הבהרה: לאור פנייתו של ח"כ אריה אלדד ליועץ המשפטי לממשלה למנות ועדת חקירה ציבורית שתחקור את מעורבותו של השופט רובינשטיין בהכשלת החקירה ולאור החלטתו של היועץ המשפטי מהיום שלא לסגור פרשת סיריל קרן, שליחת המכתב והפצתו מוקפאים.  המכתב ניתן לעיון כאן רק לצורכי תיעוד.

המחבר, 15.2.06 שעה 22.00

 

לכל אזרחי מדינת ישראל - קריאה למרד!!!

 

אני הח"מ חיים יטיב חבר מרכז ליכוד, תושב קיבוץ הר עמשא קורה לכל אזרחי המדינה למרוד בשלטון החוק במדינת ישראל, לא לשלם מסים, לא להתייצב בבתי משפט ולא להישמע להוראות של פוליטיקאים מושחתים עד אשר יתוקנו כל הליקויים במערכת המושחתת ולהלן נימוקי הפניה:

 

מזה כ – 8 חודשים אני חוקר ונלחם נגד צמרת השלטון בישראל מסביב לפרשיות השחיתות של עומרי שרון אביו ושאר המעורבים.

 

פניתי 3 פעמים לבג"ץ בנידון והעתירות נדחו על הסף למרות שפעם אחר פעם התברר שכל מה שאני כותב הינו אמת ומבלי ששופטי העליון טורחים לנמק את החלטותיהם ולהתייחס לטענותיי על ניגוד אינטרסים ושיבוש החקירה. בעתירה האחרונה 791/06 הם מסרבים שיחקרו הטענות נגד כב' השופט רובינשטיין ואחרים על שיבוש חקירת פרשת סיריל קרן.

 

אני שב ואומר כאן את מה שכתבתי לפני חצי שנה בעתירותיי, שרון ובניו ושותפיהם וויסגלס ואחרים קיבלו מיליוני דולרים שוחד ממרטין שלאף וכל המערכת המשפטית מגויסת עכשיו יותר מתמיד לאור מצבו של שרון לטייח את הפרשה הזאת ולסגור אותה. מטרתם היא  שלא ייחשפו ברבים המניעים האמיתיים להתנתקות ולהפקרת צפון רצועת עזה וציר פילדלפי לאויב בשעה שרבים בצמרת השלטון והמשפט מעורבים בכך.

 

בית המשפט העליון והפרקליטות מחזיקים בכוח אבסולוטי ועל כן הינם מושחתים בצורה אבסולוטית כל עוד לא יוכח אחרת, כל עוד לא תופעל ביקורת ציבורית עליהם וכל עוד לא תשונה השיטה למינוי שופטים ותבוטל הסמכות של הנשיא ברק לשבץ תיקים לשופטים כפי רצונו.

 

עד אז אטען שכב' הנשיא ברק סוגר דילים מאחורי הקלעים עם פוליטיקאים מושחתים כדי לקדם את כב' השופטת ביניש לתפקיד הנשיאה וכדי לחסום את פתח בית המשפט העליון לשופטים לא רצויים.

 

עד אז אטען שכב' השופט רובינשטיין קודם לעליון בתמורה לעצימת עין מפרשת סיריל קרן והכשלת החקירה.

 

עד אז אטען שהעונש שקיבל עומרי שרון הינו אפסי לעומת מה שהוא עשה וגרם, תוך שהוא אפשר לאביו להשתלט על השלטון תוך קנייתו בכסף ולדרדר את המדינה כולה במדרון השחיתות תוך שהוא פגע באלפי אזרחים ורימה מאות אלפים כדי לספק את האינטרסים של מי ששיחד אותו.

 

אם מערכת המשפט בישראל לא מעונינת לחשוף את האמת בפרשה זו ולא מוכנה להכניס את עומרי שרון (ושותפיו) לפחות לחמש שנות מאסר על מעשיו הנבזים, אבקש אני לשאת את עונשו ולהיכנס לחמש שנות מאסר בגין המרדה – סעיף 133 של חוק העונשין התשל"ז – 1977

 

חיים יטיב, היום ט"ז שבט תשס"ו 14/02/06

נייד 0546533858, פקס: 035423023

 

העתק: יו"ר ועדת חוקה חוק ומפשט,ח"כ,פרקליטות, מבקר המדינה, תקשורת.

 

(הערה: הודעה זו הינה על דעתי בלבד ואני מפרסם אותה באתר של "נקים" ללא שביקשתי את דעתם של פרופ' זריצקי וד"ר אמזלג בשעה שאין להם אפשרות למנוע זאת ממני)

חזרה לעמוד הראשי