לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר מוטי מ- פתח תקוה --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
אדוני השופט, הגם אתה בנפוטיזם?רשימת הקשרים של המאפיה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

הכתבה באייס שצונזרה,תחת הכותרת: "ישראל ידעה על הסיכונים של חיסוני קורונה והשתיקה זאת"
שבת 15.10.22 16:27

כעת המחוסנים חשופים פי חמש להדבקה מקורונה עם מערכת חיסונית הרוסה עד כ-80% חשד לאיידס
שישי 22.04.22 10:41

Vaccinated are 5 times more affected by Covid,immune system reduced by 80%&AIDS in sight
שני 07.02.22 14:35

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מעריב
אורח
הודעהפורסם: חמישי 17.05.07 10:54    נושא ההודעה: אדוני השופט, הגם אתה בנפוטיזם?רשימת הקשרים של המאפיה

אדוני השופט, הגם אתה בנפוטיזם?
בעקבות האשמות על נפוטיזם בקרב הדיינים הקריא היום ח"כ גפני רשימה ארוכה של מינויי קרובים במערכת המשפט, בפני שר המשפטים פרופ דניאל פרידמן. צפוף מאד במגדל השן

nrg יהדות
15/5/2007 13:30


בעקבות ההאשמות על מינוי מקורבים בקרב הדיינים החדשים, קיימה ועדת החוקה של הכנסת דיון בנוכחות שר המשפטים פרופ` דניאל פרידמן. המשתתפים בדיון, בראשם ח"כ זהבה גלאון, תקפו בחריפות את הוועדה למינוי דיינים, על חשש לנפוטיזם, וציינו כי רק 17% מבין הדיינים הינם ציוניים דתיים.
הדיינים החדשים:
בין הדיינים החדשים שנבחרו לכהן בבתי הדין הרבניים: אחיו של השר אריאל אטיאס, קרוב של הרב עובדיה יוסף-ואפילו הבן של רופאו האישי בשס: מדובר בתלמידי חכמים שעמדו בכל המבחנים

בעקבות הדברים, ביקש ח"כ משה גפני לחרוג מהנהלים, והקריא שורה ארוכה של שופטים ופרש בפני חברי הוועדה את קשריהם המשפחתיים והמקצועיים, שלכאורה, נופלים באותה קטגוריה של נפוטיזם.
להלן הרשימה אותה הציג ח"כ הרב גפני לשר המשפטים בוועדת החוקה:

אהרון ברק: לשעבר נשיא בית המשפט העליון

אשתו, אלישבע ברק, סגנית נשיא בית הדין הארצי לעבודה, כפופה לסמכותה הערעורית של הערכאה שבעלה עומד בראשה. את ההתמחות שלה עשתה בשנים 78-77 בפרקליטות מחוז ירושלים ואצל נשיא בית המשפט העליון יואל זוסמן,
בעת שבעלה היה יועץ משפטי לממשלה (78-75). בשנים 87-78 היתה עוזרת משפטית של נשיא בית המשפט העליון מאיר שמגר, כשבעלה היה שופט בבית המשפט העליון. מ-1987 מכהנת בתפקידי שיפוט בבית הדין לעבודה.


מני מזוז: היועץ המשפטי לממשלה.

אחותו, ימימה מזוז, כפופה לו מקצועית בהיותה יועצת משפטית של משרד האוצר. אשתו, אלינער מזוז, כפופה לו מקצועית בהיותה המשנה ליועץ המשפטי של משטרת ישראל.

דורית בייניש: שופטת בית המשפט העליון

בתה, דניאלה בייניש, התמחתה אצל נאוה בן-אור, מבכירי פרקליטות המדינה (שפרשה באחרונה). לאחר מכן היתה בן-אור ממונה על דניאלה ביניש ובאותה עת הופיעה לפני אמה, השופטת דורית בייניש. דניאלה בייניש עובדת עדיין בפרקליטות המדינה בירושלים ומופיעה לפני עמיתיה של אמה, שופטי בית המשפט העליון, בהם חברתה הטובה עדנה ארבל.


משה זילברג: לשעבר שופט בית המשפט העליון

אסנת מנדל, בתו של השופט זילברג המנוח, התמחתה אצל שופט בית המשפט העליון יצחק כהן, מנהלת את מחלקת הבג"צים בפרקליטות ומופיעה לפני שופטי בית המשפט העליון.

תיאודור אור: לשעבר שופט בית המשפט העליון

אשתו, מיכאלה שידלובסקי-אור, מכהנת כשופטת בית המשפט המחוזי בירושלים מ-1993, ועד פרישתו של בעלה מבית המשפט העליון, במרס 2004, שמעו עמיתיו את הערעורים על פסיקותיה. שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, רון סוקול, נשוי לבתו של השופט אור מנישואיו הראשונים. כיהן כשופט בית משפט השלום בחיפה מ-96`. בספטמבר 2003 התמנה לרשם בית המשפט המחוזי בחיפה.

תאופיק כתילי: נשיא בית משפט השלום בנצרת

בתו, יסמין מני-כתילי, עובדת כתובעת משטרתית בנצרת, ומופיעה בבית משפט השלום בעיר לפני שופטים הכפופים לאביה.

דב מגד: סגן-נשיא בבית משפט השלום בבאר-שבע

אשתו, חנה מגד, מנהלת את המחלקה הפלילית בפרקליטות באותו מחוז.

דן ארבל: לשעבר שופט ומנהל בתי המשפט

בתו, עו"ד איריס ארבל, עובדת במרכז לניהול תיקים בהנהלת בתי המשפט ועבדה בכפיפות לאביה.

דבורה ברלינר: שופטת בבית המשפט המחוזי בתל אביב

בתה דפנה עובדת במחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה בירושלים, ומרבה להופיע בבית המשפט העליון, הדן בערעורים על פסקי דין שניתנו בבתי משפט מחוזיים.

דבורה ברלינר מועמדת לקידום לבית המשפט העליון.

שמעון אגרנט: לשעבר נשיא בית המשפט העליון

אורית סון, נכדתו של הנשיא אגרנט המנוח, התמחתה אצל שופט בית המשפט העליון, חיים כהן.

עובדת בפרקליטות במחלקת הבג"צים ומופיעה לפני שופטי בית המשפט העליון.

אביגדור משאלי: שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב (בדימוס)

בתו, גלית משאלי, עובדת בפרקליטות מחוז מרכז.

עבדה שם גם בזמן שאביה כיהן בבית המשפט המחוזי בתל אביב, עד שפרש לגימלאות לפני שלוש שנים.

אמנון סטרשנוב: שופט לשעבר במחוזי בתל-אביב

בנו, אופיר סטרשנוב, עבד עד לאחרונה בפרקליטות מחוז תל אביב. עבד שם גם בתקופה שאביו כיהן בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

שרה גדות: שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב

בתה, גנית גדות, עובדת בפרקליטות תל אביב, מחוז מרכז.

אליקים רובינשטיין: שופט בית המשפט העליון

אשתו, מרים רובינשטיין, מכהנת כמשנה לפרקליט המדינה.

משה טלגם: לשעבר סגן-נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב

אשתו, רות טלגם, היתה שופטת וסגנית נשיא בית משפט השלום בבת-ים (99-`96`) בעת שבעלה היה סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב (2000-`93), שבו נשמעים ערעורים על פסיקות של בית המשפט בבת-ים.


תגובת משרד המשפטים:עו"ד משה כהן, דובר משרד המשפטים, מבקש להדגיש כי במערכת המשפט קיימים כיום נהלים מחמירים בכל הקשור להעסקת מקורבים.

ברשימה המופיעה לעיל נכללות דמויות מן העבר, שחלקן כבר לא בין החיים, או פרשו מהמערכת המשפטית.

דוברת הנהלת בתי המשפט מסרה כי עו"ד דניאלה בייניש נמצאת בחו"ל כבר למעלה משנה, ואינה מופיעה בפני שופטי בית המשפט העליון.

http://www.nrg.co.il/online/11/ART1/582/085.html

חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

אחד
אורח
הודעהפורסם: שבת 01.12.07 12:19    נושא ההודעה:

הא גונבים ירושות עם חוק היהתישנות מהזקנים.בקומבינות החזירו לזקנים את הזכויות הם ניזרקים לרחוב על ידי הילדים הטובים שניצלו אותם חוק היהתישנות חוק רע החוק אומר אחרי שבע שנים ההורה לא יכול להיתחרט הילד טוב שבע שנים ואחר מכן הזקן ברחוב בית המשפט זורק את הזקן וחוסף טותו להיתעללות מצד היורש.
חזרה למעלה

אחד
אורח
הודעהפורסם: שבת 01.12.07 12:21    נושא ההודעה:

הא גונבים ירושות עם חוק היהתישנות מהזקנים.בקומבינות החזירו לזקנים את הזכויות הם ניזרקים לרחוב על ידי הילדים הטובים שניצלו אותם חוק היהתישנות חוק רע החוק אומר אחרי שבע שנים ההורה לא יכול להיתחרט הילד טוב שבע שנים ואחר מכן הזקן ברחוב בית המשפט זורק את הזקן וחוסף אותו להיתעללות מצד היורש Twisted Evil
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

הגדלי

הצטרף: 20 מרץ 2008
הודעות: 19
יישוב: עין-שמר


הודעהפורסם: רביעי 16.04.08 10:28    נושא ההודעה: מילא - אחד,שניים, אבל כל-כך הרבה?

את צחי הנגבי(נכון , הוא כבר לא שר המשפטים)דנו ודנים על כך שמינה "אנשי מרכז הליכוד" ו"ידידיו" בהמון תפקידים. מה לא אמרו עליו - אותם "חשודים בנפוטיזם של בימ"ש העליון"? מההערה ש "זה לא נראה טוב בציבור" ועד "זה לא חוקי וצריך להענישו על כך".

אז מה אומר דובר משרד המשפטים? ומססבירה הדוברת של בתי המשפט? אף שופט בכיר /עליון/מחוזי, נשיא לרגע עד 7 שנים - לא נמצא בארץ ובניהם, נשותיהם אינם פה עמנו בין החיים - להופיע בתיקים ובערעורים על פסקי דין בפני "המשפוחה"?
השאלה שלי אל שניהם ביחד וכל אחד לחוד: הכתבה היא ממאי 2007- כמעט שנה עברה. האם לא נוסף אף בן,אם,אח,אחות של שופטי בימ"ש העליון/מחוזי - לעובדי הפרקליטות או כשופטים בבתי המשפט , מאז ועד היום?

מה, חבר'ה אתם צוחקים עלי? למה שלא תצחקו ביחד איתי? אם אתם לא מסוגלי, אז בואו ואני אצחיק אותכם, כשאצחק עליכם. כן , ההומור שלי - בדיוק עכשיו, בדיוק בשבילכם. אז בואו נתחיל:

1. אתם השופטים , את הנשיאה של בימ"ש ד'עכשיו ואתה שר המשפטים שכעת - אתם בטח לא מכירים את החוק של "פסילת שופט מהטעם של ניגוד - בעצם היותו חבר/קרוב של התובע/נאשם או המייצג אותו" , וזה בגלל שהתקדמתם מ"לשכת עורכי הדין" ל "לשכת בימ"ש של שופט/ת בישראל".

2. אתם גם לא עברתם כל עבירה - כי מי זה השופט שירשיע אתכם? הרי מי שישפוט אותכם יצטרך להיות מהסטאז'רים שלכם בעבר או קרוב משפחה או קולגה שלו... ואתם הרי מכירים את התקנה והוראת לשכת עורכי הדין - שאין עורך דין חבר הלשכה עושה או מסייע או מצטרף לכל מעשה של תביעה כנגד חבר לשכת עורכי הדין בישראל. את החוק לשיפוט של שופטים בישראל אולי אתם "לא מכירים" אבל את ההוראה הזו של לשכת עורכי הדין אתם ממלאים כאילו שאתם ממש עורכי דין ולא שופטים... והרי גם ידוע ומוכר במקומותינו שמי שיושב על "הכיסא" לא יסכים בנקל - לפנות אותו, להתפטר, לצאת לפנסיה "מיידית". אתם כמו אולמרט - "נשארים בתפקיד כדי ללמוד את הטעויות שעשית ובשביל שאחרי הלימוד - תתקנו את הטעויות של עצמכם...אדוני שר המשפטים, זה לא מצחיק אותך? אותי זה מצחיק שאתה רב עם גב' בייניש הנשיאה כעת - על דרך מינויים שהיא ממנה - אבל אתה מאשר את אלו שמונו כבר - בהסכמה שבדיעבד? אותי שניכם מצחיקים. אתם אולי רוצים שאחשוב שאתם "טיפשים יותר מהאזרח המושתן חסר הידע ביותר" שיש בישראל?

3. בתנ"ך - קיים סר "דברים" בין חמישה החומשים - שבו מדובר בהרבה חוקים והוראות לשופטיםבכל העניינים הללו של נפוטיזם, סילופי - משפט ועבירות שונו - וכך מודגשת שם האמרה "צדק צדק -תרדוף"- שאותה אתם מציגים לראווה כ"כתובת על הקיר" בבתי המשפט, היכלות וארמונות השיפוט שלכם - גלוי וחשוף לעיני הציבור הבא בשעריכם. ואתם הרי באים יום-יום ל"עבודה הזו"- ולא הצלחתם אפילו פעם אחת לקרוא ולא הבנתם את "הכתובת על הקיר"? אתם לא יהודים. לא יודעים עברית? לפי ההמפורסם כאן - בוודאי שלא.


4. מצחיק אותי כשכל פעם אני קורא בעיתון ש"איזשהוא משפטן/מומחה למשפט" מפרסם ביקורת חריפה על השיפוט, על פסקי הדין, על הסחבת המשפטית. אבל אפילו "המומחים למשפט תחיקתי"- לא מבקרים את המעשים הללו שכמוהם כ"מאפיה איטלקית או דיקטטורה שבה ההורים מורישין "כיסאות ולשכות" לבניהם ונשותיהם.


לסיכום אומר - כי "נדמה לי" שאתם עדיין שוגים במחשבה "שכל אזרחי מדינת ישראל הם טיפשים אידיוטיים בריבוע בהשוואה אל התיחכום הרב שלכם בחלוקת משרות למקורביכם". ולוואי שכמו שהודיעו היועצים שלכם - תהיו או בחו"ל או כחז"ל.

_________________
כשם שמי שנוטל הרואין החל בעישון סיגריות, כך הגונב מ"קופה קטנה"- יגיע לשוד והעלמת מס גדולים.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ כתובת AIM MSN Messenger

אדי מנהיג פנתרים מירושלים
אורח
הודעהפורסם: ראשון 23.05.10 2:58    נושא ההודעה: עיתון האינטרנט החשוב:- נקים ישראל", ממשיך להתקדם

ייתכן שעיתון האינטרנט נקים יצית את אבוקת תודעת הסכנה הראשונה המרחפת מעל לראשו של כל אחד מתושבי או אזרחי מדינת שראל

אולי משהו מכל העבודה הנעשית על ידי הקבוה הטובה הזאת בהנהגת ים יטיב תצליח לגרול את מדינת ישראל מסכנוצ המערכת המשפטית הדקדנטית, עלו והצליחו

אדי מלכא
חזרה למעלה

גילאור בלהה-גדעון גינת
אורח
הודעהפורסם: שבת 05.05.12 9:02    נושא ההודעה: בית המשפט המחוזי בחיפה הוא הראשון לקבומבינות המשפט והשחיתות

http://www.youtube.com/watch?v=ISiXcPleDcU
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group