לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
השופט יעקב שפסר - מומחה לחיסול תיקים וחיסול מתדיינים  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: רביעי 12.09.07 10:04    נושא ההודעה: השופט יעקב שפסר - מומחה לחיסול תיקים וחיסול מתדיינים

על מעלליו של השופט יעקב שפסר ניתן לקרא כאן, כמו עוד הרבה שופטים הנ"ל סבור שהוא יודע עוד בטרם התדיינות מי צודק ומי לא, ולכן יכול להשתלח בבעלי דין ולטרטר אותם בהוצאות והחלטות מגמתיות.

דחוף
כ"ט אלול תשס"ז
12/09/07
סימוכין: מב/12090704

לכבוד: מנהל בתי המשפט - השופט משה גל
פקס: 02-6513191 טל:026556707

- העתק לידיעה, שר המשפטים, פרופ דניאל פרידמן
טל: 026466527 פקס: 026285438

- העתק תיק 4824/04, השופט יעקב שפסר.

באמצעות פקסימיליה
א.נ.

הנדון: התראה לפני נקיטה בהליכים משפטיים בגין דרישה שגויה לתשלום אגרה ובגין ניהול לקוי של תיק 4824/04 בבית משפט שלום בב"ש

לאור התנהלות לקויה של מזכירות בית המשפט בבית משפט השלום בבאר שבע אשר שיבשה באופן קשה את התיק בו הנני צד והדורשת ממני תשלום מחצית שניה של אגרה גבוהה מהנדרש ומבלי ששלחה אלי דרישה על כך במועד, הנני מתכבד לפנות אליך כדלקמן,

1. ראשית לא אסתיר מכבודו את דעתי השלילית על בתי המשפט בישראל ועל הנפוטיזם והשחיתות הפושה בה, הן כמתדיין באין ספור הליכים שנכפו עליי בעידודה של מערכת המשפט והן כחבר בארגון התנדבותי הפועל באמצעות האינטרנט להיאבק בשחיתות השלטונית ובעיקר בשחיתות מערכת המשפט.

שחיתות המתבטאת בן היתר במינוי מקורבים לג'ובים שונים בתיקי כינוסים, בוררות מומחים ועוד, כל אלה ללא מכרז וללא פיקוח כלשהו כפי שקורה בקיבוץ הר עמשא אגודה 'שיתופית' made in israel בה אין חברים. כאשר במשך 20 שנה לא התקבל בה אף חבר והנמצאת למעשה באופן מתמיד בכינוס נכסים תחת שרביטו של רשם האגודות' אשר יזם בכבודו ובעצמו את כל ההתנכלויות כנגד הח"מ אשר העז להצביע יחד עם חבריו על הקומבינה המשפטית של 'הקיבוץ בהתהוות' שהנ"ל טיפח ושגרמה באופן ישיר לתביעה זו.

2. על אף שהתנהלותם השערורייתית של השופטים בתיק אינה רלוונטית בהיבט המנהלי אבקש בכל זאת להציג כמבוא את התמונה המשפטית על מנת להבהיר כמה שמן התווסף למדורה מהתנהלותו הלקויה של המדור האזרחי.

3. מזה שלוש שנים מתנהל תיק 4824/04 בבית משפט שלום בב"ש בו תבענו אנוכי ועוד 3 תושבים מקיבוץ הר עמשא את האגודה והיו"ר שלה בגין איומיהם לנתק אותנו מתשתיות במטרה לסלק אותנו משם מסיבות אפלות של שחיתות עליהן ניתן לקרא בהרחבה באינטרנט בסוגיית הקיבוץ בהתהוות.

4. לתיק זה קדם תביעה שיזמתי כנגד המשיבה בגין ניתוק מתשתיות שהסתיים במהרה בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין בש"א 4732/03.

5. אני מודה שלאחר מעשה הנני מתחרט שפניתי כלל לבית משפט בו שופטים מתנהגים בזלזול והתנשאות כלפי מי שאינו מיוצג, מעוותים תוכן של דיונים ודברים הנאמרים, לוחצים על המתדיינים לעשות כרצונם, עושים את הכל לשכנע אותנו שאין המקום שלנו בבית המשפט ושאנחנו מעמיסים על השופטים עבודה מיותרת. אך לצערי בעת הגשת התביעה היה לי עדיין אימון בבתי משפט ומכאן טעותי (היה עולה לי יותר זול מלכתחילה לעבור לגנרטור מאשר המצב הקיים בו ממלא נותרתי בלי טלפון וניהלתי הליכים מתישים ויקרים שרק גרמו לעוגמת נפש ולעיוות דין).

6. בתיק זה הושג צו מניע בהחלטה של השופט יעקב מיום 28.6.04 בש"א 3649/04 על פיו התובעים לא ינותקו מתשתיות, החלטה שאושרה במעמד שני הצדדים כל עוד התובעים ממשיכים לשלם 700 ₪ לחודש.

7. למרות צו מניע זה השופטים השונים שדנו בתיק אפשרו למשיבה לנתק את הח"מ פעם אחר פעם מתשתיות תוך שהם מתעלמים באופן בוטה מההחלטות שהם עצמם נתנו.

8. חודשיים בלבד אחרי שפסקו צו מניע שהיה אמור למנוע זאת, השופטים הנכבדים השאירו את הח"מ ללא טלפון ואינטרנט בביתו למרות החוזה שאושר וקיבל תוקף של פסק דין בבש"א 4732/04 ולמרות צו המניע שהוזכר. זאת מפאת:
- אי הכרעה בבקשה לביזיון בית משפט שהוגשה בתיק מסיבות השמורות עם השופט יעקב אברהם,
- פעם אחרת מפאת טעות מביכה של השופט גדליה טהר-לב בהבנת החוזה על הבית (כפי שאישר זאת השופט ניל הנדל בבר"ע 7290/04 אך מבלי שטרח לתקן את המעוות על סמך טענה לא מוכחת של כביכול חוסר ניקיון כפיים מצידי תוך התעלמות מהידיים המגואלות של המשיבים המצפצפים על צווי מניע ופסקי דין) יצוין כאן שטעות מביכה זו לא נפלה במקרה אלא השופט גדליה טוהר לב מאוד כעס על הח"מ שהעז לסרב להצעתו הבלתי נדיבה לדחות את המשך הדיון בשבוע כאשר הוא ככל הנראה מאוד מיהר הביתה באותו ערב,
- ופעם נוספת מפאת שהשופט יעקב שפסר מעדיף להסתמך על הטעויות המתגלגלות של השופטים הקודמים במקום להיכנס לגופן של הבקשות המוגשות בפניו תוך שהוא מנסה עתה בכל דרך להניע את המבקש מלהמשיך בהליך זה.

9. כאמור לעיל, ברור לח"מ שהנהלת בתי המשפט מתנערת מהתנהלות לקויה זו היותה מיוחסת להחלטות שופטים שכידוע הינם בעלי המקצוע היחידים בארץ שאינם נושאים באחריות על עבודתם הפגומה והחלטותיהם השגויות ושכל הנותר לעשות הוא לבקש לערער (למי שיכול להרשות לעצמו כספית) על החלטות ביניים עם סיכוי קלוש לזכות בכך בלי ייצוג וללא הליך של הוכחות.

10. אך לא די בכך שעלי להתמודד ביחס עוין של שופטים מסיבותיהם הפסולות אלא עוד מתווסף על כך התנהלות לקויה של המדור האזרחי כמפורט כאן כדלקמן:

11. ביום 22.10.06 התנהל דיון בתיק דנן ונמחקו מכתב התביעה כל שאר התובעים פרט מהח"מ.

12. בתביעה זו תבענו סך כולל של 98 אלף ₪ כאשר חלקי בתביעה היה 40 אלף ₪.

13. בדיון שהתקיים ביום 22.10.06 נקבע שאוכל להגיש תוך חודש בקשה לתיקון כתב התביעה ונקבע דיון ליום 21.12.06 .

14. בהתאם להחלטה זו הגעתי ביום 21.11.06 לבית משפט להגיש את כתב התביעה המתוקן בו תבעתי כעת אני 98אלף ₪ וכן הוגשו בקשות לתקן חיבור לקוי ומסוכן של ביתי לרשת החשמל בו חיבלו המשיבים ובקשה חוזרת לחבר אותי לטלפון לאור הנזק הכלכלי המתמשך הנגרם לי מכך.

15. ביום 21.11.06 הופתעתי לגלות שהמדור האזרחי נמצא בשביתה על אף שלא היתה על כך כל הודעה מקודמת בתקשורת בימים שקדמו (התברר שהודעה על השביתה הוכרזה בלילה)

16. כמנהג קבוע דורשת ממני המזכירות להשאיר אצלה העתקים לצד שכנגד לכל בקשה שהנני מגיש לבית משפט כאשר הם מבטיחים לי שהם בעצמם ישלחו את העתק הבקשות לצד שכנגד.

17. ביום זה נדרשתי להגיע למזכיר בית המשפט כדי להגיש את הבקשות תוך שאני מבהיר שזהו היום האחרון להגשתם ושהנני עומד לטוס לחו"ל.
18. מזכיר בית המשפט קיבל ממני את הבקשות את כתב התביעה המתוקן וכן העתקים הנוספים כפי שאני נדרש לעשות זאת.

19. בהמשך לבקשות אלו השופט שפסר נתן החלטה על פיה עלי להעביר העתק הבקשות וכתב התביעה המתוקן למשיבים.

20. הגברת מירי אלוני מהמדור האזרחי התקשרה אלי לנייד והודיעה לי על החלטת השופט, הבהרתי לה שאני נמצא בחו"ל ושהשארתי העתקים של הבקשות והעתקים של כתב התביעה המתוקן בבית המשפט כפי שהמזכירות דורשת ממני ושבהתאם אני מבקש שהיא תודיע לשופט שאין באפשרותי להעביר העתקים לצד שכנגד ושאני מבקש שהמזכירות תדאג להעביר את העתקים כפי שהיא נוהגת.

21. הגברת מירי אלוני בחרה שלא לדווח לשופט על דבריי וכן להסתיר ממנו שהמזכירות נוהגת לדרוש ולהעביר בעצמה העתקים לצד שכנגד כאשר הבקשות מוגשות ע"י בלתי מיוצגים. בהתאם היא הסתפקה להודיע לשופט שפסר שאני נמצא בחו"ל בזה הלשון: "שופט שפסר, הודעתי טלפונית למבקש בעצמו תוכן ההחלטות לבקשות הנ"ל, אך משיחה עימו התברר שהוא נמצא בחו"ל עד 14/12. להחלטתך בענין המועדים בהחלטות."

22. על כך נתן השופט החלטה : "אם תוגש החלטה על ידו תידון", הגברת מירי אלוני בחרה לשמור החלטה זו לעצמה ולא שלחה אותה לח"מ כפי שציינה זאת בכתב ביום 6.9.07 אחרי שנדרשה על כך ע"י מזכיר בית המשפט "הבוקר הגיע התובע בתיק הנ"ל יטיב חיים בעצמו והלין על כך שהודעתך על גבי הפתק הרצ"ב ("אם תוגש בקשה על ידו תידון") לא הובאה לידיעתו. לא ראיתי לנכון להעביר לידיעתו את התכתובת הנ"ל בסוגריים."

23. אבקש לציין כאן את התנהלותה המבישה והמעליבה של מנהלת המדור האזרחי בב"ש ביום 6.9.07. בבוקר זה פניתי למזכיר בית המשפט בגין פרשה זו, מזכיר בית המשפט, אשר בולט ביושרו בבית משפט זה, הסכים על כך שהחלטה זו של השופט שפסר היתה צריכה להיות מועברת אלי וביקש מהגברת מירי אלוני לאשר בכתב שההחלטה של השופט שפסר לא הועברה אלי.

24. הגברת מירי אלוני כתבה לי הודעה מתחכמת בזה הלשון "הבוקר הגיע התובע בתיק הנ"ל יטיב חיים בעצמו והלין על כך שהודעתך על גבי הפתק הרצ"ב ("אם תוגש בקשה על ידו תידון") לא הובאה לידיעתו"

25. הבהרתי לה שתוכן הודעה זו אינה מה שסוכם עם מזכיר בית המשפט אך הגב' מירי אלוני הפנתה את האחריות למנהלת המדור וטענה שהיא זאת שקבעה את הנוסח ושאין באפשרותה לשנות ממנו. ביקשתי ממנה לדבר עם מנהלת המדור, הגברת אלוני פנתה אליה בו במקום ולכך השיבה לה מנהלת המדור לפניי: "זה מה שכתבת ואת לא משנה שום דבר, מי הוא בכלל הוא בכלל לא פונקציה" נסערתי מלשמוע את הדברים ודרשתי במקום שמה של מנהלת המדור. מנהלת המדור סירבה להזדהות ואמרה לי ששמה רשום על הדלת, תוך שהיא מנצלת את המרחק בן הדלפק לבן משרדה שלא מאפשר לאיש לקרא את שמה.

26. נדרש התערבותו שוב של מזכיר בית המשפט על מנת שהגברת מירי אלוני תוסיף בסופו של דבר את המילים הבאים להודעתה " לא ראיתי לנכון להעביר לידיעתו את התכתובת הנ"ל בסוגריים.".

27. במאמר מוסגר אוסיף שבעת הגעתי למדור האזרחי בסביבות השעה 9 בבוקר הפקידות הנ"ל היו עסוקות בעניני בחירות (של הוועד כנראה) תוך שהם מתדיינות על הנושא בקול רם במשך כעשר דקות מעל ראשם של האזרחים הנוכחים ומקרינות תדמית של זלזול בוטה כלפי אותם אזרחים.

28. אין צורך להכביד במילים עד כמה תקלות אלו (אי דיווח מדויק לשופט של דבריי, אי הודעה לשופט על הנוהל הקיים עם הבלתי מיוצגים ואי העברת החלטת השופט לידיעתי) היו יכולות להשפיע לרעתי על ההליך המשפטי כפי שאכן קרה.

29. כאשר בסופו של יום הגעתי ביום 21.12.06 לדיון שנקבע התברר שהעתקי הבקשות לא הגיעו לצד שכנגד ובמקום לדון במעמד זה בבקשות כפי שתוכנן השופט והצד שכנגד גלגלו את האחריות עלי תוך שהצד שכנגד מנצל זאת לדרוש מתן החלטה לבקשות אחרי הגשת תגובתם ומבלי לקיים דיון תוך חיוב בהוצאות.

30. ואכן כך עשה במדויק השופט יעקב שפסר בהחלטתו המגמתית מיום 6.2.07 בו הוא חייב אותי בהוצאות בלתי רגילות של 5000 ₪ וטרח לעוות את תמונת המצב בתיק בקובעו: "יצויין כי בקשות אלה הינן המשך לתשע בקשות קודמות שהוגשו בתיק זה מצד המבקש ונדחו על ידי בית המשפט" תוך שהוא מתעלם מההחלטות של השופט יעקב אברהם בתיק זה שאכן קיבלו את בקשות הח"מ, בש"א 4675/04 ובש"א 3649/04 אשר הורו שלא לנתק את המבקש מתשתיות וכן לחברו חזרה אחרי שנותקתי תוך שהמשיבים צפצפו על החלטות בית המשפט. למרבה הצער השופט יעקב שפסר דחה ללא דיון באופן שערורייתי גם את הבקשה לתקן את חיבור החשמל הלקוי לביתי המסכן אותי ואת משפחתי ע"פ חוות דעת של חשמלאי מוסמך.

31. אני עומד על כך שאילולא התקלות שנגרמו על ידי הגברת מירי אלוני לא היינו מגיעים למצב זה בו השופט מתייחס לח"מ כאל מטרד שאינו מעביר בקשות לצד שכנגד ושבקשותיו נדחות לטענת השופט באופן שיטתי.

32. זאת ועוד הח"מ נאלץ לשהות בחו"ל לתקופות ממושכות להתפרנס לאור ההתנכלויות להן "זוכה" מצד גורמים במערכת המשפט בארץ כאשר חושף את שחיתותם (רשם האגודות השיתופיות, יאח"ה ועוד, ראה אתר NAKIM.ORG) ולאור העובדה שביתו מנותק מטלפון ואינטרנט ביוזמת השופטים שהוזכרו לעיל אשר נדמה חשוב להזכיר משתכרים בלמעלה מ-30 אלף ₪ לחודש ושוכחים כנראה שגם לאחרים חשוב להתפרנס. בהתאם עבור השופטים הנ"ל, מהנדס מחשבים אב ל-4 ילדים קטנים המתגורר בקיבוץ נידח בדרום הר חברון, העובד מביתו והמתפרנס מאינטרנט אינו צריך כל כך קו טלפון ואינטרנט וניתן לדחות פעם אחר פעם את בקשותיו לחבר אותו לטלפון תוך צפצוף על צו המניע שניתן בתחילת תיק זה 3649/04 על יסוד הסכם הפשרה שקיבל תוקף של פסק הדין ביום 17.11.03 בש"א 4732/03 תוך שהשופטים משוכנעים מתחילת ההליך שלח"מ אין שום זכויות בקיבוץ הר עמשא ושהח"מ אז מהנדס בכיר באינטל נקלע לשם במקרה אחרי שראה אור, נכנס והשתלט על כמה מבנים.

33. במהלך חודשי פברואר עד יוני 2007 הח"מ היה בחו"ל, בתקופה זו ניתנו החלטות שלא הגיעו לח"מ, משנודע על כך למבקש סוכם עם מזכירות בית המשפט שכל כתבי בי-דין בתיק זה יועברו למבקש שלא באמצעות הדואר אלא באמצעות הפקס. יובהר כאן שהמזכירות לא השאירה למבקש ברירה והבהירה למבקש שרק לעורכי דין ההחלטות נשלחות גם בפקס וגם בדואר ושלח"מ זה ישלח רק בזה או זה, בהתאם סוכם בתחילת חודש יוני שכל כתבי בי-דין ישלחו בפקס. יצויין כאן שהמבקש מקבל שיחות טלפון לנייד ופקסים גם היותו בחו"ל.

34. על אף האמור בסעיף הקודם דרישה לתשלום מחצית אגרה שניה לא נשלחה אל הח"מ בפקס.

35. כאמור לעיל ביום 6.9.07 הגיע הח"מ לבית משפט לעיין בתיק וכן הגיש בקשה לביטול ההחלטה מיום 6.2.07 שדחתה במקשה אחת את הבקשות של המבקש לתיקון כתב התביעה ולסעדים נוספים כאמור ללא דיון וללא שניתן זכות תגובה לח"מ על תגובת המשיבים שכלל לא הגיע עד אז לידי הח"מ.

36. במעמד זה התברר לח"מ שצורפה הודעה לתיק לשופט יעקב שפסר הקובעת שמחצית האגרה השניה טרם שולמה ושאם לא תשולם שבוע לפני הדיון יש לדחות את התביעה ולבטל את הדיון.

37. לאור ההתראה המאוד קצרה שנבעה מפאת רשלנותו של המדור האזרחי ולאור הדרישה לשלם סך גבוה של 1263 ₪ אשר אינו מצוי בכיסו של הח"מ הגיש הח"מ ביום 10.9.07 בקשה למתן אורכה לתשלום האגרה או מתן אורכה להגשת בקשה למתן פטור מאגרה.

38. אתמול נתן השופט יעקב שפסר החלטה בנדון בזה הלשון "ככל שתוגש בקשה למתן פטור מאגרה תוך המצאתה אישית לכל הגורמים קודם הדיון, תידון הבקשה" קרי השופט יעקב שפסר דחה את בקשתי למתן אורכה ובחר להתעלם שוב מהעובדה שהמדור האזרחי אחראי על תקלה זו תוך שהוא בוחר לטרטר אותי להגיש תוך פחות משבוע בקשה לפטור מאגרה או הסדרת תשלום האגרה.

39. זאת ועוד, עולה שאין שום עילה על כך שאשלם 1264 ₪ מחצית אגרה שניה, חלקי בתביעה הינו 40000 ₪ ובקשתי לתיקון כתב התביעה נדחתה נכון לעכשיו, במצב זה ולאחר עיון בתקנות, סכום מחצית האגרה השניה צריכה להיקבע על כ-500 ₪ בלבד.

40. לאור כל האמור לעיל והשיבוש החמור שגרמתם לי בתיק זה הינכם נדרשים לפעול בהקדם כדלקמן:

41. להודיע לשופט שפסר על כך שהנכם נושאים באחריות מלאה לכל המחדלים שהוזכרו לעיל.

42. להסכים לכך שתישאו בהוצאות על סך 5000 ₪ שנקבעו ע"י השופט שפסר לטובת המשיבים במידה ולא יסכים לבטל את החלטתו מיום 6.2.07 כאשר עתה יהיה מאוד קשה לשכנע אותו להודות בכך שאילולא היה מתקיים דיון לא הינו מגיעים להחלטה זו כפי שניתנה.
43. להודיע לשופט יעקב שפסר שנושא האגרה נמצא בטיפול מול הח"מ ושיש לראות את הנושא בשלב זה כמוקפא עד אשר תעבירו אלי בהתראה נאותה דרישה לתשלום מתוקנת לאור האמור לעיל.

44. לחילופין הינכם נדרשים למחוק כליל את ההליך בתיק 4824/04 ולפצות אותי ואת המשיבים, אם ידרשו זאת מהח"מ, מכל נזק שנגרם מקיום הליך בצורה כה לקויה על מנת לאפשר לי להגישו מחדש בצורה נאותה אם אדרש לכך בלית ברירה למרות כל האמור לעיל.

45. לאור החלטת השופט שפסר מהיום המאיימת למעשה בדחיית ההליך במידה ולא תשולם האגרה הנני מצפה לתגובתכם עד יום א' הקרוב בשעה 19.00 בהעדר תגובה אפעל כמתבקש.

כל ההחלטות והסימוכין נמצאים ברשותכם בתיק 4824/04 במדור האזרחי בבית משפט שלום בב"ש.

בכבוד רב
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR