לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
נועה בנוש לאחר חיסון 1: פגיעה נוירולוגית קשה בגפיים ידיים עורף דקירות מכות חשמל ורטיגו וכו  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> נפגעים מחיסון הקורונה

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Nakim
צוות
צוות

הודעהפורסם: שבת 20.02.21 22:13    נושא ההודעה: נועה בנוש לאחר חיסון 1: פגיעה נוירולוגית קשה בגפיים ידיים עורף דקירות מכות חשמל ורטיגו וכו

נועה בנוש לאחר חיסון ראשון: פגיעה נוירולוגית קשה בגפיים, ידיים, עורף, דקירות, מכות חשמל, ורטיגו וכו'.
ההודעה: כל כך הרבה זמן אני שותקת. כדי לא להרוס את מבצע החיסונים, כדי לא לתת נשק למתנגדים, כדי שלא יהיה על מצפוני. ואינני יכולה עוד. כי לא רק שאנחנו, נפגעות ונפגעי החיסון, משתיקות את עצמנו, אנחנו חוות השתקה מצד המערכת. השתקה שהיא מביכה במקרה הטוב, רשלנית במקרה הפחות טוב, ופשע שיש לתת עליו את הדין במקרה הרע.
אז מה אני חווה? מגוון שלם של תופעות נוירולוגיות תחושתיות, שהולך ומחמיר ומתפשט מיום ליום מאז החיסון הראשון, כבר חמישה שבועות. אם לציין כמה מהן, אז תחושה כאילו לפתו לי את הרגליים עם צבת רגע אחרי שמיסמרו אותן אל בול עץ; כאילו הכניסו את כפות ידי לגיגית מלאה בקרח עד שאיבדו תחושה ויחד עם זאת חשות יותר מידי; כאבים בעורף שמנעו ממני להזיז את הראש וכאבים מצמיתים בשכמה שמנעו ממני לשבת או לשכב, לא שאפשר להרדם עם כאבי תופת כאלה ממילא; ויש עוד.
תחושה אחת נרגעת, השניה כבר מתפרצת לדלת מבלי שתוזמן. נימולים, עקצוצים, דקירות בפגיון משונן, תחושה של מכות חשמל, כאבים שזזים ממקום למקום ובכל פעם מפתיעים במופע אחר ובאיבר אחר. כל התחושות האלה נשארות ברקע, לפעמים מגיעות ביחד, לפעמים לחוד, אבל כולן שם, כל הזמן. והתוספת החדשה מהשבוע - עצב השמיעה שגורם לי להתקפי ורטיגו, ולתחושות סחרור ובחילה בלתי פוסקות, יחד עם הטנטון מפעם (היוש, לא התגעגעתי) שחזר.
אני יודעת מה אתם רוצים לשאול אותי כרגע: ״מה אומרים הרופאים?״. צדקתי? אז התשובה הקצרה היא שאין להם מושג, והתשובה הארוכה היא שאין להם קמצוץ של מושג. אין להם מושג למה החיסון עושה את זה, ולכן גם אין להם מושג איך מטפלים בזה. אין עדיין נתונים שיאפשרו להם ולהן לספק מענה רפואי כנדרש. וזה במקרה החריג שהם מוכנים להקשיב לתלונות ולקחת אותן ברצינות, כמובן.
בשבוע האחרון דיברתי עם עשרות נשים שחוות את אותו הדבר. כל אחת אמנם חווה מופע עצבי אחר, אבל היחס מהרופאים והרופאות ומהחברה בכללותה הוא קופי פייסט אחד לאחת. תאמינו לי שאפילו גברים שפונים למיון יוצאים עם אבחנה של ״היסטרית״? זהו חברות, המהפכה הפמיניסטית הושלמה.
ככל שאני חופרת יותר בנושא, כך אני עדה לכוחה של ההשתקה הפושעת מצד המערכת, שלא נותנת מקום להשמיע קולות לגבי תופעות הלוואי. ואני מבינה, אני מבינה את הרצון לטשטש את הקולות האלה כדי שלא יחבלו במבצע החיסונים. אבל זה נעשה על גבם של אנשים שמשלמים את מחיר ההכחשה, הזלזול וההסתרה, ונפגעים פעמיים: גם מהחיסון, וגם מחוסר המענה והטיפול בתלונתם.
בסופו של דבר, מי שמחבלים במבצע החיסונים הם לא מי שנפגעו מהם, אלא מי שמשתיקים אותם בשיטתיות, ובעשותם כך מגבירים את חוסר האמון במערכת שאת חיינו אנו שמים ושמות בידה.
לפני שתפרוץ הילולה של מתנגדי החיסונים שיהפכו את הפוסט הזה למטעמים, חשוב לומר שאני - יחד עם שאר האנשים שסובלים כרגע מתופעות לוואי - איננו מתנגדים לחיסון, מן הסתם, עובדה שהתחסנו. למעשה, אנחנו תומכים בו ומכירים בחשיבותו. אין כאן סתירה. אפשר לומר שחיוני להתחסן, ובאותה נשימה לתת מקום לאותם אנשים שנפלו על הצד הפחות טוב של הסטטיסטיקה. לכל תרופה, חיסון ופרוצדורה רפואית עלולות להיות תופעות לוואי קשות. אבל ההכחשה של תופעות אלה, היא זו שמייצרת פחד וחשש. יתרה מכך, היא גורמת לכך שתופעות אלו לא ינוטרו ולא יחקרו. וכתוצאה, ימשך מעגל מיס ודיס האינפורמציה בנוגע לחיסון.
מאחר שכאמור, נתונים בעלי חשיבות רפואית ומחקרית אדירה אינם מתועדים ומנוטרים כראוי, החלטתי לקחת את המשימה הגדולה הזאת על עצמי ולאסוף אותם במו ידי. אם הצלחתי להגיע לעשרות אנשים שחווים תופעות נוירולוגיות אפילו בלי לפרסם פוסט בנושא, אין ספק שיש עוד כמה אלפים לפחות.
וכאן אתן ואתם נכנסים לתמונה:
👈 אם אתן ואתם חוות או חוויתן תופעות עצביות בעקבות החיסון (שימו לב, תופעות עצביות בלבד, כגון נימולים, כאבים, חוסר תחושה, שיתוק פנים, טנטון ותסמונות אוטואימוניות שונות), אשמח שתפנו אלי כדי להגדיל את מאגר הדיווח והתיעוד.
👈 אני זקוקה לעצות טכניות לגבי שאלון הדיווח שאני בונה, על מנת שהוא יאפשר לאסוף את הנתונים על הצד הטוב ביותר, ישמור על אנונימיות המשיבים ויחד עם זאת יספק עדות לכך שמדובר במשיבים שונים. אם יש למי שכאן ניסיון בכך, אשמח לעזרה.
ואם סתם בא לכם לעודד אותי, מוזמנים לצרף גיף חמוד. סליחה מראש אם לא אגיב לכולם, סליחה מראש אם יהיו תגובות (מתלהמות, מטיפות או חסרות רגישות) שאמחק. יכולת ההתמודדות שלי כרגע מוגבלת, מקווה שתקבלו זאת בהבנה ובאהבה ❤️
מקור: https://www.facebook.com/NoaBenosh/posts/10158924741965575

.jpg
 Description:
 Filesize:  113.91 KB
 Viewed:  4845 Time(s)

.jpg

1.jpg
 Description:
 Filesize:  126.11 KB
 Viewed:  4845 Time(s)

1.jpg

https://t.me/Nakim_org_Ch

לחתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט ולהצטרף ל"נקים"

הצטרף לרשימת תפוצה של "נקים"! עם או בלי חתימה על העצומה
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> נפגעים מחיסון הקורונה כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR