לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
תקציב החינוך  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> מדור חדשות, כתבות דעות ומאמרים בנושא חדשות פוליטיקה ושחיתות

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
טלדרעי

יישוב: מעלה אדומים

הודעהפורסם: שלישי 13.01.09 18:04    נושא ההודעה: תקציב החינוך

קיצוץ תקציבי החינוך, הבריאות, הרווחה והתשתיות

קיימת הסכמה רחבה ביותר כי המדיניות, רבת השנים, של הקיצוצים (או ההימנעות מהרחבה) של תקציב המדינה בתחומי החינוך, הבריאות, הרווחה והתשתיות פוגעת פגיעה קשה ברוב אזרחי המדינה. הטעם היחידי לאותו "ריסון" תקציבי היא הטענה כי –
"הדפסת" כסף ממשלתי תגרום, לכאורה, להגדלת כמות הכסף שבידי הציבור ותגרור עליית מחירי המוצרים (אינפלציה).
האמת היא כי זו טענה מטעה ביותר (שלא לומר שקרית מאין כמותה) וזאת מהטעם הפשוט הבא –

הגורם המכריע והכמעט הבלעדי - במדינת ישראל - הקובע את כמות הכסף הפנוי שבידי רוב הציבור הם הבנקים בישראל ולא הממשלה. ברצותם מגדילם את האשראי וברצותם מקטינים אותו. כך למשל –
החלטת ממשלה להגדיל את גרעון תקציב הממשלה במאה מיליארד ש"ח מחד תוך מתן הוראה לבנקים להקטין את הזרמת האשראי לציבור באותו סכום מאידך - לא תוסיף אפילו שקל אחד למשק ולא תשפיע כלל על האינפלציה.
היכן, בכל זאת יהיה הבדל? ברווחי הבנקים כמובן. הם יצטרכו להקטין את היקף עסקיהם (במאה מיליארד ₪) ולקבל פחות ריבית.

נשאלת, כמובן, השאלה כיצד מצליח קומץ בנקאים, בעלי עניין, להטעות (שלא לומר לרמות) את כל מקבלי ההחלטות, כל מעצבי דעת הקהל ובאמצעותם את כל הציבור? התשובה נעוצה, ככל הנראה, במציאות שתוארה ברקע הדברים לפיה -

כל המפקחים, לשעבר, על הבנקים (למעט אחד) ועוזריהם וכן כל מנכ"לי וחשבי האוצר, לשעבר (למעט שניים), ועוזריהם מועסקים במשכורות עתק על ידי הבנקים או חברות בנות ונכדות של הבנקים.

כמעט כל הכלכלנים הבכירים ובעלי ההשפעה במדינה תלויים לפרנסתם בבנקים או בחברות בנות ונכדות של הבנקים.

למעשה כל אמצעי התקשורת העיקריים תלויים ו/או שייכים לבנקים או לחברות בנות ונכדות של הבנקים.
רק המפלגה למלחמה בבנקים תשים קץ לשלטון הבנקים, תעביר את הכוח לקבוע את תקציב המדינה לידי נבחרי העם ותקטין את העוני בישראל. Evil or Very Mad Cool Surprised

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

אסנת
אורח

הודעהפורסם: שלישי 27.10.09 14:58    נושא ההודעה: מה אני אגיד לך

אני בטוחה שאתה צודק..
הבעיה העיקרית היא אבל שגם על המפלגה המדוברת אני לא אוכל לסמוך כי ככל הנראה ברגע שאנשים שמים ידם על כסף הם אינם רואים מנוח..
רק תסתכלו על הנהנתנות וחוסר המחשבה שהייתה למשלחת של ברק שטסה לעבודות בחו"ל בצרפת וישנו במחירים מופקעים- על חשבון מי כמובן??
משלם המיסים.. אז גם ראש מפלגת העבודה, כביכול מפלגת העם ולא הון ושלטון עושה כך..
אז על מי בעצם כן ניתן לסמוך?????????
חזרה למעלה

טלדרעי

יישוב: מעלה אדומים

הודעהפורסם: חמישי 29.10.09 18:16    נושא ההודעה: שלום אסנת

אני אגיד לך על מי ניתן לסמוך.
אני לא הולך לתת לך כאן תשובה סובייקטיבית,בגלל שאני פעיל של מפלגת כח הכסף.
אני אתן לך תשובה אובייקטיבית בלבד,מפני שאני מאמין שרק כך,את,אני,וכל אחד אחר במדינה הזאת,יקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע למפלגה שבה הוא יבחר לכנסת.
והתשובה שלי,כמובן אינה סוד כמוס,אלא התשובה שאת יודעת כבר.
בחיים בכלל,ובבחירות בפרט-תסמכי רק על עצמך.
זהו,זה מה שיש לי לייעץ לך,בנוגע לשאלתך.
אם אין אני לי-מי לי.וזו גם האג'נדה של המפלגה שלנו,כי אם את סומכת על הבנקים,שאומרים לך תמיד שיהיה בסדר אם את לוקחת את ההלוואה הזאת והזאת,ומגדילה את המסגרת אשראי בכמה אלפי שקלים,הכל באמת בסדר בחודש הראשון,ואולי בחודש השני,ויכול להיות שהכל באמת ימשיך להיות בסדר,אם יש לך מאיפה להחזיר את הכסף שלווית-אבל אם לא-אז את חוטפת את הבום,ואת כל הבום-בפרצוף.
אז כפעיל של מפלגה,שחרטה על דגלה את המחוייבות לעזרה,לכל אותם אנשים שהלוו כספים וחשבו שיהיה בסדר,ולא היה בסדר-אני אומר לך היום את התשובה, שאת כבר יודעת בנוגע לשאלתך-שהיא השאלה הכי חשובה בעולם-על מי אפשר לסמוך.תשובתי היא בעצם המצע של המפלגה שלנו,בזה אנחנו מסתכמים.
סמכי רק על עצמך,ואל תתני לאף אחד-כולל אף אחד-לנהל לך את החיים-ובמיוחד לא את חשבון הבנק שלך.כי ברגע שאת מפקידה את ניהול חשבון הבנק שלך בידי גורמים זרים,עלולים לקרות דברים מאוד גרועים.
יום טוב,
טל-פעיל נאמן של מפלגת כח הכסף

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> מדור חדשות, כתבות דעות ומאמרים בנושא חדשות פוליטיקה ושחיתות כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR