לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
אריה אבנרי ויואב יצחק מסייעים לאהוד אולמרט לחמוק מדין ועונש  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אדי מלכא

הודעהפורסם: שבת 23.09.06 1:38    נושא ההודעה: אריה אבנרי ויואב יצחק מסייעים לאהוד אולמרט לחמוק מדין ועונש

יואב יצחק ואריה אבנרי

נראה אותכם מפרסמים את התגובה הזו למאמרו של אריה אבנרי. נראה אותכם מסבירים מדוע לא תפרסמו. כך או כך תגובתי זו תפורסם ברחבי האינטרנט, שאנשים יתחילו לפקוח עיניים ללמוד ולהבין מה באמת מסתתר מאחורי מעשיכם.

30 שנים אני נרדף על ידי המשטרה, השב"כ ומערכת המשפט לרבות השופט אהרון ברק והשופטת דורית ביניש שסייעה תוך שיבוש משפט חמור, לאהוד אולמרט להרוס את ביתי על כל תכולתו, לאור היום, ולהשליך אותי עם משפחתי אל הרחוב, הכל מתוך הערכתו המוטעית של אולמרט שבכך ישתיקני.

מצבה של המדינה חמור ביותר, ההון השלטון והתקשורת חברו לעשוק את רסיסי הזכויות והסיכויים שלנו לשרוד.

אנחנו לפני מלחמה והתנגשות ישירה עם איראן ובראש המדינה עומדים אנשים שמפעילים "ספינים מושחתים" כהגדרתו של הרמטכ"ל הקודם, בוגי יעלון.

עמנו חייב להתארגן, למגר בכל דרך חוקית את המשטר הכוזב, להביא את זייפני התקשורת ביחד עם אהוד אולמרט ועבריינים אחרים אל מאחורי סורג ובריח.

עשר שנים תמימות נאבקה עמותת "אמת בדין" שהקמתי בהפרות דין של השופטים, בתגובה התאגדו שופטים רבים לרמוס את זכויות האדם שלי. כל העיתונות הישראלית שתקה והשתיקה מעשי רדיפה ושיבוש משפט חמורים שנעשו נגדי על ידי שופטים עבריינים וקציני משטרה פושעים, כאשר עבריינים הרסו את ביתי ובריונים רצחו את אימי בנוכחות שוטרים.

מעולם לא ראיתי את יואב יצחק או את אריה אבנרי נחלצים לעזרתי או לפחות מנסים לברר מה קורה כאן? תמיד תמיד נשארתי בודד במערכה מול ממסד פושע.

אולי תאמרו "אריה אבנרי לא ידע"?? ובכן ביקרתי אצל אריה אבנרי במשרד עמותת אומ"ץ, שאלתי אותו אם ידוע לו משהו על החרם העיתונאי נגדי, שאלתי אותו אם יוכל לדבר עם יואב יצחק שיחדל להחרים את המאמרים שלי ואפילו את התגובות שלי, והוא - אבנרי - הריהו חבר נשיאות מועצת העיתונות, איך הוא יכול לשתוק כאשר הוא רואה שעיתונות גזענית משתיקה ומעלימה מנהיג חברתי רק בגלל הכריזמה שלו והיושר שלו? איזה אקט יכול להיות יותר גזעני ממעשה של העלמת אדם מעיני הציבור והחרמתו בתקשורת רק בגלל שהוא מנהיג, משכיל, אמיץ עיקש ואינטלקטואל.

יואב יצחק מחרים כתבות שלי, אפילו תגובות שלי בטוקבק נחסמו על ידיו, הם, אבנרי ויצחק מציעים לנו את הצדק הרופס שלהם במקום השחיתות של אולמרט ודומיו, שחיתות שכבר התרגלנו לחיות עימה.

זה מאוד מקומם, כאשר אנשים כמו יצחק ואבנרי כמוהם כמו מקביל דומה להם, עו"ד אליעד שרגא מעמותת איכות השלטון, מציגים את עצמם כלוחמים דגולים של הצדק, אבל בו בזמן הם מסייעים לאהוד אולמרט להעביר את הפשעים שלו, בעיקר בכך שהם משחררים עודפי הלחץ הציבורי האוטנטי שמתפתח, אבנרי ויצחק פועלים כמו אנטי טוקסין, שמחסן את הממסד המושחת מפני התקוממו כמו בארגנטינה, בהונגריה, באינדונזיה, בגרוזיה, אבנרי ויצחק צועקים "גנב" "גנב" אבל הצעקה הזו היא שמתשיקה את הפרשה ומאפשרת סגירת תיק אחרי תיק של אולמרט.

עיתון המחלקה הראשונה מונע למעשה התפוצצות חברתית אמיתית, ומונע את המהפכה החברתית, בידיעה או בטפשות, אבנרי ויצחק הנם המגוננים החשובים על אולמרט, הם מראים, כאילו יש דמוקרטיה בישראל, "הנה תראו איזו ביקורת יש על ראש הממשלה", "איזו מדינה חופשית אנחנו" אבל בדיעבד מתברר כי הם מסייעים לאולמרט לחמוק מדין ומשפט, הם מאפשרים למזוז להמשיך ולהשתיק וגם גיבורם מבקר המדינה, משתמש בפיצול שהם עושים למסכת העבירות של אולמרט כדי לסגור תיק פלילי ועוד תיק ועוד תיק של אהוד אולמרט.

נראה את יואב יצחק מסביר לציבור כאן ועכשיו מדוע גם הוא עם העיתון הלוחם שלו כביכול, גם הוא מחרים אותי? ומשתיק אותי? מדוע העלים יואב יצחק את כל המאמרים שלי מרשימת הכותבים ב NFC ? הרי במקרה הטוב, זו סתם היצמדות להצהרת אג`נדה מזוייפת של עיתון שמציג את עצמו כפתוח ובאמת איננו אלא, נפיחה של גוף תומך ימין א-פריורי? או אולי זו סתם הקנאה העדתית הידועה שאנשים מעדות המזרח משתיקים ומכשילים איש את רעהו מתוך קנאה קמאית. יואב יצחק, האם תהיה מוכן להתמודד איתי בציבור על הטענות הללו? אני מניח שלא, אנשים כמוך פועלים רק באפילה.

ואתה אריה אבנרי בדוק נא את עצמך, עיין בדברי אלה, הבט בראי ותאמר לעצמך, האם אתה בטוח שאינך מסייע ביודעין או בעקיפין לאולמרט להמשיך לחמוק מדין ומשפט? האם אינך מסייע למזוז להשתיק את הענין? האם אינך מגדולי התומכים על פי מבחן התוצאה, שמאפשרים לאולמרט להמשיך ולהחזיק בשלטון שהשיג במעשה רמיה לאומי שנעשה יחד עם התקשורת הכבושה.

תנסו לנחש, אבנרי ויצחק מדוע אהוד אולמרט לא משסה בכם את כלביו האלימים, או את עורכי הדין התל אביביים המושחתים שגייס כדי להרוס את ביתי, מדוע אולמרט לא נוקף אצבע למעוך אתכם? בגלל לבטי מצפון? או אולי סתם בגלל שהוא מבין מה שאתם לא מבינים, שאתם הנכס הכי חשוב שלו, כי במדינה פסוודו-דמוקרטית כמו שלנו, צריך עיתונות עיקרית ששותקת ומשתיקה ועיתונות ננסית שצווחת "גנב" "גנב".
אתם, יצחק ואבנרי בסך הכל בידיעה או בקהות שכל ורגש משרתים אות אולמרט נאמנה.

עם ידידים ומגינים כמוכם אריה אבנרי ויואב יצחק, מי צריך עוד אויבים? אוי לעמנו מהסיוע שלכם.

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אשר כהן

הודעהפורסם: שבת 28.10.06 6:08    נושא ההודעה:

הצעה: הנה יש לך אתר ציבורי שמוכן לתת לך במה. הבית הזה.

במקום להשמיץ את העיתונאי יואב יצחק, מדוע שלא תפרסם עובדות בדרך של תצהיר על מה שאירע לך.

כתבת:
ציטוט:
לאהוד אולמרט להרוס את ביתי על כל תכולתו, לאור היום, ולהשליך אותי עם משפחתי אל הרחוב, הכל מתוך הערכתו המוטעית של אולמרט שבכך ישתיקני.

מדוע שלא תסביר באופן שיקל על מי שלא מתמצא בפרטים:

1. ביום זה וזה נהרס ביתי ברחוב זה וזה.
2. הסיבה הרשמית להרס הבית היא זו :
3. העובדות האמיתיות שהביאו להרס הבית הן:
א.
ב.

וכו`,

בהצלחה.

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR