לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
בקשה דחופה להסיר את כל הדיווחים הכוזבים על מועילות החיסון של פייזר מפני קורונה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 1010


הודעהפורסם: רביעי 14.04.21 12:46    נושא ההודעה: בקשה דחופה להסיר את כל הדיווחים הכוזבים על מועילות החיסון של פייזר מפני קורונה

קובץ הבקשה מצורף מטה בפורמט PDF

יום רביעי ב' אייר תשפ"א ‏‏14/04/2021
סימוכין: מכ/14042101


לכבוד: היועץ המשפטי לממשלה, שר הבריאות, מנכ"ל משרד הבריאות, היועץ המשפטי במשרד הבריאות, הועדה להטעיית הציבור במשרד הבריאות.

דע: שר הביטחון, מבקר המדינה

העתק: עו"ד, אנשי ארגון "נקים", פעילים חברתים, הציבור


באמצעות דוא"ל ומערכת מקוונת לפניות הציבור


א/ג.נ.

הנדון:בקשה דחופה להסיר את כל הדיווחים הכוזבים על מועילות החיסון של פייזר מפני קורונה המתבסס על המחקר של צוות פרופ' בליצר שהתפרסם בניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין
ע"פ סעיף 13 של חוק זכויות החולה

וכן בקשה לפתוח בחקירה פלילית כנגד פרופ' רן בליצר ואחרים.
ע"פ סעיפים שונים של חוק העונשין וביניהם בגידה סעיף 99 (א)

בשם ארגון "נקים ישראל" התארגנות התנדבותית של מאות אזרחים למען מינהל תקין בישראל אשר ייפו את כוחי בין היתר לפנות אלכם בנדון, ובהמשך לעתירה לבג"ץ 2205/21 והערות בית המשפט בפסק דינו, יוער כי על פסק דין זה הוגשה היום בקשה לביטולו,

הנני מתכבד לבקשכם כדלקמן,
כל המסמכים הקישורים ותכולתם המצורפים מטה מהווים חלק בלתי נפרד מפניה זו.
לנוחותכם את העתירה לבג"ץ 2205/21 על כל נספחיה ניתנת להורדה בקישור http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270967

1. הנכם מתבקשים להסיר ללא דיחוי כל פרסום של משרד הבריאות המעיד על כביכול יעילות החיסון של פייזר לאור ניגוד העניינים המוצהר והבוטה ממנו סובלים צוות המחקר של פרופ' רן בליצר והוא עצמו המטיל פגם היורד לשורשו של המחקר שהתפרסם בניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין, להלן מחקר הניו אינגלנד, עליו אתם מתבססים לקדם ולאשרר את המוצר של פייזר.
וביניהם הפרסום כאן:
https://www.gov.il/he/departments/publications/reports/vaccine-efficac y


וכאן:
https://www.gov.il/he/departments/news/fake-efficacy
ובכל מקום אחר בו מוזכר כביכול יעילות החיסון על בסיס המחקר של פרופ' בליצר ומכון המחקר של קופת חולים כללית הממומן על ידי חברת פייזר.
2. וכן אתם מתבקשים להודיע בתקשורת באותו היקף פרסום כי אתם נסוגים מפרסומים אלה מכל הנימוקים המפורטים להלן,
3. בפניות הקודמות של הח"מ מיום 21.2.2021 (נספח א' לעתירה בג"ץ2205/01) ומיום 17.3.21 אשר התבקש לצרפה לעתירה והניתנת לעיון כאן: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270929
וכן בגוף העתירה עצמה והמסמכים הנלווים לה הועלו הן הסתירות במחקר הניו אינגלנד והן ניגודי העניינים של המחברים המצביעים על כך כי מחקר זה הינו כוזב.
4. נזכיר כי מזה חודש ימים ד"ר הרווה זליגמן והח"מ שלחו מאמר תגובה למחקר של פרופ' בליצר ל-ניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין אותו הם מעכבים ואינם מפרסמים בתירוצים מתירוצים שונים.
המאמר תגובה המוגבל ל-175 מילים והבקשה החוזרת לפרסמו מצ"ב כנספח א'.
תשובה הניו אנגלנד ג'ורנל אוב מדיסין המתחמק ודוחה את פרסום התגובה באינטרנט מצ"ב כנספח ב'
5. וכך כתבה ד"ר מיכל הרן על המחקר הראשון של פייזר שעל בסיסו הם קיבלו אישור חרום ואשר גם הוא התפרסם בניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין: "קריאת המאמר (1) שפורסם ב-NEJM מגלה בעיות משמעותיות שקשה להתעלם מהן ושאינן יכולות שלא לעורר סימני שאלה משמעותיים לגבי המחקר. ראשית, למרות שכבר שנים רבות יש קשר לא בריא בין רופאים שמפרסמים תוצאות של מחקרים קליניים בעיתונים מובילים לבין חברות תרופות (2), זו הפעם הראשונה למיטב ידיעתי שבה נאמר בגלוי שהמחקר תוכנן, בוצע ופורסם על ידי חברת התרופות, כאשר הכותב הראשי הוא עובד של חברת התרופות"
מאמר הביקורת של ד"ר מיכל הרן מצ"ב כנספח ג'.
6. הניו אנגלנד ג'ורנל אוב מדיסין איננו עיתון מדעי יוקרתי כדברי אנשי משרד הבריאות אלא ההיפך מזה, מזה זמן רב הוא הפך לעלון פרסומי של חברות התרופות ולכל המרבה במחיר.
7. נביא לכך כדוגמא כתבה זאת של נמרוד הלפרן ב-דהמרקר מיום .5.1.2011 ה-"ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין" צינזר מאמר על קשרים כספיים בין חברות תרופות לקרן הלאומית לכליות בארה"ב"
https://www.themarker.com/wallstreet/1.344685
8. עוד מתברר כי בחודש יולי 2020 ארגן פרופ' רן בליצר כנס רפואי בארץ בסוגיית הקורונה בשם Futuremed-2020 כמתועד באתר futuremed2020.org . כל מטרתו של כנס זה היה כמפורט בראש העמוד הראשי לקצר הליכים על מנת לאשר את החיסון הניסיוני של פייזר אשר הוא וראש הממשלה קידמו בכל האמצעים.

https://www.futuremed2020.org/
9. בכנס זה השתתף ורואיין לא אחר מאשר אריק רובין העורך הראשי של ה-ניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין על ידי פרופ' רן בליצר, שיטה אלגנטית וידועה לתגמל אותו לכאורה על שירותיו הנאמנים לחברת פייזר ולמכון המחקר של קופת חולים כללית המנוהל על ידי פרופ' בליצר.


10. נציין עוד כי לא אחר מאשר ראש הממשלה מר נתניהו השיק את הכנס ובירך את פרופ' בליצר, אותו ראש ממשלה אשר יפעל באופן אובססיבי להביא את חיסוני פייזר לישראל תוך ניגוד עניינים כמתואר בעתירה לבג"ץ.


11. עולה כי כנס זה מומן על ידי גופים אינטרסנטים וביניהם שלוש חברות בינלאומיות גדולות העוסקות בבריאות הציבור, אשר שמם אינו גלוי, כאשר חברת פייזר חשודה להיות ביניהן ואשר ממילא הינה אחת הממנות של פרופ' בליצר ומכון המחקר שלו כפי שהוא ועמיתיו מצהירים בהמשך.


12. ועוד 14 חברות וביניהם חברת אסטרזנקה וחברת מיקרוסופט אשר בבעלות מר ביל גייטס, כמפורט בתחתית הדף הראשי. מובן הוא שבהתחשב בהיקף החברות המעורבות יש להניח כי המרצים אשר תרמו בסה"כ כחצי שעה מזמנם בשיחות זום תוגמלו כהוגן הרחק מעיני הציבור, ויש מקום לחשוד כי כספים אלה שימשו כמתן שוחד ו/או תיווך שוחד לגורמים אלה כדי שיסייעו בקיצור ההליכים לקבלת האישורים הנדרשים לחברות פייזר/מודרנה/אסטרזנקה ואחרים לקדם את ה-"חיסון" הניסיוני שלהם :

13. מר ביל גייטס הנ"ל הינו איגניסט מושבע הדוגל בפרהסיא בדילול אוכלוסין באמצעות חיסונים כפי שהתראיין על כך רבות, הוא אף הזכיר בראיון כי מבחינתו החיסונים הינם "הפתרון הסופי" לבעיות הבריאותיות האחרונות של העולם.
14. ביטויים כגון אלה בהקשר בריאותי של מממן ראשי של מוסדות הבריאות בישראל והאשמות כלפי הציבור החרדי שנשמעו השכם לבקרים של מפיצי מחלות, מזכירות את התקופה האפלה ביותר של העם היהודי ואותו פתוס אשר שימש את הנאצים בסרטם מ-1940 "היהודי הנצחי Der ewige Jude" מ-1940 כאשר " אחת מסצנות הפתיחה מראה צילום של שטף עכברושים הפורץ מפתח ביוב, המתחלף לצילום של המון יהודים ברחוב סואן בפולין. צילומי תקריב מתמקדים בתווי פנים חולניים ומעוותים, וקריינות מסבירה שכשם שעכברושים הם הסרח העודף ומפיץ המחלות של עולם החי, הרי היהודים הם המקבילה האנושית שלהם, מפיצי מחלות ושחיתות בקרב המין האנושי" (מתוך וויקיפדיה)
15. נציין כי מר ביל גייטס תורם לחברת פייזר ומשתף פעולה עימה בסוגיית החיסונים זאת על פי פרסומים שלו עצמו. ראו כאן:
https://www.gatesfoundation.org/about/committed-grants/2016/09/opp1133 548


וראו כאן את מר ביל גייטס מיחצ"ן את החיסון של חברת פייזר בתקשורת:
Bill Gates says Pfizer has best shot at early COVID-19 vaccine
By Noah Manskar September 15, 2020
https://nypost.com/2020/09/15/bill-gates-says-pfizer-has-best-shot-at- early-covid-19-vaccine/

16. זאת ועוד יש לנ"ל קשרים ענפים עם פייזר, מודרנה וייצרני חיסונים אחרים דרך חברות ההשקעות שלו.
17. כמו כן מר ביל גייטס הזכיר בפומבי את האפשרות לטרור ביולוגי בזמן הקרוב, בראיון שלו בסוגיית החיסונים עם סטפן קולברט שהתפרסם לפני הכנס ביום 24.4.2020
https://www.youtube.com/watch?v=ipaP5zTVKKU&t=192s

18. אין לפסל את האפשרות כי מה שאנו חווים כיום הינו חלק ממתקפת טרור בילוגי שכזו המוסוות באמצעות מוצר גנטי ניסיוני של חברות פייזר ומודרנה בה מושקע מר ביל גייטס.19. מר ביל גייטס הינו בנו של מר וויליאם גייטס אשר נפטר לא מזמן ואשר כמתועד באתר של מר גייטס היה המנהל של Planned Parenthood ארגון איגניסטי הגדול ביותר בארה"ב הדוגל בהפלות לצמצום הילודה.
https://www.gatesnotes.com/About-Bill-Gates/William-Henry-Gates-II-obi tuary
20.

21. ביל גייטס בעצמו בעקבות פעילות הוריו הקים ומימן במיליארדי דולרים ארגון GAVI ברית בינלאומית לחיסונים במטרה לצמצם את הילודה במדינות עולם שלישי, בטענה כי הקטנת התמותה של ילדים יעודד הורים להביא מספר מצומצם יותר של ילדים לעולם.
https://www.gavi.org
22. בהתאם הוזמן לכנס של פרופ' בליצר ד"ר הנס קלוגה מנהל ארגון הבריאות העולמי בארופה המתפאר בפיתוח יחסים הדוקים עם ארגון GAVI של מר ביל גייטס, כמתועד באתר הכנס של פרופ' בליצר.


23. זאת בשעה שארגון הבריאות העולמי עצמו ממומן במיליארדים על ידי מר ביל גייטס והארגון שלו. ראו כאן כדוגמא כמתועד באתר של מר ביל גייטס:

https://www.gatesfoundation.org/about/committed-grants/2020/12/inv0219 04

24. אך בפועל כפי שהודה האו"ם, מגיפת שיתוק ילדים (פוליו) באפריקה התפשטה כתוצאה מחיסון הממומן על ידי קרן ביל ומלינדה גייטס. https://www.hebrewnews.com/article/35670
וראו כאן דיווח רשמי על כך באתר ארגון הבריאות העולמי:
https://www.who.int/csr/don/01-september-2020-polio-sudan/en/

https://fort-russ.com/2020/09/major-who-admits-gates-backed-vaccine-ca used-recent-polio-outbreak-in-africa/

https://foreignaffairsintelligencecouncil.wordpress.com/2020/09/14/un- forced-to-admit-gates-funded-vaccine-is-causing-polio-outbreak-in-afri ca/

25. כמו כן אין ספור שערוריות נקשרו לשמו באפריקה והמזרח בגין פרשיות של עיקור נשים וגרימת תמותה ופגיעה אנושה במאות אלפי ילדים בגין חיסוניו.
26. נזכיר כאן מהי איגניקה (Eugenics) כמתועד בוויקיפדיה: "איגניקה היא פילוסופיה ביולוגית-חברתית העוסקת בחקר השפעת התורשה על מאפיינים מנטליים והתנהגותיים בבני אדם מתוך השאיפה למצוא וליישם דרכים "להשביח" את המין האנושי... התנועה הייתה פופולרית במיוחד בארצות הברית ובמערב אירופה בראשית המאה ה-20 וצמחה במקביל להתפתחות הגנטיקה המנדליאנית. היא נודעה לשמצה בשל ניסיונה לחלק את החברה לאזרחים בעלי תורשה "טובה" ו"נורמטיבית" למול בעלי תורשה "פגומה", ובשל תוכניות העיקור שהובילה במטרה לרסן את התרבותם של האחרונים. היא השפיעה רבות על גרמניה הנאצית בפיתוח תורת הגזע ובעיקר ביישום תוכנית T4 - אותנסיה. הפופולריות של התנועה צנחה בעקבות מלחמת העולם השנייה ותורתה הפכה למוקצית מחמת מיאוס בקרב רוב הקהילה המדעית. "
27. אך לצערינו מאז הקמתה של מדינת ישראל ואף לפניה נתקלנו בהתנהלות איגניסטית של מספר גורמים בכירים במערכת הבריאות של מדינת ישראל ומייסדיה, ראו בעניין זה את המחקר של ד"ר איתן בלום בנדון:
http://www.nakim.org/EtanBloom-PhD-ArthurRuppin.pdf
ודיווח על כך בתקשורת: "שיעור היסטוריה | ארתור רופין, מאבות הציונות וההתיישבות, מתגלה כגזען"
http://www.haaretz.co.il/misc/1.1284332

28. ואכן לצערינו ההסטוריה של מדינה ישראל רצופה בפרשיות אשר צל האיגניזם מרחף מעליהן, נציין ביניהן:
a. פרשת הגזזת, ראו חוק לפיצוי נפגעי גזזת, תשנ"ד-1994:
https://www.nevo.co.il/law_html/law01/p190m1k1_001.htm
b. פרשת ילדי תימן, ראו הודעת הממשלה האחרונה בנדון:
https://www.gov.il/he/departments/publications/reports/gov_mes220221
c. הטיפול בשיטות אויגניסטיות בניצולי השואה. יותם פלדמן, עיתון הארץ "עצבים רופפים" 15.5.2009
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?p=272724
d. עיקור נשים אתיופיות בטרם עליתם ארצה, ראו דו"ח הכנסת:https://main.knesset.gov.il/Activity/Info/MMM/Pages/documen t.aspx?docId=2b506b58-e9f7-e411-80c8-00155d010977&businessType=1
e. ניסויים בחיסוני אנטרקס על חיילי צה"ל, ראו פסק הדין בבג"ץ 9273/07
https://supremedecisions.court.gov.il/Home/Download?path=HebrewVerdict s\07\730\092\s38&fileName=07092730_s38.txt&type=2
f. עשרות ניסויים התקיימו במחלקות הגריאטריות בבתי החולים קפלן והרצפלד בין השנים 2004-2001. ראו כתבה במעריב ליאת שלזינגר 18.10.2010 "בית החולים הפך את אבא לעכבר מעבדה"
https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART2/189/567.html
g. מתן חיסון ניסיוני של חברת סייוואק למאות אלפי תינוקות בישראל, ראו כתבה מיום 16.9.18 של ד"ר יפה שיר-רז. כתב תביעה חמור: "חיסון ניסיוני ניתן לתינוקות בישראל"
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5348495,00.html

29. כאמור בעתירה לבג"ץ 2205/21 ובפניות קודמות, הצהרת ניגוד העניינים עליהם הצהירו ד"ר רן בליצר וצוותו צורפה כנספח כט' לבג"ץ ומצורפת בקישור כאן:
https://www.nejm.org/doi/suppl/10.1056/NEJMoa2101765/suppl_file/nejmoa 2101765_disclosures.pdf
או כאן:
http://www.nakim.org/israel-forums/download.php?id=710

30. כאמור בבג"ץ לא יתכן כי 8 מדענים מטעמכם מצהירים כי הם מקבלים כספים מפייזר ועל בסיס הפרסום המדעי היותר ממפוקפק שלהם תסכנו את העתיד של מדינה שלמה על ידי חיסון הדור הצעיר של מדינת ישראל, זאת כאשר כיום קיימים באופן מובהק ומוכח טיפולים זולים לקורונה כדוגמן איברמקטין ואבץ אשר יושמו בהצלחה במקומות אחרים וכן נטילת ויטמין סי ו- ויטמין די עליו בעצמכם פירסמתם באתרכם על יעילותו נגד קורונה אך משום מה הרופאים אינם מספקים לחולים כפי שקרה עם ההריונית אסנת בן שטרית ז"ל. ראו ההוראה שלכם שאין אתם ממלאים אחריה:
https://www.gov.il/BlobFolder/reports/nd-391339820/he/files_publicatio ns_corona_nd-391339820.pdf

31. עוד עולה בנוסף מהדוחות שלכם כי חברת פייזר הינה במצטבר התורם מספר אחד של משרד הבריאות ועובדיו בשלוש השנים האחרונות, דבר שעלול להצביע על ניגודי עניינים רבתים אצלכם בנדון. ראו דו"חות שצורפו לעתירה כנספח מג'
https://www.health.gov.il/subjects/finance/pages/donation_reports.aspx

32. נביא את דבריו של כב' השופט ברק בפרשת שמעון (בג"ץ 595/89 שמעון נ' הממונה על מחוז הדרום במשרד הפנים, פ"ד מד(1) 409, (שם, 414-413) "זהו עקרון יסוד, המצוי בהיכלם של עקרונות היסוד של השיטה. ממנו נגזרות הוראות חרותות. על-פיו מתפרשות הוראות אלה. ממנו נגזרות הלכות שיפוטיות - "משפט מקובל נוסח ישראל" - באשר לניגוד עניינים בתחומים שהחקיקה אינה מכסה. באמצעותו יתפתח המשפט ויינתן פתרון ראוי לבעיות של ניגוד עניינים שהחיים יעוררו במרוצת השנים ... שתיקת המחוקק לגבי התחום הבלתי מוסדר אינה מתפרשת, בדרך כלל, כהסדר שלילי לגבי אותו תחום, אלא אך כהימנעות מחקיקה המאפשרת תחולתה של ההלכה הפסוקה ..."
33. נצטט מתוך דבריה של הוועדה לניגוד עניינים המתפרסמים באתר משרד המשפטים:
בפסק דינו (דנ"פ 1397/03 , מדינת ישראל נ' שמעון שבס) הדגיש הנשיא ברק, כי ככל שמדובר בעובד ציבור שמעמדו רם יותר, יש להתייחס למעשהו בחומרה רבה יותר )סעיף 10 לפסק הדין(. זאת, משום שעובד הציבור הבכיר משמש דוגמא לכפופים לו, והוא בעל סמכויות רבות יותר. לעניין זה נאמר בפסק הדין:
"לא הרי ניגוד עניינים של המפקח הכללי של המשטרה כהרי ניגוד העניינים של שוטר השורה; לא הרי עובד ציבור הממונה על מספר רב של עובדים, המבקשים ללמוד ממנו ולחקות אותו, כהרי עובד ציבור שאין לו
תפקיד של ניהול. בצדק ציין השופט בייסקי כי: 'ככל שגבוה יותר וחשוב יותר מעמדו של בעל התפקיד הממלכתי, כך חייבת לגבור אחריותו לתקינות מעשי המינהל למניעת השחתת המידות.דברים אלה נאמרו לעניין עבירות השוחד. הם חלים גם לעניין העבירה של הפרת אמונים. עמד על כך השופט זמיר בציינו: 'ככל שעובד המדינה נושא משרה רמה יותר, שיש עמה און רב יותר וסמכויות חזקות יותר, כך יש מקום לדרוש ממנו שיקפיד יותר במילוי תפקידו על טוהר המידות ועל התנהגות הולמת' בגישה דומה נקטה חברתי, השופטת מ' נאור בפסק דין המיעוט שלה בפרשת שבס: 'גם פעולה מינורית יחסית של עובד ציבור בעל עמדה בכירה יש בה פוטנציאל להשפיע הרבה יותר מפעולה אינטנסיבית של עובד ציבור זוטר'. . . "אכן, עובד מדינה בכיר משמש דוגמא לכפופים לו. מעמדו הציבורי מאפשר לו להקרין כלפי הציבור הרחב הגינות, אמון, יושר ויושרה . . .כאשר עובד ציבור זה מצוי בניגוד עניינים הוא מקרין כלפי הכפופים לו וכלפי הציבור כולו את כשלונה של המערכת הציבורית, את שבירתם של הכלים הממלכתיים. כאשר ניגוד העניינים כולל בחובו היבט כספי, עובד הציבור מקרין את הקשר בין הון לשלטון. כל אלה מבססים פגיעה מהותית באמון הציבור בעובדי הציבור, פגיעה מהותית בטוהר המידות ופגיעה מהותית בתקינות המינהל."
בפסק דין זה חזר בית המשפט על ההלכה, לפיה אין צורך להוכיח, כי עובד הציבור היה מודע לפליליות מעשיו או לחומרתם. כפי שאי ידיעת החוק אינה פוטרת מאחריות, גם טעות באשר לחומרתו של מעשה אינה צריכה לפטור מאחריות. הכרעתו של בית המשפט בשאלה, אם היה במעשה משום הפרת אמונים, תתבסס על נורמת ההתנהגות הראויה לעובד ציבור, ולא על מודעותו הסובייקטיבית לכך של נאשם זה או אחר. בית המשפט העליון ציין בעניין שבס, כי גם במקרה בו עובד ציבור מצוי בניגוד עניינים וסבור שמדובר בהתנהלות מקובלת בקרב עובדי שירות הציבורי או חלק מהם, אין בעובדה זו כשלעצמה כדי לשחרר אותו מאחריות פלילית. אפילו מודעותו או רשותו של
מי שממונה על עובד הציבור לפעולות האסורות אינה פוטרת אותו מאחריות פלילית.
34. כל האמור חל על כמה וכמה על פרופ' רן בליצר אשר יטען כי קשר פסול זה בין חברות התרופות למדענים הפך לנורמה מקובלת, אך לא כך הדבר כפי שקובע נחרצות כב' השופט ברק בפסק דין בפרשת שבס, וכפי שנקבע כגודל האחריות אשר היתה מוטלת על ראש המחקר של קופת חולים כללית כך היא חומרת המעשה המיוחס לו ועל מי שפיקח עליו בכנס זה והוא ראש ממשלת ישראל בכבודו ובעצמו.
35. כבר הזהיר כב' מבקר המדינה אליעזר גולדברג כי "השחיתות השלטונית היא הסכנה הגדולה ביותר למדינת ישראל, יותר מכל סכנה אחרת..."
36. בנסיבות אלה אבקש מכבודכם,

א. להסיר לאלתר כל פרסום של משרד הבריאות המעיד על כביכול יעילות החיסון של פייזר לאור ניגוד הענינים הבוטה ממנו סובלים צוות המחקר של פרופ' בליצר והוא עצמו המטיל פגם היורד לשורשו של המחקר שהתפרסם בניו אינגלנד ג'ורנל אוב מדיסין, עליו אתם מתבססים לקדם ולאשרר את המוצר של פייזר. זאת כאשר יש בפרסומים אלה משום הטעיית הציבור ופגיעה בהסכמה מדעת כמפורט בעתירה בג"ץ 2205/21.
ב. להודיע בתקשורת באותו היקף פרסום כי אתם נסוגים מפרסומים אלה.
ג. לקדם פתיחה בחקירה פלילית כנגד ראשי מכון המחקר של קופת חולים כללית, ראש הממשלה, חברת פייזר, מר ביל גייטס ויתר המעורבים בגין בין היתר קבלה ומתן שוחד, גרימת מוות, מרמה, הפרת אמונים ובגידה.
ד. מודה לתשובתכם המהירה והנאותה בדוא"ל חוזר.


בכבוד רב.
______________
חיים יטיב
דובר ארגון "נקים ישראל"
www.nakim.org
14042101-pnya-lehasirpirsumim-Nejm-full-lepirsum.pdf
 Description:

Download
 Filename:  14042101-pnya-lehasirpirsumim-Nejm-full-lepirsum.pdf
 Filesize:  1.79 MB
 Downloaded:  1797 Time(s)


_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group