לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים נחנו מה מ- מודיעין עלית --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מעשים חמורים בבחירת שופטים,חכ איתן מבקר בחריפות בית המשפט,מאוכזב מאדישות העם כלפי השחיתות  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

Kinder können an der Spike-Protein sterben
רביעי 23.06.21 21:29

Children may die from spike protein expelled by the vaccinated
רביעי 23.06.21 19:40

Jacob Clynick 14 years old from Michigan died on june16,2021 3 days after Pfizer 2nd shot
שני 21.06.21 13:57

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ערוץ שבע
אורח
הודעהפורסם: שישי 13.07.07 8:53    נושא ההודעה: מעשים חמורים בבחירת שופטים,חכ איתן מבקר בחריפות בית המשפט,מאוכזב מאדישות העם כלפי השחיתות

מעשים חמורים בבחירת שופטים
ח"כ איתן מבקר בחריפות את בית המשפט, מאוכזב מאדישות העם כלפי השחיתות וחש מחוייבות כלפי העקורים. ראיון.
שמעון כהן


בימים בהם מערכת המשפט כמרקחה, שר המשפטים יוזם ומקדם רפורמות שעשויות למזער את כוחו של בית המשפט העליון, ועדה לבחירת שופטים מפרסמת את החלטותיה, מאבד הציבור בישראל את האמון במערכת המשפט. למעלה משישים אחוזים איבדו את האמון במערכת המשפט, למעלה מעשרים אחוזים סבורים שכדי לנצח במשפט יש צורך לשחד שופטים, ולמעלה משלושים אחוזים סבורים שמערכת המשפט הישראלית מושחתת. חבר הכנסת מיכאל איתן אינו חש חלק מאותם אחוזים המתייחסים את בית המשפט הישראלי כאל מוסד מושחת, אך הוא בהחלט מבין את הציבור שמאבד אמון במערכת המתנהלת בחשאיות מחשידה, נגועה באינטרסים וחסרת ביקורת ועכבות.

בראיון לערוץ 7 אומר איתן, חבר ועדת החוקה והמשפט של הכנסת והועדה לביקורת המדינה, ומי שבעבר היה חבר בוועדה לבחירת שופטים, כי כשדלתות הוועדה נסגרות נעשים מאחוריה מעשים חמורים ביותר, כהגדרתו. "אין בוועדה לבחירת שופטים שום משקל משמעותי לכישרונות וליכולות", הוא קובע.

בפרק הראשון של הראיון מנמק איתן את דעתו הנחרצת נגד התנהלות בית המשפט ואף מציע הצעות לתיקון.טוען וידאו...

לצפיה בסרטים נוספים


שנים פרלמנטאריות רבות עמל חבר הכנסת איתן למען הפרדת הון ושלטון. כעת כששמעון פרס נבחר למרות התרומות, ברק נבחר למרות העמותות ואולמרט יציב למרות החשדות, הוא חש אכזבה,בעיקר מהציבור,שכן גם כעת הוא יכול להעריך ששרון, למרות שמשפחתו "הייתה המושחתת ביותר מאז קום המדינה", היה זוכה בארבעים מנדטים, ובכל זאת הוא מוצא נחמה בכך שהעלה את הנושא לתודעה הציבורית.


טוען וידאו...

לצפיה בסרטים נוספים


שנתיים אחרי עקירת הישובים היהודיים מרצועת עזה וצפון השומרון חש איתן,כמי שתמך במהלכי ה"התנתקות" חובה מוסרית לעסוק בשיכונם המחודש ובמחיקת תיקיהם המשפטיים של המפגינים נגד העקירה.

לתדהמתו כשהוא משווה בין ההתעלמות המשפטית כלפי מחאות סטודנטים ומחאות נוספות למחאות הכתומים הוא חש באיפה ואיפה קיצונית. העלמת עין למול הקפדה קיצונית ודקדקנית בפרטי החוק.

איתן מספר על ניסיונו לקדם הצעת חוק שתקל על שיכונם מחדש של העקורים בישובי קבע שיוקמו בחבל לכיש. ניסיון שנתקל שוב ושוב בחומת אטימות קשיחה.

ואם כבר הזכרנו את עמדתו בעד ההתנתקות, בפרק זה של הראיון הוא גם מספר לנו את דעתו העכשווית בסוגיה. יש שיופתעו לשמוע אותה.


טוען וידאו...

לצפיה בסרטים נוספים


בפרק האחרון מתייחס איתן מעט גם לסוגיות פוליטיות כמו מאבקו המעט תמוה של חבר הכנסת סילבן שלום ביו"ר מפלגתו בנימין נתניהו, לתפקיד שהיה רוצה לקבל בממשלת נתניהו, אם אכן תוקם כזו, וגם נשמע סוף סוף מניין צצה בלשונו ה-ר` המתגלגלת הזו שהפכה לסמלו המסחרי ואיך היא הייתה לו לרועץ עד כדי כך ששוטר רשם לו רפורט בגלל אותה ר`.http://www.inn.co.il/News/News.aspx/164704
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הגדלי

הצטרף: 20 מרץ 2008
הודעות: 19
יישוב: עין-שמר


הודעהפורסם: שישי 02.05.08 10:51    נושא ההודעה: נשמע "מבריק"? כמו "מערכת המשפט עושה צדק עם..."

הסיפור שהמגשרים הם "גילדה של אנשים ישרים" כבר לא "עובד עלי".

כמו שהשופטים הם אבני הביניין של בימ"ש, כך גם המגשרים לגישור. וראה הפלא האנושי- האמון של הציבור בבימ"ש = הוא מושפע בקו ישיר עם שחיתות השופטים. כך - שחיתויות שיתגלו אצל המגשרים = יפעלו עם אמון הציבור באותה הדרך.

כאשר מגשרים לא "יישרו קו עם החידושים בעולם המשפט העולמי"- הם יהפכו לפחות ופחות רלוונטים. ובדיוק כמו שב"לשכות המשפטיות לסיוע חינם" קיים היום מצב אבסורדי שעוברת שנה מהגשת הבקשה לייצוג ועד שמישהו מזמין את המבקש/ת לשיחת הכרות "עם התיק" -ויותר נשים פונות ומקבלות סיוע משפטי חינם - כך יקרה עם "חברות הגישור למיניהן". ניקח לדוגמא את המלצות וועדת "שניט" לשינוי "חוק חזקת הגיל הרך" בגירושין, שהוא בא וקובע "סטנדרד" נמוך מאוד לבימ"ש לענייני משפחה, ונוצר מצב אבסורדי של זוגות ש"עושים שנים של משפטי שנאה ושטנה, - אבל אפילו לא פותחים תיק ברבנות לנושא הגירושין... וכך הופך הליך הגט שהוא קל - ל"הליך שמצריך הישענות על מומחה בשכר גבוה". שכר המגשרים גם הוא לא יקבע לפי מחירי הלחם מלפני 5 שנים.

השבועות הבאים, עד לחג ל"ג בעומר- יאמרו לציבור הלקוחות ולחברת ההורים של ישראל מה טיבו של מגשר וכמה אמון אפשר לתת בו.

לדעתי - מכיוון שבני אדם ורמת המחשבה שלהם היא המשאב הגדול של מדינת ישראל - כשם שמצב עורכי הדין ולשכת עורכי הדין - כך יהיה גם מצב המגשרים, שיהפכו לחברי "גילדה סגורהשל אלפי חברים חדשים כל שנה".

_________________
כשם שמי שנוטל הרואין החל בעישון סיגריות, כך הגונב מ"קופה קטנה"- יגיע לשוד והעלמת מס גדולים.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ כתובת AIM MSN Messenger

איתן קשקשן !
אורח
הודעהפורסם: שישי 16.05.08 2:52    נושא ההודעה: כשהיה חכ' איתן יו'ר ועדת חוקה,חוק ומשפט, הוא לא פעל כחוק עם עובדות פליליות

חכ' מיכאל איתן קיבל ממני עובדות חד משמעיות שמחשידות בפלילים: שופטים, מנהליהם ועובדי ציבור נוספים, אך בהיותו ראש וועדת חוקה, חוק ומשפט, לא-פעל על פי החוק והסמכויות שניתנו לו, היות והקשקשן הזה גם פחדן !!!
(בין החשודים בפלילים היו גם אהרון ברק ושותפיו שהרתיעו את איתן הקשקשן)

מוטב לאיתן הקשקשן שישמור את האנרגיה שלו כדי לשמור על כיסא בכנסת על ידי
התמקדות בנושאים אחרים !

קשקשנים רבים כמוהו ראינו כבר: בזמן אמת הם הופכים לשפנים ושותקים
כמו דגים...!

יוסי אגמון
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אשמעך

הצטרף: 30 מאי 2008
הודעות: 4
יישוב: עין שמר


הודעהפורסם: שישי 30.05.08 20:19    נושא ההודעה: שבת שלום לח"כ איתן - ולקשקוש הלבוש

ל"עבודה" על ברק אהוד.
עוד אנו דנים בשחיתות מערכת המשפט, והינה כבר סטינו לעניין הקשר בין "לא נבחרי ציבור(אלא של המפלגות שלהן)" - לבין השופטים שיושבים בדין ודנים בבימ"ש את המנהיגים המפלגתיים שלנו.

מר ח"כ אין כבל - שכינית אותו "איתן קשקשן" - הוא "יקיר מפלגת העבודה" והיו"ר ראש של סיעתה בכנסת, כיד ימינו של הח"כ שר הביטחון אהוד ברק... אך מתברר שחתול שחור עבר ביניהם לאחרונה - ולא כשר מר כבל היה יו"ר ועדת החוקה והחוק בכנסת. אז הוא "פחד להפליל ולנדות חבר למפלגה" כמו אהוד ברק. היום הוא שואף להיפטר ממנו כי- נראה לרבים במפלגת העבודה, שברק אהוד, כמו אהוד אולמרט - הורס את תשתיות מפלגתו...

אך יש לניח שהדברים קורים ומתגלגלים כך עכשיו, ונקווה שהשינוי באמון הציבור למערכת המשפט , לא תהיה התעלמות ממחדליהם אלא גם מאופיים הר, והציבור צריך לדעתי- להתערב במלחמת שביניהם , כדי להכריע את הכף - לטובה. טעות קורית- פעם.
גם אנכי - הייתי כאן בכינוי "הגדלי" ועל דברי הגבת כאן. אך משום מה - "האוטומט של ההתחברות לאתר" הפסיק לקבל אותי כהגדלי - אז הערב הקדשתי כשעה להרשמה מחדש, וחוזר להגיב כאן.

לפני ימים מעטים קראנו בעיתונים, ומוזר- זה לא הופיע בשום פירוט בחדשות בטלויזיה- שמר אהוד אולמרט לא יבוא לדיון בעניינו בבימ"ש העליון, בעתירה שהגיש בעניין העדות של טלנסקי - משום שאם יבוא , הוא ימצא את מי שתבעה אותו לפני שנים כפרקליטת מחוז ת"א, השופטת עדנה ארבל מהרכב בימ"ש העליון שידון בכך. אני הייתי סבור כי כבוד השופטת העליונה תפסול את עצמה בגלל "חשד למשוא פנים והיפוכו" שיש לראות בעמידתה כשופטת בעניין זה....

בזמנו - זוכה מר אולמרט מכל אשמה בתיק שתבעה הגברת ארבל - וכעת כנראה שאפשר לפרש את החלטתה - כאילו היא גזרה "דעה מוקדמת כנגדו" לכאורה.
כך קורה שכיום נזקקים פרקליטי אהוד אולמרט - לדרוש מבימ"ש העליון לאחר אישור דחיית העדות הנגדית לטלנסקי - את הקדמת החקרה הנגדית- כדי שתבוצע כנראה לפני יציאתו של מר אהוד אולמרט כראש הממשלה- לארה"ב ...

הגברת ארבל היא גם עדיין אשתו של כבוד הפופט בדימוס דן ארבל, שהיה נשיא בית הדין הגדול האזרחי לענייני ביטוח לאומי ודיני עבודה...כאשר גברת ארבל היתה תובעת ומנהלת הפרקליטות בת"א - בעלה היה שופט , הבכיר ביותר בבית הדין לענייני עבודה וביטוח לאומי...למרות זאת - אף אחד מהם לא התפטר.

השחיתות של אהודברק ואהוד אולמרט יש בה בסיס משותף - מכנה משותף, והוא שחיתות נבחר ציבור. אך אנו פה דנים בשחיתויות של שופטים.
לא אנסה אפילו לנתח או להביא סטטיסטיקות של התביעות בהן הגישה הפרקליטה הראשית ארבל, והצלחתה - אל מול השחיתות של האיפה ואיפה שכבודה נוקטת גם כעת בהיותה, שופטת בימ"ש עליון.

_________________
אתה יכול לרמות אדם אחד - פעם אחת,
אך אינך יכול לרמות את כל בני האדם- כל הזמן.
(אברהם לינקולן)
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

השומרונית
אורח
הודעהפורסם: שישי 04.07.08 8:01    נושא ההודעה: מיכאל איתן - חול חול ואין מה לאכול

לא מיכאל איתן ולא מישהו בכנסת הנוכחית, כולל שר המשפטים, ולא נשיאת בית המשפט העליוון ואולי גם לא מבקר המדינה יכולים לפזר את הסרחונות בבתי המשפט, כי לא רק ש"אין אסיר רואה ממקום מחבושו" אלא ה"אסירים במקום מחבושם רוחצים אחד את ידי השני ואין להם ענין להתנקות".

פניתי למיכאל איתן בעבר, הוא אמר ש'יפה שאני חושפת בפניו את הדברים הקשים, אבל לדעתו עלי לפנות למבקר המדינה'.

פנייה למבקר המדינה מפנה אותי שוב לבית המשפט כי הם לא מתערבים במה שנעשה שם, אולי בגלל שאני כאזרחית קטנה פונה אליהם והמשקל שלי קל כנוצה. לבד אזרח לא יכול לפעול ולא לעשות דבר, ההיפך, האזרח שמתלונן הופך להיות מאויים, ושופט יכול להפעיל את סמכותו לכל הכיוונים כדי להציק לאותו אזרח.

יש לי ערעור שמתעכב בכוונה על ידי השופט פרקש 4 חודשים, מסתבר שיש קשר הדוק בינו לבין עו"ד חייקין שמייצג מועצה, וקשר נוסף הדוק עם הפרקליטות. מתוך הדברים רואים שכולם פועלים יחד. מאחורי התכתובת אני בטוחה שיש התקשרויות טלפוניות, העברת דעות, המלצת המלצות, וכולם מרשים לעצמם לרמוס ברגל גסה את החוק ממרום כסאם ומעמדם ללא בושה וללא יראה כלפי מעמדם שלהם ומה מחייב אותם המעמד הזה.

אני שואלת את נקים, תקופה ארוכה אתה פועל בשטח בהתנדבות, יש לך עכשיו יותר משמץ של מושג מה קורה, אתה כבר בתוך העניינים, ללמעשה אתה הדובר היחיד למרות שאמרת שגם פרופ' אמזלג (?) קשור אליך. למה אתה לא מקים עמותה, קבוצת חברים מסודרת שתעבוד בצורה רצינית בהתחלה בהתנדבות ואח"כ מתרומות של אזרחים רבים שנקעה נפשם מהמושחתים בשלטון ובבתי המשפט ? מתי כבר נשמע ממך את הבשורה הזאת ? הרי האתר מתקדם יפה, הפורום זו מתנה אמיתית לכותבים, אתה עושה עבודה קשה ביותר - תתקדם, ולדעתי גם מישהו מהתקשורת צריך לעזור לך ולהתחיל לחשוף דברים (יש לי הרושם שהתקשורת פוחדת ומצניעה ומסתירה מהציבור את האמת על גודש השחיתות כאן בארץ במערכת המשפט).
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 945


הודעהפורסם: שישי 04.07.08 16:47    נושא ההודעה: בתשובה להערות של שומרונית.

בתשובה להערות של שומרונית, הוקמה עמותה אך בשלב זה אין לנו עניין וזמן להתעסק בכספים.

הדברים הולכים לאט בעיני רבים אך אם מסתכלים בפרספקטיבה של הזמן, תוך פחות משלוש שנים מאז שהוקם האתר של נקים צלל אימון הציבור בבתי המשפט בצורה חדה ובעשרות אחוזים. זהו ההישג החשוב ביותר היות וללא מודעות הציבור לכך שמערכת המשפט מושחתת אין דרך לשנות את המצב.

בקיצור יש בהחלט מקום לאופטימיות, יחד עם זה חשוב כי כל אחד יקח על עצמו לדבר על השחיתות של מערכת המשפט מסביבו ולהפנות חבריו ומשפחתו לכתבות באתר של נקים ובאתרים אחרים המתארים שחיתות זו.

שבת שלום.

_________________
הצטרפו לקבוצה של נקים בטלגרם לקבל עדכונים ולשתף.
https://t.me/Nakim_org_News
ולערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch


הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

אורח

הודעהפורסם: רביעי 06.08.08 17:17    נושא ההודעה: אין מה לעשות...

גם אני רואה יום יום את השחיתות בבתי המשפט ולצערי גם במערכת הרווחה ובמשטרה והרי הם כולם קשורים לכולם!
יש משהו שאנחנו יכולים לעשות?
לא.
כמו שכתבה שומרונית - רק אם יהיה עיתונאי שלא יפחד לצאת נגד המערכות האלה - ולצערי אין (כבר ניסיתי לפנות לכמה וכמה) - אז נוכל באמת להתקדם.
חזרה למעלה

לת
אורח
הודעהפורסם: ראשון 09.01.11 14:43    נושא ההודעה: רשמת הוצל"פ אליהו מירב צוברת עשרות תלונות בחודש אחד

אליהו מירב, רשמת הוצל"פ חפיפניקית וטיפשה שלא קוראת המסמכים וצברה עשרות תלונות תוך חודש אחד מאז שמונתה ללשכת ההוצל"פ בת"א 1/12/2010.

לפני מינויה הייתה אליהו מירב עו"ד פשוטה וחסרת כישורים שעבדה בשירותו של עו"ד חיים שטנגר. עבודתה כעו"ד התאפיינה בכוחניות ובבוטות, כאשר המליצה ללקוחותיה להגיש תלונות שווא במשטרה כאמצעי לחץ להשגת מטרות. כך היה בתביעה בה ייצגה את זיו שוורצמן נגד מועצה אזורית חוף הכרמל לגבי סכסוכים ביישוב בת שלמה.

מיוחסים למירב אליהו התססה והצתה של איבה בישוב ובו 14 משפחות שייצר חצי תריסר מאבקים משפטיים, מאות עמודים של מכתבים ומסמכים, מעורבות עניפה של עורכי - דין ועימותים קשים ומתמשכים, כאשר היא ממליצה להפוך סכסוכים אזרחיים לנושאים פליליים ע"י תלונות משטרה והתשת יריבים באמצעות בקשות לביזיון בית משפט. אליהו מירב ייצגה את חיים שטנגר בתביעת לשון הרע נגד לקוחה של בנק שהתלוננה עליו ב 2007. כמו כן פתחה עתירה נגד אהרון ברק שיפתח חקירה פלילית נגד השופטת הסוררת הילה כהן.

לא ברור איך צלחה מירב אליהו את הוועדה למינוי שופטים, לאור התנהגותה הכוחנית כעו"ד בולדוגית, וכבר הספיקה לצבור אויבים ושונאים ועשרות תלונות שהוגשו נגדה בשל אי קריאת בקשות חייבים ושימוש במלל שטאנצים מבלי לוודא התאמתו לתיק. נראה שאליהו מירב לא בדרך לקידום כלשהו לאור רשלנותה והחפיפניקיות שלה כרשמת. הציבור מייחל להדחתה של רשמת הזויה זו.
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group