מחבר הודעה
חיים יטיב
הודעהפורסם: שני 15.06.09 7:56    נושא ההודעה: משרד הבריאות הפעיל סלקציה ועקרונות אגניסטים על ניצולי השואה שהגיעו לארץ, "עצבים רופפים"

משרד הבריאות הפעיל סלקציה ועקרונות אגניסטים-אויגניסטים על ניצולי השואה שהגיעו לארץ,"עצבים רופפים" כתבה בעתון הארץ של יותם פלדמן מתארת את הפרשה ומובאת כאן במלואה.

חשוב לציין כי התורה האגניסטית אשר היתה מאבני היסוד של הנאציזם פותחה ואומצה בעיקר דווקא בארצות הברית בה אף חוקקו מספר חוקים אגניסטים בשנות ה-30 . רוקפלר היה מגדולי התומכים בתורה האגניסטית, ומוסדותיו אף מימנו הפצת התורה האגניסטית בארופה בכלל ובגרמניה בפרט עד ערב המלחמה.

מניעים אגנסטים של סלקציה התחבאו גם לכאורה מאחורי פרשת "הגזזת" והקרנת ילדי המזרח בקרני X בין היתר לעקר אותם באמצעות מכונות אמריקאיות, על בסיס ניסיון שהצטבר בארה"ב בתחום.
סלקציה זו באה לידי ביטוי קודם לכן בעליה הסלקטיבית לארץ בה נקטה הסוכנות היהודית, סלקציה אשר הזכיר אייכמן עצמו בדבריו לעיתון לייף.
הכתבה בעיתון לייף באנגלית מצורפת כאן:
http://www.nakim.org/pic/eichmandeallife4.pdf

כמו כן ניתן לעיין כאן כיצד אהוד אבריאל מועד ההצלה של הסוכנות היהודית ולימים יד ימינו של בן גוריון מתאר בספרו את המפגש שלו עם אדולף איככמן והצרחות של אייכמן עליו על כך שהם מעכבים משלוח יהודים לארץ ישראל בגין התעקשותם לקחת רק צעירים.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=268082

לאט לאט נחשפים כל הזוועות שהונהגו על ידי שלטון מפא"י בראשית קום המדינה.
הכתבה מתארת באיזה "אנושיות" טיפלו בארץ בבעיות הנפשיות של ניצולי השואה. לא קשה להבין עתה את השורש לפשר התנהגותם האכזרית עד היום של שרותי הרווחה והבריאות של מדינת ישראל עם משפחות מצוקה.

מתוך הכתבה:
"הפסיכיאטרים היהודים שבאו מגרמניה בשנות ה-30 הביאו איתם את התורה האויגנית של השבחת הגזע, והנהיגו טיפולים קשים בהלם חשמלי, הזרקת אינסולין ואף לובוטומיה. בשנות החמישים הם זילזלו בבעיות נפשיות של ניצולי שואה והאשימו אותם בסחטנות. מחקר חדש חושף פרק אפל על ראשית הענף בארץ"
click to enlarge

click to enlarge


click to enlarge


click to enlarge

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group