לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצילו!!! הצילו!!! הצילו!!! לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  הבא  
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 01.04.07 19:36    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

*** כתב:
חיים יטיב כתב:
שבכניק כתב:
חיים יטיב כתב:
לכבוד עמי משולם, חבריו ומתנגדיו,

הדברים שאכתוב כאן הם פרי ניסיוני המר, עצות שהייתי נותן לאחי אילו היה נקלע למצבכם ואני מתנצל מראש אם אפגע במאן דהו,

1. האוייב המר ביותר של לוחם הצדק הם העצבים,
לשמור על קור רוח הינו משימה קשה לפעמים בלתי אפשרית במצבים בהם אנו נקלעים. לצד השני יש את הכוח העוצמה והידע בהם הוא משתמש בתחכום וציניות ללא גבולות. אך חובתנו להציב מול עינינו משימה זו כמשימה נמשכת בעלת חשיבות עליונה במהלך כל המאבק.

2. לדעתי עמי היקר באשכול זה נכשלתם חלקית בשמירה על קור רוח וכבוד הדדי. לא נורא החיים הם בית ספר, מכאן יש ללמוד כיצד לא להיכשל שוב.

3. איזהו מכובד המכבד את הבריות, גם אם בריות מסויימות מושכות אותנו לקצה, עלינו להשתדל תמיד להשיב להם בקור רוח.

הדבר נכון לגביך עמי פי כמה, אתה הבן של אביך הרב עוזי משולם, אביך אהוב ואהוד על ידי תלמידים רבים, שמירה על כבודך וכבודם של אחרים הינו גם שמירה על כבוד אביך.

4. לדעתי צודק לוכד הנחשים בתגובתו לעיל, הבאתם מסמכים ועובדות ענייניות להוכיח את טענותיכם מנגד הצד השני הביא הכפשות והשמצות ללא קצה של ראיה.
במצב זה מה שנותר לו זה היה להוציא אותכם מהכלים ובזה הצליח חלקית.

5. האוייב השני בחשיבותו של לוחם הצדק הוא הפרנויה, מהר מאוד אפשר לשקוע בפחדים שכולם בממסד רודפים אותך וכולם רוצים את רעתך כי הרי לרוב אין אתה מוצא שם איש שיעזור לך. לשמחתנו, רבים מאוד הם אנשי הממסד הממלאים את תפקידם במסירות למען הציבור. הצד שכנגד ינסה בכל הזדמנות להכניס אותכם לפרנויה כי אדם הצועק שכולם מושחתים ושכולם רודפים אותו מאבד את אמינותו ופוגע בסיכויי ההצלחה של המאבק שלו.

6. פרובוקטורים ניסו וינסו ללא הרף להסיט אתכם לדבר עבירה תוך ניצול כאבכם, אם תפלו בפח תיכשלו אם תתגברו הסיכויים שלכם להצלחה רק יגברו. אפשר להשתיק אדם אחד באמצעות שוחד, איומים, אשפוז בכפיה, הכפשות או חיסול אך אי אפשר לשחד ולהשתיק עם שלם. ככל שתתגברו ותשמיעו את המסר שלכם ברור יותר ואמין יותר ככל שתבטיחו שפרשת ילדי תימן והרב משולם תגיע לכמה שיותר לבבות.

בשב"כ ובמשטרה עובדים לרוב אנשים חיוביים מאוד, להם אלפים בישראל חבים את חייהם, כמו בכל ארגון גם עשבים שוטים צומחים שם, השתדלו לציין את אותם אנשים ולא לעשות הכללות. כמו כן השתדלו לכוון את הביקורת על המנהיגים שמורידים את ההנחיות אל המשטרה והשב"כ.

לסיכום,
מעטים הם האנשים האמיצים המנסים להילחם על הצדק לכן חשוב שיעשו את זה נכון,
המלצה שלי, אל תכפישו את מדינת ישראל בכללותה אלא תמיד תציינו שגורמים מסויימים בישראל מנסים להשתיק אתכם לחפות על מעשי נבלה שביצעו. ארץ ישראל ומדינת ישראל שייכת לעם ישראל, את החוקים נשנה ואת המדינה נשפר כי היא שלנו של העם ולא של המיעוט האוליגרכי שהשתלט עליה.

לגבי המתנגדים לקבוצת משולם, אם יש בידיכם ראיות של ממש, הינכם מוזמנים לעלות אותם בפורום. אם אין לכם ראיות מן הראוי להימנע מהשמצות סתמיות, הדבר לא מוסיף לכם כבוד גדול במיוחד כאשר הינכם עושים זאת בעילום שם ועוד בשם השב"כ כביכול.

בברכה ושוב התנצלות אם פגעתי
חיים יטיב

שלום מר חיים יטיב
אכן אני מסכים עם דבריך עם כולם
ביחוד עם החלק של הפרנויה המשתלטת על לוחמי הצדק
לדאבוני הרב אכן זה מה שקרה לאנשי משולם מה שהתקשורת המשטרה והשבכ אותם גופים שאנשי משולם האשימו באחריות למעשים מושחתים, לא הצליחו לעשות הצליחה הפרנויה שתקפה אותם . ולמעשה אותה פרנויה היא זו שהשתיקה את הקבוצה שפוררה אותה מבפנים. יש שיגדו שכך היא מדינתנו איפה שהמערכות נכשלות המזל משחק. והמזל הוא באמת של המדינה על כל אזרחיה . שקבוצה זו התפוררה ואם אני יחליט יום אחד לצאת למלחמת צדק כנגד הקבוצה הזו אחשוף הרבה חומר אשר יוכיח את דברי. יש בידנו קלטות מכתבים והמון חומר כתוב. אך מאחר וכל הסיבה שלשמה הגעתי לפורום זה היא להוכיח קבל עם ועולם מי הם אנשי משולם ובאיזה קלות הם יורדים לרמות הכי נמוכות כמו לפגוע בילדה על מנת לפגוע בשמו של אדם אחר עיין ערך גיא, וכדי להטיח את האמת בפרצופם אל מול פניהם של חסידיהם השוטים או התמימים. אמת שכמו שראיתם היה להם קשה להתמודד איתה על כן הם ירדו לרמות נמוכות וחבל היום הם יודעים שלשקר אין רגלים וסופה של אמת להחישף ורק בשביל זה היה שווה שהייתי פה. אני מקווה שדברי פה יגעו איפה שהיו צריכים לגעת (אנשי משולם בהווה ובעבר) ואנשים יעשו חשבון נפש ויכו על חטא כי יש להם הרבה על מה.
בכל מקרה מר יטיב תדע לך שאנשים כמוך הרודפים אחרי צדק הם הטרף הכי קל של אנשי משולם . אנשים כמוך הם אוזן קשבת לעוולות ומטבע הדברים סיפור משולם בשילוב ילדי תימן נשמע טוב משהו שכדאי לתת עליו את הדעת,
אז אני מציע לך שתבדוק טוב את הקבוצה הזו לפני שתתמוך בה,כי כל המכתבים שיראו לך לא יצליחו לכסות על האידואלוגיה הקיצונית שלהם, האם אתה חיים יטיב מאמין שהמדינה גרשה את עמי משולם, האם אתה תומך בבקשתו להיות פליט במדינה זרה תוך הכתמת שמה של מדינת ישראל הדומה לעלילת דם? האם יעלה בדעתך שהמדינה שאת הפושעים הכי גדולים שלה מתקשה להסגיר ולו למשפט מחוצה לה כדוגמת רוזנשטיין תגרש את עמי משולם בגלל מידע שהוא טוען שיש בידו? לא מתאים להיות כל כך תמים ולפל לרשת שלהם

מר `שבכניק` הנכבד, בישראל בשנת 2007 אכן רודפים אנשים באמצעות תפירת תיקים גרימת פשיטת רגל, עיוות דין, השמצות דלגטימציה ועוד.
בתי המשפט והמשטרה בישראל נגועים בשחיתות ולכן די להסתבך עם איש הממסד הלא נכון להיות מופקר לרדיפות והתעללות מצידו ושותפיו לפשע.
אין צורך שכל המדינה תהיה מושחתת, די בכך שמערכת המשפט תחפה על השחיתות של אנשים מסויימים כדי שמצב זה יתקיים.
לכן מניסיוני, טענותיו של עמי משולם הינם טענות ענייניות לכאורה הדורשות בדיקה והראויות לתשומת לב.
מר `שבכניק` הנכבד, אני נותן לך את הקרדיט שאכן כתבת את דבריך בתום לב ומחוסר ידיעה, קל להתנפל על עמי משולם וקבוצתו אך יותר קשה לבקר את העבריינים האמיתיים בישראל אלה היושבים בתפקידי מפתח. במידה וטענותיך מבוססות אני מציע שתציג ראיות לדבריך, במידה ואין באפשרותך או רצונך להציג ראיות אני מציע שתיתנו לעמי משולם לטעון את טענותיו באינטרנט ובפני הקנדים. במידה ומדינת ישראל אכן פעלה כראוי בעניין קבוצת משולם, אין לה מה להסתיר ואין סיבה למנוע מעמי משולם לטעון את טענותיו ולהציג את הראיות שלו,
האם לא כן?

מר חיים יטיב הנכבד
אין לי ויכוח עם דבריך בענין רשיות החוגק והאפשרות להפגע מהן אך כמו ששאלתי אותך מקודם ואני שואל שוב האם אתה מאמין שעמי גורש מהארץ על ידי מישהו מרשויות החוק למינהם??????????? האם אתה בתור אדם הנלחם על עוולות הנעשות במדינה אדם המכיר את החוליות החלשות במערכות החוק שלנו האם אתה מאמין לבולשיט הזה?????????? הבולשיט הזה מייצג את כל הבועה שבה קבוצת משולם נמצאת היום וחבל,

בתושבה לשאלתך,
אני מאמין שבהחלט יש מקום לבחון את טענותיו של עמי משולם שנרדף בארץ על ידי אנשי ממסד מסויימים של הותירו לו ברירה אלא לבקש מקלט מדיני בחו"ל.
בברכה
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

נו באמת
אורח

הודעהפורסם: ראשון 01.04.07 20:06    נושא ההודעה: למשולם יש הוכחות והוא גם הראה אותם איפה שלך אתה אומר שיש

כמויות תראה 1 ,צי, שליש, רבע, משהו ,חמץ בפסח במשהו ,
אגב
למה שתקת מוטל`ה עד עכשיו כדי ששבכניק יצור איתך קשר ?
חוץ מזה שניכם הייתם תלמידים של משולם ( אני לא יודע כמה תלמידים יש לו או היו לו )איך אתם לא מכירים אחד את השני (עלאק ,על מי אתם באמת עובדים)?
ושבכניק ומוטל`ה עקבתי עכשיו על כל הדפים וכשמוטל`ה הלך שבכניק הגיע ויותר מזה איך שברתם שתיקה ביחד באותו יום אחרי כמה שבועות

אתם רק גורמים למשולם להראות יותר אמין
מוכיחים את העובדה שאם לא מגיבים מגלים למה האדם חותר (לא לימדו אתכם בחקירות)

חג כשר ושמח לכל עם ישראל
חזרה למעלה

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: ראשון 01.04.07 20:25    נושא ההודעה: Re: למשולם יש הוכחות והוא גם הראה אותם איפה שלך אתה אומר שיש

נו באמת כתב:
כמויות תראה 1 ,צי, שליש, רבע, משהו ,חמץ בפסח במשהו ,
אגב
למה שתקת מוטל`ה עד עכשיו כדי ששבכניק יצור איתך קשר ?
חוץ מזה שניכם הייתם תלמידים של משולם ( אני לא יודע כמה תלמידים יש לו או היו לו )איך אתם לא מכירים אחד את השני (עלאק ,על מי אתם באמת עובדים)?
ושבכניק ומוטל`ה עקבתי עכשיו על כל הדפים וכשמוטל`ה הלך שבכניק הגיע ויותר מזה איך שברתם שתיקה ביחד באותו יום אחרי כמה שבועות

אתם רק גורמים למשולם להראות יותר אמין
מוכיחים את העובדה שאם לא מגיבים מגלים למה האדם חותר (לא לימדו אתכם בחקירות)

חג כשר ושמח לכל עם ישראל

בס"ד

לכל ישראל אחינו האמיתיים!
אם שמתם לב אני משתדל יותר לא להגיב!(מכבד עצת איש חכם בשם חיים יטיב וזאת לא חנופה)
אני לא יודע מי כתב את הדברים שהבאתי כציטוט, אבל אני מבקש שאם מדובר בתלמידיו של הרב עוזי בבקשה לא להגיב. תתנו לאנשים החיצונים שיראו את האמת ויגיבו. כגון : חיים יטיב, אורן אדרי ועוד הרבה חברי פורום רוטר, שאני שמח שישנם אנשים כאלו שחפצים באמת ואני מודה לאל על כך.(שוב אני מדגיש שזאת לא חנופה, אלא האמת שנשפכת מתוך פי וידיי)
תבינו כל מה שנאמר ונוכיח זה לא יעזור לנו ותמיד יכפישו...(על לא עוול בכפינו)
אני מתחנן אל כל תלמידי אבי אל תגיבו להם אנחנו מספיק באבל על איתמר ואנחנו לא יודעים איך ללקט את הרסיסים ובקרוב יישפך המון אור על מה שקרה איתו - פשוט הבורד( מערכת השיפוט) בקנדה הטילה חיסיון על המקרה והפעילו הגנה על כל משפחתי פה. הדברים לא פשוטים והעניין בטיפול של בכירים בקנדה שראו את העדויות וידעו גם מלפני ... ואני מנוע מלהרחיב...
אבל אני שוב מתחנן אל תתאמצו להגיב לאותם מכפישים שעושים זאת מתוך שינאת חינם תהומית.
ישנם מספיק אנשים ישרים ושוחרי צדק כגון אלו שהזכרתי לעיל` שהם רואים ואפילו אם כולם לא מגיבים הם רואים את האמת שחור על גבי לבן.

חג שמח לכל אחינו עם ישראל האהובים
עמי משולם בגלות קנדה.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: ראשון 01.04.07 22:03    נושא ההודעה:

מר חיים יטיב
לא שאלתי אם יש מקום לבחון את העוולות שנעשו למשפחת משולם, זה עוד נתון לפרשנות שאלתי מר חיים יטיב האם אתה מאמין לטענת אנשי משולם שעמי גורש מהארץ??????????? תכנס לאתר שלהם ותקרא
האם אתה חושב שמדינתנו עושה דברים כאלו או שעמי מנצל את חולשת הקנדים בעניין פליטים וקופץ על טרמפ תוך כדי עלילה מרושעת על מדינת ישראל, וניצול של אנשים כמוך כדי לקבל הכשר לעלילת הדם. אז תן לי להגיד לך משהו מר יטיב ככה אנשים שבאמת נלחמים בשם הצדק הופכים להיות מנוצלים על ידי קבוצות סרק ראה דוגמת אורי מילשנטיין . גדעון לוי . אורי אבנרי ורבים אחרים שנפלו בפח משולם.

ועכשיו בעניין מוטלה לכל אנשי משולם אני זה לא הוא
זה באמת מוזר שהוא נעלם כשהופעתי אבל זה נראה בגלל הפרשי התארכים אני אשמח מאוד שמוטלה ויצחק נבון ועוזיסט לשעבר יצטרפו אליי בגילוי האמת ואני אשמח לדעת מי אתם אני בטוח שתהיה לנו הזדמנות הסיבה שאני לא כותב למייל שפרסמתם כי אין לי מושג מי מנהל אותו אבל אשמח לקבל פרטים

ואליך עמי
דברי החנופה שלך ניכרים בבירור חבל שאתה גם מדגיש את זה בכל מקרה זה לא יאומן איך אחד כמוך מעיז לכתוב בכלל על אמת הרי כל הקייס שלך זה שקר אחד גדול. ותרשה לי להצטרף להמלצה שקבלת בעניין לסתום ת`פה. תמשיך כך זה מבורך ככל שתסתמו את הפה אנשי משולם יותר ככה יחסך רע לעולם. מתי תבינו שאנשי עוול ומרמה אתם אנשים רעים וחטאים. תתעוררו ותעשו תשובה דחוף....
דברי מכוונים רק אליכם כי אתם יודעים כמה אני צודק.
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 02.04.07 1:42    נושא ההודעה: שלושתם משתמשים באותו מייל והשאלה היא איך חזרתם באותו יום?

אחרי שתקיה של זמן מה?
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 02.04.07 1:43    נושא ההודעה: הוא לא נעלם כשהופעת הוא נעלם לפני

Rolling Eyes
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שני 02.04.07 12:12    נושא ההודעה: בתשובה לשאלתך

שבכניק כתב:
מר חיים יטיב
לא שאלתי אם יש מקום לבחון את העוולות שנעשו למשפחת משולם, זה עוד נתון לפרשנות שאלתי מר חיים יטיב האם אתה מאמין לטענת אנשי משולם שעמי גורש מהארץ??????????? תכנס לאתר שלהם ותקרא
האם אתה חושב שמדינתנו עושה דברים כאלו או שעמי מנצל את חולשת הקנדים בעניין פליטים וקופץ על טרמפ תוך כדי עלילה מרושעת על מדינת ישראל, וניצול של אנשים כמוך כדי לקבל הכשר לעלילת הדם. אז תן לי להגיד לך משהו מר יטיב ככה אנשים שבאמת נלחמים בשם הצדק הופכים להיות מנוצלים על ידי קבוצות סרק ראה דוגמת אורי מילשנטיין . גדעון לוי . אורי אבנרי ורבים אחרים שנפלו בפח משולם.

זה באמת מוזר שהוא נעלם כשהופעתי אבל זה נראה בגלל הפרשי התארכים אני אשמח מאוד שמוטלה ויצחק נבון ועוזיסט לשעבר יצטרפו אליי בגילוי האמת ואני אשמח לדעת מי אתם אני בטוח שתהיה לנו הזדמנות הסיבה שאני לא כותב למייל שפרסמתם כי אין לי מושג מי מנהל אותו אבל אשמח לקבל פרטים

ואליך עמי
דברי החנופה שלך ניכרים בבירור חבל שאתה גם מדגיש את זה בכל מקרה זה לא יאומן איך אחד כמוך מעיז לכתוב בכלל על אמת הרי כל הקייס שלך זה שקר אחד גדול. ותרשה לי להצטרף להמלצה שקבלת בעניין לסתום ת`פה. תמשיך כך זה מבורך ככל שתסתמו את הפה אנשי משולם יותר ככה יחסך רע לעולם. מתי תבינו שאנשי עוול ומרמה אתם אנשים רעים וחטאים. תתעוררו ותעשו תשובה דחוף....

מר שבכניק הנכבד,

אינני רואה כאן עלילת דם אלא מסמכים וטענות ענייניות על אף שלפעמים לטעמי ניתן אולי לבטא זאת טוב יותר.

בכל אופן יש הליך משפטי שמתנהל בקנדה ובשעה זו אין לי סיבה לחשוש שבית המשפט הקנדי יפלה לרעה את מדינת ישראל במשפט. מדינת ישראל בהחלט מחזיקה במספיק משאבים לדאוג לשמה הטוב מבלי שתיזקק להכפיש את קבוצת משולם בכל הזדמנות בפורומים ובכל מקום.

כולי תקווה שהדברים יתחילו להתנהל מכאן והלאה לגופו של עניין ולא לגופן של אנשי משולם.

בברכת חג חרות שמח.

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה

מוטל`ה
אורח

הודעהפורסם: שני 02.04.07 15:13    נושא ההודעה: לשבכניק היקר

אני מבין את חששותיך סה"כ מדובר בקבוצה אלימה אם עבר פלילי עשיר, אבל אשמח אם תיצור איתי קשר למייל אני בטוח שלא תתכזב כמובן אני ייאמת איתך מי אנחנו.
נשמח שתגולל לפינו את סיפורך האישי.
אגב שבכניק יש המון התפתחיות חדשות בתוך הכת של משולם אשמח לעדכן אותך.
truthfou@walla.co.il
נ.ב רמז היכרות מי אני: שלחת מייל לפני כמה ימים לחברך על אשכול זה?
א"כ מי הוא חברך הטוב?ומה היה מצורף למייל?
סליחה על הגישה החשאית אבל היו לנו נסיונות של אורן ועמי ועוד כמה אידיוטים להתחזות כניצולי הכת.
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: חמישי 05.04.07 12:45    נושא ההודעה:

אני מחפשת פורום שמדבר במיוחד על שחיטות של עורכי דין.
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: חמישי 05.04.07 22:58    נושא ההודעה: Re: בתשובה לשאלתך

חיים יטיב כתב:
שבכניק כתב:
מר חיים יטיב

ואליך עמי

מר שבכניק הנכבד,

אינני רואה כאן עלילת דם אלא מסמכים וטענות ענייניות על אף שלפעמים לטעמי ניתן אולי לבטא זאת טוב יותר.

בכל אופן יש הליך משפטי שמתנהל בקנדה ובשעה זו אין לי סיבה לחשוש שבית המשפט הקנדי יפלה לרעה את מדינת ישראל במשפט. מדינת ישראל בהחלט מחזיקה במספיק משאבים לדאוג לשמה הטוב מבלי שתיזקק להכפיש את קבוצת משולם בכל הזדמנות בפורומים ובכל מקום.

כולי תקווה שהדברים יתחילו להתנהל מכאן והלאה לגופו של עניין ולא לגופן של אנשי משולם.

בברכת חג חרות שמח.

מר חיים יטיב
איזה מסמכים וטענות ענייניות בדיוק ראית המוכחים את עלילת הדם על מדינת ישראל תראה לי מסמך אחד המוכיח כי עמי משולם גורש מהארץ.
אם מר משולם היה טוען שנרדף בארץ ואינו יכול לסבול זאת ולכן עזב את ארצנו מעמד פליט בקנדה מילא................ אבל הוא טוען שהוא אוים בחקירה בשב"כ או במשטרה ואולץ לעזוב את הארץ.....(תראה את סרטון הגירוש ההזוי באתר שלו) איך יתכן שאדם כמוך פתי לכזו עלילה.
בעניין קנדה אם היית בודק קצת את העניין היית רואה שזה לא בדיוק משפט צדק כי אין למדינת ישראל שום זכות תגובה בהליך ההגירה. זה עמי משולם כמו הרבה פלשתנים נגד מדינת היהודים במדינה זרה, שאין לה שום כלים לבדוק את טענותיו של עמי משולם.

לידידי מוט`לה ישר כוח הייתי שמח לראות אותך קצת יותר פה. הרי כמו שאתה רואה האשכול הזה הפך לאשכול חשוב מעין כמוהו בו מתגלה פרצופם האמיתי של אנשי משולם זו הפעם הראשונה שהם אם יודו או לא הופתעו כשקיבלו אמת כואבת ישר לפנים ועוד מול כל העולם בכלל ומול קבוצתם בפרט. הרי מי כמוך יודע שלא קרה כזה דבר . פתאם אורן מבין שהוא חי בסרט עמוק עם כל הקטע של השמפניות שלו. פתאם אנשים כבר יכולים להצביע על נועם אקבס ולהגיד פושע ומפרק משפחות מסתובב ביננו (ומכבודו של איתמר אני לא אפרט את חלקו של נועם) ודי למבין וכוכוכו
אני קורא לך מוטלה ולכל ניצולי הכת ההזויה הגיבו וספרו אשר על לבכם.
חזרה למעלה

נו מה קורה?:
אורח

הודעהפורסם: שישי 06.04.07 9:31    נושא ההודעה: נו מה קורה?:

בס"ד
נו מה קורה ?:
מה עם התשובה לשאלה איך שבכניק ומוטל`ה חזרו אחרי שתיקה של הרבה זמן ביום אחד ?
וכן איך רק אחרי שנעלם מוטל`ה הגיע שבכניק?
וכן איך תלמידים לשעבר של אותו רב לא מכירים אחד את השני ?

נראה לי שבחרתם להתעלם משאלה מאוד חשובה שאני שואל כבר פעם שניה
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שישי 06.04.07 23:32    נושא ההודעה: הבהרה לחיים יטיב

ועוד משהו ששכחתי לפרט מר חיים יטיב הנכבד
אם תעיין בארכיון הכתבות על נושא הפליטים בקנדה שצצו לאחרונה בעקבות סיפרו של עמי תראה בצורה מפורשת ששגריר ישראל בקנדה בא בטענה קשה למשרד ההגירה הקנדי למה לא ניתנת לו הזכות לדעת איזה אזרח ישראלי מבקש להיות פליט ולמה כדי שהשגריר יוכל להגיב ולהציג חומר נגדי אם יש צורך. הקנדים דחו את הבקשה בנימוס בטענה שההליך הוא במקורו לפליטים הבורחים ממדינות דיקטטוריות ללא זכויות אדם לכן אין הם נוהגים לשתף בצורה עקרונית את מדינת המוצא של "הפליט" לכן עמי משולם יכול להגיד לקנדים מה שהוא רוצה והם יחליטו על דעת עצמם ועל בסיס המידע שעמי משולם נתן להם האם יש דברים בגו ללא שום צד שני על מועללת העלילה.
מאחר שעצם החוק הקנדי בנושא קליטת פליטים הוא מבורך אין לי אלא לברך את הקנדים שתשעים אחוז מהפליטים שלהם באמת היו בסכנת חיים בארץ מוצאם.
הרבה ישראלים מר חיים יטיב הצטרפו לעגלה שלא בצדק אך רובם טענו לתחושת קיפוח כללית בשל עדתם (כמו עולים מרוסיה לא יהודים וכמובן ערבים ישראלים O שהעלילו עלילות שקר או לא שקר בדבר רדיפה פולטית.
עד כאן הכל נחמד עד שבא עמי משולם ומנצל מלחמות צדק לא לו ומאשים את מדינץת ישראל באשמות שווא על דבר היותה מדינת ק.ג.ב וזה עוד בתור יהודי. ומציג את מסמכיו שבמדינת ישראל מעידים על עברו כעבריין צעיר(ועל זה אני הרי יכול להעיד) כרדיפה פולטית גזענית ובלשווקית. הקנדים כמובן נותנים לו את הכבוד ומקשיבים לו הפלשתינים והערבים הישראלים חוגגים כי הנה יש פה יהודי שמוכיח את טענתנו. ועמי משולם וחבורתו מאושרים מהעובדה שיש אפשרות ללכלך על מדינת ישראל כמו כל אויבנו ולמצוא אוזן קשבת. אני שואל אותך מר חיים יטיב לא היה יותר פשוט לעבור לקנדה ולהסדיר את מעמדך החוקי שם כמו אלפי ישראלים אחרים בצורה פשוטה בלי לבקש פליט ובלי להמציא שטויות על המדינה. לא יותר פשוט להודות שקשה לך בארץ. לא יותר פשוט לעמי משולם להגיד עברו עליי שנים קשות בארץ אני רוצה לנקות את הראש קצת ולסוע לקנדה ??????????
אבל בוא אני אסביר לך למה קבוצת משולם בחרו באסטרטגיה זו מאחר שכל דבר אצלם הוא דרמטי לא ייתכן שעמי ייצא סתם ככה לקנדה . כי כל השנים אבא שלו הטיף דווקא על חשיבות הארץ והדיור בא. ולא ייתכן גם שעמי יודה בפני קבוצתו שהוא מת לראות קצת חוץ לארץ אחרי שנים של חיים בתוך מערבולת שמשפחתו יצרה. וגם אם הוא ייסע סתם ככה אז למה שיבואו איתו משלחת של תלמידי אביו לדאוג לו שם, וגם אם הוא נוסע סתם כך איזה הצדקה תהיה לו לבקש כסף מחסידי אביו ???? וכמובן כמובן כל חסידי אביו יכעסו אם עמי שנמנה על מנהיגהם היום יעזוב אותם סתם כי קשה לו ..............
לכן מר חיים יטיב עמי החליט להמציא את כל עניין סדירת החקירות הקשות לכאורה שעבר בשב"כ שבסופם כביכול אולץ בהוראה מפורשת של השב"כ לעזוב את הארץ.
ובכך קנה את תמיכת תלמידי אביו את האמפתיה שלהם לטיול שלו ולבריחה שאיתם לכשעצמם אין שום בעיה בעיניי

כך מר חיים יטיב מתנהלים כל העניינים שם העלילות הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם כדי להצדיק מעשים מנפולטביים של הראשים שלהם.... כך זה עובד בהרבה קבוצות שוליים בכל מקום בעולם .....

אני מקווה שהארתי קצת את עניך מר חיים יטיב
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

מלכא אדי
אורח

הודעהפורסם: שבת 07.04.07 4:23    נושא ההודעה: הרבנית משולם הכשילה מאבק למען עוזי משולם

מכתב גלוי אל עמי משולם.

ומחברי חיים יטיב אני מבקש להתייחס גם הוא למכתבי זה. !!

שמי אדי מלכא, הייתי ממייסדי ארגון המחאה של ה"פנתרים השחורים" כאשר שמעתי על מעצרו ומשפטו של אביך הרב עוזי משולם, נחלצתי לעזרתו, אבל נוכחתי לדעת שתעים אחוז מתומכי הרב משולם היו אנשי שב"כ ומשטרה שהשיטה שלהם היתה לעשות פרובוקציות ולסבך אנשים במעשים פליליים.

בזמנו השתתפתי במאבק על הוצאת צדקתם של משפחות יהדות תימן הגזולות לאור ו"זכיתי" למרד ממסדי חסר תקדים.

בשלב מסויים נודע לי כי מרחפת סכנת חיים על הרב הכלוא.

הרב היה נתון בציפורניים של נציגי השב"כ במאבק הזה, נתן שיפריס ואימו אורה שיפריס, אשר הם הובילו מטעם יצחק רבין המנוח ובהנחייתו את כל הפעילות השבכניקית הפרובוקטיבית האופיינית, שחוללה את כל המהומות בחצר הרב.

נא לקרוא את דבריה של השופטת דליה דורנר בע"פ 1632/96 בקשר לתפקידו של נתן שיפריס בליבוי המהומות כדי להבין מי באמת חולל את מסכת העבריינות פציעת אזרחים מירי משטרתי, והרצח של הנער החייל שלומי אסולין הי"ד,בחצר הרב עוזי משולם ביהוד.

במהלך השתתפותי במאבק, התברר לי כי בבית הכלא מתנכלים לחיי הרב משולם, כאשר הממשל התיר רק לסוכנת השב"כ אורה שיפריס להתיר לאסור או לאפשר איזה שהוא קשר עם הרב האסור.

בנסיון להציל את חיי הרב עוזי משולם, הגשתי עתירה לבג"צ ודרשתי מבית המשפט העליון בהליך מסוג "הביאס קורפוס" להורות על מתן הוראה שיפוטית להגנה על בטחונו הגופני של הרב עוזי משולם.

בהנחיית "מר זכויות האדם" השופט אהרון ברק, בית המשפט העליון הכשיל את הדיון ושיבש את המשפט, ההרכב חמק מדיון ענייני בפרשה ובבקשה להגנה על חיי אדם שהממסד גמר אומר לרצחו בכלאו, כמו שגמר אומר וניסה לרצוח אותי עצמי (אלא שבמקרה שלי הממסד חשש מתגובת ישראל השניה) במקרה של רציחתי

בית המשפט העליון חמק מדיון בענין בכך שהורה לי להפנות את העתירה להצלת חייו של משולם להליך של עתירת אסירים המתנהל בדרך כלל בפני בית המשפט המחוזי.

בית המשפט העליון חמק בחוסר יושר ובערמומיות ובקביעתו זו חסם את הדרך בפני להצלת חייו של הרב עוזי משולם.

צריך לדעת שבעוד שבעתירה לבג"צ בפני בית המשפט העליון יש לי כאזרחי ישראלי מעמד "כעותר ציבורי", הרי שאין לי מעמד משפטי בעתירה בענין של אסירים שכן זו נתונה רק לאסיר עצמו ולעתים נדירות עומדת איזו זכות להשמעת טיעון על ידי בני משפחתו.

כך חסם בית המשפט העליון את הדרך להגנה על חייו של האזרח עוזי משולם שהממסד פעל לחבל את בריאותו בכלא.

אבל ראו נא חברות וחברים איך פעלה משפחת משולם עצמה כדי להכשיל אותי.

בצר לי, מאחר ודאגתי מאד שמה יגשים השב"כ את הפקודות שקיבל וישלים את חיסולו של הרב משולם בכלא, פניתי לאשת הרב - אלישבע משולם - ובקשתי ממנה שתצטרף יחד עמי לעתירה נוספת לבג"צ.

אם היתה הרבנית אלישבע נעתרת ועושה כן, היתה לנו ביחד עמידה משפטית יותר חזקה והיינו יכולים להקשות על בית המשפט העליון להתחמק, ייתכן שהיינו מצליחים לנפץ את חומת ההשתקה הפלילית ומעוררים את דעת הקהל לאחד ממעשי הפשע המזוויעים שביצע הממסד הישראלי נגד העם היהודי.

הממסד הישראלי דאג לכך שהיחס לרב עוזי משולם יהיה כאל אסיר בטחוני הנושא עימו סודות מדינה, ולא כאל נידון פלילי שנאשם הורשע וריצה את ענשו.

באורח שנוגד את החוק בישראל, חל איסור חמור על כל גישה אל הרב עוזי משולם, חוץ "מחבר" איש השב"כ מתלמונד" לא מורשית שום גישה אל הרב משולם, כך לא ניתן לברר שום דבר על מצב בריאותו.

ברגע שיהיה קשר אל הרב משולם, יידע הציבור על מעלליה של משפחת שיפריס ובעיקר של אורה ונתן שיפריס עובדי השב"כ.

אך למרבית הצער, החייל הראשון שעומד כחומת חציצה למנוע מהציבור לדעת את האמת על פרשת חיסולו של הרב משולם, הוא אשתו של הרב עצמה, הרבנית אלישבע משולם.

פעם אחת הבאתי אל ביתה עותונאי מעיתון כל העיר ירושלים, והיגיעה הודעה מהמשטרה שאם לא נסתלק מייד מן המקום יבואו שוטרים וישברו לנו את העצמות.

מי שהזעיק את המשטרה, היה משיהו מתוך הבית של הרב עוזי משולם ביהוד ואני בטוח שזו הרבנית אלישבע.

כאשר פניתי אל הרבנית אלשיבע ובקשתי שנשתף פעולה להוצאת צדקם של יהודי תימן לאור, היא הזמינה אותי לביתה ושוחחה עימ באדיבות אחר כך קיבלה הוראות אחרות, כינתה אותי "פושע" ועוד.

עתה פונה הבן של משולם ומבקש עזרה, אנחנו צריכים לדעת קודם כל שאין כאן עוד מלכודת ערמומית של השב"כ הישראלי שמככב בהשתקת זעקתם של יהודי תימן הגזולים.

אני פונה כאן - עתה באמצעות האתר של נקים - ובאמצעות חיים יטיב, אל עמי משולם, בנו של הרב משולם וקורא לו להשפיע על אימו הרבנית אלישבע משולם לשנות את דרכה, לפתוח את המצור והבידוד שהיא מאפשרת לממסד לקיים כנגד הרב עוזי משולם.

אני חושש מאד שהרב משולם כבר איננו בחיים והממסד פשוט איננו מגלה זאת ברבים

אתה עמי משולם, מתבקש לספר כל פרט שאתה יודע על מצב בריאותו של אביך הרב עוזי משולם.

כפי שאני מבין אתה עמי נמצא כעת במקום מבטחים בקנדה, בזמן שאני למשל עדיין נתון למרדפי משטרה ושב"כ בישראל.

אתה בוודאי יודע שהציבור לא יתן שום אמון אם לא יגידו לו את כל האמת, איפוא הרב עוזי משולם מה מצבוף מדוע אינו מפרסם מכתב אישי באתר שלך?

כל עוד מושתק הרב משולם כל עוד הוא מבודד מן הציבור, יש בכך משום עלבון וביזוי לדמוקרטיה, למשפט, ולכל אזרח ישראלי שזכויות האדם יקרות לו.

אלה מחוץ לכך שאף אחד איננו מעוניין ליפול בפחי היקוש ומלכודות השב"כ.

אני רוצה לשמוע ממך עמי משולם, מה אתה מוכן לעשות באמת כדי לחשוף את האמת האמיתית, מה עולל הממסד לאביך הרב עוזי משולם? באיזה מצב הוא היום? תן לנו עובדות, ראיות, תעודות רפואיות, אנו מוכנים לדאוג לבדיקה אובייקטיבית של רופאים לשם קביעת מצבו של הרב עוזי משולם.

ידיעת הפרטים הללו על ידי הציבור תהווה חומת הגנה על אביך וגם עליך עצמך ככל שאתה כן בדרישתך לקיים מאבק על הצדק.

אם תעשה את זאת, אם תדאג לפרסום הפרטים הללו, אני וחברים נראה בכך אקט של כנות וטוהר כוונות וננסה לחשוב ביחד עמך על פעולות חוקיות כדי לנפץ את הקשר והפשע הפלילי החמור, פשע השמדת עם שנערך בעמנו על ידי הממשל הישראלי וכדי להביא את האשמים לרבות עיתונאים, שופטים, שוטרים ואנשי שב"כ לדין.
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שבת 07.04.07 23:41    נושא ההודעה: Re: הבהרה לחיים יטיב

שבכניק כתב:
ועוד משהו ששכחתי לפרט מר חיים יטיב הנכבד
אם תעיין בארכיון הכתבות על נושא הפליטים בקנדה שצצו לאחרונה בעקבות סיפרו של עמי תראה בצורה מפורשת ששגריר ישראל בקנדה בא בטענה קשה למשרד ההגירה הקנדי למה לא ניתנת לו הזכות לדעת איזה אזרח ישראלי מבקש להיות פליט ולמה כדי שהשגריר יוכל להגיב ולהציג חומר נגדי אם יש צורך. הקנדים דחו את הבקשה בנימוס בטענה שההליך הוא במקורו לפליטים הבורחים ממדינות דיקטטוריות ללא זכויות אדם לכן אין הם נוהגים לשתף בצורה עקרונית את מדינת המוצא של "הפליט" לכן עמי משולם יכול להגיד לקנדים מה שהוא רוצה והם יחליטו על דעת עצמם ועל בסיס המידע שעמי משולם נתן להם האם יש דברים בגו ללא שום צד שני על מועללת העלילה.
מאחר שעצם החוק הקנדי בנושא קליטת פליטים הוא מבורך אין לי אלא לברך את הקנדים שתשעים אחוז מהפליטים שלהם באמת היו בסכנת חיים בארץ מוצאם.
הרבה ישראלים מר חיים יטיב הצטרפו לעגלה שלא בצדק אך רובם טענו לתחושת קיפוח כללית בשל עדתם (כמו עולים מרוסיה לא יהודים וכמובן ערבים ישראלים O שהעלילו עלילות שקר או לא שקר בדבר רדיפה פולטית.
עד כאן הכל נחמד עד שבא עמי משולם ומנצל מלחמות צדק לא לו ומאשים את מדינץת ישראל באשמות שווא על דבר היותה מדינת ק.ג.ב וזה עוד בתור יהודי. ומציג את מסמכיו שבמדינת ישראל מעידים על עברו כעבריין צעיר(ועל זה אני הרי יכול להעיד) כרדיפה פולטית גזענית ובלשווקית. הקנדים כמובן נותנים לו את הכבוד ומקשיבים לו הפלשתינים והערבים הישראלים חוגגים כי הנה יש פה יהודי שמוכיח את טענתנו. ועמי משולם וחבורתו מאושרים מהעובדה שיש אפשרות ללכלך על מדינת ישראל כמו כל אויבנו ולמצוא אוזן קשבת. אני שואל אותך מר חיים יטיב לא היה יותר פשוט לעבור לקנדה ולהסדיר את מעמדך החוקי שם כמו אלפי ישראלים אחרים בצורה פשוטה בלי לבקש פליט ובלי להמציא שטויות על המדינה. לא יותר פשוט להודות שקשה לך בארץ. לא יותר פשוט לעמי משולם להגיד עברו עליי שנים קשות בארץ אני רוצה לנקות את הראש קצת ולסוע לקנדה ??????????
אבל בוא אני אסביר לך למה קבוצת משולם בחרו באסטרטגיה זו מאחר שכל דבר אצלם הוא דרמטי לא ייתכן שעמי ייצא סתם ככה לקנדה . כי כל השנים אבא שלו הטיף דווקא על חשיבות הארץ והדיור בא. ולא ייתכן גם שעמי יודה בפני קבוצתו שהוא מת לראות קצת חוץ לארץ אחרי שנים של חיים בתוך מערבולת שמשפחתו יצרה. וגם אם הוא ייסע סתם ככה אז למה שיבואו איתו משלחת של תלמידי אביו לדאוג לו שם, וגם אם הוא נוסע סתם כך איזה הצדקה תהיה לו לבקש כסף מחסידי אביו ???? וכמובן כמובן כל חסידי אביו יכעסו אם עמי שנמנה על מנהיגהם היום יעזוב אותם סתם כי קשה לו ..............
לכן מר חיים יטיב עמי החליט להמציא את כל עניין סדירת החקירות הקשות לכאורה שעבר בשב"כ שבסופם כביכול אולץ בהוראה מפורשת של השב"כ לעזוב את הארץ.
ובכך קנה את תמיכת תלמידי אביו את האמפתיה שלהם לטיול שלו ולבריחה שאיתם לכשעצמם אין שום בעיה בעיניי

כך מר חיים יטיב מתנהלים כל העניינים שם העלילות הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם כדי להצדיק מעשים מנפולטביים של הראשים שלהם.... כך זה עובד בהרבה קבוצות שוליים בכל מקום בעולם .....

אני מקווה שהארתי קצת את עניך מר חיים יטיב

מר שבכניק הנכבד,
אינני יודע אם אתה מוסמך לדבר בשם מדינת ישראל היותך עושה זאת בעילום שם.
בהנחה שהינך כן מוסמך אשיב לך כדלקמן,

1. מדינת ישראל מוזמנת להגיב על האשמות עמי משולם בקנדה באמצעות התקשורת,

2.בנוסף, מדינת ישראל מוזמנת להביא בכל עת כאן בפורום את טענותיה על ידי נציג רשמי מטעמה.

3. במידה ומדינת ישראל תראה לנכון להציג כאן את טענותיה, הדבר צריך להיעשות על ידי נציג רשמי שיפעל בגילוי שם ושיביא ראיות של ממש ולא סתם השמצות כפי שנעשה עד כה. נכבד את מדינת ישראל ולצורך כך אף יפתח כאן פורום מיוחד שידון בטענותיה כנגד טענות קבוצת משולם.

4. מדינת ישראל מוזמנת לשקול הצעה זו, עד אז אבקש לנציגים הבלתי רשמים של מדינת ישראל הכותבים כאן להבין שהעלאת טענות סתמיות ללא קצה של ראיה בעילום שם אינם תורמות הרבה לגרסתם אלא מחזקות את עמי משולם בטענתו שמתנהל נגדו מסע הכפשות, דלגטימציה ורדיפות שאילצו אותו לבקש מקלט מדיני בקנדה.

5. לגופן של שאלותיך, עיינתי בחלק מהמסמכים והסרטים שהובאו על ידי מר עמי משולם כאן ובאתר שלו ואכן התרשמותי עד כה היא שאנשי ממסד פעלו לפרק את קבוצתו ולטרפד את מאבקו בשיטות שונות של הסתה לדבר עבירה ופרובוקציות, כאמור מדינת ישראל מוזמנת להוכיח כאן את ההיפך.

6. לגבי השאלות שהועלו על ידי מר אדי מלכא לעיל, עמי מוזמן לענות עליהם.(תיקון קטן מדובר ב-ע"פ 1632/95 ולא ע"פ 1632/96)

בברכה
חיים יטיב

חזרה למעלה

מוטל
אורח

הודעהפורסם: ראשון 08.04.07 3:41    נושא ההודעה: לגבי דבריו של מר אדי מלכא

שלום אדי מלכא.
שמעתי על מאבקם של "הפנתרים השחורים" וכן קראתי את המאמר ב-"ויקפדיה" ובאתר קדמה".
אני הייתי אז צעיר בשביל להבין או להביע דעה בנושא.
כיום אני חושב שאילולי היה במאבקכם קצת יהדות, או כמו שאחינו האשכנזים אומרים "יידשקייט".ההצלחה שלכם היתה חסרת תקדים!
ראה את מפלגת ש"ס ופעולותיו של הרב עובדיה יוסף שליט"א ושליחו בפוליטקה הישראלית אריה דרעי וממשיך דרכו אלי ישי. אבל עוד פעם זו דעתי האישית אשמח לשמוע את דעותיך בנושא.

טוב לא הלעיט אותך בדברים - כמו שאתה יודע לא באנו לפורום זה בהקשר "לפנתרים-השחורים" אלה על מאבקו של עוזי משולם וסיפור בנו עמי משולם.
אציג את עצמי בקצרה: אני הייתי חבר ב"כת" של משולם כמעט מתחילת דרכו ועד לפני כמה שנים. בכוונה לא אומר את שמי משום בחירתי בחיים... נורמאליים ומאושרים.
כחבר ב"כת" של משולם ופעיל בה הכרתי את כל חבריה כולל את משפחת שיפריס. נכון באמת לא הבנתי את הקשר שלהם עם "פרשיית משולם" אבל היו עוד רבים וטובים מהם שלא הסתדרו לי כך שלא היה סיבה אמיתית לחשוד במשהו.
כיום משולם מאשים למעשה את רוב חברי ה"כת" שעזבו והועזבו על ידיו כ-"פעילי שב"כ" וממסד .

א"כ כמה שאלות לי אליך:
1.מהיכן אתה שואב את המידע כלפי משפחת שיפריס (שאגב עד היום מחזיקים ממשולם "צדיק") כ-"פעילי שבכ"?

2.מתי אורה הייתה אחראית על הקשר הבלעדי עם משולם?

3.החוק לגבי אסירים נחקק הרבה לפני פנייתך לבית המשפט "כעותר ציבורי" ולכן למה כתבת " כך חסם בית המשפט העליון את הדרך להגנה על חייו של האזרח עוזי משולם שהממסד פעל לחבל את בריאותו בכלא". אף אחד לא "חסם" בפניך שום דבר החוק היה שם כבר ?

לגבי המשך טענותיך נצטרך לחכות לתשובותיו של עמי משולם.
רק אם יורשה לי להוסיף שהרבה אמת לא תצא מהם כך שכדי לך לחפש מקור אחר הרבה יותר אמין ומוסמך.

אשמח לקבל את תשובותיך.

לחיים בהקשר לנקודות שהעלתה רק אם תוכל כאדם הנלחם בשחיתות ואמור לראות את הדברים באופן ראלי ועובדתי. איפה הועלו הוכחות בין באתר "זעקת-אמת" ובין בפורום זה לסילוקו של עמי ומשפחתו מהארץ???

-נכון, אין שום הוכחה הכול נסמך על עדותו של עמי משולם בדבר איומים על נפשו ונפשות בני משפחתו, יש כמובן חומר נלווה שאני מדגיש לא מוכיח את טענתו כהוא זה !!!
ולכן חיים בתור אדם שעוסק בגילוי האמת וחשיפתו אשמח אם תשמור על אובייקטיביות בסיסית למען היושר האישי.

מוטל`ה.
נ.ב אדי מלכא בבקשה ממך תעלה את הדיון שהיה בבית המשפט ברשותו של מר אהרון ברק כך שכולם יכלו לראות על מה מדובר.

האמת על עוזי משולם truthfou@gmail.com
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

אורח

הודעהפורסם: ראשון 08.04.07 9:09    נושא ההודעה:

ציטוט:
בס"ד
נו מה קורה ?:
מה עם התשובה לשאלה איך שבכניק ומוטל`ה חזרו אחרי שתיקה של הרבה זמן ביום אחד ?
וכן איך רק אחרי שנעלם מוטל`ה הגיע שבכניק?
וכן איך תלמידים לשעבר של אותו רב לא מכירים אחד את השני ?

נראה לי שבחרתם להתעלם משאלה מאוד חשובה שאני שואל כבר פעם שניה

שלישית
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: ראשון 08.04.07 9:57    נושא ההודעה: מר חיים יטיב

מתגובתך הרבות לאחרונה ניתן לראות בברור מר חיים יטיב שאתה מתעקש להתעלם מטענותיי פעם אחר פעם ולענות שוב שוב תשובות סתמיות המתחמקות מהשאלות, לדוגמא עניין הגירוש של עמי משולם כמו שציין גם מוטל, לכן לי יותר נראה שאתה הוא שלוחו של עמי מאשר אני שליח רשמי או לא רשמי של המדינה.
בעניין זה באמת אני לא מייצג את המדינה אך אני גאה לאהוב אותה להעריך אותה ולהוקיר מה שנתנה לי ולעם ישראל ישראל.. אני כשונה מכם לא מתבייש להיות ציוני.. ואם לרגע אתה חושב שמדינת ישראל תטרח להגיב רשמית או לא רשמית אתה לא מבין כנראה כמה אנשי משולם קבוצת שוליים שאין מה למדינה בכלל להתייחס אליהם....
היחידים שמתייחסים אליהם זה אנשים שהיו שם וכואב להם כי הם ראו את העוול מקרוב העוול בעיקר של משפחת משולם..
מאחר ודברי לא מופנים אליך באופן אישי אלא לכלל הציבור שתמיד יוכל לקרוא אשכול זה ולהתרשם מהאמת שנחשפה פה פעם ראשונה ועל כל הכביסה המלוכלכת של כת משולם שכובסה פה....
ואם אנשי הכת השבויים שם יקראו את האשכול יקבלו אומץ להרים ראש ולעזוב את הכת.
ואם אלו אנשי הכת לשעבר שידעו שיש הרבה כמותם שהרימו ראש והבינו שהם יצאו מצפורני כת מהקשות שצמחו בעולם הדתי בשנים האחרונות והם לא לבד. ושידעו שאף אחד לא מאמין לשטיות שאנשי משולם המציאו עליהם. כי הם אכולי פרנויה ושנאה למי שלא ממש ממש כמוהם.

לבחור שמתעקש לערבב ביני לבין מוטל תהנה לך הרי אני לא יצליח בכל מקרה לשכנע אותך.

מר אדי מלכא היקר
מאחר שדברת פה קצת לא יפה על אלישבע משולם אני לא חושב שיש לך סיכוי לקבל תשובה מעמי משולם ככה זה עובד שם בדרך כלל הלוואי ואני טועה.
אני באמת זוכר אותך היית אדם חביב לא הבנתי למה זרקו אותך מבית הרב כמו שזרקו אותך . אבל אז לא היה אפשר לשאול שאלות כי מי ששואל שאלות על אשתו של הרב היה בעצמו עף. בכל מקרה אתה לא יודע כמה נגעת בנקודה רגישה תן לי להפתיע אותך הרב משולם נמצא בבית שלו כבר שנים רבות הוא בקושי מתפקד בהחלט יכול להיות בגלל דברים שעבר בכלא וצריך לבדוק זאת, אך כיום הוא כמעט לא מתקשר אשתו ובנו ועוד כמה חסידים מקורובים מדברים בשמו בדרך כלל וגם מסננים את המידע שמגיע אליו הרבה פעמים גם מסלפים ממש. כך הקבוצה בעצם התפוררה לגמרי... וכמו שזרקו אותך שהיית אורח בצורה כל כך מכוערת... כך זרקו הרבה בני בית ממש בצורה הרבה יותר מכוערת לפעמים תוך כדי הריסת משפחתם.
שיהיה לך בהצלחה במאבקך האישיים,
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 08.04.07 10:09    נושא ההודעה: Re: לגבי דבריו של מר אדי מלכא

מוטל כתב:
שלום אדי מלכא.
שמעתי על מאבקם של "הפנתרים השחורים" וכן קראתי את המאמר ב-"ויקפדיה" ובאתר קדמה".
אני הייתי אז צעיר בשביל להבין או להביע דעה בנושא.
כיום אני חושב שאילולי היה במאבקכם קצת יהדות, או כמו שאחינו האשכנזים אומרים "יידשקייט".ההצלחה שלכם היתה חסרת תקדים!
ראה את מפלגת ש"ס ופעולותיו של הרב עובדיה יוסף שליט"א ושליחו בפוליטקה הישראלית אריה דרעי וממשיך דרכו אלי ישי. אבל עוד פעם זו דעתי האישית אשמח לשמוע את דעותיך בנושא.

טוב לא הלעיט אותך בדברים - כמו שאתה יודע לא באנו לפורום זה בהקשר "לפנתרים-השחורים" אלה על מאבקו של עוזי משולם וסיפור בנו עמי משולם.
אציג את עצמי בקצרה: אני הייתי חבר ב"כת" של משולם כמעט מתחילת דרכו ועד לפני כמה שנים. בכוונה לא אומר את שמי משום בחירתי בחיים... נורמאליים ומאושרים.
כחבר ב"כת" של משולם ופעיל בה הכרתי את כל חבריה כולל את משפחת שיפריס. נכון באמת לא הבנתי את הקשר שלהם עם "פרשיית משולם" אבל היו עוד רבים וטובים מהם שלא הסתדרו לי כך שלא היה סיבה אמיתית לחשוד במשהו.
כיום משולם מאשים למעשה את רוב חברי ה"כת" שעזבו והועזבו על ידיו כ-"פעילי שב"כ" וממסד .

א"כ כמה שאלות לי אליך:
1.מהיכן אתה שואב את המידע כלפי משפחת שיפריס (שאגב עד היום מחזיקים ממשולם "צדיק") כ-"פעילי שבכ"?

2.מתי אורה הייתה אחראית על הקשר הבלעדי עם משולם?

3.החוק לגבי אסירים נחקק הרבה לפני פנייתך לבית המשפט "כעותר ציבורי" ולכן למה כתבת " כך חסם בית המשפט העליון את הדרך להגנה על חייו של האזרח עוזי משולם שהממסד פעל לחבל את בריאותו בכלא". אף אחד לא "חסם" בפניך שום דבר החוק היה שם כבר ?

לגבי המשך טענותיך נצטרך לחכות לתשובותיו של עמי משולם.
רק אם יורשה לי להוסיף שהרבה אמת לא תצא מהם כך שכדי לך לחפש מקור אחר הרבה יותר אמין ומוסמך.

אשמח לקבל את תשובותיך.

לחיים בהקשר לנקודות שהעלתה רק אם תוכל כאדם הנלחם בשחיתות ואמור לראות את הדברים באופן ראלי ועובדתי. איפה הועלו הוכחות בין באתר "זעקת-אמת" ובין בפורום זה לסילוקו של עמי ומשפחתו מהארץ???

-נכון, אין שום הוכחה הכול נסמך על עדותו של עמי משולם בדבר איומים על נפשו ונפשות בני משפחתו, יש כמובן חומר נלווה שאני מדגיש לא מוכיח את טענתו כהוא זה !!!
ולכן חיים בתור אדם שעוסק בגילוי האמת וחשיפתו אשמח אם תשמור על אובייקטיביות בסיסית למען היושר האישי.

מוטל`ה.
נ.ב אדי מלכא בבקשה ממך תעלה את הדיון שהיה בבית המשפט ברשותו של מר אהרון ברק כך שכולם יכלו לראות על מה מדובר.

האמת על עוזי משולם truthfou@gmail.com

מר מוטל`ה הנכבד,
בשפה משפטית הוכחות אלה נקראות הוכחות נסיבתיות המצטרפות לעדותו של מר עמי משולם.

מדינת ישראל מוזמנת להשיב לשאלות אלה:

1. מדוע עמי משולם הואשם בהמרדה והטפה להתאגדות אסורה ע"י היאחב"ל בהיותו בן 14 בלבד.

2. מדוע הוא נחקר על החזקה אסורה בנשק היותו בן 14 ובשנת 2000 תיק זה נסגר מפאת שהנסיבות לא מצדיקות העמדה לדין כביכול?!

3. מדוע הרב עוזי משולם נכנס בריא לכלא ויצא משם נכה לחלוטין, היכן הממסכים הרפואיים וחוות הדעת שמעידות על הסיבות להתדרדרות מצבו כאשר בריאותו היתה תחת אחריותה של השב"ס?

4. מדוע מנעו מאשתו לבקר אותו בבית החולים כפי שמוצג ברעיון שלה בתקשורת מול בית החולים?

5. האם השב"כ הפעיל פרובוקטורים בתוך קבוצת משולם בסגנון אבישי רביב? מדוע השב"כ בכלל מפעיל שיטה של פרובוקציות והסתה לדבר עבירה בתוך חברה המתיימרת להיות דמוקרטית ומדוע לא הרשיעו את אבישי רביב ומפעיליו על כך?

6. מדוע לא מקימים ועדת חקירה ציבורית בדלתיים פתוחות על פרשת חטיפת ילדי תימן בה יהיו חברים אנשים שלא מתפרנסים ולא התפרנסו מהממסד, ובהתאם מדוע לא חושפים לציבור את כל התיקים הרפואים של הנעדרים ושל הילדים שנשלחו לאימוץ בשנים אלה.

7. מדוע שלא תכתבו אתם מוטל`ה בשם גלוי בצירוף מספר טלפון כדי לעמוד מאחורי ההשמצות החמורות שלא חדלתם מלהטיח באנשי משולם?

היות ונושא ההשמצות בעילום שם הפכו ללא מכובדות באשכול זה, נפתח פורום מיוחד על פרשת ילדי תימן וקבוצת משולם אשר ידרוש הרשמה לכתוב בו.

בברכה
חיים יטיב

חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

@מוטל`ה@

הודעהפורסם: ראשון 08.04.07 13:57    נושא ההודעה: תשובה לשאלותיו של חיים יטיב היקר.

שלום חיים היקר וחג שמח.

בשפה משפטית הוכחות אלה נקראות הוכחות נסיבתיות המצטרפות לעדותו של מר עמי משולם.

שפה משפטית ??? על איזה "הוכחות נסיבתיות" אתה מדבר בכלל?
אם הייתה ניגש עם חומר כגון זה לבית משפט לא היה לך שום סיכוי כהוא זה להוכיח את טענותיך.
יש אוסף של מקרים שמיוחסים לאותו אדם (עמי) ולכולם יש סיבה מוצדקת בעליל.

מדינת ישראל מוזמנת להשיב לשאלות אלה

ברשותך אני ינסה לענות על שאלותיך כמובן אני מדגיש כמו שאמרתי בעבר אני אדם פרטי ולא מייצג את מדינת ישראל בשום טענה. אבל אני חושב שיש לי את זכות והידע להאיר את ענייך בשאלות שהעלת.

1. מדוע עמי משולם הואשם בהמרדה והטפה להתאגדות אסורה ע"י היאחב"ל בהיותו בן 14 בלבד.

להזכירך חיים, אין מדובר כאן באנשים רגילים שחיים כאנשים רגילים. אלא כת שבנויה וחיה ככת.
לכן כמו בכל כת או ארגון שמאיים על אכלוסיה (כמו שאמר משולם לחסידיו "נהרוג ונהרג") אין הבדל בגיל, מין,גזע או מוצא. אלא מסתכלים על כולם כמסוכנים ופנאטים.
ולכן גם ילד בן 14 ייעצר, בדיוק כמו שנעצרו ילדים במשך ה"קייטנות" ושאר התכנסויות לנוער (על חשבון הלימודים).
חוץ מזה שא"א לדעת את שיקוליה של משטרת ישראל, רק עובדה אחת ניתן לומר לקוראים הנכבדים שעמי בהיותו בן 14 נראה כמו בחור מגודל בן 18 כך שהמשטרה בעת המעצר לא הייתה יודעת מה גילו האמיתי.
כן יעידו כל חבריו של עמי, תמיד ששאלו את עמי לגילו הוא היה באופן קטנוני עונה בשקר ומוסיף עוד שנים (שלפחות אם לא ע"פ שיכלו אז לפי גילו יתייחסו אליו כבוגר) ויכול להיות שזה מה שהוא ענה למשטרה.
ב. לגבי האישומים אני לא הבנתי מה לא כל כך הגיוני פה? היום יש גילאים הרבה יותר נמוכים של פושעים וכדו`.... וכמו שכולם יודעים לפשע אין גיל.
עוד נקודה למחשבה- שלא ניתן לדעת מה היה שיקוליה של משטרת ישראל אולי הם חשבו שכשיעצרו את בנו, אולי אביו יחזור לעשתונותיו. (הבה לא נשכח מדובר בכת, כך שכל דרך כמעט לגיטימית כדי לעצור אותם מהפנאטיות ורצח של חפיי פשע.)

2. מדוע הוא נחקר על החזקה אסורה בנשק היותו בן 14 ובשנת 2000 תיק זה נסגר מפאת שהנסיבות לא מצדיקות העמדה לדין כביכול?!

חיים, ההגדרה של "חוסר עניין לציבור" הוא ע"פ שיקוליה של משטרת ישראל, הקריטריונים שעל פיהם נקבעו ההחלטות ש"לציבור אין עניין בתיק חקירה נגד חשוד זה או אחר"- היא שהמשטרה משוחררת מלחצים חיצוניים ומחליטה "לגופו של עניין".
בעוד ש- "חוסר עניין לציבור"- מונח זה של "אין עניין לציבור" הינו מונח מורכב בהרבה ממובנו הפשוט. מונח זה הינו למעשה מונח כללי ומעורפל אשר כולל את כל הסיבות לאי-חקירה שאין ברצון המשטרה לחקור כלל. לדוגמה, מונח זה כולל את שיטת ה"תיעדוף" של המשטרה אשר קובעת שורה ארוכה מידי של עבירות, שהמשטרה אינה חוקרת כעניין של כלל [לדוגמה: מתן שיק ללא כיסוי הינו עבירה- אם זאת סביר שאם תגישו תלונה במשטרה בגין עבירה זו, וכל עוד לא מדובר בנוכל רב-מעללים אשר המשטרה מחפשת אחריו בלאו-הכי, הרי שתקבלו מכתב מאת המשטרה כי "החקירה הסתיימה מחוסר עניין לציבור". גזירה שווה תהיה גם בעבירות קלות שראשיתן סכסוכי שכנים ועוד]
למעשה: "חוסר עניין לציבור" אינו חוסר עניין לכלל הציבור כלל וכלל והינו, הלכה למעשה, חוסר עניינה של המשטרה ומשרד המשפטים בתלונה ובעבירה.
תוצאת סגירת תיק מחוסר ראיות משמעה כי החקירה כנגד החשוד הסתיימה וכי החשוד לא יועמד לדין- עם זאת הרישום הפלילי בגין התלונה יישאר במרשם הפלילי של החשוד.
אני יכול לעלות המון השערות למה סגרו את התיק אבל הכי פשוט זה שהמשטרה רצתה לסיים את סיפורו של משולם אפי` שהיה בידה המון חומר מפליל. אבל מי שיודע יש לפעמים מהלכים של "מתחת לפני השטח" שמסכמים אם הפושע קרי "עוזי משולם" על פירוק ה"כת" מצידו "וסתימת הגולל" ע"י משטרת ישראל כך שאין פה עניין ללכת "ראש בקיר".
המטרה של משטרת ישראל הייתה ותמיד תהיה = להגיע לקו המשווה של שקט מצד כול הגורמים.

אני חולק על עניין משורשו, שכן יש המון פושעים שיצאו "נקי" בגלל "חוסר עניין לציבור", אבל זה עניין פרטי שלי ולא הוכחה בגין ל"פשע" בר הוכחה נגד מדינת ישראל שיכול להביא חזקה לעמי משולם!

3. מדוע הרב עוזי משולם נכנס בריא לכלא ויצא משם נכה לחלוטין, היכן הממסכים הרפואיים וחוות הדעת שמעידות על הסיבות להתדרדרות מצבו כאשר בריאותו היתה תחת אחריותה של השב"ס?

כמה עובדות שאתה שוכח:
1. עוזי משולם מעולם לא היה בריא.
2. יש אומנם ויכוח איך קיבל את נשירת שכבת העור הראשונה (הנקראת כמדומני: "השכבה הקרנית" שזוהי אחת מ-4 שכבות העור. למי שלא יודע העור אחראי בין השאר לויסות טמפרטורת הגוף וכמובן הכי חשוב אחת ממערכות החיסון של גופינו)
-לעור יש חשיבות גדולה בחסינות מפני מחלות וחיידקים.
חסידי משולם ובראשם עוזי משולם טוענים, שעוזי שירת ביחידה סודית ויצא למבצע בסוריה שם ניתקלו ברימון כימי או משהו בסגנון (יש המון גרסאות לסיפור) וכולם למעט משולם ועוד אחד שקראו לו "האינדיאני" ניצלו. משחזרו לארץ וקיבלו טיפול רפואי הבחינו שנשר להם כל השיער מהגוף. "האינדיאני" חברו של משולם השתגע ורק משולם ניצל ונשאר שפוי (א"ז הוא תולה בברכת סבו החורג הרב חיים סינוואני זצ"ל). כמובן לעולם לא הוכח סיפורו או אפי` משהו בסגנון כך שאני לא רואה סיבה להאמין לעוד סיפור גדלות של משולם.
אני לעומת זה שמעתי מחברי שכן עיין בתיקו של משולם ואמר שהוא השתחרר על פורפיל רפואי ובעיות נדירות בעור הנובעות מחיידק תת עורי באמצע שירותו הצבאי וזה הרבה יותר הגיוני וראלי. יש לי בשכונה אדם הסובל מאותה הבעיה וכן נתקלתי באדם חביב באזור המרכז שנראה דווקא ממש דומה למשולם וכן סובל מאותה הבעיה.
3. משולם סבל מפגיעה ברגל ונכות לכל החיים.

אחרי עובדות אלו בא לא נשכח שמשולם עשה כמה וכמה "שביתות רעב" שממילא לא הטיבו עימו עם הדיאטה המיוחדת שהוא היה אמור להיות בה וכן התנגדות לקבלת טיפול רפואי מהשב"ס וניסיון לטרפד כל עזרה מצד גורמים בשב"ס בטענה חולנית ש- "הם מנסים סה"כ לחסל אותי".
אז תגיד לי איך אפשר לטפל בכזה בן אדם???
חוץ מזה חיים להזכירך משולם השתחרר הרבה לפני מיצוי הדין בגלל מצבו הבריאותי שהתדרדר, כך שאני לא מבין על איזה האשמות אתה מדבר הבו אדם עשה א"ז לעצמו ועכשיו הוא בא בטענות?! שיגיד תודה שלא התנהגו איתו כמו כול פושע והיו נותנים לו למות בכלא.

4. מדוע מנעו מאשתו לבקר אותו בבית החולים כפי שמוצג ברעיון שלה בתקשורת מול בית החולים?

א.אלישבע משולם ידועה בתור "פרובוקאטורית" בעלת שם. כך שהם עשו בחכמה שמנעו ממנה להיכנס ולגרום לאנדרלמוסיה.
ב. איפה בדיוק נאגד בחוק שאסיר הנמצא בפיקוח רפואי מחוץ לכותלי הכלא יקבל פריבילגיות וביכורים לא מאושרים?

5. האם השב"כ הפעיל פרובוקטורים בתוך קבוצת משולם בסגנון אבישי רביב? מדוע השב"כ בכלל מפעיל שיטה של פרובוקציות והסתה לדבר עבירה בתוך חברה המתיימרת להיות דמוקרטית ומדוע לא הרשיעו את אבישי רביב ומפעיליו על כך

על השאלה הזו אני לא כשיר לענות שכן אני חושב שמשולם הרס בעצמו את הכת רק בגלל "מחלת הרדיפה" שלו. כך שהשב"כ אם בכללו הוא פועל בשיטה הזו במקרה דנן סה"כ היה צריך לעמוד בצד ולתת למשולם להרוס לעצמו.
בהקשר לאבישי רביב אני משאיר א"ז לברי חמיש (-:

6. מדוע לא מקימים ועדת חקירה ציבורית בדלתיים פתוחות על פרשת חטיפת ילדי תימן בה יהיו חברים אנשים שלא מתפרנסים ולא התפרנסו מהממסד, ובהתאם מדוע לא חושפים לציבור את כל התיקים הרפואים של הנעדרים ושל הילדים שנשלחו לאימוץ בשנים אלה.

שאלה מעולה שאלת. ניתן להוסיף לרשימה עוד המון פשעים שעשו ונעשו במדינת ישראל ואין פוצה פה ומצפצף. לכן אני לא רואה בפרשייה הזו משהוא מיוחד = מדינת ישראל כמה על דמם של יהודים.
משולם היה יכול להיתפס באין ספור פרשיות אחרות ולאו דווקא "פרשת ילדי תימן" !

7. מדוע שלא תכתבו אתם מוטל`ה בשם גלוי בצירוף מספר טלפון כדי לעמוד מאחורי ההשמצות החמורות שלא חדלתם מלהטיח באנשי משולם?

כמו שאמרתי ואני יחזור ואומר, אילולי לא הייתי מכיר את חברי ה"כת" ומעלליה, ואת המעשים שהם מסוגלים לעשות לא הייתי פוחד לפרסם את שמי, אבל משום לקחי העבר ואיומים מאנשי משולם אני נשאר בעילום שם.

היות ונושא ההשמצות בעילום שם הפכו ללא מכובדות באשכול זה, נפתח פורום מיוחד על פרשת ילדי תימן וקבוצת משולם אשר ידרוש הרשמה לכתוב בו.

ניסיתי להירשם לפורום שלך אתמול בשמי "מוטל`ה" ומשום מה לא קיבלתי למייל trurhfou@gmail.com את לינק האימות.

בברכת כל טוב,
מוטל`ה.
[/i]
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 09.04.07 0:25    נושא ההודעה: תגובה למר אדי מלכא והודעה לכלל הצופים למעט...(המכפישים)

מלכא אדי כתב:
מכתב גלוי אל עמי משולם.

ומחברי חיים יטיב אני מבקש להתייחס גם הוא למכתבי זה. !!

שמי אדי מלכא, הייתי ממייסדי ארגון המחאה של ה"פנתרים השחורים" כאשר שמעתי על מעצרו ומשפטו של אביך הרב עוזי משולם, נחלצתי לעזרתו, אבל נוכחתי לדעת שתעים אחוז מתומכי הרב משולם היו אנשי שב"כ ומשטרה שהשיטה שלהם היתה לעשות פרובוקציות ולסבך אנשים במעשים פליליים.

בזמנו השתתפתי במאבק על הוצאת צדקתם של משפחות יהדות תימן הגזולות לאור ו"זכיתי" למרד ממסדי חסר תקדים.

בשלב מסויים נודע לי כי מרחפת סכנת חיים על הרב הכלוא.

הרב היה נתון בציפורניים של נציגי השב"כ במאבק הזה, נתן שיפריס ואימו אורה שיפריס, אשר הם הובילו מטעם יצחק רבין המנוח ובהנחייתו את כל הפעילות השבכניקית הפרובוקטיבית האופיינית, שחוללה את כל המהומות בחצר הרב.

נא לקרוא את דבריה של השופטת דליה דורנר בע"פ 1632/96 בקשר לתפקידו של נתן שיפריס בליבוי המהומות כדי להבין מי באמת חולל את מסכת העבריינות פציעת אזרחים מירי משטרתי, והרצח של הנער החייל שלומי אסולין הי"ד,בחצר הרב עוזי משולם ביהוד.

במהלך השתתפותי במאבק, התברר לי כי בבית הכלא מתנכלים לחיי הרב משולם, כאשר הממשל התיר רק לסוכנת השב"כ אורה שיפריס להתיר לאסור או לאפשר איזה שהוא קשר עם הרב האסור.

בנסיון להציל את חיי הרב עוזי משולם, הגשתי עתירה לבג"צ ודרשתי מבית המשפט העליון בהליך מסוג "הביאס קורפוס" להורות על מתן הוראה שיפוטית להגנה על בטחונו הגופני של הרב עוזי משולם.

בהנחיית "מר זכויות האדם" השופט אהרון ברק, בית המשפט העליון הכשיל את הדיון ושיבש את המשפט, ההרכב חמק מדיון ענייני בפרשה ובבקשה להגנה על חיי אדם שהממסד גמר אומר לרצחו בכלאו, כמו שגמר אומר וניסה לרצוח אותי עצמי (אלא שבמקרה שלי הממסד חשש מתגובת ישראל השניה) במקרה של רציחתי

בית המשפט העליון חמק מדיון בענין בכך שהורה לי להפנות את העתירה להצלת חייו של משולם להליך של עתירת אסירים המתנהל בדרך כלל בפני בית המשפט המחוזי.

בית המשפט העליון חמק בחוסר יושר ובערמומיות ובקביעתו זו חסם את הדרך בפני להצלת חייו של הרב עוזי משולם.

צריך לדעת שבעוד שבעתירה לבג"צ בפני בית המשפט העליון יש לי כאזרחי ישראלי מעמד "כעותר ציבורי", הרי שאין לי מעמד משפטי בעתירה בענין של אסירים שכן זו נתונה רק לאסיר עצמו ולעתים נדירות עומדת איזו זכות להשמעת טיעון על ידי בני משפחתו.

כך חסם בית המשפט העליון את הדרך להגנה על חייו של האזרח עוזי משולם שהממסד פעל לחבל את בריאותו בכלא.

בצר לי, מאחר ודאגתי מאד שמה יגשים השב"כ את הפקודות שקיבל וישלים את חיסולו של הרב משולם בכלא, פניתי לאשת הרב - אלישבע משולם - ובקשתי ממנה שתצטרף יחד עמי לעתירה נוספת לבג"צ.

אם היתה הרבנית אלישבע נעתרת ועושה כן, היתה לנו ביחד עמידה משפטית יותר חזקה והיינו יכולים להקשות על בית המשפט העליון להתחמק, ייתכן שהיינו מצליחים לנפץ את חומת ההשתקה הפלילית ומעוררים את דעת הקהל לאחד ממעשי הפשע המזוויעים שביצע הממסד הישראלי נגד העם היהודי.

הממסד הישראלי דאג לכך שהיחס לרב עוזי משולם יהיה כאל אסיר בטחוני הנושא עימו סודות מדינה, ולא כאל נידון פלילי שנאשם הורשע וריצה את ענשו.

באורח שנוגד את החוק בישראל, חל איסור חמור על כל גישה אל הרב עוזי משולם, חוץ "מחבר" איש השב"כ מתלמונד" לא מורשית שום גישה אל הרב משולם, כך לא ניתן לברר שום דבר על מצב בריאותו.

ברגע שיהיה קשר אל הרב משולם, יידע הציבור על מעלליה של משפחת שיפריס ובעיקר של אורה ונתן שיפריס עובדי השב"כ.

אך למרבית הצער, החייל הראשון שעומד כחומת חציצה למנוע מהציבור לדעת את האמת על פרשת חיסולו של הרב משולם, הוא אשתו של הרב עצמה, הרבנית אלישבע משולם.

פעם אחת הבאתי אל ביתה עותונאי מעיתון כל העיר ירושלים, והיגיעה הודעה מהמשטרה שאם לא נסתלק מייד מן המקום יבואו שוטרים וישברו לנו את העצמות.

מי שהזעיק את המשטרה, היה משיהו מתוך הבית של הרב עוזי משולם ביהוד ואני בטוח שזו הרבנית אלישבע.

כאשר פניתי אל הרבנית אלשיבע ובקשתי שנשתף פעולה להוצאת צדקם של יהודי תימן לאור, היא הזמינה אותי לביתה ושוחחה עימ באדיבות אחר כך קיבלה הוראות אחרות, כינתה אותי "פושע" ועוד.

עתה פונה הבן של משולם ומבקש עזרה, אנחנו צריכים לדעת קודם כל שאין כאן עוד מלכודת ערמומית של השב"כ הישראלי שמככב בהשתקת זעקתם של יהודי תימן הגזולים.

אני פונה כאן - עתה באמצעות האתר של נקים - ובאמצעות חיים יטיב, אל עמי משולם, בנו של הרב משולם וקורא לו להשפיע על אימו הרבנית אלישבע משולם לשנות את דרכה, לפתוח את המצור והבידוד שהיא מאפשרת לממסד לקיים כנגד הרב עוזי משולם.

אני חושש מאד שהרב משולם כבר איננו בחיים והממסד פשוט איננו מגלה זאת ברבים

אתה עמי משולם, מתבקש לספר כל פרט שאתה יודע על מצב בריאותו של אביך הרב עוזי משולם.

כפי שאני מבין אתה עמי נמצא כעת במקום מבטחים בקנדה, בזמן שאני למשל עדיין נתון למרדפי משטרה ושב"כ בישראל.

אתה בוודאי יודע שהציבור לא יתן שום אמון אם לא יגידו לו את כל האמת, איפוא הרב עוזי משולם מה מצבוף מדוע אינו מפרסם מכתב אישי באתר שלך?

כל עוד מושתק הרב משולם כל עוד הוא מבודד מן הציבור, יש בכך משום עלבון וביזוי לדמוקרטיה, למשפט, ולכל אזרח ישראלי שזכויות האדם יקרות לו.

אני רוצה לשמוע ממך עמי משולם, מה אתה מוכן לעשות באמת כדי לחשוף את האמת האמיתית, מה עולל הממסד לאביך הרב עוזי משולם? באיזה מצב הוא היום? תן לנו עובדות, ראיות, תעודות רפואיות, אנו מוכנים לדאוג לבדיקה אובייקטיבית של רופאים לשם קביעת מצבו של הרב עוזי משולם.

ידיעת הפרטים הללו על ידי הציבור תהווה חומת הגנה על אביך וגם עליך עצמך ככל שאתה כן בדרישתך לקיים מאבק על הצדק.

אם תעשה את זאת, אם תדאג לפרסום הפרטים הללו, אני וחברים נראה בכך אקט של כנות וטוהר כוונות וננסה לחשוב ביחד עמך על פעולות חוקיות כדי לנפץ את הקשר והפשע הפלילי החמור, פשע השמדת עם שנערך בעמנו על ידי הממשל הישראלי וכדי להביא את האשמים לרבות עיתונאים, שופטים, שוטרים ואנשי שב"כ לדין.

בס"ד

לכבוד מר אדי מלכא השלום והברכה!
ראשית חיי משפחתנו נפגעו די והותר ואני לא מאחל לשונאיי לעבור סבל כזה.
אימי מנסה בכל כוחה לגדל את שלושת אחיי הקטנים לתורה ויראת שמיים, אז אנא הנח לה.
היא לא " מאפשרת לממסד לקיים מצור ובידוד כנגד הרב עוזי משולם" כדבריך, זו הסתה והשמצה פרועה בלשון המעטה.
ובלי לפגוע אני אגיד, שמי שמדבר בצורה כזו שלא יצפה להתייחסות עניינית כלשהיא.

לגבי דבריך:
"עתה פונה הבן של משולם ומבקש עזרה, אנחנו צריכים לדעת קודם כל שאין כאן עוד מלכודת וערמומית של השב"כ הישראלי שמככב בהשתקת זעקתם של יהודי תימן הגזולים."
אין מה לדאוג, אין פה השתקה כי אנחנו פשוט לא עוסקים בנושא זה יותר.
עשינו את חובתנו על פי הלכה וחוק מעל ומעבר, אנו שילמנו ומשלמים על טוב ליבנו עד היום.(כפי שרואים)
לגבי ההמשך,
לפני מספר חודשים נכנס אחי בעול המצוות ואבי הובא לטקס על כסא גלגלים לזמן קצר ,כך שב"ה אבי בין החיים אך גופו הרוס והוא סיעודי 100%.
לגבי הצעת העזרה שלך,וכל השאר, אנחנו דורשים דבר פשוט - הקמת וועדת חקירה ממלכתית בדלתיים פתוחות לעיני עם ישראל בפרט וכל העולם בכלל בפיקוח חיצוני של מספר מדינות
לחקר כל הרדיפה הממסדית והעוולות שנעשו נגד הרב עוזי משולם, משפחתו ותלמידיו במשך שנים ועד ימינו אנו. (קרי – כולל סיקור תקשורתי בשידור חי)
ברגע שדבר כזה יקרה, אני מבטיח לך שכל עם ישראל יראה את הרב משולם אבי היקר והכול יתגלה לעיני העולם.
יראו העם והעולם וישפטו.

עד כאן תגובתי למר אדי מלכא.
.

לידיעת חיים יטיב וכל הקוראים הנכבדים למעט...!

בהמשך לתגובתי למר אדי מלכא, אבקש להדגיש ש...קשה להאמין שתוקם וועדה כפי שביקשנו לעיל`, מכיוון שאותם גורמים יעשו הכול בשביל לכסות על פשעיהם. גם אם מדובר ב... חיסולם של ילדים קטנים כגון: "מוות עריסה" "סגירת דלת על יד הילד/ה בגן" "הילד/ה בלע חרצן" ולא חסרות דרכים לאותם גורמים.

אני מנוע כרגע מלדבר יתר על המידה, כי אם אספר באלו שיטות מזוויעות הם מטפלים במי שמפריע להם בדרכם המושחתת(כפי שהראו לי בחקירות ע``מ לשבור את רוחי ולאלץ אותי לציית לדבריהם), זה ידגדג להם והם "יטפלו" בזה בדרכם.
וכשהם מפעילים כוח זה נגמר בקלות בשפיכות דמים ואיש לא פוצה פה.... והאמן לי שלעמוד מול בן משפחתך או חברך שפגעו לו בילד בשביל לפגוע בך, זה דבר שקשה אם לא בלתי אפשרי לעמוד בו.

נכון שקנדה לא מוסרת מידע על פליטים. (היא שומרת על זכותם להיות אנונימיים)
אני לעומת זאת, ביקשתי שהשימוע שלי יהיה בדלתיים פתוחות ובסיקור מלא, למרות התנגדותם של אותם גורמים שפלים שאיימו שאם אבקש שימוע בדלתיים פתוחות הם יחלו לפגוע בבני משפחתי וכל קרוביי.
שיחותנו בנושא זה עם עיתונאים ביניהם נורית פלתר, חגי פינגולד מ"ידיעות אחרונות" ועוד... מתועדות בהקלטות אודיו.
מהרגע שהתחלתי לדבר על קיום השימוע בדלתיים פתוחות, הם רמזו לי שיפגעו בילדיי,
הנה דוגמא אחת מני רבות: הקלטה של אחות בשם קרוליין, בבית החולים במונטריאול בו נולדה ביתי, המספרת על מטלפן אנונימי שדיבר אנגלית רהוטה והזדהה בשמי, ביקש פרטים על רעייתי וביתי וכו`.
www.zeakat-emet.com/Articles/article00048_OritHospital.php
זה היה רמז עבה...

ביום תחילת השימוע (19.03.07) ביקשתי למרות כל האמור לעיל מהבורד (הגוף הדן בענייני הפליטים) לקיים את השימוע בדלתיים פתוחות וסיקור מלא.
כשנשאלתי מדוע, הסברתי שאיימו לפגוע בבני משפחתי ובכל היקרים לי, ורציתי שהעולם יידע.
הם קבלו את דבריי בהסכמה והבנה מלאה.
כשבוע לאחר מכן גיסי (אחיה של אשתי) איתמר לחיאני הי"ד נעלם...
חשוב לדעת שזמן קצר לפני שאיתמר נעלם,שוחחנו בטלפון (השיחה מוקלטת) בה הוא שידר אותות מצוקה קשים של אדם שעובר את הסבל הנוראי של חקירות ,לחצים ,איומים והפחדות בשיטות אכזריות שקשה להעלות על הדעת,וכל ה"טיפול" אצלם.
לאחר שלושה ימים הוזמנו חותני וחותנתי לזהות את גופת בנם, שחוסל באכזריות במסווה של "התאבדות"....
כרגע לא ארחיב את הדיבור בנושא,כי זה בטיפול של שלטונות קנדה. אך בקרוב נחשוף פרטים נוספים ברצח אכזרי זה.
אפשר לראות בכתבה במוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות בתאריך 14.03.2007 ,בה מופיע באדום ציטוט שלי : "אמרו שיחסלו אותי ואת המשפחה שלי, אמרו שיתפרו לי תיקים וכו`..."

לסיכום, וועדת חקירה אמיתית בלתי תלויה וגלויה תוכל להוכיח את הרדיפה האכזרית רווית הדם ועלילות השקר הברוטאליות של הקומץ השליט של גורמי הממסד המושחתים כלפי אבי, משפחתנו ותלמידיו. (ממה מפחדים?!)
ואם אנחנו משקרים, אז השקר יתגלה לעיני כל, לא?!

נ.ב
לגבי אדריכלי עלילות השקר והפרובוקטורים למיניהם,הטוענים שכביכול אנו פוגעים באנשים ...
("כת" "פושעים" "תימהונים" "הזויים" ושאר דברי ההסתה והבלע ...),נראה שלא משנה מה אמרנו כאן או הוכחנו כאן, זה לא שינה וברור שגם לא ישנה את דרכם המושחתת.
הם ממשיכים לעשות לנו רצח אופי והכפשה כדרכם ברשע, לכן אין טעם להתייחס...

בברכת חג שמח לכל ישראל אחינו
עמי משולם קנדה
חזרה למעלה

אדי מלכא מור

הודעהפורסם: שני 09.04.07 7:14    נושא ההודעה: Re: שכחתי....

נשלח שוב בתאריך 06.04.07 לאחר שביום ו 05-04-07 פורסם מכתב זה באתר נקים ומיד לאחר מכן הורד או נמחק מהאתר.

מכתב גלוי אל עמי משולם
בקשת בירור מדובר "נקים" חיים יטיב.

מחברי הטוב חיים יטיב, העורך של אתר "נקים" אני מבקש להתייחס גם הוא למכתבי זה. !!

עד היום ממלא השב"כ תפקיד ראשי בהחנקת זעקת המשפחות קרבנות פשע השמדת עם שבוצע ביהודים על ידי ממשלת ישראל עצמה.

בעוד רוחשים הגחלים ששרפו את גופות אחינו יהודי אירופה, בוצע כאן בישראל פשע השמדת עם, נגד משפחות עולי תימן ומשפחות אחרות מעדות המזרח.

קלגסים יהודים התנפלו על משפחות עדות המזרח בעיקר משפחות מעולי תימן, חטפו וגנבו את ילדיהן ריכזו אותם בקבוצות ומכרו את הילדים נינודים כמכור כבשים בשוק.

משטרת רמיה פוליטית מנעה חקירה פלילית אמיתית וחוקית בפרשת הפשע הגדול במאה הזו ואפשר שבאלף השנים כולו.

בזמנו השתתפתי במאבק על הוצאת צדקתם של משפחות יהדות תימן הגזולות לאור, כתוצאה מכך "זכיתי" למרדף ממסדי ארוך, אכזרי, בלתי חוקי וחסר תקדים.

בשלב מסויים נודע לי כי מרחפת סכנת חיים על הרב עוזי משולם שהיה כלוא בעקבות הרשעתו בבית המשפט בהליכים פליליים בלתי חוקיים, שהתקיימו נגד הרב משולם, ואילו הרב לא עמד בהם ולא השמיע את הגנתו. וזאת בניגוד להוראת חוק חרותה.

הרב היה נתון בציפורניים של נציגי השב"כ במאבק הזה, נתן שיפריס ואימו אורה שיפריס, אשר הם הובילו מטעם יצחק רבין המנוח ובהנחייתו את כל הפעילות השבכ"ניקית הפרובוקטיבית, האופיינית לפעילות השב"כ נגד עדות המזרח, אותה פעילות של נתן שיפריס שחוללה את כל מהומות הדמים בחצר הרב.

מי שלא מאמין לדברי אלה, מוזמן לקרוא את דבריה של השופטת דליה דורנר בפסק הדין שניתן בע"פ 1632/96 ובו כתבה השופטת בפירוט תיאור בקשר לפעילותו ותפקידו של נתן שיפריס בליבוי המהומות.

כל אזרח ישראלי חייב לקרוא את פסק הדין הזה כדי להבין מי באמת חולל את מסכת האלימות והעבריינות, מי דחף לפתיחה באש? מי גרם בכוונה תחילה ובזדון לירי, לפציעת אזרחים מירי משטרתי?, לרצח של הנער החייל שלומי אסולין הי"ד,בחצר הרב עוזי משולם ביהוד.

את הפרשה הוביל ראש הממשלה המנוח יצחק רבין שחזר ממסע במזרח הרחוק כדי לפקח מקרוב על מתקפת הדמים שנערכה על ידי המשטרה בחצר הרב עוזי משולם.

כאן המקום להזכיר את רציחתו של רופא הכלא ד"ר יעקב זיגלבוים שנרצח בתאריך 7.6.98 בבוקר, לטענתי על ידי השב"כ הישראלי לאחר שד"ר זיגלבוים איים לספר מה עוללו בבית הכלאר לרב עוזי משולם וכיצד פגעו בבריאותו.

נציגי השב"כ הישראלי שניצלו את תמימותי הצליחו לארגן הפגנת המשפחות גזולות הילדים בתאריך 06.06.98 בערב מתוך כוונה להאשים את המשפחות הללו ואת יהדות תימן ברציחתו של ד"ר יעקב זיגלבוים שנרצח על ידי השב"כ כאמור יום לאחר עצרת המשפחות.

במהלך השתתפותי במאבק, התברר לי כי בבית הכלא מתנכלים לחיי הרב משולם, הממשל הישראלי התיר רק לסוכנת השב"כ אורה שיפריס להתיר לאסור או לאפשר איזה שהוא קשר עם הרב האסור. וחוץ ממנה נותק הרב עוזי משולם לחלוטין מן הציבור.

בנסיון להציל את חיי הרב עוזי משולם, ולמנוע את רציחתו בכלא, הגשתי עתירה לבג"צ ודרשתי מבית המשפט העליון בהליך מסוג "הביאס קורפוס" להורות על מתן הוראה שיפוטית להגנה על בטחונו הגופני של הרב עוזי משולם, כהליך שיפוטי חלופי דרשתי להכריז על בטלות מדעיקרא ואפסות על פסק הדין של השופט סטרשנוב לאחר פגמים ושיבושי משפט רבים שנפלו בהליך המשפטי, דרשתי להורות על שחרורו לאלתר של הרב משולם.

בעתירה זו לבג"צ היה תלוי גורלו של עוזי משולם לשבט או לחסד משום שבהתאם להשפעת העיתונות המכורה והמושחתת הקיימת בישראל הציבור לא גילה ענין או אהדה לרב שכל מהותו, דבריו, מעשיו עוותו וסורסו לבלי הכר.

מערכת המשפט גם היא מעלה באמון שהציבור נתן בה. בהנחיית "מר זכויות האדם" השופט אהרון ברק, בית המשפט העליון הכשיל את הדיון בעתירתי, שיבש את המשפט, ההרכב חמק מדיון ענייני בפרשה ובבקשה להגנה על חיי הרב עוזי משולם, אדם שהממסד גמר אומר לרצחו בכלאו, למרות שבארצנו אין נהוג דין מיתה.

כמו שהשב"כ גמר אומר לחסל אותי וניסה לרצוח אותי עצמי (אלא שבמקרה שלי הממסד חשש מתגובת ישראל השניה) במקרה של רציחתי

בית המשפט העליון חמק מדיון בענין העתירה להצלת חייו של הרב עוזי משולם בכך שהורה לי להפנות את העתירה להצלת חייו של הרב עוזי משולם להליך של עתירת אסירים המתנהל בדרך כלל בפני בית המשפט המחוזי.

בית המשפט העליון חמק בחוסר יושר, בזדוניות ובערמומיות, בקביעתו זו חסם את הדרך בפני להצלת חייו של הרב עוזי משולם.

צריך לדעת שבעוד שבעתירה לבג"צ בפני בית המשפט העליון יש לי כאזרח ישראלי עמידה משפטית בבג"צ "כעותר ציבורי", הרי שאין לי מעמד משפטי כזה בעתירה בענין של אסירים שכן זו עתירה אישית במהותה והזכות לעמוד בה נתונה רק לאסיר עצמו, (לעתים נדירות עומדת איזו זכות להשמעת טיעון על ידי בני משפחתו.)

עוזי משולם עצמו היה מנוע מלפעול להצלת חייו מכיוון שהיה כבר במצב של דעיכה כמעט גסיסה לאחר פגיעות חמורות בגופו, בין במעשים בין במחדלים של אי הגשת טיפול רפואי למחלות שלקה בהן הרב עוזי.

כך הפר בית המשפט העליון את חובתו מן הצדק להגן על חיי כל אזרח. כך חסם בית המשפט העליון את הדרך להגנה על חייו של האזרח עוזי משולם שהממסד פעל לחבל את בריאותו בכלא.

אל נא נשכח שהעתירה שלי לבג"צ הוגשה לאחר שכבר חלה תחולת חוק יסוד כבוד האדם וחרותו ועל פי סעיף 11 לחוק היסוד חלה חובה מן הדין על בית המשפט העליון להתערב ולהגן על הרב עוזי משולם שחוסל בכלאו.

אם היתה הרבנית אלישבע נעתרת ועושה כן, היתה לנו ביחד עמידה משפטית יותר חזקה, הקייס היה חזק, הרשעתו של הרב משולם עומדת על כרעי תרנגולת ועל עוותי משפט רבים, היינו יכולים להקשות על בית המשפט העליון להתחמק, ייתכן שהיינו מצליחים לנפץ את חומת ההשתקה הפלילית ומעוררים את דעת הקהל לאחד ממעשי הפשע המזוויעים שביצע הממסד הישראלי נגד העם היהודי, מעשי פשע שהטבח המשטרתי ביהוד והמשפט המשובש של הרב עוזי משולם הצטרפו אליו כ"פינאלה" של הצגת זוועות.

בלחץ השב"כ שאין יודע מה המניע שלו להיות מעורב בענין גניבת הילדים ומכירתם, הממסד הישראלי דאג לכך שהיחס לרב עוזי משולם יהיה כאל אסיר בטחוני הנושא עימו סודות מדינה, ולא כאל נידון פלילי שנאשם הורשע וריצה את ענשו.

באורח שנוגד את החוק בישראל, חל איסור חמור על כל גישה אל הרב עוזי משולם, חוץ "מחבר" איש השב"כ מתלמונד" לא מורשית שום גישה אל הרב משולם, כך לא ניתן לברר שום דבר על מצב בריאותו ועל הטיפול האלים שזכה לו בכלא.

הממשלה, כל ממשלה, ישראלית, החל בבן גוריון, המשך דרך משה שרת, לוי אשכול, גולדה מאיר, יצחק רבין, גם של ביבי נתניהו, גם ממשת שרון, גם ממשלת אולמרט דהאידנא, כולם כאחת חששו מכל קשר פתוח או מזליגת כל מידע בקשר למצבו של הרב משולם, מכיוון שאם היה קשר או דיווח אמיתי שכזה, כזה הציבור היה יודע – בראש ובראשונה - על מעלליה של משפחת שיפריס ובעיקר של אורה ובנה נתן שיפריס עובדי השב"כ שהיו ממונים על הפרובוקציות בחצר הרב, ועל השתקת המאבק להוצאת צדקתם של גזולי הילדים.

כל מאמצי להפיל את חומת ההשתקה ולחשוף את מה שאירע לרב עוזי משולם בכלאו, כשלו והוכשלו למעשה, אך למרבית הצער, "החייל הראשון" שעומד בחזית "חומת החציצה" והבידוד של הרב משולם, - כדי למנוע מהציבור לדעת את האמת על פרשת חיסולו של הרב משולם - היא אשתו של הרב עצמה, הרבנית אלישבע משולם, בשם הזכות לפרטיות הרבנית אלישבע משולם סייעה לשב"כ ליצור חומת בידוד והפרדה בין הרב ובין הציבור, מאז "שחרורו" של הרב עוזי מבית הסוהר אין אדם אחד שיכול להעיד כי ראה אותו.

פעם אחת הבאתי אל בית משפחת משולם ביהוד עותונאית מעיתון "כל העיר", העיתון ביקש למלא בקשות של קוראים ולברר מה קרה עם הרב משולם, היא ביקשה לראות את הרב ולשוחח עימו, תוך דקות ספורות הגיעה הודעה מהמשטרה באמצעות משפחת משולם, שאם לא נסתלק מייד מן המקום יבואו שוטרים וישברו לנו את העצמות.

מי שמסר לנו את ההודעה היתה נערה שיצאה מבית משולם ואילו מי שהזעיק את המשטרה, היה מישהו מתוך הבית של הרב עוזי משולם ביהוד ואני בטוח שזו הרבנית אלישבע.

כאשר פניתי אל הרבנית אלשיבע ובקשתי ממנה כי נשתף פעולה להצלת בעלה ולהוצאת צדקם של יהודי תימן לאור, היא השימה את עצמה כמתרצה ומסכימה, הזמינה אותי לביתה, שוחחה עימי בנכונות ובאדיבות אחר כך קיבלה כנראה הוראות אחרות, החליפה את מספר הטלפון כמה פעמים, טרקה בפני טלפונים, כינתה אותי בכינויים שונים ובהם "פושע" ועוד זאת בזמן שאני סיכנתי את חיי בנסיונות לחלץ את בעלה הרב עוזי משולם, ובסופו של דבר, אני הייתי האדם שהצליח לשכנע את נשיא המדינה המנוח עזר וויצמן שיפעיל כל כובד משקלו לשחרורו של הרב עוזי משולם.

לאחר שהקדשתי כל מאמץ ולא חסכתי שום נסיון ליצור קשר עם משפחת משולם ונדחיתי, אני קורא עתה שעמי משולם, הבן של הרב עוזי משולם ביקש מקלט בקנדה והוא מבקש עזרה.

כמובן שאם עמי כנה ואמיתי, הוא יקבל כל עזרה אבל לאור נסיוננו העגום, אנחנו צריכים לבדוק היטב לברר ולדעת קודם כל שאין כאן עוד מלכודת ערמומית של השב"כ הישראלי שמככב ומוביל בהשתקת זעקתם של יהודי תימן הגזולים.

אני פונה כאן - עתה באמצעות האתר של "נקים" - ובאמצעות עורך האתר חברי היקר חיים יטיב, אל עמי משולם, בנו של הרב משולם וקורא לו להשפיע על אימו הרבנית אלישבע משולם לשנות את דרכה, לפתוח את המצור והבידוד שהיא מאפשרת לממסד לקיים כנגד הרב עוזי משולם.

בשם הדמוקרטיה אני פונה אל הרבנית אלישבע משולם ומבקש ממנה לקרוא למסיבת עיתונאים ולחשוף את מלוא הפרטים על מצבו של בעלה הרב עוזי משולם שההגנה היחידה השמורה לו יכולה לבוא רק מהציבור ואילו הרבנית משולם משתפת פעולה עם השב"כ ומונעת מן הציבור כל ידיעה על מצב בעלה.

אני ער לאפשרות שהרבנית משולם מאויימת על ידי השב"כ ועל ידי המשטרה ועל כן היא נוהגת כפי שהיא נוהגת, אבל הבן של הרב עמי משולם שקורא עתה לעזרה, כבר לא נמצא בארץ ואינו מאויים על ידי השב"כ כפי שאני למשל מאויים יום יום ושעה שעה.

הבן של הרב עוזי משולם חייב ויכול לספר לציבור באמצעות האתר שלו מה בדיוק קרה לאביו הרב עוזי משולם שאם לא יעשה כן, הציבור חייב להבין שייתכן ומדובר כאן בעוד מעשה אחיזת עיניים של השב"כ.

אני חושש מאד לשלום הרב משולם, זה כבר זמן רב שאני סבור שהרב משולם כבר איננו בחיים והממסד פשוט איננו מגלה זאת ברבים

ואילו אתה עמי משולם, אם אתה כנה ואמיתי, ואם האתר שהקמת הוא שלך ולא של השב"כ הערמומי, אתה מתבקש לספר באמצעות האתר כל פרט שאתה יודע על מצב בריאותו של אביך הרב עוזי משולם, ולצרף תעודות רפואיות, עליך לגלות לצבור, האם אביך עדיין בחיים? האם הוא בהכרה? האם הוא מקיים דו שיח עם אנשים? וכדאי שתסביר מדוע הרבנית אלישבע, אימך, סייעה להקים את חומת הבידוד סביב הרב שאתה זועק עתה את זעקת העוול שנגרם לו.

כפי שאני מבין אתה עמי משולם, נמצא כעת במקום מבטחים בקנדה, והנך מוגן באופן יחסי מפני אלימות ממסדית ישראלית, זאת בזמן שאני למשל עדיין נתון למרדפי משטרה ושב"כ בישראל.

אתה בוודאי יודע שהציבור לא יתן שום אמון במאבק להוצאת צדקתו של הרב משולם אם לא יגידו לו את כל האמת, איפוא הרב עוזי משולם? מה מצבו? מדוע למשל אין הרב משולם מפרסם מכתב אישי באתר שלך?

אני רוצה לשמוע ממך עמי משולם, מה אתה מוכן לעשות באמת כדי לחשוף את האמת האמיתית, מה עולל הממסד לאביך הרב עוזי משולם? באיזה יצא מבית הכלא אם יצא בכלל. מה מצבו היום? תן לנו עובדות, ראיות, תעודות רפואיות, תן לנו גישה אל אביך, אז נאמין בכנות זעקתך, אנו מוכנים פנות לגורמים בין לאומיים – מה שאתה היית יכול וחייב לעשות - ולדאוג לבדיקה רפואית אובייקטיבית של רופאים שאינם תלויים בממסד הישראלי, לשם קביעת מצבו של הרב עוזי משולם.

העבר נא אלי, או פרסם באתרך, מכתב מטעם אמך, הרבנית אלישבע משולם בו היא מוסרת שהיא מוכנה לסייע למאבק להוצאת צדקת הרב לאור.

אם תעשה את זאת, אם תדאג לפרסום הפרטים הללו, אני וחברים נראה בכך אקט של כנות וטוהר כוונות מצדך, במצב כזה ננסה לחשוב ביחד עמך על פעולות חוקיות שיש לעשות בארץ ובעולם כדי לנפץ את הקשר והפשע הפלילי החמור, פשע השמדת עם שנערך בעמנו על ידי הממשל הישראלי וכדי להביא את האשמים לרבות עיתונאים, שופטים, שוטרים ואנשי שב"כ לדין.

לצערי לאחר שפורסם המכתב באתר "נקים" דאגה יד אלמונית להורידו מהאתר, על כן אשלח את המכתב שוב לפורומים ב"נקים" וכן לכל אתר אינטרנט שעדיין פתוח לזכויות הנרדפים בישראל.

עותק ממכתבי זה נשלח לעורכי הדין באירופה המכינים תביעה נזיקית כבדה נגד אישים פוליטיים, עיתונאים, ומפלגות בישראל.

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

אדי מלכא מור

הודעהפורסם: שני 09.04.07 7:24    נושא ההודעה: תשובתו של עמי משולם חמקמקה ולא ישרה

לכבוד עמי משולם

אין בדעתי להתייחס לתשובתך החמקמקה והלא ישרה, אותו היחס שהיה "ממקרובי הרב משולם" שרובם ככולם היו אנשי שב"כ.

איני יודע מה אתה רוצה בכלל, אם אתה מצהיר שאינך עוסק עוד במאבק?

עד שלא תתקן את הרושם הרע אתה בעיני עוד נסיון של טיוח עיני הציבור

חבל שההתנהגות שלך ושל אמך מבזה את קרבנו של אביך הרב עוזי משולם שאתם משתמשים בסבלו ובהקרבתו על מנת לעשות בהם "קרדום לחפור בו"

זעקת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 3:10    נושא ההודעה: מצפה לתשובה ...

אדי מלכא מור כתב:
לכבוד עמי משולם

אין בדעתי להתייחס לתשובתך החמקמקה והלא ישרה, אותו היחס שהיה "ממקרובי הרב משולם" שרובם ככולם היו אנשי שב"כ.

איני יודע מה אתה רוצה בכלל, אם אתה מצהיר שאינך עוסק עוד במאבק?

עד שלא תתקן את הרושם הרע אתה בעיני עוד נסיון של טיוח עיני הציבור

חבל שההתנהגות שלך ושל אמך מבזה את קרבנו של אביך הרב עוזי משולם שאתם משתמשים בסבלו ובהקרבתו על מנת לעשות בהם "קרדום לחפור בו"

בס``ד

למר מלכא הנכבד!
הבנתי את תשובתך. אני מאמין שהייתי די ברור בבקשתי.(הסברתי בצורה מובנת מה דעתי בנושא ילדי תמ``ו ולמה) השיטה של למסור מידע על פשעים שבוצעו ע``י גורמי ממסד בצורה שאתה מבקש הייתה גם בעבר.
אני לעולם לא יספק דרק התגוננות שקרית לפושעי ממסד. אני נותן להם את האפשרות להפריך את טענותיי מול כל עם ישראל והם חוששים.
בטענותיך שכביכול אבי מת ח``ו או אימי רוצה לפגוע בו... הבנתי לאן הרוח נושבת.
כמו שרבים ראו כאן השתדלתי להביא אסמכתאות לדבריי ואותם גורמים מנסים לדלות עוד מידע ועוד ועוד.... (זה לא יהיה בצורה הזו)
אתה מכיר את הביטוי: " שתיקה כהודאה " עד עכשיו הבאתי מספיק דברים שיאששו את הטענות ולא קבלתי תגובה מאף אדם.
לגבי המיץ של ... (אני לא מתכוון אליך) שמנסים לגרור אותנו להוריד את רמת הדיון באשכול זה אני לא אענה, אבל לציבור אני יכול לומר בפירוש שעמי משולם הוא הכותב בשמו וכל השאר ... מגיבים בשמם. אתם מוזמנים להרים טלפון ולברר.

ואני חוזר שוב למר מלכא,
אדי!!!
אם אתה איש ישר ואני מקווה שאכן אתה ישר... צא מהפרנויה שאבי לא בין החיים.

נ.ב
שאלה!
אני רוצה לדעת איך אני משתמש בדיוק בסבלו של אבי על מנת לעשותו כקרדום שאחפור בו?

אני לא מאחל לשונא שלי להיות במצב הזה!
אם תוכל לספר מה התיכנונים שלי אולי בעוד 150 שנה אני אתחיל לממשם.

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך רביעי 11.04.07 4:04, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 4:03    נושא ההודעה: לציבור הקוראים!!!

בס``ד

אני פונה לכל מי שעיין בדיון זה וראה את התנהלותו.
אותם מכפישים שאני לא פונה אליהם כלל וכלל טוענים ברוב הפורומים באינטרנט, כי אנחנו "מנדים", "כת", "מסוכנים", "פוגעים ברבנים" ועוד ועוד...
ראשית הכל "עורבא פרח" כי במקומות אחרים הזבל הנ``ל הזה מזמן לא היה קיים.
לדוגמא: ישנם הרבה מקרים בעולם החרידי של מלחמות על ירושה וכדו` במקרה הקל, ועד מלחמות בין חצרות וקהילות במקרה הקשה (זה ידוע ואני לא מתכנן לנקוב בשמות)

לצערי אני נאלץ לעורר את הקהל לעניין הנ``ל, בכדיי שיראו וישפטו. אני מציג בפניכם מקרה שפורסם היום ברוטר, אודות מלחמה על ירושה בחסידות מסויימת - נקראו שם קריאות מוות וכו` .
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1459439

אם מישהו ראה דבר שכזה אצל אבי שיקום ויספר... (לא יהיה אחד כזה)

מה שנותר לי הוא, לתת לדמיונכם לתאר מה היה קורה לאותם מכפישים שמטנפים באתרי האינטרנט וגם פה, מתוך מניעים אכזריים ושקריים כנגד אבי, אם היו מדברים בסגנון זה על הרבנים הגדולים מאותם חסידויות וישיבות שראיתם בלינק הנ``ל?!

מצפה להארות מאנשים ישרים כנים ואמיתיים.

נ.ב
לאנשים אמיתיים ידוע שהדוגמא הנ``ל היא מתוך דוגמאות רבות ובדיון זה חלק מהן כבר הוצגו.

קל להכפיש את הרב עוזי במיוחד שמדובר בחיות אדם שמונעים מתוך שנאה נטו.

למי שתמהה למה אותם מכפישים אינם מזדהים - אני אענה תשובה!

הם חוששים להיחשף, מכיוון שפשעיהם מתועדים בוידאו ואודיו והחשש שיתגלה קלונם ברבים, הוא זה שמסתיר אותם מתחת למסיכת המלחש.
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

זה-כת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 12:35    נושא ההודעה: Re: לציבור הקוראים!!!

זעקת-אמת כתב:
בס``ד

אותם מכפישים שאני לא פונה אליהם כלל וכלל טוענים ברוב הפורומים באינטרנט, כי אנחנו "מנדים", "כת", "מסוכנים", "פוגעים ברבנים" ועוד ועוד...
לדוגמא: ישנם הרבה מקרים בעולם החרידי של מלחמות על ירושה וכדו` במקרה הקל, ועד מלחמות בין חצרות וקהילות במקרה הקשה (זה ידוע ואני לא מתכנן לנקוב בשמות)

לצערי אני נאלץ לעורר את הקהל לעניין הנ``ל, בכדיי שיראו וישפטו. אני מציג בפניכם מקרה שפורסם היום ברוטר, אודות מלחמה על ירושה בחסידות מסויימת - נקראו שם קריאות מוות וכו` .

מה שנותר לי הוא, לתת לדמיונכם לתאר מה היה קורה לאותם מכפישים שמטנפים באתרי האינטרנט וגם פה, מתוך מניעים אכזריים ושקריים כנגד אבי, אם היו מדברים בסגנון זה על הרבנים הגדולים מאותם חסידויות וישיבות שראיתם בלינק הנ``ל?!

נ.ב
לאנשים אמיתיים ידוע שהדוגמא הנ``ל היא מתוך דוגמאות רבות ובדיון זה חלק מהן כבר הוצגו.

הם חוששים להיחשף, מכיוון שפשעיהם מתועדים בוידאו ואודיו והחשש שיתגלה קלונם ברבים, הוא זה שמסתיר אותם מתחת למסיכת המלחש.

בס"ד

עבור עמי משולם

תלמיד לשעבר ששמח בכל מעודו שזכה להיות מה"מנודים" ולגלות שיש עולם אמיתי מחוץ לפנטזיות של משולם לדורותיה.
-שמח על כך שסוף סוף יש לי עבודה מסודרת ואיני יותר שפוט נאלח של כת הרשע.
-שמח על כך שאין מי שיאמר לי:- תעזוב את העבודה כי אם תשאר במקום עבודתך תהיה גאוותן וזו מידה גרועה- רק כדי שאהיה כבול לכת ולא אדע כלום מלבדה.
-שמח על כך שכיום יש לי חברים אינטיליגנטים ולא הזויים.
-שמח על כך שנידו אותי בזמן עוד לפני שמשפחתי נהרסה.
-שמח על כך שכיום לאחר שנים אני שומע שיעורי תורה נטו(באמת) ולא כל מיני שטויות והבלים כמו: "מאזינים לנו עכשיו,יש כאן מצוטטים, שירי סוד שאין להם שום בסיס(אבל זמר הוא פצצה)..
-שמח על כך שילדי עדיין לא הספיקו להכיר את הכת הרשעית כי בטח היום הם היו או: בכלא\בתליה ראה איתמר לחיאני\נערי שוליים\שפוטים בקנדה.
-שמח על כך שאני יכול לשמוע דברי תורה ממגוון רבנים בלי שיאמרו עליו שהוא ערב רב כולל את מרן הרב עובדיה שהשמצתם את שמו..
מה פחדתם שאנשיכם ישמעו דברי תורה של אמת???
-ובסופו של דבר שמח על כך שסוף סוף אני יכול להתענג על בקבוק קוקה קולה!!

לאחר שהסברתי לקוראים מה רבה היא שמחתי אענה לעמי בקצרה- הוא לא שווה יותר מזה...
אולי כפי שציינת ישנם חצרות חסידים שקוראות קריאות מוות
אך בכת שלכם קיימתם מוות הרסני לנשמות של כולנו!!!!
פירקתם משפחות (ראה כולם), סכסכתם בין אחים בדם, אפילו מקומץ חבריך בקנדה לא נותר אחד שמשפחתו שלימה , רצחתם (ראה שלומי אסולין) שמרוב בושה שאגב ב"ה שקיימת אין לכם פנים להסתכל על משפחתו בעיניים ולכן הפכתם אותם למנודים, פצעתם(ראה יחיאל בן עבו) ובטח עוד כמה.., זרקתם אנשים לכלא(הדף קצר מלהכיל את כל השמות) שבגללכם ובגלל השטויות שלהם נפתחו נגדם תיקים פלילים וגם הם אחרי הסבל שעברו אפילו סליחה לא בקשתם מהם..

אני מודה לבורא עולם שבין כל העוולות שציינתי אני בין הבודדים שיצא ללא פגע חוץ מבזבוז של שנים ויבואו הקוראים ויהיו הרבבבבבההההה שיסכימו איתי......

אז בשורה תחתונה:
מר חיים יטיב היקר,
אם האתר הזה מיועד לחשיפת שחיתויות אז,
העוולות שמשפ` משולם עשו לעשרות חסידיהם רצוי להיות הנושא המרכזי

נ.ב
המלצה לעמי: תכבוש את קנדה, תעשה חיים , תהנה אנחנו מזמן יצאנו מסרט האימה שלכם.
אתם לא מעניינים לא אותנו ובטח ובטח לא גדולים מאיתנו אז דיייייייייייייייי עם כל הדמיונות תגיד שרצית לנפוש וסתום ת`פה
אחרי שנים רבות של אילוף והיפנוט ה"חסידים שעוד נותרו לכם" יתנו לך הוראת קבע גם אם תגיד שסתם בא לך לגלוש על הקרח...
אתה קדוש הבן של המורי????!!!!!
חזרה למעלה

זה-כת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 14:15    נושא ההודעה: לפני שאתה כותב שנאת חינם

בס"ד

לעמי ושאר חבורת חסמבה!!!!
דפדפתי בדפי האשכול ונוכחתי לגלות שלא להפתעתי, שבמקום לענות לנו תשובות ישירות אתם מרבים לסגו את הנושא במילים כמו:המלעיזים,השקרנים,ממסד ושנאת חינם, אז...
השנאה שיש לנו היא ממש לא בחינם היא לאחר שנות סבל מרובות שעלו מאוד ביוקר. והאמת שזה כבר לא שנאה אלא ק"ג רבים של רחמים ואם בתגובה הקודמת כתבתי לעמי המלצה אז אסיים כך גם עכשיו..
לך למקום יותר רחוק מקנדה אולי ליד איתמר ושלומי אסולין שם בטוח לא יעונה לך כל רע?? או שבעצם כן יש בית דין של מעלה Cool Cool Cool

נ.ב
להתמקד על שגיאות כתיב כפי שכתבתם למוטלה ולשבכניק זו סטיה מכוונת מהנושא

בשם 10 בשם 5 בשם 30 בשם עשרות משפחות שנפגעו ונהרסו ע"י הכת של משולם !!!

חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 18:19    נושא ההודעה: הסבר מדוייק מהו תסביך של פיצול אישיות מסובכת

בס``ד

לכבוד הקוראים הנכבדים!

ישנם מצבים בהם אדם נמצא לבד בדיון של אינטרנט ואז הוא מגיב בשמות נוספים - זה שקר מלוכלך אבל ישנם נאלחים שנוהגים כך.
לצערי ישנם אנשים שמרוב השקר שלהם הם מפתחים דו שיח עם עצמם כגון : שבכניק ומוטלה - אתם יכולים לעיין בדפים אלו ולראות איך הדו שיח בינו לבין עצמו התנהל.
לא צריך להיות טיפש גדול בשביל לראות סגנון כתיבה.
אני יכול להוכיח לכולם ברגע זה שאני פותח 10 משתמשים שונים. כל ילד יודע לפתוח 10 חשבונות בגימייל או וואלה וכד`.
המטרה שאני פה היא, בשביל לענות לאנשים רציניים שהגיעו לאתר זה בשביל לעצור את השחיתויות. לא באתי הנה לשחק חתול ועכבר.

אני פונה לאנשים אמיתיים, כמו שרבים עושים ומחייגים אליי וטוחנים אותי בשאלות - אני מזמין גם אתכם.

תראו אני יכול בשנייה להוכיח לאותם... (אני לא אעשה זאת כי הם משחקים במשחק לא לי)

משימה!
נסו בבקשה למצוא בתמונות הבאות היכן סגנון הכתיבה זהה, ולמי המייל של TO_GO דומה?!

בהצלחה! Rolling Eyes
נ.ב
כפי שראיתם אני לא מגיב לאותם...(אני רק מסביר לציבור מה מתנהל כאן)

3.JPG
 Description:
 Filesize:  61.02 KB
 Viewed:  89731 Time(s)

3.JPG

2.JPG
 Description:
 Filesize:  47.74 KB

2.JPG

.JPG
 Description:
 Filesize:  66.41 KB

.JPG

חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

זה-כת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 18:51    נושא ההודעה: אני לא מופתע

בס"ד

והנה שוב עמי וחבר מרעיו מתעלמים באלגנטיות מהתוכן ונדבקים לכל מיני הערות צדדיות כדי לטשטש את עיני הציבור מכל העוולות שנגרמו בגללם!!!!!!!!!1111

מה זה בכלל משנה מי כותב????
האמת היא אחת!!!
ובמקום להתעסק בקטנות תעלו עדויות אמת אם בכלל קיימות.

אני מבין שקשה לכם להתמודד עם תכנים המוציאים את פרצופכם המכוער לאור וזה עוד כלום..

נ.ב
במכתב האחרון שהעליתם שto go כתב הוא ציין שהוא כותב בשם חבר אז לפני שאתם טורחים כ"כ לעלות ראיות תבדקו זאת יותר ביסודיות.

בשם 10 בשם 5 בשם 30 בשם עשרות משפחות שנפגעו ונהרסו ע"י הכת של משולם !!!

חזרה למעלה

@מוטל`ה@

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 20:07    נושא ההודעה: ענה כסיל כאיוולתו....

זעקת-אמת כתב:
בס``ד

נ.ב

וכן תגובה לדברים הללו:

זעקת-אמת כתב:
בס``ד

לכבוד הקוראים הנכבדים!

ישנם מצבים בהם אדם נמצא לבד בדיון של אינטרנט ואז הוא מגיב בשמות נוספים - זה שקר מלוכלך אבל ישנם נאלחים שנוהגים כך.
לצערי ישנם אנשים שמרוב השקר שלהם הם מפתחים דו שיח עם עצמם כגון : שבכניק ומוטלה - אתם יכולים לעיין בדפים אלו ולראות איך הדו שיח בינו לבין עצמו התנהל.
לא צריך להיות טיפש גדול בשביל לראות סגנון כתיבה.
אני יכול להוכיח לכולם ברגע זה שאני פותח 10 משתמשים שונים. כל ילד יודע לפתוח 10 חשבונות בגימייל או וואלה וכד`.
המטרה שאני פה היא, בשביל לענות לאנשים רציניים שהגיעו לאתר זה בשביל לעצור את השחיתויות. לא באתי הנה לשחק חתול ועכבר.

אני פונה לאנשים אמיתיים, כמו שרבים עושים ומחייגים אליי וטוחנים אותי בשאלות - אני מזמין גם אתכם.

תראו אני יכול בשנייה להוכיח לאותם... (אני לא אעשה זאת כי הם משחקים במשחק לא לי)

משימה!
נסו בבקשה למצוא בתמונות הבאות היכן סגנון הכתיבה זהה, ולמי המייל של TO_GO דומה?!

בהצלחה! Rolling Eyes
נ.ב
כפי שראיתם אני לא מגיב לאותם...(אני רק מסביר לציבור מה מתנהל כאן)

אני מגיב רק משום הדין -
אל תען כסיל כאיוולתו פן תשווה לו גם אתה (משלי )
ענה כסיל כאיוולתו פן יהיה חכם בעיניו (משלי )

לאות-היחס "כ" יש כמה משמעויות בעברית, וביניהן תאור אופן (כמו...), ותאור זמן (כאשר...). ייתכן שבפסוקים אלו מופיעות שתי המשמעויות:

`כאיוולתו` הראשון הוא תאור אופן: `אל תענה לכסיל באותו אופן שבו הוא אומר את דברי-האיוולת שלו`.
`כאיוולתו` השני הוא תאור זמן: `ענה לכסיל כאשר הוא אומר את דברי האיוולת שלו `.
צריך לענות לכסיל כשהוא אומר דברי איוולת, כדי שלא יחשוב שהוא חכם. אבל יש לענות לו בטיעונים חכמים ומנומקים, לא בטיעונים טיפשיים כמו הטיעונים שבהם הוא משתמש, כדי שלא לרדת לרמה שלו.

לעמי- החוזר בשאלה,
על איזה תיעודי ווידאו אתה מדבר?? אתה לא יודע מי כותב, אולי זה- רוחמה מהקיוסק או חיים מוכר הפלאפל או אולי השיפוצניק התורן???
או שאתה מתיימר לדעת מי זה וא"כ מה הבעיה, תעלה את הוידיאו שכולם יכלו לראות את "קלונם ברבים"- כדבריך.
אני נותן לך רשות מעל גבי פורום זה לעלות את כול החומר התיעודי שיש לך עליי.
בקיצור תפסיק לאיים או יש לך חומר או שאתה שקרן פתולוגי כמו אביך!

-אז ידעו כולם כולל חיים יטיב שהפחד מפני חשיפת שמותינו הוא אך ורק משום שיש פה עסק אם אנשים עם עבר פלילי עשיר שמסוגלים לגרוע מכול...

בהקשר לכעסים שלך על הציבור ה-חרדי/דתי.
תגיד לי אתה באמת כזה דפוק?! (זו שאלה רטורית)
יש = עיתון שלם נגד הרבנות ונגד הרבנים הראשיים דאז- שעוזי משולם כתב בעיתון שהוציא.
יש = דף של דברי בלע נגד מנהיגי הדור והשמצות נגדם- שעוזי משולם כתב בעיתון שהוציא
יש = "שיחה" שקרית שלעולם לא התקיימה עם הרב שך זצ"ל ובו אביך עוזי משולם לועג לו ולדרכו.
יש = קריקטורות מזעזעות על הציבור חרדי/דתי- שעוזי משולם כתב בעיתון שהוציא.

מה אתה חושב שכולם שכחו מה עשה ועושה עוזי משולם???
יבוא שקץ שאינו שומר תורה ומצוות שזעק ש"אם היה מצביע- היה בוחר במפלגת שינוי"-שחרטה על דיגלה את שנאתה לתורת ישראל וייתן מוסר לאנשים????
אני מבין, יש לך כעסים על הדתיים, אז למה לך לשפוך את הזבל שלך בפורום של חיים יטיב היקר? יש כמה אתרים שישמחו לתת לך במה אישית ושם תוכל לשפוך את "קלונם" "ובושתם" של ציבור ירא ה`.
הנה בבקשה אני בטוח שתודה לי:
הלל- www.hillel.org.il
חופש- www.hofesh.org.il
דעת אמת- www.daatemet.org.il

בהצלחה לך.

נ.ב אם כבר ברוב חוצפתך, אתה מעיז לעלות את העניין. תעלה גם את כול העיתונים וכתבות שהוצאתם נגד רבניה וראשיה של היהדות הדתית והחרדית אם לא- אני מתחייב לעלות את החומר למען יראו את שקריך ברבים!!

האמת שאני לא מבין מה מהות הטענה "שבן-אדם אחד כותב הכול". גם אם זה היה חצי בן אדם זה לא ישנה מהאמת כהוא זה, אבל היות שאנו דוברי אמת ואין לנו שום סיבה להכחיש- אנו ניצולי הכת של משולם משתמשים באותה הכתובת לפניות הציבור ולכן הכתובת- truthfou@walla.co.il וכן truthfou@gmail.com הם כתובת מרובות משתמשים כך שכול הפניות יהיו מרוכזות במייל אחד.
ב"ה וזכינו לפניות -ברובם מחסידים לשעבר וחלק קטן מחסדים מסופקים. אנו תפילה שימשיכו הפניות וכך נוכל להציל אפי` נשמה יהודית אחת.
ניתן לפרסם את המייל בכול מקום ע"מ לתת תשובה הולמת לכול המעוניין בחשיפת השחיתות האמיתית של משולם.

איי כמה שאתה טיפש ! נו טוב, לפחות אני משאיר א"ז לקוראים הנכבדים שלנו-שימו לב מה נכתב בכותרת...

139_1176308244.jpg
 Description:
 Filesize:  63.97 KB
 Viewed:  89722 Time(s)

139_1176308244.jpg

נשמח לענות לשאלותיכם.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

מרגלית

הודעהפורסם: רביעי 11.04.07 23:40    נושא ההודעה: אני לא מבינה את המתנגדים לרב משולם

מר שבכניק או מוטלה או מי שלא תהיה אתה נשמע אדם מאוד אלים לפי האיחולים שאתה מאחל לבן של משולם לא נאה ולא יאה אם יש לך משהו להגיד דבר עיניינית וגם לא דרך קודים שאף אחד אינו מבין .
אין אני מחסידת משולם אני הכרתי את הרב משולם דרך חטיפת ילדי תימן
עדשסוף סוף קם מישהו וזעק את הזעקה האמיתית אז הוא מטורף ?כת?תמהוני ?
תגיד לי אחד תמהוני יכול לחשוף את שמו של ראש השב"כ?
עזוב כולם יודעים שמשולם הוא אמיץ וגיבור כדי לחשוף כזה דבר .
אני לא יודעת אם משולם דיבר נגד רבנים או לא
אבל אם יש טענה כלפי הרבנים אז הטענה היא צודקת הם ראשי העם איך הם לא זועקים על זה (בדרך אלימה או לא אלימה העיקר שיזעקו על זה )
גם אני זעקתי על רבנים על ההתנקות (גורשתי מארצי) אני לא רואה בזה שום פסול בעיני הרבנים צריכים ואמורים לייצג את מה שכתוב בתורה .הם צריכים להיות כפופים לתורה וחוץ מהרב משולם תראה לי אחד שזעק בנושא ילדי תימן זה רק מוכיח שמה שהוא לימד תלמידיו לפני כן היו דברי תורה אמיתיים ולא הזויים כי תורה מבצעים ולא עושים מהם מפלגות למינהם
אני מאמינה לבנו של משולם לצערי מאוחר מאוד האמנתי אבל בהתנתקות ראיתי איך "קנו" אנשים ומי שלא הסכים תפרו לו "תיק" והרחיקו אותו מביתו. עיין מגורשי השומרון
ואני שואלת במצח נחושה איפה הרבנים אם בכלל אפשר להגדירם כך.
אבל אני לא אמשיך לדון בתגובה זו על ההתנקות כי זה באמת קטן (מסירת שטחים) לעומת מכירת ילדים.
בכל תגובותיך לא ראיתי משהו אנושי רק השתמשת באלימות מילולית מזל שזה רק פורום שאתה נפגש מול מסך ולא מול אדם זה נשמע מאוד מפחיד להפגש מולך...................בנו של משולם ענה לך עיניינית ללא כינויים ואיחולים מיותרים למרות שהשמצת את אביו החולה במיטתו (קצת רגש לא יזיק לך)
בקיצור אם אתה טוען שמשולם לא צודק אז ממה אתה מפחד ומנסה לשכנע שבנו הוזה אם אתה טוען שאתה צודק אדרבא חכה למשפט (להזכירך.. יש בית דין גם למעלה..)
אתה נשמע בלחץ ?יש לך משהו להסתיר ??
אני רק יודעת דבר אחד" על ראש הגנב בוער הכובע "
נ.ב :כבה את הכובע

חתימתי היא:שלום לך ארץ נהדרת
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  הבא
עמוד 10 מתוך 11

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR