לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
ספקטור: כולם יודעים שאריאל שרון ווייסגלס אחראים  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
YNET
אורח

הודעהפורסם: רביעי 15.02.06 22:41    נושא ההודעה: ספקטור: כולם יודעים שאריאל שרון ווייסגלס אחראים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3216490,00.html
jpost-> www.nakim.org/omri_sharons_advisors_decry_verdict.mht

ספקטור: כולם יודעים שאריאל שרון ווייסגלס אחראים

בראיון שהעניק לרזי ברקאי בגלי צה"ל שיגר יועצו האסטרטגי לשעבר של שרון מתקפה נגד מעסיקיו לשעבר, וכן נגד הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה לשעבר רובינשטיין, שלטעמו בחרו להתעלם מעדויות מכריעות נגד שרון האב ויועצו וייסגלס והתמקדו רק בבן עמרי. והוא גם מגלה מה באמת חשבו שרון האב ובנו על אהוד אולמרט - אז
כתבי ynet

אריק ודובי ידעו הכל, אליקים לא פעל נגדם: היועץ האסטרטגי דוד ספקטור, שעבד עבור קמפיין אריאל שרון ב-1999 שממנה צמחה הפרשה שבה הורשע בנו עמרי שרון, יוצא הבוקר (יום ד`) במתקפה חריפה נגד הפרקליטות וכן מעסיקיו לשעבר.

ספקטור טוען שני דברים: הראשון, שאריאל שרון עצמו ויועצו דב וייסגלס היו מעורבים בכל הפעולות הכספיות - אולם רק הבן עמרי שילם את המחיר; וכן שהפרקליטות וכן היועץ המשפטי דאז, רובינשטיין, בחרו להתעלם מעדויות לגבי כך והעדיפו "לקנות" את הגרסה לפיה רק עמרי שרון אחראי. הנה ציטוטים נרחבים מהראיון שהעניק ספקטור הבוקר לרזי ברקאי בגלי צה"ל:

על האחראים האמיתיים לפרשה:

"ראשית, אני לא עשיתי עבור עמרי שרון שום דבר, אני עשיתי עבור אריק שרון. זה שמשיקולים כאלה ואחרים היועץ המשפטי בחר לבוא ולהיכשל בבור שכרו לו ולהגיש כתב אישום רק נגד בנו, אתה יודע, יש קצת גבול לזלזול באינטלגנציה של הציבור. כולם ברור להם שמדובר באריאל שרון".

"עמרי שרון הוא בסך הכל נפגע פה והוא משלם מחיר מאוד יקר שהוא לא צריך לשלם אותו. הוא עשה עבירות, הוא עשה עבירות קשות עוד הרבה יותר מעבר רק עמרי הורשע

"האם בשם הערצת האב הכל כשר?" / ורד לוביץ`

נשיאת בית משפט השלום בתל-אביב, השופטת עדנה בקנשטיין, פרסה על פני 34 עמודים את גזר דינם של עמרי שרון וגבריאל מנור. "האם בשם הערצת האב הכל כשר? האם בשם האמונה בכוחו של האב תש כוחו של החוק ונסוג אחור?". ynet מגיש: ציטוטים נבחרים מגזר הדין

לכתבה המלאה

למה שיש להם ביטוי בכתב האישום, בל נשכח שכתב האישום הזה מתייחס אך ורק לתקופה של הפריימריז של 99` . אני חושב שהציבור צריך לבוא ולשאול ובעיקר אתם התקשורת, מה קרה לכל אותם אירועים שחזרו על עצמם גם לאחר הפריימריז של 99`? למשל גם כל התקופה מאז השני לתשיעי ועד הבחירות, מה לא המשיכו להמשיך לשלם תשלומים מ"אננקס מחקרים" ומחברות אחרות?

"אתה צריך לבוא ולשאול את עצמך מדוע בכלל הפרקליטות מציג את הדברים בצורה הזאתי. אני מציע לך להיכנס לסוגיה מדוע בכלל צצה ורצה הפרקליטות, או היועמ"ש יותר נכון, לאשר עסקת טיעון ולמנוע ממך ומהציבור את העובדות האמיתיות. אני נשכרתי, אני לא חוקר פרטי, אני נשכרתי על ידי אריאל שרון והתבקשתי לעשות זאת על ידי עו"ד דובי וייסגלס, שמשום מה הוא לא ישב ליד עמרי שרון - והוא היה חתן השמחה, הוא זה שעמד מאחורי כל הקמת החברות האלה, מאחורי הייעוץ שלהם, היועמ"ש מצא לנכון שלא להגיש נגדו כתב אישום".

על הניסיון לפגוע באולמרט באמצעות הדלפת סיפור לערוץ 2:

"כל הקמפיין התקשורתי שהיה בפריימריז ב-99` החל מהחשיפה הגדולה של ערוץ 2. כל התחקיר הגדול של ערוץ 2 שחשף את התשלומים של החרדים - זה פעילות יזומה שלי ובינה לבין חקירות אין כלום. התחקיר הזה חשף את הפעילות הלא חוקית שקשורה בגיוס חרדים לקמפיין של אולמרט. היא קשורה בנושא של התפקדות, די דומה למה שקורה בעבודה. עמרי דאג שאנשים שהתפקדו בצורה בלתי חוקית יגיעו אלי ואני דאגתי להפגיש אותם עם עיתונאים ובכך התנהלה המערכת.

"זה עבודה שנועדה לעשות קמפיין תקשורתי שהשרונים שלמו סכומי עתק על מנת לבוא ולפגוע בשם ובתדמית של מי שהיום הוא ממלא מקום ראש הממשלה - אהוד אולמרט. לימים הם הפכו להיות חברים מאוד טובים, אבל אל תשכחו מה זה חשב על זה ומה זה חשב על זה. אני מציע לך: תשדר את מה אמר שרון ומה עמרי חשבו על אולמרט באותה תקופה וגם לאחר מכן".

על תפקוד היועץ המשפטי והמשטרה:

"אתה שמעת את ליאורה גלאט ברקוביץ`, שמעת אותה אתמול אצל נסים משעל שמעת אותה אצלך בתכנית שלך... אז יש הכחשה גורפת. נו מה, רובינשטיין לא עצר את החקירות לתקופה מסוימת? אתה יודע כמה זמן לקח לו לבוא ולאשר את ההתפתחות בחקירה שקשורה בכל ענייני השוחד, מה שנקרא סיריל קרן?"

"מדוע כל כך מכבידים על המשטרה לא מאפשרים לה לעשות את עבודתה . יש לנו משטרה פנטסטית. מדוע קצינה שהיא מטובי הקצינות שהיו במשטרת

ישראל ועדין משרתת נשארת מפקד יאח"ה משום שהיא פעלה ונסתה לחשוף ולעשות הכל וקצין אחר שהוא היה בסך הכל קצין חקירות ביחידה לגניבות רכבים הופך להיות ראש אגף החקירות (מזרחי) כשמי שהרים את הדגל מוצא את עצמו מחוץ ... והיום הוא אחראי בתחום המשמר אזרחי. זה שלטון חוק נראה לך? אתה הרי לא מבין את המשמעות בכלל של השחיתות. כתב האישום הזה הוא פשוט בדיחה.

על דב וייסגלס ומעורבותו של אריאל שרון:

"וייסגלס היה מודע לכל התשלומים, לפחות בכל התשלומים שקשורים אלי ולא מדובר בסכומים שרשומים בכתב האישום אלא סכומים הרבה הרבה יותר גדולים, כמעט פי 4 מהסכומים שרשומים... כשני מיליון שקל, תקרא את דו"ח מבקר המדינה. דו"ח מבקר המדינה מתיחס לתשלומים הרבה הרבה יותר גדולים שקבלו ביטוי..."

"לי היה ברור שאני מקבל כספים מהשרונים, מהחברות של השרונים, דרך אגב כמו כל שאר הספקים. דרך אגב השופטת מעניין שלסוגיה הזאת היא לא מתיחסת. היא באה בעצמה שהוא הטעה ורימה את הספקים והיה עשוי להפלילם".

"כשאני הייתי עד שעמרי מתנהל בדרך לא דרך, ולא רק הוא, בחרתי לקום ולעזוב. בחרתי לוותר על סכומי העתק שקבלתי ועזבתי ואמרתי שאני לא אהיה שותף למשפחה הזאתי שמתנהלת בדרכים לא דרכים ושהציבור משלם על זה מחיר יקר... הנתק חל לקראת סוף שנת 2000. בכל התקופה הזאתי המשכתי לקבל תמורות, התמורה האחרונה שקבלתי בכלל בינואר 2001. אם זכרונך לא בוגד בך אתה יודע גם מי חתום על הצ`ק האחרון שאני קיבלתי. אני אזכיר לך, קוראים לו אריאל שרון, הוא חתום על הצ`ק".

התגובה: לא ראוי לתגובה

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה לטענותיו של ספקטור, כי "האיש ודבריו אינם ראויים לתגובה. היועץ המשפטי לממשלה ובית המשפט העליון כבר הביעו את דעתם על האשמותיו המופרכות כלפי ראש הממשלה ואנשיו".

(15.02.06, 11:22)
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR