לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' ורדראובן מ- רמת גן --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
רשם העמותות לשעבר בניו-יורק: נעלמו כספים - דרושה חקירה בארה"ב נגד אולמרט וטלנסקי  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת טלנסקי ופרשיות שחיתות של אהוד אולמרטעדכונים של נקים:

Hamas' satanic plan to eliminate hasveshalom thousands of our soldiers
ראשון 26.11.23 14:18

Le plan satanique du Hamas contre des milliers de nos soldats
ראשון 26.11.23 13:47

התוכנית השטנית של חמאס לחסל במכה ח"ו מאות אלפי חיילנו בעזה חס ושלום
ראשון 26.11.23 8:15

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מחלקה ראשונה
אורח
הודעהפורסם: חמישי 24.07.08 11:17    נושא ההודעה: רשם העמותות לשעבר בניו-יורק: נעלמו כספים - דרושה חקירה בארה"ב נגד אולמרט וטלנסקי

רשם העמותות לשעבר בניו-יורק: נעלמו כספים - דרושה חקירה בארה"ב נגד אולמרט וטלנסקימאת: עומר כרמון | | Nfc.co.il/blog/Omerc פרשת אולמרט-טלנסקי


[צילום: AP]


---------------------------------------------------------------------- ----------


ביניש התפטר מקרן החדשה לירושלים שבה מסובך אולמרט


---------------------------------------------------------------------- ----------

יועצו של טלנסקי גנב כסף מניצולי שואה

---------------------------------------------------------------------- ----------

תל-צור: טלנסקי ועו"ד מסר תיאמו גרסאות

---------------------------------------------------------------------- ----------
תחקיר בארה"ב טוען לאי-סדרים בהתנהלות עמותה בראשות אולמרט וטלנסקי נעלמו מעטפות מלאות בכסף שגוייס שגוייס בארה"ב ונועד למתן סיוע לקורבנות טרור

▪ ▪ ▪
ויליאם ג'וזספסון, ששימש כרשם העמותות במדינת ניו-יורק, אמר לעיתון האמריקני-יהודי, The Jewish Week, כי אין מנוס מפתיחת חקירה בארה"ב סביב התנהלות הזרוע האמריקנית של הקרן החדשה לירושלים.

ג'וזפסון אמר את הדברים לאחר שהתוודע לממצאי תחקיר של העיתון, המעלה חשדות חמורים לאי-סדרים כספיים בתקופה שבה אהוד אולמרט שימש כנשיא הזרוע האמריקנית; מוריס (משה) טלנסקי, שימש כגזבר; וצבי רביב, מקורבו של אולמרט, כיהן כמנכ"ל הקרן וכמי שניהל את העברות הכספים בין הזרוע האמריקנית לקופת הקרן בירושלים.

רבע מההכנסות - לצרכים מנהלתיים

בתחקיר נטען כי 271 אלף דולרים שהזרוע האמריקנית דיווחה כי העבירה לישראל בין השנים 2003-2006, נעלמו בדרך ואינם רשומים כאילו התקבלו בישראל.

בשנת 2004 הועברו לישראל 1.15 מיליון דולרים. אך הקרן החדשה לירושלים דיווחה על כך רק לאחר שרשם העמותות איים לנקוט בצעדים מכיוון שהעמותה משתמשת ברבע מהכנסותיה לצרכים מנהליים. בנוסף, הזרוע האמריקנית לא קיימה מעולם ישיבות הנהלה, כמתחייב לפי החוק האמריקני.

כסף לנפגעי טרור נעלם

התחקיר עסק בנוסף במסע התרמה שערך אהוד אולמרט בארה"ב באוקטובר 2002, בקרב בני קהילות נוצריות-אוונגליסטיות.

במהלך מסע ההתרמה, שהתקיים בשיאה של מתקפת טרור פלשתינית, הובטח לתורמים כי הכסף מיועד לנפגעי טרור בישראל. חלק ניכר מהכסף נתרם במעטפות מלאות בכסף מזומן.

מבדיקת העיתון עולה כי במהלך המסע הותרמו כמיליון דולרים. אולם רק כשני מיליון שקלים הועברו לישראל. בסופו של דבר, הכסף לא הועבר לקורבנות הטרור ובקרן החדשה לירושלים עדיין לא הוחלט איזה שימוש ייעשה בו.רשימות נוספות: פרשת אולמרט-טלנסקי
אולמרט ונציגיו: מוכנים לפוליגרף / רותי אברהם

מנסים להפוך החוקרים לנרדפים / איציק וולף

מזוז, לפרקליטי אולמרט: כולם לפוליגרף / רותי אברהם

מסמך: עדות אהוד אולמרט במשטרה (2) [23.05.08] / אהוד אולמרט, עדות במשטרה

מסמך: עדות שאול אולמרט במשטרה [01/07/08] / שאול אולמרט, עדות במשטרה
נוצר: 24/07/2008 | עודכן: 24/07/2008
http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-168709-00.html?tag=12-19-05
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

מחלקה ראשונה
אורח
הודעהפורסם: חמישי 24.07.08 11:21    נושא ההודעה: יחזקאל ביניש התפטר מקרן החדשה לירושלים שבה מסובך אולמרט

ביניש התפטר מקרן החדשה לירושלים שבה מסובך אולמרטמאת: יואב יצחק | | Nfc.co.il/blog/Yoav פרשת אולמרט פרשת אולמרט-טלנסקי


ביניש, ביניש. [צילום: בוצ'צ'ו]


---------------------------------------------------------------------- ----------

ביניש, אולמרט. מאזן אימה.
גנבי הקרדיטים
יואב יצחק
מרדכי גילת, אמיר אורן וגידי וייץ מפרסמים כזבים * מבקר המדינה הוא שחשף את פרשת מרכז ההשקעות ולא עיתון הארץ * יומני אולמרט שהובילו לחקירה החדשה מצויים בידי המשטרה מנובמבר 2007 ולא ממרס 2008 עקב פעילות, כטענתם, של גילת ושל וייץ...
לרשימה המלאה


---------------------------------------------------------------------- ----------
> מאזן אימה בין אולמרט לביניש
> עו"ד ביניש מגיב באמצעות דוברת הנשיאה ביניש...

עו"ד יחזקאל ביניש שימש מורשה חתימה ההתפטרות נעשתה במפתיע ומבלי למסור הודעה רשמית לציבור על-פי החשד, כספים שגייס מוריס טלנסקי עבור קרן זו מצאו דרכם לידיהם של אולמרט, שולה זקן ואורי מסר

▪ ▪ ▪
עו"ד יחזקאל ביניש, בעלה של נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, התפטר במפתיע מתפקידו כחבר בוועד המנהל של הקרן החדשה לירושלים. דבר ההתפטרות נודע עתה ל-Nfc - כמה שבועות לאחר שהחלה החקירה בפרשה החדשה נגד ראש הממשלה, אהוד אולמרט. לטענת דובר הנהלת הקרן, ההתפטרות נעשתה לפני כחודש וחצי (30.03.0Cool.

ל-Nfc נודע, כי חקירת המשטרה בפרשה החדשה נגד אולמרט, מסתעפת, בימים אלה, גם לפעולות שבוצעו בכספים שגוייסו על-ידי משה (מוריס) טלנסקי, ששימש כמנהל הקרן המקבילה בארה"ב. על-פי החשד, כספים שגוייסו על-ידי טלנסקי למען הקרן בישראל, הועברו לידיהם של אולמרט, שולה זקן ועו"ד אורי מסר. המשטרה טרם חקרה מי מאנשי הקרן החדשה לירושלים ולא ברור אם תחקור פעולות בעייתיות שבוצעו בקרן.

עו"ד ביניש שימש בתפקיד בכיר בקרן - שהוקמה על-ידי אולמרט ואנשיו, עוד מהתקופה שבה כיהן אולמרט כראש העיר ירושלים. ביניש, שמונה ביום 25.07.2000 לחבר הוועד המנהל, נמנה עם מורשי החתימה הבודדים בקרן הפועלת בישראל, שמקורותיה הם, בין היתר, מהקרן התאומה שהוקמה כדי לשמש מקור לגיוס כספים.

טלנסקי היה אף הוא מורשה חתימה בקרן בארה"ב. בתקופה האחרונה, לאחר שחוקרי המשטרה החלו לבדוק פעולות שונות שביצע טלנסקי עבור גורמים שונים, לרבות אולמרט והקרן החדשה לירושלים, התפטר ביניש מהקרן. דבר התפטרותו ונימוקיו לא פורסמו רשמית, כיאה לקרן הפועלת למען הציבור.

על אי-הסדרים הכספיים בקרן ושיטת גיוס הכספים, וכן על מערכת היחסים המוזרה בין מנהל הקרן, צבי רביב (עד לפני כשנתיים), לבין אולמרט, דווח ב-2006 בהרחבה על-ידי העיתונאית איילת פישביין.מאזן אימה בין אולמרט לבינישכפי שהצגנו כאן מספר פעמים, בין אולמרט לבין נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, קיימת מערכת יחסית הנראית יותר ויותר כ"מאזן אימה". מצב זה נמשך שנים רבות, עוד מתקופת כהונתה של ביניש כפרקליטת המדינה, וכשנמנעה, באופן מוזר למדי, מהגשת כתב אישום נגד אולמרט בגין פרשת החשבוניות הפיקטיביות.

עובדה נוספת הראויה לציון: המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד דוידה לחמן-מסר, רעייתו של עו"ד אורי מסר, שהינו אחד החשודים המרכזיים נגד אולמרט, מקורבת לבני הזוג ביניש, ואף התמחתה ועבדה במשרדו של עו"ד ביניש.

בשנה האחרונה תוקפת ביניש בחריפות את שר המשפטים, פרופ' דניאל פרידמן, אך היא נמנעת ממתיחת ביקורת נוקבת על אולמרט - למרות שהוא האיש שמינה את פרידמן לתפקיד שר המשפטים, כדי שיוביל את הרפורמות להן מתנגדת ביניש. ובמילים פשוטות: מאופן התנהלותה עולה חשש, כי ביניש חוששת מידו הארוכה של אולמרט.

עו"ד ביניש הסתבך בשנים האחרונות כמה פעמים בפלילים. הוא ביצע עבירות מס ועבירות על חוק העונשין בעמותת התזמורת הסימפונית ירושלים, ורק בזכות מעמדה של רעייתו הוא ניצל מכתב אישום שהיה עלול לשולחו לכלא לשנים רבות.


עו"ד ביניש מגיב באמצעות דוברת הנשיאה ביניש...עו"ד יחזקאל ביניש התבקש על-ידי Nfc, עוד בטרם פורסמה הרשימה כאן, למסור את תגובתו, אך הוא סירב. זמן קצר לאחר מכן הוא בחר להשתמש בשירותיה הטובים של דוברת בית המשפט העליון, איילת פילו, ומסר לנו את תגובתו. מיותר כמעט לציין כי השימוש בדוברת, לצרכיו האישיים, הינו פסול ובלתי ראוי.

להלן תגובת עו"ד ביניש, כלשונה (ציטוט):

בתגובה על הכתבה שפרסמת ברצוני להעמיד דברים על דיוקם:

אכן הייתי חבר הועד המנהל בקרן החדשה לירושלים הרשומה בישראל, ובעל זכות חתימה שנייה כמו חברי ועד נוספים כנדרש על-פי התקנון.

מעולם לא הייתי חבר בכל קרן אמריקנית כלשהי לרבות קרן ירושלים בארצות הברית שהיא גוף משפטי נפרד ולא שלוחה של הקרן הישראלית.

אין לי ולא היה לי כל קשר עסקי או אחר עם הה"ה מסר, טלנסקי (אותו כלל איני מכיר) וגם לא עם מר אולמרט. מר מסר לא היה קשור כלל לקרן ירושלים החדשה בכל תקופת היותי בה חבר.

מאז פרשתי בפברואר 2003 מתפקידי כיו"ר התזמורת הסימפונית ירושלים נפסק גם הקשר היחיד שהיה לי עם מר אולמרט, קשר שהיה אך ורק בעניינה של התזמורת, ולא היו לי כל קשרים אחרים כלשהם עמו.

פרשתי מקרן ירושלים החדשה לפני מספר שבועות בשל ירידה חדה בפעילות הקרן בירושלים והודעתי על כך בכתב באותו יום למנהל הקרן. למיטב ידיעתי פרשו באותה עת חברים נוספים מאותה סיבה.

על הפרשה הנכחית למדתי רק ממה שפורסם באמצעי התקשורת ואין בינה ובין פרישתי מן הקרן כל קשר.
רשימות נוספות: פרשת אולמרט + | פרשת אולמרט-טלנסקי
אומ"ץ: לחקור מימון המלון בארה"ב לאולמרט / איציק וולף

בורובסקי מעריך: כתב אישום נגד אולמרט / יואב יצחק

משה רייך - "הכל מקווה נייעס"; שפטל - שקר וכזב / עידן יוסף

הטקטיקה של אולמרט; הטעות הגדולה של מזוז / יואב יצחק

הם מתחילים למצמץ / אפרי הלפרין

פרשת אולמרט / רות ביקסון

רות ביקסון - אדריכלית, הממונה על מחלקת הרישוי בעיריית ירושלים. פעלה בשנת 2005-2004 לסייע לאולמרט וליזמית (אלומות) להשיג אישורי בנייה, שלא כדין, בפרויקט כרמיה בירושלים. גם היא הופעלה על-ידי מהנדס העיר, אורי שטרית.

מי ומי בפרשה:
אהוד אולמרט אוסנת פוסט אורי מסר אורי שטרית אילה חסון אלומות מג הנדסה בע"מ אמיר אורן אמנון דנקנר גיל מסטיי דניאל פרידמן יהושע פולק יוחנן דנינו יעקב בורובסקי ירון זליכה כרמיה מיכה בן-נון מיכה לינדנשטראוס מני מזוז מרדכי גילת נחום ברנע רות ביקסון תמי בן-דוד
נוצר: 12/05/2008 | עודכן: 12/05/2008http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-162030-00.html?tag=12-20-51
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת טלנסקי ופרשיות שחיתות של אהוד אולמרט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group