לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 1010


הודעהפורסם: רביעי 20.05.20 19:19    נושא ההודעה: מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?

להבין את המקורות האפשריים לוירוס הקורונה חייבים לבחון את העובדות בפרספקטיבה הסטורית.
פורסמו מאמרים רבים על הקופה שיגרפו חברות ביג פארמה ומייצרי תרופות למינם אך יתכן שהמציאות עולה על כל דימיון והיא הרבה מעבר לכך.


הח"מ פרסם מאמרים רבים על השואה וכיצד עם ישראל נבגד על ידי בני עמו והובא למחנות לרוב ברמייה וחוסר ידיעה, יש לכך דימיון רב למה שקורה היום כפי שנראה בהמשך.
מוזמנים לעיין בחומרים על הסכם העברה שנחתם ב-1933 בין הסוכנות היהודית לנאצים, בסרטון כאן

-במצגת שהכנתי על משפט קסטנר באתר של נקים

-בראיון שנתתי לטלוויזיה החינוכית בנושא זה ביוטיוב

-בראיון זה אני מסיים בסוגיית הסלקציה ואני מזהיר על אסונות שיכולים לבוא לעם ישראל כדוגמת השואה כל עוד הסוגיה לא נחקרה כראוי.

-במסמך המדהים שנמצא ע"י האמריקאים בארכיון הגסטפו בברלין ב-1945 אשר חשפתי במלואו ותרגמתי לראשונה בעברית, "מסמך זיקס", מפקדו של אייכמן ימ"ש על ההסכם בין ההגנה לגסטפו.


בחו"ל התברר כי היהודים נפגעו באחוזים הרבה הרבה יותר גבוהים מאשר אוכלוסיית המדינה, בצרפת בלבד נפטרו כ-2000 יהודים מקורונה קרי קרוב לעשרה אחוז מהמתים זאת כאשר הם מהווים כחצי אחוז מהאוכלוסיה בצרפת.
ראו כאן כתבה במקור ראשון
וכאן בצרפתית


קרי שהתמותה בקרב היהודים היתה בין פי עשרה לעשרים יותר מאשר התמותה הכללית מקורונה באוכלוסית צרפת. את זה לא ניתן להסביר בנוכחות בתי כנסת, כאשר מוסלמים גם התפללו במסגדים ונוצרים בכנסיות ולא הגיעו למספרים כאלה.
בנו יורק גם הגיעו אחוזי התמותה של יהודים לרמות גבוהות במיוחד ואף דווח על אנטי-שמים שהלכו בכוונה להפיץ את הווירוס בקהילות.
האם בכל העולם היתה יד מכוונת כנגד היהודים ומדוע בישראל לא?
על שאלה זו אשתדל לענות בסוף המאמר.

שמו של ביל גייטס עולה ללא הרף הן בתקשורת הממסדית בנוגע למאמציו להילחם במחלות בעולם ובפרט בקורונה אך שמו עולה גם בתקשורת הפחות רשמית בעולם המערבי בהקשר לקונספירציה כלל עולמית להקטין את אוכלוסיית העולם. התקשורות הרוסית הממסדית, נשיא טנזניה, נשיא מדגסקאר רוברט קנדי ג'וניור ועוד רבים החלו להצביע על קומבינה מערכתית בהובלת ארגון הבריאות העולמית הממומן במאות מיליונים על ידי ביל גייטס.
ראו קישורים כאן ו/או בפרסומים שלי בפייסבוק.
-כאן דבריו של רוברט קנדי וכאן

-נשיא טנזניה

-פרסומים ברוסיה

-נשיא מדגסקר

לבחון טענות אלה חייבים להתחקות אחרי הרקע המשפחתי של ביל גייטס אחרת לא ניתן להבין איזה ג'וק עקץ אותו פתאום להתעסק בבריאות הציבור.
הוריו של ביל גייטס היו מעורבים בארגונן העוסק בתכנון המשפחה, ארגון הגדול בארה"ב לסיוע בהפלות המזוהה מראשיתו עם האג'נדה האויגניסטי.

click to enlarge

כאן ניתן לשמוע את אביו אומר שמה שהוא גאה בו הכי הרבה ממה שהם עשו יחד בחייהם הוא חיסון מיליוני ילדים בעולם באמצעות הגייטס פונדשן...

וכאן ניתן לשמוע את גרסתו של ביל גייטס כיצד יש לטפל בריבוי אוכלוסיה בעולם.

האויגניזם EUGENICS הינו "מדע" גזעני שנגזר מתורת האבולוציה של דרווין ושהתפתח אחרי מותו של דרווין והופץ בכל העולם על ידי קרובי משפחתו ו-"משכילים" אחרים בסוף המאה התשע עשרה. על פי ה-"דרוויניזם החברתי" רק החזק שורד ואומה צריכה להיפטר מהאלמנטים החלשים שלה, קרי שמדובר באנטיתזה של התורה שלנו המצווה בסיוע לחלשים. כלומר עמלק, המזנב אחרי החלשים, כנגד תורת ישראל.
האויגניזם הפך למאוד מקובל בעולם המודרני של תחילת המאה העשרים ומנה ארגונים רבים שדגלו בו והפעילו לובי לחוקק חוקים הן בארה"ב והן בארופה לעקר אנשים בעלי מומים, למנוע מהם להתחתן ואף דווחו על הקרנות מתחת לשולחן בלשכות העבודה בארה"ב לעקר מובטלים.
עד שנות השבעים של המאה העשרים שרדו בסקנדינביה חוקים אויגניסטים מסוג זה.
היטלר שאב את האידאולוגיה בתחילת דרכו מהאויגניזם ואף מומן על ידי בנקאים אויגניסטים אמריקאים וארופאים מהבונים החופשים אשר ראו בו המנהיג האידאלי ליישם את התורה האוייגניסטית בארופה.
מהר מאוד קם הגולם על יוצרו והתברר להם כי היטלר לא דוגל באויגניזם כלל עולמי אלא באויגניזם של הגזע הגרמני העליונה והוא התהפך על הבונים החופשים והחל לרדוף אותם בכל המדינות שכבש.
למרבה הפלא גם בתנועה הציונית בראשית דרכה היו אבות המייסדים אויגניסטים מושבעים אשר אמצו באופן פרדוקסאלי את ה-"המדע" הגזעני של האויגניזם. ראו בעניין זה עבודת הדוקטורט של פרופ' איתן בלום בענייניו של ארתור רופין וראו כאמור לעיל את סוף המאמר שלי על "מסמך זיקס" - ההסכם הסודי בין ההגנה לגסטפו, שם מובא עבודת הדוקטורט

ועתה נגיע לארגון הבונים החופשים אשר הינו המפתח להבין את פרשיית הקורונה.
כבר בשנת 2005 פרסמתי מאמר באתר של נקים תחת הכותרת "בית משפט עליון או כת סודית המתנגדת לתנ"ך" בו הובאו הסמלים מהבונים החופשים המעטרים את בית המשפט העליון מתוך מאמר שפורסם בחו"ל ע"י ג`רי גולדן.

אז האינטרנט היה בראשיתו והמידע הנוגע לבונים החופשים ואמונתם היה דל.
עם השנים התפרסמו ספרים רבים והעידו רבים אשר היו חברים בארגון ופרשו.
מכל העדויות עולה כי ארגון הבונים החופשים הינו ארגון אליטיסטי אשר הוקם בתחילת המאה ה-18 כארגון סודי שהתנגד לנצרות הקתולית.
כאן חבר וותיק ומחבר ספרים בנדון מסביר בצרפתית על תחילתם של האילומינטי והבונים החופשים והקמת הרויאל סוסיאטי באנגליה.

הארגון עמד מאחורי המהפכה הצרפתית והפעיל לובי באמצעות חבריו לחוקק חוקים שהביאו להפרדת הדת מהמדינה בצרפת ובשאר העולם.
ראו כאן אלן נואל דוברט ראש הארגון לשעבר בצרפת מסביר כיצד גיבשו את החוקים הצרפתים נגד הכנסיה בלשכות של הבונים החופשים.

בצד הפרקטי הבונים מסייעים אחד לשני בעסקים ולעקוף מכרזים ואת החוק לקבל הטבות שונות. הם מזהים את עצמם בקודים, לחיצות יד ועוד.
כאן באנגלית על העזרה ההדדית

וכאן בצרפתית קריסטוף פליפו, חבר לשעבר במשך עשרים שנה מחבר ספר בנושא, מדבר כאן על רשת הקשרים ועל קידום האינטרסים ההדדי.

כאן לחיצת היד הגם שזאת הגרסה הגלויה לעין

עדות של סרג' טבד גלרדו אשר עזב את הארגון וכתב ספרים וביניהם על הפולחן ללוציפר

הבונים מתאחדים גם לאחוות לפי מקצוע וכך מקדמים אחד את השני מקצועית, במערכת המשפטית במיוחד.
כאן ניתן לשמוע את עדותו של מוריס קייה בצרפתית, מאסטר לשעבר המעיד כיצד החל להפסיד במשפט וסידר את ענייניו עם חבר בונה חופשי שהיה נשיא של אותו בית משפט.

כיום קיים תהליך התפשטות מואץ של הארגון בין היתר באפריקה בקרב ראשי ממשלה ובכירים אחרים.
ראו כאן וידאו על נשיא וסגן נשיא קונגו ועל ההתפשטות באפריקה בין המנהיגים בשיטת שמור לי אשמור לך.

אצל היהודים מהר מאוד התברר להם כי הם מופלים לרעה בארגון והדבר דחף מספר יהודים להקים ארגון נפרד והוא ארגון הבני ברית אשר הפך גם הוא עם השנים להיות הארגון אליטיסטי של היהדות הרפורמית.

ארגון בני ברית סייע רבות לתנועה הציונית וניתן לקרא באתר שלהם על פעולתם בארץ ישראל מראשית הציונות ואף לפניה.
click to enlarge
הרברט סמואל וחיים ויצמן בין ראשי ארגון הבני ברית
וראו כאן וכאן

כאן ניתן לשמוע את ג'קוב רוטשילד מציג את מכתבו של בלפור ומתאר כיצד הושגה הצהרת בלפור.

יחידי סגולה בעם היהודי כדוגמת הרוטשילדים, שמעון פרס, קיסינג'ר אשר "זכו" להיות חברים בכירים בארגון הבונים החופשים הם אלה המגשרים מלמעלה בין ארגון הבני ברית וארגון הבונים החופשים.
לראשי ארגונים אלה היתה לטענתם השפעה מכריעה בהשגת הצהרת בלפור ובהקמתה של מדינת ישראל כפי שניתן לקרא באתר הבני ברית לעיל.

אך הצד האפל של ארגונים אלה גם החל להתפרסם בשנים האחרונות. כפי שמעידים על כך חברים לשעבר. לחבר מתחיל בבונים החופשים אין מושג באמונה האמיתית המסתתרת מאחורי הארגון, להם מספרים כי מדובר בארגון אליטיסט והומניסט הדוגל במדע ובידע אך ככל שהחברים עולים בדרגות הם עוברים חניכה ברמזים תחילה דקים ולבסוף עבים על האמונה האמיתית של הארגון. אלה שממשיכים להאמין בנצרות או ביהדות ישארו ממודרים בדרגות הנמוכות ולא יגיעו להבנה כי כל הארגון למעשה דוגל בסתר באויגניזם רדיקאלי ובאמונה בסטן בלוציפר. אשר הינו לטענתם האדריכל הגדול של העולם ומקור כל המידע המדעי וכאשר ה' הינו כביכול לטענתם המתחרה שלו אשר אינו שולט בכל.

באמצעות אנשים בכירים בארגון באנגליה ובארה"ב כמו דוד רוקפלר הוקמו שלוחות מרובות לבונים החופשים, מועדוני חברים זוטרים כמו LIONS CLUB
ראו כאן כיצד נוסד.

וכאן מאסטר לשעבר טוען שגם את מועדון הרוטרי. וכן את המורמונים ו-Jehovah's Witnesses הוקמו על ידם להחליש בין היתר את הנצרות הקתולית.

ומועדונים אליטיסטים יותר כמו: ה-CFR, TRILATERAL COMMISSIONS, BILDBERG GROUP ועוד הקובעים מדיניות ברמה העולמית בהם דוד רוקפלר כיכב.
ארגונים אלה פועלים לחסל את הנצרות, האיסלם ואת היהדות בעולם אותם הם רואים כמתחרים באמונה בלוציפר וזאת להוכיח את עליונותו בשמים. דת אשר עבורם מאוד נוחה הואיל והיא מרשה רציחות, גניבות, השחתה מינית ועוד זוועות מרובות אחרות, פרשת אפשטיין כדוגמא.

ארגון הבונים החופשי דואג לגייס אנשים בתוך מערכת המשפט ובין המחוקקים ואף ראשי הממשלה לקדם את האג'נדה שלו ובכך מודים חבריו הבכירים כאשר הם מזכירים את מעורבותם במהפכה הצרפתית, הפרדת דת מהמדינה בכל העולם ועד לחוקים רבים מהשנים האחרונות אשר חוקקו לדוגמא בצרפת.

ארגון הבונים החופשי חותר להרס המשפחה לחתוך את המשך המסורת והאמונה ב-ה' והשלטת אמונתם, לשם כך הוא יעשה שימוש בחברים הזוטרים בארגון המשמשים כאידיוטים שימושים ויעטוף תמיד את החתירה שלו לקדם חוקים במסווה של אג'נדה שמאלני ליברלי של קידום זכויות הפרט. כך עשה עבור זכויות נשים, דמי מזונות מופרכים, הוצאת ילדים ממשפחות עניות, הפלות, נישואים חד מינים, המתת חסד ועוד.
ראו בעניין זה עדות של אהרון רוסו על שיחה עם ניק רוקפלר.

וראו כאן את הרב אמנון יצחק המדבר על אהרון רוסו מי היה האיש ומה הוא חשף.

גם אצלנו, באם נעיין לעומק באתר הרשמי של משפחת רוטשילד "יד הנדיב" בארץ נגלה כי הם מקדמים אג'נדה דומה על ידי השפעה על מוסדות חינוך והפעלת לובי במערכת הפוליטית.


click to enlarge
ראו דו"ח מלא המצורף מטה של היועץ מרשאל סמית מהקרנגי פונדשן, קרן אשר מימנה את האויגניזם תחילה באופן רשמי ואחרי מלחמת העולם השניה באופן מוסווה כפי שעשו כל הארגונים האויגניסטים כדי לא להיות מזוהים עם הנאצים.
click to enlarge
https://en.wikipedia.org/wiki/Carnegie_Institution_for_Science

וראו כאן הענקת פרס קרנג'י הראשון ב-2001, לביל גייטס ולאביו, לג'ורג' סורוס, טד טרנר ולרוקפלר, הכל נשאר בתוך האחווה..

כאן ניתן לשמוע את טד טרנר המייסד של סי.אן.אן, הדוגל במַלְתּוּסִיזְם, אומר שיש אכלוס יתר בעולם וכי צריך לייצב את האוכלוסיה.

וראה כאן על מַלְתּוּסִיזְם בוויקיפדיה.

כאן כתבה על עסקים המשותפים בין רוקפלר ורוטשילד.

click to enlarge
בתמונה ג'קוב רוטשילד ודוד רוקפלר המנוח.

אך לא רק משפחת רוטשילד, אשר תרמה את מבנה בית המשפט העליון, מקדמת אג'נדה זו בארץ. ארגונים שמאלנים קיצונים רבים ל-"זכויות האדם" הממומנים מחו"ל על ידי הבונים החופשים פועלים גם הם בכיוון זה.

פרסמתי בעבר מאמרים רבים לחשוף כיצד פועלת מערכת המשפט לתפור תיקים לפוליטקיאם בארץ לקדם את האג'נדה השמאלני קיצוני שלה, עתה בפרספקטיבה של שיטות פעולתו של ארגון הבונים החופשי ניתן להבין כי שיטה זו לא הומצאה בארץ אך הרבה לפני הקמתה של מדינת ישראל.

ועתה בחזרה לקורונה, דוד רקופלר וביל גייטס התבטאו בנוגע לאכלוס יתר ממנו סובל העולם, לביל גייטס אף נפלט הביטוי "פתרון סופי" בהקשר למאמציו לקדם את האג'נדה הרפואי שלו בעולם בעיקר באמצעות חיסונים.

דיווחים ותלונות רבות הגיעו בכל העולם כנגד החיסונים שלו על כך שהם גורמים להחלשת המערכת החיסונית ואף לעקרות.
ראו קישורים כאן ו/או בפרסומים שלי בפייסבוק.

https://www.globalresearch.ca/mass-sterilization-kenyan-doctors-find-a nti-fertility-agent-in-un-tetanus-vaccine/5431664

https://economictimes.indiatimes.com/industry/healthcare/biotech/healt hcare/controversial-vaccine-studies-why-is-bill-melinda-gates-foundati on-under-fire-from-critics-in-india/articleshow/41280050.cms

כחבר בכיר ואוגניסט בארגון ותתי ארגונים של הבונים החופשים וכחבר אישי של דוד רוקפלר המנוח, ניתן לחשוד ובצדק כי ביל גייטס חותר יותר לחיסול אנשים או לעקרם באופן סלקטיבי מאשר לרפאם.
ראו כאן על מפגש סודי ביניהם שדלף לתקשורת.

וראו כאן על הביזנס המלוכלך לכאורה שלהם באפריקה בחסות כביכול סיוע הומניטרי.

ועתה למדינת ישראל, מדינת ישראל הצטיינה לאורך כל ההסטוריה שלה בתוכנית אויגניסטית בלתי מוצהרת המכוונת נגד דתיים, חלשים, מזרחים אתיופים כאחד. ניתן לעיין באתר של נקים על הפרסומים בנדון: סלקציה לעליה בשואה, גזזת-הקרנות מסרטנות על ילדים מזרחים,

ניסויים רפואים בילדי תימן,

עיקור אתיופיות,

הוצאת ילדים ממשפחות מזרחיות על ידי הרווחה, חוקי גירושים מפלים לגברים ועוד.

לפני שלושה ימים מת שגריר סין בישראל ,אחרי שהנ"ל פירסם יומיים לפני כן כי יתכן שהוירוס הובא לסין מבחוץ והעלתי חשד כי הנ"ל חוסל על ידי המוסד וכי מדובר במעבדה בנס ציונה וכי הוירוס התאים מאוד לביבי ולתיקים הפלילים שלו. למחרת כבר זכיתי לביקורים מטרידים בצרפת וביניהם של האיש בתמונה מטה. ראו הסברים בפוסט הקודם שלי, או כאן

מאז שפוענח הגנום האנושי והתפתח המדע הגנטי, המדע קיבל יד חופשית לבצע מניפולציות בוירוסים ככל העולה על רוחה. היכולת המדעית הזאת לפיתוח וירוסים ואמצעים לגרום למוות ו/או עקרות באמצעות וירוסים הינה דבר המתאים לאידאולוגיה החתרנית של ארגון הבונים החופשי כמו כפפה ליד. המכון הביטחוני בנס ציונה הינו על פי מקורות זרים מהמתקדמים בעולם בתחום המלחמה הבקטריולוגית.

מדינת ישראל אשר מיסודה הוקמה על ידי התנועה הציונית חרטה על דגלה הלא רשמי את האויגניזם כדת מראשיתה. היא שונה בכך משאר מדינות העולם בכך שבמרביתם קידום מחקר אויגניסט ויישומו באוכלוסיה צריך להיעשות בצורה יותר מורכבת כאשר לעומתם במדינת ישראל הדבר מובנה מראשיתה.

לצערינו אפשר לאמר כי מדינת ישראל מובילה את העולם ביישום אמונתם של הבונים החופשים בין היתר באויגניזם.
מכאן שלהשערה כי הוירוס הושתל בעולם החל מסין על ידי המוסד הישראלי ישנו בהחלט בסיס, דבר שיכול להסביר את מותו הפתאומי של השגריר הסיני בישראל אשר גילה כנראה משהו סודי ביותר בסוגיית מקור הוירוס.
ועתה לשאלה בעניין התמותה הגבוהה אצל היהודים בחו"ל. בשנות החמישים בוצעו על ידי המוסד פיגועים בין היתר בעיראק ובמרוקו לאלץ את היהודים לעלות לארץ, קצרה הדרך לשער כי גם בהתפשטות הקורונה בקהילות היהודיות בחו"ל היתה ידו של המוסד טמונה, לשכנע יהודים שבארץ בטוח יותר בטיפול במגיפות. התמותה הגבוה מדי של היהודים בצרפת יכולה להעלות חשד כי הדבר היה זדוני ובהתאם התבקשו ראשי ארגון היהודי הרשמי להקטין את מספר הנפגעים.

ב-2014 פורסמו תביעות של החיילים בהם בוצעו ניסויים באמצעות חיסון נגד אנתרקס, רבים מהם נפגעו קשות. כיום מפרסמים כי מרססים מקוואות עם חומר נגד אנטראקס, דבר מפתיע כאשר יודעים כי די באקונומיקה בדילול נכון לחסל מאה אחוז של החיידקים כולל וירוס הקורונה כנהוג בחו"ל, אך אנטראקס עלול להתברר כפתרון אידאלי לעקר נשים דתיות.

בנימין נתניהו חבר לשעבר ב-CFR, תת ארגון כאמור של הבונים החופשים, אינו שונה מקודמו אריאל שרון ואחרים, התיקים הפלילים שלו יועדו לכאורה להבהיר לו כי רק אתרוגיזציה תאפשר לו לחמוק מבית הכלא וזאת רק בתנאי שיקדם עתה את התוכנית הגדולה של בכירי הבונים החופשים: עלייתם של יהודים לארץ לקבל שליטת יתר עליהם,
ראו כאן "ישראל בונה בשושו את מערכת מצלמות המעקב אחרי אזרחיה המשוכללת בעולם"

ובהמשך עיקור וחיסול היהודים המאמינים, החלשים, המזרחים וסיוע בהנצחת אמונתם הרצחנית של ביל גייטס, ניק רוקפלר וחבריהם בישראל ובעולם.
במידה וזאת התוכנית אזי אין ספק כי המוסד לא היה צריך להפעיל דימיון פרוע לשתול את הוירוס בווהאן, די היה להם לקרא את הספר עינים של חושך מלפני 40 שנה אשר תיאר וירוס קטלני בשם ווהאן 400 שהונדס במעבדה בסין .

המעבדה הביולוגית שם ושוק החיות היו הופכים אותו למקום אידאלי להשתלה והרחקת החשדות מנס ציונה.

עם ישראל זכה כי רבנים כדוגמת הרב אמנון יצחק והרב דב ברקוביץ החלו להתריע ולהזהיר על הסכנה הטמונה לעם ישראל ולעולם מאמונתם של הבונים החופשים ומהמתארגן מאחורי הקלעים מסביב לפרשת הקורונה.

מן הצרה הזאת ניוושע בע"ה ובא לציון גואל במהרה.
Capturerothshild-rockfeller4.JPG
 Description:
כתבה על הביזנס המשותף שרקמו רוטשילד ורוקפלר בשנת 2012
https://www.vanityfair.com/news/2015/03/rockefeller-rothschild-business-deal-may-2012
 Filesize:  146.38 KB
 Viewed:  23434 Time(s)

Capturerothshild-rockfeller4.JPGCapturekissinger-rockfeller.JPG
 Description:
https://asiasociety.org/blog/asia/tbt-chinese-president-jiang-zemin-meets-henry-kissinger-and-david-rockefeller-1995
 Filesize:  88.49 KB
 Viewed:  23482 Time(s)

Capturekissinger-rockfeller.JPGpromo.png
 Description:
מקצת התגובות על המאמר.
אני מסכן את חיי בחשיפת דברים אלה, אז עשו מצדכם את המאמץ לקרא ולהפיץ. בתודה, חיים יטיב
 Filesize:  73.58 KB
 Viewed:  24221 Time(s)

promo.pngje-servais-lucifer-sans-le-savoir-serge-abad-gallardoheb.jpg
 Description:
 Filesize:  86.48 KB
 Viewed:  24333 Time(s)

je-servais-lucifer-sans-le-savoir-serge-abad-gallardoheb.jpgCapturemakor2000.JPG
 Description:
https://www.makorrishon.co.il/international/227675/
 Filesize:  111.37 KB
 Viewed:  24488 Time(s)

Capturemakor2000.JPGCapture2000.JPG
 Description:
https://rotter.net/forum/scoops1/627239.shtml
 Filesize:  210.65 KB
 Viewed:  24497 Time(s)

Capture2000.JPGCaptureppfa.JPG
 Description:
ארגון אויגניסטי בו היה אביו של ביל גייטס מהמנהלים
 Filesize:  125.85 KB
 Viewed:  24673 Time(s)

Captureppfa.JPGCapturemeeting.JPG
 Description:
 Filesize:  139.19 KB
 Viewed:  24677 Time(s)

Capturemeeting.JPGCapturebnaibrith1.JPG
 Description:
הרברט סמואל וחיים ויצמן בין ראשי ארגון הבני ברית

https://www.bnaibrith.org/israel.html#history
 Filesize:  87.67 KB
 Viewed:  24694 Time(s)

Capturebnaibrith1.JPGCapturecarnegieeugenics.JPG
 Description:
 Filesize:  143 KB
 Viewed:  24726 Time(s)

Capturecarnegieeugenics.JPGCaptureyadhanadiv.JPG
 Description:
 Filesize:  76.01 KB
 Viewed:  24730 Time(s)

Captureyadhanadiv.JPG_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

ערוץ שבע
אורח
הודעהפורסם: שלישי 27.10.20 14:05    נושא ההודעה: 10% מהיהודים בארה"ב אובחנו עם נוגדני קורונה לעומת 2% מהאוכלוסייה הכללית, כך עולה ממחקר

מחקר בארה"ב:
ליהודים סיכוי גדול יותר לחלות בקורונה

10% מהיהודים בארה"ב אובחנו עם נוגדני קורונה לעומת 2% מהאוכלוסייה הכללית, כך עולה ממחקר של מכון PEW.
תגיות: ארה"ב נגיף הקורונה מחקר
ערוץ 7 , ט' בחשון תשפ"א 27/10/20 13:35

בפאנל מיוחד במהלך ה-GA, הועידה השנתית של הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) שעסק בנגיף הקורונה והקהילה היהודית מבחינה מחקרית – נחשפו נתונים ממחקר של מכון המחקר פיו, המעידים כי ליהודים היה סיכוי גדול יותר לחלות בקורונה מאשר הקהילה האמריקאית הכללית.

עוד נחשף כי 15% מהיהודים נעזרו בקבלת מזון מארגוני צדקה וסיוע, ו-57% מהיהודים מכירים אדם שאושפז או נפטר בגלל הקורונה, לעומת 39% באוכלוסייה הכללית

המחקר, "חוויות יהודיות במהלך נגיף הקורונה" נערך על ידי אלן קופרמן האחראי על חקר נושאי דת במכון הסקרים היוקרתי פיו, יחד עם החוקרת הבכירה בקה א. אלפר. הוא נערך בקרב 13,200 מבוגרים בארה"ב במהלך חודש אוגוסט 2020, וכלל גם 248 ראיונות אישיים עם אמריקאים שהצהירו שדתם היא "יהדות".

בקרב היהודים - 16 אחוז הצהירו שככל הידוע להם הם נדבקו בנגיף הקורונה בחודשים האחרונים אך הם לא אובחנו בצורה רשמית (מול 13 אחוז באוכלוסייה האמריקאית הכללית). 3 אחוזים הצהירו שנבדקו והם יצאו חיוביים - בדומה ל-2 אחוז מהאוכלוסייה האמריקאית הכללית. אך בבדיקות הנוגדנים שנערכו, עולה שליהודים היה יותר סיכוי להידבק בקורונה - 10 אחוז מהיהודים סיפרו שנבדקו, ולהם נוגדנים של קורונה - המשמעות היא שהם נדבקו בעבר בקורונה. מאידך, באוכלוסייה הכללית רק 2 אחוז הצהירו שהם יצאו חיוביים בבדיקת הנוגדנים.

עוד במחקר: 57 אחוז מהיהודים מכירים מישהו שאושפז או נפטר בעקבות הקורונה, מול 39 אחוז מהאוכלוסייה האמריקאית הכללית - הפרש של קרוב ל-20 אחוזים.

אך בתחומים נוספים, הקהילה היהודית-אמריקאית דומה מאוד לחברה האמריקאית בה היא חיה: 43 אחוז ממשקי הבית היהודיים ו-42 אחוז ממשקי הבית מהאמריקאים נפגעו מהנגיף מבחינה כלכלית על ידי פיטורין או קיצוץ בשכר.

15 אחוז מהיהודים ו-17 אחוז מהאמריקאים נעזרו בקבלת מזון מארגוני צדקה או בנק מזון מקומי.

מאידך, במצבים אחרים - היהודים נמצאים במצב טוב יותר מאשר שאר האמריקאים: 25 אחוז מהאמריקאים התקשו לשלם את החשבונות מול 9 אחוז בלבד מהיהודים-אמריקאים. 16 אחוז מהאמריקאים התקשו לשלם את המשכנתא, מול 6 אחוז בלבד מהיהודים. 15 אחוז מהאמריקאים קיבלו סיוע ממשלתי לרכישת מזון, בהשוואה ל-9 אחוזים מהיהודים.

בתחום התעסוקה, היהודים דווקא נעזרו יותר בממשל האמריקני בקבלת דמי אבטלה: 21 אחוז מהיהודים קיבלו אבטלה מול 15 אחוז בלבד.

ה-GA (האסיפה הכללית של הפדרציות היהודיות) הוא מהאירועים היהודיים הבולטים, שאף מתקיים בישראל אחת לחמש שנים. השנה, עקב מגיפת הקורונה, האסיפה מתקיימת באופן מקוון ולראשונה משתתפים מרחבי העולם, יכולים להירשם ולהשתתף.

ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראש הממשלה החליפי בני גנץ וח"כ וראש האופוזיציה יאיר לפיד בירכו אתמול את המשתתפים באסיפה.

בנוסף לוקחים חלק באירוע המושלת גרטשן וויטמר (מישיגן) שעלתה לכותרות לאחרונה לאחר שפורסם כי הייתה יעד לניסיון חטיפה, המושל אסא האטצ'ינסון (ארקנסו) ונשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין שצפוי לברך את המשתתפים היום


https://www.inn.co.il/news/455331
חזרה למעלה

חרדי עשר
אורח
הודעהפורסם: שלישי 05.01.21 3:49    נושא ההודעה: מקום ראשון בעולם: ישראל מובילה בחיסונים לקורונה ביחס לאוכלוסייה

מקום ראשון בעולם: ישראל מובילה בחיסונים לקורונה ביחס לאוכלוסייה
מבצע החיסון בישראל נוחל את ההצלחה הגדולה בעולם: 0.83% מהאוכלוסייה כבר חוסנו • נתניהו הגיב: "הצלחה אדירה! ישראל במקום הראשון בעולם"
נתן פרל
ח' טבת התשפ"א / 23.12.2020 21:05
צילום: Flash90
חיסון. תמונה: אוליבר פיטוסי, פלאש90
0

ישראל נמצאת נכון לעכשיו במקום הראשון בחיסונים נגד קורונה למאה נפש. כך עדכן היום (רביעי) מכון המחקר OurWorldinData (העולם שלנו בנתונים).

סובלים מבעיה רפואית? מרגישים לבד? • ניתן להרוויח כסף מהמצב

8.3 מכל אלף בני אדם בישראל קיבלו את המנה הראשונה של החיסון נכון ל-22 בדצמבר. כזכור, החיסון של פייזר מצריך המתנה של 21 יום בין המנה הראשונה למנה השנייה.

יצוין, כי הנתון הבריטי העומד על 0.74 מנות חיסון ראשונות למאה נפש מעודכן ל-21 בדצמבר, מה שמציב את הממלכה המאוחדת במקום השני.

עם זאת, בשל האוכלוסייה הקטנה בישראל, היא צפויה להישאר בצמרת ואף להיות המדינה הראשונה שתחסן את כל האוכלוסייה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב: “הצלחה אדירה! ישראל במקום הראשון בעולם לחסן את אזרחיה נגד הקורונה”.

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: “מדינת ישראל היא הראשונה בעולם לחסן את אזרחיה נגד קורונה. כבר שבוע הבא נגביר משמעותית את קצב החיסונים ברגע שנכניס את בתי החולים לעניין. כך מנצחים את הקורונה!”

שר הבריאות הוסיף וסיפר הערב: “אני רוצה לבשר לכם שרק היום חוסנו 65,000 (!) איש. בסך הכל אנחנו עומדים כבר על 140,000 מחוסנים. הקצב טוב ונגביר אותו עוד יותר!”


https://ch10.co.il/news/645830/
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

מקו
אורח
הודעהפורסם: שלישי 05.01.21 3:54    נושא ההודעה: נתניהו אמר אמש כי "ישראל אלופת העולם בחיסונים – מקום ראשון בפער"

היעד הושג: יותר מ-150 אלף חוסנו ביום אחד
פרסום ראשון • היעד היומי שהציב משרד הבריאות וראש הממשלה נתניהו הושג אמש לאחר שכ-150 אלף בני אדם חוסנו נגד נגיף הקורונה • מספר המתחסנים מתחילת המבצע עבר את רף 600 אלף המתחסנים • נתניהו אמר אמש כי "ישראל אלופת העולם בחיסונים – מקום ראשון בפער" • במקביל - יותר מ-5,500 מאובחנים חדשים ביממה האחרונה
יואב אבן
| N12 | פורסם 30/12/20 07:36 | עודכן 30/12/20 09:05

נתניהו ואדלשטיין עם המחוסן החצי מיליון | צילום: החדשות , החדשות 12

פרסום ראשון: היעד שהציב משרד הבריאות הושג, ואמש (שלישי) 150 אלף ישראלים חוסנו נגד נגיף הקורונה. עם הישג זה, מספר המתחסנים באוכלוסייה עלה ל-635 אלף בני אדם מתחילת מבצע החיסונים הלאומי. במקביל, משרד הבריאות מעדכן הבוקר כי 5,583 ישראלים אובחנו חיוביים אמש לנגיף, ובכך עלה מספר המאומתים בישראל ל-40 אלף. 609 חולים במצב קשה, 154 מונשמים. מספר המתים מתחילת ההתפרצות הגיע ל-3,292.

מתוך קרוב ל-100 אלף בדיקות, 5.7% חזרו חיוביות - הנתון הגבוה ביותר בשבוע החולף. כמעט וכל השינויים המדאיגים ביותר בחולים החדשים לנפש התרחשו ביישובים ערביים. מספר החולים הפעילים הגבוה ביותר עדיין נמצא בירושלים, אחריה בני ברק, תל אביב, חיפה ואשדוד.


אתמול ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין ביקרו במתחם החיסונים נגד קורונה בירושלים ונפגשו עם המחוסן החצי מיליון. "אנחנו מקדימים את העולם גם בהבאת החיסונים וגם במתן החיסונים", אמר נתניהו. "ישראל אלופת העולם בחיסונים – מקום ראשון בפער. אנחנו עובדים ביחד ושואפים לחסן כמה שיותר אנשים כמה שיותר מהר, אבל קודם כל נוציא את האוכלוסייה בסיכון מסיכון. זה יאפשר לנו לפתוח את הכלכלה ולעזור לעסקים לחזור לחיים הנורמליים. אם נמשיך לעבוד יחד בשותפות גדולה נהיה אולי המדינה הראשונה בעולם שיוצאת מהקורונה. זו בשורה גדולה לכולנו".
בנימין נתניהו (צילום: החדשות 12)
נתניהו במתחם החיסונים | צילום: החדשות 12

השר אדלשטיין בירך על ההגעה לחצי מיליון מחוסנים: "זו בשורה ענקית. אנחנו מקווים לראות בקרוב את האור בקצה המנהרה, לחבק את הנכדים ולחזור לחיים יותר סבירים. לא אסתיר שאנחנו בעלייה מטורפת בתחלואה, ואני מבקש מכולנו לגלות אחריות. רק כך נוכל לסיים בהצלחה את מבצע החיסונים. קיבלנו היום החלטה לא פשוטה לסיים את בידוד החובה במלוניות. נמליץ לראש הממשלה בנושא, אבל זה עדיין לא אומר שאפשר להפר את הבידוד. רק כך נוכל לצאת מחושך לחירות אמיתית".

הביקוש לחיסונים בקרב המבוגרים והאוכלוסייה בסיכון ממשיך להיות גבוה - ולפי כמות החיסונים שצפויה להגיע לישראל בימים הקרובים, ניתן לומר שהם יקבלו מענה - ומהר מאוד. בשלושת הימים הקרובים צפויים להגיע לישראל 2.4 מיליון חיסונים נוספים של חברת פייזר - 800 אלף בכל יום – היום, מחר ומוחרתיים.המשמעות היא שעד סוף דצמבר, ביום חמישי הקרוב, יהיו בארץ 3.8 מיליון מנות חיסון שיספיקו לחיסון כלל האוכלוסייה בסיכון, שמספרה מוערך בשני מיליון בני אדם. נוסף על כך, ראש הממשלה נתניהו פועל להקדים הגעה של כמיליון מנות חיסון נוספות לחודש הבא.

בישראל פועלים בשיטת החיסונים "גב אל גב" שמשמעותה: אדם שמקבל את מנת החיסון הראשונה - נשמרת עבורו המנה השנייה, זאת כדי שלא ייווצר מצב שמי שקיבל את המנה הראשונה לא יקבל את המנה השנייה. האתגר כעת הוא לשמור על קצב החיסונים הגבוה ששומר את ישראל במקום הראשון בעולם במספר החיסונים לנפש.

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q4/Article-0b44ba8c0f1b6710 26.htm
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group