לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' ורדראובן מ- רמת גן --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
פעיל המחאה גיא שמיר,נעצר ומואשם בחיפה כי איים על שופטת לענייני משפחה,שוב מעצר מכוון  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקיםעדכונים של נקים:

הכתבה באייס שצונזרה,תחת הכותרת: "ישראל ידעה על הסיכונים של חיסוני קורונה והשתיקה זאת"
שבת 15.10.22 16:27

כעת המחוסנים חשופים פי חמש להדבקה מקורונה עם מערכת חיסונית הרוסה עד כ-80% חשד לאיידס
שישי 22.04.22 10:41

Vaccinated are 5 times more affected by Covid,immune system reduced by 80%&AIDS in sight
שני 07.02.22 14:35

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 995


הודעהפורסם: חמישי 16.08.12 21:51    נושא ההודעה: פעיל המחאה גיא שמיר,נעצר ומואשם בחיפה כי איים על שופטת לענייני משפחה,שוב מעצר מכוון

עוד סיכול ממוקד של מערכת המשפט הרקובה שלנו, להלן הכתבה המדברת בעד עצמה. זהו דרכו של המנגנון הפסדו דמוקרטי של מדינת ישראל , כאן לא מחסלים אנשים שמפריעים לחונטה אלא פשוט מכניסים אותם לכלא עם כאילו משפט.


עו"ד משגב: "זו התביעה ההזויה ביותר שראיתי עד כה"

גיא שמיר, פעיל מחאה, נעצר ומואשם על ידי פרקליטות חיפה כי איים על שופטת בית המשפט לענייני משפחה. השופטת לא התלוננה. מזכירתה כן. הבוקר יובא שמיר לדיון בדרישת הפרקליטות לעוצרו עד תום הליכים. פרקליטו ייעץ היום למרשו להגיש מייד בג"ץ נגד משטרת ישראל והפרקליטות על מעצר ותביעת שווא
אליק מאור | 16 באוגוסט 2012, 9:21

הבוקר (חמישי), בשעה עשר, יתקיים דיון בבית משפט השלום בחיפה, בבקשת פרקליטות מחוז חיפה לעצור עד תום הליכים את גיא שמיר שנעצר על ידי משטרת חיפה ביום שישי שעבר בחשד שאיים על ילדי השופטת אספרנצה אלון, שופטת לענייני משפחה בחיפה. שלשום, יום שלישי, האריך בית המשפט את מעצרו של שמיר עד אתמול (רביעי), לבקשת המשטרה. זאת לאחר שהאחרונה טענה שיש להשלים חקירה וכי יש סיכון רב שהחשוד יפגע בהליכים. במקביל הגישה שילשום המשטרה הצהרת תובע והודיעה על הכוונה להעמידו לדין.

המשפט עליו מתבססת התביעה, נאמר בשיחה טלפונית אותה יזמה קרן פלס, מזכירתה של אספרנצה, לשמיר ב-6 באוגוסט. מכתב האישום עולה, כי במהלך השיחה הזו ביקשה המזכירה לוודא ששמיר קיבל את החלטת השופטת בעניינו וביקשה לוודא כי הוא אכן מודע לה וכן כי היא בידיו. בתגובה ענה שמיר ואמר: "השופטת מזמן לא מעניינת אותי ותמסרי לה שתשמור על ילדיה". בשלב זה ניתקה המזכירה את השיחה בפניושל שמיר ולא התאפשר לו לסיים את דבריו. על סמך דברים אלה הוא מואשם באיום.

עניין נוסף שעולה מבירור חומר החקירה שנמסר לידי עורך דין, רז משגב, שמונה אתמול לייצג את שמיר, הוא כי את התלונה נגד שמיר מסרה למשטרה רק מזכירת השופטת, קרן פלס. השופטת עצמה לא הגישה שום תלונה נגדו. כלומר, המעצר והתביעה מתבססים רק על תלונת המזכירה של המאוימת ואילו המאוימת גופה, השופטת אספרנצה, לא טרחה להתלונן כלל ועיקר.

עו"ד משגב: "אני אומר לכם, ראיתי הרבה תביעות הזויות בחי. זו התביעה הכי הזוי שראיתי עד כה. הוא אפילו לא איים. השיחה נותקה בשלב זה על ידי המזכירה. יותר מכך, אני בהחלט אמליץ למרשי להגיש בג"ץ נגד המשטרה והפרקליטות, המעצר, התביעה והעילות להן, זהו דבר הזוי לחלוטין שאין לו שום בסיס עבדתי, ראייתי ואפילו משהו שיתמוך בכך. אין כאן ולו כלום. אין כאן אפילו הדבר הקטן ביותר שיש בו להוכיח כי מרשי איים בדרך כלשהי על השופטת.

"צריך לדעת, כי מרשי חתם על תצהיר תמיכה בארצות הברית לתביעה הקוראת לחקור את פעולותיה של המערכת השיפוטית בישראל נגד אבות גרושים. לתביעה זו הצטרף אדם נוסף, אב גרוש בעצמו. ראו זה פלא, גם הוא נעצר לפני זמן מה בטענה של הטרדת עובד ציבור. אני אומר שיש כאן פשוט רדיפה וסגירת חשבון עם מרשי ותו לא".

עוד עובדה מעניינת שעולה מתוך כתב האישום היא, שלכתב האישום מצורפים שמות 15 עדי תביעה. אבל למעט מזכירת השופטת שקשורה לתלונה, כל 14 השמות הנוספים שייכים לאנשי משטרה ממחוז חוף ושני אנשי אבטחה של בית משפט השלום בחיפה, שלהם אין כל קשר לאישום עצמו. הם כנראה יעידו ששמיר השתתף בהפגנות מחאה אחרות.

פעילי מחאה הודיעו, שהם רואים במעצרו של שמיר פעולה השתקה כלפי כלל פעילי המחאה, מסר של המערכת כי מי שמחה במחאה החברתית נגד המערכת - לא ינקה, והמערכת הממסדית תדע לבוא עמו חשבון. הבוקר אם כן, מתוכננת להתייצב משמרת מחאה שקטה מול בית משפט השלום בחיפה.


http://megafon-news.co.il/asys/archives/73306

Israeli Torture Witness Jailed on Trumped-Up Charges
by I.P. Dailey, UnPromisedLand channel
http://www.youtube.com/user/UnPromisedLand?feature=mhee

STOUGHTON, WI – August 16, 2012. An Israeli magistrate court in Haifa extended the detention of Guy Shamir who has been held without bail since last Friday. The complaint against him alleges that he threatened the children of Esperanza Alon, a family court judge in Haifa. Each day this week the police extended his detention for an additional 24 hours. Concurrently the state prosecutor announced its intent to indict. Now the state prosecutor is asking to keep Shamir in jail without bail until the end of the trial.

According to the complaint, the incident arose during a telephone conversation between Alon’s secretary and Shamir on August 6th – four days before Shamir’s arrest. The indictment states that Alon’s secretary called Shamir directly instead of contacting his attorney to make sure that Shamir would clearly receive the judge's ruling against him on custody of his children. Shamir allegedly said in response, "I don’t care about the judge’s ruling. Tell her to mind her own children . . . ." At this point the secretary hung up the phone before Shamir could finish his statement.

Attorney Raz Misgav, who was appointed yesterday to represent Shamir, points out that the complaint which the police filed against Shamir is only by the judge’s secretary. Alon herself did not any complaint against him at all. Furthermore, the 4-day wait to arrest Shamir is not consistent with seriousness of the allegations as if the charges were in fact trumped-up.

"I tell you, I saw a lot of wacky claims in my life,” said Misgav. “This claim is the most surreal thing that I have seen so far. He never threatened anyone. The call was cut short by the secretary. Moreover, I certainly will recommend my client to submit a counterclaim against the police and prosecutor with the Appellate Court. They arrested him, imprison him without bail and prosecute him over this? It is something completely unrealistic which I have never seen in my career.”

"It is important to note that my client signed affidavits as a witness for lawsuits pending in the United States. These lawsuits allege the Israeli judicial system hunts down divorced fathers exactly as they are doing to my client right now."

On July 12th police raided the home of David Weisskopf, a plaintiff in one of the lawsuits. They confiscated his documents related to his lawsuit alleging torture against Israeli officials; including documents including witness affidavits and reference to another lawsuit pending in New Jersey against the same Israeli officials. Since then, they have been using those confiscated documents to harass the plaintiffs and witnesses. According to an injunction request filed in the New Jersey lawsuit, the Israeli officials are even trying to bully a rabbi into allowing that plaintiff’s body to be desecrated “after his death”. Now Guy Shamir, a divorced father of two, is the latest victimized witness.

“They are using our children as pawns to attack us,” says Weisskopf. “In Shamir’s case they are retaliating by trying to sever all contact between him and his children. I know Guy; he is one of the most loving & gentle fathers I have ever met. Their extreme tactics will only galvanize us in our fight for our children’s basic human rights.”

Social Justice activists have announced they will continue protesting against the arrest of Guy Shamir. They hope that by raising public awareness the government will take notice and clean up corruption that currently permeates the Israeli judicial and welfare systems.


_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group