לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר דוד שוחמי מ- בת ים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מכה לנשיא לשעבר משה קצב: 4 מתלוננות נוספות יעידו נגדו  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתעדכונים של נקים:

חשיפה של פרופ' פבלו קמפרה: החיסוני קורונה של פייזר מכילים ננו-רכיבים אלקטרונים למעקב
ראשון 05.12.21 3:57

אלוף משנה בצבא הספרדי מבקש לעצור את מסע "החיסונים" בגין חומצת גראפן הרעילה שנמצאה בהם
ראשון 05.12.21 2:06

הם גמורים, זה מתפרק להם מכל הכיוונים
שישי 03.12.21 15:32

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מגלובס
אורח
הודעהפורסם: חמישי 10.09.09 17:40    נושא ההודעה: מכה לנשיא לשעבר משה קצב: 4 מתלוננות נוספות יעידו נגדו

מכה למשה קצב: 4 מתלוננות נוספות יעידו נגדו
ביהמ"ש התיר לפרקליטות להביא למשפט 4 עדות הטוענות כי קצב ביצע בהן עבירות מין ושעל עניינן חלה התיישנות , משמעות ההחלטה היא כי נגד הנשיא לשעבר יעידו לא פחות מ-7 נשים המאשימות אותו בעבירות מין


10/09/2009, 18:14 אתר חדשות ערוץ 210 ימים לאחר שהחל שלב העדויות במשפטו של משה קצב, סופג צוות ההגנה של הנשיא לשעבר מהלומה קשה.

היום (ה') הותר לפרסום כי בית המשפט המחוזי בתל-אביב החליט אתמול (ד') להיענות לבקשת הפרקליטות להביא לדוכן העדים 4 נשים נוספות, הטוענות כי קצב ביצע בהן עבירות מין, ושעל עניינן חלה התיישנות. עם זאת, נפסלה עדותה של מתלוננת נוספת.משמעות ההחלטה היא כי נגד קצב יעידו לא פחות מ-7 נשים שונות המאשימות אותו בעבירות מין. אחת מהעדות השמיעה את גירסתה כבר אתמול, והיום העידו אחרים אשר חיזקו את טיעוניה.

סניגוריו של קצב התנגדו לבקשת הפרקליטות, בטענה כי עדותן של נשים נוספות תגרום ל"זיהום" ההליך המשפטי וכן לסחבת בעניינו של מרשם. בית המשפט דחה את הבקשה וגרם לשביעות-רצון ונחת לפרקליטות - המעוניינת להוכיח כי הנשיא לשעבר הוא עבריין מין סדרתי שפעל במשך שנים ארוכות.

הפרוטוקול: קצב פעל באופן שיטתי


כזכור, ביום שני השבוע נחשף פרוטוקול הדיונים במשפט קצב. עורכי הדין מטעם הפרקליטות הציגו בפני בית המשפט טענות לפיהן קצב פעל באופן שיטתי במהלך כהונתו בבית הנשיא על מנת להטריד את הנשים שעבדו איתו והלבטיח את שתיקתן.

"התביעה תציג בפני בית המשפט עדויות, על-פיהן נהג הנאשם כדפוס פעולה, לאורך שנים, בדרך פיתוי וציד, תוך שהוא משתמש ביכולת שלו לקרב אליו את העובדות, להתעניין בהן, להחמיא להן, לתת לכל אחת מהן תחושה של נבחרת בעיני הבוס הגדול", אמרה עו"ד רונית עמיאל.

"במקביל, ולשם הזהירות, הפעיל הנאשם כלפי הקורבנות שלו מנגנון של השתקה, מערך שעתיד להבטיח את שתיקתן במקרה שמי מהן תחליט שהיא בכל זאת מדברת. הנאשם ואנשי שלומו נהגו משך שנים לשמר ולעיתים לתעד ביוזמתם תיעוד שכל התכלית שלו הוא לשמש אליבי ליום הדין, במקרה שיגיע".

בהמשך מציינת עמיאל כי "כחלק מאותה מוטיבציה, כשחרב החקירה כבר מוטלת על צווארו, נקט הנאשם בניסיון לתיאום עדויות עם עדה שחשש שתעיד נגדו בגין מעשה מגונה. עבודת מנגנון כוחנית הופעלה על-ידי הנאשם ואנשי שלומו בתיק הזה, גם כדי להכפיש את המתלוננות וגם כדי להלך אימים על המתלוננות ועל עדים אחרים".

"המערכת פעלה בשיטתיות"

בדבריה הטיחה עורכת הדין טענות קשות כלפי מי שעמד בראש מוסד הנשיאות, אולם הפנתה בדבריה גם אצבע מאשימה כלפי האנשים בסביבתו של קצב: "לא ניתן להתעלם מהשיטתיות שבה פעלה המערכת על מנת, בסופו של דבר, לאפשר לנאשם לבצע את המיוחס לו בכתב האישום ולדאוג לכך שהמתלוננות תישארנה שקטות ופוחדות".


בהמשך הדיון ציינה עו"ד עמיאל כי במספר מקרים אישר קצב את התרחשותם של חיבוקים תמוהים כשלעצמם, שתכליתם תמימה. "תכלית המעשים השיטתיים של הנאשם היתה להשיג את הסכמת המתלוננות למעשים שאותם הוא ביצע בהם".

פרקליטו של קצב: "את האישומים יש להוכיח לגופם"

סניגורו של קצב, עו"ד אביגדור פלדמן, יצא בדיון נגד מה שהוא מכנה "הניסיון ליצור דמוניזציה של הנאשם". לדבריו, הדיבורים על מעשים דומים, על מנגנון ועל מתלוננות כנועות ונכנעות הם ניסיון להציג את הדברים בצורה לא נכונה. "את האישומים יש להוכיח לגופם".

לדיון במשפטו של קצב הגיעו שמונה מבני-משפחתו, שביקשו להיות נוכחים בשלב העדויות. התביעה התנגדה למהלך זה וטענה כי בני-המשפחה, ובהם אחיו ובניו של קצב, עלולים להלך אימים על ל' ולפגוע בעדותה.

עו"ד ציון אמיר, המייצג גם הוא את קצב, הביע את תמיהתו מהטענה. "שמעתי, וקשה לי להאמין שאני שומע את הדברים", ציין אמיר, והציע לוותר על נוכחותם של שניים מאחיו של קצב. בסופו של דבר קבע בית המשפט כי רק בן-משפחה אחד יהיה נוכח במהלך הדיון, והם יוכלו להתחלף בינהם במהלך שלב העדויות.

משפטו של נשיא המדינה לשעבר, משה קצב, נפתח בשבוע שעבר בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. קצב נאשם בסדרה של עבירות מין ובהן שני מעשי אונס ב-3 עובדות בבית הנשיא. הדיון הראשון במשפט נמשך במשך כ-8 שעות.

בנאומי הפתיחה של הפרקליטות וההגנה הציגה הפרקליטות שורה של עבירות מין שבוצעו לכאורה לאורך 20 שנה של עבודות ציבור, והחמורה שבהן - אונס באחת מהעובדות של קצב. בהמשך נפתח פרק הראיות והעדויות, ובראשן של ל' מבית הנשיא.


http://www.globes.co.il/news/docview.aspx?did=1000497403&fid=829
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המינית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group