לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
חשיפה:כך הוציאה במרמה היאח``ה צו מעצר נגד חיים יטיב  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

זהותו של מפקד הימ"מ נחשפת בשלומיאליות שלו עצמו של הצנזורה ושל השב"כ
ראשון 16.06.24 13:00

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Nakim
צוות
צוות
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 516


הודעהפורסם: חמישי 05.04.07 0:22    נושא ההודעה: חשיפה:כך הוציאה במרמה היאח``ה צו מעצר נגד חיים יטיב

חשיפה:כך הוציאה במרמה היאח"ה צו מעצר נגד חיים יטיב

תמצות הפרשה, מזה כמה חודשים מנסה היאח"ה לזמן את חיים יטיב לחקירה כפי שפורסם כאן באתר שלב אחרי שלב.
חיים יטיב פנה בנדון למר מני מזוז ובמשך כחודשיים חדלו מלהטריד אותו.
בחודש ינואר האחרון חידשו את הפניות לזמנו לחקירה וחיים יטיב הודע להם שאם כן בכוונתו לפנות לבית משפט. מאז שהודיע להם על כך אחזו בכל האמצעים לחקור אותו בטרם יספיק להגיע לבג"ץ.

אחרי שהוגשה העתירה לבג"ץ (בג"ץ 1264/07) ונדרשו להשיב לה, לא נותרה ברירה לשוטרי היאח"ה אלא לעשות את עצמם חירשים ועיוורים, שלא יודעים שהוגשה נגדם עתירה עליה נדרשו להשיב תוך 30 יום, ולפנות לבית המשפט בשקרים כדי לשכנע שופט להוציא צו מעצר ובכך לטרפד את העתירה.

מצורף מטה תעוד שיחה שניהל פקד רמי כהן גבורה עם חיים יטיב ביום 12.2.07 בו הודע לו הנ"ל שהוגש בג"ץ נגד היאח"ה כמתועד במזכר שלו עצמו. הוא נמנע מלרשום שבאותה הזדמנות גם הודע לו חיים יטיב שניתנה החלטה שעליהם להשיב לעתירה תוך 30 יום. לכל הפחות מודעות על עצם קיומו של הבג"ץ יהיה לו קשה להכחיש.

השקרים והתחבולות של שוטרי היאח"ה מתועדים מטה בבקשה שלהם כמפורט מטה, הם טענו בפני השופט שחיים יטיב פרסם את תמונתה של ה` באתר של `נקים`, `התמונה` מתנוססת עד היום כאן באתר => http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=755

היה ברור להם שלא היתה כאן עבירה כלשהי היות ומדובר בתמונה מטושטשת, אך כדי להטעות את השופטת נמנעו מלפרט זאת.

בנוסף נמנעו כאמור לדווח לשופטת שהליך פתוח מתקיים בבג"ץ למרות שהיועץ המשפטי של המשטרה קיבל את העתירה כבר ביום 12.2.07 כולל אישור מסירה ולמרות שכבר ביום 11.2.07 דבר העתירה וההחלטה שניתנה פורסמו הן כאן באתר של `נקים` והן בפורום סקופים של רוטר.
ראה כאן: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=1620

ולסיום עוד הוסיפו לכך שחיים יטיב חשוד בפרסום שמה של ה` באתר גלובל ניוס (רפורט?) עם הפניה לאתר של `נקים` זאת כאשר כל אחד ממיליוני הגולשים באינטרנט חשוד באותה עבירה בדיוק. לכל זה נוסיף את העובדה שעצרו את משה הלוי (הלמו) על אותה עבירה אך נמנעו מלדווח על כך לשופט ולהביא את התיק שלו בפניו.

לסיכום חוקרי היאח"ה מבינים היטב שחיים יטיב לא עבר עבירה כלשהי ולא בכדי היססו במשך חודשיים לחזור על בקשתם לזמן אותו לחקירה.
הראיות נגדו לא קיימות היות וחיים יטיב לא פרסם את שמה של המתלוננת, לכן היה נותר להם רק להוציא צו מעצר תוך שהם משקרים לשופטת ומעלימים ממנה מידע, זאת כאמור כדי שיוכלו לטרפד את הבג"ץ ושלא ייחשף כיצד תפרו תיק לשר רמון ופעלו להשתיק כל מי שהצביע על כך.
שוטרי היאח"ה ובראשם סגן ניצב אבי אביב ביצעו כאן מספר עבירות על חוק העונשין, שיבוש הליכי משפט, מרמה הפרת אמונים ושימוש לרעה בכוח המשרה, על כל אלה יחד נדמה ראוי להושיב אותם מאחורי סורג ובריח למספר שנים למען ייראו ויראו מה ייעשה במי שמנצל את משרתו לתפור תיקים לחפים מפשע במקום לשרת את הציבור.

הערות:
כפי שפורסם בערב פסח מי שיזם חקירה זו הוא לא פחות מאשר מר שנדר פרקליט המדינה http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?p=3404#3404

אותם מר שנדר ומר מזוז חשודים בתפירת התיק לשר רמון יחד עם אנשי היאח"ה, ראה פניה לשר המשפטים כאן: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=1629


click to enlarge

click to enlarge

click to enlarge

click to enlarge

_________________
הצטרפו לקבוצה של נקים בטלגרם לקבל עדכונים.
https://t.me/Nakim_org_News
ולערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch

לחתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט ולהצטרף ל"נקים"


הצטרף לרשימת תפוצה של "נקים"! עם או בלי חתימה על העצומה
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

בעל נסיון ויד
אורח
הודעהפורסם: חמישי 05.04.07 3:59    נושא ההודעה: תיקון: כך מערכת המשפט (כולל יאח`ה) מתנכלת לחיים ייטיב

חיים תפסיק להיות תמים!

מערכת המשפט (כולל המישטרה, יאח`ה וכ`ו...) פועלת כפשע מאורגן!!!

שמך נמצא במחשב המערכת ובכל פעם שהוא מגיע אל שופט, אתה לא תצא
בלי הרשעה נגדך...( המערכת עומדת על הרגליים האחוריות נגדך!).
חזרה למעלה

דאר חשמלי
אורח
הודעהפורסם: חמישי 05.04.07 10:13    נושא ההודעה: צווי מעצר נגד גולשים לא מצונזרים

צווי מעצר נגד גולשים לא מצונזרים


05/04/2007 | גיליון מספר 89 | משה הלוי halemoמפלג צנזורה הוציא צווי מעצר חסויים נגד עשרות גולשי אינטרנט בארץ ובחו"ל בעקבות חקירה שהוא מנהל נגד אתרי אינטרנט שחשפו פרטים על המתלוננת נגד חבר הכנסת חיים רמון. אתרי האינטרנט אינם נמצאים על שרתי מחשב ישראלים.

בימים 13/02/2007 ו 14/03/2007 הגיש מפלג צנזורה (לשעבר מפלג עבירות מחשב) לבית המשפט השלום בראשון לציון, בקשות לצווי מעצר נגד גולשים בארץ ובחו"ל, בחשד שבאתר שהם מנהלים או כותבים בו, הם חשפו פרטים על המתלוננת נגד שר המשפטים לשעבר חיים רמון.אחד הצווים, שנחתם על ידי השופטת ד"ר איריס סורוקר, ניתן נגד חיים יטיב, איש מחשבים במקצועו, גולש אינטרנט ודובר תנועת "נקים", אשר מבלה את זמנו בין ישראל לבין אירופה. הצו הוצא לאחר שלטענת משטרת המחשבות, סירב יטיב להתייצב לחקירה לאחר שהוזמן.יטיב פנה בעבר ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לכבד חסיון עיתונאי אשר עומד לו בהפעלת אתר הבית "נקים" (www.nakim.org). לאחר שבקשתו נשללה, הוא עתר לבית המשפט העליון בשבתו כבג"ץ, נגד היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) אשר מפעילה את מפלג צנזורה על כל שמונת חוקריה, על מנת שאחרונים ינמקו את פעולותיהם הפוגעניות נגדו (בג"ץ 1264/07).השבוע ניתנה תשובת מפלג צנזורה לעתירה שהגיש יטיב. בתשובת המפלג, נחשפו מסמכים בהם גם צו המעצר החסוי והסודי שהוצא נגד יטיב עצמו ועל פי הנחזה, נחתם על ידי השופטת סורוקר.בבסיס הבקשה לצו המעצר נגד יטיב, עומד מזכר שכתב החוקר רמי כהן גבורה ביום 12/02/2007, אשר מפרט שיחת טלפון עם יטיב שהסביר כי הוא יפנה לבג"ץ נגד היחידה החוקרת. יטיב הגיש את העתירה כבר ביום 11/02/2007, כך לפי רישומי בית המשפט העליון.בבקשה לצו המעצר נגד יטיב הנושאת את התאריך 14/02/2007, מובאים הפרטים והחשדות נגד יטיב. לטענת המשטרה, פרסם יטיב באתר האינטרנט שהוא מנהל, אתר "נקים", תמונה של המתלוננת נגד רמון מתוך ספר המחזור של בית הספר בו למדה.לטענת מפלג צנזורה, בביתו של יטיב ביקרה שלוש פעמים משטרת העיירות בדרום הארץ, אך דלת הבית של יטיב לא נפתחה למרות הבעיטות, למרות שפעם אחת היה אפילו אור בסלון, ולמרות שאפילו בפעם אחרת ניהלה שכנתו שיחת טלפון עמו בנוכחות השוטרים והכלבים שהמתינו בחוץ בקור העז.למרות חוק המעצרים החדש, לא נמנו בטופס הבקשה עילות המעצר, תנאי הערבות ופעולות החקירה הנדרשות נגד יטיב. הצו נחתם על ידי השופטת איריס סורוקר לאחר שקבעה במעמד צו אחד כי הצו ניתן לאחר שהחשוד אינו משתף פעולה למרות שהוא חשוד בעבירה לפי סעיף 352 לחוק העונשין (פרסום שם מתלוננת בעבירת מין).בנוסף לצו המעצר, הכלילה המשטרה את פרטיו של יטיב ברשימת ביקורת הגבולות, על מנת שהוא ייעצר בעת בואו לארץ ובעת יציאתו ממנה. על הבקשה חתום ראש מפלג צנזורה, סנ"צ אבי אביב.כמו שזה נראה על פי המסמכים, חיים יטיב, גולש אינטרנט בזמנו החופשי, הוא עבריין אינטרנט מסוכן שחוקרי מפלג צנזורה רוצים לשים את ידם עליו מחשש שהוא יכתוב משהו נוסף נגדם באינטרנט או רחמנא ליצלן, יעתור נגדם לבג"ץ.מבדיקה שעשתה מערכת דואר חשמלי עולה כי בית המשפט השלום בראשון לציון חתם על צווי מעצר חסויים נוספים נגד גולשים בארץ ובחו"ל לאחר שבאתרי אינטרנט בחו"ל פורסמו פרטים שונים ולא מחמיאים על פרשת רמון.כמו שזה נראה, פרשת רמון עדיין לא הסתיימה, וכעת יאח"ה, אותה יחידה ארצית שניהלה את תיק החקירה נגד שר המשפטים לשעבר, נמצאת בשלבים שונים של ניקוי רשת האינטרנט העולמית ממידע בפרשת רמון המזיק למשטרה, לפרקליטות וליועץ המשפטי לממשלה.תמונות המסמכים, למטה.

____________________

פרסומים קודמים:02/04/2007 | פרקליטת מחוז תל אביב בולשת אחרי טוקבקים

http://halemo.net/edoar/0089/0005.html16/02/2007 | המרדף אחרי חיים האדום

http://halemo.net/edoar/0087/0006.html12/02/2007 | הוגשה עתירה לבגץ נגד מפלג צנזורה

http://halemo.net/edoar/0087/0003.html03/02/2007 | מפלג צנזורה

http://halemo.net/edoar/0087/0001.htmlחזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

דה מרקר
אורח
הודעהפורסם: ראשון 06.05.07 14:22    נושא ההודעה: בארי(שהיה שופט רמון)בביקורת נוקבת על היאח`ה ודרישותיה למעצר

כתב אישום בפרשת המעילה בבית ההשקעות הראל יוגש נגד גיא ויסמן בתוך חמישה ימים


13:46 | 06.5.2007 ארנון בן-יאיר


תגיות: גיא ויסמן, דניאל בארי, הראל בית השקעות, שרון נהריהצהרת תובע הוגשה היום לבית משפט השלום בתל אביב בעניינו של גיא ויסמן, לשעבר המשנה למנכ"ל הראל בית השקעות, החשוד במעילה בחברה בסך יותר מ-120 מיליון שקל. משמעות הדבר היא כי חקירת המשטרה בעניין הסתיימה, וכי נאספו די ראיות כדי להגיש כתב אישום נגד ויסמן בפרשה.


משמעות ההצהרה היא כי הפרקליטות מחויבת להגיש כתב אישום בתוך חמישה ימים. שופט בית משפט השלום בתל אביב, דניאל בארי, האריך היום את מעצרו של ויסמן בחמישה ימים, עד להגשת כתב האישום.

נציג יחא"ה, פקד דובי שרצר, טען בדיון כי על אף שהחקירה הסתיימה, המשטרה החליטה שיש טעם בהמשך שהייתו של ויסמן במעצר, בשל חשש להשפעה על עדים. שרצר טען כי השיטתיות והתחכום שבהם התבצעו פעולותיו של ויסמן מגבשים עילה של פגיעה בביטחון הציבור. סנגורו של ויסמן, עו"ד שרון נהרי, טען מנגד כי יש לשחרר את ויסמן, שחקירתו הסתיימה, ואין כל הצדקה להמשיך ולהחזיק בו. נהרי טען כי אין שום חשש לשיבוש החקירה שכבר הסתיימה, בפרט שכבר נערך עימות כין ויסמן לבין עצור נוסף בפרשה, היועץ המשפטי לשעבר של חברת הראל, עו"ד אייל ברקן.

בארי החליט להאריך, "בשלב זה", את מעצרו של החשוד עד להגשת כתב האישום, תוך שהוא מותח ביקורת נוקבת על המשטרה שמנסחת את בקשות המעצר שלה באופן סטנדרטי, וללא התאמת הבקשות לעובדות המקרה הספציפי הנדון. "יש להתאים את העילות לכל מקרה לגופו. הדבר לא נעשה. שיטה זו שמנסה לתפוס מרובה לעתים מביאה לתוצאות הפוכות", קבע בארי. לבקשת הסנגור, ולאור הטענה כי ויסמן נמצא במצב נפשי קשה, הורה השופט לשירות המבחן להכין תסקיר מעצר לויסמן, לקראת האפשרות שעם הגשת כתב האישום המדינה תדרוש גם את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

(מ 11845/07)


arnon.benyair@themarker.com

http://law.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=aby20070505_29038 1
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group