לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
השופט מנחם הכהן, מדוע השופט מנחם הכהן ממשיך לכהן כשופט?  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 24.05.09 13:59    נושא ההודעה: השופט מנחם הכהן, מדוע השופט מנחם הכהן ממשיך לכהן כשופט?

לצערי התנסיתי עם לא מעט שופטים בישראל, אם אשאל היום מיהו השופט הגרוע ביותר בו נתקלתי, אענה ללא היסוס כי מדובר בשופט מנחם הכהן.
לדעתי היה ראוי מזה זמן רב כי השופט מנחם הכהן ישכיל להתפטר מכס השיפוט לאור התלונות המרובות עליו (ראה קצה הקרחון המתפרסם עליו בעיתונות ובאתרי אינטרנט) ולא מובן כלל כיצד הנ"ל מונה לתפקיד וממשיך לכהן בו.
הוא שופט טמפרמנטי וכוחני שמפעיל אימה על המתדיינים ועל עורכי הדין. כאשר הוא נעול נגד בעל דין אז חבל על הזמן של המעורבים הוא יעשה הכל אבל ממש הכל להפלות אותו לרע בהחלטותיו מבלי לברר לעומק את העובדות. הנ"ל מסובב את החוק כפי שנראה לו ומעוות את הדין באופן שערורייתי וסדרתי.

בדיון האחרון אצלו לפני כתשע חודשים, דיון אשר יזמתי כדי שיבטל החלטה שערורייתית שנתן במעמד צד אחד, השופט מנחם הכהן מנע ממני כלל להגיב לטענות הצד שכנגד והתחיל להקריא החלטה, בקשתי ממנו שיפסול את עצמו בטענה כי אין זה מתקבל על הדעת שבעל דין יוזמן לדיון ולא יוכל להגיב לטענות הצד שכנגד, הוא השיב לי ב-"סתום את הפה" ואיים עלי שאם לא אשתוק יוציא אותי מהאולם תוך שהוא קורא למשמר בית המשפט.

בסופו של דבר, לאור חומרת התנהלות הצד שכנגד לא היתה לו ברירה והוא נתן החלטה לטובתי, קבע כי הצד השני שיקר בשבועה וחייב אותו בהוצאות מבלי לאפשר לי לטעון על גובה ההוצאות ומבלי שנתן לי כלל לדבר.

הגשתי תלונה כנגדו לנציבות תלונות הציבור על שופטים בגין התנהלותו וממתין עתה לתוצאות.

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso

נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך שלישי 26.05.09 9:44, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

ידיעות
אורח

הודעהפורסם: שני 25.05.09 12:51    נושא ההודעה: השופט מנחם הכהן אמר לאשה שהוכתה על ידי בעלה בנעליים, כי "חבל שאין לי כאן גם נעליים"

מסתמן: השופט שהעליב אשה יועמד לדין

כך דווח בערוץ 2. השופט מנחם הכהן אמר לאשה שהוכתה על ידי בעלה בנעליים, כי "חבל שאין לי כאן גם נעליים"

ynet פורסם: 22.10.01, 22:48

שופט בית המשפט לענייני משפחה בירושלים, מנחם הכהן, שאמר לאשה שהוכתה על ידי בעלה והעידה כיצד בעלה הלם בה, בין השאר, בנעליים, כי "חבל שאין לי כאן גם נעליים", יועמד כנראה לדין. ערוץ 2 דיווח כי שר המשפטים מאיר שטרית צפוי להחליט בקרוב על פתיחת הליכים להעמדה לדין משמעתי של השופט.

תחילה הסתפקו בהנהלת בתי המשפט בהתנצלות בשם השופט על דבריו, אבל האשה התעקשה להמשיך בהליכים משמעתיים נגדו. לאחר בירור נוסף, נשיא בית המשפט העליון, אהרון ברק, החליט שיש מקום להעמידו לדין. שר המשפטים אימץ את העמדה הזו, ובאחרונה פנה לפרקליטות כדי לגבש עמדה סופית.

אופיר אקוניס, יועץ התקשורת של השר, אמר ל-ynet כי ככל הנראה מחר (ג') תחליט הפרקליטות באיזו דרך לקיים את הבדיקה וייתכן שיוחלט שם להקים ועדה בודקת, שבהמשך תגיש את מסקנותיה לשר המשפטים.

לדבריו, "העמדה לדין משמעתי היא צעד חריג ויוצא דופן בבתי המשפט". יצוין כי רק מקרים בודדים כאלה התנהלו במערכת המשפט מאז קום המדינה.

מהנהלת בתי המשפט נמסר ל-ynet כי "לא הוחלט עדיין האם להעמיד או שלא להעמיד את השופט מנחם הכהן לדין. לשופט עצמו יש מה לומר בעניין והוא יאמר זאת במסגרת המתאימה ולא בתקשורת".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1229189,00.html
חזרה למעלה

אלירן נאבוחסרה
אורח

הודעהפורסם: שלישי 27.11.12 13:03    נושא ההודעה: אלירן 4584

אלירן אבוחסרה בקשר לאמשך אפוטרופוס אמא שלי אמרה שאמס יכימה שאני ימשיך לאיות אפוטרופוס ואני רוצהב אשור בחתב ובימין מתמן דורש אישור לגבי אוטו בכתב ואנחנו שלחנו לך שאני מבקז אישור בכתב לצמיתות בכתב גם לי וגם לתמן איתי אצל פסיחייתר כבר פעמים גם בקשר לאותו וגם כללי ואני עדין לא קיבלתי את אתשובה ולא קיבהלתי אזמנה לשום דיון תודה אלירן אבוחסרה066511429 תעודת זאות ותעודת נכה אלירן אבוחצירה שלחתי לך פקסים ועדן לא קבלתי תשובה יש לי100 אחוז נחותך ארחבמער וקיבלתי אשור 80 אחוז מארכב נכה יחיד קר ן היבוד 1116על15ישן בית שמש רחל לוי אבוחצירה טלפון שלרחל0506095190טלפון בבית0290912427 פלאשלפון של אלירןאבוחסרה0525940360ניקוד99000 תודה אלירן אבוחסרהו וגם תעותעודת נכה שלי אלירן אבוחצירה
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אורח

הודעהפורסם: שני 23.05.16 20:41    נושא ההודעה:

אוי אוי אוי - אני נפגעת טרייה ולא ידעתי את כל הדברים האלה - המשפט האחרון שלי נשמע כמו הזייה אצל הכובען המטורף בעליסה בארץ הפלאות - הגשתי בקשה לכתובתי אותה לא קיבלתי ולפדות סכום כסף אשר הסכמתי להפקיד {100 אלף ש"ח} לטובת תשלומי חינוך עתידיים של הילדים כאשר בן הזוג ממש מרמה אותי -
והנה הגעתי לדיון בנושא מזונות. בכלל לא הגשתי תביעת מזונות כי בגישור בן הזוג לשעבר התעקש שהילדים יהיו במשמורת מלאה שלו או משמורת משותפת ללא כל מזונות. היות ולא היו לי אמצעים כלכליים לאפשרות השניה {בדיוק זרקו אותי מהדירה השכורה אליה עברתי לאחר מכירת בית המשפחה בדרישת האב}
השופט הכהן דיבר אליי באופן מעליב. יום שלם למחרת בכיתי שבכלל יש מצב כזה בבתי משפט בישראל.
הגעתי למשפט נכונה לכל החלטה. אם היה אומר שהוא כותב לבנק לפרק את החשבון המשותף - טוב. אם לא - עוד יותר טוב הייתי מערערת למחוזי.
הוא לא השיב החלטות אלא המליץ לי לחזור בי מתביעותיי או להתעקש והוא לא ממליץ לי זאת ולגשת לדיון הוכחות. איזה שופט זה? גיתית נחליאל ישבה צמודה לשולחנו ואיפסה אותו על מה מדברים ואיזה תיק זה - הו אלא ידע על מה מדובר. מה פתאום שופט תלוי כך בעורכת הדין של צד אחד?

זה נגמר. אני נפרדת ממנו. יותר קל להגיש את התביעות בנזיקין בבי משפט נורמלי אם לא הייתי מקליטה לעצמי את הדיון ההזוי הייתי חושבת שזה לא ייתכן ובטח אני מדמיינת לעצמי שזו היתה התנהלות המשפט. תמחקו את השורה האחרונה. אסור לאזרחים להקליט לעצמם את המשפט. זו בדלתיים סגורות הבושה הזו.
חזרה למעלה

אורח המום
אורח

הודעהפורסם: שלישי 07.02.17 8:47    נושא ההודעה: השופט מנחם הכהן

אכן שופט מושחת שלא ברור איך הגיע כלל לבית המשפט.
בטוח קשרים משפחתיים ושחיתות סידרו לו את המשרה.
אגב מי שרוצה פסיקה נוחה אצלו שיפנה לבן דודו עו"ד עודד הכהן, תמורת סכום נאות יסדר לכם אצלו פסק דין לרוחכם. בדוק. אם זכיתם לדיונים מבזים ולפסקי דין שרירותיים ללא שום קשר למציאות כנראה שמישהו ריפד אותו בכסף כדי שינהג כך לטובת הצד המשלם.
אין גבול מדינה מושחתת.
גם מערך נציבות תלונות נגד שופטים עוצם עיניים ונמנע מהתמודדות מולו.
במדינה מתוקנת היתה מתקיימת חקירה משטרתית דחופה.
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR