לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר כהנא שלמה מ- גבעתיים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
תלונה נוספת על התנהלות השופט יעקב כהן הוגשה לנציב התלונות על השופטים, השופט בדימוס אליעזר  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

קריאה למרד נגד השלטון בישראל,לכל אזרח, שופט, שוטר, חייל, רופא ועובד ציבור בישראל
שני 18.01.21 23:06

מה מסתירים שתי הקולות של הנשיא טראמפ בשבועות האחרונים? הונאת בוחרים או מהלך מבריק?
שלישי 12.01.21 17:00

מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?
שלישי 05.01.21 3:54

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה       NAKIM      
ג'ינגס חאן
אורח
הודעהפורסם: ראשון 24.07.11 0:01    נושא ההודעה: תלונה נוספת על התנהלות השופט יעקב כהן הוגשה לנציב התלונות על השופטים, השופט בדימוס אליעזר

תלונה נוספת על התנהלות השופט יעקב כהן הוגשה לנציב התלונות על השופטים, השופט בדימוס אליעזר גולדברג


יעקב כהן - השופט הנוקם. טובת האשה לפני טובת הילדים
יום רביעי 18 מאי 2011

נשלח בפקס למס' 6595516– 02
וכן בדואר רשום: נחום חפצדי 5, בית עופר, גבעת שאול 95484 ירושלים
כולל דיסק עם ראיות ועובדות

לכבוד
לשכת הנציב אליעזר גולדברג
שופט בית המשפט העליון (בדימוס)
נציבות תלונות הציבור על שופטים

שלום רב,

הנדון: פירוט התלונות כנגד השופט יעקב כהן מבית המשפט לענייני משפחה.
ראשית ברצוני להודות לכם על תשובתכם המהירה. כיוון שמדובר בהמון חומר, התעכבתי באיסופו וסידורו.
המכתב מחולק לשני חלקים:
1. התנהלותו של השופט בשבתו בבית המשפט.
2. אי אמירת האמת וסילופי הדברים בפרוטוקולים.

למכתב זה מצורף דיסק ובו חומר מצולם לגבי התנהלות השופט.

התנהלותו של השופט יעקב כהן במהלך הדיונים:

א. במהלך הדיונים סירב השופט לכתוב את מה שנאמר ואמר "אני מחליט".

ב. במשך כל הדיונים ביקש השופט שאתן לו סמכות כיוון שהתיק נפתח לראשונה בבית הדין הרבני ואין הוא יכול לדון. סירבתי שוב ושוב. מצורף כתב גירושין בית הדין (נספח א).

ג. במהלך הדיון, לאחר שהשופט נתן החלטה כנגדי, בהעדר, במעמד צד אחד, ללא בדיקה, ללא נתינת יומי בבית המשפט אך לפי בקשתו של חברו עו"ד בורוכוב, הגעתי לבית המשפט כדי לברר מדוע לא בדק את נכונות הדברים. לאחר שהוכחתי לו כי הדברים שנכתבו שקריים, תסקיר הסעד וכן דבריו ותצהיריו של עו"ד בורוכוב וכמובן דבריה של אשתי (כפי שניתן לראות ולשמוע בוידאו המצורף) אמר לי השופט "אתה לא באמת מצפה שאבדוק כל תסקיר שנותנים לי". חותמת גומי.

ד. במהלך הדיון טען עו"ד בורוכוב כי האב (אני) מביא את ילדיי כל בוקר למסגרות כשהם רעבים, מוזנחים, לא נקיים, לא רגועים ועוד כהנה וכהנה בעודו מחזיק את התסקיר השקרי של פקידת הסעד שם לטענת עו"ד הכל כתוב בצורה מפורטת. לפתע אשתי נעמדה וכשהיא בוכה אמרה שזה לא יכול להמשך כך שכל בוקר אני מביא את ילדיי למסגרות בצורה כזאת. אני חייכתי וזה עצבן את השופט שצעק עליי בגלל שאני מחייך. עניתי לו שאפילו שאין לו סמכות והכל נידון בבית הדין הרבני, הוא, השופט, פסק כי ילדיי לא ישנו אצלי, אני מחזיר אותם ב19:30 בערב לאמם. איך אני יכול להביא את הילדים למסגרות אם הילדים לא ישנים אצלי. ביקשתי שירשם בפרוטוקול כי העו"ד משקר וגם האישה והתסקירים שקריים. השופט סרב. הוכחתי לשופט כי כל הנאמר הוא שקרים ותו לא ושיש לי הוכחות להכל. יצוין כי בהחלטתו מחודש פברואר 2011 עדיין מעיז השופט להשתמש בתסקיר השקרי שהוכח כך וחלקו מופיע בקליפ בדיסק לא רק זאת אלא אף הזכיר ורמז לי השופט כי אוריד את הקליפים המצורפים מהאינטרנט כיוון שזה פוגע בו. ממתי האמת פוגעת?

ה. אמרתי לשופט כי בינתיים הילדים יישנו אצלי באמצע השבוע כי גם כך הם ישנים בסוף השבוע אצלי. השופט שאל את אשתי האם היא מסכימה? האשה ענתה שלא (בלי לנמק בכלל). השופט פנה אליי ואמר לי "היא לא רוצה אז אתה לא יכול לקבל את ילדייך לשינה". שאלתי שוב למה? ענה השופט "כי היא לא רוצה".

ו. לאחר שסיפרתי לשופט כי אני מודע לחברותו עם עו"ד בורוכוב התפרץ עליי השופט והתחיל לאיים תוך שהוא מנפנף באצבעו ומרים את ידו ואומר לי, אתה בארגון של הגברים שנלחמים למען זכויותיהם, כדאי שתברר מה עשיתי לדרור צעירי. אמרתי לשופט כי שמעתי את השם אז השופט אמר לי " האם אתה יודע כי לקחתי לו את הבית הכסף והילדים, אם תמשיך להלחם סופך יהיה רע ומר גם אתה תפסיד הכל ואת ילדיך". השופט איים עליי בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. מה עליי לעשות אם השופט מודיע לי מראש מה יהיה גזר דיני אם אמשיך להלחם על ילדיי? אוסיף ואומר כי זהו הדיון בו אני מייצג את עצמי, (הופעתי לבד והוכחתי כי אני דובר אמת וכל הנאמר ע"י הצד השני אלו שקרים בלבד וכל דבריי מגובים בעובדות). חשוב לציין כי בתחילת הדיון ביקש השופט שיבדקו אם יש עליי ציוד הקלטה.

ז. מדוע בקש השופט ממשמר בית המשפט לבדוק אם יש עליי מכשירי הקלטה??? האם יש לו מה להסתיר? ממה לפחד? האם הכל תוכנן מראש?

ח. ילדיי עוברים התעללות ע"י אמם. יש תיעוד והקלטות סמויות וגלויות. כששאלתי את השופט אם לא נראה לך מוזר כי האמא, בא כוחה ופקידת הסעד מתנגדים בכל תוקף לכך כי חוקר ילדים יראה את הילדה. ענה לי השופט "תן לי סמכות ואמנה חוקר ילדים". אמרתי לו שאין לו סמכות ואין קשר לסמכות, כי מדובר בטובת הילד ויש את חובת הדיווח. ענה לי השופט "הילדים בחיים, לא?!".

אני לא מבין מה התשובה הזאת אומרת. האם השופט מחכה כי ילדיי ירצחו כדי שיגיד שהוא צריך להתערב? האם חוסר סמכותו מאפשרת ומאשרת פגיעה בקטינים?

ט. לעניין חברותו של השופט עם עו"ד בורוכוב, הדיון התחיל בכך כשעו"ד בורוכוב הצהיר כי אינו חברו של השופט. לאחר אותו דיון ברח עו"ד בורוכוב מהתיק. את השופט זה עצבן מאוד שאני יודע על חברותם, כפי שניתן לראות במה שהוא כתב בפרוטוקול.

י. השופט טען כי לא קיבל מסמכים, בקשות ותגובות שצירפתי לדיסק והוגשו ביחד עם הדיסק. את הדיסק החזיר השופט כי הוא טען שאינו יכול לראות את החומר בדיסק כי אין לו סמכות. שאלתי איפה המסמכים המצורפים. טען השופט כי לא הוגשו בקשות ביחד עם הדיסק?!?!?

יא. במהלך הדיון שנערך ב 02.2001 דיבר השופט עם עו"ד פרידמן (עו"ד החדש של אשתי, שסידר לה עו"ד בורוכוב לאחר שברח מהתיק בגלל חברותו עם השופט ובגלל שקריו שהוכחו בבית המשפט) ואמר לו בפשטות כי (תמלול) אין הוא יכול לדון בתביעה כיוון שהאשה נתנה שוב סמכות לבית הדין הרבני ואין הוא יכול לעשות דבר. לא רק זאת, אלא שהשופט נזף בעו"ד של אשתי ושאל: (תמלול) למה עשית טעות ושלחת אותה לדיון בבית הדין הרבני לבד? עכשיו אני מנוע מלגעת בתיק. עו"ד פרידמן ענה לשופט כי בכוונת האשה להוציא את הילדים מהארץ והוא באמת צריך עזרה. השופט ענה: "תן לי לראות מה אני יכול לעשות" וסגר את הדיון ללא כל פסיקה וללא כל החלטה. שאלתי מדוע הוא לא מציין בפרוטוקול שהיא רוצה להוציא את הילדים מהארץ, אפילו שחמישה ימים לפני זה בבית הדין אמרה ושיקרה כי אין בכוונתה להוציא את הילדים מהארץ? ענה לי השופט: אתה לא תגיד לי מה לעשות. הזהרתי אותך. בערבו של אותו יום הוציא השופט החלטה ופסק דין כי הוא לוקח סמכות בכוח, נותן משמורת לאשתי, קובע מזונות מ 1100ש"ח ל 1700ש"ח לילד ולקינוח קונס אותי ב15,000ש"ח הוצאות משפט.

יב. האם טעות לחשוב כי פסק הדין היה מוכן מראש??? הרי הוא, השופט הכין אותי לכך כי זה מה שיהיה.

יג. בפסק הדין מתייחס השופט לחומר מלפני שנה. גם אתה כבודו ציינת כי יש המון חומר. האם לאחר סיום יומו ישב ולמד את כל החומר רק כדי לתת פסק דין באותו היום? אני כזה חשוב. אולי צריך לנסות ולנקות עקבות…

יד. כל זאת בעוד השופט יודע כי האשה "ניקתה" את הבית לחלוטין מכל הריהוט, התכשיטים והכסף, גנבה את הרכב של אחי, השאירה נזקים וחובות ועברה לדירה אחרת. כמו כן יודע השופט כי אני לא עובד. פוטרתי מעבודתי בעקבות מאבקי על ילדיי.

טו. השופט עמד במילתו כפי שאיים עליי ואמר לי שהוא יעניש אותי ויקח את ילדיי ממני ואת כל כספי ויהרוס את חיי. כל זאת ללא סמכות וללא כל בדיקה אלא מתוך יצר נקמנות מובהק.

אי אמירת האמת וסילופי הדברים בפרוטוקולים:
א. בפרוטוקול מתאריך ה25/08/2010, לאחר שהותקפתי בפראות ברחוב ע"י אשתי ואימה בעודי מגונן על ילדתי הקטנה שהיתה בידיי בחר השופט לכתוב "מבלי להתייחס לטענות הצדדים". שאלתי למה? אני רוצה את החוקרים ואת השוטרים והשכנים שראו את המקרה כדי שיבואו לתת עדות. הרי משטרת ישראל ביקשה להשתמש בכוח כנגד האשה. רכזת הרווחה של פתח תקוה הוציאה מכתב על כך (מצורף). השופט סרב לדון בזה והרחיק אותי ללא כל הסכמה מצידי, מילדיי ומביתי.

ב. כל זאת לאחר שאשתי הסתגרה עם הילדים בבית למשך שבועיים וחצי. לאשתי עבר פסיכיאטרי קשה הכולל נסיונות התאבדות ופגיעה בעצמה ובאחרים.

ג. בפרוטוקול מתאריך ה 6.02.2001 לאחר שניתנה שוב הסמכות לבית הדין הרבני ציין השופט כי אני לא חובש כיפה, רק כדי להכפישני בפני הדיינים. מעולם לא טענתי כי אני חובש כיפה.

ד. באותו הפרוטוקול בחר השופט לכתוב שקרים וחצאי אמיתות שזה הרבה יותר גרוע: כתב השופט כי "לאישה אין תעודת זהות והיא תושבת ארעית". זהו שקר מוחלט. לאישה תעודת זהות כחולה והיא אזרחית ישראלית לכל דבר ועניין. כמו כן ציין כי לאישה יש דרכון זר. כל זאת בכדי להקל עליה להוציא את ילדיי מן הארץ.

ה. השופט ציין כי אמרתי שאני מרוויח כ8000 ש"ח בחודש. זוהי חצי האמת. השופט שאל כמה השתכרתי כשחייתי בחו"ל ולא בארץ. הסכום המדובר הוא מלפני 5 שנים ויותר כשחייתי בהונג קונג.

ו. בפרוטוקול פסק הדין סעיף 9 כתב השופט כי הוא מחזיר את הדיסק שצירפתי ועם זאת הוא טוען כי הבקשות לא היו עם הדיסק ולא הוגשה שום בקשה למחיקה. עם זאת בפסק הדין מציין השופט כי הוגשה בקשה (מס' 5) עם הכותרת "בקשה למחיקת כל התביעות בשל העדר סמכות, משמורת, הסדרי ראיה, מזונות, חינוך, צווי הגנה רכוש וכל הכרוך בכך". האם יש סתירה? האם השופט לא מבין מה הוא כותב ועושה?

ז. בפרוטוקול פסק הדין סעיף 11 כתב השופט כי לא הוגשה לו הבקשה לגירושין. שקר וכזב. הבקשה הוגשה גם הוגשה אפילו ע"י בא כוחה הקודם של אשתי עו"ד בורוכוב שברח מהתיק כנספח ג'. הבקשה מצורפת. הבקשה הוגשה בבית הדין הרבני בפתח תקווה ב 11/07/2010. הדיון עם השופט התקיים
ב 25/08/2010. מדוע מתעקש השופט כי אדון אצלו?

ח. הוגשה בקשת פסילה והשופט ענה שאין לדון בתיק שנסגר. עו"ד פרידמן, בא כוחה של אשתי הגיש שוב בקשה בתיק שנסגר (ראה מספר התיק המדובר) והשופט ביקש את תגובתי. צירפתי פסילה ועוד נספח לפסילה אך השופט שוב טוען כי התיק נסגר. האם זה הגיוני? פותח וסוגר תיקים איך שבא לו רק כדי לפגוע בי תוך משוא פנים מובהק ומבלי לתת לי את הזכות הבסיסית למשפט הוגן, אפילו שאין לו סמכות. מדוע טובת האישה על פני טובת הילדים?!

ט. חלק מתשובותיו של השופט מראות כי השופט סובל מחוסר בהבנת הנקרא או מבעיה אחרת. הרי לא ייתכן שמוגשת לשופט בקשה לעיכוב ביצוע והוא עונה ב: לא מבין מה רוצה העותר. אם השופט לא סובל מבעיה כלשהי אז זה גרוע אפילו יותר, כי הוא שוב משתמש בסמכותו כדי לפגוע בזכויות הבסיסיות של אזרח ואדם במדינת ישראל. הרי הוא מוכיח שוב את טענתו כי "טובת האישה לפני טובת הילדים" והגבר לא קיים.

י. ה"דלתיים הסגורות" נועדו לשמור ולהגן על הילדים ולא להסתיר את התנהלותו הלא אתית בלשון המעטה של השופט.

יא. להזכיר כי פסק הדין ניתן ללא כל דיון ראיות ו/או הוכחות ומבלי לתת לי להגיב.

כיוון שיש ברשותי המון חומר נוסף, החלטתי לעצור כאן ולהגיש את שאר הדברים בתלונה נוספת נפרדת.

אני מזכיר לכבודו כי כל הנאמר בתלונה זו, מתרחש פה, במדינת ישראל 2011

מבוקש:
1. להשעות מיידית את השופט יעקב כהן.
2. לעכב את קידומו עד לבירור התלונות.
3. להורות על חקירה מיידית של עו"ד בורוכוב (שכבר הורשע בקלון) וקשריו עם השופט יעקב כהן.
4. להורות על חקירת השופט יעקב כהן בפוליגרף.
5. להורות על חקירה כדי לברר מי מעורב בהוצאת בקשותיי ואי סריקתם במערכת כפי שטען השופט יעקב כהן, כי מסמכים נעלמים אצלו כל הזמן.
6. להורות ליועמ"ש לבצע חקירה מקיפה לגבי התנהלותו של השופט.
7. לבטל את חסינותו של השופט יעקב כהן כדי שאוכל להגיש תביעה אישית כנגדו.
8. לאשר הכנסת ציוד הקלטה לדיוני השופט יעקב כהן.

לטיפולך.
בתודה מראש,
אלי דניאל
עיתונאי
פעיל זכויות אדם

העתקים:
מבקר המדינה – מר מיכה לינדנשטראוס
שר המשפטים – מר יעקב נאמן
הועדה לבחירת שופטים:
השר גלעד ארדן
ח"כ דויד רותם
ח"כ אורי אריאל

התנועה מודה לפונים הרבים ששטחו בפנינו בצירוף פרוטוקולים את המתרחש באולם הדיונים של השופט יעקב כהן.

נצטט שתי אמרות מטרידות:
1. מה אתה אתיופי? נאמר לאב שלא מרויח מספיק לטעמו של השופט.
2. לא תגיעי להסכם עם בעלך, אקח לך את הילדים ואשים אותם בפנימיה. נאמר לאם שלא חיה עם בעלה תקופה ארוכה.

השיטה. או איך מנסים לתפור תיק חטיפה לאבא כדי לנתק את ילדיו ממנו.
פקידות סעד מגישות תסקירים שקריים לבית המשפט בעזרת הצהרות של עו"ד מושחתים (עמיהוד בורוכוב שהואשם בקלון) והשופט (במקרה זה יעקב כהן מביהמ"ש בראשון לציון) מאשר ללא כל בדיקה ונותן החלטה מבלי לבדוק אם יש אמת בדברים. השופט הודה במהלך המשפט שנערך לאחר מכן כי הוא על תקן של חותמת גומי. מאשר תסקירים ללא בדיקה "אל תצפה ממני לבדוק כל תסקיר".


Link
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group