לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
שתיקת הכונסים=שימו לב !!! אלה שעוד לא נפלו למלכודת , כשאתם מוותרים על סעיף 38  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
יש מיש

יישוב: צור הדסה

הודעהפורסם: רביעי 17.10.07 7:36    נושא ההודעה: שתיקת הכונסים=שימו לב !!! אלה שעוד לא נפלו למלכודת , כשאתם מוותרים על סעיף 38

10.4.01 כתב נשיא בית המשפט העליון השופט אהרון ברק בעיתון הארץ:
"למה חופש ביטוי כן וזכות לקיום אנושי לא"
לאורך השנים מכשילה הכנסת שוב ושוב ניסיונות לעגן בחוק יסוד הגנה על זכויות חברתיות כמו מחיה, דיור וחינוך. באחרונה העניק להם בית המשפט העליון הגנה חלקית כחלק מכבוד האדם. למה מתקשים להגן על החלשים,.
" אדם המתגורר בחוצות ואין לו דיור , הוא אדם שכבודו כאדם נפגע; אדם הרעב ללחם, הוא אדם שכבודו נפגע, אדם שאין לו גישה לטיפול רפואי אלמנטארי הוא אדם שכבודו נפגע, אדם הנאלץ לחיות בתנאים
חומריים משפילים הוא אדם שכבודו כאדם נפגע, וכך כבודו של חייב שאין בידו לשלם חוב פסוק במועדו, יוכל לפרוס את חובו כדי שייוותר לו די כסף מדי חודש לקיומו".

16.4.01. "צו פינוי" כתבתי. וכיון שבשטר המשכון עצמו ויתר החייב
על זכויותיו לפי סעיף 38 לחוק ההוצאה לפועל . אני דוחה את בקשת החייב לעיכוב הליך הפינוי ."איך זה מתיישב עם דבריו של כבוד נשיא בית המשפט העליון , אהרון ברק ,מתוך מאמר שהתפרסם ב-הארץ מיום 10.4.01 . " אדם המתגורר בחוצות ואין לו דיור , הוא אדם שכבודו נפגע; אדם הרעב ללחם, הוא אדם שכבודו כאדם נפגע; וכו' כך כבודו של חייב שאין בידו לשלם חוק פסוק במועדו; ובהמשך הוא אומר "יוכל לפרוס את חובו כדי שייוותר לו די כסף מדי חודש לקיומו";
אני כמו כל אחד ואחת מכם לקחתי הלוואה מבנק טפחות ,ולעזאזל
זה תמיד קורא לי [ובטח זה קרה קורה ויקרה גם לכם] תמיד אין סבלנות וזמן לקרוא את האותיות הקטנות והם רבות מאד , ואני כמו כולם חתמתי על ויתור על סעיף 38 , מבלי שמישהו טרח להודיע לי על כך. ככלל , לעניות דעתי , חוזים שנכרתו עוד בטרם היה הדפוס, נכתבו ביד אדם ובאותו גודל של הגופן , וזה מתוך שטבעי כך לכתוב , ומתוך שכשנכרת חוזה ,רצו הכול לראות את שנכתב בחוזה , ולא רצו להסתיר .
היום כל חוזה הוא עשרות עמודים שכתובים קטן קטן . למעט מספר מלות פתיחה . וזה נראה רע.
שימו לב !!! אלה שעוד לא נפלו למלכודת , כשאתם מוותרים על סעיף 38 ,על מה אתם בעצם מוותרים , אתם בעצם כורתים את הענף עליו אתם יושבים, נכון , אינכם מודעים לתרמית הקטנה, ואולם הם יודעים ,ולא רק הם. כשכבר חוקקה "הכנסת" איזה חוקיקון שעוזר בעת מצוקה לזקוקים, למי שנקלע באמת לקשיים שלא מרצונו , באים הבנקים ומחתימים אותך ללא ידיעתך , כי הנך מוותר על אותו חוק . [ וזה נמצא באותיות הקטנות ]
לשון החוק. "38 . [א] היו המקרקעין שעוקלו משמשים, כולם או מקצתם, בית מגורים לחייב , רשאי ראש ההוצאה לפועל להורות על מכירת המקרקעין ועל פינוי החייב ובני משפחתו הגרים עמו מהמקרקעין ובלבד שהוכח תחילה, להנחת דעתו, שיהיה לחייב ולבני משפחתו הגרים עמו מקום מגורים סביר, או שהועמד לרשותם סידור חלוף.
העובדות:
אנו חייבים לבנק טפחות משום הלוואה שקיבלנו מהם תמורת משכון ביתנו.עבדתי בבניין שנים רבות ושילמתי את המגיע ממני , למרות שבתחום הבניה,הכוללת העסקת עובדים ,שכידוע היו וישנם קשיים בלתי סבירים בהשגתם. ולמרות זאת שילמנו חובנו במשך שנים . כאן ברצוני לציין כי מזה חודשים רבים לא היו לי הזמנות עבודה חדשות וגם באלה שעסקתי הייתה האטה רבה משום הסגרים הרבים ולמעשה החלטה גמלה בלבי שאין מנוס ונאלץ כנראה למכור את הבית , בית חלומותיי שבניתי במשך דור בעשר אצבעותיי.
ביום 14.7.98 נפצעתי בתאונת עבודה ביד שמאל והנני נכה לצמיתות מוכר ע"י המוסד לביטוח לאומי , ומאז ועד היום אני לא עובד.
כל הניסיונות שעשיתי להגיע אתם להסדר נתקלו בסירוב ,הייתי אומר סירוב מכוער וזאת למרות שאת כספי הפיצויים שקיבלתי מהביטוח הלאומי ומביטוח פרטי העברתי לבנק טפחות , ולא צלח בידי להשתיק את רעבונם
מהתכתבויות עמם ועם עורך דינם ומכל ניסיונותיי להביא לידי כך שלא ימכרו את הבית לכל המרבה במחיר עולה רק דבר אחד והוא להעשיר את כונס הנכסים. שהרי הוא כותב, בלי טיפה בושה , שמרשו מלא את ידו, במה ? בכסף , כמובן כסף שאיננו, כסף שעושקים מאיזה אומלל שנקלע לקשיים בגלל מדיניות מטומטמת שאילו היה הכסף בנמצא הייתי משלם להם בו את חובי . אבל, האם זה באמת מעניין מישהו.
ולהכביד עלינו עוד יותר , כאילו לא די ברביות שטפחות , שטופחות ממילא.גם כשביקשתי לשלם כל חודש 500.- $ עד ישתפר המצב ונעניתי בלאו מוחלט של הכונס, ביקשתי שיתנו לי עוד הלוואה כדי שאפתח בביתי צימרים לפרנסתי, ונעניתי גם הפעם בלאו מאת הכונס וזה תמיד בשם שולחיו. במשך זמן זה בדקתי המון אפשרויות , להיחלץ ממצוקה זו שנקלענו אליה שלא מרצוננו .ובחוץ, כמו שאבא ז"ל אמר לי פעם , "כשהפרה נופלת כ-ו-ל-ם שולפים סכינים" .מחפשי המציאות מחכים לאות כדי להתנפל על המציאה .
אפילוג;
1. שהכונס ימכור כשאני ממשיך לגור בבית , אני לא אפריע , ההפך
אני יכול רק לעזור . וכבר הכונס שלח מתווכים מאנגלו סכסון ואני הדרכתי אותם והסברתי להם. למה ולאן טפחות וקלגסים מתכוונים לטרנספר אותנו.
2 כיצד להבטיח שכונס רעב שיש לו אתי חשבון ישן לא ימכור לאיזה
מכר שהוא שותף סמוי ויעשו עסקה על גבי המכופף ממילא . והאם יש סכום מסוים או אחוז מסוים שהכונס לא רשאי בשום מקרה למכור בפחות מהערכות שמאי .
3.האם למרות הכול ניתן לשלם תשלום כלשהו כל חודש ולעצור את
מחול השדים.
4. האם הכונס צריך להתבסס על הערכות שמאי, או שהחלטתו
שרירותית.

5. האם יש איזה גבול , בכמה פחות הוא יכול למכור . מי נותן לו
הרשות לכך.
6. ואם כבר נגזר עלי שיצירת חיי [הבית שלי] הולך להימכר בנזיד
עדשים. ינזעדשו את הבית כשאני בתוכו . אין לי לאן ללכת.

7. הבנק מאד אוהב אותי ודואג לעתידי, הנה כי כן , אני מפונה
מביתי בגלל אי יכולת לשלם לו, ושברתי תוכנית חיסכון "טפחות גמל" כאמצעי תשלום נוסף לחיסול החוב , ומה עושה אותו בנק טפחות , ממשיך לחסוך לי ולבני "בטפחות גמל" . האם לעתידי הבנק דואג ,? או שמא הוא חוסך בשבילי שקל שאין לי, ומחייב את חשבוני בריביות רצחניות, ומעשיר את הכונס . שהרי בחיסכון המטופש הזה הם מגדילים את חובי . מי בקש זאת מהם .
8. בהגינות אשלם את חובי , וכונס מאנשים פרטיים שבמצוקה יכול
להסתפק במעט פחות מ120000.- ש"ח , ואם היה מסתפק בפחות יכול להיות… ניסתי לקבל הלוואה פרטית.
9. ברשעות ובטפחות מכוערות , גוזלים את כבשת הרש שלי.
יראה האלוהים .

ולעבור ימים קשים
אתה לומד עם השנים

09.4.01הכו להוצ בק לפינו לפי המחוזי זילברטל.jpg
 Description:
 Filesize:  127.12 KB
 Viewed:  4967 Time(s)

09.4.01הכו להוצ בק לפינו לפי המחוזי זילברטל.jpg

09.4.01אישור ההוצלפ לפינוי על פי זילברטל.jpg
 Description:
 Filesize:  86.46 KB

09.4.01אישור ההוצלפ לפינוי על פי זילברטל.jpg

05.4.01הכונס מבקש פינוי ולא מטפל בזכד של עוד רוזנברג- כבקשת המחוזי.jpg
 Description:
 Filesize:  95.26 KB

05.4.01הכונס מבקש פינוי ולא מטפל בזכד של עוד רוזנברג- כבקשת המחוזי.jpg

27.3.01החלטה זילברטל 2.jpg
 Description:
 Filesize:  109.89 KB

27.3.01החלטה זילברטל 2.jpg

יה לי הללויה
עתים לי טוב
עתים לי רע
ככה זה
עתים נדמה כי אין מוצא
אז קשה
יש מיש
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR