכדי לבצע עסקאות רווחיות ביותר על חשבון המתגרשים ובניגוד לחוק. מתברר שלשופטים מכובדים ביותר ישנם דירות ובתים מרובים אשר ככל הנראה נרכשו בחלקם בקומבינות מהסוג הנ"ל. על פרשת 17 הבתים של משפחת אהרון ברק וילדיו נרחיב בקרוב מאוד בחשיפה הבאה שלנו.

הגונב "מילקי" בסופר יכול למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח, מה יהיה גורלם של המשפטנים הבכירים המעורבים בפרשה זו? שופטי בית המשפט העליון ובראשם אהרון ברק, היועצים המשפטיים לממשלה מר מני מזוז, אליקים רובינשטיין ואחרים אשר גרמו לשוד כספיהם של אלפי אזרחים ע"י בתי משפט בלתי מוסמכים?

נשאלת עתה השאלה מי יורה לחקור ומי ישפוט את מערכת המשפט בשעה שהיועצים המשפטים לממשלה ידעו על שערורייה זו מראשיתה ועשו כמיטבם פעם אחר פעם להטעות חברי כנסת ולהשחיל באמצעותם הצעות חוק בכדי לטייח פרשה זו ולהוציא מידי בית הדין את הבלעדיות לדון בענייני המזונות וכל הכרוך בגירושין?

כידוע, רק בישראל יש לנו מערכת משפט היפר-אקטיבית שפועלת ללא הרף כלובי לחוקק חוקים שיעצימו אותה יותר ויותר וימנעו כל ביקורת כלפיה. מערכת המשפט הבינה שהגיעו מים עד נפש לאזרחים ממנה, ומפרסמת בחודש האחרון במאמצי יחצנות מוגברים שהיא מקדמת הצעת חוק לרפורמה בענייני הגירושין עם דגש על גישור. באותה תוכנית ניתן לקרא בן השורות ששוב פעם היא תנסה להכשיר את השרץ ולהוציא מבית הדין הרבני את הסמכות הבלעדית לדון בענייני הגירושין.
מערכת המשפט פועלת בנדון באמצעות המחלקה "לייעוץ וחקיקה" הכפופה ישירות ליועץ המשפטי לממשלה.
בחוצפה בלתי נסבלת מנסה המחלקה לייעוץ וחקיקה להצדיק את הצעת החוק כדי למנוע את מרוץ הסמכויות כמתואר בתזכיר, הרצחת גם ירשת? מרוץ הסמכויות קיימת בגלל הפרת החוק שהוזכרה לעיל! ונדמה שאין הדבר מהווה עילה לשנות את החוק במאומה בסוגיית הסמכות אלא מהווה עילה להעמיד לדין מספר משפטנים ולקיים את החוק כמשמעו וכלשונו ...

ראה את ההצעת חוק שהיועץ המשפטי לממשלה מנסה לקדם בדמות "תזכיר חוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (יישוב מוקדם של הסכסוך), התשס"ו - 2006"


ז` – כתבה במעריב מיום 18.6.06 על היוזמה של מערכת המשפט לקדם חוק בנדון


ניתן לקוות שהכנסת תשכיל שלא לאפשר למספר מטשטשי חוק של מערכת המשפט להשפיע על פוליטיקאים החשודים בפלילים בתמורה לסגירת תיקיהם ולחוקק חוק שיכשיר את מעשה הנבלה רטרואקטיבית כפי שהכנסת לא הייתה מאפשרת לחבר כנסת עבריין לחוקק חוק שיפטור אותו מעונש.

נהפוך הוא נקווה שהכנסת תקים ועדת חקירה פרלמנטרית שתחקור פרשה זו ותעמיד בהתאם את האחראים לדין

תודה
למר מאיר אברהם אשר האיר את תשומת ליבנו לנושא שבנדון.
לח"כ יצחק לוי על האוזן הקשבת
לעו"ד ז. ו-כ מירושלים המבקשים להישאר בעילום שם ואשר בדקו ואישרו את הנאמר כאן.
למר דוד ברגמן על העזרה בהכנת המאמר.

חיים יטיב
נייד: 0546533858
דובר ארגון "נקים ישראל"

הטלפון הנייד מתפרסם כאן ואני עומד לרשותם של כל העיתונאים שידרשו חומר נוסף לחקור פרשה חמורה ומרתקת זו.
www.nakim.org


_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso


נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך שלישי 29.08.06 16:13, סך-הכל נערך 19 פעמים
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

אורח

הודעהפורסם: ראשון 09.07.06 10:34    נושא ההודעה: לא נכון

סעיף 53(I) לדבר המלך בוטל פורמלית ב-1984, ועוד קודם לכן "נדרס" מכללא על ידי חוק שיפוט בתי דין רבניים.
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: ראשון 09.07.06 10:46    נושא ההודעה: אין הדבר סותר את האמור כאן בדבר כוונת המחוקק

בטרם אדוני יאמר "לא נכון" מן הראוי שאדוני יקרא בעיון את הנאמר לעיל, אין דבריו של אדוני סותרים את האמור כאן בדבר כוונת המחוקק לשמר את הסמכות בעניין המזונות כפי שמובהר בחוק שיפוט בתי דין הרבנים 1953 ובחוק לתיקון דיני משפחה (מזונות) 1959 .

אין חולק שהסמכות של בתי משפט אזרחים לדון בנושא מזונות של יהודים נקבעה ע"י ההלכה הפסוקה ואדוני מוזמן לעיין בספרו של פרופ` מנשה שאוה בנדון (הדין האישי בישראל עמ` 704) , בעניין סוגית אי הכריכה והכנות המקנים סמכות לבית המשפט האזרחי ושכל תוקפם הינם על פי ההלכה הפסוקה ותו לא.

כמו כן אדוני מוזמן להשיב לשאלה: על בסיס איזה ידע וסמכות אמורים שופטים אזרחים לדון בסוגיית המזונות על פי הדין האישי החל על היהודים בשעה שהם אינם רבנים ושאין להם אסמכא כלשהי לפסוק על פי הדין הדתי.

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

elhanan

הצטרף: 28 אפר' 2006
הודעות: 4


הודעהפורסם: ראשון 09.07.06 21:49    נושא ההודעה: ההונאה של המזונות

לכל חברי הפורום כנראה בדיעבד צדקתי ראו את הודעתי המצורפת בקשר לתקנות הרבנות הראשית מי יתן ותפתח ועדת חקירה ממלכתית בקשר לנושא המזונות אם אכן בעקבות הודעתי זו נתגלתה ההונאה הגדולה וגם אם לא כל הכבוד לכל עושי המלאכה תבורכו
ההודעה הועברה לדיני משפחה בתפוז ו-בוואלה וב- ynet
הנה הודעתי - אלחנן
elhananהצטרף: 28 אפר` 2006
הודעות: 1

פורסם: שבת אפר` 29, 2006 5:02 pm נושא ההודעה: תקנות הרבנות הראשית תש"ד - האם הן חלות בבתי משפט לעניינ

---------------------------------------------------------------------- ----------

ברצוני לדעת האם מישהו יודע האם הוגש בג"ץ / עתירה לבית משפט עליון לפיה תקנות הרבנות הראשית תש"ד אינן חלות על פסקי דין של מזונות אשר נידונו בבתי משפט לענייני משפחה על מי בכלל חלות תקנות אלו שקובעות מזונות לילדים ? האם מישהו ניסה / יודע כיצד לגרום לשינוי תקנות אלו ? אולי צריך לשלוח פקסים ולהטריד את הרבנות הראשית ( מי בדיוק שם ) עד אשר ישונו תקנות החרפה האלו שגורמות לאבות גרושים להיות מרוששים כלכלית
תודה על כל תשובה
אלחנן el1011@walla.com

חזרה למעלה
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

אחד
אורח
הודעהפורסם: שני 10.07.06 7:36    נושא ההודעה: מה אתה רוצה?

תגיד, אתה דתי? מי שמך בכלל להתערב בשיקולי בית המשפט? מי אתה בכלל שתקבע אם זו הונאה או לא? חתיכת חצוף, תפסיק להכפיש את העולם כולו. מעבר לכך, רק בישראל הסמכות לקבוע מעמד אישי נתונה בידי המערכת הדתית - וזו הבעיה בבסיסה. אבל נראה לי שאתה דתי, ולכן כל הגישה שלך מעוותת.
חזרה למעלה

elhanan

הצטרף: 28 אפר' 2006
הודעות: 4


הודעהפורסם: שני 10.07.06 11:45    נושא ההודעה: לאורח

לאורח שלום
לפני שאתה קורא לי חצוף ושאר ברכות שהרעפת עליי אולי תזדהה ותאמר לי ולחברי הפורום הנכבד מי אתה ואיך אתה קשור לנושא גירושים
להפתעתך אני לא דתי אני אב שבית המשפט לענייני משפחה קבע שיש לי דירה נוספת שעד היום אני לא יודע היכן היא כנראה במאדים או בירח והשופט החכם והנאור הוא מנחם הכהן וגם בעירעור שהגשתי למחוזי השופט המ וצלח שפירא לא נתן כל תשובה לדירה שאין לי ומנחם הכהן לקח את החוק ליידים לפי פסיקתו אין בככלל צורך להגיש אישורי זכיות או אישור ממינהל מקרקעי ישראל כדי לקבוע אם יש לי דירה או אין לי לשיטתו ניתן לבטל לחלןטין את מינהל מקרקעיישראל
ובעקבות זה שקבע שיש לי דירה - כנראה על הירח השופט " הנאור והחכם " חייב אותי בעוד סכום כסך נכבד למזונות הילדים ( ויסלח לי האורח אצל האבות הגרושים לפחות ממכרי אנו קוראים לזה דמי זונות - על מנת שהאישה תבלה על חשבון הבעל /האב ותזניח את הילדים הרי גירושין זה עסק כלכלי מציון לאישה
אז אורח נכבד אל תבלבל את המוח אלא אם יש לך עובדות- בנושא מזונות ילדים וכל השחיתות הקיימת בבתי משפט לענייני משפחה
שיהיה לך יום טוב ואני מאחל לך אם אתה נשוי שיום אחד אשתך לא תגיש עליך תלונת שווא ויזרקו אותך מהבית וימנעו ממך לראות את ילדיך
שיהיה לך יום טוב - אלחנן ( ןאם אתה מהנהלת בתי המשפט אני קורא לך להוציא לפנסיה מוקדמת / להעיף אותם מבית המשפט הם אינם שופטים ראווים (היתכן שאני צריך לערב את בית המשפט העליון שיפסוק שאין לי דירה בשביל מה קיים מינהל מקרקעי ישראל ) השופטים יוסך שפריא ומנחם הכהן אני מוכן לעמוד מול כל ערכה שיפוטית כדי להוכיח את דבריי .
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שני 10.07.06 21:30    נושא ההודעה: אלחנן נדמה שהאורח התכוון למאמר הראשי

אלחנן נדמה שהאורח התכוון למאמר הראשי שמאוד הרגיז אותו, היות ואין הוא מצא לנכון להגיב לגופו של ענין אלא רק בחר להשמיץ ולנבל את פיו נדמה שאין מקום להתיחס אליו.
_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שלישי 18.07.06 10:22    נושא ההודעה: הבהרה נוספת בענין הצעת חוק 2749

מובאת כאן תשובה שנשלחה כעת אשר יכולה לסייע גם לאחרים בהבנת הצעת חוק 2749

לכבוד ....- עוזרת פרלמנטרית של ח"כ .......

שלום רב,
בהמשך לתגובתך, ככל הנראה שהמאמר לא היה ברור דיו, הצעת חוק 2749 חוק בית המשפט לעניני משפחה תיקון מס` 4 השוואת סמכויות שיפוט התשנ"ח - 1998. אכן היתה אמורה להשפיעה על סמכויות בית המשפט לענייני משפחה בעניין מזונות של יהודים ושם העוקץ, ההצעה נוסחה כביכול להקנות לבית משפט זה סמכויות לדון בענינים של מוסלמים ונוצרים אך בפועל במקום להקנות סמכויות המפורטות בסעיף 54 לדבר המלך במועצה 1922 נכתב בהצעה להקנות סמכויות על פי סעיף 53 של דבר המלך אשר משמעותו הקניית סמכויות לדון במזונות של יהודים ולא של נוצרים.
להלן לשון הצעת החוק:
. בחוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ"ה 1995, בסעיף 3, אחרי סעיף קטן (ב) יבוא:
"(ב1) (1) על אף הוראת סעיף 25 , בית המשפט לענייני משפחה יהא מוסמך לדון בעניני משפחה של מי שנקבעה לגביו סמכות ייחודית בסימנים 52 או 53 לדברי המלך במועצה על ארץ ישראל 1922-1947, למעט עניני נישואין וגירושין.

(2) מקום שאין לבית המשפט לענייני משפחה סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות סעיף 1 לחוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואים וגירושין), התשי"ג- 1953, לא תהא לו סמכות שיפוט לגבי מי שחלות עליו הוראות פסקה (1)

סעיף 2 של ההצעה היה שומר על הסמכות של בית הדין לקבוע בעניני גירושין ונישואין עצמן אך הסעיף הראשון היה מבטל פשוטו כמשמעו את הסמכות הייחודית של בית הדין לדון במזונות של יהודים והופך סמכות זו לסמכות מקבילה. הצעת החוק במלואה מופיעה כאן במאמר כנספח ד` (המסמך החמישי).
נדמה שאין חולק כי הצעת החוק היתה שגויה וסעיף 53 תוקן בגרסה הסופית של החוק שנסמכת על ההצעה והפך לסעיף 54, ראה חוק בית המשפט לעניני משפחה תיקון מס` 5 התשס"ב -2001 המופיעה כנספח ה` (המסמך השביעי) במאמר.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?p=891#891

בכבוד רב
חיים יטיב

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

GAMORA
אורח
הודעהפורסם: חמישי 20.07.06 17:13    נושא ההודעה: We must act against these CORRUPTED JUDICIALS now

[Thank You Haim for the wonderful article. July 20/2006

Please publish AHARON BARAK`S 17 Houses list and the suspected ways that many Judicials use our system ILLEGALLY, in order to buy many FORECLOSURE HOUSES for very low prices..., destroying innocent citizens that DON`T KNOW that JUDGES and LAWYERS did buy their house by pre-arranging the purchase with their "FRIENDS" in the foreclosure courts...!!! i

Is there a difference between the above Judicials and those that did similar acts against Jews in Europe 60 Years ago...?1
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

Haaretz
אורח
הודעהפורסם: שבת 29.07.06 20:13    נושא ההודעה: רמון יציג היום הצעת חוק שתרחיב את סמכויות ביה"ד הרבנירמון יציע לממשלה להרחיב סמכויות ביה"ד הרבניים
יום ראשון, 16 ביולי 2006, 7:14 מאת: יובל יועז, הארץ


שר המשפטים חיים רמון. החליט לתמוך בעמדת בתי הדין הרבניים על פני עמדת הגורמים המקצועיים במשרד המשפטים (צילום: בוצ`צ`ו)הצעת החוק החדשה תעניק לבתי הדין הרבניים סמכות חוקית לדון במחלוקות ממוניות ורכושיות. ארגונים חברתיים מתנגדים לה


עוד בכתבה:
"החקיקה פוגעת בסטטוס-קוו" »


בתי הדין הרבניים יחדלו לשמש לפסיקות בענייני נישואים וגירושים ונושאי מעמד אישי הכרוכים בהם בלבד, ויהוו ערכאה שיפוטית המוסמכת לדון גם בסכסוכים אזרחיים וכלכליים אחרים. כך עולה מהצעת חוק מהפכנית ששר המשפטים חיים רמון יעלה לדיון היום בממשלה ובוועדת השרים לענייני חקיקה. ל"הארץ" נודע כי רמון החליט לתמוך בעמדת בתי הדין הרבניים על פני עמדת הגורמים המקצועיים במשרד המשפטים באשר להיקף סמכויות השיפוט שיופקדו בידי הדיינים.


כפי שנחשף ב"הארץ" לפני כעשרה ימים, הצעת החוק החדשה תעניק לבתי הדין הרבניים סמכות חוקית לדון במחלוקות ממוניות ורכושיות, לאחר שסמכות זו נשללה ממנו בידי בג"ץ לפני כשלושה חודשים. בג"ץ קבע כי בתי דין רבניים אינם מוסמכים לדון כבוררים בסכסוכים כספיים ובנושאים נוספים שהחוק לא הסמיך אותם לדון בהם.


בשבוע האחרון קיים רמון בלשכתו דיון בהצעת החוק שניסחה מחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים, וכן בהצעתם של נציגי בתי הדין הרבניים עצמם, שניסחו הצעה משלהם. ההצעות באו לא רק להחזיר את הדין למצב שלפני פסק-הדין האחרון, אלא לבטל שורת תקדימים שנקבעו בבג"ץ באשר לסמכויות בתי הדין הרבניים בעשרים השנים האחרונות.


על פי הנוסח המעודכן של הצעת החוק, לבית הדין הרבני תהיה סמכות שיפוטית לדון בהסכם גירושים, ביטולו, שינויו, הפרתו ופרשנותו אם הצדדים הסכימו על כך במהלך גירושיהם.
ואולם, לבית הדין תהיה גם סמכות לדון כבורר ב"נושאים אזרחיים", המוגדרים כ"כל נושא שאיננו עניין פלילי, עניין מינהלי או עניין שנמצא בסמכותו השיפוטית של בית הדין". לפי ההצעה, "בעניין שהובא לדיון בפני בית הדין הרבני כבורר מוסמך בית הדין לדון ולהחליט לפי דין תורה".


החשש הוא מכך שסמכות השיפוט "בהסכמת הצדדים" לא תשקף הסכמה אמיתית בין הצדדים, במקרים שבהם אשה המבקשת להתגרש תיאלץ להסכים לדרישת הבעל או בית הדין עצמו לחתום על הסכמה כפויה ולהעניק לבית הדין סמכות שיפוט בנושאים כלכליים בעתיד.


עם זאת, משפטנים מסבירים שהנוסח המעודכן של משרד המשפטים קובע כי בכל נושאי המעמד האישי - משמורת ילדים, הסדרי ראייה ומזונות ילדים - הכרוכים בנושאי נישואים וגירושים, לא ידון בית הדין הרבני על פי דין תורה אלא בהתאם להלכות בית המשפט העליון. ואולם, גם בנוסח הנוכחי נותר מנגנון "סחיטה" שיאפשר לבית הדין עצמו או לבעלים סרבני גט להתנות את מתן הגט בהענקת סמכות לבית הדין לדון בכל סכסוך רכושי עתידי בין בני הזוג.


"החקיקה פוגעת בסטטוס-קוו"


הארגונים החברתיים טוענים כי מדובר ב"מחטף לא ראוי" בעיתות משבר ביטחוניבימים האחרונים החלה גם פעילות של ארגונים חברתיים במישור הפוליטי, במטרה לעצור את קידום הצעת החוק. ההסכם הקואליציוני בין קדימה לש"ס קובע כי "הממשלה תגיש הצעת חוק המקנה לבתי הדין הרבניים סמכות שיפוט בעניינים היכולים לשמש נושא להסכם בין צדדים", ואולם קווי היסוד של הממשלה קובעים כי הסטטוס-קוו בענייני דת ומדינה יישמר.


פרסומת"חקיקה זו פוגעת בצורה משמעותית בסטטוס-קוו, בניגוד מפורש לקווי היסוד של הממשלה", כתב עו"ד גלעד קריב מהמרכז לפלורליזם יהודי לשרי מפלגת העבודה, "הכוונה לקדם חקיקה זו בימים שבהם עסוקה הממשלה בניהול המשבר הביטחוני, מעלה תחושה קשה של מחטף לא ראוי". קואליציית "עיקר" התכוונה לקיים הפגנה נגד הצעת החוק בעת ישיבת הממשלה היום, ואולם בשל המצב הביטחוני בוטלה ההפגנה, תוך קריאה לשר המשפטים להקפיא את קידום הצעת החוק עד לתום הלחימה.


מלשכתו של רמון נמסר כי הצעת החוק אינה מפירה את הסטטוס-קוו, אלא רק מחזירה את המצב לזה שהיה לפני פסיקת בג"ץ האחרונה. בתי הדין הרבניים, נמסר, מקבלים רק סמכויות בוררות ולא סמכויות שיפוט ורק במצב של הסכמה מלאה של הצדדים, וגם אז לא ניתן להרע את זכויות הצדדים מעבר לזכויות שהיו זכאים להן אם השיפוט היה בידי בית משפט אחר. באשר להפעלת לחץ על נשים מתגרשות, מסכים שר המשפטים כי המצב הנוכחי אינו רצוי והוא תומך בשינויו, ואולם לדבריו אין לכך רוב בכנסת.


http://news.walla.co.il/?w=//941087
חזרה למעלה

יגאל כהן רחוב
אורח
הודעהפורסם: שלישי 12.09.06 15:24    נושא ההודעה: אני מלווה את מאיר אברהם בשלש הנשים האחורנות.

האיש הוא המבין הכי גדול בארץ בנושא.
הוא הגיש תלונות ועתירות על שוטפים ויועצים משפטיים.
והם אישפזו אותו בכפיה למרות שהיו בפני השופטת,7 חוות דעת שהוא שפוי לחלוטין.
כולל חוות הדעת הקובעת של הפסיכיאטר המחוזי.
אם תרדו לשורש הסיפור של מאיר אברהם,תברחו מהארץ מהפחד.
תודה לכל אלה שמצטרפים לחברי,מאיר אברהם.
אני זועק את זעקתו כבר שנתיים וחצי.
וגוגל עדי.
אני הייתי לידו בבית המשפט כשנעשתה הנבלה בישראל.
אכן נעשתה נבלה בישראל.
חזרה למעלה

מלכא אדי
אורח
הודעהפורסם: שני 23.10.06 6:00    נושא ההודעה: בית הדין לענייני משפחה פועל בלא תקנות סדר דין

בית הדין לענייני משפחה פועל בלא תקנות סדר דין

כל שופט הוא מחוקק
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

יוסף ענתבי
אורח
הודעהפורסם: ראשון 12.11.06 13:13    נושא ההודעה: עונתי עינוי תופת על ידי שליחי מדינת ישראל

בע"ה
שמי יוסף ענתבי יליד ירושלים. בתאריך 93 1 19 נשאתי את אסתר פוטרמן לאשה בירושלים לאחר מכן נסענו להולנד. פה נולד הילד אברהם אהוד. בתאריך 93 9 9 חזרנו לירושלים ובשנת 1994 תבעה אשתי אותי לגירושין ולמזונות עשיתי טעות שלא לקחתי עורך דין שיצג אותי ובגלל זה היה ביכולתם לקחת את כל כספי ונכסי בבית המשפט המחוזי שנתן פסק למזונות, בית המשפט אמר ללכת לבית הדין לתת גט הלכנו להרכב של הרב פישר (בית דין הרבני האזורי ירושלים) ושם רציתי לתת גט אבל אשתי רצתה בנוסף לגט כסף . הרב הדיין פשר אמר שאני לא חייב לתת כסף ושאני יכול ללכת לבית. כנראה שהרב פישר שכח מה שאמר או התחרט, ולאחר מספר חדשים קבלתי תביעות חדשות מהבית דין.
בגלל זה עזבתי את ירושלים לאמסטרדם כי לא יכלתי לשלם את הסכומים הגדולים שהבית המשפט קבע שאני חייב לשלם. עו``ד ריסקיין ניסה לסדר הסכם גירושין אך מעט לפני הגמר בשנת 2000 נחטפתי מביתי ועונתי עינוי תופת על ידי שליחי מדינת ישראל ששברו את עצמותי חישמלו אותי והזריקו לי חומרים מהממים כדי שאסכים לגט . חלק של העינויים נעשו בבבית וחלק בבית הכנסת בפני דייני הבית דין באמסטרדם אף שצעקתי שאנו עסוקים בעשיית הסכם גירושין . לאחר מכן הייתי זקוק לאישפוז וטיפול רפואי לתקופה ארוכה. עד היום אני נכה מוכר על ידי ממשלת הולנד ומשתכר ממענק סוציאלי זעיר לנכים. את דירת משפחתי ברחוב הטורים 32 בירושלים פרצו השלטונות והרכוש נעלם משם וכיום הדירה מושכרת ואין לי מושג מי מקבל את דמי השכירות וכו` כנראה אשתי.

אני חושש לשוב לירושלים כי אולי אעצר בגין אי תשלום מזונות וכו` אין לי הכנסה מעבודה בגלל היותי נכה כפי שציון לעיל (ראה גם הכתבה בענין כפי שפורסם בעיתונות).

אני מבקש ממכם לעזור לי משפטית בנקודות הבאות:- א` ברצוני לדעת את מעמדי, האם אשתי היא עדיין אשתי או שאותה מעמד גט נגד רצוני הוחשב כמעמד לא כשר, ב` האם החיובים ופסקי בית המשפט תקפים והאם אני חייב, שהרי אני נכה כתוצאה מי מה שעשו לי שליחי מדינת ישראל, ג` אם אבוא ארצה אוכל לצאת גם מהארץ? ד` האם אוכל לקבל דירתי בחזרה ברחוב הטורים 32 בירושלים ותכולתה.

ובכלל אם תוכלו לעזור לי במציאת עורך דין שיענה על שאלות אלו וכו`. ולעזור לי בהליכים המשפטים הקשורים בסוגיא הזו.

ברשותי כ אלף מסמכיים בסוגיא זו. במידה ותצטרכו מידע נוסף, אנא הודיעוני.

בכבוד רב ובברכה יוסף ענתבי
JOSEF ANTEBI
AGAMEMNONSTRAAT 14-1
AMSTERDAM 1076 LT
THE NETHERLANDS
00/31/653320817TEL
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: ראשון 03.12.06 10:27    נושא ההודעה: אני מציע שראשית כל תגיש תלונה למשטרה בהולנד על מה שעשו לך הא

אני מציע שראשית כל תגיש תלונה למשטרה בהולנד על מה שעשו לך האם עשית זאת?
_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שישי 29.12.06 16:21    נושא ההודעה: אהרון ברק אשר הרס אלפי משפחות סבור שתרם לדיני משפחה

מתוך כתבה ב-YNET:"ברק אגב, סבור שהתרומה הגדולה שלו הייתה דווקא בדיני משפחה. "כששואלים אותי מה התרומה החשובה ביותר לדעתך שתרמת למשפט הישראלי, תשובתי היא לא משפט חוקתי, לא משפט בינלאומי, אלא דיני משפחה".

האיש הפך אלפי ילדים יהודים לממזרים , כמתואר במאמר הראשי לעיל
אין ספק שזה הישג עבור אנטי ציוני מסוגו על אף טענותיו בכתבה על היותו כביכול ציוני.

מצב הילדים בארץ לא היה מעולם רע כמו היום, התאבדויות בעיות נפשיות עוני ירידה בילודה ועוד ובעיקר למה? כי אהרון ברק וחבריו הרסו את התא המשפחתי עם הליכי גירושין זוועתיים שהורסים משפחות כלכלית ונפשית מרתיעים גברים להביא ילדים לעולם, מעודדים כל אישה לפרוק את עול הנישואין בן היתר לזכות במזונות שערורייתיים והכל בשם הסיסמה טובת `הילד` רק ששכחו לקרא ל`ילד` בשמו: משפטנים רמאים, שופטים ועורכי דין שמתפרנסים מצרותם של אחרים.

לגבי הנזק הבטחוני שגרם הכל מפורט כאן:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=1265


כאן המשך הכתבה:


אהרן ברק: אינני פוסט ציוני, הביטחון יקר לי


נשיא בית המשפט העליון בדימוס, אהרן ברק, מרשה לעצמו להגיב למבקרים, שבועיים בדיוק לאחר פסק דינו האחרון. "אני לא פוסט ציוני, אלא ציוני בכל רמ"ח אברי", אמר בכנס באוניברסיטת בר-אילן. הוא הודה ש"מצב הפלסטינים היה גרוע ביותר אלמלא בית המשפט העליון"

אבירם זינו עדכון אחרון: 29.12.06, 00:21
שבועיים בדיוק מאז פרסם את פסק דינו האחרון, הנשיא הפורש של בית המשפט העליון, אהרן ברק, מרשה לעצמו להגיב לדברי הביקורת שהוטחו בו, בעיקר בעקבות פסק הדין שבו קבע כי פלסטינים יוכלו לתבוע פיצויים מישראל, "אני לא פוסט ציוני, אלא ציוני בכל רמ"ח אברי", אמר בכנס שהתקיים אמש (יום ה`) באוניברסיטת בר-אילן. "הביטחון של המדינה הזאת יקר לי כמו לכל אחד מהיותר ימניים במדינת ישראל".הכנס נערך לרגל פרישתו וההתבטאויות האמונציונליות, כך מסבירים משתתפי הכנס, נאמרו לאחר שלאורך כל הכנס נשלחה ביקורת מרומזת עבה לעברו של הנשיא בדימוס. "תמיד אמרתי כל השנים שביקורת רצויה אבל לא ביקורת משתלחת. ביקורת שנובעת מהבנה, כזאת שנועדה להטיב את המצב. לביקורת הזאת - לילד הזה ייחלתי כל השנים. מעולם לא טענתי שכל מה שכתבתי וכל מה שאני חושב זה אמת ויציב. תמיד קיבלתי ביקורת, שמעתי והשתכנעתי מביקורת. אבל ביקורת זה ביקורת - אין ספק מבחינה זאת".

אהרן ברק עם דיקן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן, פרופ` יפה זילברשץ, ושר המשפטים לשעבר של קנדה, פרופ` ארווין קוטלר (צילום: משולם לוי)הוא חזר לעברו כנער בגטו קובנה שממנו ינק בפסיקתו: "יש לי סיפור משלי והסיפור שלי אינו פוסט ציוני. הסיפור שלי הוא סיפור ציוני והוא סיפור של כבוד האדם, של זכויות האדם. למדתי לקח כפול: לקח אחד הציונות - קיומה של מדינת ישראל. אם הייתה לנו אז מדינה, זה לא היה קורה. לכן, המדינה הזו יקרה לי וחשובה לי. הביטחון של המדינה הזאת יקר לי כמו לכל אחד מהיותר ימניים במדינת ישראל. קיומה של המדינה הזו הוא המפתח לקיומו של העם היהודי. ולכן אני לא פוסט ציוני. אבל למדתי עוד לקח: הגרמנים ניסו להפוך אותנו לאבק אדם. זכותו של כל אדם וזכותו של כל מיעוט עומדים בראש מעייני. כבוד האדם שנולד בצל אלוקים הוא יקר לי מאוד מאוד".ברק הדגיש שוב ושוב: "החוק הוא חלק מהביטחון הלאומי שלנו. צר לי, זה לא פוסט ציונות. שני האדנים האלה - בטחון המדינה מחד וזכויות האדם מאידך - מבחינתי אינם סותרים. הם מתיישבים אחד עם השני. אפשר לשמור על הביטחון ולהבטיח זכויות אדם, מעבר לזה הבטחת זכויות האדם היא חלק מהביטחון. מדינה שלא שומרת על זכויות אדם ביטחונה בסכנה, ומדינה ששומרת על זכויות האדם מחזקת בכך את ביטחונה. זו הציונות האמיתית.
"באנו לכאן כדי לחיות כאן ביושר והגינות וכדי לחיות כאן בשלום עם שכנינו ובשלום עם אחינו האחרים, אבל בראש ובראשונה - שלום עם עצמנו, וכל עוד לא נפעל כך - בשיוויון ובהגינות וביושר תוך לקיחת סיכונים - לא נחייה כאן בשלום עם עצמנו".
למבקרי הגדר למיניהם הטוענים כי "הנזק עולה על התועלת", השיב ברק: " אמירה דומה אומרים רבים אחרים - אפשר לכנותם אנשי מחנה השמאל הישראלי, נגד המעורבות של בית המשפט העליון בעניין יו"ש וחבל עזה. הם באים ואומרים שבית המשפט חרג ומתסתכלים על פסיקתו כגורם שלילי. למה? מפני שברוב במקרים העתירות נדחות, ולכן הם אומרים שזו לגיטימציה לכיבוש במרכאות ולכן עדיף לא ללכת לבית המשפט. ועדיף שבית המשפט לא ידבר. לפי דעתי אין טעות גדולה מזו. אחוז דחיית העתירות שבאות מיהודה, שומרון וחבל עזה - אינו שונה מאחוז דחיית העתירות בתוך ישראל. מצב הפלסטינים באזור היה גרוע ביותר אלמלא בית המשפט העליון".ברק אגב, סבור שהתרומה הגדולה שלו הייתה דווקא בדיני משפחה. "כששואלים אותי מה התרומה החשובה ביותר לדעתך שתרמת למשפט הישראלי, תשובתי היא לא משפט חוקתי, לא משפט בינלאומי, אלא דיני משפחה".


פרסום ראשון: 28.12.06, 23:47

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הארץ
אורח
הודעהפורסם: שבת 06.01.07 19:12    נושא ההודעה: פתאום הם הודיעו לה שהיא לא גרושה

פתאום הם הודיעו לה שהיא לא גרושה

מאת תמר רותם

מ` התגרשה לפני שנתיים, ולפני שישה חודשים נכנסה להריון מבן זוגה החדש. סכסוך עם בעלה לשעבר הוביל לתביעה בבית דין רבני, שהחליט לבטל את הגט ולעכב את נישואיה החדשים. חלום הבלהות הזה עוד עלול להביא לכך שבנה שטרם נולד ייחשב ממזר
מ` עתרה למתן צו על תנאי נגד בתי הדין הרבניים ונגד בעלה לשעבר, וכעת ממתינה להחלטה

תצלום: ניר קידר


זה נשמע כמו חלום בלהות: את גרושה ועומדת להינשא מחדש, אבל לפתע מתברר שאת עדיין נשואה לבעלך הקודם. למ` זה קרה במציאות. היא התגרשה לפני שנתיים ומאז בנתה תא משפחתי עם בן זוג חדש. ביוני האחרון החליטו הדיינים אברהם שיינפלד, אברהם ריגר ודב דומב מבית הדין הרבני בתל אביב, לעכב את נישואיה עד להודעה חדשה.

ההחלטה המשונה והשערוריתית - שפירושה בעצם החזרת הנישואים על כנם, שנתיים אחרי שהסתיימו - התקבלה בעקבות תביעה להפחתת מזונות שהוגשה בבית הדין הרבני מצד הגרוש, ללא כל דיון מקדים ומבלי שנשמעו טיעוניה של האשה. ההחלטה ניתנה גם בלי להתחשב ברצונם של בני הזוג להיות נשואים מחדש, או בשאלת מעמדם האישי כיום. "מבחינת בית הדין", אומרת עורכת הדין של מ`, דיינה הר אבן, "שני בני הזוג יכלו להיות היום נשואים מחדש עם ילד משלהם ועדיין מוכרזים כנשואים זה לזה".

זה נשמע מגוחך, אבל במקרה של מ`, שנמצאת בחודש השישי להריונה מבן זוגה הנוכחי, להחלטה עלולות להיות השלכות מיידיות ולא רצויות. היא חוששת שבנה, בן ראשון אחרי שתי בנות, יוכרז ממזר. בשבוע שעבר היא עתרה למתן צו על תנאי נגד בתי הדין הרבניים ונגד הגרוש שלה וכעת היא ממתינה להחלטת בית המשפט.

מ`, בת 40, היא עובדת חינוך המתגוררת במרכז הארץ. ב-2004 התגרשה מבעלה, והיא מגדלת את שתי בנותיה מנישואיה הראשונים. "למרבה האירוניה", היא אומרת, "הגירושים היו לדוגמה, ללא כל בעיות". בסיום הליך גישור קצרצר, חתמו בני הזוג על הסכם גירושים שניסחו בעצמם ושאושר בבית הדין הרבני. בהסכם נקבע שאם יצוצו בעיות בעתיד, הם ייפתרו על ידי פנייה לגישור.

יחסי הגרושים היו ללא דופי, עד שבשנה האחרונה חלו כמה בעיות ועיכובים שונים בהעברת תשלום המזונות הסדיר שנקבע בהסכם. מ` שאלה את גרושה על כך, ותשובתו היתה ש"המזונות גבוהים מדי, וכל החברים שלי משלמים פחות". בניסיון לברר את העניין, כתבה לו עורכת הדין הר אבן, במסגרת פעילותה כמגשרת, שני מכתבים וכן שוחחה עמו בטלפון, אבל ללא הועיל. באפריל הגיש הגרוש תביעה להפחתת מזונות בבית הדין הרבני בתל אביב, ששלח ביוני האחרון את הצדדים להציע מגשר כשהוא יהיה זה שיפקח על הגישור. כאשר מ` סירבה לקבל את סמכותו של בית הדין לדון במקרה שלה, הוא הכריז שהיא מפרה את ההסכם ושיש חשש לכשרות הגט. כלומר, מדובר בגט מעושה, פסול.

הר אבן אומרת שמבחינה משפטית, ענייני המזונות אינם בסמכות בית הדין, מכיוון שהבנות של בני הזוג אינן צד להליכים בבית הדין. לאחר בג"ץ סימה אמיר, שדן בנושא צמצום סמכות בתי הדין, מ` אינה חייבת לקבל את קביעתו. היא סבורה שזה הטיל על הלקוחה שלה עונש. "כל חטאה הוא בכך שהעזה לומר, חזור ואמור, כי בית הדין נעדר סמכות לדון בתביעה כלפיה להפחתת מזונות בנותיהם לאחר גירושים", נכתב בעתירה. הר אבן אף כתבה לבית הדין שאם כבר מדובר בהפרת ההסכם, הרי שזו נעשתה על ידי הבעל, שלא פנה לגישור קודם לתביעה.

מאבק כוחני בבית המשפט

הסיפור הזה חורג מגבולות המקרה הפרטי של מ`. מומחים למשפט סבורים שהיא נקלעה שלא בטובתה למאבק הסמכויות הידוע בין המערכת האזרחית לבתי הדין הרבניים, שמתנהל בתנועת מטוטלת בין הפסיקות של בג"ץ וההחלטות של בתי הדין. ד"ר שחר ליפשיץ, משפטן מאוניברסיטת בר אילן, אומר כי "לאורך השנים עשו רבנים מאמץ לטשטש את זהותם של ממזרים ונזהרו שבעתיים שלא ליצור סטטוס של ממזר, אך בישראל של היום, המאבק הכוחני בבית המשפט עלול להוליך לפגיעה במדיניות הזאת".

לדברי ד"ר רות הלפרין-קדרי, מומחית לדיני משפחה המכהנת כראש מרכז רקמן לחקר מעמד האשה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר אילן, אפשר לראות בהחלטת הדיינים תגובה ישירה לבג"ץ סימה אמיר, פסק הדין התקדימי של השופטת אילה פרוקצ`יה מחודש אפריל השנה, שצימצם את סמכויות בתי הדין לדון בפסקי בוררות לאחר הגירושים.

ד"ר הלפרין-קדרי אומרת ש"ביטול גט היא מגמה הולכת ומתרחבת בבתי הדין בשנים האחרונות כריאקציה ברורה כתגובה למלחמת הסמכות בין המערכת האזרחית לרבנית". לדבריה, יש כבר עשרה מקרים כאלה בשנים האחרונות. המקרה האחרון הוא של רחל אברהם, שבו הנישואים עוכבו למשך שש שנים. "בית הדין", אומרת הלפרין-קדרי, "השתמש ב`נשק יום הדין`, מבחינת חומרת ההחלטה וסופיותה. ומבחינה המאבק אפשר לראות בהחלטה של בתי הדין מעין נוק-אאוט למערכת האזרחית. בתי הדין הרבניים מצאו בקעה להתגדר בה, כי יש תחומים שחסומים להתערבות בג"ץ ולביקורת השיפוטית שלו - ענייני הגירושים והנישואים במובן הכי צר שלהם. בעניין זה, המערכת האזרחית מוגבלת.

"כשהדיינים נוקטים מהלך של ביטול גט, והאשה למעשה מעוכבת במעמד אשת איש, זה עניין מובהק של גט שבג"ץ לא יכול לחסום. אם היא בהריון - למי נתונה הסמכות להכריז אם הילד חלילה ממזר? למערכת הרבנית. לכן זה נשק יום דין, כי אין מה לעשות נגדו. זה מה שמכריע את הכף. כאשר ביטלת את הגט, הכרעת את המאבק, כי המערכת האזרחית חסומה".

ד"ר הלפרין-קדרי אומרת שאת המגמה מוביל הרב חגי איזירר, תלמידו המובהק של הרב שלום יוסף אלישיב, ואילו הרב שלמה דייכובסקי מתנגד לה. "בג"ץ עלול לבטל את ההחלטה, כי הופרו כאן הרבה כללי צדק טבעיים. אבל גם אם הוא יבטל, איזה משמעות תהיה להחלטה כשמבחינה הלכתית הוכרז שהגט מעושה? המקרה הזה, שפוגע בצורה כל כך בוטה במעמד האישי, נוגע לכל אשה ואשה בישראל. אשה כמובן, ולא גבר, כי רק אצל אשה יש חשש לממזרות. יש פה עניין מגדרי מובהק, שכן המערכת האזרחית נוטה להגן על האשה ועל זכויות הילדים, ואילו החלטות בית הדין, כמו במקרה של מ`, מגנות על הגבר".

ילדים אינם צד בהסכם

"נשים רבות", אומרת הלפרין-קדרי, "נוהגות לחתום בבית הדין על הסכם גירושים שלעתים קרובות כרוך בוויתורים שונים מצדן על גובה המזונות למשל, ולאחר מכן לתבוע בבית המשפט בשם הילדים. המערכת האזרחית הכירה בכך שילדים אינם צד בהסכמים של ההורים ואינם צריכים להינזק מההסכמים ביניהם. ההחלטה הנוכחית משליכה על כל הנשים הללו, כי אפשר לטעון שמדובר בהפרת ההסכם. אם הגרוש רוצה לנקום ולהתעלל האשה עלולה להיות חשופה לעניין. לכן זה כל כך מסוכן"

מ` ובן זוגה רכשו בית באור יהודה. בקיץ הם החליטו להינשא. "בהתחלה לא היה דחוף לנו להתחתן, אבל רצינו ילד. ואמרנו שלמען הילדים שלנו, שלי ושל בן זוגי, ותחושת השייכות שלהם, נעשה את זה", אומרת מ`. "לא עלה על דעתי שיהיה כזה סרט". כעת היא תולה את תקוותה במערכת המשפט ומייחלת לכך שתפעל מהר: "אני רוצה שהמקרה שלי יעורר הד ציבורי. בכל זאת, יש תינוק בדרך. זה משהו שצריך לעניין כל אשה שמתגרשת".

עו"ד נועם שובל, פרקליטו של הגרוש, מסר בנוגע לשאלת הפרת ההסכם מצד הבעל שהוא הגיש תביעה בבית הדין, "מאחר שאין אפשרות לכפות הליכי גישור". הוא מסר שהוא לא מקל ראש בהחלטה של בית הדין, למרות ההשלכות שלה על הבעל, זאת מכיוון שהסמכות הבלעדית של בית הדין היא לדון בענייני נישואים וגירושים. "מכל מקום, יש מוצא", אומר שובל, "אם האשה תסרב לתת לו גט, יש אפשרות להיתר מאה רבנים שיפסוק על גט".

מנכ"ל בתי הדין הרבניים, הרב אלי בן דהאן, אומר שהעניין של מ` נמצא בבדיקה, עד שתסכים לסמכות בית הדין. "האשה צריכה להבין שברגע שהיא חוזרת בה, יש לזה השלכות. אי אפשר לעשות צחוק ממערכת בתי הדין". בנוגע לעניין הממזרות, אמר בן דהאן, ש"בית הדין יחליט". הוא הוסיף כי מ` "שמה רגליים לכל הנשים האחרות... הבעל יגיד `לא רוצה לחתום על הסכם. רוצה ערבויות ביד, צ`ק בנקאי ביד`. היא גורמת למציאות קשה מאוד בכך שהיא מפרה את ההסכם. המעשה שלה יאותת לגברים שהנשים מרמות אותם".


http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/796533.html
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: חמישי 11.01.07 12:44    נושא ההודעה: Re: אני מציע שראשית כל תגיש תלונה למשטרה בהולנד על מה שעשו ל

חיים יטיב כתב:
אני מציע שראשית כל תגיש תלונה למשטרה בהולנד על מה שעשו לך האם עשית זאת?


כן יש תלונה במשטרה, הם יודעים על הזוועות. וכבר אי אפשר להעלים עין מהעיניין, יש חוות דעת רפואית צילומי רנטגן וכו`. בעדויות שלהם יש הרבה שקרים ואחד מכחיש את השניResult torture through state of Israel.JPG
 Description:
תמונת פגיעה אחת מהרבה
 Filesize:  53.66 KB
 Viewed:  171657 Time(s)

Result torture through state of Israel.JPG


חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: חמישי 11.01.07 21:21    נושא ההודעה: בהחלט מזעזע הסיפור הזה

חשוב לפרסם את הדברים, הסיפור הזה נשמע מזעזע.


_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

מיכל
אורח
הודעהפורסם: שבת 20.01.07 20:47    נושא ההודעה:

לפי מה שהבנתי מהכתבה וחלק מהתגובות שהצלחתי לקרוא, כולם מושחתים... גם בתי הדין האזרחיים שהם כביכול בעד האישה (ויותר מכל בעד עצמם) ואלו הרבניים שנותנים זכויות יתר לגברים. הדיעה האישית שלי היא שצריך להפסיק אם המנהג הזה של לחפש אשמים בצורה אובססיבית ולהתחיל להתבונן במראה, אם נעשה זאת נראה שאנחנו משחקים את אותם המשחקים ועל הדרך נהנים לשחק את הקורבן. מה גם שאם תשימו לב בכמה מהתגובות לכתבה מדברים על סיפורים אישיים ומה שאני רואה זה התנהלות לקויה ביחסי אנוש בסיסיים בין הגרושים.
בנימה אישית ובתור אישה אני שמחה שעניינים של משפחה לא מגיעים לבתי דין רבניים ויותר מזה אני שמחה לא לנצל לרעה את ה"כוח" שניתן לי בבית הדין האזרחי ותזכרו שהאנשים הכי חשובים בכל הסיפור הם הילדים.
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שבת 20.01.07 20:57    נושא ההודעה: חיסול אחד ההורים עבודר בצע כסף לא תורם דבר לילדים

מיכל כתב:
לפי מה שהבנתי מהכתבה וחלק מהתגובות שהצלחתי לקרוא, כולם מושחתים... גם בתי הדין האזרחיים שהם כביכול בעד האישה (ויותר מכל בעד עצמם) ואלו הרבניים שנותנים זכויות יתר לגברים. הדיעה האישית שלי היא שצריך להפסיק אם המנהג הזה של לחפש אשמים בצורה אובססיבית ולהתחיל להתבונן במראה, אם נעשה זאת נראה שאנחנו משחקים את אותם המשחקים ועל הדרך נהנים לשחק את הקורבן. מה גם שאם תשימו לב בכמה מהתגובות לכתבה מדברים על סיפורים אישיים ומה שאני רואה זה התנהלות לקויה ביחסי אנוש בסיסיים בין הגרושים.
בנימה אישית ובתור אישה אני שמחה שעניינים של משפחה לא מגיעים לבתי דין רבניים ויותר מזה אני שמחה לא לנצל לרעה את ה"כוח" שניתן לי בבית הדין האזרחי ותזכרו שהאנשים הכי חשובים בכל הסיפור הם הילדים.


חיסול אחד ההורים עבור בצע כסף לא תורם דבר לילדים, מערכת המשפט והנהנים ממנה מנצלים סכסוכי משפחה לשדוד משפחות מכספם תוך חיסול אחד ההורים ולפעמים שניהם יחד.
איני חושב שחיסול אחד ההורים ושוד כספם של המשפחות תורם לרווחת הילדים, מכאן שמי שדואג לטובת הילדים מן הראוי שיבחן את הסוגיה על כל היבטיה.


בברכה
חיים יטיב

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מיכל
אורח
הודעהפורסם: שבת 20.01.07 21:29    נושא ההודעה:

חיים היקר
1. תודה על התגובה, כנראה שלא קראתה את כל מה שכתבתי כי יש את הנושא של האחריות האישית, שהיא חשובה במיוחד בעולם המושחת שאתה מדבר עליו.
2. הגדר לי מהי טובת הילדים להערכתך?
יום טוב
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: שבת 20.01.07 22:00    נושא ההודעה: שלום מיכל, טובת הילד לדעתי היא שמירה על איזון התא המשפחתי

מיכל כתב:
חיים היקר
1. תודה על התגובה, כנראה שלא קראתה את כל מה שכתבתי כי יש את הנושא של האחריות האישית, שהיא חשובה במיוחד בעולם המושחת שאתה מדבר עליו.
2. הגדר לי מהי טובת הילדים להערכתך?
יום טוב


שלום מיכל, טובת הילדים לדעתי היא:
1. שמירה על איזון התא המשפחתי. לא לתת לאחד ההורים כוח בלתי מרוסן להתנכל לשני באמצעות הליכי גירושין כפי שנתון היום בידי נשים המנצלות זאת לעתים קרובות לרעה.
2. מיצוי הליכי שלום בית בעלות מינימאלית על ידי גופים מקצועיים שימדדו ויתוגמלו על פי הצלחתם.
3. קיום הליכי גירושין קצרים ובעלות מינימאלית,בפני ערכאה משפטית אחת בית דין או בית משפט עליה תוסכם בעת הנישואים ולא בעת הגירושין.
4. ביקורת על מערכת המשפט למנוע ניצול ההליכים לשדוד המתגרשים מכספיהם.
5. שינוי התקנות והחוקים בכל הקשור לכינוס נכסים, מינוי שופטים בוררים מגשרים ומומחים מטעם בית המשפט.
6. לקיים משמורת משותפת כברירת מחדל לכל הפחות מגיל שלוש ומעלה.

כל זה יתרום לדעתי לטובת הילד, טובת התא המשפחתי ועשיית הצדק בישראל.


בברכה
חיים

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מיכל
אורח
הודעהפורסם: שבת 20.01.07 22:25    נושא ההודעה:

תגובות
1. שוב אני מזכירה לך, אחריות אישית... כשהמצב מגיע למשחקי כוחות זה נוגע לחוסר היכולת של הזוג שבוחרים במודע לאמלל את עצמם ואת הילדים ולא של בית המשפט.
2. שלום בית- אם הזוג היה רוצה הוא היה כבר חושב על זה, לפחות כך נראה לי.
3. רעיון גיאוני.
4. קחו אחריות ואל תאפשרו להם.
5. לא מבינה בזה.
6. לא לבעלי לב חלש.

@אתה חייב לי משחק שש בש@
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: ראשון 21.01.07 4:35    נושא ההודעה: לקחת אחריות על השני זה דבר קשה אם לא בלתי אפשרי

מיכל כתב:
תגובות
1. שוב אני מזכירה לך, אחריות אישית... כשהמצב מגיע למשחקי כוחות זה נוגע לחוסר היכולת של הזוג שבוחרים במודע לאמלל את עצמם ואת הילדים ולא של בית המשפט.
2. שלום בית- אם הזוג היה רוצה הוא היה כבר חושב על זה, לפחות כך נראה לי.
3. רעיון גיאוני.
4. קחו אחריות ואל תאפשרו להם.
5. לא מבינה בזה.
6. לא לבעלי לב חלש.

@אתה חייב לי משחק שש בש@


שלום מיכל, לקחת אחריות על הזולת זה דבר קשה ואף בלתי אפשרי במקרים רבים ולכן קיימים בתי משפט.
אין חולק שהמצב הבריא הוא לקחת אחריות ולא להיזקק לבתי משפט, אך העולם אינו אידאלי.

לגבי משחק שש בש את מוזמנת אבל את עלולה להפסיד...

בברכה
חיים

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

דה מרקר
אורח
הודעהפורסם: חמישי 03.05.07 1:42    נושא ההודעה: ביה`ד הרבני ביטל את התקנות ליישוב סכסוך בביהמש לענייני משפחה

ביה"ד הרבני ביטל את התקנות ליישוב סכסוך בביהמ"ש לענייני משפחה

20:56 | 02.5.2007 ארנון בן-יאיר


תגיות: דוד ליבאי, בית הדין הרבני, גירושין, דיני משפחהבית הדין הרבני הגדול ביטל שלשום את התקנות ליישוב סכסוך בבתי המשפט למשפחה, וקבע כי שר המשפטים שהתקין אותן בשעתו, דוד ליבאי, חרג מסמכותו בכך שהתקין אותן.


בפסק דין מפורט ומנומק של הדיין שלמה דיכובסקי, אליו הצטרפו בהסכמה הדיינים שלמה משה עמאר וחגי איזירר, נקבע כי כל תכליתן של התקנות היתה להצר את סמכות בתי הדין הרבניים, בניגוד לסעיף 25 לחוק בית המשפט לענייני משפחה, שאוסר על פגיעה בסמכויות בתי הדין.

הדיינים נזהרים בכבודו של ליבאי עצמו, וכותבים שהוא "משפטן ואפילו מומחה למשפט, אך אינו בהכרח בקי ומומחה בדיני המשפחה בישראל". לעומת זאת, הם קובעים כי הם מתקשים "לייחס תום לב מלא למומחים לעניין במשרד המשפטים שייעצו לשר להתקין את התקנות".

התקנות בדבר "בקשה ליישוב סכסוך" נחתמו על ידי ליבאי ב-1996. בתקנות הוגדר הליך חדש וייחודי לבית משפט לענייני משפחה - הליך שבו בית המשפט מפנה את בני הזוג על פי המלצת יחידת סיוע שהוקמה לשם כך, לגופים טיפוליים שהוסמכו והתמחו בטיפול בסכסוכי משפחה.

במסגרת מרוץ הסמכויות הידוע בין בתי הדין הרבניים לבית המשפט לענייני משפחה, הדבר הקנה יתרון משמעותי לצד לסכסוך שביכר להביא את עניינו בפני בית המשפט, בדרך כלל נשים, שכן היה באפשרותן להגיש בקשות ליישוב כסכסוך כמעט בטרם פרץ סכסוך של ממש, ובכך להקנות סמכות לבית המשפט. בעשר השנים האחרונות התפתחה פרקטיקה שנשים היו מגישות בקשה לאקונית כזו ליישוב סכסוך, אך ורק כדי לקנות סמכות בבית המשפט.

בפסק הדין סקרו הדיינים בקצרה את מחלוקת המלומדים בשאלה האם התקנות ליישוב סכסוך הותקנו תוך חריגה מסמכות של שר המשפטים, והגיעו למסקנה כי אכן היתה חריגה מסמכות. הדיינים משאירים בצריך עיון את השאלה האם שר המשפטים רשאי בכלל לקבוע תקנות ליישוב סכסוך, אך פסקו כי בכל מקרה תקנות כאלה לא יכולות להרחיב את סמכותו של בית המשפט תוך פגיעה בסמכות בית הדין הרבני, שכן הדבר נוגד במפורש את חוק בית המשפט לענייני משפחה.

הדיינים מעלים בפסק דינם תהייה, "האם הגורם המוסמך להתקין תקנות בבית הדין הרבני, מוסמך להתקין תקנות ליישוב סכסוך שעל פיהן יוכלו בני זוג להגיש לבית הדין בקשה לאקונית ליישוב סכסוך וזו תיחשב כהגשת תביעת גירושין כורכה כדת וכדין? האם יסכימו הדוגלים בתוקף התקנות שבמחלוקת כי זו תהיה דרך חדשה, נוספת, לפתיחת הליך בבית הדין?"

"קשה להשתחרר מהרושם כי כל כולן של התקנות הינן בבחינת `תרגיל משפטי` שנועד לעקוף את `מכשלת` הסמכויות של בית הדין הרבני", טענו הדיינים. עוד קבעו כי שר המשפטים קיבל עצות בלתי הוגנות בעניין זה ממומחים לעניין במשרד המשפטים.

הדיינים רואים חיזוק לדעתם, בכך שמשרד המשפטים מקדם בימים אלה תזכיר חקיקה ראשית ליישוב סכסוך. לדעתם, אלמלא היה המשרד רואה בעייתיות בתקנות הקיימות, הוא לא היה מוצא מקום להסדיר את העניין בחקיקה. לאור כל אלה, מחליטים הדיינים לבטל את התקנות ליישוב סכסוך בבית המשפט לענייני משפחה.

עוד קובעים הדיינים כי אם תיפסל עמדתם בדבר ביטול התקנות, הרי שבקשה ליישוב סכסוך, כמו תביעת גירושין רגילה, צריכה להיות כנה ומוגשת כדין, ולא יכולה להיות מוגשת רק כדי להשיג יתרון במרוץ הסמכויות. לפיכך, נקבע כי בית הדין הרבני מוסמך לדון בתביעות הבעל שהוגשו כדין. העתק מפסק הדין נשלח לשר המשפטים, כדי שישקול לבטל במפורש את התקנות. הבעל יוצג בהליך על ידי עו"ד עמוס צדיקה, והאישה על ידי עו"ד זיו גרובר.

(4280-21-1)arnon.benyair@themarker.com


http://law.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=aby20070502_23890 1
חזרה למעלה

יוסי אגמון
אורח
הודעהפורסם: חמישי 03.05.07 6:47    נושא ההודעה: המיקרה שלי בעיקבות ההונאה הזו וחשדות לפלילים של מישפטנים!!

החזרתי משפחתי מארה`ב לישראל מסיבות משפחתיות ואידיאולוגיות...
קניתי מכספי האישי את המשק של אמה הזקנה של אשתי ובניתי על אדמתו נכסים להשכרה, כדי שישמשו ההכנסה העיקרית לי ולמשפחתי, העיסוק העיקרי שלי ( עסקתי גם בניהול הקמה ושיווק קניונים ונדל`ן אחר...) והפנסיה שלי .

אשתי (בהשפעה רעה של אמה שרצתה לשלוט בנו ובילדינו...) הפכה לזוגתו ושותפתו של עו`ד הדין בזמן שייצג משפחתינו: עמי בורוכוב, לאחר שנהג להתפאר לפנינו, כי יש לו יותר נכסים מלנו, שאותם הוא קונה בזול מאד בעזרת קבוצת שופטים ועורכי דין המארגנים מראש תוצאות כינוס נכסים בבתי המשפט...( עושק, מירמה, גניבה ועוד הרבה עבירות...)!

התוצאה: למרות שבתי הדין הרבניים פסקו חד משמעית לטובתי ופסלו את זכויות האשה בכתובה, העבריין / עו`ד עמי בורוכוב גייס את חברי כנופייתו כדי שיהפכו העובדות על פיהן בבית המשפט למשפחה, על ידי מהלכים כמו:

החלפת השופט גרשון גרמן שפסק לטובתי בתיק עם תביעות השווא שהגישה אשתי נגדי בעזרת עו`ד אלפרון העובדת במשרדו של העבריין בורוכוב...
את החלפת השופטים ביצע חברו החשוד בפלילים של העבריין - עו`ד זרח רוזנבלום שהכניס את חברתו מחוץ לביהמ`ש - השופטת טובה סיוון, כדי שתחליף את ג. גרמן ותהפוך את כל העובדות וההוכחות בתיק נגדי...!

השופטת טובה סיוון וחברי הכנופיה הנ`ל ניתפסו פעמים רבות במהלכים לא-אמיתיים המעורבים במניעים זרים, כמו גם השפעה על שופטים, עורכי דין (כולל עוה`ד שייצגו אותי וניתפסו מרמים אותי בהשפעתם...), קציני מישטרה ומנהלות רווחה, כדי שירמו וישקרו על פי המניעים הזרים של חברי הכנופיה:
להציל חברם העבריין שהורשע בפלילים (פ` 743/98 צפת) מעונש על פי הכתוב בחוק..., למנוע ממני קבלת פיצויים על הנזקים והפגיעות שנעשו נגדי וילדיי הקטינים ולהסתיר מהציבור העיסוק של הכנופיה העוסקת בעושק הציבור מבתיהם המגיעים לכינוס נכסים! אחר כך הם מגינים אחד על השני תוך הפעלת מערכת המשפט כפשע מאורגן כדי להתחמק ממשפט ועונש כחוק!!!

בין יתר המישפטנים שניתפסו עם חשדות חד-משמעיים פליליים:
יוסי מנדלסון, *צונזר*, גל אלפרון, צבי קצף, זרח רוזנבלום, בעז אוקון, השופטת שטופמן, בלזר, ניסים ממן, סארחאן, נימרוד עובדיה, לילי זיכרמן,
עדנה ארבל, אלייקים רובינשטיין, יוסף גרוס - נתניה ואחרים...

אך הבולט מכולם עם 17 בתים שפיזר בין ילדיו להסוואת עיסוקו: אהרון ברק
המוביל הכנופיה במספר הנכסים הרב שרכש (רשימת הנכסים של רבים מהם הועברה למישטרה ולהרבה אחרים, אך כולם ניצטוו להעלים התלונות והחשדות, או מפחדים לפעול...!) כמו גם בהגנה לא-אמיתית על חברי הכנופיה שניתפסו והגשתי נגדם תלונות במישטרה בנוסף לתביעות בבתי המשפט, אשר כולן נסגרו בעזרת מזוז, שנדר, ע. ארבל, א. רובנישטיין ובעיקר ע`י אהרון ברק, בניגוד לחוק (הוא משנה החוקים וקובע חוקים חדשים לכל מיקרה חדש..."פרופסור") ובניגוד מוחלט לעובדות וההוכחות בתיקי בתי המשפט!!

אהרון ברק לא-פסל פעמיים שופטת טובה סיוון החשודה עם עובדות כעבריינית וחברת הכנופיה עם מספר בתים רב והשפעה על כל מערכת המשפט לפעול כפשע מאורגן...! כמו גם לא פסל השופט ניסים ממן שהודה (מכתב הוכחה מתוך בית המשפט שכתבה וחתמה עליו אורחת בדיון המישפטי...) כי פעל נגדי בניגוד לעובדות בתיק בהשפעת כנופיית המישפטנים...!

ועוד פרטים וארועים שיפוסמו בארץ ובעולם בקרוב...

השאלה גדולה היא: האם בית הדין הרבני עם החלטתו הצודקת הזו, יכול לפעול נגד כנופית המישפטנים מבית המשפט למישפחה הנ`ל, החשודים גם בפשעים נגד האנושות (הפרדת ילדים קטינים מאבותיהם ללא סיבה..., הוצאת אנשים מבתיהם ללא סיבה, הרחקת אנשים ממקור פרנסתם ללא סיבה ועוד...), פשעים נגד כבוד באדם וחרותו ועוד פשעים בינלאומיים המיתבצעים במדינת היהודים נגד גברים לא אלימים וילדיהם הקטינים כדי להתעשר מאד מאד במירמה מכינוס נכסים מבויים עם חבריהם בבתי המשפט?!
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שלישי 15.05.07 19:01    נושא ההודעה: AMAZING! It can`t happend in the Jewish state

!!!
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

יוסי אגמון
אורח
הודעהפורסם: ראשון 27.05.07 18:10    נושא ההודעה: העו`ד/ העבריין עמי בורוכוב ממשיך בעיסוקו...!

"אמור לי מי הם חבריך ונדע מי אתה" - העו`ד עבריין - עמי בורוכוב שמעלליו הלא- חוקיים והרשעתו בפלילים מתוארים לעי`ל, ממשיך בעיסוקו כעו`ד במערכת המשפט של הציבור, למרות שהורשע בעבירה שיש עימה קלון...!

זאת עקב חששם של חברי כנופית המישפטנים, כי אם יורחק מעיסוקו עלול עו`ד-עבריין זה לפרסם לציבור על מעלילהם של כל שאר השופטים ועוכרי הדין בבתי המשפט, שמארגנים מראש עם חבריהם המישפטנים בבתי המשפט את תוצאות כינוס-נכסים, כדי שהם ירכשו בתים רבים במחירים זולים מאד מאד:
עושק, מירמה, שקר ועוד עבירות פליליות!!
אחר כך, הם מגינים בדרכים לא-אמיתיות על חברי הכנופיה שנתפסו ונתבעים לדין, כדי לזכותם או להקל בעונשם בניגוד לחוק...!

בין החשודים מחברי הכנופיה:

השופטת טובה סיוון- ביהמ`ש למשפחה-ר`ג, עם נכסים ברמת השרון ות`א...

החשוד בפלילים- עו`ד זרח רוזנבלום (אותו אחד שהתחיל עם אשת יהורם גאון בזמן שייצג אותם כעו`ד...)- נכסים בת`א, חברת קש בתל-חי, שותפות במועצת גליל עליון ועוד...

עו`ד צבי קצף - נכסים בנתניה, ת`א ועוד...

עו`ד יוסי מנדלסון - נכסים בת`א ועוד...

עו`ד יוסף גרוס מנתניה- נכסים וחברות בנתניה, חבצלת השרון ועוד...

נשיא בית המשפט העליון - אהרון ברק עם 17 הבתים (פיזר הבעלות בין ילדיו להסוואת עיסוקו הנ`ל...) שלקח עם אשתו לפחות שלש הלוואות בסך כחצי מיליון ש`ח כל אחת למימון רכישותיו אשר כנראה אירגן תוצאותיהן מראש עם השופט-החשוד בעז אוקון שקיבל בתמורה קידום והטבות ויחדיו חשודים שביצעו עוד עיסקאות מפוקפקות ...) ועוד...


אי לכך, כל המישפטנים הנ`ל וכל שאר המישפטנים שהיו מעורבים, קציני המישטרה ועובדי הציבור שעזרו ועוזרים בחיפוי על העבריין - עו`ד עמי בורוכוב בעיקבות דרישות כנופית המישפטנים הזו - כל אלה עבריינים גם הם!!
זאת בנוסף לכל האירגונים שנתבקשו גם הם להפסיק פלילים אלה והתחמקו בדרכים לא-אמיתיות, כגון:
לישכת עוכרי הדין, היועץ המישפטי לממשלה, פרקליטות המדינה, מבקר המדינה, המישטרה ("ידי המישטרה כבולות" - אמרה קצינה בכירה...), מח`ש, יאח`א, נציבות תלונות נגד שופטים, שרי ממשלה וחברי כנסת - כולל ועדת חוקה חוק ומשפט...:

כל אלה בנוסף לחברי כנופית המישפטנים החשודים הנ`ל- עבריינים גם הם באופן אוטומטי כחבריו של חברם העבריין...!
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: ראשון 29.07.07 18:58    נושא ההודעה: WOW

WOW what kind of stupid people are the Israelies
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שבת 01.09.07 16:00    נושא ההודעה: OUT OF ISRAEL OR HIT THEM AND THERE FAMILY MEMBERSIS

Judy N.Y
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד 1, 2  הבא
עמוד 1 מתוך 2

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group