לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
ידידי חיים יטיב אני מופתע  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אדי מלכא

הודעהפורסם: שני 14.05.07 3:24    נושא ההודעה: ידידי חיים יטיב אני מופתע

אתה מחייב אנשים שרוצים לכתוב בפורום של "פרשת ילדי תימן"? כפי שהבנתי משיחות עמך אתה עצמך חיים יטיב אדם נרדף על ידי הנמשטרה, מדוע אתה מחייב אנשים להזדהות בעת כתיבה על נושא שאנשי השב"כ בישראל מרדפים עד חורמה כל מי שנוגע בו.

הממסד הישראלי לתקופותיו, בצע פשעים חמורים - בהם פשע השמדת עם, ממשל משה שרת דוד בן גוריון חיים וייצמן, מכר את יהדות הונגריה לידי הנאצים המרצחים, וחלק עמהם בשלל שנשדד מן היהודים טרם רציחתם.

עוד בטרם דעכו הגחלים ששרפו את גופות אחינו המומתים בכל ארצות הכיבוש הנאצי, ביצעה ממשלת ישראל פשע השמדת עם נגם העם היהודי, אלפי ילדים יהודים נחטפו נגנבו מידי אימותיהם, יהודיות מעדות המזרח בעיקר מעדת עולי תימן.

עצם העובדה שהשב"כ הישראלי מככב כגורם הראשון בפרשת השתקת הפשעים הללו מעידה כמאה עדים שהיה זה פשע ישראלי ממסדי מודע ומאורגן.

אני עצמי נרדפתי על ידי המשטרה ועל ידי השב"כ ונעשו כמה נסיונות להרעיל אותי ולרצוח אותי, נעשו גם נסיונות לעצור אותי בתואנות שונת כדי שניתן יהיה לחסל אותי בכלא כמו שעשו לרב עוזי משולם הי"ד.

הדרישה שלך חיים יטיב שכל מי שכותב בפורום על ילדי תימן יזדהה וירשם בפרטיו האמיתיים, היא חריגה והיא מעלה בי הרהורים מרים וחשדות כבדים בקשר לאתר של נקים.

אתה זוכר שכאשר הייתי אצלי בירושלים סיפרתי לך על מעלליו של הרמאי, עובד השב"כ מאיר משולם, שמציג את עצמו כפילוביץ שחף?

תפקידו של פילוביץ שחף היה לכתוב דברים קשים על המשטר הישראלי, מי שנפתה ונפל בפח היקוש שלו, נמסר לידי המשטרה והשב"כ.

אני מצפה להסבר על בקשתך המוזרה, כפי שאתה רואה, אני עצמי אינני חושש להזדהות בשמי אבל חיים, אל תסייע לשב"כ רודף היהודים לרדוף, להכשיל, לחסל יהודים, חזור בך מדרישתך, תן לאנשים להביע את דעתם תחת הגנה של האנונימיות.

שלך בידידות, אדי מלכא.

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: שני 14.05.07 10:18    נושא ההודעה: Re: ידידי חיים יטיב אני מופתע

אדי מלכא כתב:
אתה מחייב אנשים שרוצים לכתוב בפורום של "פרשת ילדי תימן"? כפי שהבנתי משיחות עמך אתה עצמך חיים יטיב אדם נרדף על ידי הנמשטרה, מדוע אתה מחייב אנשים להזדהות בעת כתיבה על נושא שאנשי השב"כ בישראל מרדפים עד חורמה כל מי שנוגע בו.

הממסד הישראלי לתקופותיו, בצע פשעים חמורים - בהם פשע השמדת עם, ממשל משה שרת דוד בן גוריון חיים וייצמן, מכר את יהדות הונגריה לידי הנאצים המרצחים, וחלק עמהם בשלל שנשדד מן היהודים טרם רציחתם.

עוד בטרם דעכו הגחלים ששרפו את גופות אחינו המומתים בכל ארצות הכיבוש הנאצי, ביצעה ממשלת ישראל פשע השמדת עם נגם העם היהודי, אלפי ילדים יהודים נחטפו נגנבו מידי אימותיהם, יהודיות מעדות המזרח בעיקר מעדת עולי תימן.

עצם העובדה שהשב"כ הישראלי מככב כגורם הראשון בפרשת השתקת הפשעים הללו מעידה כמאה עדים שהיה זה פשע ישראלי ממסדי מודע ומאורגן.

אני עצמי נרדפתי על ידי המשטרה ועל ידי השב"כ ונעשו כמה נסיונות להרעיל אותי ולרצוח אותי, נעשו גם נסיונות לעצור אותי בתואנות שונת כדי שניתן יהיה לחסל אותי בכלא כמו שעשו לרב עוזי משולם הי"ד.

הדרישה שלך חיים יטיב שכל מי שכותב בפורום על ילדי תימן יזדהה וירשם בפרטיו האמיתיים, היא חריגה והיא מעלה בי הרהורים מרים וחשדות כבדים בקשר לאתר של נקים.

אתה זוכר שכאשר הייתי אצלי בירושלים סיפרתי לך על מעלליו של הרמאי, עובד השב"כ מאיר משולם, שמציג את עצמו כפילוביץ שחף?

תפקידו של פילוביץ שחף היה לכתוב דברים קשים על המשטר הישראלי, מי שנפתה ונפל בפח היקוש שלו, נמסר לידי המשטרה והשב"כ.

אני מצפה להסבר על בקשתך המוזרה, כפי שאתה רואה, אני עצמי אינני חושש להזדהות בשמי אבל חיים, אל תסייע לשב"כ רודף היהודים לרדוף, להכשיל, לחסל יהודים, חזור בך מדרישתך, תן לאנשים להביע את דעתם תחת הגנה של האנונימיות.

שלך בידידות, אדי מלכא.

בס"ד

למר מלכא הנכבד!

אני אעזור לך...

1. הרישום בנקים אינו דומה לרישום ברוטר כך שבכל אופן נשמרת האנונימיות.
2. אם היית רואה את כל ההתנהלות של פורום זה, היית מבין למה חיים יטיב הנכבד
החליט על הרשמה ועל כן יבורך.
3. אבי סובל מאוד, אבל ברוך ה` הוא עוד בין החיים. אני מבקש בכל לשון של בקשה לא לתת לאבי היקר תארים של נפטר או הי"ד....
4. בנושא החיסולים אני יכול לומר לך שאם אותם "ההם" רוצים אין מונע בידם, אבל מתוך ניסיון אישי ואיני יכול כעת לפרט(חומר חסוי שהגשתי לשופטים בתיק השימוע שלי) "הם" מעדיפים להשאיר את האדם בחיים ולמרר לו אותם בדרכים יותר גרועות מהמוות.... קרי`: חיסול בצורה "טבעית" של בני משפחה ועוד עלילות מזוויעות
וכעת לא ארחיב....אבל בשימוע שלי בקנדה .....הרבה עוולות של קומץ גורמי הממסד המושחת ייחשף.להבנה... המסמכים התיעודיים שלי, אחרי שמשכנו בפינצטה את הדברים החשובים ביותר, הגיעו לכמות של בערך 800000 ואני עוד מעדן... ואת כל החומר התיעודי קנדה קיבלה שהגעתי לכאן ב- 28.11.2005 והרבה "דברים" קרו מאז כולל הרצח של גיסי איתמר הי"ד 4 ימים אחרי שביקשתי שימוע בדלתיים פתוחות בתיאום שהיה לנו בבית המשפט הקנדי. אפרופו לגבי איתמר השופטים קיבלו מידע ממני באותו היום של התיאום, ודברים אלו לא כתבתי לך, אלא למי שצריך לקרוא ולהבין: "ההם"

אם כל הנ"ל לא עוזר ואין ברירה, אז מחסלים את האדם...

האמן לי ש"הם" אינם טיפשים לחסל אדם שידוע כנרדף... על ידם...

"הם" אינם ילדים קטנים שסיימו עכשיו קורס של 4 שנים בחקירות ו...כל מיני סוגי ביטחון וסיכול.... סמוך עליהם ועל המידור והמיסוך ש"הם" מפעילים.

בברכה
עמי משולם הבן של הרב עוזי משולם שיחיה ויאריך ימים בעזרת ה` עם כל ישראל אחינו האמיתיים.

נ.ב

למי שלא הבין מי אלו "ההם" -

"ההם" הם אותם קומץ גורמי ממסד מושחת שעושה ככל העולה על רוחו...
ואינם בוחלים בשום אמצעים כלפי אלו שחושפים את פשעיהם המזעזעים!!!

והכל כמובן עפ"י "הצ- חוק" ובדרך "טבעית"

ממש סדום ועמורה ואף גרוע מזה
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 15.05.07 13:31    נושא ההודעה: Re: ידידי חיים יטיב אני מופתע

אדי מלכא כתב:

שלך בידידות, אדי מלכא.

אדי שלום,
דבריך מופרכים, כל אחד יכול להירשם בעילום שם ולכתוב בפורום ילדי תימן כפי שאכן עושים, הכתיבה ללא הרשמה הוגבלה על מנת לשמור על רמה מינימאלית לאור ההשתלחויות חסרות רסן כנגד עמי משלום מבלי שיודעים איזה ניק כותב מה.

לגבי ההזדהות לא היתה דרישה מאף אחד להזדהות אלא כתבתי שאדם המכפיש בעילום שם מבלי להביא ראיות או לעמוד בגלוי מאחורי דבריו לא ניתן להתייחס לטענותיו ונותר לקטלגם במדור רכילות.

בברכה
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

אדי מלכא

הודעהפורסם: רביעי 16.05.07 2:57    נושא ההודעה: Re: ידידי חיים יטיב אני מופתע

בס"ד.

15.05.07

לכבוד עמי משולם

עמי היקר שלום רב.

בעת שכתבתי בקשר לרב הקדוש עוזי משולם את הביטוי "הי"ד" התכוונתי ל"ה` ייקום דמו" ולא התכוונתי חלילה לרמז משהו בכיוון "זכרו" שה` יאריך ימיו ויברכהו בבריאות שלימה ומלאה בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו"

אני מכיר מקרוב את פרשת מאבקו השגיב של הרב הטהור עוזי משולם, נאבקתי עבורו, הגשתי עתירות לבג"ץ ותלונות פליליות כנגד מה שהממסד הישראלי עולל לו.

אני יודע כיצד פגע השב"כ ברב עוזי משולם - ה` ישמרהו - הרב משולם, נכנס לבית האסורים עומד איתן על שתי רגליו, ויצא ממנו על גבי אלונקה, כדוגמא ומופת "למען ייראו וייראו" ולמען הרתעת אחרים.

הממסד הישראלי באמצעות השב"כ והמשטרה, עשה פרובוקציות מכוונות נגד הרב עוזי משולם, עיין בבקשה בע"פ 1632/95 עוזי אזולאי משולם ואחרים נגד מדינת ישראל, ראה מה אומרת השופטת דליה דורנר (כתוארה אז) על חלקו של נתן שיפריס שהווא האיש שפעל מטעם השב"כ הישראלי, וליבה והצית את האש בחצר בית אביך ביהוד .

נציבות בתי הסוהר בישראל התירה בשתיקה, לפגוע ברב משולם ובבריאותו בתוך בית הסוהר, אנשים חטאים הסבו לרב עוזי משולם נזק בריאותי רב, ומן הראוי שאבי אבות בית ישראל, שופט כל השופטים, הקב"ה ית` יבוא חשבון עם ארגון השב"כ שנועד להגן כביכול על בטחונו של עם ישראל והוא מקצה אנשים ומשאבים כדי לרדוף יהודים בארצם ובמולדתם לרדוף, לפצוע, לאסור, לדכא, לרצוח יהודים, כדי להשתיקם, הכל רק כדי להגן על "שמם הטוב" של מנהיגים פוליטיים של אישים הבאים ממפלגות שלטון שבצעו פשעים חמורים נגד העם היהודי ונגד המין האנושי כולו.

מטעמים אלו ולכך התכוונתי כאשר כתבתי בקשר לאביך הצדיק, ה` ייקום דמו" ואם פגעתי ברגשותיך עמי משולם, אנא סלח ומחל לי.

על כל פנים, אני רוצה שתדע עמי שאני מעריך ומוקיר את מאבקך, המרדפים של השב"כ וערמומיות אורחותיו הופכים - מטבע הדברים - את כולנו לחשדנים ביותר, אבל כולנו צריכים לזכור שכל מאבק שאנו מקיימים צריך להיות מכוון נגד הפושעים הפוליטיים שמאיימים לגרופ לחיסולה של מדינת ישראל, הפעילות שלנו צריכה להתנהל בצורה שלא "נשפוך את התינוק עם הכביסה" שלא נפגע באופן גורף בבית הלאומי היחידי של יהודי כל העולם, היא מדינת ישראל.

אני בעצמי, מועמד יום יום ושעה שעה לרציחתי בידי השב"כ הישראלי שכבר ניסה לעשות זאת כמה פעמים, המשטרה, השב"כ ומערכת המשפט בישראל, רודפים אותי עד חורמה, הם מאזינים לטלפונים שלי, מחסלים את אתרי האינטרנט שאני מקים, עושים הכל לחסל את פרנסתי, את עבודתי, את קשרי החברתיים, ואת שמי הטוב. אבל אני מאמין בהגנה של הקב"ה וביום המשפט שיאפשר לנו להעמיד לדין את כל הפושעים שפגעו בעם היהודי.

עמי היקר, אני רוצה לבקש ממך שתנקוט באמצעים, ותדבר עם אמא שלך שתאפשר לי לבקר אצל אבא שלך בביתו ביהוד, ברצוני להגיע לשם עם רופאים בלתי תלויים, ולדווח לציבור בישראל באופן אובייקטיבי ואמין על מצבו הנוכחי.

תוכל לכתוב לי אימייל על כך אל : edi99@netvision.co.il

השב"כ הישראלי מתייחס לרב עוזי משולם כאל עבריין בטחוני כביכול.

בשעה שאני מבין את המניעים והסיבות הקרמינאליות, של משטרת ישראל ושל השב"כ הפוליטי, לבודד את הרב עוזי משולם מן הציבור, אינני יכול להבין, תמיכה של משפחת משולם עצמה במגמה כזו, אינני מבקש להפגיש את אביך - שה` ישמרהו - עם הציבור, אינני מתכווין להכביד עליו או להטרידו, אני פעלתי בעבורו, סיכנתי את חיי כדי להגן על חייו, אני נרדף יום יום ושעה שעה על ידי המשטרה והשב"כ, נתן שיפריס אינו מרפה ממני, אני רוצה לראות את אביך הרב עוזי משולם בעיני, אני רוצה לדאוג לכך שרופאים אובייקטיביים ובלתי תלויים במערכת הפושעת והמושחתת יבדקו אותו וידווחו לציבור בישראל על מצבו, דיווח כזה ישמש כהגנה ציבורית גם על אביך הטהור וגם עליך עמי ועל חבריך הנמצאים בארץ זרה במעמד של נרדפים המבקשים מקלט.

אני רוצה שתדע שלפני כשלוש שנים הצלחתי לשכנע את עיתון "כל העיר" לעשות כתבה על מצבו של אביך, וכאשר הגענו לבית אביך, יצאה מן הבית נערה ואמרה לי ולעיתונאית שבאה עימי "שנסתלק מן המקום לפני שיבואו שוטרים וירסקו אותנו"

בהזדמנות זאת, אני מעיר את שימת ליבך לכך שהפורום באתר שלכם, אינו מאפשר לישראלים לכתוב בו, מי שמנסה לשלוח הודעה נחסם. זה חבל, אנא בדוק.

אני רוצה שתדע שבימים אלו אנחנו עוסקים בהפצה של תקליטור השחיתות המוסדית הישראלית המכיל מידע ותעודות על פשעי הממשל הישראלי נגד יהודים.

אני מזהיר אותך מפני יהודי ממוצא תימני בשם, מאיר משולם, הוא מופיע באינטרנט בשם "פילוביץ שחף" הוא כותב בלשון חריפה נגד המדינה, הוא כתב גם על פרשת ילדי תימן, כל מי שנופל במלכודת שלו או מביע הזדהות עם פילוביץ שחף מוסגר למשטרה ולשב"כ כדי לאפשר לקבור אותו בכלא ולהשתיקו על ידי פגיעה בו כמו שעשו לאביך שה` ישמרהו.

אותו מאיר משולם "פילוביץ שחף" היה שותף לאחד הנסיונות לחסל אותי.

משפחת השב"כ של שיפריס ארגנה ערב ציבורי בענין פרשת ילדי תימן החטופים, הם דאגו להעביר אלי ידיעה על האירוע, צלמתי את קבוצת אנשי השב"כ נתן שיפריס, מאיר משולם (הוא "פילוביץ שחף") התנפל עלי פילוביץ שחף וגרר אותי אל מחוץ לאולם שם יצאו מחוריהם יתר אנשי השב"כ המטפלים במיגור זעקת יהודי תימן, ובהם, יצחק קרן, שלמה סמרי, ועוד.

בתקליטור הפשעים שמופץ על ידינו ישנה תמונה של פילוביץ שחף הגורר אותי אל מחוץ לאולם, היועץ המשפטי לממשלה חמק מקיום בירור בתלונה שהגשתי, עורכי דין אריפאיים מטפלים בהגשת תביעה נזיקית ראויה נגד שופטים, עיתונאים, פוליטיקאים ועוד.

אודה לך באום תודיעני בהקדם תשובתך בקשר לביקור אצל אביך.

ואם אינך יכול לאפשר זאת, אודה לך באם תסביר מדוע?

בברכה.

אדי מלכא

אדי מלכא

הודעהפורסם: שישי 18.05.07 2:33    נושא ההודעה: לעמי משולם

ירושלים 17.05.07

שלום לך עמי משולם

לאור התעלמות שלך מכל בקשה שלי לתרום משהו להבהרת האמת במצבו של אביך הרב עוזי משולם, זה נוסח המכתב שיפורסם בכל אתר אפשרי ויכלל במלוא
תעודות ופרטים בתקליטור השחיתות המופץ על ידינו.

כתבתי לך ובקשתי שתאפשר לי לראות את אביך ולהביא עמי רופאים אובייקטיביים אשר יבדקו אותו וידווחו על מצבו הרפואי לציבור הרחב.

לא הגבת לפנייתי זאת ויכולה להיות לכך רק סיבה אחת.

אתה עצמך עמי משולם ככל שאתה באמת עמי משולם, הנך אולי חלק מהקשר הנשלטוני הפלילי נגד העם היהודי. אתה אינך אלא עוד מרגל שב"כ דוגמת "פילוביץ שחף" שהוא יהודי תימני בשם מאיר משולם הבוגד באחיו עולי תימן" ופועל יחד עם אנשים משרתי השב"כ כמו משפחת שיפריס - חן, אורה, נתן - כמו ויקי קנפו, ועוד ועוד, מאוד הופתעתי שאתה הגבת לפני חיים יטיב ו"התנדבת להסביר לי מדוע דרש חיים יטיב שאנשים שרוצים להשתתף ולהתבטא בפורום של "ילדי תימן" יעברו תהליך של רישום.

כלומר - אליבא דחיים יטיב - כל הפורומים ב"נקים" פתוחים להבעת דעה של כל מאן דבעי, רק הפורום על ילדי תימן טעון רישום.

צר לי מאוד אבל "השקט הרועם" שלך, ההתעלמות מפנייתי, היעדר תגובה על בקשתי לראות את אביך, הרב עוזי משולם, זאת לאחר שאמך הרבנית אלישבע משולם, שיטתה בי תקופה ארוכה, ובעצם סייעה למגמות השב"כ לבודד את אביך מהציבור, אמך מנעה ממני כל אפשרות לראות את אביך או ליצור עימו קשר או לדעת משהו אמיתי על אביך זאת למרות שידעה כי סיכנתי את חיי למענו וכי בעצם, אני הייתי זה לגרם ל"שחרורו" מן הכלא.

כל זמן שאינך נותן הסבר מדוע איני יכול לראות את אביך?, אני רואה בך עמי משולם כמי שמממש עוד תרגיל ארסי של השב"כ, הישראלי, עוד מלכודת להפיל בה עוד אנשים שנאבקים לדרוש חקירת אמת משטרתית בפשעי השמדת עם שערכו שליטי ישראל נגד ישראל השניה.

ההשתדלות שלך ל"סייע" לחיים יטיב להסביר את מלכודת הרישום לאתר של חטיפת ילדי תימן מבלי שנדרשת לעשות כן ובעוד שאין זה תפקידך, ומנגד, המשך ההתחמקות שלך מלהשיב לשאלתי בענין חשיפת מצבו של אביך, מביאים אותי למחשבה ולמסקנה כי קרוב לוודאי שגם אתה, גם האתר "זעקת אמת" וגם האתר "נקים" של חיים יטיב פועלים באותה רמת התמימות ותום הלב של נתן שיפריס שפעל כשליח השב"כ ליבה את המהומות ביהוד ואפשר ליצחק רבין למשה שחל ולמשטרה לטבוח ביהודים, אני חושש כי גם זעקת אמת וגם האתר של "נקים" אינכם אלא מלכודות נוספות המסייעות לשב"כ הישראלי הפוליטי, לאסוף מידע על כל מי שמנסה לזעוק חמס נוכח פשעים נגד העם היהודי, לדכא ולהחניק כל זעקה אמיתית וכל נסיון להשיב לאזרחי ישראל השניה את זכויות האזרח המלאות שלהם כאן בישראל.

הערתי לך עמי משולם ולא ראיתי שפעלת לתקן, כי האתר שלכם "זעקת אמת" מכיל כאילו "פורום הפתוח לקהל", אבל הפורום הזה הוא מלכודת לפתאים הנכנסים ומאפשרים להאקרים של השב"כ להינעל על הפורט ועל זיהוי ה-IP שלהם לזהות ולסמן אותם על מנת להפעיל עליהם את מסכתות הרדיפה ממסדית הישראלית הפושעת.

הפורום של "זעקת אמת" פועל כך, כאשר מנסים לרשום בו הודעה הוא קולט את ההודעה ואת יתר הפרטים אבל איננו פותח שום דף שמאפשר לבצע משלוח של ההודעה, כך אתם מפרסמים פורום מלאכותי ופקטיבי שאינו משקף באמת את דיעותיהם של אנשים ובעצם אינכם מפרסמים כלום חוץ מן ההודעות המסוננות היטב.

השיטה היא לזעוק "קונספירציה קונספירציה" אבל לא למסור שום פרט אמיתי, ולאסוף פרטים על כל מי שמגלה התעניינות.

כך אוסף השב"כ הישראלי- במדינה בעלת משטר טוטאליטארי וגזעני - עוד מידע לשם מיגור ורדיפת אנשים הפועלים כחוק. ואילו אתה עמי משולם מוצג בציבור באותו הזמן כנרדף מסכן שנמלט לקנדה מאימת רדיפת אנשי השב"כ.

לצערי הגדול ככל שנראה עכשיו - קרוב לוודאי - שאתה עמי משולם פעיל מוסווה נוסף של השב"כ הםועל בשירות אינרטסים פוליטיים ישראליים פנימיים.

לא אהסס להתנצל אם תוכיח לי שאני טועה אבל אל תשתהה להשיב להסביר ולהגיב.

אני מציע לך שתחזור ארצה עמי משולם, תפסיק להונות אזרחים ישראלים תמימים, אתה גורם נזק עצום, לאחר שיתגלו מניעיך האמיתיים אנשים יטילו ספק אפילו באמיתות מאבקו של אביך הרב עוזי משולם.

אני מניח שלא היית עזשה את הצעדים הללו - כמו בקשת מקלט פוליטי במדינה זרה - נגד דעתו של אביך, או בלא הסכמתה של אמך.

עמי משולם או מי שפועל בשמו, יש לך עוד הזדמנות להשיב לפנייתי, להגיב בפרסום גלוי באתר של נקים על דרישתי לראות את אביך, על מנת שאוכל לשבור את הבידוד הציבורי אליו הוקלע הרבג משולם על פי רצון השב"כ, אני רוצה לדווח על מצבו של אביך ולסייע לו במידת הצורך.

הכל ככל שהוא בין החיים בכלל.

אם לא תגיב עמי משולם או אם לא תעשה כן על אתר, אחלוט את מסקנתי לפיה אתה וכל חבריך בקנדה אינכם אלא חלק מלהקת "תיאטרון" נוסף של כזב והטעיה שנועד לטוח את עיני אזרחי ישראל, למנוע מאזרחי ישראל הנרדפים לקבל מקלט במדינות זרות נוכח מעשי פשע של הממשל היהודי נגד העם היהודי.

מפאת חשיבות הנשוא, ומפאת איום אמית של השב"כ על חיי, בשלב זה אפרסם את שאלתי זו בכמה וכמה פורומים, ובתקליטור השחיתות שאנו מפיצים באורח מסונן ומבוקר, (כדי שהאמת תצא לאור לאחר שהשב"כ יחסל וירצח אותי,

בהמשך, אם לא אקבל ממך ומחיים יטיב הסברים משכנעים ומבוססים על "הגמגום" שלכם שמתרחש ככל פעם שנוגעים בשאלות אמיתיות אפעל נמרצות לשיתף הציבור במסקנותי ואמנע ממך להמשיך ולגנוב דעת האזרחים

חזור לדרך האמת עמי משולם

אדי מלכא

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שישי 18.05.07 10:26    נושא ההודעה: מר אדי מלכא מור - תשובה לטענותיך בעניין השב"כ ומר עמי מ

מר אדי מלכא היקר שלום וברכה,
מספר הערות אליך,
1. אין זה מכובד לדעתי להאשים את השב"כ הישראלי בהאשמות סתמיות וכוללניות, בשרות הביטחון הכללי עובדים אנשים נאמנים למדינה ברובם המוחץ אשר מסכנים את חייהם יום יום להגנה על אזרחי ישראל.

2. כמו בכל מערכת ישנם עשבים שוטים בשב"כ ובעיקר במחלקה היהודית ובינהם אנשים מעטים אשר סבורים שתפקידם הינו לחבל בדמוקרטיה ולמנוע מאזרחים בעלי דעות שונות להגיע לשלטון או להשמיע את מחאתם.

3. למחלקה היהודית ישנו תפקיד חשוב בשב"כ וטוב היה אילו ראשי השב"כ והשלטון היו מפקחים על אנשיה של מחלקה זו שלא ינצלו את סמכותם להתנכל לאזרחים טובים רק מפאת דעותיהם הפוליטיות.

4. שיטות ההקצנה ההכפשה והדלגטימציה בהן נוקטים במחלקה היהודית ע"י גורמים מסויימים הינן מאוד לא מכובדות בלשון המעטה יחד עם זה לא הוכח עד כה שהיו חיסולים פוליטים מטעם השב"כ בישראל, במידה ויש לך הוכחות לכך מן הראוי שתציג אותם במהירות בפני כל העולם.

5. הגישה שלך לאיים על מר עמי משולם ועל ארגון `נקים` בהפצת הכפשות באינטרנט, להשיג את מבוקשך, אף היא אינה מכובדת בלשון המעטה.

6. מר עמי משולם אינו חייב לך דבר למיטב ידיעתי, אבא שלו אינו ראש ממשלה ואף לראש הממשלה, עד לאחרונה, אין חובה חקוקה להציג את מצבו הרפואי.

7. בנוסף העלת כאן טענות חמורות כנגד העיתונאי מאיר משולם- (פילוביץ שחף), במידה ויש לך ראיות לטענותיך מן הראוי שתציג אותן במידה ואין לך מן הראוי שתתנצל על דבריך, אין זה מכובד לעניות דעתי להאשים את כל העולם בלעבוד עבור השב"כ במיוחד כאשר מדובר באנשים יקרים כמו מר מאיר משולם אשר עושה עבודה גדולה למען עם ישראל בחשיפת שחיתות. להזכירך שיטה זו של הכפשת אזרחים המפריעים לממסד להיות עובדי שב"כ הינה שיטה בולשביקית ידועה הנהוגה בישראל לצערינו ואין בהכפשותיך לכאורה כדי להוסיף לאמינותך.

8. לגבי טענותיך על ניהול הפורום כבר השבתי לך לעיל ומצער שהינך מסרב לקרא ולהבין את הנאמר בתשובתי.

מר אדי מלכא היקר, אני מתנצל מראש עם היתה בדבריי פגיעה בכבודך אך הדברים היו צריכים להיאמר לדעתי.

בכבוד רב
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שבת 19.05.07 1:18    נושא ההודעה: "סוף מעשה במחשבה תחילה"

אדי מלכא כתב:
ירושלים 17.05.07

שלום לך עמי משולם

לאור התעלמות שלך מכל בקשה שלי לתרום משהו להבהרת האמת במצבו של אביך הרב עוזי משולם, זה נוסח המכתב שיפורסם בכל אתר אפשרי ויכלל במלוא
תעודות ופרטים בתקליטור השחיתות המופץ על ידינו.

כתבתי לך ובקשתי שתאפשר לי לראות את אביך ולהביא עמי רופאים אובייקטיביים אשר יבדקו אותו וידווחו על מצבו הרפואי לציבור הרחב.

לא הגבת לפנייתי זאת ויכולה להיות לכך רק סיבה אחת.

אתה עצמך עמי משולם ככל שאתה באמת עמי משולם, הנך אולי חלק מהקשר הנשלטוני הפלילי נגד העם היהודי. אתה אינך אלא עוד מרגל שב"כ דוגמת "פילוביץ שחף" שהוא יהודי תימני בשם מאיר משולם הבוגד באחיו עולי תימן" ופועל יחד עם אנשים משרתי השב"כ כמו משפחת שיפריס - חן, אורה, נתן - כמו ויקי קנפו, ועוד ועוד, מאוד הופתעתי שאתה הגבת לפני חיים יטיב ו"התנדבת להסביר לי מדוע דרש חיים יטיב שאנשים שרוצים להשתתף ולהתבטא בפורום של "ילדי תימן" יעברו תהליך של רישום.

כלומר - אליבא דחיים יטיב - כל הפורומים ב"נקים" פתוחים להבעת דעה של כל מאן דבעי, רק הפורום על ילדי תימן טעון רישום.

צר לי מאוד אבל "השקט הרועם" שלך, ההתעלמות מפנייתי, היעדר תגובה על בקשתי לראות את אביך, הרב עוזי משולם, זאת לאחר שאמך הרבנית אלישבע משולם, שיטתה בי תקופה ארוכה, ובעצם סייעה למגמות השב"כ לבודד את אביך מהציבור, אמך מנעה ממני כל אפשרות לראות את אביך או ליצור עימו קשר או לדעת משהו אמיתי על אביך זאת למרות שידעה כי סיכנתי את חיי למענו וכי בעצם, אני הייתי זה לגרם ל"שחרורו" מן הכלא.

כל זמן שאינך נותן הסבר מדוע איני יכול לראות את אביך?, אני רואה בך עמי משולם כמי שמממש עוד תרגיל ארסי של השב"כ, הישראלי, עוד מלכודת להפיל בה עוד אנשים שנאבקים לדרוש חקירת אמת משטרתית בפשעי השמדת עם שערכו שליטי ישראל נגד ישראל השניה.

ההשתדלות שלך ל"סייע" לחיים יטיב להסביר את מלכודת הרישום לאתר של חטיפת ילדי תימן מבלי שנדרשת לעשות כן ובעוד שאין זה תפקידך, ומנגד, המשך ההתחמקות שלך מלהשיב לשאלתי בענין חשיפת מצבו של אביך, מביאים אותי למחשבה ולמסקנה כי קרוב לוודאי שגם אתה, גם האתר "זעקת אמת" וגם האתר "נקים" של חיים יטיב פועלים באותה רמת התמימות ותום הלב של נתן שיפריס שפעל כשליח השב"כ ליבה את המהומות ביהוד ואפשר ליצחק רבין למשה שחל ולמשטרה לטבוח ביהודים, אני חושש כי גם זעקת אמת וגם האתר של "נקים" אינכם אלא מלכודות נוספות המסייעות לשב"כ הישראלי הפוליטי, לאסוף מידע על כל מי שמנסה לזעוק חמס נוכח פשעים נגד העם היהודי, לדכא ולהחניק כל זעקה אמיתית וכל נסיון להשיב לאזרחי ישראל השניה את זכויות האזרח המלאות שלהם כאן בישראל.

הערתי לך עמי משולם ולא ראיתי שפעלת לתקן, כי האתר שלכם "זעקת אמת" מכיל כאילו "פורום הפתוח לקהל", אבל הפורום הזה הוא מלכודת לפתאים הנכנסים ומאפשרים להאקרים של השב"כ להינעל על הפורט ועל זיהוי ה-IP שלהם לזהות ולסמן אותם על מנת להפעיל עליהם את מסכתות הרדיפה ממסדית הישראלית הפושעת.

הפורום של "זעקת אמת" פועל כך, כאשר מנסים לרשום בו הודעה הוא קולט את ההודעה ואת יתר הפרטים אבל איננו פותח שום דף שמאפשר לבצע משלוח של ההודעה, כך אתם מפרסמים פורום מלאכותי ופקטיבי שאינו משקף באמת את דיעותיהם של אנשים ובעצם אינכם מפרסמים כלום חוץ מן ההודעות המסוננות היטב.

השיטה היא לזעוק "קונספירציה קונספירציה" אבל לא למסור שום פרט אמיתי, ולאסוף פרטים על כל מי שמגלה התעניינות.

כך אוסף השב"כ הישראלי- במדינה בעלת משטר טוטאליטארי וגזעני - עוד מידע לשם מיגור ורדיפת אנשים הפועלים כחוק. ואילו אתה עמי משולם מוצג בציבור באותו הזמן כנרדף מסכן שנמלט לקנדה מאימת רדיפת אנשי השב"כ.

לצערי הגדול ככל שנראה עכשיו - קרוב לוודאי - שאתה עמי משולם פעיל מוסווה נוסף של השב"כ הםועל בשירות אינרטסים פוליטיים ישראליים פנימיים.

לא אהסס להתנצל אם תוכיח לי שאני טועה אבל אל תשתהה להשיב להסביר ולהגיב.

אני מציע לך שתחזור ארצה עמי משולם, תפסיק להונות אזרחים ישראלים תמימים, אתה גורם נזק עצום, לאחר שיתגלו מניעיך האמיתיים אנשים יטילו ספק אפילו באמיתות מאבקו של אביך הרב עוזי משולם.

אני מניח שלא היית עזשה את הצעדים הללו - כמו בקשת מקלט פוליטי במדינה זרה - נגד דעתו של אביך, או בלא הסכמתה של אמך.

עמי משולם או מי שפועל בשמו, יש לך עוד הזדמנות להשיב לפנייתי, להגיב בפרסום גלוי באתר של נקים על דרישתי לראות את אביך, על מנת שאוכל לשבור את הבידוד הציבורי אליו הוקלע הרבג משולם על פי רצון השב"כ, אני רוצה לדווח על מצבו של אביך ולסייע לו במידת הצורך.

הכל ככל שהוא בין החיים בכלל.

אם לא תגיב עמי משולם או אם לא תעשה כן על אתר, אחלוט את מסקנתי לפיה אתה וכל חבריך בקנדה אינכם אלא חלק מלהקת "תיאטרון" נוסף של כזב והטעיה שנועד לטוח את עיני אזרחי ישראל, למנוע מאזרחי ישראל הנרדפים לקבל מקלט במדינות זרות נוכח מעשי פשע של הממשל היהודי נגד העם היהודי.

מפאת חשיבות הנשוא, ומפאת איום אמית של השב"כ על חיי, בשלב זה אפרסם את שאלתי זו בכמה וכמה פורומים, ובתקליטור השחיתות שאנו מפיצים באורח מסונן ומבוקר, (כדי שהאמת תצא לאור לאחר שהשב"כ יחסל וירצח אותי,

בהמשך, אם לא אקבל ממך ומחיים יטיב הסברים משכנעים ומבוססים על "הגמגום" שלכם שמתרחש ככל פעם שנוגעים בשאלות אמיתיות אפעל נמרצות לשיתף הציבור במסקנותי ואמנע ממך להמשיך ולגנוב דעת האזרחים

חזור לדרך האמת עמי משולם

אדי מלכא

לאדי מור מלכא הנכבד!

החלטתי שלא להגיב לדבריך ואסביר מדוע.

בתחילה טענת בפורום נקים וגם בעוד מספר פורומים לרבות רוטר, "שאולי" גם אני סוכן שב"כ.
להיות מודה על האמת צחקתי בתוכי... הבנתי מדוע אנשים רבים חושבים שאני "הוזה" ומדמיין", למרות שכל דבריי אמת לאמיתה ובקרוב מאוד אמת זו תיראה לעיני כל.
בתור אחד שמכיר את "ההם" אני יאמר לך רק דבר אחד - אתה לא נמצא באותו מעמד.
תתעורר מהפחדים שלך, מכיוון שאם "ההם" היו רוצים לחסל אותך, אותי או כל אזרח אחר "הם" היו עושים זאת ללא שום בעיה ויש להם את כל האמצעים לכך.
זו לא המטרה שלהם!!! הם פועלים בשיטות יותר זדוניות מלחסל...

דבריך יכולים להשתמע לשתי פנים:

1. אתה יהודי טוב שעבר התעללות מצד גורמים נמוכים במערכת, בעקבות פעולתו "בפנתרים השחורים" ומאז חי בפרנויה מתמדת.
2. ייתכן ואתה פעיל של.... וכל מטרתך לזרוע "הרס" ו- "בלבול" .

אני האחרון שיחשוד ב- "מישהו" לרבות אותך.

אני נצמד למימרה של חז"ל והיא : "כבדהו וחשדהו"

אני מעולם לא קובע עובדה על אדם כפי שאתה נוהג, עד שלא בדקתי לעומק.

לצערי הדרך שאתה נוקט, מחזקת לאזרחים פשוטים וישרים את המסקנה שהנרדפים באמת ע"י המושחתים, בעלי חברת "מדינת ישראל בע"מ" – (מושכי החוטים מעבר לפרגוד) שאותם נרדפים באמת הם:
"הזויים", מדומיינים", "חולי-נפש", למרות שהם עוברים רדיפות שהמוח אינו יכול לדמיין. (בזה אתה גורם להם נזק ועוול נוראי)

לצערי אני מסתייג מכל דבריך האמורים לעיל`

אני לא מסתתר מאף אדם.

אני לא מפחד מחיסול והלוואי ו"הם" היו מזכים אותי "בבונוס" זה.

בקרוב האמת תתגלה בשימוע, שבשונה מאחרים יהיה "בדלתיים פתוחות" במשך 4 ימים מלאים, בעוד אחרים מסיימים תוך שעתיים את השימוע!

"ההם" – בעלי החברה שפוגעים בעם ישראל, חוששים מאוד משימוע זה.

החלטתי לגלות לך סוד!!!

רצוי שתדע שלמרות כל הלחץ והעבודה המרובה שאני נתון בה, החלטתי לענות לך בכל זאת...(ההחלטה שונתה – ראה בהמשך)
היות ואני מכבד כל אדם המכבד את עצמו, ומצד שני אני גם חושד מעט... ובודק לעומק
אני נוהג להבין לעומק את מטרת הכותב, במיוחד שלפני מכתבו זה הוא השתלח בי .....
והייתה עוד סיבה שהמתנתי ולא כאן המקום לפרט...
ואתה במקום להמתין בסבלנות, התחלת להשתלח בי ולדרוש ממני דברים.... שאני לא חייב לאף אחד דין וחשבון עליהם.

ייתכן שתגיד שאני משקר!!! כמו רבים מהמלעיזים ברשת.

לכן אני מצרף לך צילום מסך של המייל ששלחתי לחבריי ובו התגובה עבורך בטרם אשלח אליך (היא לא נשלחה - הסיבה ידועה).
וכאמור לעיל` בעקבות חקירת סיבותיך למכתב זה.
ואתה משתלח בי ומצפה שאשלח את תגובתי?!

כולם יכולים לראות את שעת המייל ולראות שהוא נשלח עוד לפני תגובתך הנ"ל...

אני אשמח להזמין כל אדם הרוצה להיות בשימוע – שם האמת תתגלה לעיני כל.

אני יכול להבטיח שהקנדים יקבלו הסבר מלא מה ההבדל בין אותם הפושעים "בעלי חברת מדינת ישראל בע"מ" לבין עם ישראל היקר והאהוב הנמצא תחת שעיבוד ועינוי.

בברכה
עמי משולם קנדה

נ.ב

כמו שאתה רואה, חתכתי את מכתבי אליך בצילום מסך.(לצערי אתה לא רוי לתשובה מכובדת זו)

עוד "הבהרה":
אני מקווה שאתה עובד מתוך כוונה טובה ולא להיפך. (אני לא קובע)
אבל רצוי שתדע... שחגי פינגולד "כתב" ידיעות אחרונות, למד פסיכולוגיה ועוד לא הבין שאחד כמוני שעבר חקירות פסיכולוגיות ע"י ראשי ההיררכיה במשך שנים, אינו נותן לשום השפעה פסיכולוגית...(והמבין יבין)

מלכא.GIF
 Description:
 Filesize:  33.48 KB
 Viewed:  49186 Time(s)

מלכא.GIF

חזרה למעלה

אדי מלכא

הודעהפורסם: רביעי 30.05.07 3:59    נושא ההודעה: אתה דורס את סבלו של אביך

עמי משולם או מי שמציג את עצמו בשם הזה.

בהצגות הדרמה הרדודה שלך, אתה מסייע לדכא התעוררות של ישראל השניה, אתה מסייע לשולחיך לטשטש ולטייח, להסיט שימת הלב ממאבקים אמיתיים, להפנות את עם ישראל להצגות תרמית וכזב.

אם מאבקו של אביך נכון, ובזכותך אני כבר מפקפק בכל אמיתות הסיפור. הרי שאתה דורס את סבלו של אביך, מדוע אינך מוכן לענות לשאלה פשוטה ששאלתי אותך, מה קורה עם אביך, מדוע אינך מפרסם באתר שלך תמונה שלו, מאמר שלו, אמרה שלו, דו"ח על מצבו הבריאותי? ואל תבלבל את המוח עם "חייב לדווח או לא חייב" אם אתה יוצא לציבור בהכרזות דמרטיות, עליך לספר את האמת, עליך להתקיים בשקיפות מוחלטת.

תגיד לשולחיך מהשב"כ שיסגרו את ההצגה השפלה והמכוערת, תגיד מאיפוא אתה מקבל כסף לחיות בקנדה עם כל המשפחה, וגם הצטרפו אליך "חברים".

אני פניתי אליך בשאלות חשובות בזכות, אני והציבור רוצים לדעת אם משפחת משולם עבדה עלינו בעיניים?

זכותנו לדעת !!! זכותי במיוחד, כי אני סיכנתי את חיי למען אביך, פעלתי אצל עזר וייצמן המנוח - לחצתי ופעלתי עד שעזר ויצמן ז"ל הורה לראש השב"כ דאז להתייצב בפניו ולהסביר מדוע לא ישוחרר משולם מייד? וכאשר הסביר, הורה וייצמן לשחרר את אביך, "השחרור" נעשה בגדר הצגה מתוקשרת

הגשתי עתירה לבג"צ כאשר התרוצצה ידיעה כי רוצחים את אביך בכלא. אמך סירבה לעזור לי למנוע פגיעה באביך, האם גם היא שותפה בהצגת תרמית שהופעלה נגד כל עם ישראל?

אמך נתנה לפושע השב"כ מתל מונד שהוצג "כחברו של אביך" לפקח על הבידוד שאליו הוקלע הרב עוזי משולם.

כל הסיפור שלך עם "ההם" והרדיפות אחריך הכל שטויות בתת רמה, כמו הסיפורים של ויקי קנפו שגוייסה על ידי אולמרט ונתניהו, קיבלה תקשורת בהוראה והמיטה בושה וכלימה על אמהות ישראל, לבסוף התפשטה והופיעה בעירום מלא כדי להשפיל ביחד עימה את כל אמהות ישראל.

עד כדי כך גדולה שנאת אחינו האשכנזים נגדנו.

ואתה פועל עתה כבוגד נגד עם ישראל.

מדוע אינך משיב לשאלה מאד פשוטה:- מה קורה באמת עם אביך הרב עוזי משולם? איפוא הוא? מה מצבו? מדוע ניתק מגע עם הציבור? האם זה בגלל שהוא עצמו היה שותף להצגת תרמית נגד עמנו, האם פעל הוא עצמו בעצה אחת עם השב"כ כדי להכפיש את יהודי תימן ולמנוע חקירת משטרה פלילית בפשע השמדת עם שבוצע כאן בעת גניבת ומכירת אלפי ילדים יהודים.

ראיתי אותך עמי משולם בעת הפעילות שלי, בזמן שנאבקתי למען אביך, אמך לא בחלה בשום אמצעי כדי להכשיל אותי, חשבתי שהיא עושה כן בגל חששה מהשב"כ רק אחר כך הבנתי שאמך היא חלק מכל משחק התרמית נגד עם ישראל.

באותו זמן שאמך שיטתה בי ובעם ישראל היא אספה בליהטות תרומות מאנשים תמימים, הכל על חשבון סבלו של אביך אמך סייעה בפירוש לשב"כ לבודד את הרב עוזי משולם.

אנשי השב"כ הערמומיים פועלים לדיכוי יהדות המזרח ולדיכוי התעוררות פוליטית של יהדות המזרח, אני מאויים כל העת על ידי השב"כ, בין אם אתה עמי משולם, מאמין או לא מאמין, לא מזמן נעשה נסיון לרצוח אותי על ידי השב"כ (נסיון אחד מני רבים)
ביתי נהרס לאור היום על כל תכולתו בפוקדת אהוד אולמרט.

נכון ש"ההם" יכולים לרצוח כל אחד אבל אני אינני כל אחד, אינני אסמעיל הנייה ואינני מנהיג החמס החי בסוריה, הקדשתי עשרות שנים מחיי להיאבק בממסד מושחת אנטישמי ורודף יהודים, עשיתי זאת למען עם ישראל ולמען עניי ישראל.

ישראל השניה כבר פקחה עיניים, אני השארתי חומר תיעודי באלפי עותקים, אם ירצח אותי השב"כ, תקום ישראל השניה ותמגר את האלימות הממסדית.

אתה עמי משולם נמצא בקנדה, כדי לחסום את הפעילות שלי, ושל אנשים כמוני שנאבקים בכנות ואינם משרתים בשכר של מישהו.

בחיים לא רדפו אותך השב"כ, מעולם לא הנהגת מאבק חברתי עמי משולם, ראיתי אותך אוסף וסופר בשקיקה את המטבעות שנאספו בעצרות, מעולם לא ראיתי אותך במאבק.

אתה עושה הצגה בקנדה על פי פקודת אותם אנשי השב"כ שרצחו את אביך הרב עוזי משולם או אותם אנשי שב"כ שהם שותפים שלו אביך בהרצת הצגות כזב ותרמית למטרת הפחדה והטלת אימה נגד יהדות המזרח לבל תתעורר.

תתבייש לך.
ה` אלוהי ישראל, שופט כל השופטים, הוא ידין את דינך ואת דינם של יתר הבוגדים במאבק האמיתי נגד אפרטהייד, אוליגרכיה ושלטון טוטאליטארי.

זעקת-אמת

הודעהפורסם: חמישי 31.05.07 12:17    נושא ההודעה: Re: אתה דורס את סבלו של אביך

אדי מלכא כתב:

בהצגות הדרמה הרדודה שלך, אתה מסייע לדכא התעוררות של ישראל השניה, אתה מסייע לשולחיך לטשטש ולטייח, להסיט שימת הלב ממאבקים אמיתיים, להפנות את עם ישראל להצגות תרמית וכזב.

אם מאבקו של אביך נכון, ובזכותך אני כבר מפקפק בכל אמיתות הסיפור. הרי שאתה דורס את סבלו של אביך, מדוע אינך מוכן לענות לשאלה פשוטה ששאלתי אותך, מה קורה עם אביך, מדוע אינך מפרסם באתר שלך תמונה שלו, מאמר שלו, אמרה שלו, דו"ח על מצבו הבריאותי? ואל תבלבל את המוח עם "חייב לדווח או לא חייב" אם אתה יוצא לציבור בהכרזות דמרטיות, עליך לספר את האמת, עליך להתקיים בשקיפות מוחלטת.

תגיד לשולחיך מהשב"כ שיסגרו את ההצגה השפלה והמכוערת, תגיד מאיפוא אתה מקבל כסף לחיות בקנדה עם כל המשפחה, וגם הצטרפו אליך "חברים".

אני פניתי אליך בשאלות חשובות בזכות, אני והציבור רוצים לדעת אם משפחת משולם עבדה עלינו בעיניים?

זכותנו לדעת !!! זכותי במיוחד, כי אני סיכנתי את חיי למען אביך, פעלתי אצל עזר וייצמן המנוח - לחצתי ופעלתי עד שעזר ויצמן ז"ל הורה לראש השב"כ דאז להתייצב בפניו ולהסביר מדוע לא ישוחרר משולם מייד? וכאשר הסביר, הורה וייצמן לשחרר את אביך, "השחרור" נעשה בגדר הצגה מתוקשרת

הגשתי עתירה לבג"צ כאשר התרוצצה ידיעה כי רוצחים את אביך בכלא. אמך סירבה לעזור לי למנוע פגיעה באביך, האם גם היא שותפה בהצגת תרמית שהופעלה נגד כל עם ישראל?

אמך נתנה לפושע השב"כ מתל מונד שהוצג "כחברו של אביך" לפקח על הבידוד שאליו הוקלע הרב עוזי משולם.

כל הסיפור שלך עם "ההם" והרדיפות אחריך הכל שטויות בתת רמה, כמו הסיפורים של ויקי קנפו שגוייסה על ידי אולמרט ונתניהו, קיבלה תקשורת בהוראה והמיטה בושה וכלימה על אמהות ישראל, לבסוף התפשטה והופיעה בעירום מלא כדי להשפיל ביחד עימה את כל אמהות ישראל.

עד כדי כך גדולה שנאת אחינו האשכנזים נגדנו.

ואתה פועל עתה כבוגד נגד עם ישראל.

מדוע אינך משיב לשאלה מאד פשוטה:- מה קורה באמת עם אביך הרב עוזי משולם? איפוא הוא? מה מצבו? מדוע ניתק מגע עם הציבור? האם זה בגלל שהוא עצמו היה שותף להצגת תרמית נגד עמנו, האם פעל הוא עצמו בעצה אחת עם השב"כ כדי להכפיש את יהודי תימן ולמנוע חקירת משטרה פלילית בפשע השמדת עם שבוצע כאן בעת גניבת ומכירת אלפי ילדים יהודים.

ראיתי אותך עמי משולם בעת הפעילות שלי, בזמן שנאבקתי למען אביך, אמך לא בחלה בשום אמצעי כדי להכשיל אותי, חשבתי שהיא עושה כן בגל חששה מהשב"כ רק אחר כך הבנתי שאמך היא חלק מכל משחק התרמית נגד עם ישראל.

באותו זמן שאמך שיטתה בי ובעם ישראל היא אספה בליהטות תרומות מאנשים תמימים, הכל על חשבון סבלו של אביך אמך סייעה בפירוש לשב"כ לבודד את הרב עוזי משולם.

אנשי השב"כ הערמומיים פועלים לדיכוי יהדות המזרח ולדיכוי התעוררות פוליטית של יהדות המזרח, אני מאויים כל העת על ידי השב"כ, בין אם אתה עמי משולם, מאמין או לא מאמין, לא מזמן נעשה נסיון לרצוח אותי על ידי השב"כ (נסיון אחד מני רבים)
ביתי נהרס לאור היום על כל תכולתו בפוקדת אהוד אולמרט.

נכון ש"ההם" יכולים לרצוח כל אחד אבל אני אינני כל אחד, אינני אסמעיל הנייה ואינני מנהיג החמס החי בסוריה, הקדשתי עשרות שנים מחיי להיאבק בממסד מושחת אנטישמי ורודף יהודים, עשיתי זאת למען עם ישראל ולמען עניי ישראל.

ישראל השניה כבר פקחה עיניים, אני השארתי חומר תיעודי באלפי עותקים, אם ירצח אותי השב"כ, תקום ישראל השניה ותמגר את האלימות הממסדית.

אתה עמי משולם נמצא בקנדה, כדי לחסום את הפעילות שלי, ושל אנשים כמוני שנאבקים בכנות ואינם משרתים בשכר של מישהו.

בחיים לא רדפו אותך השב"כ, מעולם לא הנהגת מאבק חברתי עמי משולם, ראיתי אותך אוסף וסופר בשקיקה את המטבעות שנאספו בעצרות, מעולם לא ראיתי אותך במאבק.

אתה עושה הצגה בקנדה על פי פקודת אותם אנשי השב"כ שרצחו את אביך הרב עוזי משולם או אותם אנשי שב"כ שהם שותפים שלו אביך בהרצת הצגות כזב ותרמית למטרת הפחדה והטלת אימה נגד יהדות המזרח לבל תתעורר.

תתבייש לך.
ה` אלוהי ישראל, שופט כל השופטים, הוא ידין את דינך ואת דינם של יתר הבוגדים במאבק האמיתי נגד אפרטהייד, אוליגרכיה ושלטון טוטאליטארי.

בס"ד

לכבוד אדי מלכא הנכבד!

יש לך אפשרות לקבל את כל המידע בשימוע בדלתיים פתוחות.

אין לי שום בעיה עם האשמות שאתה מאשים אותי, כגון:

פעיל שב"כ וכיו"ב.
אני לא מכיר אותך ומעולם לא נפגשתי איתך.
אני מודיע לך הודעה חד משמעית והיא:

חזור בך מהר מדבריך: "ואתה פועל עתה כבוגד נגד עם ישראל."
כי על זה אני לא מתכנן לשתוק. עד עכשיו השתלחת בי והאשמת אותי בדברים שנותר לי רק לצחוק, במקום לבכות. עם האשמה שקרית שכביכול אני בוגד נגד עם ישראל אני לא אוכל לשבת בחיבוק ידיים.

בברכה
עמי משולם
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

נועם אקבס

הודעהפורסם: רביעי 06.06.07 9:45    נושא ההודעה: Re: אתה דורס את סבלו של אביך

אדי מלכא כתב:
כאן הוא כתב שקרים ברצף...
.

למר מלכא
בתור אחד שזכה לקחת חלק במאבק על חשיפת האמת בנושא ילדי תימן מזרח ובלקן,
רציתי לציין בפני הציבור היקר של עם ישראל שאינך אלא שקרן.
לא היית חלק ממאבקנו ולא תהיה, אינך אלא טרמפיסט עלוב המנסה לשכתב את ההיסטוריה,לזרוע בלבול ולהסית נגד הרב ומשפחתו.
ותסלח לי, אבל איני יכול ליחס לך תמימות כלשהיא או שגגה.
דברי השטנה שאתה כותב בצורה כמעט זהה לחלוטין לשאר המסיתים
אינם מותירים מקום לספק-
אתה, אדי מלכא פרובוקטור מושחת הפועל מטעם קומץ גורמי ממסד מושחתים...
את דבריי אני ממש לא מפנה אליך כי זה ממש שקוף שאתה "שמפניה" עלובה, כך שאל תטרח להגיב..
אני מפנה אותם לציבור הקוראים היקר ולאנשים שהצדק נר לרגלם.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR