לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים דגניה איזנקוט מ- חולון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
א` ממשרד התיירות:`ביקשתי שיחזיר את כבודו למקומו...מדובר בבנאדם אפל, מניפולטיבי ושקרן  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתעדכונים של נקים:

חשיפת העיוותים במאמר המדעי של הצוות הישראלי/אמריקאי על יעילות החיסון של פייזר
ראשון 07.03.21 1:33

The uncovering of the vaccination data in Israel reveals a frightening picture
שבת 06.03.21 2:33

Exposing distortions in the NEJM scientific publication on the efficiency of Pfizer's vax
שלישי 02.03.21 23:05

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אםאסאן
אורח
הודעהפורסם: שלישי 03.07.07 6:58    נושא ההודעה: א` ממשרד התיירות:`ביקשתי שיחזיר את כבודו למקומו...מדובר בבנאדם אפל, מניפולטיבי ושקרן

"ביקשתי שיחזיר את כבודו למקומו"

א` ממשרד התיירות מספרת בראיון לגל"צ את מה שעבר עליה במחיצתו של משה קצב. גם היא לא מבינה וכועסת על עיסקת הטיעון. עו"ד כנרת בראשי: "הציבור צועק לצדק חברתי"
"משקיע בחיזור". משה קצב. (AP)

02/07/07 16:20
מאת: מערכת msn
החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה להגיע לעיסקת טיעון עם משה קצב, הביאה עתירות רבות לבג"צ וזעם רב בציבור. א`, ממשרד התיירות החליטה שלא לשתוק, וסיפרה לגל"צ (1.7.07) את שעבר עליה.

מהתעניינות אבהית לחיזור בוטה

א` לא נכללה בכתבי האישום. לא הישן ולא המתוקן, שעליו הושגה ההסכמה עם קצב. "חל עליי חוק ההתיישנות. בתקופתי לא היה את חוק ההטרדה המינית" היא מסבירה.

התלונה הראשונה הייתה של א` אחרת, אבל גם א` ממשרד התיירות נקראה להעיד במשטרה, לטענתה, היא מסרה את העדות "לאחר ששמעתי שעושים רצח אופי לא` הראשונה, וזהיתי את עצמי בסיפורן של המתלוננות. רציתי לתת להם גיבוי ותמיכה מוסרית".

הטענה הראשית של כל המתלוננות היא, שלא נתנו להן להגיד דבריהן בבית המשפט: "הייתי אומרת להם שמהעדויות שראיתי, כולנו מספרות גירסה זהה. מדובר במעביד שלך. הייתי היועצת שלו כשהוא היה שר, ופרנסתי הייתה תלויה בו. הוא השקיע בחיזור והיה מאוד משכנע. הוא השקיע המון אנרגיה בכך.

זה התחיל מהתעניינות אבהית ומלטפת מילולית. דברים בסגנון: `את נחמדה ואני נהנה לעבוד איתך`. אחר כך זה הפך לאישי יותר; איך היחסים עם בעלך וכו`...

באופן מפתיע או לא, כולנו בחרנו שלא להיחשף עם הפרטים המביכים עד היום. בגלל שבית המשפט לא נותן לנו לומר את דברינו, אנחנו חושפות את זה כך. אני חושבת שהמניע שלו זה כוח ושליטה, הוא משקיע בכל אחת לפי אופיה ואישיותה".

"הוא אמר שהחזה שלי יפה"

לטענתה, העניין לא נגמר בזה, לאחר זמן מסוים המחמאות קצת השתנו: "יום אחד, לאחר מסיבה שהייתה בלילה, באתי למשרד והוא קרא לי אליו. הוא אמר שלא ישן בלילה, כיוון שהוא מאוהב בי מעל לראש. הוא שאל את דעתי. עניתי שזה מאוד מפתיע אותי, אבל אני מאוהבת בבעלי. הוא לא הרפה.

הוא הסביר את מצוקותיו, המשיך לחזר אחריי ולומר כמה שאני אטרקטיבית ויפה, וכמה קשה לו לעבור לסדר היום או ולהתרכז בנוכחותי. הוא גם אמר שהחזה שלי יפה".

א` מספרת על שני מקרים שבהם ההטרדה עברה אפילו גבול נוסף: "קצב חשף בפניי את איבר מינו, והתחנן למגע, מה שהיה מאוד פאטתי. ביקשתי ממנו שיחזיר את כבודו למקומו, שאין לי עניין בכך, והוא אכן עשה כך. דיווחתי על זה למשטרה וגם יצאתי דוברת אמת .

"הוא משך אותי בכוח למיטה"

המקרה השני, לטענתה, קרה בזמן סיור של משרד התיירות: "היינו בבית מלון, הוא ביקש מכולם לצאת וממני להשיאר. ברגע שהחדר התרוקן, הוא משך אותי בכוח למיטה, וניסה לגעת בי במקומות מוצנעים. הדפתי אותו בכוח".

מאותו הרגע, היא מספרת, החלו הסנקציות: "הלו"ז היה סגור בפניי, לא הוזמנתי לישיבות וסיורים. למעשה, לא היה יותר שימוש ביכולותיי המקצועיות.

היה בינינו עימות, שבו הוא התכחש לכל מה שקרה. חשבתי שהוא באמת מאוהב בי, ולכן ניסיתי להתחשב ברגשותיו. לא שיערתי אז שזה דפוס פתלוגי. באמת האמנתי שהוא מאוהב בי".

"מדובר באדם אפל, מניפולטיבי ושקרן"

השאלה שתמיד שאולים מתלוננות במקרים כאלה היא: למה לא התפטרת? לא` יש לכך תשובות ברורות: "שקלתי להתפטר, אבל חששתי מהבנאדם וסביבתו.

רציתי לעזוב את הכל וללכת, אבל נשארתי כי ידעתי שזה יהיה סופי המקצועי. הוא ומקורביו יגידו שלא עשיתי את תפקידי. הוא הפחיד אותי כי נוכחתי לדעת שמדובר בבנאדם אפל, מניפולטיבי ושקרן. לא היה בכוחי לעמוד מולו ומול אנשיו".

פרקליטיו של משה קצב חשפו מכתב שכתבה לו א`, בו כתוב כמה הוא נהדר. א` לא מתבלבלת ומסבירה בדיוק את אופיו של המכתב: "זו הצעת עבודה שהוגשה לו. הוא התקשר אליי ואמר שהוא זקוק לשירותיי המקצועיים. היה אמור להיות תקן חדש, שבשבילו הייתי צריכה לכתוב הצעת עבודה.

כנראה שהוא רצה ממני מסמך מתועד, ולכן תימרן את זה כך. פגשתי כמה מחברותיי, וגם הן קיבלו ממנו הצעות עבודה. לכל אחת הוא פנה בצורה שהתאימה להן".

"שלפחות לא יוכל לחזור לחיים ציבוריים"

א` עורכת בימים אלה מחקר על הסיבות של נשים לשתוק, לאחר תקיפה מינית. היא מסבירה את המחקר בהקשר שלה: "נשים שותקות כי הן פוחדות. פחדתי ממשה קצב.

היו לי הרבה מניעים, כמו לכל אחת. אני אישה נשואה עם ילדים, ואז גם לא היה את חוק ההטרדה המינית. חשבתי שזה יהיה סיום הקריירה, וזה סיכון אדיר, מקצועי, אישי וחברתי".

על עיסקת הטיעון היא אומרת: "התגובה הראשונה הייתה סערה רגשית. אני מקווה שאני יכולה להאמין במערכת המשפט , ושזו תקלה שתתוקן. לפחות שיחליטו שזו עבירה שיש עימה קלון, והוא לא יוכל לחזור לחיים ציבוריים".

עו"ד בראשי: "למה לא לתת לבית המשפט לקבוע?"

גם עו"ד כנרת בראשי, שמייצגת את אותה א` שפוצצה את הפרשה, לא מצליחה להסתיר את אכזבתה. בראיון לגל"צ היא מספרת על התהליכים, וגם על הרגשתה לגבי החלטת בג"צ לבקש ממני מזוז לדחות את הגשת כתב האישום.

"אני לא רואה בדחייה סימן לבאות, אבל אני מאוד שמחה שבית המשפט נתן לנו את האופציה להכנס בשעריו".

עו"ד בראשי וא` היו בין עשרות אלפי האנשים בהפגנה שהתקיימה בכיכר רבין: "לא היינו בכיכר כדי להגן על א`. היינו שם עם כל האנשים כדי להגן על הסדר במדינת ישראל. זה היה מתבקש. הציבור צועק לצדק חברתי.

הם לא מוכנים לקבל את מבחן קצב, לא מוקבל שהיועץ המשפטי לממשלה יקרא לו עבריין מין סדרתי, ויישלח אותו למאסר על תנאי. למה לא לתת לבית המשפט לקבוע? תנו למערכת לעשות את תפקידה".


http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Law/200707/20070701124058. htm
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המינית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group