מחבר הודעה
אורח
הודעהפורסם: ראשון 09.01.11 13:07    נושא ההודעה: התווספו עוד שני קורבנות לחובתה של מערכת המשפט בענייני גירושין

באר שבע: גבר רצח את גרושתו והתאבד בקפיצה

גבר קפץ אל מותו מחלון הקומה הרביעית, אחרי שדקר למוות את גרושתו כבת 40. השניים לא היו מוכרים למשטרה. בנם של השניים הגיע למקום ונחרד לקבל את בשורת האיוב על מותם. דיירת ל-ynet: "היה בום, ושכנה צעקה: 'הצילו, הצילו'"

אילנה קוריאל
פורסם: 09.01.11, 12:25

שתפו בטוויטרשתפו בפייסבוק
שתף

אלימות בבית. אשה כבת 40 נדקרה למוות הבוקר (יום א') בבניין מגורים בשכונה ב' בבאר שבע. כעבור זמן קצר זינק מחלון הקומה הרביעית בעלה לשעבר, שנפצע אנושות וטופל על-ידי צוותים של מד"א-נגב שהוזעקו לזירה. בני הזוג הפרודים לא היו מוכרים למשטרה, ומפקד המשטרה בעיר, סגן-ניצב יוסי כהן, הגיע למקום יחד עם מפקד המרחב, כדי לבצע הערכת מצב.* הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ynetבתום טיפול רפואי ראשוני, נאלצו אנשי הצוות הרפואי לקבוע את מותו של האיש. "במוקד שלנו התקבל דיווח על גבר שקפץ מהקומה הרביעית. צוות שהגיע למקום פינה אותו, תוך כדי טיפול, לבית חולים סורוקה", סיפק הפרמדיק עקיבא אסתרסון. "בהמשך, התקבל דיווח נוסף על פצועה נוספת באותו מקום והוזנק אמבולנס נוסף. כשהגענו, מצאנו אשה ללא רוח חיים עם סימני דקירה בכל חלקי גופה. היה מדובר במוות ודאי, ולא הייתה לנו אפשרות להעניק לה טיפול".האירוע התרחש ברחוב מצדה שבשכונה ב' בעיר. דיירים בבניין שבו התרחש האירוע סיפרו כי לא הבחינו בסכסוך שהתגלע בין בני הזוג הפרודים. "הם אמנם היו גרושים, אבל הוא היה בא לקחת את הילדים ונותן לה כסף. אי אפשר היה לדעת שקורה שם משהו", אמרו. "דיברתי איתו רק היום בבוקר", סיפרה בתדהמה אחת השכנות. "בירכתי אותו בחזרה והוא המשיך לביתו. כשחזרתי מהעבודה, ראיתי את האמבולנס".שכנה אחרת בבניין סיפרה: "הייתי בתוך הבית ושמעתי בום של משהו שנפל. השכנה מלמעלה התחילה לצעוק: 'הצילו, הצילו'. כשיצאתי, ראיתי אותו". דיירת אחרת אמרה כי הבחינה בבנם של הנרצחת וגרושהּ מגיע למקום, עוד טרם קיבל את בשורת האיוב על מות הוריו. "הוא עכשיו בשוק. ראיתי ששוטרים הצביעו על הבית אז קראתי לו לבוא לפה, והוא פרץ בבכי".
לפני כחודשיים נרצחה בדקירות בביתה מחלף אנדארגיה, בת 31 מפתח-תקווה. לפי החשד, היא הותקפה על-ידי בעלה אבי, שגופתו נמצאה תלויה במרפסת הבית. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו של הבעל, ופינה את רעייתו במצב קשה לבית החולים בילינסון בעיר - שם מתה מפצעיה.כחודשיים קודם לכן נרצחה בכפר סמיע שבגליל המערבי נג'וא איברהים, בת 41, מנהלת בית ספר "אל-בסמה" לחינוך מיוחד. הצוותים הרפואיים שהוזעקו לזירה איתרו את בעלה תלוי בתוך הבית ללא רוח חיים. ילדיהם של בני הזוג ראו במו עיניהם את אביהם דוקר את אמם למוות ותולה את עצמו.


http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4010908,00.html

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group