לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים נחנו מה מ- מודיעין עלית --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
קרן פורד תתרום 20 מליון דולר לזרוע הכספית של השמאל הקיצוני בישראל, הקרן החדשה לישראל  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאףעדכונים של נקים:

june2021 interview of Yativ&Seligmann to Francesoir.fr on Covid19 vaccination in europe
חמישי 24.06.21 19:48

Kinder können an der Spike-Protein sterben
רביעי 23.06.21 21:29

Children may die from spike protein expelled by the vaccinated
רביעי 23.06.21 19:40

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ערוץ שבע
אורח
הודעהפורסם: ראשון 03.08.08 8:16    נושא ההודעה: קרן פורד תתרום 20 מליון דולר לזרוע הכספית של השמאל הקיצוני בישראל, הקרן החדשה לישראל

ב' אב תשס"ח, 03 אוגוסט 08 אפרת. מפעל הצלת החיים הגדול בישראל


פרסום ראשון: 03/08/08, 07:11
השמאל הקיצוני יקבל 20 מיליון דולר
קרן פורד החליטה לאחרונה להעניק 20 מליון דולר לזרוע הכספית של השמאל הקיצוני בישראל, המכונה "הקרן החדשה לישראל".
עוזי ברוך


קרן פורד, ארגון פילנתרופי אמריקני עתיר נכסים, החליטה לאחרונה להעניק 20 מליון דולר לזרוע הכספית של השמאל הקיצוני בישראל, המכונה "הקרן החדשה לישראל". זו הפעם השניה שמענק כזה ניתן, לאחר שגם לפני 5 שנים, קרן פורד העניקה ל"קרן החדשה לישראל" את אותו הסכום, סה"כ 40 מליון דולר. כך חשפה השבוע סוכנות הידיעות היהודית המובילה בארה"ב, ה-JTA.

דוברת מטות ערים, סוזי דים, מספרת כי הקרן לישראל חדשה מזוהה מבחינה אידיאולוגית עם מפלגת השמאל הקיצוני מר"צ, שמחזיקה כיום ב-5 מושבים בכנסת. נעמי חזן, לשעבר חברת כנסת מטעם מר"צ, היא נשיאת ההנהלה הבינלאומית של "הקרן החדשה לישראל".

קידום פלשתינים וערבים ישראליים: מאז נוסדה, חילקה "הקרן החדשה לישראל" מענקים בסך כולל של 140 מיליון דולר לארגונים שעוסקים ב"סינגור, התדיינות משפטית, ניתוח מדיניות, הובלת דעת קהל" ועוד.

על אף שהקרן טענה מאז ומתמיד שהיא תומכת "בכל מגזרי האוכלוסייה", בפועל , רוב רובם של הארגונים שעוסקים ב"זכויות אדם" במימון "הקרן החדשה לישראל" משרתים ערבים ופלשתינים. דוגמאות: 'אג'יק', האגודה לזכויות האזרח בישראל, 'אלראבטה': האגודה למען ערבי יפו, 'אעלאם' - מרכז תקשורת לחברה הערבית בישראל', 'במקום' – מתכננים למען זכויות בתכנון, 'האגודה להגנת זכויות המשפחות המעורבות בישראל', 'הועד הציבורי נגד עינויים בישראל', 'המועצה האזורית לכפרים הבלתי מוכרים בנגב', המרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי, המרכז לקידום פליטים אפריקאים, העמותה לסיוע לנוער ערבי - באמצעות אב'י, העמותה לקידום הישוב ואדי אלנעם (אלעזאזמה), הפורום לדו-קיום בנגב, ועדת ההיגוי לתכנון והגנה על זכויות הערבים הבדואים בנגב, ועדת המעקב לענייני החינוך הערבי, יש דין- ארגון מתנדבים לזכויות אדם, מדה אלכרמל - המרכז הערבי למחקר חברתי יישומי, מוקד סיוע לעובדים זרים, מרכז אדווה, מרכז מוסאוא לזכויות האזרחים הערבים בישראל, 'עדאלה' - מרכז משפטי לזכויות המיעוט הערבי בישראל, עיר-עמים, עמותת ידידי המוסדות החינוכיים בנוה שלום/ בי"ס ואחת אלסלאם לשלום, עמותת 'סוט אלעאמל', 'מחסום ווטש', שוברים שתיקה, שכנים לפיתוח משותף בגליל, ועוד.

זכות השיבה הפלשתינית וביטול חוק השבות: על פי סוכנות ה-JTA, "הקרן החדשה לישראל" מימנה את גיבוש הצעת החוקה הערבית של הארגונים הערביים עדאללה ומוסווה. הצעת החוקה הזו קראה לזכות שיבה לא מוגבלת של ערבים לתחומי מדינת ישראל, כמו גם לביטול חוק השבות.

מכנים את מדינת ישראל "אפרטהייד": דוברת הקרן הסבירה ל-JTA, שעל פי הנחיות הקרן, התבטאויות נגד מדינת ישראל כגון "אפרטהייד" אינן אסורות לשימוש בחו"ל ע"י ארגונים שזוכים למימון מהקרן - אך דווקא בארץ, מתבקשים ארגוני הקרן שלא להשתמש במושג "אפרטהייד", כדי לא לעורר אנטגוניזם כלפי הקרן מצד הציבור. הדוברת אישרה, שאתר מחסום ווטש, הממומנת ע"י הקרן, כוללת פרסומים שבהם ישראל מכונה "מדינת אפרטהייד".

דוברת מחסום ווטש ציינה, בראיון לסוכנות ה-JTA, כי ישראלים רבים רואים בפעילי ארגון מחסום ווטש בוגדים כלשונה. סוכנות ה-JTA גם דיווחה, שנציג מטעם האגודה לזכויות האזרח כינה את מדינת ישראל בכינוי "אפרטהייד" בכתבה שהופיעה בעיתון "ניו יורק טיימס" היוקרתי.

קרן פורד סובלת מביקורת רבה בארה"ב על כך שהיא ממשיכה לממן קבוצות אנטי-ישראליות מובהקות כגון אלה שקיימו את הועידה האנטישמית בדרבן בשנת 2001. זאת על אף שהקרן טענה, בעקבות ביקורת מהקונגרס האמריקני, שהיא התמנתה. בפרט, מי שנהנה כיום מכספי קרן פורד צריך, כך לדברי נציגי הקרן, לחתום על הבטחה, שלא יקדם טרור ולא יפעל להשמדתה של מדינה כלשהי. כך שלפחות על הנייר - הכל בסדר.

ב'מטות ערים' מציינים כי קרן פורד נוסדה ע"י התעשיין האמריקני הנרי פורד (1863-1947), ממציא מכונית המודל-טי. פורד עצמו נחשב דמות אנטישמית ביותר והוא הוציא לאור פרסומים אנטי-שמיים רבים. הוא הועמד לדין על כך ונאלץ להתנצל התנצלות פומבית על פרסום אמירות אנטי-שמיות.


http://www.inn.co.il/News/News.aspx/178110
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group