מחבר הודעה
דהמרקר
הודעהפורסם: רביעי 31.03.10 8:00    נושא ההודעה: עו"ד ארי שמאי מחכה ליגאל עמיר: מקווה שיהיה אתנו בבר המצוה של בנו

עו"ד שמאי מחכה ליגאל עמיר: מקווה שיהיה אתנו בבר המצוה של בנו

20:35 | 22.3.2010 TheMarker Online

כך דווח הערב בחדשות ערוץ 2; אמיתי עמיר ואביטל טרימבובלר נישאו אתמול ברחובות באירוע שכלל מאות משתתפים

ארי שמאי,יגאל עמיר,לריסה טרימבובלר,עו"ד ארי שמאי מסרב לרדת מהכותרות. בחתונה של האח הצעיר של יגאל עמיר והבת של לריסה טרימבובלר, הוסרט שמאי מאחל לרוצח ראש הממשלה שחרור מוקדם: "בבר מצווה של ינון (הבן של עמיר וטרימבובלר) הוא יהיה אתנו". כאשר הוא, כמובן, הוא לא אחר מיגאל עמיר. כך דווח הערב בחדשות ערוץ 2.

אמיתי עמיר ואביטל טרימבובלר נישאו אתמול ברחובות, באירוע רב משתתפים. השב"ס סירב לאפשר ליגאל וחגי עמיר להשתתף בחתונה. השב"כ בנוסף, אסר על השניים ליצור קשר עם האח.

זוהי לא הפעם הראשונה ששמו של עו"ד שמאי עולה לכותרות בהקשרים בעייתיים. בינואר 2009 נעצר שמאי, אז בן 44, בפרשיית אונס קטין. שוטרים שהגיעו לעצור את אחד החשודים בפרשה מצאו את עו"ד שמאי בדירתו של החשוד. בחיפוש בדירה, בה שהה קטין אחר בן 17 וחצי, נמצא סם מסוג חגיגת.

בתחילה חשדה המשטרה כי שמאי הדיח את הקטין לשימוש בסם ואף ביצע בו מעשה מגונה, אולם כבר מתחילת החקירה התברר כי לא היה חשד סביר נגד שמאי בנוגע לעבירת המין והוא שוחרר לאחר 24 שעות למעצר בית. בסופו של דבר, הודיעה המשטרה כי החשדות נגד שמאי בנוגע לעבירת המין הוסרו במלואן.letters@themarker.com


http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20100322_39

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group