לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים שולמית חוה יוסף מ- ראש העין --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מזוז: מצגר צריך להתפטר - לא אמר אמת  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתעדכונים של נקים:

Is Bill Gates brain sick? may it block is emotional empathy and be related to his vaccine?
חמישי 25.02.21 13:20

יש תרופה לקורונה זה מדעי ואין צורך בחיסון על יסוד RNA שלא נבדק על נזקים אפשריים לאורך שנים
שלישי 23.02.21 17:56

בקשה דחופה לבחון מחדש את רעילות החיסון של פייזר ולעצור את מבצע החיסונים עד לפרסום התמותה
ראשון 21.02.21 3:09

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Ynet הרב הראשי ל
אורח
הודעהפורסם: שני 03.04.06 19:05    נושא ההודעה: מזוז: מצגר צריך להתפטר - לא אמר אמת

מזוז: מצגר צריך להתפטר - לא אמר אמת
בדו"ח מיוחד ממליץ היועץ המשפטי לממשלה לרב הראשי האשכנזי לפרוש - ומוסיף ביקורת חסרת תקדים בחריפותה. "גרסאות הרב רצופות תמיהות, שינויי גרסאות, הטלת אחריות על הכפופים ולעתים גם אי אמירת האמת כפשוטה", כותב מזוז. אם מצגר לא יפרוש מרצונו - ממליץ מזוז לפתוח בהליך הדחה. למרות כל זאת, הוא החליט לא להעמידו לדין: "אי אפשר לבסס אפשרות סבירה להרשעה". הרקע למסמך: חקירתו של הרב על התארחות בבתי מלון בלא תשלום. סניגורי הרב: "מברכים על סגירת התיק"
טל רוזנרהרב הראשי לישראל, יונה מצגר, צריך ללכת הביתה - כך קובע היום (ב`) היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, בהחלטה חסרת תקדים. אם לא יתפטר מצגר, ממליץ מזוז לפתוח בהליך מנהלי להדחתו מתפקידו בוועדה למינוי דיינים.לצד אמירות חריפות על התנהלותו של מצגר, החליט היועץ מזוז לסגור את התיק הפלילי נגד מצגר. בהחלטתו מציין היועץ כי לגבי רבות מגרסאותיו של מצגר עלו ספקות. "גרסאותיו של הרב מצגר בחקירותיו, כמו גם התגובות וההתייחסויות שנמסרו מטעמו לאחר פרסום הפרשה, רצופות תמיהות, שינויי גרסאות, הטלת אחריות על הכפופים לו ולעתים גם אי אמירת האמת כפשוטה", כותב מזוז.קרנו ירדה?

האם הרב אלישיב דחה משלוח מנות של הרב מצגר? / אילן מרסיאנו

הרב הראשי מצגר הגיע לבית מי שנחשב בעבר לפטרונו, הרב אלישיב, וביקש לתת לו משלוח מנות. על מה שהתרחש מכאן והלאה יש גרסאות סותרות: לדברי חלק מהנוכחים הרב אלישיב דחה את משלוח המנות של הרב מצגר ואמר "תרים ותיקח את זה חזרה". ואילו לרב מצגר גרסה שונה לחלוטין: "הרב אלישיב קיבל אותי באהדה רבה, והמשלוח דווקא התקבל"
לכתבה המלאה"נותרו הרבה מאוד סימני שאלה, בחלקם קלים ובחלקם כבדים יותר. אי אפשר לבסס אפשרות סבירה להרשעה, ולכן סגרנו את זה. אבל זה מקרה גבולי", מבהיר היום גורם בכיר במשרד המשפטים מדוע נסגר התיק הפלילי.היועץ המשפטי גיבש מסמך בעזרת עוזרו הבכיר, עוה"ד רז נזרי, המסתמך על חוות דעתו של פרקליט המדינה, ערן שנדר, ופרקליטות מחוז ירושלים, והוא מגולל שלוש פרשיות עיקריות שבגללן סבורים במשרד המשפטים שעל הרב לפרוש: הראשונה מתייחסת לחג השבועות לפני שלוש שנים, אז שהה הרב במלון בירושלים, כאשר התשלום עבור החדר שבו שהו שלושה מילדיו מומן על ידי עמותה של בית כנסת שהזמין את מצגר להרצות במסגרת תיקון ליל שבועות.חשד שני עסק באירוח של מצגר ומשפחתו במלון רמדה רנסנס בבירה, בה בשעה שהמדינה שילמה גם עבור דירת שרד שנשכרה עבור מצגר ומשפחתו. פרשה שלישית נוגעת לשהיה במלון היוקרתי מצודת דוד בירושלים, בעת שהיתה למצגר דירה בעיר. בנוסף, בפרשה זו נבדק מדוע שהה מצגר במלון בעלות כה נמוכה.היועץ מתאר בחוות הדעת את מעשיו של מצגר כ"דפוסי פעולה מרכזיים החוזרים על עצמם כגון זילות בהתייחסות לכספי ציבור, קבלה של טובות הנאה בקשר עם מעמדו כרב ראשי, הסתבכויות באי אמירת אמת ואי נטילת אחריות על מעשיו, תוך גלגול האחריות על הכפופים לו". הרב מאיר רוזנטל, עוזרו של מצגר, שאליו גלגל מצגר את האחריות בחקירות, אכן אישר כי הוא ניהל את התארחויותיו של מצגר במלונות, אולם מזוז כותב: "אכן, קשה לשלול גרסה לפיה בעל תפקיד בכיר איננו עוסק, בדרך כלל, בהסדרת פרטים אודות שהותו... עם זאת, כאשר כבר הוסדר הדבר וניתנו ההטבות, עולה השאלה עד כמה יכול אותו אדם - אף אם הוא בעל תפקיד בכיר שאינו עוסק בקטנות - להתנהל כמי שבועה מקיפה אותו".
מזוז מתאר את אמירותיו והתנהגותו של מצגר בחקירות כ"התנהלות עגומה" ולמרות ההחלטה לסגור את התיק הפלילי הוא כותב: "התמונה העולה מן הדברים היא קשה. התנהלותו של הרב מצגר בפרשיות שנחקרו כמו גם במסגרת חקירתו, בה בחר לא פעם להתחמק ממתן תשובות מלאות, ולעתים למרבה הצער אף לומר את שאינו אמת, חותרת תחת הנורמות המצופות ממנו כרב הראשי לישראל וכדיין בבית הדין הרבני הגדול".סניגורי מצגר: "מברכים על סגירת התיק"

סניגוריו של הרב מצגר, עורכי הדין פרופ` דוד ליבאי ואלעד רט, אמרו כי "אנו מברכים על החלטת היועץ המשפטי לממשלה לסגור את תיק החקירה נגד הרב מצגר. אירוח הרב מצגר בבתי מלון בירושלים התחייב ממילוי תפקידו כרב הראשי לישראל בתקופה בה לא עמדה לרשותו דירת שרד בעיר".

עוד הוסיפו הסנגורים: "אנו מצרים על כך שהיועץ המשפטי לממשלה מצא לנכון, למרות סגירת התיק, להמליץ המלצות אישיות בטרם ניתנה לרב זכות השימוע. תגובתנו להמלצות תינתן לאחר לימוד הדו"ח".התירוצים: הדירה לא כשרה; אין מברשת שינייםכיצד השיב עד עתה מצגר לטענות נגדו? באשר לעובדה שהתארח במלון למרות שנשכרה עבורו דירה ברחוב יוקרתי בירושלים, טען מצגר כי הדירה "צריכה להיות בשיפוץ מסוים". בחקירה התברר שהשיפוץ נעשה במועד מאוחר יותר. מצגר גם הסביר על "אולי סיבות של ניקיון" ועל כך שלא היו לו בדירה מברשת שיניים, מגבת ומצעים.

גם הספרדים הסתבכו

הרב עמאר יצא נקי, אשתו ובנו מואשמים / ורד לוביץ`

הפרקליטות סגרה את תיק החקירה נגד הרב הספרדי הראשי, שלמה עמאר, לאחר שלא נמצאה תשתית ראייתית מספיקה למעורבותו בפרשת חטיפת מאהבה של בתו. במקביל, הוגש לבית המשפט המחוזי בתל-אביב כתב אישום נגד אשת הרב, מזל, נגד בנו של הרב, מאיר עמאר, ונגד האחים סוואלמה, בגין מעורבותם בפרשה
לכתבה המלאה

לגבי פסח לפני שנתיים, טען הרב מצגר כי בעלי הדירה שנשכרה עבורו הודיעו שיגיעו לארץ, אלא שכשלושה שבועות לפני החג הודיעו בסופו של דבר שלא יגיעו. למרות זאת, התארח מצגר במלון יוקרתי ביותר, שהמדינה ממנת לו גם את המלון וגם את הדירה. הסיבה שמצא מצגר הפעם: לא היה לו מספיק זמן להכשיר את הדירה לפסח. היועץ מציין במסמך כי ברור לכל שניתן להכשיר דירה לפסח בשלושה שבועות. בנוסף, מעניינת העובדה כי למרות שמצגר טען שלא ניתן להכשיר בזמן את הדירה, הוא קיים בה את קבלת הפנים המסורתית בחול המועד.
לפי מזוז, התנהגותו של מצגר מעלה "סימני שאלה לא מעטים באשר להתאמתו לכהן בתפקידו הרם". עוד כתב: "אני סבור כי על הרב מצגר ליטול אחריות על מעשיו ולהסיק מסקנות אישיות. וככל שלא יעשה כן, על שר המשפטים לשקול לנהוג בהליך ולהביא את עניינו בפני ועדה למינוי דיינים כדי שתשקול את סיום כהונתו". גורם בכיר אמר היום כי מזוז מצפה ממצגר להתפטר מיידית ואם לא יעשה כן – יבקשו משרת המשפטים לבני לפתוח נגדו בהליך הדחה. "אנחנו מבקשים לא להגיע לשלב כזה. זה לא מכבד לא את הרב מצגר, לא את הרבנות הראשית ולא אף אחד".
תחילת הפרשה באוקטובר 2004, אז חשף תחקיר ערוץ 2 כי במהלך חג הפסח באפריל 2004 התארח הרב מצגר עם בני משפחתו בחינם בשני חדרים במלון מצודת דוד בירושלים, והתבקש לשלם אך ורק תשלום בסיסי עבור הסעודות במלון. הרב שילם תשלום חלקי עבור הארוחות, אולם עד לרגע סיום החקירה לא שולם כל החוב עבורן.
בעקבות פרסום הפרשה פנתה לשכת היועץ המשפטי לממשלה לקבל התייחסות של הגורמים הרלוונטיים ובפרקליטות המדינה ערכו בדיקה ראשונית של הנושא והוכנה חוות דעת בעניין. פרקליט המדינה, ערן שנדר, כינס דיון שבמהלכו נבדקה התשתית הראייתית שנאספה בפרשה.

היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, הורה למשטרה לפתוח בחקירה ראשונית בנוגע לפרשת התארחותו של הרב הראשי מצגר במלון. מזוז הורה למשטרה להעביר אליו את ממצאי החקירה בטרם יוזמן הרב הראשי עצמו לחקירה.

בהכנת הידיעה השתתפו אבי כהן ואפרת וייס

לכתבה באתר ידיעות לחץ כאן


פרסום ראשון: 03.04.06, 16:31
עדכון אחרון: 03.04.06, 17:14
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

טלילה סטן

הצטרף: 08 מרץ 2006
הודעות: 57
יישוב: תל אביב


הודעהפורסם: חמישי 06.04.06 1:56    נושא ההודעה: מחול השדים המתחולל סביב הרב מצגר

מחול השדים המתחולל סביב הרב מצגר, הוא מצג שוא שנועד לחפות על המושחתים האמיתיים.

לציד המכשפות הזה מטרה ברורה:
להסית את הציבור ולשסותו ב"אוייב הציבור מס` 1" התורן כדי להסיט את תשומת לב ההמון מהמושחתים האמיתיים. כאשר "השיטה" משליכה להמון הזועם עצם כדי להרגיעו, מובטח שאותה עצם היא לא בשר מבשרה המשוחת של "השיטה".
כי במושחתים האמיתיים איש לא יהין לנגוע.

לכן התקפה מתוזמנת ומתוזמרת על מן-דהו היא כמעט-תעודת-יושר.
כי לפחות בדבר אחד תוכלו להיות בטוחים - שהמותקף לא שייך למאפיה של המושחתים.

_________________
בשש השנים האחרונות עזבתי את כל עיסוקי כדי להתמסר למחקר על שחיתות מערכת המשפט - "צדק בסדום".
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 905


הודעהפורסם: חמישי 06.04.06 5:17    נושא ההודעה: יש אמת בדבריך ואין ספר ששרון וויסגלס עשו דברים

יש אמת בדבריך ואין ספר ששרון וויסגלס עשו דברים הרבה יותר חמורים וקיבלו חיפוי משפטי מכל המערכת.
יחד עם זה העובדה שמצגר לא שייך למאפיה לא מהווה בהכרח תעודת יושר.
מסביב למצגר ישנם לא מעט פרשיות חמורות וסביר להניח שאין עשן בלי אש במקרה שלו.

_________________
הצטרפו לקבוצה של נקים בטלגרם לקבל עדכונים ולשתף.
https://t.me/Nakim_org_News
ולערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

טלילה סטן

הצטרף: 08 מרץ 2006
הודעות: 57
יישוב: תל אביב


הודעהפורסם: שבת 22.04.06 4:39    נושא ההודעה: ומזוז דיבר אמת? (אפרופו מצגר לא דיבר אמת)

ובקשר למצגר -
מישהו מחפש אותו, מצגר כנראה לא משרת את "השיטה" כפי שמצפים ממנו, ובנוסף לכך סביר להניח
שמישהו מאוד מקושר חושק במישרתו של הרב הראשי, אם לא לעצמו - למקורביו.

וחומר למחשבה -
אם כל מה שהצליחו למצוא נגד מצגר, וזאת למרות המאמצים שהשקיעו בנסיון למצוא עליו לכלוכים - זו ההנחה שקיבל במלון, אז זו כמעט תעודת יושר עבורו.

_________________
בשש השנים האחרונות עזבתי את כל עיסוקי כדי להתמסר למחקר על שחיתות מערכת המשפט - "צדק בסדום".
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group