מחבר הודעה
אם אס אן
הודעהפורסם: ראשון 25.02.07 2:12    נושא ההודעה: ארקדי גאיידמק קנה את רונאל פישר הנלחם כביכול בשחיתות

ארקדי גאיידמק קנה את רונאל פישר

עו"ד רונאל פישר לא מתכוון להתנצל על הלקוח החדש שלו. שכר הטרחה: 3 מליון דולר
מאת: ענת רואה
TheMarkerקונה גם עורכי דין (AP)
לפני פחות מחודשיים יצאו הלוחמים בשחיתות, מיקי רוזנטל ורונאל פישר, לראיון עם ארקדי גאיידמק. "בשביל לעשות הון עצום כזה, אדם חייב לעשות שימוש ציני בגבולות החוק" - היגג פישר, עו"ד במקצועו, בדרך לפגישה. במהלך הראיון העלה גאיידמק רעיון לקנות את ערוץ 2. גאיידמק עדיין לא קנה את הערוץ, אבל אחד המראיינים, פישר, כבר בכיסו.

פישר, הפעם בגלימת הפרקליט, מייצג את גאיידמק בתלונה שהוגשה אתמול על טיפולה של היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות באיל ההון, הנחקר בחשד להלבנת הון.

עו"ד פישר, כמה שבועות אחרי שאתה מראיין אותו בטלוויזיה, גאיידמק נהפך לפתע ללקוח שלך?

"כל אדם שאני מראיין, פוגש ברחוב או שהקשר שלי אליו הוא בכל מישור - אם יש עניין משפטי שלו שמעניין אותי, הוא לקוח פוטנציאלי וראוי".

בראיון אמרת לו שהוא לא יכול לקנות אותך בכסף.

"אז הוא קנה אותי".

בכמה?

"3 מיליון דולר".

אתה רציני?

"אם אני אגיד פחות זה לא יהיה סיפור. אני לא מעוניין להתנצל, אני ממש גאה בזה, למה לא? כל אדם שאני מראיין אני עובד על זה שיהיה קליינט שלי. אני יכול גם להגיד את זה הפוך: אני רוצה לראיין כדי להפוך אותו לקליינט שלי. אבל את יכולה לכתוב שאני חושב שהפנייה מוצדקת, זה איום ונורא וזו שחיתות איומה".

מיקי רוזנטל, אתה מופתע?

"אני יכול לומר בבירור ובאופן חד משמעי שהוא לא הכיר אותו לפני הראיון הזה. אבל אם הוא הכיר אותו במהלך הראיון ואח"כ נוצר ביניהם קשר, אין לי אפשרות להגיד לו `אל תדבר עם האיש הזה`. אני לא יכול למנוע ממנו ליצור קשרים עם מי שאנחנו פוגשים בראיון. להגיד שאני מאושר מזה? לא. אבל אני גם לא חושב שיש כאן עבירה אתית או אחרת כי בזמן הראיון לא היה שום חיבור ביניהם".http://business.msn.co.il/msnBusinessChannel/Business.htm?pageURL&http  ://business.msn.co.il/msnBusiness/LocalNews/news/200603/2006030809320 0.htm

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group