מחבר הודעה
גגג
הודעהפורסם: שישי 03.07.15 13:40    נושא ההודעה:

https://suna.e-sim.org/lan.1855/
אייס
הודעהפורסם: שני 14.07.14 16:33    נושא ההודעה: עמוס שוקן על תקיפת השר בנט: "אולי שתלו אנשים שאפשר יהיה לעשות ספין"

עמוס שוקן על תקיפת השר בנט: "אולי שתלו אנשים שאפשר יהיה לעשות ספין"

בסיום נאומו בוועידת השלום של 'הארץ', נדחף בנט ואלמונים קראו לו "רוצח". מו"ל 'הארץ' ניסה להסביר ל'מייבשים את הביצה' ברדיו ת"א, מה קרה שם

כתבי אייס | 11:54 13/07/14 | 9 תגובות

Share
הדפסה שלח לחבר הוסף תגובה
הדי האירועים בוועידת השלום שקיים עיתון הארץ ביום שלישי שעבר, לא שוככים. כזכור, במהלך הוועידה, הופרע יותר מפעם אחת נאומו של השר נפתלי בנט, ובהמשך, כשיצא ממלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, הוא נדחף מאחור וקראו לו "רוצח".
עמוס שוקן ( צילום: בוצ'צ'ו)

שוקן: "אני מצטער על זה, זה היה לא במקום. ואני בכל זאת שמח שהוא בא ואמר את דבריו, זה היה חשוב"
שלשום (יום ו') עלה מו"ל ה'הארץ' עמוס שוקן לשידור בתכנית מייבשים את הביצה ברדיו תל אביב 102 FM, ואמר כי לא ראה את אירוע התקיפה עם יציאתו של השר בנט מהכנס.שוקן סיפר כי הוא ישב בשורות הראשונות של האולם, ואילו ההפרעה הייתה מהשורות האחרונות: "היו באולם כ-1,200 איש, אז לא ראיתי את מי שבעצם הפריע. אבל זה לא היה רק קריאת בוז או איזושהי ביקורת, כי במהלך הוועידה הזו היו גם מחיאות כפיים, אז יכולות להיות גם קריאות בוז, זה בעיניי לא דבר כל כך נורא".

* לעמוד הפייסבוק של אייס - לחצו כאן

* רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר של אייס

* בואו לדבר על זה בפורום פרסום, שיווק ויח"צ

"מה שהיה שם שזה כאילו הלך והתגבר והפריע לו לדבר אז זה היה נראה כאילו ניסה להשתיק אותו. זה בעיני היה לא בסדר - אדם לא בא לוועידה אלא כדי לשמוע. אנחנו לא רצינו שיבואו מפגינים לוועידה כי זו לא הייתה המטרה, אז אני קמתי פעמיים, עלינו לבמה ואמרנו להם 'תפסיקו להפריע, באנו הנה לשמוע, אם זה לא מוצא חן בעינכם - צאו מהאולם/. בסופו של דבר זה נרגע ונפתלי בנט המשיך את דבריו. אני לא ליוויתי אותו ביציאה עד שהוא הגיע מחוץ למלון אינטרקונטיננטל, אלא ליוויתי אותו ביציאה מהאולם, אני לא ראיתי שום דבר כזה. יכול להיות שאחר כך מישהו נגע בו".

שוקן הוסיף ואמר כי "כבר התחלתי לחשוב אולי בעצם יחד עם ההופעה, שתלו שם אנשים שיעשו את זה, כדי שיהיה אפשר אחר כך לעשות ספין של PR. לא אומר שזה מה שהיה, אבל אין לי שום מושג. האנשים שבאו לוועידה נרשמו באתר 'הארץ' ולא סוננו בשום צורה שהיא, אז אני לא יודע מי היה שם ומי עשה את זה. אם הוא תכנן את הקופון הפוליטי או רק גזר אותו - אין לי מושג. בכל מקרה אני מצטער על זה, זה היה לא במקום. ואני בכל זאת שמח שהוא בא ואמר את דבריו, זה היה חשוב".


http://ice.co.il/article/view/389731

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group