לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
734.38 ש"ח בשבוע וחצי!!!  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חומרי
אורח

הודעהפורסם: שישי 08.05.09 11:57    נושא ההודעה: 734.38 ש"ח בשבוע וחצי!!!

נמאס לכם מאתרי ה-Bux שמשלמים לכם 0.01$ ללחיצה וברוב הפעמים אתם מתיאשים באמצע ובכלל לא מגיעים למינימום של הוצאת הכסף וגם אם אתם מגיעים זה ל-2$ בחודש...

אני יכול להעיד על עצמי חיפשתי הרבה אתרים לעשות בהם כסף גדול עד שמצאתי את הדבר הזה שנקרא תוכנית שותפים ועשיתי בשבוע וחצי 734.38 ש"ח וכל זה בלי אתר אינטרנט בכלל אל ע"י הפצת מודעות בפורומים!!

אז מה זה בכלל תוכנית שותפים?

תוכנית שותפים הינה מודל מתקדם לשיווק באינטרנט בו המשתמש מתוגמל על רכישות או הרשמה לשירות שמבצעים גולשים שהופנו מהקישורים שלו לאתרי המפרסמים.

לא הבנתם??

לדוגמא חברת XXX רוצה לפרסם מוצר YYY עכשיו הם אומרים עדיף לי לתת חלק מהרווח על המוצר למישהו שיפרסם אותי (אנחנו) פרסום בלתי נגמר באלפי אתרים ומקומות.

העניין הוא שיש הרבה דברים שאתם אומרים וואי איך אני אמכור עכשיו ביטוח ואיך אני אמכור מנוי לקופת חולים (אלא תוכניות שאם פתאום משהו שאתה מכיר רוצה לקנות ביטוח וכו'...אז אתה מפנה אותו דרך האתר ואתה יכול ממכירה אחת לעשות 1000 ש"ח!!) אבל העניין הוא שיש הרבה תוכניות שאינן מחיבות כסף לדוגמא רק אם נכנסים ומורידים תוכנה מסוימת משלמים לכם או נרשמים לאתר מסוים בחינם (מזה עשיתי 734.38 ש"ח)...לכן זה כבר יותר שווה מאתרי ה-Bux מפני שיש שם הרבה אתרים שרק על הרשמה אתם מקבלים בין 2-13 ש"ח ונרשמים בכמויות תאמינו לי...אז גם אם תמכרו אחד בחודש שלם כבר זה יותר משתלם מאתרי ה-bux...

מקווה שהבנתם...

click to enlarge

אני ממליץ על האתר הזה:

http://www.wesell.co.il/signup.php?ref=homri

wesell אמין ונותן תמיכה בצ'אט און ליין ותמיכה טלפונית.

יותר משתלם מאתרי ה-bux זה בטוח!!
חזרה למעלה

לילי
אורח

הודעהפורסם: שישי 15.05.09 12:55    נושא ההודעה: נשמע מעניין

אבל לא הכי מובן.. האמת שאני קשה לי עם הדברים האלה אני אולי קצת שמרנית או משהו כזה אני אוהבת להיות בטוחה בדברים בגל זה גם עשיתי את המטבח שלי עם מטבחי טופז כי אני יודעת שזה בטוח אצלם...
בקיצור אשמח להבהרה נוספת שאולי תועיל לבטחוני..
תודה
חזרה למעלה

אביעד
אורח

הודעהפורסם: רביעי 08.07.09 15:55    נושא ההודעה: תודה אחי..בזכותך!!

אחי נרשמתי ופירסמתי..
עבר שבוע וכבר יש לי 400 שקל..
מקווה שנצליח לעלות יותר..
בכל מקרה תודה..
זה פשוט אתר ענקק!!
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR