לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
שובו של חיים רמון לכנסת לווה בחיבוקים, בטפיחות ואפילו, רחמנא ליצלן, בנשיקות  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןעדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מעריב
אורח
הודעהפורסם: חמישי 24.05.07 16:14    נושא ההודעה: שובו של חיים רמון לכנסת לווה בחיבוקים, בטפיחות ואפילו, רחמנא ליצלן, בנשיקות

רמון לא ויתר על זכות השיבה

שובו של חיים רמון לכנסת לווה בחיבוקים, בטפיחות ואפילו, רחמנא ליצלן, בנשיקות. ולידיעת הקורא פרס: איציק קבעה מועד לבחירת הנשיא הבא. הנבחרים

אריק בנדר
24/5/2007 16:27

חיים רמון חזר השבוע לכנסת לאחר היעדרות של תשעה חודשים והתקבל כמו גיבור החוזר מהשבי. חוץ מלשיר "הוא זכאי, הוא זכאי, הוא זכאי", עשו חבריו הרבים, מכל סיעות הבית, כמעט הכל כדי להקל עליו את "זכות השיבה". חיבוקים, טפיחות על השכם, צ`אפחות וגם, כן, גם נשיקות.


שדרות בוערת, והכנסת עסוקה
השבוע השני של מושב הקיץ עסק באינספור נושאים שלא קשורים בעליל למצוקת שדרות. וגם: פרס, לאו ואיציק ``לא עוסקים בזה``. כלומר בנשיאות. הנבחרים
לכתבה המלאהכזכור, נשיקה אסורה היא שכמעט וחירבשה לו את הקריירה וגרמה להרשעתו במעשה מגונה. אבל זה לא הפריע לח"כ רונית תירוש, לח"כ קולט אביטל, שהיא גם מועמדת לנשיאות, ואפילו למזכירת סיעת הליכוד, עליזה בראשי, לקדם את פניו בנשיקות חמות.

רמון, שבמשך תשעה חודשים, מאז הוחלט להגיש נגדו כתב אישום, קיבל משכורות מהכנסת אף שכף רגלו לא דרכה במשכן, נתן לכולם להבין כי ביקורו בכנסת הוא רק תחנה לקראת היעד האמיתי, שולחן הממשלה, ואמר כי בית המשפט כשקבע את עונשו, כמעט ביקש ממנו לחזור לפעילות מלאה בכנסת ובממשלה.

קבלת פנים חמה. חיים רמון. צילום: עודד קרני /images/archive/gallery/735/725.jpg
יצא בשן ועיןבסוף השבוע קיבל יו"ר סיעת העבודה, ח"כ
יורם מרציאנו, מתנה לחג. המשטרה החליטה סופית לסגור את תיק החקירה נגדו בפרשת הפאב.

למי שאינו זוכר, מרציאנו ביקר במסיבה של עוזרים ועוזרות פרלמנטריים, והתנהג בצורה לא פרלמנטרית ופרחחית, לאחר ששתה כמה כוסיות מיותרות. כתב אישום לא יצא מזה, אבל טעם רע הותירה הפרשה גם הותירה.

בשבוע שעבר נראה מרציאנו בכנסת כשהוא מרכיב משקפי שמש כהים, בגלל דלקת בעין. על כך ניתן לומר כי מכל הפרשה המביכה הזאת הוא יצא בשן ועין.

לא פרלמנטרי בעליל. ח"כ יורם מרציאנו. צילום: אלי דסה /images/archive/gallery/717/613.jpg
רשמו ביומן: יש בחירותלאחר סחבת ארוכה החליטה השבוע, סוף סוף, יושבת ראש הכנסת דליה איציק על מועד הבחירות לנשיאות המדינה, ביום רביעי ה-13 ביוני.

לידיעתו של המועמד הבלתי מוכרז, שמעון פרס, המועד האחרון להגשת המועמדות הוא ה-3 ביוני, עשרה ימים לפני הבחירות. עד אז תתבהר התמונה מבחינתו, שכן בשבוע הבא הוא יידע כבר מי ניצח בפריימריז בעבודה והאם העבודה פורשת או נשארת בממשלה תמורת דרישה להחלפת אולמרט.

התוצאות יבהירו לפרס האם עדיין יש היתכנות למצב בו אולמרט יודח, והוא יתבקש לעמוד בראשות הממשלה.

ממתין בסבלנות להתבהרות. שמעון פרס. צילום: אי-פי /images/archive/gallery/724/717.jpg
האולטימטום של ליברמן"או שמפרקים את החמאס או שמפרקים את הממשלה" - הצהיר יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, במה שנראה כעת כשליפה מהמותן. ההצהרה הפתיעה מאוד, בעיקר את חבריו לסיעה, שלומדים לעיתים תכופות מה עמדותיהם בסוגיות שונות רק לאחר שהם שומעים בתקשורת את ההתבטאויות של הבוס. כך, בעבר, הם התעוררו בוקר אחד ולמדו כי הם בעד חילופי שטחים, רעיון שליברמן פרסם בספרו.

בעקבות האולטימטום בעניין החמאס ביקשתי את תגובתו של ח"כ סטאס מיסז`ניקוב, יושב ראש ועדת הכספים, ואחד הבכירים בסיעת ישראל ביתנו. "לא שמעתי את דבריו של ליברמן", אמר סטס המופתע והוסיף כי "לא כל כך מהר מפרקים ממשלה", וכי בעיניו אין אלטרנטיבה טובה יותר לממשלה הנוכחית.

בכנסת ניסו השבוע להסביר את הצהרותיו המתלהמות של ליברמן כניסיון שלו להכשיר את הקרקע, למצב בו תבקש העבודה לפרק את הממשלה ולהקדים את הבחירות. אז יהיה לליברמן תרוץ טוב יותר להקדים ולפרוש, למשל, על רקע הדיווחים על תפנית בעמדתו של אולמרט, שמוכן כעת לפתוח במשא ומתן לשלום עם סוריה. משא ומתן כזה מחירו ידוע מראש, ויתור על כל שטחו של הגולן או על מרביתו.

ליברמן לא יוכל לשבת בממשלה שמחזירה את הגולן. מי שלא אוהב את הדיבורים על פרישה הוא ח"כ ישראל חסון, שממתין עדיין למימוש ההבטחה שגם הוא יהיה שר בממשלה. כזכור, ליברמן העדיף על פניו את ח"כ יצחק אהרונוביץ, שבא במקומה של אסתרינה טרטמן כנציג נוסף של ישראל ביתנו בממשלה.

הבוס שכח לעדכן. אביגדור ליברמן. צילום: אמיר מאירי /images/archive/gallery/744/396.jpg
אינטרנט גלאט כושרבש"ס מפנטזים על היום בו גלישה באינטרנט תהיה כמו צלילה בים התלמוד. בלי פורנו, בלי סקס, בלי תמונות עירום, בלי אלימות, בלי פדופיליה ובלי הימורים. אינטרנט נקי, כשר למהדרין, בלי כל המריעין בישין שיש בו כיום.

כדי להפוך את הפנטזיה למציאות, מקדמת ש"ס הצעת חוק בעניין זה של ח"כ אמנון כהן, שבאה לחייב את ספקיות האינטרנט בארץ לחסום באופן גורף את אותם אתרים בפני הגולש הישראלי. הצעה חלופית מדברת על כך שהגולש יחוייב להתקין על המחשב בביתו מפתח ביומטרי, שרק באמצעות זיהוי באצבע או באמצעות סיסמא שיקבל מספקית האינטרנט, יוכל לקבל גישה לאותם אתרים אסורים.

נציג האוצר, ערן ניצן, הזהיר בדיון כי אם תתקבל הצעת החוק - ישראל עלולה למצוא את עצמה בחברת מדינות כמו איראן, והציע שמשרד התקשורת יקבע כללים ללא חקיקה.

ראש הרשות למשפט וטכנולוגיה במשרד המשפטים, עו"ד יהורם הכהן, אמר כי ברשת קיימים כ-30 מיליארד אתרי אינטרנט הכוללים סקס, וכי תוכנות הסינון אינן אפקטיביות דיין. מנהל אבטחת מידע בספקית האינטרנט נטוויז`ן, אריאל פיסצקי, הבהיר כי אין ביכולת החברה ליצור קירות וחסמים ללא פגיעה מהותית באינטרנט.

עד כמה חשובה הצעת החוק לש"ס אפשר להבין מעצם העובדה, שהנושא עלה גם במהלך הפגישה החשאית שקיימה לפני כשבועיים מ"מ נשיא המדינה איציק, עם הרב עובדיה יוסף, בביתו. הרב הסביר כי יש לחוקק חוקים אלה במהרה, כדי להציל את נפש הנוער.

בינתיים מסתמן בוועדה רוב להצעה פחות גורפת: האתרים ייחסמו רק בפני מי שיבקש זאת. יו"ר הוועדה, ח"כ משה כחלון, נתן לצדדים - משרד התקשורת, חברות האינטרנט ויוזם החוק ח"כ אמנון כהן - להגיע ביניהם להסכמה על הגבלת הגישה לאתרי פורנו ללא התערבות המחוקק. אם הצדדים לא יצליחו להגיע להסכמה, תתכנס הוועדה שנית ותקדם את הצעת החוק.

עסקת אינטלועדת הכספים אישרה בנובמבר 2005 את בקשת האוצר למענק חסר תקדים בסך 600 מיליון דולר לחברת אינטל, לצורך הקמת מפעל גדול בקרית-גת. השבוע התבשרנו כי אינטל מבקשת למכור מחצית מהמפעל, דבר שיביא לפיטורי עשרות עובדים.

מנכ"ל אינטל ישראל, אלכס קורנהאוזר, יצא אז מאושר מחדר הוועדה כשהוא לוחץ ידיים לחברי הכנסת: "זה יום מאושר עבורי, אני עובד על הפרויקט הזה שש שנים ואני משוכנע שזאת עסקה טובה מאוד גם לאינטל וגם למדינת ישראל. אם העסקה לא היתה טובה למדינה אז היא לא היתה טובה גם לאינטל. אנחנו נעסיק במפעל החדש למעלה מאלפיים עובדים חדשים ונשקיע במפעל יותר מ-3.5 מיליארד דולר".

צריך לקוות שהמדינה וגם ועדת הכספים, שהיו כל כך נדיבים עם אינטל, יעמדו כעת על המשמר וימנעו גל פיטורים גדול בקרית-גת.

"מה שטוב לאינטל, טוב בשביל המדינה" /images/archive/gallery/433/880.jpg
נותן העצותעמותת אומ"ץ הגישה השבוע ליחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרת ישראל תלונה נגד דן לנדאו, מי שהיה ראש לשכתו של יו"ר הכנסת ה- 16, ראובן ריבלין, בחשד כי ביצע לכאורה עבירות של מרמה והפרת אמונים במהלך תפקידו.

העמותה טוענת כי על פי ממצאי דוח מבקר המדינה, נטל לנדאו לידיו בעת כהונתו הבכירה בכנסת, כראש לשכתו של ריבלין, את הטיפול בענייני חברה בשם "מאסטרפלן", שנשכרה על-ידי הכנסת כדי לתת "שירותי יעוץ" לכנסת עבור "מרכז המבקרים", שהתוכניות לבנייתו הוקפאו לבסוף על-ידי יו"ר הכנסת הנוכחית.

בתלונתה טוענת אומ"ץ כי החברה לא עמדה בחובותיה, "אולם לנדאו אישר לה תשלומים בהיקפי ענק גם מעבר למה שסוכם מלכתחילה בחוזה, וגם בלא שביצעה את מה שהיתה מחויבת לבצע".

לטענת העמותה, "לנדאו נתן בעצמו או באמצעות עובדי כנסת שהיו כפופים אליו, את ההוראות לשלם את הכספים הללו, בידיעה שמדובר בהוצאת כספים לשווא". בתלונה מודגש עוד כי מיד עם פרישתו מהכנסת עבר לנדאו לעבוד בחברת "מאסטרפלן", שם טיפל באותם נושאים שבהם עסק קודם לכן מטעם הכנסת.

בתגובה ששלח לאחר פרסום דוח מבקר המדינה, הסביר לנדאו כי לנוכח העובדה כי הוא היחידי מבין עובדי הכנסת שצבר ניסיון בהכנת הפרויקט - הוחלט במינהל הכנסת למצוא דרך להמשיך את העסקתו באופן זמני כפרוייקטור להקמת מרכז המבקרים. לדבריו, היועצת המשפטית של הכנסת פסלה את האפשרות של העסקתו כעובד זמני מטעם הכנסת וגם האפשרות להעסקתו כפרוייקטור חיצוני נפסלה.

בהודעה לעיתונות שפרסמה עמותת אומ"ץ מוזכר גם המועמד לנשיאות, ראובן ריבלין: "עמותת אומ"ץ אינה מתייחסת בשלב זה לשאלה אם יו"ר הכנסת, המועמד כיום לנשיאות המדינה, ידע או היה מעורב במעשיו של ראש לשכתו, עוזרו האישי ואיש אמונו של יו"ר כנסת שפעל בשמו מטעמו ומסמכותו של יו"ר הכנסת, והיא מותירה למשטרת ישראל לעשות את עבודת החקירה להגיע לממצאים בדוקים".

עדיין לא מעורב בפרשת "מאסטרפלן". ח"כ ראובן ריבלין /images/archive/gallery/697/669.jpg
ייסורי הרב לאוהרב ישראל מאיר לאו פרש מהמרוץ לנשיאות ורץ לספר לחבר`ה. למרות שידיעות על פרישתו הצפויה של הרב התפרסמו במשך כל השבוע, דאג דוברו, איציק רט, להודיע בביפרים לכתבים על כך שהרב לאו פרש מהמרוץ רק ביום חמישי בלילה.

ההודעה המאוחרת לא קשורה, חלילה, בחיבוטי נפש וייסורים שפקדו את הרב לאו, אלא בתאוות הפרסום שלו. למחרת, יום שישי, נמרחה על פני עמוד שלם בידיעות אחרונות גרסת הרב. כמה ימים לאחר מכן פרסמה סיוון רהב-מאיר "ראיון בלעדי" נוסף עם הרב בערוץ 2.

שלושה ימים לפני פרסום ההודעה הרשמית היה האתר "דתילי" הראשון להודיע על החלטת הרב לפרוש מהמרוץ. דוברו של הרב מיהר להכחיש ואמר כי אין החלטה כזו. המסקנה: אין כל קשר בין אמינות לרבנות.

פורש ולא שוכח לספר. הרב ישראל לאו. צילום: ענת זכאי /images/archive/gallery/728/859.jpg
שבוע מקוצרמספרים על ראש הממשלה לשעבר, לוי אשכול, כי בשעה שהונחה בפניו הצעה לקצר את שבוע העבודה בישראל לשלושה ימים, הוא אמר שזה "יום וחצי יותר ממה שעכשיו עובדים".

השבוע הוכיחה הכנסת את דבריו כשהנהיגה שבוע עבודה של יום אחד. הסיבה: בגלל חג השבועות היא התכנסה רק ביום שני.

על הנבחריםאריק בנדר, האיש שלנו בכנסת, מסכם מדי סוף שבוע את השבוע שהיה במשכן: הצעקות במליאה, הוויכוחים בוועדות, התככים במסדרונות, הדילים במזנון והנבחרים שהכניסו עניין לחיים בכנסת.


http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/585/877.html
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group