לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים נחנו מה מ- מודיעין עלית --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הוגש לבית המשפט כתב האישום נגד אולמרט ושולה זקן  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתעדכונים של נקים:

ילדים עלולים למות מפרוטאין הספייק הנפלט מהמחוסנים בבתי ספר ובבית
שישי 18.06.21 20:03

Police investigate suspicions of corruption in Israel health ministry
שלישי 08.06.21 18:31

Prof.Didier Raoult talks about Covid19 Vaccine inefficiency, confirming Nakim.org findings
ראשון 16.05.21 16:35

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מגלובס
אורח
הודעהפורסם: שני 31.08.09 3:19    נושא ההודעה: הוגש לבית המשפט כתב האישום נגד אולמרט ושולה זקן

הוגש לבית המשפט כתב האישום נגד אולמרט ושולה זקן
יועץ התקשורת של אולמרט, אמיר דן, מסר בתגובה: "לאחר שהורידו ראש ממשלה מכהן, ברור כי ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליט המדינה אין, ולא היתה מעולם, שום אופציה אחרת מלבד הגשת כתב האישום נגד אולמרט"
30/08/2009, 16:35 נועם שרביט


היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, הגיש היום לבית המשפט המחוזי בירושלים את כתב האישום נגד ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, ונגד מי שהייתה מנהלת לשכתו, שולה זקן, בפרשות ראשונטורס, טלנסקי ומרכז ההשקעות. לאולמרט מיוחסות עבירות של קבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות, מירמה והפרת אמונים, רישום כוזב במסמכי תאגיד והעלמת הכנסות במירמה. זקן מואשמת בקבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מירמה והפרת אמונים והאזנת סתר.

במקביל, מבקשת הפרקליטות שהמשפט ייערך בפני הרכב של שלושה שופטים, רצוי בפני ההרכב ששמע את העדות המוקדמת של משה טלנסקי.

יועץ התקשורת של אולמרט, אמיר דן, מסר בתגובה: "לאחר שהורידו ראש ממשלה מכהן, ברור כי ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליט המדינה אין, ולא היתה מעולם, שום אופציה אחרת מלבד הגשת כתב האישום נגד אולמרט. בית המשפט, לעומת זאת, נקי משיקולים זרים אלו, ולכן אולמרט משוכנע כי בבית המשפט יוכל אחת ולתמיד להוכיח את חפותו. חשוב לזכור, כי גם פרשות כרמיה ובנק לאומי החלו בכותרות ענק שנמשכו שנים, ולבסוף הסתיימו בלא כלום. גם סופן של פרשיות אלו יהיה זהה".


על כתב האישום חתומים פרקליט המדינה, משה לדור, פרקליט מחוז ירושלים, אלי אברבנאל, ואחד מסגניו, עו"ד אורי קורב. הוא הוגש לאחר שסניגוריו של אולמרט החליטו לוותר על זכות השימוע, נוכח טענתם שאיבדו את האמון במזוז ובלדור. פרקליטה של זקן, עו"ד מיכה פטמן, התייצב רק לשימוע בפרשת האזנות הסתר.

כתב האישום מתייחס לשנים 2006-2002 בהן כיהן אולמרט כראש העיר ירושלים וכשר בממשלות ישראל. "במהלך תקופה זו ניצלו הנאשמים לרעה את מעמדו ואת תפקידיו הציבוריים הרמים של אולמרט לפעילות שיטתית ומתמשכת להפקת טובות-הנאה כספיות לאולמרט, בדרכים שונות וממקורות שונים. את אלה ביצעו, בין היתר, בדרכי מירמה כנגד גופים ומוסדות ציבוריים, כלפי המדינה וכלפי נושאי משרה בה".

בפרשת ראשונטורס מואשם אולמרט שקיבל במירמה כ-85 אלף דולר, כמימון כפול ומשולש מגופים ציבוריים ומהמדינה, לטיסות במהלך כהונותיו הציבוריות. אולמרט וזקן, כך נטען, "הנהיגו שיטה של מירמה שהצמיחה טובות הנאה כספיות עבור אולמרט, באמצעות מצגי שווא מטעמם ובאמצעות תיעוד כוזב שהכינה עבורם סוכנות נסיעות (ראשונטורס), שטיפלה ברכישת כרטיסי הטיסה של הנאשם הן לאירועים אליהם הוזמן להופיע ברחבי העולם, ובעיקר בארה"ב, בפני ארגונים ומוסדות יהודיים, והן לנסיעות אליהן יצא בשליחות המדינה".

על סמך המצגים הכוזבים הללו, שילמו הארגונים האמורים והמדינה סכומי כסף עודפים עבור מימון רכישת כרטיסי הטיסה לאולמרט, באופן שהותיר בידיו עודפים כספיים משמעותיים ששימשו אותו ואת בני משפחתו למימון טיסותיהם הפרטיות ולשדרוג טיסותיו של אולמרט בשירות המדינה למחלקה ראשונה. כדי להסתיר את המעשים, אולמרט ביצע מעשי הונאה ומירמה נוספים, כלפי חשבות משרד התמ"ת ואנשי החשב הכללי במשרד האוצר וכן בדיווחיו למבקר המדינה ולאנשי משרדו ובדיווחיו לרשויות המס.

האישום השני כולל את פרשות טלנסקי ומרכז ההשקעות. באישום נטען שבמקביל למעשים אלה, הפיקו אולמרט וזקן טובות הנאה כספיות אישיות נוספות שמקורם במוריס טלנסקי, יהודי אזרח ארה"ב. בתקופה זו, קיבל אולמרט מטלנסקי סכומי כסף גדולים בהיקף של מאות אלפי דולרים, תוך הסתרת קבלת הכספים וללא דיווח עליהם כדין - חלקם במזומן בתוך מעטפות. בחלק מהמקרים הועברו הכספים מטלנסקי לאולמרט באמצעות זקן. בתוך כך פעל אולמרט, במסגרת תפקידו, לטובת עסקיו הפרטיים של טלנסקי מול גורמים עיסקיים בארץ ובחו"ל.

במקביל, קיים אולמרט מערכת קשרים קרובה והדוקה עם ידידו ואיש אמונו, עו"ד אורי מסר, במסגרתה קיבל ממסר סיוע ושירותים בשורה של עניינים, הן בסיוע פעיל בקידום פעילותו הפוליטית, והן בשירותים אישיים במגוון של תחומים. בין היתר, ניהל מסר - יחד עם זקן ובמעורבותה הפעילה - מעין "קופה סודית" בכספת במשרדו ולאחר מכן בכספת בבנק, בה נשמרו עבור אולמרט סכומי כסף גדולים, במזומן (בדולרים), שמקורם בטלנסקי, יחד עם כספים במזומן ממקורות אחרים ששימשו אותו לצרכיו השונים.

למרות שלל הקשרים והאינטרסים שבין אולמרט למסר, בגינם הוא היה מצוי במחויבות אישית עמוקה כלפיו, לא נמנע אולמרט מלעסוק בענייניהם של עו"ד מסר ולקוחותיו העסקיים. כך פעל אולמרט, במסגרת תפקידיו וסמכויותיו, לטובת לקוחותיו של מסר בנושאים שונים בהם הם נזקקו להחלטותיו ולהחלטות גורמים אחרים במשרד התמ"ת. זאת, למרות שאולמרט היה מודע לניגוד העניינים החריף בין מחויבותו למילוי תפקידיו הממלכתיים, לבין מחויבותו האישית העמוקה כלפי מסר.

כדי להסתיר את המעשים הפר אולמרט את חובות הדיווח על פעילותו האמורה והכספים שקיבל במסגרתה, וביצע מעשי הונאה ומירמה כלפי מבקר המדינה ואנשי משרדו.

באישום שלישי מואשם אולמרט בכך שרימה את מבקר המדינה בנוגע לשווי אוסף העטים שלו (דיווח ששוויו כ-140 אלף שקל, למרות שהיתה בידו חוות דעת שמאית המעריכה את שוויו פי 10 - 1.3 מיליון שקל). כן רימה את המבקר בנוגע לפרטי הלוואות בסך 172 אלף דולר שקיבל מד"ר ג'ו אלמליח.

באישום הרביעי מואשמת זקן שנהגה להאזין לשיחותיו של אולמרט באורח שיטתי - בעצמה ובאמצעות פקידות בלשכתה הנתונות למרותה. זאת, מבלי שאולמרט או הצד השני לשיחה התירו לה לעשות כן. (ת.פ. 426/09)
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000494003
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

אולמרט מסכן בכירים...!
אורח
הודעהפורסם: שלישי 01.09.09 0:29    נושא ההודעה: כנראה יבצעו גם לאולמרט "התאמות" לחילוצו בניגוד לחוק

אולמרט יודע ליכאורה על הרבה עובדות והוכחות פליליות נגד פוליטיקאים, שופטים ומנהליהם, משפטנים ועובדי ציבור, אשר כל אלה חוששים מאד שהוא יפתח את פיו נגדם במקרה שיורשע במשפט אמת ויוענש כחוק...

לכן, כנראה יבצעו "התאמות" גם לטובת אולמרט (כפי שביצעו ומבצעים לטובת בכירים ועובדי ציבור רבים...), כדי לחלצו ממשפט ועונש בניגוד לאמת ובניגוד לחוק...- יד רוחצת יד, כמו פשע מאורגן!!!
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group