מחבר הודעה
טלדרעי
הודעהפורסם: ראשון 01.02.09 16:42    נושא ההודעה: השר אריאל אטיאס

גועל נפש.איזה שר מטומטם.תלך לגור באיראן יא פשאט.לך תצנזר את אחותך הצולעת יא איכה בן איכה ממשפחת האיכות.יא טמבל.
גלובס
הודעהפורסם: ראשון 17.06.07 14:32    נושא ההודעה: ח`כ אריאל אטיאס רוצה בצנזורה און-ליין באינטרנט הישראלי 24 שעות ביממה

אריאל אטיאס על הצורך בצנזורה און-ליין באינטרנט הישראלי: "גם בטלוויזיה יש קידוד מעשר בלילה, ובאינטרנט זה יהיה 24 שעות ביממה"
שר התקשורת, שיופיע בוועידת התקשורת והאינטרנט של "גלובס" ביום שלישי השבוע: "אני מבין שיש איזשהו סטראוטיפ, `אדם חרדי, מתערב לנו באינטרנט`. אבל, אני לא מתערב לאף אחד באינטרנט"
גיא הדס 12:44 17/6/07
"במגזר הפרטי בסלולר התחרות לא מספקת. להגיד `אין תחרות`, אני כשר תקשורת לא אגיד. זה גורף מדי. אבל התחרות לא מספקת", כך אמר שר התקשורת, אריאל אטיאס בראיון מיוחד למוסף "פירמה", לקראת וועידת התקשורת והאינטרנט של "גלובס".

הראיון המלא עם אטיאס מתפרסם במגזין "פירמה" של גלובס". להלן החלק שנוגע לצנזורה באינטרנט.

- אתה חושב שניתן לצנזר תכנים בעולם התקשורת בו יש אינסוף פלטפורמות מדיה וכמות תכנים אינסופית?

אטיאס: מודעה


"בג"ץ בהרכב של 11 שופטים החליט שהערוצים למבוגרים בכבלים ובלוויין ישודרו עם קידוד כדי להגן על הילדים. זה בג"ץ קבע, זה לא אני אמרתי. מכיוון שאנחנו נמצאים בעידן של ההתלכדות והפלטפורמה של הטלוויזיה נכנסת לאינטרנט, הגיוני שנכיל את המגבלות גם על האינטרנט. אלא מה, בטלוויזיה זה מוגבל ומקודד מעשר בלילה ובאינטרנט זה יהיה 24 שעות".

- אתה רואה מדינות אחרות בעולם שעושות צנזורה לאינטרנט? זה נראה לך בכלל אפשרי, הרי תקים עליך את כל המגזר החילוני.

"אני רק אומר שלא נטמון את ראשנו בחול, תוכן זה תוכן. אני מבין שיש איזשהו סטראוטיפ, `אדם חרדי, מתערב לנו באינטרנט`. אני לא מתערב לאף אחד באינטרנט. ניסו לצייר את זה כמו איראן, כמו סוריה. מי שאומר את זה חוטא לאמת ולא מתמודד עם הטענה לגבי הצורך להגן על הילדים, כי באיראן ובסוריה לא נותנים לאף אחד ובשום שעה לגלוש באינטרנט, ואלה שכותבים נגדי יודעים שזאת האמת, אבל טוענים את זה כדי להסיט את הדיון מהוויכוח האמיתי".http://www.globes.co.il/serve/globes/DocView.asp?did=1000222034

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group