לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר gil מ- תל אביב --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
החל מתאריך העשירי לאפריל אזרחי המדינה יצאו מהאדישות ויפעלו נגד המושחתים  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שוניםעדכונים של נקים:

פרשת ילדי תימן התעלומה, האמת הרבה מעבר לכל דימיון
שני 22.06.20 16:12

מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?
רביעי 20.05.20 19:19

הטרדות אחרי הפרסום על מעורבות לכאורית של ביבי והמוסד במותו של השגריר הסיני
שלישי 19.05.20 15:26

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה       NAKIM      
אגמון יוסי
אורח
הודעהפורסם: שישי 28.03.08 22:24    נושא ההודעה: החל מתאריך העשירי לאפריל אזרחי המדינה יצאו מהאדישות ויפעלו נגד המושחתים

עד היום רק מעטים לחמו במושחתים ובעברייני-מערכות המשפט, הפוליטיקה ונוספות, שנחלצו במירמה ושקר ממשפט ועונש על פי החוק !

מרבית אזרחי המדינה קוראים על העובדות הפליליות וחלקם מכיר אותן מקרוב, אך מספר ההפגנות או מכתבי המחאה אל מנהיגי המדינה, קטן מאד-מאד...!

אזרחים שנפגעו על ידי המושחתים, לא יודעים בדיוק מי פגע בהם, היות ומשפטנים או הפוליטיקאים ביצעו את הפגיעות לטובתם האישית בעיסקאות סיבוביות תוך הסתרתן ברישומים חסויים בתיקי בית משפט, מס-שבח וכו'...

החל מתאריך ה-10 לאפריל הרבה נפגעים יקבלו מידע שיאפשר להם לגלות הרבה מהאמת לגבי העושק ו/או המירמה שנעשו על ידי משפטנים ושותפיהם
נגדם, כמו גם יבינו הנפגעים שאין להם סיכוי להלחם באמצעות החוק נגד אלה שפגעו בהם בזדון ובחסות מערכת המשפט המושחתת...

החל מהתאריך הזה יהיה שינוי גדול במדינה:

אזרחים יצאו מאדישותם ויקחו החוק לידיהם, כפי שהתיר זאת בשתיקה שר המשפטים - פרופ' דניאל פרידמן, מאחר ואין ביכולתו להפעיל על פי החוק את
מערכת המשפט שבניהולו, נגד המשפטנים, הפוליטיקאים, עובדי ציבור ושותפיהם של כל אלה, שנתפסו עם עובדות המחשידות אותם ואת כל המערכות בפלילים !

תוהו ובוהו שיחליש מאד את המדינה לקראת העימות הבא נגד אויבינו...
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

יום הדין יתחיל
אורח
הודעהפורסם: שישי 28.03.08 22:30    נושא ההודעה: "...מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - ישעיה

סילוק כל הבכירים, בני ביתם, שותפיהם, עובדי הציבור שניתפסו, יחל ב-10 לאפריל

---------------------------------------------------------------------- ----------

ראש ממשלת מדינת היהודים - אהוד אולמרט - אישי 15 למרץ 2008
שר המשפטים - דניאל פרידמן - אישי

הנדון: הודעה גלויה על התחלת סילוק כל המעורבים החשודים והעבריינים שניתפסו

לאחר שהסכמתם בשתיקה להיקרא עבריינים כדי להגן במירמה ובניגוד לחוק על שופטים, מישפטנים, קציני מישטרה, מנהלות רווחה ועובדי ציבור שמעורבים בעבירות רבות נגדי וילדיי שהיו כולם קטינים כשאמם זנתה עם העו'ד שלנו בזמן שייצג אותנו, כדי להצטרף לקליקה של מישפטנים ושותפיהם שמארגנים מראש את תוצאות כינוס-נכסים בבתי המשפט כדי לעשוק, לגנוב ולרמות אזרחים תמימים
ולרכוש את בתיהם במחירים זולים מאד-מאד...!

לאחר שהבנתם בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, כי הוצאתי מביתי במירמה למרות שרכשתי המשק שלי, תיכננתי ובניתי עליו בתים להשכרה שיהיו מקור ההכנסה שלי, של משפחתי ויהיו הבסיס לעסק פרטי שאותו תיכננתי בנוסף למקור הפנסיה שלי...!

לאחר שהבנתם שנותקתי במירמה על ידי שופטת שהוכנסה במירמה לתיק של שופט שפסק לטובתי...ביחד עם כנופיתה על ידי העו'ד - עבריין שאשתי זנתה איתו, כדי לנתק אותי לחלוטין מילדיי, כדי לשדוד מאבי ז'ל את כספו מאחר שרשם את שמי כיורש שלו בחשבון הבנק שלו, כדי לפעול ולהפעיל את כל מערכת המשפט (כולל המישטרה) כפשע מאורגן נגדי בניגוד מוחלט לכל העובדות וההוכחות הכוללות החלטות שופטים ופסקי דין נגד אשתי, אמה ונגד העו'ד העבריין הזה...! (אתם מחרבנים על השופטים האלה והחלטותיהם...!).

לאחר שהעברתי אליכם וישירות להרבה מהמעורבים החשודים והעבריינים, אזהרות הכוללות דרישות שישמרו על עצמם ובני משפחתם (גם בחו'ל)
על ידי רכישת שרותי שומרי ראש וכד'..., אך גיליתי זילזול וחוסר התיחסות לאזהרותיי לאחר שהדגשתי כי אני נגד אלימות או כל עבירה אחרת...

הנני להודיעכם בפעם האחרונה, כי סוף-סוף הגענו להתחלת השלב הראשון שבו מועבר מידע מדויק לניפגעים ממערכת המשפט שניפגעו כמוני על ידי כנופית המישפטנים ושותפיהם, אך מקבלים מיטריה שיקרית ומגמתית מכל שאר מערכות המדינה כפשע מאורגן:

החל מתאריך ה-10 לאפריל 2008 צפויות תגובות של אזרחים תמימים אלה לאחר שיבינו מי הם הרוכשים האמיתיים של בתיהם שנלקחו מהם בכינוס-נכסים
במירמה, לאחר שנילקחה מהם זכות הדיבור בבית המשפט והועברה למישפטן שמונה לכונס הנכס, כדי שיארגן עם חבריו את העושק, המירמה וכו'...
כמו כן, אזרחים שניפגעו עם ילדיהם עקב מניעים זרים של מישפטנים ושותפיהם...!

החל מתאריך זה כל אזרח שניפגע יקח החוק לידיו כפי ששר המשפטים - פרידמן אישר בשתיקה לביצוע על ידי כל אזרח פגוע היות והשר איננו מסוגל לפעול נגד החשודים במערכת שבאחריותו שניתפסו עם עובדות המחשידות אותם בפלילים !

אנא תודיעו לכל חברי הכנופיה הרשומים למטה, לכל המעורבים האחרים, לכל בני משפחתם של כל הנ'ל ולכל עובדי הציבור האחרים שהגנו ו/או איימו עלי ו/או פגעו בילדיי עקב הוראות שקיבלו מהשופטת סיוון ו/או חברי כנופיתה במירמה...!

כמו כן, גם אתם כלולים: ראש ממשלת מדינת היהודים ושר המישפטים שכפו על עצמם שתיקה לאחר שקיבלו העובדות גם נגד מנהלי מערכת המשפט שניתפסו פועלים עם מניעים זרים, בשחיתות ועבירות הכוללות גם:

עבירות נגד כבוד האדם ורכושו
עבירות נגד הגנת הילד הקטין בניגוד לאמנת UNICEFF שישראל חתומה עליה
עבירות נגד האנושות בדומה לצוררי היהודים בגולה שנעשו נגדי וילדיי
ועוד...

ניתוקי בזדון, מירמה ורשע בהתאם לשקרים ומניעים זרים מילדיי שנותקו ממני לצמיתות לאחר שאמם זנתה, פעלה באלימות ושקר חד-צדדיים נגדי, ניתוקי מביתי שרכשתי מכספי האישי, מהנכסים שבניתי להשכרה על אדמתו שהם מקור הפרנסה העיקרי שלי, העמדת כל מערכת המשפט על רגליה האחוריות נגדי לאחר שתפסתי שופטים, מישפטנים, מנהלים, קציני מישטרה ועובדות רווחה מרמים ומשקרים "להשגת טובת הילדים" בזמן שחברי הכנופיה (הכוללים גם
את אהרון ברק + 17 הבתים...) משתמשים בצורה נואלת בחוק משפחה מפוקפק זה (8-ב' לדיני משפחה) כדי להגן על עצמם אישית לאחר שניתפסו בפלילים, תוך מתן הוראות לכל השופטים לקנוס אותי בקנסות גבוהים גם במשפטים בהם זכיתי כדי לרושש אותי ולהפסיק מלחמתי החוקית נגדם, איום לאשפזני בכפיה במוסד לחולי נפש לאחר דרישת שופט וללא הוראת רופא
(קן הקוקיה של מדינת היהודים...) ועוד...

אני נגד אלימות וכל עבירה אחרת ומודיע לכם מראש כי כל האחריות עליכם בלבד, היות ואנו חוששים שאזרחים שניפגעו ויבינו חלק ראשון של העובדות והפרטים ששלחנו אליהם, עלולים לפרש את סילוקכם- בחיסולכם ביחד עם בני משפחותיכם.

יוסי אגמון
מ.ז. 052220837 , כדי שתוכלו לבדוק פרטים במחשב מערכת המשפטפורסם: שני 15.10.07 3:32 נושא ההודעה: סיום הקריירה וכנראה הרחקה לצמיתות, למישפטנים, שוטרים ומנהלות-רווחה אלה:

---------------------------------------------------------------------- ----------

שר-המישפטים - פרידמן הודה בשתיקה כי איננו מסוגל להתמודד נגד מישפטנים, קציני-מישטרה, מנהלות-רווחה ונוספים, שהצגנו לו עובדות והוכחות חד-משמעיות המחשידות אותם בפלילים...!

שר המישפטים - פרידמן ומנהל בתי-המשפט - משה גל, אימצו לעצמם התואר - עבריין, כשהמשיכו בשתיקתם ולא הסכימו להגיב על העובדות הפליליות הנ'ל...!

בין העובדות ששלחתי להם, יש מובאות מתיקים בבתי משפט המראים כי החוק איננו חוק כשניתפסים חשודים מישפטנים, שוטרים ומנהלות-רווחה בעבירות פליליות...,כגון:
פ-743/98 ביהמ'ש - צפת, א'- 2190/02 מחוזי תל-אביב,
א' - 4778/02 כפר סבא, תמש' - 93790/97 רמת גן, 93795/97 רמת גן, בג'ץ 8001/02 , א'- 1251/01 מחוזי נצרת, ע'א 289/03,
ע'א 792/03 ועוד...

לאור כל המוזכר לעי'ל, הנני ממליץ לאלה הכלולים ברשימה זו ונוספים לעזוב מיידית עם בני- משפחתיהם את מדינת היהודים, או חס וחלילה לספוג את זעם הציבור שעלול להתבטא באלימות (אני נגד אלימות וכל עבירה אחרת) , עקב פרטים שכבר פורסמו והרבה יותר שיפורסמו בקרוב...!

גם הגנת המישטרה או כל הגנה אחרת, לא תעצור את הציבור הזועם שיגלה מעשיהם של הכלולים ברשימה ו/או תומכיהם (גם צה'ל לא יעזור...להזכירכם, צה'ל הוא צבא העם הזועם...!), לכן לכולם יפה שעה אחת קודם...:

מישפטנים:
העבריין - עמי בורוכוב, טובה סיוון, אהרון ברק, אלייקים רובינשטיין, עדנה ארבל,
זרח רוזנבלום, יוסף מנדלסון, צבי קצף ושותפתו - אילנית, יוסף גרוס-נתניה, לילי זיכרמן, יוס, גל אלפרון, נימרוד עובדיה, ניסים ממן, שטופמן יהודית, שיצר יהודית, סרחא'אן שכיב, בעז אוקון, יצחק שנהב, יצחק הוס, עלינה חורי, שלמה כהן, יצחק אלדובי, שרגא אליעד ועוד...

מנהלות רווחה:
רונית צור, יעל הרמל, רות אליאסף- מועצת חוף השרון, איריס לויט ועוד....

שוטרים:
אברהם (איברהים) מנצור, שמעון שומרוני, משה שפירא ועוד...

אבקש להדגיש לציבור, כי אם אינכם מכירים את כל השמות ברשימה, כדאי מאד להדפיסה ולשמור עליה למיקרה שחס-וחלילה תיזדקקו לעזרת מערכת המשפט...!
כמו כן, רצוי מאד לשלוח הרשימה או האי-מייל הזה לכל מכריכם, חבירכם ולאמצעי התיקשורת...!

אני נגד אלימות, איומים או כל עבירה אחרת...

יוסי אגמון

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הקבוצה
אורח
פורסם: שבת 15.03.08 17:10 נושא ההודעה: בהצלחה

---------------------------------------------------------------------- ----------

בהצלחה נגד המנוולים האלה

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


פשע מאורגן של משפטנים
אורח
פורסם: שבת 15.03.08 17:47 נושא ההודעה: לחץ עם העכבר על תמונתה של טובה סיוון באתר "נקים" לקבלת פרטים בנוסף לכתובים למטה

---------------------------------------------------------------------- ----------

פורסם: שני 10.03.08 4:11 נושא ההודעה: האם השופטת טובה סיוון וכנופיתה ניתפסו שוב משנים במירמה רישום בעלות במקרקעין...?!

---------------------------------------------------------------------- ----------

חברת וורוליב הגישה תביעה נגד כנופית נוכלים וביניהם מישפטנים שניתפסו משנים במירמה רישום הבעלות של מקרקעין במינהל / טאבו...!

גם השופטת טובה סיוון וכנופית מישפטנים (בתמיכת קציני מישטרה ונוספים...)
ניתפסו על ידי בניסיון מירמה דומה שבו ניסו לשנות רישום הבעלות שלי במינהל מקרקעי ישראל, על המשק שרכשתי כדת ודין בכפר נטר ומנהלת ממינהל מקרקעי ישראל אמרה במפורש בעדות שנתנה בבית המשפט כי כל הרכישה והרישום שלי נעשו כדת ודין...!

אך השופטת טובה סיוון הוכנסה במירמה לתיק (תמ'ש 93795/97 ת'א) בהחלפת שופטים מהשופט גרמן שהיה כבר בסיום הטיפול בתיק, אליה כדי שתהפוך היוצרות והעובדות בתיק בניגוד לכל העובדות וההוכחות בו לטובתי, כדי
שחברי כנופיה בראשות העבריין-עו'ד עמי בורוכוב, ישולבו בתיק ויעזרו בתהליכי המירמה ושקר לטובת חבריהם שניתפס בפלילים...!

בין יתר חברי הכנופיה של העבריין-עו'ד עמי בורוכוב: זרח רוזנבלום, יוסי מנדלסון, צבי קצף ושותפו הגב' שבת, יוסף גרוס- נתניה ושותפתו לשעבר הגב' זיכרמן, גל אלפרון ואחרים...: הציבור חייב להיזהר ולהתרחק מהם כמו מאש...!

האם גם במקרה הנ'ל של חברת וורוליב, מעורבים חברי כנופית השופטת טובה סיוון שקיבלו חיפוי לא-חוקי ולא-אמיתי מחבר נוסף בכנופיה: אהרון ברק + 17 הבתים ועוד...(קיראו פרטים בכתבות המפורסמות בנושא באתר "נקים" זה).

יוסי אגמון

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

בראוו
אורח
פורסם: שבת 15.03.08 20:51 נושא ההודעה: זמנם הגיע

---------------------------------------------------------------------- ----------

מתי נראה תוצאות ?

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


פחת במערכת המשפח
אורח
פורסם: שבת 15.03.08 22:21 נושא ההודעה: הפחת (הזבל) של מערכת המשפט

---------------------------------------------------------------------- ----------

הזבל מסריח וגם ירתיח את תושבי המדינה...

כל הכבוד ליוזמה, ע. ע.

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


הם הזבל של המדינה
אורח
פורסם: ראשון 16.03.08 5:59 נושא ההודעה: זבל צריך להשליך ולהרחיק...

---------------------------------------------------------------------- ----------

הם הזבל של המדינה - צריך להיפטר מצחנה וליכלוך כזה !

המדבירים

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 10:27 נושא ההודעה: WOW

---------------------------------------------------------------------- ----------

That's amazing

Jos

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


בורחת לאמריקה
אורח
פורסם: ראשון 16.03.08 17:21 נושא ההודעה: נורא ואיום !!!!!!!!!!!!

---------------------------------------------------------------------- ----------

מושחתים נמאסתם !!!!!!!!!!!

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


אגמון דוגמא לכולנו
אורח
פורסם: ראשון 16.03.08 20:21 נושא ההודעה: כל הכבוד ליוסף אגמון במלחמתו נגד בכירים מושחתים

---------------------------------------------------------------------- ----------

אני קורא במשך תקופה ארוכה את כתבותיו של יוסף אגמון שמלאות עובדות נגד בכירים וקשה להאמין אך העובדות מדברות בעד עצמן ...

יוסף אגמון משמש לי דוגמא במלחמתו היוצאת מגדר הרגיל נגד בכירים מושחתים ועבריינים במערכות המדינה.

היה רצוי שהרבה אזרחים יקראו כתבותיו כדי להצטרף למאבקו להצלת המדינה.

SAM - N.Y

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות
הצטרפו להפגנת האבות
אורח
פורסם: ראשון 16.03.08 21:18 נושא ההודעה: הצטרפו להפגנת האבות כצעד ראשון למאבק נגד השחיתות והפשעים במדינה

---------------------------------------------------------------------- ----------

בעקבות כתבותיו של יוסף אגמון שמפגין ידע ונחישות בלתי רגילים, אני ממליץ
לכל אזרח שהמדינה חשובה לו, להצטרף למאבקו שהוא המאבק של כולנו
להצלת המדינה !

כצעד ראשון, הצטרפו להפגנה והמאבק הצודק של האבות ליד הקונסוליה האמריקנית בתל-אביב , בתאריך 11 לאפריל (אני אצטרף למרות שאני נשוי ורואה את ילדיי).

כצעד שני אני ממליץ לכולנו לאמץ את הצעתו של יוסף אגמון לארגן משפטים ציבוריים (כתבה מפורסמת גם באתר הזה).


SAM - N.Y

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


מה פירוש סילוק?
אורח
פורסם: שני 17.03.08 2:18 נושא ההודעה: סילוק מהמישרה? סילוק מביתם? סילוק מהארץ?

---------------------------------------------------------------------- ----------

המיסלקה

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


השואל
אורח
פורסם: שני 17.03.08 2:21 נושא ההודעה: מה פירוש סילוק?

---------------------------------------------------------------------- ----------

סילוק מהמישרה ? או סילוק מהארץ? או סילוק אחר...?

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות
השואל
אורח
פורסם: שני 17.03.08 2:21 נושא ההודעה: מה פירוש סילוק?

---------------------------------------------------------------------- ----------

סילוק מהמישרה ? או סילוק מהארץ? או סילוק אחר...?

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


סילוק - לא חיסול !
אורח
פורסם: שני 17.03.08 15:12 נושא ההודעה: סילוק פירושו כל אחת מהאפשרויות על פי החוק !

---------------------------------------------------------------------- ----------

סילוק הוא לא חיסול !

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


סילוק - לא חיסול !
אורח
פורסם: שני 17.03.08 15:13 נושא ההודעה: אני נגד אלימות ! סילוק איננו חיסול !

---------------------------------------------------------------------- ----------

יוסי אגמון

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

סילוק - לא חיסול !
אורח
פורסם: שני 17.03.08 15:15 נושא ההודעה: אני מדגיש שוב : סילוק הוא סילוק בדרכים שונות וחוקיות! סילוק הוא לא חיסול !!!

---------------------------------------------------------------------- ----------

יוסי אגמון

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


סילוק - לא חיסול !
אורח
פורסם: שני 17.03.08 17:33 נושא ההודעה: בהמשך לשלש פניות של נפגעי מערכת המשפט אני מדגיש שוב: סילוק הוא לא חיסול !

---------------------------------------------------------------------- ----------

שלש פניות של נפגעי מערכת המשפט בעקבות כתבתי, מרמזות על כוונות
של חיסול חלק מהרשומים ברשימה...!

אני מדגיש שוב כי אני כתבתי סילוק על פי החוק ולא חיסול אלה שברשימה...!

אני נגד אלימות או כל עבירה אחרת !!!

יוסי אגמון

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


נגד הורנצ'ק ובעד סיוון ?!
אורח
פורסם: שני 17.03.08 22:49 נושא ההודעה: מזוז - בובת התיאטרון אמר החלטת מפעיליו נגד השופטת הורנצ'ק בלבד...

---------------------------------------------------------------------- ----------

מדוע רק נגד השופטת הורנצ'ק "החליט" מזוז ולא נגד השופטת טובה סיוון וכנופית המשפטנים שלה...?

התשובה כנראה נעוצה בעובדה שאהרון ברק עם 17 הבתים, כנראה מגן
בניגוד לחוק על טובה סיוון וכנופית המשפטנים (בעזרת דורית בייניש - חברתו שהציב במקומו בתפקיד כדי שתגן עליו לאחר פרישתו...), כי אם טובה סיוון וחברי כנופיתה יורשעו בדין אמת, הם עלולים לגלות פרטים על אהרון ברק ושותפיו...

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"
אורח

פורסם: שלישי 18.03.08 23:01 נושא ההודעה: It is about time

---------------------------------------------------------------------- ----------

At least somebody acts against the mafya

Sharon

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


שמחה ששון
אורח
פורסם: רביעי 19.03.08 17:06 נושא ההודעה: אני מתוח ומחכה לראות תוצאות

---------------------------------------------------------------------- ----------

הלוואי שתצליח

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


אורח

פורסם: רביעי 19.03.08 20:28 נושא ההודעה: Very good Yossi Agmon

---------------------------------------------------------------------- ----------

We like your actions

The California - Nothridge group

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין
אורח

פורסם: חמישי 20.03.08 19:21 נושא ההודעה: Tova Strasberg-Cohen first

---------------------------------------------------------------------- ----------

She covers-up illegally for corrupt and criminal judicial

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


בא לי להקיא עליהם
אורח
פורסם: שישי 21.03.08 7:06 נושא ההודעה: זה אחד מהבודדים שלוחמים בעוז נגד המושחתים

---------------------------------------------------------------------- ----------

כל הכבוד ליוסי אגמון -

חנה

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


אורח

פורסם: שישי 21.03.08 17:40 נושא ההודעה: להתחיל עם סילוק אהרון ברק

---------------------------------------------------------------------- ----------

המושך בחוטים

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה
כלא רמלה
אורח
פורסם: ראשון 23.03.08 16:16 נושא ההודעה: מחכים לכם...

---------------------------------------------------------------------- ----------

תביאו ווזלין

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


שטרסברג-כהן ביניהם ?
אורח
פורסם: ראשון 23.03.08 17:38 נושא ההודעה: סילוק הנציבה - טובה שטרסברג-כהן מתחייב מהמימצאים נגדה

---------------------------------------------------------------------- ----------

היא מרמה אותנו על ידי טיפול בכמה מיקרים קטנים נגד שופטים, אך לא מטפלת
בתלונות עם עובדות פליליות נגד כנופית מישפטנים שפועלת ומפעילה את מערכות
המדינה כפשע מאורגן...(אהרון ברק שבחר בה לתפקיד הנציבה חשוד כחבר בכנופית מישפטנים זו...)

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


המצליף
אורח
פורסם: ראשון 23.03.08 22:57 נושא ההודעה: התחלה יפה

---------------------------------------------------------------------- ----------

ההמשך יבוא

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים
מזועזעת
אורח
פורסם: שני 24.03.08 0:25 נושא ההודעה: מחזיקה לכם אצבעות

---------------------------------------------------------------------- ----------

השלטון שמכנה את עצמו יהודי - שייך לזרע עמלק, הפך לצורר יהודים מספר
אחד: חלק גדול מהמכהנים בכנסת ישראל, חלק משופטי ישראל, חלק ממשטרת
ישראל, ועוד ועוד.

מחזקת את ידם של אלה שנלחמים בשחיתות שהפכה להיות הזבל של המדינה
שמרקיבה כל פינה בארץ ישראל.

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


עונש בלי משפט ?
אורח
פורסם: שני 24.03.08 13:39 נושא ההודעה: אם מערכת המשפט מונעת משפט אמת ממישפטנים מיוחסים, העם יטפל בהם...

---------------------------------------------------------------------- ----------

רצון העם גובר על מושחתים בראש מערכות המדינה...

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


אורח

פורסם: שלישי 25.03.08 18:15 נושא ההודעה: I wish you good luck

---------------------------------------------------------------------- ----------

Dror

חזרה למעלה


המסע המרתק ליסודות ישראל


הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"
הצג הודעות מלפני: כל ההודעותיום אחד7 ימיםשבועייםחודש אחד3 חודשים6 חודשיםשנה אחת הכי ישנות קודםהכי חדשות קודם

אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד 1, 2 הבא
עמוד 1 מתוך 2


קפוץ אל: בחר פורום שחיתות ומערכת השלטון בישראל----------------הודעות של נקיםשאלות ותשובות ל-נקיםפורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתפורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטגירושין,משמורת ילדים והתנהלות שרותי הרווחה בישראל-כי ילדים נולדים לשני הוריםאינדקס השופטיםביקורת על העיתונות בישראלביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללימבזקי חדשותנפגעי הטרור פורומים ייעודים על פרשיות שחיתות----------------פרשת סיריל קרן/מרטין שלאףפרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןהנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתפרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולםרצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רביןהקיבוץ `בהתהוות` הר עמשאפרשת אלוף משנה אלחנן טננבוים (טננבאום) פורומים חופשים לכל נושא ועניין----------------חדשות אקטואליה ופוליטיקהמדור דעות ומאמרים בנושא פוליטיקה, שחיתותהאלפיון העליוןפורום חופש הביטוי לנושאים שוניםסרטונים וסרטים Youtube-יוטיוב ואחרים Israel Reality----------------Eish-Eretz Israel ShelanuCorruption - The Israeli ConnectionIsrael NewsLa Réalité israélienneLes nouvelles d'Israel

אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

? read about jew searching in Google ?


Powered by Nakim Israeli Citizens © People of Israel 2005, 2007


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שישי 11.04.08 17:35    נושא ההודעה: Where are they

I'm looking for them
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2007משה גל אורי מילשטיין טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group