לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים נחנו מה מ- מודיעין עלית --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
בלשכת עוה"ד דורשים: להעמיד את השופטת ורדה אלשיך לדין משמעתי  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

Jacob Clynick 14 years old from Michigan died on june16,2021 3 days after Pfizer 2nd shot
שני 21.06.21 13:57

ילדים עלולים למות מפרוטאין הספייק הנפלט מהמחוסנים בבתי ספר ובבית
שישי 18.06.21 20:03

Police investigate suspicions of corruption in Israel health ministry
שלישי 08.06.21 18:31

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מגלובס
אורח
הודעהפורסם: שישי 27.01.12 15:21    נושא ההודעה: בלשכת עוה"ד דורשים: להעמיד את השופטת ורדה אלשיך לדין משמעתי

בלשכת עוה"ד דורשים: להעמיד את אלשיך לדין משמעתי
במחוז ת"א בלשכת עוה"ד דורשים מנציב תלונות הציבור על שופטים, משר המשפטים ומנשיאת העליון לפעול נגד השופטת ורדה אלשיך, בגין טענות ל"שיפוץ" פרוטוקול דיון ■ אלשיך לעורכי דין שנכחו היום באולמה: "אני בטוחה בדרכי"
26/01/2012, 11:57
שלח תגובה במייליובל יועז

פרשת השופטת ורדה אלשיך והפרוטוקול המשופץ לכאורה עוברת לשלב הבא: מחוז תל-אביב בלשכת עורכי הדין פנה היום (ה') לנציב תלונות הציבור על שופטים, אליעזר גולדברג, בדרישה לפתוח בבירור נגד השופטת. זאת, לאור ההבדלים המשמעותיים שהתגלו בין פרוטוקול הדיון המקורי שהתקיים באולמה בספטמבר 2011, לבין הפרוטוקול ה"משופץ" שצורף לתלונה שהגישה הנהלת בתי המשפט לוועדת האתיקה בלשכה נגד עו"ד רפאל ארגז.

מדובר בדיון שהתקיים באולמה של אלשיך בספטמבר 2011 בעניין כינוס נכסיו של אברהם יעקובסון. חובותיו של יעקובסון עומדים על כ-36 מיליון שקל, והנושה העיקרי שלו הוא בנק הפועלים. עו"ד ארגז נשוי לנושה נוספת של יעקובסון, ובאותו דיון ביקש להתמנות למנהל מיוחד בתיק.

הדיאלוג בין אלשיך לעו"ד ארגז בדיון היה חריף, ולאחר שאמרה לו כי אם יטען יחויב בהוצאות, משך ארגז את בקשתו. בהמשך הדיון התפתח דין ודברים סוער באולם, נוכח טענתה של אלשיך כי ארגז הסתיר ממנה מידע בדבר עמדתו המעודכנת של בנק הפועלים בתיק.

אלשיך הכתיבה לפרוטוקול דברים חריפים נגד ארגז, ואף הודיעה כי הפרוטוקול ישמש לצורך הגשת תלונה נגדו לוועדת האתיקה בלשכה מטעם הנהלת בתי המשפט. אלא שעותק הפרוטוקול, שצורף לתלונה, כלל 36 שינויים ותוספות ביחס לפרוטוקול המקורי, שעותק ממנו קיבל ארגז מהקלדנית של אלשיך כחצי שעה לאחר תום הדיון. לכן יכול היה ארגז לערוך השוואה מפורטת בין הפרוטוקול המקורי לזה ה"משופץ", ובעקבות זאת פנתה הלשכה להנהלת בתי המשפט וביקשה הבהרות לכך.

במקביל לפנייתה של הלשכה לנציב גולדברג, פנה יו"ר ועד מחוז תל-אביב בלשכה, עו"ד אפרים נוה, לשר המשפטים, יעקב נאמן, ולנשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, כדי שאלה ישקלו להורות על העמדתה של אלשיך לדין משמעתי בפני מותב מיוחד של בית הדין המשמעתי לשופטים, ואף ישקלו להעלות בוועדה לבחירת שופטים הצעה להעביר את אלשיך מכהונתה.

"רואים בחומרה"

פנייתה של לשכת עורכי הדין לנציב, לשר ולנשיאת העליון נעשתה בעקבות החלטה חריפה שהתקבלה אתמול (ד') בישיבת ועד מחוז תל-אביב בלשכת עורכי הדין, ולפיה הוועד "רואה בחומרה" את הפערים שהתגלו בין שני הפרוטוקולים ומבקש למצות את הליכי הבירור בעניין.

במקביל, התכנסה אמש גם ועדת האתיקה המחוזית, והחליטה לגנוז את התלונה שהגישה אלשיך, באמצעות הנהלת בתי המשפט, נגד עו"ד ארגז.

במכתבו לנציב גולדברג כתב יו"ר ועד המחוז,עו"ד נוה, כי "על פניו נראים השינויים בפרוטוקול לא כתיקונים תמימים, אלא כמכוונים לבסס הגשת התלונה נגד עו"ד ארגז ולגרום לוועדת האתיקה להחמיר עמו".

לדבריו, "לחומרת המעשים מתווספת העובדה שהשופטת הנכבדה נושאת גם בתפקיד ייצוגי, מתוקף כהונתה כיו"ר נציגות השופטים הארצית, ואמורה לשמש דוגמה לשופטי ישראל".

גיבוי לאלשיך מהנהלת בתי המשפט: "כלי התקשורת נותנים במה לגורמים אינטרסנטיים"

השופטת אלשיך המשיכה היום לקיים דיונים כסדרם. מספר עורכי דין פנו אליה באופן לא פורמלי, במטרה לחזק את ידיה נוכח הפרסומים בעניינה. אלשיך אמרה להם כי היא בטוחה בדרכה, וכל שיש לה הוא "היושר האישי" שלה.

באורח יוצא דופן פירסמה אמש הנהלת בתי המשפט הודעת תמיכה באלשיך, שכללה גם ביקורת חריפה על עו"ד ארגז, שנגדו הוגשה תלונתה. לדברי הנהלת בתי המשפט, הפרסומים בפרשה מסיטים את תשומת-הלב מהעבירות האתיות שביצע לכאורה ארגז.

בהודעה נמסר כי "יש להצטער שכלי התקשורת נותנים במה לגורמים אינטרסנטיים המבקשים להסיט את דעת הקורא מלב העניין - החלטת השופטת העוסקת בהפרות האתיות לכאורה שביצע עו"ד ארגז".

עוד נאמר כי בפרוטוקול המדובר, שלגביו עלה חשש כי "שופץ", "מעולם לא נערכה הגהה, והוא לא נחתם כדין, אלא בחתימה גרפית על-ידי הקלדנית. עו"ד ארגז קיבל אותו בדרך לא מקובלת במזכירות, בהיותו עדיין טיוטה ובטרם נחתם רשמית כדין. הפרוטוקול הרשמי הועבר גם הועבר אל עו"ד ארגז ועוד באותו היום".

לדברי הנהלת בתי המשפט, "עו"ד ארגז לא ביקש לתקן את הפרוטוקול עד שלשכת עורכי הדין פנתה אליו. עד מועד זה לא התקבלה בהנהלת בתי המשפט שום פנייה מטעם לשכת עורכי הדין, גם זאת בניגוד מוחלט לפרסומים. בנסיבות אלה, חבל שהתקשורת נותנת במה לאותם גורמים ומסייעת בכך לפגיעה בבית המשפט".


http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000719290
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group