לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
כבר אי אפשר להאמין למערכת המשפט  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת טלנסקי ופרשיות שחיתות של אהוד אולמרט

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ורדראובן

יישוב: רמת גן

הודעהפורסם: שישי 24.03.23 19:18    נושא ההודעה: כבר אי אפשר להאמין למערכת המשפט

אני חושבת שבסופו של דבר מערכת המשפט לא עושה עבודה כראוי, עובדה שבסוף זה מתפוצץ להפ בפנים ויש הפיכה.

1.pdf
 Description:
,

Download
 Filename:  1.pdf
 Filesize:  90.26 KB
 Downloaded:  703 Time(s)

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

יום אסל ויום בסל
אורח

הודעהפורסם: שבת 13.05.23 20:00    נושא ההודעה: שופטים מושחתים שממשיכים לכהן למרות שנתפסו!

איריס ארבל אסל הבת של מנהל בתי המשפט הדרך נסללה לעבריינות שיטתית ומהמקרה שלה ניתן ללמוד על עומק הריקבון בכל רמות המשפט בישראל , כאשר שופטים עברייניים מסוגה של איריס ארבל אסל ממשיכים לכהן מה הפלא שאין אמון בשופטים? איריס ארבל אסל לפי דוח הממונה על השופטים קיימה יחסים במרמה עם סטודנט בלשכה ובמקומות מחוץ לבית המשפט כמו כן גילתה תיקים חסויים לאדם לא מוסמך מקומה בכלא! נציב קבילות על שופטים המליץ להעמיד את השופטת איריס ארבל אסל לדין, מרים נאור כנשיאה החליטה לגנוז את הדו"ח. התוצאה למרות הדברים החמורים שאין עליהם חולק איריס ארבל אסל ממשיכה לכהן כשופטת משפחה בתל אביב ולדון בתיקים חסויים. https://www.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-727231?fbclid
https://www.ynet.co.il/news/article/rki7e21df
https://www.docdroid.net/JHWG7lO/document הדו"ח החמור ביותר נגד השופטת איריס ארבל אסל עם המלצה להעמדה לדין עבירות שהיו מכניסות כל אדם ללא קשרים לכלא
לקרוא לאיריס ארבל אסל שופטת זו זילות בית המשפט

קווים משותפים לאייתוללות באיראן ללובשי הגלימות במשפט, הביקורת אסורה, המבקרים נפגעים בצורה קשה והגלימה לא מכסה את הכלימה! https://mida.org.il/2020/09/01/%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D 7%A4%D7%98-%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7% 92%D7%95%D7%9C-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%97%D7%99%D7%95 %D7%91%D7%99/?fbclid=

ההפקרות במשפט נמשכת! השופטת מירב אליהו עדין מכהנת למרות כזביה כשיטה בפסקי דין!
תקראו טוב..... את אשר כתב אחד מבכירי עורכי הדין בישראל עו"ד ירון מידן על השופטת מירב אליהו שדרך כתיבת ההחלטות/פסקי הדין לגביה אינה חריגה רק במקרה זה. https://www.quimka.net/36221 עו”ד ירון מידן לשופטת המשפחה מירב אליהו: הגדלת לעשות וחצית רף שחיתות מוחלט! מירב אליהו – “שופטת” בית המשפט למשפחה!
תודה לך על פסק דין מפלה ומושחת שלא נתקלתי שכמותו גם במסגרת פסקי הדין המפלים והמושחתים הרגילים שמנפיקים לנו פושעי בית המשפט למשפחה בשמם הנלעג בפי ההדיוטות ועמיתיי מלחכי הפנכה המכנים הללו: שופטים!
במסגרת השחיתות השיפוטית הנוהגת באולמך כבשגרה, בה אבות דוגמתי זוכים לפסקי דין מגדריים ומוטים מראש, הגדלת לעשות וחצית רף שחיתות מוחלט נוסף להצדיק התנהלותך הפושעת!
1. קבעת ש-1,400,000 גבוהים מ 1,650,000 ש”ח וכפית עליי התמחרות לאחר שהבאת לעיקול כל נכסיי וחשבונותיי.
2. קבעת שאשה-עו”ד, המשקרת באולמך בתצהירים היא וב”כ, ולמרות ראיות ובכתב בדבר השקרים והודאת האשה בשקרים – עבירה מסוג פשע, מהווים לדברייך והחלטותייך, מעשה מותר הנעשה בתום לב!
3. קבעת שמתן ‘אדרל’ תרופה שנאסרה בהתוויתה לאנשים עם טכיקרדייה, מותרת לשיטתך הבורה ברפואה, לנערה הסובלת מטכיקרדייה למרות המלצת רופא לב הנוגדת המלצה זו, תוך סיכון חייה.
4. קבעת שחוזה שנכרת בדרך של הצעה וקיבול בין בני זוג גרושים וככזה אינו מחייב אישור בית המשפט, אינו תקף! זאת סתם כך ורק מתוך נקמנות וכוונה לפגוע וחרף העובדה שהצהרת תוכן החוזה נעשתה אינספור פעמים ובכתב על ידי האשה וקובלה על ידי הגרוש 065לאחר הגירושין.
5. התעלמת מ- 9 עדים שקבעו שהאם כלל לא הייתה נוכחת ואינה נוכחת בחיי הילדים, לרבות נטישתם ביום ניתוח, והאב – אני ולהבדיל: אב למופת. אל כל עדיי התייחסת משל היו אוויר והאשה לא הביאה ולו עד אחד שהיה שותף לחיי שנינו להזים הדברים.
6. קבעת שהתחזות האם במצג שווא לפעול בשם האב וליטול כספי לקוחותיו תוך התחזות לפעול בשם האב – אני, ולאחר הגירושין – במעשה רמייה והונאה כקבוע בדין הפלילי, מעשה עליו הודתה אשה וזאת כמובן מבלי שהוציאה חשבוניות על כך וגם בכך הודתה אינו בגדר חוסר תום לב.
7. קבעת לאב לי: הוצאות מראש בגין כל בקשה שאגיש במטרה שצלחה בידייך למנוע ממני את יומי ובידיעה שכל חשבונותיי עוקלו לטובת המזונות מראש!
8. התעלמת מפסיקות כולל של בית המשפט העליון בדבר החיוב בגין: נכסי קריירה ונכסים בכלל של האשה שנצברו על חשבון חיי הנישואין ועל בסיס מפלה ומגדרי ובניגוד גמור לא רק לחוק אלא גם לאלה של בית המשפט העליון.
9. התעלמת לחלוטין מתביעה שהוגשה על ידי מבלי שהוגש כלל כתב הגנה על ידי האשה, ובמקום לתת פסק דין בהיעדר – פשוט דחית כתב התביעה מבלי שכמובן טרחת לקוראו.
10. מחקת אינספור בקשותיי מבלי לטרוח להתייחס לתוכנן במה ששום בן אנוש לא היה מכנה הליך משפטי!
11. הצדקת בשתיקה איומי האשה על ב”כ שייצג אותי, שלא יוכל לייצג לעולם משום קשריה במערכת המשפט – וב”כ משום התעלמותך – פרש מייצוג בפחד רב, ובצדק!
מירב אליהו, אינך שופטת. לא תהיי שופטת ומעולם לא היית שופטת!
שופט הפועל במשוא פנים ובשחיתות אינו שופט אלא אדם מושחת המבזה את המושג שופט ועימו את כל מערכת המשפט!
את מירב אליהו, יצור מושחת הפוגע בילדים רכים: שלושה במספר שלא חטאו ולא עיוולו מעולם!
כאב וכעורך דין, אני מחוייב בפוסט זה! אינני יכול לשתוק, לא משום צרתי, אלא משום חובתי כ”קצין בית המשפט” וחובתי כלפי כל ילדי ישראל!
כל זאת, מירב אליהו, עשית למען מי שבמקרה הנה עוזרת משפטית של נשיא בית משפט שלום ולה אחות שופטת!…
את המושחתת מירב אליהו יחד עם כל מערכת המשפט, ו-וועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין ועימם כל “עמיתי” מוזמנים, לתבוע אותי על הוצאת דיבתך רעה!!!
כל שיהיה ויש לי לאמר על כך: אמת דיברתי!
אמת הנתמכת בראיות בכתב וכי זו חובתי: כבן אנוש, כעורך דין וכאב לילדים!
והתודה לך מירב אליהו, משום שאת מירב אליהו בשחיתותך המוחלטת והרבה, הוכחת את מה שאני טוען מאז ומעולם:
אי אפשר להפלות ולהיות הרע מכל רע כפי קביעת בית המשפט העליון, בבג”ץ עדאלה, מבלי להיות ובאמת:
הרע מכל רע!
ואת יודעת היטב מירב אליהו שאלו שמינו אותך, ידעו בדיוק מוחלט מי ומה את! הללו מחפים ויחפו עלייך, ויטייחו כל פסיק מפשעייך ואני בקרוב הקרבן: כי את דם מדמם, בשר מבשרם ורק דוגמית להתנהלותם בת ה-70 שנה, מקום המדינה!
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת טלנסקי ופרשיות שחיתות של אהוד אולמרט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR