מחבר הודעה
דהמרקר
הודעהפורסם: רביעי 16.01.13 14:20    נושא ההודעה: הפרשן הפוליטי של Ynet נפגש עם אלדד יניב - ונענש

הפרשן הפוליטי של Ynet נפגש עם אלדד יניב - ונענש
הפגישה נודעה לבכירי מערכת האתר שהחליטו בתגובה למנוע מאטילה שומפלבי לפרסם טורים פרי עטו בחודש הקרוב, על אף מערכת הבחירות ■ יניב: "אם נפלה שערה משערות ראשו של שומפלבי, מי שעשה את זה יצטער מאוד"

20:45
07.01.2013
מאת: נתי טוקר

הפרשן הפוליטי של אתר Ynet, אטילה שומפלבי, נפגש עם יו"ר מפלגת ארץ חדשה, אלדד יניב, במסעדת קנטינה בערב שישי. יניב מנהל מאבק, כחלק מהקמפיין הפוליטי שלו, נגד נוני מוזס, בעלי קבוצת ידיעות אחרונות ואתר Ynet.


הפגישה נודעה לבכירי מערכת Ynet ואלה החליטו להעניש את הפרשן: שומפלבי לא יוכל לפרסם טורי פרשנות פרי עטו במהלך החודש הקרוב, על אף שמדובר בשיאה של מערכת הבחירות. הידיעה בעניין התפרסמה לראשונה בבלוג וולווט אנדרגראונד."אני ואטילה מיודדים הרבה שנים", אומר יניב. "ישבתי במסעדה והוא עבר והתיישב לשתות כוס יין. ישבנו וצחקנו קצת אחרי סוף השבוע". מבחינת יניב, הענישה של שומפלבי מעניקה תוקף לטענותיו, לפיהן אתר Ynet ו"ידיעות אחרונות" מצנזרים אותו. "אלה לא תחושות, אלה עובדות", אומר יניב. "אם נפלה שערה משערות ראשו של שומפלבי, מי שעשה את זה יצטער מאוד. בסופו של דבר יש בישראל דמוקרטיה".
עוד כתבות בנושא

אנשי "ארץ חדשה" חדרו למערכת ynet: "נוני מוזס מעביר הוראות לא דמוקרטיות" 24.12.2012 | 14:45
באיחור של יום - שומפלבי מכחיש: "לא הושעיתי מ-ynet" 08.01.2013 | 16:19


אנשי "ארץ חדשה" ביצעו כמה פעולות נגד מוזס וקבוצת ידיעות אחרונות. זה התחיל עם סרט בסדרה הסרטים "השיטה", שבה נטען כי מוזס הוא אחד האנשים החזקים בישראל ומשתמש בכוחו כדי להשפיע על פוליטיקאים. בהמשך חדרו אנשי המפלגה לאתר Ynet, ואף הפגינו מול ביתו של מוזס בסביון. השבוע הם גם נכנסו למסיבת פרידה שערך עיתון "ידיעות אחרונות" ליאיר לפיד.

שומפלבי נחשב לאחד הכתבים הבכירים של אתר ynet, ומלבד תפקידו כפרשן הפוליטי הוא הוביל בחודשים האחרונים את השקת אולפן הווידיאו של האתר ומגיש את השידורים המרכזיים מהאולפן.

שומפלבי ואתר Ynet סירבו להגיב לידיעה.


http://www.themarker.com/advertising/1.1902419

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group