לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
כתבה של הלמו על מעצרי ביאחה על פרסום ברשת+פרטוקול הדיון  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 1010


הודעהפורסם: שישי 15.06.07 11:34    נושא ההודעה: כתבה של הלמו על מעצרי ביאחה על פרסום ברשת+פרטוקול הדיון

הודעה זו נמחקה מהפורום סקופים של רוטר ומובאת כאן שוב לטובת הגולשים

כתבה של הלמו על מעצרי ביאחה על פרסום ברשת+פרטוקול הדיון


באיזה נסיבות השתחררתי לבסוף אפרט בהמשך. החוקר רמי כהן גבורה דרש טביעת אצבע, השופטת ביקשה ממנו להסביר על בסיס מה הוא דורש זאת, הוא טען שזה מסמכויותיו על פי חוק, השופטת הצביעה לו על ספר החוקים וביקשה ממנו לעיין בו ולהביא את הסעיף הרלוונטי, מאז ועד סוף הדיון הוא לא הוציא יותר מילה מהפה...
בצביעות בלתי נסבלת ביקש פקד חיון מהשופטת שאסיר את התמונה מהאתר של `נקים` כאשר במהלך כל החודשים האחרונים לא ביקשו זאת, השופטת זרקה אותו ולא רשמה את דבריו בפרוטוקול.
יש אינטרס ציבורי בפרסום קריקטורה זו של המתלוננת החושפת את אופיה וכן חשוב שהציבור יידע שכך ציירו אותה חבריה למחזור. למערכת המשפט קשה להודות שהגברת פלירטטה עם רמון וקיבלה נשיקה כדרכי הטבע, הניסיון שלהם לסתום פיות הוא פתטי, גילוי האמת בפרשת רמון וכיצד מונתה בייניש לנשיאה שייך לכלל.
יש לציין שמתחילת הפרשה היה ברור לח"מ שהחקירה נבעה מחשיפה זו על אף שרבים העלו בכך ספק, ראה כאן:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=867פרקטיקה עיתונאית לא תופסת באינטרנט

פורסם ב15 ביוני 2007, 6:45 במדור פסק דין
פרקטיקה עיתונאית קובעת כי תמונות של מתלוננות בעבירות מין תטושטשנה. בצורה זו מתאפשר פרסומן בעיתונות של תמונות המתלוננות. כך בפרשת חיים רמון. כך בפרשת משה קצב. אבל, כשגולשי אינטרנט עושים מה שהעיתונות עושה, המשטרה רודפת אותם, עוצרת וחוקרת. לרוב גם המחשב מוחרם. דין אחד לעיתונות. דין אחר לבלוגרים.


השבוע (11/05/2007) נעצר גולש האינטרנט חיים יטיב. יטיב הוא גם עיתונאי עצמאי המחזיק אתר אינטרנט בשם "נקים" (www.nakim.org), אך בשל העובדה שאין ברשותו תעודת עיתונאי רשמית המונפקת על ידי לשכת העיתונות הממשלתית, הוא לכל היותר ייחשב על ידי השלטונות כבעל אתר ובלוגר. יטיב נעצר בחשד לפרסום תמונתה של המתלוננת נגד חיים רמון באתר האינטרנט שהוא מנהל.

יטיב הסביר כי תמונת המתלוננת טושטשה, אפילו הושחרה, כך שלא ניתן לזהות את המתלוננת. זאת אותה פרקטיקה שנהוגה על ידי אמצעי התקשורת, בהם הטלוויזיה והעיתונות.

זה לא עזר לו: השוטרים המתלהבים של מפלג צנזורה הפועלים על פי הוראות מגבוה של פרקליטות המדינה ושל היועץ המשפטי לממשלה, לא יתנו לפרקטיקה הזו למנוע גרירת גולש אינטרנט לחקירה מקיפה במפלג הקטן.

לאחר שעבר חקירה על ידי מיטב חוקרי מפלג צנזורה של משטרת ישראל, ויש רק שמונה גאונים כאלה, הוא סירב לתת טביעת אצבע וסירב לחתום ערבות של 5,000 ש"ח. במקום אצבע בצורת טביעה, הוא הראה לחוקרים אצבע בצורה משולשת.

יטיב נלקח היישר מבת ים, לבית המשפט השלום בראשון לציון, לדיון על תנאי שחרורו אצל השופטת ד"ר איריס סורוקר, זאת שהוציאה כבר בחודש פברואר 2007 צו מעצר נגדו (שמספרו מ 1455/07) לאחר שסירב להתייצב לחקירה. נבהיר כי יטיב זומן טלפונית ובמכתב ולא באופן אישי פנים אל פנים, ולכן על פי החוק לא חלה עליו חובה להתייצב לחקירת משטרה, למרות מה שנהוג לחשוב.

השבוע התקיים דיון המעצר בפני השופטת סורוקר (מ 2438/07). בדיון בבית המשפט התגלה עוד פלט כוזב מבית היוצר של מפלג עבירות מחשב. החשד המרכזי כאילו יטיב פרסם את תמונת המתלוננת נגד חיים רמון בפנים גלויות, התגלתה כעורבא פרח וכלא ממש מדויק.

בדיון הסביר יטיב, אשר ייצג את עצמו, במה האתר שלו עוסק, כיצד חקר בעצמו את פרשת חיים רמון ואת תפירת התיק נגד רמון על ידי גורמים בפרקליטות המדינה ומשטרת ישראל, ומה בדיוק פורסם באתר האינטרנט "נקים".


חוקרי המפלג בדיון, רב פקד מאיר חיון...

מ 2438/07 ,שלום ראשון לציון, משטרת ישראל נ` חיים יטיב
פרוטוקול מעצר מיום 11/06/2007 של השופטת ד"ר איריס סורוקר
http://halemo.net/edoar/0093/police_vs_yativ.htm


http://gblogs.tapuz.co.il/viewEntry.asp?EntryId=1013184


בתי המשפט

מ 002438/07
בית משפט השלום ראשון לציון11/06/2007
תאריך:
כב` השופטת ד"ר איריס סורוקר
בפני:משטרת ישראל
בעניין:

המבקשת

נ ג דיטיב חיים


החשוד


נציג המשטרה – מאיר חיון רפ"ק, עו"ד

פק"ד רמי כהן גבורה

החשוד הובא
נוכחים:פרוטוקול


רפ"ק חיון:

החשוד בעל אתר בשם "נקים", באתר זה פורסמה תמונה של המתלוננת כנגד השר לשעבר חיים רמון, עבירה על החוק, לפי החשד. מציג את התמונה שפורסמה באתר, זה נראה פחות או יותר כפי שזה בצילום שאני מציג. מצוין באתר שהתמונה היא מספר המחזור, דבר שיכול לסייע לזיהוי.


החלטה


הדף מתוך האתר מסומן ת/1.


ניתנה היום כ"ה בסיון, תשס"ז (11 ביוני 2007) במעמד הצדדים.


ד"ר איריס סורוקר, שופטתרפ"ק חיון:

ביקשנו לחקור את החשוד, אחר מספר רב של פעמים שלא הופיע לחקירה, הוגשה בקשה לצו מעצר, וניתן. החשוד עזב את הארץ כשחזר הוא נעצר בשל צו המעצר. מטרת הצו היא חקירה. ביקשנו לשחררו. לאחר שנחקר ביקשנו לשחררו. במסגרת השחרור ביקשנו טביעת אצבע לצורך זיהויו וחתימה על ערבות עצמית בלבד בסך 5,000 ₪ וזאת כנגד התייצבותו לחקירה כשידרש, ואם ישנה כתובת יודיע. הוא סירב ולכן אנו פה היום. אנו מבקשים אותם תנאים. נבקש מביהמ"ש להורות על שחרורו בתנאים הללו.


החשוד:

האתר עוסק בעיתונות וביקורת על מערכת אכיפת החוק באופן כללי, המשטרה ובתי משפט. באופן אישי חקרתי את פרשת רמון והעליתי חשדות לקשר בין פרקליט המדינה, היועץ המשפטי לממשלה, ניצב יוחנן דנינו ותת ניצב מירי גולן, שפעלו באופן מגמתי להפיל את שר המשפטים ממניעים זרים. פניתי לבג"צ לעכב את כינוס הוועדה למינוי שופטים, ופניתי בפניות שונות ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליטות לחשוף את הקשר שנרקם כנגד השר לשעבר חיים רמון. באוק` זומנתי לחקירה, פניתי ליועץ המשפטי לממשלה לאור חקירה זו, לאור ניגוד העניינים, הדברים התגלגלו ע"י החלפת מכתבים, עתירה מנהלית ועתירה לבג"צ בענין הזה. מתוך העתירה לבג"צ הם נדרשו להגיב. הגשתי בקשה לביטול צו המעצר כשהייתי בחו"ל. בבקשה מפורטת השתלשלות הדברים וההחלטה שהתקבלה בבג"צ. לא היה ניסיון להתחמק מחקירה, אלא ניסיון למצות הליכים משפטיים. אבקש למצות את ההליך בבג"צ. כאשר הגעתי לבג"צ וקיבלתי החלטה שעליהם להשיב בתוך 30 יום לעתירה, הודעתי להם שיש עתירה פתוחה, הם מיהרו להגיע לביהמ"ש ולהוציא צו מעצר כנגדי. אילו ביהמ"ש היה יודע מהן העובדות, ספק אם ביהמ"ש היה נעתר. לא התייצבתי להיחקר באוק` 2006כשזומנתי, ביקשתי להיחקר בירושלים והסכימו, שלחו לי את הזימון מבלי לתאם את המועד, ובאותו מועד היה לי דיון בביהמ"ש והודעתי להם. ביקשתי בקשה לבטל את החקירה לאור ניגוד עניינים, ולהעביר את זה ליחידה אחרת. מאז שפניתי ליועץ המשפטי הם לא פנו אלי יותר, ברגע שקיבלתי את התשובה של היועץ המשפטי לממשלה, פניתי לביהמ"ש. במשך חודש וחצי הם לא פנו אלי לתאם מועד אחר. הם מתעקשים להחזיק אותי כחשוד, אני לא חשוד בשום דבר. יש פה חקירה מגמתית. מתברר שמי שיזם את החקירה זה פרקליט המדינה. אבקש להשתחרר ללא שום הגבלות. אני מסרב לקלון הזה שמנסה להטיל עלי פרקליט המדינה ומערכת המשפט, רוצים להפוך אותי לחשוד. לא פרסמתי דבר, הם הבינו זאת היטב. באשר ל – ת/1, את התמונה פרסמתי, דאגתי לטשטשה ולהסתיר את שם המתלוננת שהיה ידוע לי היטב, העלמתי את כל האנשים שהיו בתמונה כדי שלא יתאפשר לזהות מהיכן זה נלקח.


רפ"ק חיון:

החקירה עדיין לא הסתיימה. צריך לעבור על מה שהחשוד מסר, לאמתם. אנו חקרנו את החשוד הבוקר בשעה 10:00. הוא מנסה לתקוף החלטת בג"צ בסוגיה הזו ומבקש התערבות ביהמ"ש בשאלה אם הוא חשוד.


החלטה


בפני בקשה להורות על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים הכוללים אך ורק חתימה על התחייבות עצמית בסך של 5,000 ₪ לצורך הבטחת התייצבותו להמשך חקירתו, היה וידרש לעשות כן.
נציג המשטרה הציג בפני ביהמ"ש את הבקשה לצו מעצר אשר התקבלה ע"י ביהמ"ש ביום 14.2.07. באותה החלטה צוין: "בשים לב לאי שיתוף פעולה מצד החשוד, המוזמן לחקירתו ואינו מתייצב, ועל רקע חשד סביר לעבירה על סעיף 352 לחוק העונשין, אני נעתרת לבקשה". על גבי הצו עצמו צוין: "השחרור יעשה בתחנת המשטרה בתום החקירה ובערובות מתאימות להבטחת התייצבות נוספת לחקירה לפי שק"ד הקצין הממונה".
מתברר כי החשוד שב לאחרונה לישראל, ונחקר הבוקר במשטרה. המשטרה ביקשה לשחררו, ואולם החשוד סירב למסור טביעת אצבע, וגם סירב לחתום על התחייבות עצמית.
אני סבורה כי הבקשה לחתום על התחייבות עצמית היא במקומה וזאת מחמת שהחשוד עצמו הודה שסירב להגיע לחקירתו במשטרה לאחר שזומן באוק` 2006; בנוסף טען כי מועד החקירה לא היה נוח מבחינתו, והוסיף כי היו בפיו טענות שונות בדבר עצם ראויות החקירה, וכי עתר לערכאות המתאימות ע"מ לבטלה.
חקירה משטרתית היא כלי חברתי חשוב ביותר לשמירה על הסדר הציבורי, ויש להגן עליו. אדם המוזמן להיחקר, ראוי שיעשה כן מתוך שיתוף פעולה עם המשטרה. החקירה לא נועדה להפליל אלא לברר אמת. במקרה דנא, החקירה, לפי נציגי המשטרה, נועדה לברר חשד בדבר פרסום תמונה של נפגעת בעבירת מין באתר אינטרנט – פרסום שהוא לכאורה אסור לפי חוק. עיינתי בפרסום (ת/1) ואף כי תמונת הפנים מושחרת ברובה, הרי שעלולים להימצא פרטים מזהים (בכיתוב, בהסברים ובמסגרת הכוללת). איני מקבלת את טענת החשוד כי לחקירה, בנסיבות אלה, אין כל בסיס.
אני מקבלת את הבקשה בחלקה ומורה כי החשוד יוכל להשתחרר כנגד חתימה על התחייבות עצמית להבטחת התייצבותו להמשך חקירתו, היה וידרש לעשות כן, ובסכום של 2,000 ₪. לא יחתום – ישאר במעצר ויובא בפני שופט תורן בתוך 24 שעות.


ניתנה היום כ"ה בסיון, תשס"ז (11 ביוני 2007) במעמד הצדדים.


ד"ר איריס סורוקר, שופטתהחשוד:

אין בכוונתי לחתום. אבקש שהמשטרה תמצה את ההליכים ותגיש כתב אישום.


החלטה
ביהמ"ש אינו מורה למשטרה להגיש כתב אישום. המשטרה כמובן תמצה את חקירתה בזריזות.


רשמתי מפי החוקרים כי הם מבקשים לאמת את חקירת החשוד אשר התקיימה הבוקר.


ניתנה היום כ"ה בסיון, תשס"ז (11 ביוני 2007) במעמד הצדדים.


ד"ר איריס סורוקר, שופטת

002438/07מ 126 שרית שקדי

http://info2.court.gov.il/CourtDocs/20070613/11108422.html

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

אורח

הודעהפורסם: שישי 15.06.07 17:57    נושא ההודעה: HAIM, You should request an INDEPENDENT JUDGE

Dear Haim, June 15/2007

I have been writing in your NAKIM web-site too, about the FACTS that our Judicial system operates like an ORGENIZED CRIME system: The Judge in your case received instuctions to decide against you BEFORE she was listening to you and the Police officer....! ( You can ask to read the LEFT SIDE OF THE COURT`S CLAIM /FILE to find these instructions and Police officers letters ...!) l


Haim, they need to get rid of you in order to stop the NAKIM web-site criminal information of JUDGES, LAWYERS, POLICE OFFICERS, SOCIAL WORKERS, POLITICIANS and their partners that oprerate our Judicial system like an ORGENIZED CRIME system...!!! l

The only way to avoid your punishment is to REQUEST AN INDEPENDENT JUDGE ( Not an employee of the Judicial system that as obligations to his/her bosses...) l

Take care

Yossi Agmon
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group