לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
בקשה דחופה לבחון מחדש את רעילות החיסון של פייזר ולעצור את מבצע החיסונים עד לפרסום התמותה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 1010


הודעהפורסם: ראשון 21.02.21 3:09    נושא ההודעה: בקשה דחופה לבחון מחדש את רעילות החיסון של פייזר ולעצור את מבצע החיסונים עד לפרסום התמותהעדכון מיום 10.3.2021:
התארגנות של 30000 רופאים בצרפת מציגה את הנתונים שלנו לאתגר את מסע החיסונים בצרפת,
ראו דיווח בפרנסואר ובערוץ נקסוס ביוטיוב כאן.

‏יום ראשון ט' אדר תשפ"א ‏‏21/02/2021
סימוכין: מכ/21022101

לכבוד: שר הבריאות, מנכ"ל משרד הבריאות


העתק: ראש הממשלה, היועץ המשפטי לממשלה,
היועץ המשפטי במשרד הבריאות, הממונה על חוק חופש המידע במשרד הבריאות


באמצעות דוא"ל ופקסימיליה

א/ג.נ.

הנדון: בקשה דחופה לבחון מחדש את רעילות החיסון של פייזר ולעצור את מבצע החיסונים עד לפרסום נתוני התמותה של המתחסנים
ע"פ סעיפים שונים של חוק העונשין תשל"ז 1977 וביניהם סעיפים 13 ו- 304,305,309, 301 ג,231,232,233
ע"פ סעיפים שונים של חוק זכויות החולה תשנ"ו 1996 וביניהם סעיף 13
- בהמשך לאי פרסום נתוני התמותה של המתחסנים ובהמשך לפרסומים המטעים בתקשורת על כביכול יעילות החיסון תוך התעלמות מהנפטרים מקורונה בין המנה הראשונה לשניה ואחריה, ותוך התעלמות מהנפטרים בגין תופעות לוואי כדוגמת שבץ, דום לב ואחרים


בשם ארגון "נקים ישראל" התארגנות אזרחית התנדבותית הפועלת למעלה מ-15 שנה והמונה מאות חברים למען סדרי מינהל תקין בישראל, אני מתכבד לפנות אליכם כדלקמן,


1. מדינת ישראל נמצאת בעיצומו של מסע חיסונים חסר תקדים בהיקפו בחיסון לא בדוק דיו, בטכנולוגיה חדשה על יסוד אר.אן.איי של חברת פייזר אשר קיבל אישור חרום בארה"ב.

2. כידוע חיסון זה טרם השלים שלב 2 ושלב 3 של הפיתוח ונתונים בנדון אמורים להתקבל עד 2023.
3. ברשתות החברתיות מתפרסמים ללא הרף דווחים על נפטרים בסמוך לקבלת החיסונים, כולל אנשים בריאים ללא מחלות רקע. דיווחים רבים כוללים התקפי לב בגין דלקתיות המתפתחת בסמוך למתן החיסון של אנשים אף צעירים ללא מחלות רקע.

4. משרד הבריאות פרסם בתחילת פברואר אחרון דו"ח מיום 22.1.2021 בו פורט כי התמותה של המתחסנים בין החיסון הראשון לחיסון השני הינה של 0.2%. הדו"ח עליו חתומים ד"ר בעז לב, פרופ' שמואל רשפון וד"ר טל ברוש מצורף לכם בזה בקישור כאן ומהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו.
http://www.nakim.org/israel-forums/download.php?id=612

5. באופן תמוה מספר ימים לאחר הפרסום והתגובה הרועשת של הציבור על כך ברשתות החברתיות, שוכתב הדו"ח וערך התמותה של המתחסנים בין החיסון הראשון לשני שונה ל-0.005 מבלי לציין את היחידה. הדבר נעשה ללא הסבר כלשהו וללא שינוי גרסה. מבדיקתנו עולה כי השכתוב הינו דיווח שאינו אמת לכאורה וכי הנתון הראשון של 0.2% תואם יותר את אחוז המתים בין שתי מנות החיסון מבין האוכלוסיה שחוסנה עד ליום 21.1.21 , מועד קיום הישיבה המסוכמת בדו"ח.
מצורף לכם בזה קישור לדו"ח המשוכתב המהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו.

https://www.gov.il/BlobFolder/reports/vaccine-priorities-board/he/file s_publications_corona_vaccine-priorities-board-21012021.pdf
6. זאת ועוד, משרד הבריאות עד כה לא נתן תשובה לבקשה הדחופה של הח"מ מיום 9.2.2021 לפרסום שוטף של מספר הנפטרים מבין המתחסנים לקורונה מכוח חוק חופש המידע. מספר פניה אצלכם 252787, ונראה כי משרד הבריאות "גורר רגליים" בנדון ומנסה להרוויח זמן.
7. בהעדר תגובה ולאור דחיפות הענין נאלצנו לפנות למקורות מידע אחרים וביניהם כתבה בYNET הטוענת כי הנתונים המוצגים בה מקורם מאצלכם ועל פיהם נבחן יעילות החיסון.
מצורף לכם בזה קישור לכתבה בYNET מיום 11.2.21 המהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו.
https://www.ynet.co.il/news/article/rJ9Bs0zW00

8. בכתבה זו הוצגה טבלה אשר ממנה הופקו על ידכם אחוזי יעילות החיסון של פייזר בישראל. הטבלה מצ"ב.

click to enlarge

9. הואיל ומבצע החיסונים החל ביום 19.12.20 בישראל והואיל ונדרש 5 שבועות להשיג מדגם של מחוסנים לחלוטין, הטבלה לעיל מתייחסת לתקופה שבין ה-24 לינואר לבין ה-11 לפברואר, קרי תקופה של 18 ימים. הדבר גם תואם את אחוזי התמותה ל-מאה אלף איש של הלא מחוסנים המופיעים בטבלה.
10. בכתבה של YNET לעיל הובאה טבלה נוספת, להלן הטבלה השניה, מאצלכם לחזק את נתוני יעילות החיסון על אוכלוסיה של 43871 איש. הטבלה המצורפת מטה מציגה נתונים על כביכול ירידה בתמותה מקורונה ככל שעובר זמן מאז מתן הזריקה הראשונה של החיסון.
click to enlarge
11. אך במקום ללמוד על יעילות החיסון מטבלאות אלה ניתן ללמוד על רעילות החיסון והתמותה הגבוהה במיוחד שהוא גורם זאת בעיקר בסמוך למתן הזריקה הראשונה והזריקה השניה.

12. מחישובים של ד"ר הרווה זליגמן (אשר חקר שנים במכון המחקר למיקרוביולוגיה של פרופ' ראולט במרסיליה, מבין המכונים המובילים בעולם היום בתחום האפידמולוגיה והוירולוגיה) ושל הח"מ הנגזרים מהטבלאות, חישובים אותם המומחים שלכם יוכלו לעשות בקלות, עולה כי 0.042 אחוז מסך המתחסנים לאחר ה-19.1.2020 נפטרו מקורונה בין שתי מנות החיסון. נתון זה מתייחס לאוכלוסיה יחסית צעירה של מתחסנים הואיל ורובם של המתחסנים בני 65 ומעלה חוסנו בחודש ימים בין ה-19.12.20 לבין ה-19.1.21. כמו כן נתון זה אינו לוקח בחשבון את התמותה מהתקפי לב, שבץ ואחרים אשר אינם מדווחים כתמותה מקורונה. נדגיש כי החישובים שלנו פורסמו בכל העולם בעברית, באנגלית ובצרפתית כולל בעיתונים שונים.
מאמר המתאר את חישובי התמותה מהחיסון מצ"ב ומהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו.
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270811
13. מחישובים של ד"ר הרווה זליגמן והח"מ הנגזרים מניתוח הנתונים של ה-VAERS בארה"ב עולה כי קיים יחס תמותה חריג של כ-4.4 בין תמותת בני 65 ומטה לעומת בני 65 ומעלה כתוצאה מהחיסון של פייזר.
ראו מאמר בנדון כאן המהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270800

14. קרי שבתקופה שקדמה ל-19.1.2021 אכן נפטרו כ- 0.2 אחוז של המתחסנים בממוצע כפי שדווח תחילה על ידי אנשי משרדכם, לכן אבקשכם לבדוק מי ומדוע שיכתב מספר זה. האם היתה הכוונה למנוע מהציבור לדעת, לסרב להתחסן ולמנוע מהם שיקול דעת?

15. זאת ועוד, מניתוח הטבלה השניה אותה סיפקתם לאתר YNET ובהשוואתה לטבלה הראשונה ממנה הפקתם את יעילות החיסון, עולה כי החיסון עצמו גורם במהלך 3 שבועות בין המנות לתמותה של 35 פעמים גבוהה יותר ממה שהקורונה היתה יכול לגרום בתקופה זו לאותה אוכלוסיה בני 65 ומעלה. הדבר חמור פי כמה יותר לצעירים הואיל ויחס התמותה שלהם מקורנה הינה במאות (אף אלפי פעמים בהתאם לגיל, ראו סעיף הבא) יותר נמוכה מאשר לזקנים, אך כאשר מדובר בחיסון הרעילות עבורם הינה של כמה פעמים בלבד פחותה מאשר אצל בני 65 ומעלה. הדבר גם חושב על ידינו ועולה כי בתקופה שבין שתי מנות החיסון הסיכוי של בן 65 ומטה למות בעקבות החיסון הינה גבוהה פי 190 בממוצע מאשר הסיכוי למות מקורונה ללא החיסון באותה תקופה, יחס שעולה ככל שהגיל יורד.
הסיכוי של בן 17 לדוגמא למות מקורונה הינה פי 7900 יותר נמוכה מאשר בן 85. ראו טבלה רשמית בנדון מהממשל האמריקאי המציג את יחס סיכויי התמותה מקורונה על פי גיל. מאז שהתחלתם בחיסון צעירים מתרבים הדיווחים על תחלואה עולה אצלם, דבר שמעלה את הסברה על הקורלציה בין החיסון לתמותה, אותה כל העולם היה יכול לחשב אלמלא הנתונים לא היו ניגשים לקהל.

click to enlarge
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/covid-data/investigations-di scovery/hospitalization-death-by-age.html

16. יובהר כי בחישובינו התיחסנו לטבלה השניה של YNET כמכילה מתחסנים בשלבים שונים בלבד כפי שכתוב בטבלה שסופקה על ידכם לYNET. אך העיתונאי אדיר ינקו מ-YNET התייחס אליה כאל מכילה אוכלוסיה מעורבת של מתחסנים ולא מתחסנים, במקרה זה המצב חמור עוד יותר הואיל ואחוזי התמותה המתוארים בטבלה הינם של 1.5 אחוז קרי חריגים ביותר לאוכלוסיה יחסית צעירה שחוסנה אחרי ה-19.1.21. זאת מבלי לקחת בחשבון כי חלק לא מבוטל של החולים הקשים יעלו בהמשך עוד יותר אחוזי תמותה חריגה זו. כך שמספרים חריגים אלה מגיעים למעלה מפי 3 מנתוני התמותה מקורונה ה-"רגילים", זאת כאשר התמותה החריגה של המתחסנים מדוללת בתוך התמותה "הרגילה" של הלא מחוסנים על פי הכתב אדיר ינקו, מכאן השאלה האם היה מדובר בתרגיל להסוות את נתוני התמותה האמיתיים של המתחסנים בין המנה הראשונה לשניה ושוב למנוע מהציבור שיקול דעת?

17. הואיל ותקופת ההגנה הניתנת על ידי החיסון אינה ידועה ולדעתכם אף אינה ידועה מעבר לחצי שנה, שכרו של החיסון, אם קיים, יצא בהפסדו בעשרות מונים. הדבר הינו במיוחד חמור לאור העובדה כי אתם מחסנים אוכלוסיה צעירה אשר עבורם רעילות ונזקי החיסון עולים בוודאות במאות פעמים על יעילותו הלכאורית ככל שיורדים בגיל.

18. כל אלה כאמור אינם לוקחים בחשבון את התמותה הפתאומית משבץ התקפי לב ואחרים מהחיסון ותופעות הלוואי החמורות המדווחים לאורכה ולרוחבה של הרשתות החברתיות ואמצעי התקשורת, כמו כן כל אלה אינם לוקחים בחשבון את הנזקים לטווח ארוך המתוארים בתלונה הפלילית אשר הוגשה בצרפת כנגד מקדמי חיסוני ה-אר.אן.איי הכוללים גרימת עקרות אשר עלולים להפוך את מבצע החיסונים ברשותכם לאסון של ממש. התלונה הפלילית המתורגמת לאנגלית מצורפת בזה ומהווה חלק בלתי נפרד מבקשה זו.
http://www.nakim.org/israel-forums/download.php?id=431
הנספחים של התלונה נמצאים בקישור כאן:
https://drive.google.com/file/d/1c12W8Y6UJbqm-nOWTLH49RCNYox2pvH-/view  ?usp=sharing
19. נבהיר כי החומרה של המעשים הפלילים הלכאורים במקרה דנן עולים לאין שיעור מהתלונה שהוגשה בדצמבר 2020 בטרם החל מבצע החיסונים ובטרם הוסתרו נתוני האמת מהציבור ובטרם הופעל לחץ משדל ומאיים עליו לאלץ אותו להתחסן תוך פגיעה בוטה בעקרון ההסכמה מדעת בטרם טיפול רפואי כלשהו כמעוגן בסעיף 13 של חוק זכויות החולה תשנ"ו 1996.

20. יובהר בנוסף כי התלונה הפלילית לעיל גם אינה לוקחת בחשבון המניע הפלילי הלכאורי להסתיר מהציבור טיפול מונע לקורונה עם תרופות בדוקות מדעית, ראו כאן https://c19study.com . תרופות כדוגמת איברמקטין, הידרוקסיכלורוקין, ויטמין די, סי ואבץ הניתנים בהצלחה מרובה על ידי מדינות ורופאים שונים בעולם וביניהם אצלנו בארגון חסדי עמרם בבני ברק אשר פרסם כי תמותת מאות מטופליו מקורונה הינה אפס, דבר המייתר לחלוטין הכנסת הציבור לסיכון חיסון נסיוני.

21. לאור האמור אבקשכם לעשות הערכה מחדש של הנתונים שלכם עם המיקוד על רעילות החיסון בטרם תתפארו על יעילותו. גרימת תמותה במהלך תהליך ההתחסנות ואחריו לא מדווחת על ידכם באופן שוטף וככל הנראה לא קיבלה את ההתיחסות הראויה כאשר הצגתם את נתוני היעילות של החיסון.

22. כאמור הדבר מחזק עוד יותר את הצורך כי תפרסמו את נתוני התמותה כפי שהתבקשתם מכוח חוק חופש המידע.

23. עם כל הכבוד הראוי למומחים היושבים במשרד הבריאות ככל שיהיו אין עילה למנוע מכל המומחים מכל העולם הזקוקים לנתוני האמת להביע את דעתם על יעילות מול רעילות של מבצע החיסונים אותו הובלתם.

24. אור השמש הינו המחטא הטוב ביותר לשגיאות מדעיות אשר המומחים מטעמכם יכולים לטעות. וכן אור השמש הינו המחטא הטוב ביותר לחשוף את ניגודי העניינים, באם קיימים, בהם נמצאים בעלי תפקידים ויועצים אצלכם, כולל אצל ראש הממשלה אשר הוביל באופן תמוה הבאת החיסון של פייזר לישראל עוד בטרם אושר לשימוש חרום באופן רשמי במדינה כלשהי, ראו בין היתר התאריך החסוי של ההסכם עם חברת פייזר.

25. כאשר מדובר בבריאות הציבור המידע על חיסון נסיוני זה אינו בבעלותכם וחלה עליכם החובה לפרסם ללא דיחוי כל הנתונים הנוגעים לתמותה של המתחסנים כפי שביקשתי בבקשה שלי מיום 9.2.2021.

26. לא זו גם זו שאם החיסון יעיל כדבריכם למרות כל האמור לעיל, אזי הסתרת מידע על נתוני התמותה של המתחסנים, על תופעות הלוואי, על הסעיפים הסודים של ההסכם עם פייזר ועל פרוטוקולי הקורונה החסויים ל-30שנה רק מעילים לשווא החשדנות של האזרחים הנמנעים בגין כך להתחסן תוך שאתם מסכנים אותם באופן מיותר, זאת אף על פי גרסתכם.

27. לאור האמור אבקשכם לבחון מחדש את הנתונים אשר בידכם ולשקול לעצור במידי את מבצע החיסונים עד לפרסום נתוני התמותה של המתחסנים ומתן זמן סביר לציבור לבחון אותם. חובת הזהירות חלה עליכם על פי חוק העונשין ולאור אי הסבירות הקיצוני בהמשך שימוש בחיסון של פייזר-ביונטק במצב זה אאלץ בלית ברירה לפנות הן בפלילים לגורמים המוסמכים בהעדר מענה, והן לבית המשפט הגבוה לצדק בעתירה ציבורית בבקשה לקבל כל סעד שיידרש.

28. אי מתן מענה באופן מיידי, לכל הפחות ראשוני, לבקשה שבכותרת יהווה מעשה שרירותי הסובל מחוסר סבירות קיצוני והפוגע באינטרס הציבורי.

29. אודה לכם בתשובתכם הדחופה ביותר בדוא"ל חוזר.

30. ד"ר זליגמן המכותב בזה ואנוכי עומדים לרשותכם לכל שאלה ועזרה שתידרש לפענוח הנתונים או למתן הסברים על האמור לעיל.בכבוד רב.
______________
חיים יטיב
דובר ארגון "נקים ישראל"
www.nakim.org
Captureriskforcovidbyagegroup.PNG
 Description:
 Filesize:  328.15 KB
 Viewed:  11827 Time(s)

Captureriskforcovidbyagegroup.PNG_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group