לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצילו!!! הצילו!!! הצילו!!! לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  הבא  
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
שמואל ויטקין
אורח

הודעהפורסם: שלישי 09.01.07 20:36    נושא ההודעה: מספיק עם ההשמצות והתרת הדם...

זה פשוט לא יאומן ..
מה זה כל ההשמצות החוליגניות של המוטל`ה הזה ?
זה לא יאומן, אתם עושים לעמי בדיוק מה שעשיתם לרב,
רצח אופי מבעית, בעלילות שקר !!!!
אני פונה אליך חיים יטיב,
יש גבול לכל דבר,
הדברים שהמוטל`ה הזה כתב כבר גובלים בעבירות על החוק של הסתה
לשון הרע ומה לא...
אני חושב שהודעה כזו כמו של המוטל`ה מ שלישי ינו` 09, 2007 6:34 pm גובלת בעבירה על החוק...
רואים שעמי הביס אותו לחלוטין בדיון אז הוא כבר מאבד את העשתונות,
אז הוא מסית ומנסה להתיר את דמו של עמי!
הפורום אמור לשמש בימה לדיון בשחיתות ציבורית,
לא בימה להמשך השחיתות הציבורית באמצעות "שמפניות" השלוחות ע"י הממסד.
הודעות מהסוג הנ"ל הינן בפשטות - ה ס ת ה ! ורצח אופי !
חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

אסתר
אורח

הודעהפורסם: שלישי 09.01.07 22:28    נושא ההודעה: יהיר וגאוותן!!!

בס"ד
מוטלה
מה אתה מתייהר על כיפה הפה שלך מלא זוהמה זה הכי גרוע שיכול להיות
אסתר
חזרה למעלה

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: רביעי 10.01.07 1:03    נושא ההודעה: לחיים יטיב - כדאי לצפות

בס"ד

לחיים היקר, השלום והברכה!

1) ח"כ באגד מעיד שכל ההתעללות, באה בהוראה מגבוה:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00028.php
2) ח"כ חותמים עם אבא על הסכם - שבוטל ע"י שחל:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00008.php
3) הפריצה לבית שים לב לדברי השכנה ולכמות הכוחות והציוד:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00022.php
4) אביגדור פאר מספר מי זה אילן רז:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00019.php
5) מנחם כהן לפני אירועי יהוד מפחד לדבר על ילדי תימן:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00020.php
6) אבא עם פסיכולוג ומפקד בכיר של המשטרה(הוא לא נעצר):
www.zeakat-emet.com/Articles/article00007.php
7) ירי על יחיאל בן עבו לפני חתימת ההסכם שבוטל אח``כ:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00006.php
8. הדרדרות במצבו של אבא - שים לב מי היו בין כוחות הביטחון בביה``ח:
www.zeakat-emet.com/Articles/article00015.php
9)קליפ הגירוש :
www.zeakat-emet.com/Articles/article00016.php

בכבוד רב עמי משולם
הכל מתוך האתר שהוקם ע``י חברי :
אורן שבי, אבי כהן, יהודה לחיאני, נועם אקבס, שמואל ויתקין, תור כבל
ועוד...
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

זעקת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 10.01.07 7:53    נושא ההודעה: בעקבות כתבה על ה"מסוכנות של קבוצת הרב עוזי משולם"

בס"ד

בעיתון הארץ הכפישו את אבי ותלמידיו, הנושא נבדק אז ע``י יועץ השר שאול לוי ולאחר בדיקה מעמיקה אלו היו התוצאות:

בקטע הוידאו של באגד תראו מה שאול לוי אמר לו.

בברכה עמי משולם קנדה
נ.ב
ראוי לציין שאף אחד בעיתון הארץ לא דאג להתנצל ועד היום השקרים שנכתבו נחקקו במוחם של אנשים תמימים.

אם התמונות קטנות אנא הקש עליהן דבל קליק.

.GIF
 Description:
 Filesize:  33.52 KB
 Viewed:  78366 Time(s)

.GIF

(1).GIF
 Description:
 Filesize:  44.31 KB

(1).GIF

(2).GIF
 Description:
 Filesize:  46.48 KB

(2).GIF

(3).GIF
 Description:
 Filesize:  24.42 KB

(3).GIF

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך ראשון 14.01.07 7:21, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה

טי-באג
אורח

הודעהפורסם: רביעי 10.01.07 10:27    נושא ההודעה: מי מאמין לצואה בעיתונים

פעם אוהד של מכבי ב"ש
היה במשחק כשלפתע כאבה לו הבטן והיה חייב לשירותים אבל עדיין ב"ש לא עלתה ליגה ולא היה תקציב לשירותים ציבורים חשב האוהד היכן יעשה את צרכיו
מה עשה ?:
מצא עיתון על השביל פתח את העיתון והתחיל לרוקן את צואתו
קלט אותו שוטר וניגש אליו
אמר לו : אתה לא מתבייש ככה לעשות צרכיך ברשות הרבים
האוהד הכחיש מכל וכל ואמר לשוטר :"אני , מה פתאום אני לא עשיתי כלום"
השוטר : אני ראיתי אותך מרביץ יציקה לתוך העיתון
האוהד: מה פתאום , איפה?
ניגש השוטר לעיתון ופתח אותו בפני האוהד ושאל אותו "מה זה ?"
אמר לו האוהד: תגיד לי אתה מאמין באמת לכל החרא בעיתונים"

ועכשיו ברצינות
ראיתי כבר הרבה כתבות משוכתבות ומעוותות
הבעיה היא שכולם רואים ומבינים שזה שקר גמור ולמרות הכל מאמינים

לפחות מי שיש לו מח בקודקודו יבין שכל מה שכותבים על מישהו למשל במקרה הזה
עמי ואביו
מעלילים על מישהו (במקרה פה נראה ממש סתם
הרי אין מה להשיג הוא כבר בכלא הוא לא עושה שום דבר
מה הטעם בשקרים כאלה (השקרים ע"פ דו"ח שר המשטרה)
לי זה נראה פשוט להכניס שנאה ורצון להתרחק מעמי ואביו
הרי זו השיטה של ה"עיתונות החופשית" הם אומרים מה לחשוב מה לעשות איך להתנהג ואם מישהו לא בדרך מי שמנהיג אותם אז גם את מי לשנוא)
זה רק מאיזה מניע ולא קשור לאמת בכלל
יש בגדול שני סוגי מניעים
א`-מה שיתפוס רייטינג
ב`- ומה שאומרים להם לכתוב (בכדי להשיג מטרות בעורמה)

עמי
אני אישית לא יודע אם יש לך סיכוי שמישהו פה יתעורר ויעזור לך
רק משמים יכולים נראה לי על מושחתים כאלה
ראה ערך :יונתן פולארד ,מכירת ילדי תימן (אני יודע שזה קשור אליך אבל זה כבר נושא בפני עצמו) , עמונה,גוש קטיף,אלפי יהודים שהוחזרו לנאצים מחופי ארץ ישראל, ועוד הרבה אחרים
אף אחד לא הצילח לעשות כלום אז והיום

[color=indigo]אבל בכל מקרה אאחל לךהצלחה במאבק החשיפה ועשית הצדק[/color]
Confused
חזרה למעלה

שומר-ברית
אורח

הודעהפורסם: שישי 12.01.07 8:47    נושא ההודעה: מוטל`ה ונבון האם גם "חיים שכאלה" למד אתכם באותו א

בס""ד
מעניין מאוד שכולכם מדקלמים אותו דקלום.
איפה למדתם את זה ב"מחלקה היהודית"?!

יהודה לחיאני קנדה
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

שומר-ברית
אורח

הודעהפורסם: שישי 12.01.07 8:48    נושא ההודעה: חיים שכאלה למד איתכם באותו אולפן?!

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2124030&whichpage=2
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שישי 12.01.07 9:50    נושא ההודעה: `זעקת-אמת שלום`,חלק מהתמונות שפרסמת לא עולות בגלל שינויים

`זעקת-אמת` שלום, חלק מהתמונות שפרסמת לא עולות בגלל שינויים שעבר האתר, לפתור בעיה זו ערוך את הודעתך והעלה את התמונות מחדש ככל האפשר עם שם באנגלית.

בברכה
חיים

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שישי 12.01.07 10:13    נושא ההודעה: תודה!

בס"ד

לחיים יטיב
השלום והברכה!

תודה רבה על הידיעה שהתמונות נפלו.
בכבוד רב עמי משולם
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: ראשון 14.01.07 7:13    נושא ההודעה: חשוב ודחוף!!!

בס"ד יום ראשון כ"ד בטבת התשס"ז 14 ינואר 2007

לחיים יטיב השלום והברכה!

חיים, רבים האנשים שטוענים שהשב``כ היה יכול לחסל את אבא מזמן, רק אם היה רוצה בזה.
היות והודעותיי נעלמות מהמון פורמים הייתי רוצה לבקש את עזרתך בנושא זה.
חשוב להבין!!!
אנשים שנמצאים ברדיפה יומיומית, אינם חפצים בחיים. אבל ברור שהם לא יתאבדו ,כי אף אחד לא רוצה לאבד את חיי העולם הבא .
בשונה מאחרים אני לא קורא לאותם פושעים בשם הידוע : (שב``כ=בורג קטן במערכת) , אני קורא להם "גורמי ממסד מושחתים" ואותם גורמי ממסד מושחתים חכמים יותר ממה שרבים חושבים, הם יודעים שהמוות של אותו נרדף יהיה גאולתו, כי בכל מצב חייו הם לא חיים, לכן המגמה היא לא לחסל (למרות שאת אבא ניסו מספר פעמים וישנם הוכחות).
האיום הוא, לענות ולפגוע בבני משפחתך בדברים שלכאורה נראים טבעיים ואפשר גם להגיע לחיסול בצורה של מחלה. (כמובן אם לא תקשיב להם).
אז חשוב לדעת שאם הם היו רוצים לחסל הם היו עושים את זה ממזמן(גם אם כשלו שניים או שלושה ניסיונות אז ברביעי אפשר, אבל הם חייבים בצורה טבעית, בכדי שהשאר לא ירגישו).
אבל העינוי הכי אכזרי הוא, שאתה לא מת כי אדם מת נגאל מכל צרותיו.

ועוד דבר חשוב!!!
אחרי שהרב עוזי כבר פרסם את הדברים ברבים, קשה מאוד לבצע את זממם.(יש חידושים בתחום)

אם יש באנשים אמת - אני מזמין אותם להתקשר אלי ולהבין את כל התמונה.

בכבוד רב עמי משולם (דברים אלו נכתבו והוכחו בפיף שלי שהוגש לקנדים לפני כשנה וחודשיים, כך שאף אחד לא יכול לומר שזה הומצא עכשיו)

נ.ב
חיים אם תוכל להעביר את זה בפורומים אחרים אשמח מאוד
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 14.01.07 12:22    נושא ההודעה: Re: חשוב ודחוף!!!

זעקת-אמת כתב:
בס"ד יום ראשון כ"ד בטבת התשס"ז 14 ינואר 2007

לחיים יטיב השלום והברכה!

חיים, רבים האנשים שטוענים שהשב``כ היה יכול לחסל את אבא מזמן, רק אם היה רוצה בזה.
היות והודעותיי נעלמות מהמון פורמים הייתי רוצה לבקש את עזרתך בנושא זה.
חשוב להבין!!!
אנשים שנמצאים ברדיפה יומיומית, אינם חפצים בחיים. אבל ברור שהם לא יתאבדו ,כי אף אחד לא רוצה לאבד את חיי העולם הבא .
בשונה מאחרים אני לא קורא לאותם פושעים בשם הידוע : (שב``כ=בורג קטן במערכת) , אני קורא להם "גורמי ממסד מושחתים" ואותם גורמי ממסד מושחתים חכמים יותר ממה שרבים חושבים, הם יודעים שהמוות של אותו נרדף יהיה גאולתו, כי בכל מצב חייו הם לא חיים, לכן המגמה היא לא לחסל (למרות שאת אבא ניסו מספר פעמים וישנם הוכחות).
האיום הוא, לענות ולפגוע בבני משפחתך בדברים שלכאורה נראים טבעיים ואפשר גם להגיע לחיסול בצורה של מחלה. (כמובן אם לא תקשיב להם).
אז חשוב לדעת שאם הם היו רוצים לחסל הם היו עושים את זה ממזמן(גם אם כשלו שניים או שלושה ניסיונות אז ברביעי אפשר, אבל הם חייבים בצורה טבעית, בכדי שהשאר לא ירגישו).
אבל העינוי הכי אכזרי הוא, שאתה לא מת כי אדם מת נגאל מכל צרותיו.

ועוד דבר חשוב!!!
אחרי שהרב עוזי כבר פרסם את הדברים ברבים, קשה מאוד לבצע את זממם.(יש חידושים בתחום)

אם יש באנשים אמת - אני מזמין אותם להתקשר אלי ולהבין את כל התמונה.

בכבוד רב עמי משולם (דברים אלו נכתבו והוכחו בפיף שלי שהוגש לקנדים לפני כשנה וחודשיים, כך שאף אחד לא יכול לומר שזה הומצא עכשיו)

נ.ב
חיים אם תוכל להעביר את זה בפורומים אחרים אשמח מאוד

שלום עמי, אתה מוזמן להעתיק את הודעתך לפורום אקואליה ולפורום נפגעי מערכת המשפט, הנושא בהחלט רלוונטי גם שם.

בברכה
חיים

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה

מוטל`ה
אורח

הודעהפורסם: שני 15.01.07 1:33    נושא ההודעה: תשובה לכל ההערות.

שלום לכולם מכיוון שאני אדם עובד ופרנס משפחה, צר לי על שלא יכולתי להשיב לכל מטר התגובות. וכי איך אני יכול לעמוד מול חבורת בטלנים שזהו כל עיסוקם???
ולכן אענה על הדברים הרלוונטיים לפי סדר ההערות.

1.עמי כמו שכתבתי בסוף דברי בעמוד 1: "אין לי הרבה זמן" וכו`, אני לא חושב שצריך לחזור.

2.כנ"ל

3.נועם, אורן,או כל אדם אחר.
איני רואה שום סיבה לשאול בשמות אחרים כדוגמת: "שמואל ויתקין".
נכון שזה נותן לכם צורה יותר יפה של "יש המון מגיבים לדעותינו" אבל בחרתם באיש הלא נכון, שכן שמואל הוא אדם עדין שאינו משתמש בביטוים כגון: "חוליגניות" או "רצח אופי מבעית, בעלילות שקר"
וכדו` אז בבקשה תישארו נאמנים לשמכם האמיתי.
ולגופה של תענה: ב"ה ביום בו יפתח המשפט, יוצגו כל העדויות .
אגב שמואל ויתקין הוצרך להישאר 3 חודשים בחו"ל בהיותו מוהל, על מנת למול את "בנו" של עמי, שאע"פ נבואתו של משולם יהיה בן. אבל אי לזאת שמשולם אינו נביא או בן נביא נולד לעמי…בת, ושמואל היקר הפסיד את חתונת בנו ע.מ.

4. אסתר יקירתי אני מבין שהתפרצת כך בלי לעיין לגופם של דברים, אנא חזרי אחור ותעייני בדברים שוב.

5.בהקשר לקישורים שהועלו לפרום:

א. אני מסכים אם הרב באגד באמת ההוראות בכל מצב מגיעים מגבוה. אז מה ???
בכל שרשרת פיקוד יש פירמידה ולא משנה איפה זה. בעבודה, במפעל, מכבי אש, חברת קוקה קולה, מלחמה, ומקרה דנן – התבצרות של כת עם המון כלי נשק ותחמושת.
מוזר שהיחיד מח"כ שבכלל הסתכל לכוונו של משולם היה משום מה באגד....
ולמי שלא זוכר היסטוריה באגד נהג לדבוק בכל הארגונים הדתיים שצצו בשביל להשיג חתימות למשרה המבוקשת: "ראש ממשלת ישראל". (הוא היה צריך את ה 1000 חתימות.)
אגב אחרי שהשקיע את כול אונו ומרצו במשולם, כשהוא כבר הגיע וביקש חתימות, משולם שלח אותו לאלף עזאזל ! (ראו איזה כפוי טובה משולם).

ב.הח"כ הנודע שחזר והלך בין משולם לכוחות המשטרה הוא ידידנו באגד.
ולעניינינו משולם הוא שהפר את ההסכם ולא אף אחד אחר, ואלו הדברים שהיו:
משולם ניסח הסכם שבין התנאים:

A.וועדת חקירה על אירועי יהוד (שהוא עמו יצר)
B.וועדת חקירה ממלכתית לפרשת ילדי תימן.
כמובן שזה הגיע לידי שחל הוא ענה: "שאין הוא יכול להתחייב לכזה דבר, שכן רק ע"פ אישורה של הכנסת ניתן להתחייב לכזאת וועדה. מה שכן אני יכול להתחייב לוועדת חקירה פרלמנטרים"
בקיצורו של עניין ההסכם חזר הלוך ושוב, בדרך משולם כאות מחאה קרע אותו כמה פעמים עד שלבסוף הגיעו להבנות (יש לציין משולם בסוף הסכים "לרדת מהעץ" והתפשר על: "וועדת חקירה פרלמנטרים") וכך נחתם ההסכם.
אחד מהסעיפים הראשונים היה פירוק הנשק ואנשיו מהבית אחרי סיום החג. מה שכמובן לא היה ולא נברא. משולם טען לחסידיו "שרוצים לחסל אותו" אף על פי שלא היה שום זכר לדבר.
משולם ואנשיו הסתובבו חופשי בחול המועד ואחריו.
יומיים אחרי חול המועד הגיע משלוח של קירות אסבסט וחורים לכלי נשק.
ושבוע וחצי אחרי הביא א.א מחומרי בנין.ק חביות וחול למילוי, כך שיבוצר הבית לגמרי.
לסיכומו של עניין משולם הוא זה שהפר את ההסכם ביודעין ותכנן את הכול !!!

ג. ברשותכם אני אצטט את דברי "יצחק נבון" מעמוד 1:
"השלב הבא היה כמובן קונספירציה מוחלטת של משולם ומשפחתו ע"י תירוץ של פיצוץ בביוב עד התבצרות של עשרות מאמיניו עם תחמושת, שקי חול, ועמדות שמירה ממש כמו צבא קטן (על זה בני יוכל להעיד בעצמו בהיותו "שומר" בגג) ומעצר המתבצרים.
ברשותכם אני יוצא שוב מהנושא ומעוניין לשאול את דעתכם.
בכל מקום אחר שהולך אדם עם תחמושת וציוד שלא בדיוק בשביל לעשות "קמפינג" בשכונת מגורים שקטה, לא הייתם נלחצים ומביאים כוחות ולא משנה כמה?
וכי יעלה על הדעת שהפקר העולם וכל אדם יעשה ככל העולה על רוחו ? תהיה הטענה ככל שתהיה !
אלה ברור שמשולם ידע את הנתון שברגע שהתבצר ויצור פרובוקציה הוא יגרום לאנדרלמוסיה גדולה שתפורסם בכל הארץ, וכך יינתן לו מירב החשיפה ויראו כולם איך הוא "רדוף" ע"י המדינה ועובדיה."

ד.אין זה סוד או גילוי מרעיש של משולם שיש מושג כזה שנקרא: "ש-ב-כ" וכן שהשב"כ אחראי על המון מעשים מחליאים (בלשון המעטה). ובשב"כ עובדים אנשים (כן לא רובוטים....) והנה עוד גילוי מרעיש אחד מהם נקרא "אילן רז" אז מה ההוכחה בדיוק ??? ניתן לשאול עוד הרבה יהודים שעברו חקירות אצל אנשי שב"כ ויודעים את שמם של החוקרים כגון : מרזל,חברי בת עין,נערי הגבעות וכו`.
זה לא מוכיח שום דבר חוץ מהתגנדרות בדברים מופשטים ולא קשורים לעניין.
אגב הערה קטנה: זאת שאתם שומעים בוידיאו שמה אורה שיפריס,היא ומשפחתה נוצלו ע"י משולם,ולמעשה עשו בשבילו את כל העבודה השחורה. כיום היא ומשפחתה ב"ה אינם חברים בכת, וזו בטענה הכי מקורית של משולם "הם מהשב"כ"
ומי שצילם את התמונה הוא צוריאל לוי (יש תמונה מפורסמת שלו שנראה כמטורף עם רובה סער על השער של ידיעות אחרונות)אז שאביגדור פאר שהיה תושב אלון שבות.
ה. ברשותכם אצטט את דברי מעמוד הקודם: " 8. זה כתב נבון, ואני מתנגדת לכך בתוקף. זו פרשה טרגית המעיבה על התנהלות המדינה ומטילה רפש כבד על מנהיגיה. מצד שני, זה שעוזי משולם יחס את הפרשה בכדי להתגדל בה, לא סותר את העניין המרכזי שלשמו נתכנסו היום: עוזי משולם האיש והכת"

ו.את פרטי השיחה אין אנו שומעים ולא ניתן לדעת על מה הם מדברים, ולמה הם דיברו, כך שזה עוד ראיה לא רלוונטית וסתם טענת פרובוקטיבית.

ז.להעמיד דברים על דיוקם:
ערב פסח תשס"ד כל העולם מתכונן לחג. משולם מזעיק מהניקיונות ועבודות הבית את מאמיניו באמתלא של "פרובוקציה של המשטרה" וכו` וכו`.
רוב אלו שגרים באזור או שידעו הגיעו, יחיאל בן אבו וא.ע שהיו גרים בכוכב יעקב הגיעו מאוחר.
כשהגיע יחיאל המשטרה כבר חסמה את הגישה לבית כך שאין יוצא ואין בא.
יחיאל שהיה ברשותו רובה סער מסוג "עוזי" ניסה להתווכח עם השוטרים, כשראה שזה לא יעזור בלי הרבה חשבון, דרך את נשקו וירה 2 צרורות לאוויר. השוטרים תפסו מחסה מהר מאוד והוא שניצל את האנדרלמוסיה, תפס ריצת עמוק לתוך הבית. ברגע הזינוק לבית נורה בלסת, ונפל על שיפריס. (עוזי ישר ניגש אליו והכניס את אצבעו לתוך הפציעה ואמר : "אהה זה כלום, תכניסו אותו לבית...")
עוד פרט קטן שמשום מה "נשכח"... עוזי ישר אחרי זה נתן פקודה ל-ס.ח לזרוק בקבוק תבערה על ניצב במשטרה גבי לסט, ובאמת כך היה רק שב"ה הספיקו לכבות את האש מעליו.
יחיאל "זכה" במי שברך ארוך... ועוזי אמר שהוא "עשה לו תיקון הלסת"..(כן..זה נשמע מאוד מטורף).
(אני נוכחתי בכל הסיפור)

ח. מדובר בכת מסוכנת כך שאני לא אתפלא אם ריחפו מסוקים או כל ציוד אלקטרוני לשמר מפני חברי הכת הפנאטית.

ט.אני כבר מזילה דמעה על הקליפ "הרגשני", (אגב בערוץ 10 עורכים ברמה הרבה יותר גבוהה, כך שיכולו להפוך את ה"קליפ" לרגשני ומזיל דמעות בצורה היוצאת מהכלל.)

6.ניתן לפנות לעיתון הארץ לקבלת תגובה.

7.אני לא מתחבר למשל אבל הבהרת את הנקודה.
בכלליות אתה צודק חוץ ממשולם שיש אמת בטענת העיתונות.

8.יהודה היקר ההגדרה של "שומר ברית" רחוקה מכם והלאה שכן את נשיכם השארת יותר מחודש.... בארץ אחרת בלי שיש לכם את התנאים ההלכתיים לדבר.

9. הקישור נותן המון חומר לטענותיו של משולם. אנא כנסו:
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2124030&whichpage=2

הערה הצריכה בירור: אחרי כל העדות "המצמררת" של עמי (שאגב מזכירה את ג`יימס בונד)
עם סיפור האקדח והטלפון הסודי עד מסע החקירה המזעזע בערבי חג (שהוא לא שומר) ואיום על חייו עד עזיבת הארץ.
קשה לי להבין השב"כ רוצה את ה"חומר" על ילדי תימן, שהוא לא מקבל הוא מאיים ודורש את עזיבת עמי מהארץ. עד כאן הבנתי?!
וכי איזה רווח יש לשב"כ מעזיבת עמי מהארץ וכי בחו"ל הוא יכול להיות פחות "מזיק" (ע"פ עדותו של עמי). וחוץ מזה עדיף לשב"כ לשמור את עמי קרוב אליו (כך ההיגיון אומר) כך שיוכל מתי שהוא רוצה "לחסל אותו" (ע"פ עדותו של עמי). ועוד מה הבעיה לכזו אימפריה של שליטה וממסד קשוח ואכזרי (ע"פ עדותו של עמי) לחסל את בני משפחתו עכשיו ברגע זה בחו"ל ???
מישהו רואה הגיון בדברים ???

עמי אני חושב שכדי שתיתן למישהו מהפריירים הסובבים אותך לכתוב תגובה, כך שניתן יהיה להבין מה אתה רוצה לומר.

אני מצטט: "חיים, רבים האנשים שטוענים שהשב``כ היה יכול לחסל את אבא מזמן, רק אם היה רוצה בזה"
ואח"כ אני מצטט: "כי בכל מצב חייו הם לא חיים, לכן המגמה היא לא לחסל (למרות שאת אבא ניסו מספר פעמים וישנם הוכחות)."
והכדור בחזרה למגרש...אני מצטט: "ואפשר גם להגיע לחיסול בצורה של מחלה. (כמובן אם לא תקשיב להם)."
ואופס הכדור ברח שוב...אני מצטט: "אז חשוב לדעת שאם הם היו רוצים לחסל הם היו עושים את זה ממזמן(גם אם כשלו שניים או שלושה ניסיונות אז ברביעי אפשר, אבל הם חייבים בצורה טבעית, בכדי שהשאר לא ירגישו)."
הרגע הגורלי של כמעט הבקעה אני מצטט: "אחרי שהרב עוזי כבר פרסם את הדברים ברבים, קשה מאוד לבצע את זממם.(יש חידושים בתחום)"
והנה ההוכחה שפשוט מכניסה גול, אתה פשוט שחקן ענק . אני מצטט: "(דברים אלו נכתבו והוכחו בפיף [אין לי מושג מה זה} שלי שהוגש לקנדים לפני כשנה וחודשיים, כך שאף אחד לא יכול לומר שזה הומצא עכשיו)"

עמי חוץ מגיבובי שטויות, ואוסף של "הוכחות קשות" שלכולם צריכים להאמין (אתה יושב).....לך ! אז צא מהסרטים, ולך לעבוד זו דרך הרבה יותר פשוטה לכלכל את בני משפחתך בכבוד בלי לגזול אף אדם !

לכל מידע ניתן ליצור קשר ל- truthfou@walla.co.il
מוטל`ה.
נ.ב ביום שישי היה לי זמן לסרוק המון חומר כך שיצא לי אני יעלה אותו. (הערה בונה: עמי יום שישי אגב הוא לרוב יום חופש לאנשים שעובדים)

[url][/url]
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 15.01.07 9:27    נושא ההודעה: סתמת את פי.....

בס"ד

להלן תשובותיי למכפיש האנונימי העונה לשם מוטלה- בגופן זה - כל השאר הם דבריו של המסית והמכפיש הנקרא מוטל`ה

שלום לכולם מכיוון שאני אדם עובד ופרנס משפחה, צר לי על שלא יכולתי להשיב לכל מטר התגובות. וכי איך אני יכול לעמוד מול חבורת בטלנים שזהו כל עיסוקם???
ולכן אענה על הדברים הרלוונטיים לפי סדר ההערות. אתה צודק!!! אתה עסוק מאוד להכפיש את הרב עוזי ותלמידיו גם בפורומים אחרים, כמובן בשקרים הזויים ומופרכים ע"י שמות בדויים ואת זה כולם יכולים לראות עפ"י התאריכים.
1.עמי כמו שכתבתי בסוף דברי בעמוד 1: "אין לי הרבה זמן" וכו`, אני לא חושב שצריך לחזור.
צודק!!! אתה מאוד עסוק ברשע ופשע, שכל ילד רואה ולא מבין מה המניעים שלך. (לא מוזר?!)
2.כנ"ל

3.נועם, אורן,או כל אדם אחר.
איני רואה שום סיבה לשאול בשמות אחרים כדוגמת: "שמואל ויתקין".
נכון שזה נותן לכם צורה יותר יפה של "יש המון מגיבים לדעותינו" אבל בחרתם באיש הלא נכון, שכן שמואל הוא אדם עדין שאינו משתמש בביטוים כגון: "חוליגניות" או "רצח אופי מבעית, בעלילות שקר"
וכדו` אז בבקשה תישארו נאמנים לשמכם האמיתי.
ראשית- אורן ונועם לא מנסים להשתמש בשמות אחרים – הם לא מסתתרים אחרי זהות בדויה.
שנית- תפסיקו להחניף לשמואל, האמינו לי שהוא ממש סולד מכם .

ולגופה של תענה: ב"ה ביום בו יפתח המשפט, יוצגו כל העדויות
תיקון !!! כמה פעמים נתקן את שגיאות הכתיב?! המילה תענה יכולה לבוא במשפט הבא : "מוטלה , תענה לטלפון זה המנהל שלך מהמחלקה לחיסול חושפי צדק ואמת". ז"א מהשורש ענה,
בוודאי כוונתכם הייתה טענה, מהשורש טען. לדוגמא מוטלה טוען שאינו מר נבון.

אגב שמואל ויתקין הוצרך להישאר 3 חודשים בחו"ל בהיותו מוהל, על מנת למול את "בנו" של עמי, שאע"פ נבואתו של משולם יהיה בן. אבל אי לזאת שמשולם אינו נביא או בן נביא נולד לעמי…בת, ושמואל היקר הפסיד את חתונת בנו ע.מ.
שמואל ויטקין לא הוכרח להישאר בקנדה, בטוח שהרב עוזי לא הכריח אותו. לגבי הנבואה... אני רוצה לספר לכם שאדם "חילוני" כמוני (כהגדרתכם) עושה בדיקת אולטרא סאונד, כך שאיננו צריכים להסתמך על "נבואותיו" של הרב עוזי משולם. (ידענו שזו בת)
ושכחתי משהו - בתי נולדה בתאריך י"ט בחשוון התשס"ז (10.11.06)
בנו של שמואל עקיבא יצ"ו, התחתן בתאריך י"ג בכסלו התשס"ז (04.12.06)
אם אנו עושים חשבון פשוט, היו לו 25 יום לקנות כרטיס ולהגיע לחתונה, אבל שמואל בכל זאת החליט להישאר בקנדה ועדיין הוא כאן – בא נראה מה תהיה ההמצאה הבאה שלך מר מוטלה...

4. אסתר יקירתי אני מבין שהתפרצת כך בלי לעיין לגופם של דברים, אנא חזרי אחור ותעייני בדברים שוב.
אסתר היא לא יקירתך!!! היא יהודיה כשרה שנגעלת מכם .
5.בהקשר לקישורים שהועלו לפרום:

א. אני מסכים אם הרב באגד באמת ההוראות בכל מצב מגיעים מגבוה. אז מה ???
באמת... שוב שגיאות כתיב – אתה צריך לכתוב כך : עם הרב באגד ולא "אם" עם האות א. (מקווה לשיפור בפעם הבאה)
בכל שרשרת פיקוד יש פירמידה ולא משנה איפה זה. בעבודה, במפעל, מכבי אש, חברת קוקה קולה, מלחמה, ומקרה דנן – התבצרות של כת עם המון כלי נשק ותחמושת.
מוזר שהיחיד מח"כ שבכלל הסתכל לכוונו של משולם היה משום מה באגד....
משום מה שכחת את ח"כ אריה גמליאל מש"ס , רחבעם זאבי הי"ד, סופיה לנדבר, הרב מנחם פורוש ועוד...
ולמי שלא זוכר היסטוריה באגד נהג לדבוק בכל הארגונים הדתיים שצצו בשביל להשיג חתימות למשרה המבוקשת: "ראש ממשלת ישראל". (הוא היה צריך את ה 1000 חתימות.)
אגב אחרי שהשקיע את כול אונו ומרצו במשולם, כשהוא כבר הגיע וביקש חתימות, משולם שלח אותו לאלף עזאזל ! (ראו איזה כפוי טובה משולם).
הרב עוזי משולם ידוע כאחד שמעולם לא עסק בפוליטיקה וכולם ידעו זאת, גם הרב באגד. הרב באגד בא כיהודי ולא כאיש מסחר שקונים אותו ב-1000 קולות.
לגבי הכפיות טובה, בינתיים הוכח מעל לכל ספק שאתם הם כפויי טובה – הפה שלכם העיד שהייתם מתלמידיו של הרב עוזי – ועד עתה רק הכפשתם ללא כל בסיס בשקרים מתועבים – והכול מתוך תגמול כספי וטובות הנאה מגורמי הממסד. (שום הוכחה לא הוצגה מלבד דיבורי הבל)

ב.הח"כ הנודע שחזר והלך בין משולם לכוחות המשטרה הוא ידידנו באגד.
ולעניינינו משולם הוא שהפר את ההסכם ולא אף אחד אחר, ואלו הדברים שהיו:
שכחתם את דב שילנסקי שאמר, שהוא גאה להיות חתום עם הרב עוזי על אותו מסמך.
שכחתם את ח"כ אברהם פורז משינוי .
לא בדיוק שכחתם (פעלתם בשיטת "מצליח") השיטה היא לנסות לכבוש את דעת הקהל בלי להציג ראיות, הצליח – מה טוב, לא הצליח - מנסים שוב.

משולם ניסח הסכם שבין התנאים:

A.וועדת חקירה על אירועי יהוד (שהוא עמו יצר)
B.וועדת חקירה ממלכתית לפרשת ילדי תימן.
כמובן שזה הגיע לידי שחל הוא ענה: "שאין הוא יכול להתחייב לכזה דבר, שכן רק ע"פ אישורה של הכנסת ניתן להתחייב לכזאת וועדה. מה שכן אני יכול להתחייב לוועדת חקירה פרלמנטרים"
בקיצורו של עניין ההסכם חזר הלוך ושוב, בדרך משולם כאות מחאה קרע אותו כמה פעמים עד שלבסוף הגיעו להבנות (יש לציין משולם בסוף הסכים "לרדת מהעץ" והתפשר על: "וועדת חקירה פרלמנטרים") וכך נחתם ההסכם.
אחד מהסעיפים הראשונים היה פירוק הנשק ואנשיו מהבית אחרי סיום החג. מה שכמובן לא היה ולא נברא. משולם טען לחסידיו "שרוצים לחסל אותו" אף על פי שלא היה שום זכר לדבר.

החלק הצבוע בכחול (שחלקו נחתך, בכדי לא לאמץ את הקוראים הופנה למר יטיב ולחברי הפורום ולא לאוויל שכמותך . אז אנא! אל תדחף את אפך לכל חור).
עמי אני חושב שכדי שתיתן למישהו מהפריירים הסובבים אותך לכתוב תגובה, כך שניתן יהיה להבין מה אתה רוצה לומר.

אני מצטט: "חיים, רבים האנשים שטוענים שהשב``כ היה יכול לחסל את אבא מזמן, רק אם היה רוצה בזה"
ואח"כ אני מצטט: "כי בכל מצב חייו הם לא חיים, לכן המגמה היא לא לחסל (למרות שאת אבא ניסו מספר פעמים וישנם הוכחות)."
והכדור בחזרה למגרש...אני מצטט: "ואפשר גם להגיע לחיסול בצורה של מחלה. (כמובן אם לא תקשיב להם)."
ואופס הכדור ברח שוב...אני מצטט: "אז חשוב לדעת שאם הם היו רוצים לחסל הם היו עושים את זה ממזמן(גם אם כשלו שניים או שלושה ניסיונות אז ברביעי אפשר, אבל הם חייבים בצורה טבעית, בכדי שהשאר לא ירגישו)."
הרגע הגורלי של כמעט הבקעה אני מצטט: "אחרי שהרב עוזי כבר פרסם את הדברים ברבים, קשה מאוד לבצע את זממם.(יש חידושים בתחום)"
והנה ההוכחה שפשוט מכניסה גול, אתה פשוט שחקן ענק . אני מצטט: "(דברים אלו נכתבו והוכחו בפיף [אין לי מושג מה זה} שלי שהוגש לקנדים לפני כשנה וחודשיים, כך שאף אחד לא יכול לומר שזה הומצא עכשיו)"

עמי חוץ מגיבובי שטויות, ואוסף של "הוכחות קשות" שלכולם צריכים להאמין (אתה יושב).....לך ! אז צא מהסרטים, ולך לעבוד זו דרך הרבה יותר פשוטה לכלכל את בני משפחתך בכבוד בלי לגזול אף אדם !
מה שעבדתי בחיי אתה לא תשלים גם בעוד 200 שנה . (תתעורר אתה חי משמועות)
מה שבטוח הוא , שאתה וחבר מרעך יושבים (אולי?!) במשרות ציבוריות וחיים טוב על חשבון משלמי המיסים.

לכל מידע ניתן ליצור קשר ל- truthfou@walla.co.il
מוטל`ה.
נ.ב ביום שישי היה לי זמן לסרוק המון חומר כך שיצא לי אני יעלה אותו. (הערה בונה: עמי יום שישי אגב הוא לרוב יום חופש לאנשים שעובדים)
תעלה אנו מצפים בכיליון עיניים – אם כבר סרקת למה אתה ממתין?

טוב..... עכשיו לך ותעשה שעורי בית עם המפעילים שסביבך ולאחר מכן תן עוד תגובות בפורומים אחרים ורק בסוף תחזור לפורום זה עם הטענות המטופשות שלך...

נ.ב
לחיים יטיב , אם תוכל בבקשה לבדוק מהי כתובת ה IP של מוטלה ומה כתובת ה IP של מר נבון אנו נשמח מאוד, כי קיימת סבירות, שמדובר באותה כותבת .
(זה מאוד מוזר שמר נבון נעלם מהדיון החשוב...)

בכבוד רב עמי משולם מקנדה.

העתק למייל של מוטלה המצוין בדף זה.
חזרה למעלה

אברהם כהן

הודעהפורסם: שני 15.01.07 9:43    נושא ההודעה: תגובה בשם שמואל ויטקין

בס"ד
כ"ה בטבת תשס"ז

בתגובה לנסיונות ההפרד ומשול שלכם,שמואל ויטקין ביקש ממני להביא את תגובתו באופן דחוף עד שיוכל להוסיף תגובה כתובה.
ואני מצטט מילה במילה:

"אור לכ"ה בטבת תשס"ז.
למוטל`ה, יצחק נבון, חיים שכאלה ולכל שאר השמות אני שמואל ויטקין השוהה כרגע בקנדה עומד אחרי כל מילותי כתלמיד הצריך למחות בכבוד רבו והביטויים היו עדינים לעומת ביזיון תלמיד חכם, התרת דמו ודם בנו שפרסמתם לציבור הרחב.
ולגופו של עניין אני פה ברצוני המלא בלי שום הכרח מאף אחד ויצאתי מארצנו הקדושה במטרה אחת בלבד ע"פ הלכה שהיא הצלת נפשות של עמי בן הרב ומשפחתו."

וכיוון שאתם בטח תאמרו ששמואל לא אמר דברים אלה,כפי שאתם רגילים ....
אז הנה הקלטה של שמואל ויטקין אומר את הדברים הללו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: http://www.zeakat-emet.com/uncompleted/audio/response.mp3

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

אורן
אורח

הודעהפורסם: שני 15.01.07 19:43    נושא ההודעה: למוטל`ה

הרב עוזי לא קרה לבא-גד או לכל אחד אחר להגיע. מי שבא עשה זאת מרצונו. הרב עוזי מעולם לא הבטיח לאף אחד קולות אם יעשה כך או אחרת. פשוט – אצלכם בפוליטיקה רגילים לסגור עסקאות מתחת לשולחן. הרב שלכם הוא אולי קבלן קולות של איזה "שתדלן".

בעניין מה שכתבת על דברי הרב באגד בעניין הוראות מגבוה:
איזה חוכמת חיים, "ממש גאון הדור" –הארת את עינינו בנושא "שרשרת פיקוד". התעלמת באלגנטיות מהקשר הדברים שאמר באגד. הרב באגד לא התפלא בשום פנים ואופן על זה שיש בעולם שרשרת פיקוד, ורק אינפנטיל מתועל כמוך יכול היה להבין אחרת.

לעניין שמירת הברית...אני בהחלט יכול להבין מדוע אתה חושב שלהיות חודש אחד בלי אישה זה נקרא אינו "שומר ברית" היות ואתה ושכמותך, כל כך מלאים זימה, אינכם מסוגלים להתאפק אפילו שבועיים בודדים...

לגבי החקירות אותן עבר עמי, אין כל צורך לענות על הדברים, שכן אתם בעצמכם כת. כת של חנפים לשלטון הרשע. אתם בכלל לא מסוגלים להתחיל להבין במה מדובר כי לשונכם תקועה עמוק בתוך עכוזו של הממסד הפושע. במוקדם או במאוחר יתגלה כי מכרתם את נשמתכם בעד ליקוק של גורמי ממסד מושחתים שידעו לתפוס אתכם בחולשותיכם. נכון –לא קל לעמוד מול הזרם של ההמון המוסת. ולכן החלטתם להתקפל תוך התחנפות שפלה. הממסד מאוד אוהב אנשים כמוכם, שהרי אתם נייר הטואלט בו הוא מנקה את צואתו. שכחתם "רק" דבר אחד תוך כדי "פלפול" (או כשמדובר בכם: "בלבול"): "וכל המחניף לרשע נופל בידו".(עכשיו רוצו תבדקו איפה זה כתוב...)
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אברהם כהן

הודעהפורסם: רביעי 17.01.07 20:58    נושא ההודעה: יתמו חטאים מן הארץ ורשעים עוד אינם. ברכי נפשי את ה` הללויה

בס"ד

לכל הקוראים בפורום למעט משמיצי הרב עוזי משולם השלום והברכה (אין שלום לרשעים). שמי אברהם כהן, תלמיד של הרב עוזי משולם הי"ו וחברו של בנו, עמנואל ידידיה (עמי) משולם השוהה עמו כרגע בקנדה.

בפנייה זו ברצוני לספר לכם מעט על אותם משמיצי הרב אשר הכרתי לפני כמה שנים. ובהמשך למחות על הנעשה בתקופה זו כנגד הרב ובנו עמי. ולסיום עוד חומר למחשבה בנושא זה.

רקע מקדים:
הכרתי את עמי לפני כ- 4 שנים בדיוק ולעומת זאת את משמיצי הרב הכרתי כבר לפני כן.ולשם הדיוק: לא אני הכרתי, אלא הם דאגו להכיר לי את עצמם. (לאחר שהבינו כי יש קשר חברות אמיץ ביני ובין אורן שעבי, אשר הוא גם מתלמידי הרב).
אחד מאותם משמיצי הרב (ד.ר.) החל לעבוד באותה חברה בה אני ואורן שעבי עבדנו. ובאחת מנסיעותיי לחו"ל במסגרת העבודה הוא (ד.ר.) התלווה אליי גם כן.
בנסיעה זו ,הוא טרח לספר לי ניסים ונפלאות אודות הרב עוזי משולם. (חשוב לציין כי אז עדיין לא הכרתי את עמי, רק ידעתי כי רבו של חברי אורן שעבי הוא הרב עוזי משולם). הסיפורים שלו היו ארוכים. אלא שדבר אחד הפליא אותי תמיד-
בסיום סיפוריו, הוא היה אומר לי "אבל אל תספר לאף אחד את מה שאני אומר לך".
הייתי אומר לעצמי שזה מאד מוזר אבל בטח יש לו סיבה טובה לכך.
דבר נוסף שהיה לי מוזר היה שדווקא אותו נאלח היה מנסה להציג לי את חברי אורן כאדם
שלילי.
אותו ד.ר. היה בא אלי באמצע העבודה ומבקש ממני לעשות דבר אשר היה בתחום האחריות של אורן. כששאלתי אותו מדוע הוא לא פונה לאורן הוא היה אומר לי: "אני לא רוצה להטריד אותו... אני לא רוצה שיכעס",
הדבר היה מאד תמוה בעיני, מכיוון שהכרתי את אורן כבר שנתיים בקשרי חברות עמוקים (הייתי נוהג להתארח בביתו כל שבת שנייה) והדבר היה בניגוד גמור לאופיו של אורן.יתרה מזאת, הסיבה שבגללה התחלנו לדבר ולהתיידד הייתה בעקבות שאלות שהייתי מפנה אליו בעבודה. ואחרי שראיתי כי הוא איש שיחה מאד נעים ובעל אורך רוח השמח לעזור ולענות לכל שאלה הפכנו חברים.
מצד שני, אורן לא היה אומר לי מילה לגביו (ד.ר.), שום דבר טוב ושום דבר רע. דבר זה היה מאד מוזר ופעם אחת, שאלתי את אורן אודות ד.ר שמתנהג מאד מוזר כמי שאמור להיות חבר שלו.
ד"א, לאותו נאלח (ד.ר.), הייתה פרנסה רק בזכות אורן.
בשיחה ב- 4 עיניים ביני (הייתי מנהל צוות פיתוח) ובין אחד המנהלים הבכירים בחברה, נאמר לי שלמעשה אין להם מה לעשות עם אותו נאלח, והסיבה היחידה שלא מפטרים אותו. היא החשש שמא אורן שעבי יתפטר עקב כך (בחברה סברו בטעות, בדיוק כמוני שאורן ואותו נאלח הם - חברים, וזאת למרות שאורן לא היה מדבר עמו כלל בעבודה).
ובגלל חשש זה הם מעדיפים להשאיר אותו, לשלם לו משכורת למרות שאינם מפיקים ממנו תועלת, העיקר שאורן לא יעזוב.כישוריו המקצועיים של אורן, הפכו אותו לחיוני ביותר לחברה.
כמובן שמצב זה לא יכול היה להימשך לנצח וברבות הימים נאלצו למצוא לאותו נאלח תפקיד אשר יצדיק את העסקתו.

כשנה לאחר המאורעות שהוזכרו לעיל, בשנת 2003 פגשתי את עמי,בנו של הרב.
עמי סיפר לי אודות הרב, ואודות כל הפרשה שקראה לפני כ- 12 שנה, המוכרת מהעיתונות כ"אירועי יהוד".
אז, לכאורה ידעתי קצת פרטים מאותו נאלח אשר כזכור,בקש ממני לא לספר שום דבר.
הדברים אשר עמי אמר לי באותו יום היו קשים מאד (לדוגמא שיטות הממסד להשתיק אנשים, ופגיעה בהם במידה ולא מצייתים להם) אודות התנהלות הממסד כנגד הרב ).
היה לי מאד קשה לקבל את דבריו למרות שכבר ידעתי שמדינת ישראל רחוקה מלהיות אותו שה תמים אשר מציגים לנו כאזרחים.
כעבור מספר שבועות בקשתי לשוחח שוב עם עמי. הפעם באתי בדרישה נוקבת לעמי.- אני רוצה לראות הוכחות לדברים שסיפר לי בפעם הקודמת. עמי הסכים מיד. ומיד החל להראות לי כבר באותו יום סרטי וידיאו ובהם רואים בבירור את מה שהוא ספר לי בשיחה הקודמת.
עם הזמן ראיתי בעיניי (בלי סיפורים ובלי שמועות) סרטי וידיאו,
ושמעתי באוזני הקלטות אודיו אשר מתעדים כל דבר אשר קרה.
וראו איזה פלא, כשהגענו לנושאים אשר אותו נאלח סיפר לי ודרש שלא אספר לאף אחד, הייתי רואה שאין זה נכון כלל וכלל. ושהכל היה שקר וכזב.
ולמעשה, כל הדברים שהיה מספר לי היו בעצם (אם עושים אחד ועוד אחד) במגמה של הסתה נגד משפחתו של הרב.

קוראים נכבדים, בפנייה זו, ברצוני להעלות מספר נושאים חשובים שיהיו חומר למחשבה בשבילכם.
(ושוב זכרו! אין אני פונה לאותם משמיצי הרב עוזי משולם. הרי אם יגיבו למה שכתבתי כאן, הם יגידו שבניגוד אלי הם כן פונים אלי.... כמעין משחק אינפנטילי בשביל להסיט הצידה את הנושא, כמו שהם עושים עד עתה)

1.ברצוני למחות על כבוד תלמיד חכם בישראל, הרב עוזי משולם הי"ו, ולמחות גם על כבוד חברי עמנואל ידידיה משולם, אשר רובם של הישראלים אינם מכירים אותם כלל. הדברים אשר מתפרסמים בפורום זה ובעוד פורומים אחרים הינם דברים חמורים מאד אשר אין אני מסוגל ומוכן לחזור עליהם כאן בתגובתי. אותם פרסומים של שקר ובלע מאותם רשעים (וברוך ה` ששם רשעים ירקב) מתבצעים באופן מכוון, שקרי ושיטתי , אשר אני יכול להעיד עליהם באופן אישי כמי שלפני מספר שנים לא הכיר עדיין את הרב עוזי משולם ובנו, וכן פגש את אותם משמיצים.

2.כאדם אשר לא הכיר את הרב עוזי משולם באותה תקופה שהייתה לפני כ- 12.5 שנה. המרחק בין מה שסיפרו לנו האזרחים לעומת האמת שאותה ראיתי אחת לאחת בצילומי ווידאו ותיעודים שונים הוא מרחק שמיים וארץ. חשבו על זה, אני הכרתי את אותם משמיצים לפני שהכרתי את עמי. אז היתרון היה שלהם, לכאורה הייתי צריך להיות לקוח טוב שלהם. יכול להיות שהייתי משתכנע לבסוף. אבל ברוך ה` ורק ברוך ה` שהכיר לי את עמי (אפילו שזה היה אחרי הסיפורים שלהם, וזה רק מוכיח את כוחה של האמת על השקר.ושהוא הראה לי את האמת לגבי אירועי יהוד ושאר הדברים לא בסיפורים, אלא בהוכחות.

3.חשבו על זה, זהו פורום לגילוי שחיתויות בישראל. וכאשר עמי מפרסם כאן (או בכל מקום אחר ברשת) דברים אשר קומץ גורמי ממסד מושחתים עשו ועושים, וזאת כגילוי שחיתות בישראל (שלשם כך פורום זה קיים), צצים להם אותם משמיצים אשר מספרים שקרים חמורים כנגד הרב וכנגד בנו עמי. ומסיטים את הנושא "בדאגה" לכם הקוראים שלא תפלו בפח. אז יש לי שאלה פשוטה. אם כל כך דואגים לכם, מדוע הם חכו עד עתה. למה לא הזהירו אתכם מהכת כבר לפני כן, עוד לפני שעמי פרסם? וכך אנשים כמוני לא "יפלו ברשת" של הרב עוזי משולם. או שמא ישנה אפשרות אחרת. שברגע שמתחילים לחשוף מושחתים, אז המושחתים חייבים להסיט את הנושא הצידה בטענות שקריות על מנת שלא תוכל לחזור לנוש*צונזר*כלית רצית לפרסם. הרי למה להם לטרוח כל כך הרבה.

4. האמינו לי שהאמת בכל הנושא של הרב עוזי משולם ,מאבקו לחשיפת הפשע של גניבת ומכירת ילדי תימן ומזרח - מחד, ורדיפת הממסד את הרב ובני משפחתו, מאידך אינה רחוקה מאף אחד מכם. אם רוצים היא בהישג יד.... ומי שמעוניין לראות או לשמוע אותה, עמי מוכן להראות לו אותה. ותחליטו אתם מי הוא האמיתי ומי הוא המושחת. עמי לא צריך לדבר הרבה יש בידיו הרבה סרטי וידיאו, הקלטות אודיו ומסמכים שמתעדים את הכל, ואם היה רבב של שקר בפיו הרי שכל החומר הרב שמתועד היה מגלה את השקר. הרי לא יכולים לשקר עם כ"כ הרבה חומר מתועד. ומה עוד שאם יגידו שהחומר מזויף או מסולף, אני מזמין אתכם לבוא ולראות את כמות החומר העצומה, ותגידו לי אתם כמה זמן היה לוקח לזייפן לעשות את זה. האמינו לי שרק לתעד את החומר הזה ייקח שנים (שלא לדבר על לזייף).

5.ברצוני לפנות אלכם ולבקש מכם להקשיב לזעקתו של עמי ולא להתייחס לאותם רשעים אשר משמיצים את הרב ואת עמי בנו מתוך מניעים חומריים של כסף, כבוד וחנופה, העיקר להסיט את תשומת הלב ממי שמוכן להראות את האמת.

6.ברצוני אף להזמין אתכם לשאול את עמי כל שאלה אשר תחפצו על מנת לדעת את האמת. אפילו אם השאלה נראית לכם חוצפנית או קשה. העיקר שנדע את האמת.

נ.ב מאחר וכל התגובות של המשמיצים הינם באופן מכוון להסיט את הנושא הצידה, אני מבקש להחזיר את הנושא למסלולו, והוא השחיתות של קומץ גורמי ממסד במדינת ישראל כנגד הרב עוזי משולם ובנו עמי. אני גם מזמין אתכם לבוא ולבקר באתר החדש העוסק בנושאים אלו, בכתובת: www.zeakat-emet.com. נשמח לקבל את כל תגובותיכם בעניין.

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

נועם אקבס

הודעהפורסם: שישי 19.01.07 1:38    נושא ההודעה:

בס"ד
אז עדיין יש אנשים שאכפת להם...
הגברת שושנה זייד, אשת חינוך ותיקה מזה עשרות שנים
(M.A. בלימודי א"י), שלחה את המכתב הבא למערכת העיתון מקור ראשון,
המכתב שונה ו"שופץ" על ידי מערכת העיתון מקור ראשון ופורסם בחלקו... הבאנו כאן את המכתב המקורי במלואו ובהמשך את המכתב שפורסם בעיתון.

ציטוט:
בס"ד
הרדיפה נמשכת...
בעקבות הרדיפות אחרי בנו של הרב עוזי משולם ומשפחתו הנמשכות עד היום [כפי שהתפרסם ב"ידיעות אחרונות" 11.12.06 "בנו של הרב עוזי משולם ביקש מעמד פליט בקנדה" ובאתר האינטרנט www.zeakat-emet.com] ברצוני להזכיר שלמעלה משתים עשרה שנה עברו מאז אירועי יהוד.
במהלך שנים אלו חקרתי את פרשת "היעלמות" ילדי תימן ואת השתקת פרשה זו במשך כל השנים מאז.
מלבד התובנות שרכשתי על חומרת הפשעים של חטיפת הילדים ועל דרכי השתקת הפרשה במשך שישים שנה, למדתי גם להכיר את עוצמת הכח המשחית והכח הרע שיש לשלטון בישראל, שהחל עוד טרם הכרזת המדינה.
כגודל הבנתי בנושאים אלו התחוור לי יותר ויותר עד כמה שגיתי בזמנו ביחסי אל הרב עוזי משולם. בדיעבד אני יודעת שמתוך מערבולת הרגשות שהייתי נתונה בה, מתוך מפגש של אמונות ודעות שלא השכלתי לרדת לשורשיו, עברתי על לשון הרע ואולי אף חמור מכך.
למדתי להוקיר ולהעריך את גודל פועלו ואת אומץ ליבו של הרב, ולהצטער על דברים שאמרתי ולא הייתי צריכה לאומרם. דברים שאני מבקשת עליהם סליחה ומקווה שיסלחו לי.
מאז שחקרתי את פרשת חטיפת הילדים הגדרתי את עצמי כ"אזרחית המתביישת במדינה שלה". מעללי המשטרה, המערכת הפוליטית, המערכת המשפטית והתקשורת – מאז ועד היום, מעצימים תחושה זו ואף מחריפים אותה.
יש לנו ק.ג.ב. משלנו!
בספרי "הילד איננו" [הוצאת גפן 2001] תיעדתי את מאבקיו של הרב עוזי משולם לחשיפת הפשע שהיו כולם דמוקרטיים וע"פ חוק.מאבקים שהממסד והתקשורת דאגו שלא נדע עליהם – כשהם החליטו לצאת נגד הרב בארועי יהוד.
באתר האינטרנט "זעקת אמת", שהוקם לאחרונה, פורסמו מקצת ההתנכלויות הקשות של גורמים בכירים בממסד כלפי הרב עוזי ובנו.
משנת 2002 עמי זומן לעשרות חקירות (במתחם משרד רה"מ ובמקומות נוספים), במהלכן אוים שייקחו לו את הילדים ויפגעו בהם, יחדירו לגופו מחלות קשות, או שיפלילו בעלילות שקר את הרב, אותו וחבריו ויכלאו אותם לכל חייהם על לא עוול בכפם.
איומים שלוו בהדגמות ליכולתם, כדוגמת רצח ד"ר זיגלבויים ז"ל.
גורמי הממסד הדגישו שהם חיסלו את הד"ר, כי מסיבותיו שלו איים לחשוף את החדרת החומרים שגרמו לקריסת גופו של הרב כשנכלא בכלא שאטה בעמק יזרעאל.
מטרת החקירות הייתה, לאלץ את עמי להעביר לידיהם מסמכים שאביו אסף בנושא חטיפת הילדים. הברירה היחידה שנתנו לו היא לעזוב את הארץ לצמיתות. ואכן לפני כשנה, כפי שאולץ, עמי עזב את הארץ וביקש מקלט פוליטי בקנדה.

בתפילה לרפואה שלימה לרב עוזי, ובדרישה ממדינת ישראל לקיים חקירה גלויה ואמיתית על רדיפותיה אחרי הרב עוזי, ואחרי בנו ומשפחתו.

שושי זייד,
תקומה

.GIF
 Description:
 Filesize:  79.61 KB
 Viewed:  78015 Time(s)

.GIF

.GIF
 Description:
 Filesize:  71.29 KB
 Viewed:  78015 Time(s)

.GIF

חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

יהודיה מארץ ה
אורח

הודעהפורסם: שישי 19.01.07 15:43    נושא ההודעה: מאיפה צץ מוטל`ה את זה צריך לשאל....

המעניין בתשובותייך "מוטל`ה" הוא שאתה יודע פרטי פרטים של שמואל ויתקין וכדומה...
את ההתנגחויות האלה אפשר להמשיך לנצח ולא להגיע לשום מקום בכל מקרה
לגופו של עניין לא דיברת! ועל העוול שנעשה לרב עוזי משולם לא דיברת !
ירדת לפרטים של האנשים שאיתם אתה מתנצח מסיבה מאוד מוזרה... ובתור יודע כול הכי מעניין מאיפה אתה דולה ומביא את ידיעותייך הרבות.
מי משלם לך מוטל`ה ??? מי ממלא את חשבון הבנק שלך לשבת ולמלא שורות כל כך רבות של השמצות כלפי אנשים ספציפיים מבלי יכולת להשיב על שאלה פשוטה. איך ייתכן שרב בארץ נכנס לכלא בריא ויצא חולה?????
האם ראית את הסרטים באתר? האם בדקת מתוך אכפתיות את העובדות, או שאתה מתוגמל טוב על רק לשבת ולכתוב שורות רבות של השמצה וניגוח ???
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

סמדר
אורח

הודעהפורסם: שבת 20.01.07 21:04    נושא ההודעה: יישר כח ליהודיה מארץ הקודש

[b]ולאדון מוטל`ה שמת לב שאתה פה לבד מה קרה לקחת את כל הקופה של הממסד?
רק חבל שאתה לא מספר לציבור שהועפתם למרות תחנוניכם לדבר עמנו ולא עפתם לבד ( כי נחשפתם).
חזרה למעלה

לוכד הנחשים
אורח

הודעהפורסם: ראשון 21.01.07 18:58    נושא ההודעה: מר/ת מוטל`ה לא אימנו אותך מספיק טוב

בס"ד
שמי שלמה
ולא הכרתי את הרב משולם או את אירועי יהוד (חוץ מתקשורת ושמועות)
אני מכיר חלק מה"תלמידים" שלו אבל אני לא יודע מי כן תלמיד או מי לא או כל הבלאגן הזה בקיצור הכל משמועות
גם אותך אני לא מכיר בכלל בוכל זאת ואני יודע בפירוש שאתה מותגמל
ובטח כבר לימדו אותך לא לנדב מידע כמו" (כן לא רובוטים...)" בכתבת על עובדי השב"כ אתה יכול לומר שזה לא אומר כלום אבל אני יודע שגם כלב תקיפה לא ממושמע מכיר את ביד שנותנת אוכל
וכל החרטה על "מעשים מחליאים (בלשון המעטה)" ללא שום נגיעה אם חטפו ילדים או לא ,אם טייחו ודעת חקירה או לא, אם איימו על אנשים והכריחו אותם לעשות דברים או לא
פשוט לא קונה את זה אני זוכר שהייתי ביסודי למדתי בבי"ס דתי (אח"ך לא ממש)
לימדו אותנו על המרגלים שאמרו קצת אמת בכדי לשקר ככה יהיה יותר קשה לקלוט את השקר
אז המסר הוא לא על השקר כי לדעתי אתה מתוגמל על בטוח(לפי שיטת הנאצה ובמיוחד לפי שיטת ה"העתק הדבק" שמוציא דברים מהקשרם )
המסר הוא על הריגול (כל מיני פרטים אישיים על אנשים שממש לא קשורים לענין "צוריאל לוי" )
ת`אמת כל הקטע של החברים של עמי שמגיבים לך קצת הרבה מידי נראה לי
אולי בגלל מצבם הנואש הם בכלל טורחים לענות לך בצורה כזו (בכל זאת הם בטוח לא מתוגמלים להבדיל)מכובדת
אני יותר בקטע של אסתר (חוץ מזה שאני יודע שמשהו פה בעל שנאה קשה או מתוגמל היטב)

אם אתה הייתה שם והם היו שם מישהו היה צריך לקבל משהו כדי לעבור
לא יעזור לך כלום הם כותבים על שפוגעים בהם ואתה רק מבזה

חומר למחשבה
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 22.01.07 0:49    נושא ההודעה: חשוב לדעת!!!

בס"ד

לכל החברים בדיון זה, השלום והברכה!
ראיתי לנכון ליידע את כולם שאדון נחום משה מנסה לשכתב את ההיסטוריה ולמחוק את השם של הרב עוזי משולם במכוון .
שאלותיי למר נחום הן:
1.למה הוא נזכר דווקא עכשיו לספר את הסיפור התמוה שלו?
2.אם הוא יכול לספר מי היה הסבא שלו?

וזה רק להתחלה.
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 23.01.07 22:59    נושא ההודעה: התרת דמו של הרב עוזי משולם.

בס"ד

כמו שרבים ראו, אותם מלעיזים כלפי הרב עוזי מנסים להתיר את דמו בכל דרך.
ישנם הטוענים כי זה נובע מתוך שנאת חינם כלפי הרב עוזי.
ישנם הטוענים כי זה נובע כתוצאה מבעיה נפשית קשה.
ישנם הטוענים שהכל עניין של תגמול כספי מהממסד המושחת.
אבל כולם הסכימו שהמטרה של אותם מכפישים, היא לפגוע ברב עוזי ומשפחתו על לא עוול בכפו וכל זאת לאחר שאותם אנשים הגונים ראו את ההכפשות שחוזרות ונשנות בכל הפורומים, אך בשמות אחרים.
בשביל להמחיש לכם , החלטתי לקחת טענה שקרית שהמכפישים כגון מוטלה ושות` העלו כמעט בכל הפורומים , שכביכול הרב עוזי מזלזל ופוסל רבנים. הרי ברור שהם משקרים ,מכיוון שכל אדם שישמע את שיעוריו של הרב עוזי יבין שהרב מעולם לא דיבר על אדם רע וההיפך מזה הוא אמר שצריך לאחד באהבה אמיתית את כל אחינו ישראל. מה שחשוב להבהיר הוא, שהרב עוזי היה מדגיש שכל אדם צריך לנהוג עפ"י מנהג אבותיו וגם היה נותן אסמכתאות הלכתיות לדבריו.

אותם רעי-לב לא יספרו מה שקורה בעולם החרדי לצערי הרב , דבר שהרב עוזי היה רחוק ממנו וזאת הסיבה שמעולם לא נגע בפוליטיקה , אבל ברור שהם ייקחו את כל הרפש ויטילו אותו על יהודים שגוססים במיטה אחרי שהתירו את דמם.
אני מצרף מספר לינקים ואני מדגיש שמחובתנו לברר את הדברים לעומק אם הם נכונים ולא לקבל לשון הרע - והסיבה שאני מצרף אותם היא, בשביל להראות איזה עלילות שקר והוצאת שם רע מוציאים על הרב עוזי שרצה רק טוב לכל אדם ואדם .

1. כאן מאשימים את הרב עובדיה במשיחיות - http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-937008,00.html
2. כאן לצערי תוקפים את הזרם הליטאי - http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1193148,00.html
3. כאן מוציאים שם רע על הרבי זצוק``ל - http://www.tsofar.com/zofar/mashtap/show.asp?id=1038
4. כאן יוצאים נגד יהודים יוצאי מרוקו - http://www.nrg.co.il/online/11/ART1/534/108.html
5. כאן יוצאים נגד הרב שך - http://www.nrg.co.il/online/11/ART1/525/639.html
6. כאן יוצאים נגד הרב אליהו - http://www.nrg.co.il/online/11/ART1/532/313.html

ואני יכול לספק לכם עוד ים של חומר בנושא זה , ורצוי שתדעו שמעולם ולעולם לא תמצאו את הרב עוזי בתוך העיסה הזאת, וכל תפילתו היא שתהיה אהבה אמיתית בעם ישראל.

בכבוד רב

נ.ב
חלילה שלא יובן שהמטרה חס ושלום היא, לפגוע במישהו - היא באה להראות שקל להכפיש את הרב עוזי בשקרים על לא עוול בכפו.
חזרה למעלה

גפרור
אורח

הודעהפורסם: שלישי 30.01.07 4:19    נושא ההודעה: לשקר אין רגליים!!!!!!!!!!

ואללה מדינה קרועה תראו מה מצאתי ברוטר

http://rotter.net/forum/politics/6969.shtml

מדינה מטומטמת
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שישי 02.02.07 1:58    נושא ההודעה: מוזר מאוד....

בס"ד

בלינק הזה:
http://rotter.net/forum/politics/6969.shtml
מוטלה נמצא בשם TO_GO, שימו לב למייל שלו ושפטו בעצמכם.
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 05.02.07 11:46    נושא ההודעה: כדאי לדעת!!!

בס"ד

בעזרת ה` , בקרוב יחלו הדיונים בקנדה . הם יהיו בדלתיים פתוחות והכל יהיה גלוי וידוע - כדאי להתעדכן כי למדינת ישראל מצפה הפתעה לא קטנה....
כמובן על השחיתות המרובה של מדינה מושחתת זו ועד הפעלת טרור .... כלפי יהודים ואזרחים תמימים הדורשים אמת.

מדינת ישראל תם זמנך...

ויהי רצון שאחינו עם ישראל בציון יגיעו למנוחה ולנחלה שמייחלים לה כבר 2000 שנות גלות.
חזרה למעלה

סמדר
אורח

הודעהפורסם: שני 05.02.07 13:06    נושא ההודעה: קרוב יום ה`

עמי חזק ואמץ
ממש מרגש
בורא עולם איתך
וישים דברים בפיך על כל העוולות שעברת אתה ובני משפחתך
קרוב יום ה`
חזרה למעלה

נועם אקבס

הודעהפורסם: רביעי 07.02.07 22:10    נושא ההודעה: שאלה לחיים יטיב היקר: האם בפורומים של רוטר מעלימים ראיות ??

חיים, לפני חודש בדיוק פורסם על ידך בפורום ברוטר המסמך הרישום הפלילי של עמי משולם בו המשטרה האשימה את עמי (כשהיה בן 14 !!!) בהסתה והמרדה...
(המסמך מופיע גם כאן בדף הקודם.)
שמרתי את הלינק לדף הזה, והנה פתאום מופיע בלינק הזה משהו אחר לחלוטין והמסמך שהיה שם התאדה... יש לך מושג כלשהוא בקשר לזה ?
האם הורדת את המסמך משם?
או שמא "מישהו" דואג ל"מיין" את החומרים ברוטר, על מנת לשמור על קו אחיד בשכתוב ההסטוריה ..
הנה הלינק:
http://rotter.net/forum/scoops1/8920.shtml#1
שכותרתו היתה:
חיים יטיב rotter - נחשף המסמך,המשטרה עצרה בנו של משולם ילד בן 14 על המרדה
ופתאום הפכה ל:
rotter - הותר לפרסום - כח מילואים עצר צפ`-מע` ליריחו מבוקש

אני לא רוצה להיכנס לספקולציות..אבל קורים יותר מדי דברים "מוזרים" ברוטר הזה..
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שישי 09.02.07 0:09    נושא ההודעה: Re: שאלה לחיים יטיב היקר: האם בפורומים של רוטר מעלימים ראיות

נועם אקבס כתב:
חיים, לפני חודש בדיוק פורסם על ידך בפורום ברוטר המסמך הרישום הפלילי של עמי משולם בו המשטרה האשימה את עמי (כשהיה בן 14 !!!) בהסתה והמרדה...
(המסמך מופיע גם כאן בדף הקודם.)
שמרתי את הלינק לדף הזה, והנה פתאום מופיע בלינק הזה משהו אחר לחלוטין והמסמך שהיה שם התאדה... יש לך מושג כלשהוא בקשר לזה ?
האם הורדת את המסמך משם?
או שמא "מישהו" דואג ל"מיין" את החומרים ברוטר, על מנת לשמור על קו אחיד בשכתוב ההסטוריה ..
הנה הלינק:
http://rotter.net/forum/scoops1/8920.shtml#1
שכותרתו היתה:
חיים יטיב rotter - נחשף המסמך,המשטרה עצרה בנו של משולם ילד בן 14 על המרדה
ופתאום הפכה ל:
rotter - הותר לפרסום - כח מילואים עצר צפ`-מע` ליריחו מבוקש

אני לא רוצה להיכנס לספקולציות..אבל קורים יותר מדי דברים "מוזרים" ברוטר הזה..

יש בפורום סקופים של רוטר כאלף דפים בלבד שממוחזרים כל כמה ימים, על כן ההודעות החדשות דורסות את הישנות.
להבדיל ב-נקים הנושאים נשמרים.
בברכה
חיים יטיב

חזרה למעלה

נועם אקבס

הודעהפורסם: שישי 09.02.07 7:28    נושא ההודעה: לגבי תשובתך,

תודה רבה על ההסבר,רק חבל שרוטר לא מסבירים את העובדה הזו במקום בולט באתר...
לידיעתך, כתוב שם שיש ארכיון וניתן לחפש בו..כמובן שהחיפושים בארכיון העלו חרס גם הם..
בכל אופן שבת שלום לך ולכל הקוראים היקרים
חזרה למעלה

אורן שבי קנדה
אורח

הודעהפורסם: שלישי 13.02.07 10:53    נושא ההודעה: תגובה על דברי המכפישים

שמי האמיתי הוא יצחק נבון, ואין לי שום סיבה לפחד מכם.
אודה על האמת דיברתי בשם בני היקר שהיה חבר בכת ולא אני עצמי.
כיום אני נמצא במשרה בחירה בצבא שעוסקת בענייני כתות. כך שלמעשה זו ההתמחות שלי.
התעסקתי בתחום, אבל לא באופן פורמאלי והחלטתי להתמחות רק אחרי שבני נפל קורבן בכת של משולם ומשפחתו, והבנתי שזו לא הכת היחידה שיש, אלה צצות המון פטריות אחר הגשם...
ועל כן כיום בין השאר אני עוסק בהתנדבות ב"יד לאחים" שמצילה מהמיסיון ומכל שאר הכתות.
אני חוזר ואומר אני לא מביע דעה בקשר למכירת ילדי תימן, וההפך, ממזמן כבר נודעה דרכיה של מדינת ישראל שלצערנו תמכור, תגרש, או תעביר על דתה את כולם בשביל בצע כסף.
אבל לגופו של עניין אני טוען שכמו שאני יכול לקום ולקחת עוד עשרות או אולי מאות שחיתיות של מדינת ישראל ולייצג אחת מהם וע"י כך לאסוף עשרות "מאמינים" תמימים וישרים, עדיין לא הופך אותי לאדם כשר! ועם זה אני בטוח כולם מסכימים.
ז"א יש לחלק בין הסיפור לבין מי שמייצג אותו.
ולכן אני אומר שמה שעוזי משולם ומשפחתו פעלו-ופועלים, אין ולו קמעה בהקשר למדינת ישראל.
נכון שצריך שיהיה איזה שהוא סיפור (ולא משנה איזה),העיקר שייתן את המניע ולכך משולם ומשפחתו לקחו את הסיפור הזה (ילדי תימן) כמו שיכלו לקחת עוד הרבה סיפורים ושערוריות שהיו.
בתחילת דרכו של עוזי משולם הכול היה למישרים, עד אשר ראה כמה מניפולטיבי וכוח השכנוע שלו חזק. וכך הוא חשב (ובצדק) שיוכל להתקדם לשלב יותר מכריע שבו יבדוק ויבחן את מאמיניו.
אני עוצר כאן לרגע לספר לקוראים הנכבדים על איזה "מאמינים" מדובר:
כל ראש כת המעוניין לאסוף מסביבו מאמינים צריך ואפי` חייב לדעת לאיזה "שוק" לגשת.
במקרה שלנו עוזי משולם חיפש אנשים עם רקע דתי-מסורתי ועדיף חילוני-מסורתי, אנשים קשיי יום שמחפשים את עצמם, עדיף שיהיו בני עדות המזרח/תימן (יש כמה אשכנזים אבל רובם המכריע בני עדות המזרח/תימן) כך שהם ה"חומר" הפוטנציאלי הטוב ביותר.
כך עם האנשים הללו אשר הגיעו לשיעורים של סיפורים וקבלה לעם, המתובלים בדברי אקטואליה מעשית, בנה עוזי משולם את הכת, והחשוב ביותר את אמון האנשים שקיבץ סביבו.
בחינת מאמיניו של עוזי משולם הייתה מכרעת, שכן היה חייב לדעת "מי הולך להמשיך עד הסוף".... (ציטוט דברי משולם).
משולם ניסה למשוך את הרבנים לפרשיה בטענה של "איך אפשר לא למחות על כזה פשע".
הפניה אל הרבנים הייתה בצורה מזלזלת לכל הדעות.
הפניה לא הייתה באמת כדי לעורר את הנושא (שכן יש דרכים יפות ומקובלות) אלה סה"כ עוד שלב בבניית הכת. זאת אומרת לבודד את המאמינים מכל דמות רבנית.
ובאמת עוזי משולם הצליח - כיום האמינים לא מחזיקים משום רב (!) אלה משתמשים בהגדרה של ר` נתן תלמידו של ר` נחמן "צדיק האמת". במילים אחרות אין עוד אחד כמוהו ופסילת כל דמות רבנית כמעט.
משולם פנה גם לחכי"ם ולעוד אנשי ציבור שדרך הפניה הלא לגיטימית (בלשון המעטה) ושיטת הפניה, לא הייתה מיועדת בכלל להתייחסות אלה סה"כ לבודד את מאמיניו מהעולם בחוץ, ואמון מוחלט בו ובתורתו.
השלב הבא היה כמובן קונספירציה מוחלטת של משולם ומשפחתו ע"י תירוץ של פיצוץ בביוב עד התבצרות של עשרות מאמיניו עם תחמושת, שקי חול, ועמדות שמירה ממש כמו צבא קטן (על זה בני יוכל להעיד בעצמו בהיותו "שומר" בגג) ומעצר המתבצרים.
ברשותכם אני יוצא שוב מהנושא ומעוניין לשאול את דעתכם.
בכל מקום אחר שהולך אדם עם תחמושת וציוד שלא בדיוק בשביל לעשות "קמפינג" בשכונת מגורים שקטה, לא הייתם נלחצים ומביאים כוחות ולא משנה כמה?
וכי יעלה על הדעת שהפקר העולם וכל אדם יעשה ככל העולה על רוחו ? תהיה הטענה ככל שתהיה !
אלה ברור שמשולם ידע את הנתון שברגע שהתבצר ויצור פרובוקציה הוא יגרום לאנדרלמוסיה גדולה שתפורסם בכל הארץ, וכך יינתן לו מירב החשיפה ויראו כולם איך הוא "רדוף" ע"י המדינה ועובדיה.
אני חוזר ואומר אין פה ולו בקצת איזה שהוא סנגור על מעלליה של מדינת ישראל מאז הקמתה ועד היום, אלה לעורר את הציבור בפני אנשים המתכסים בסיפורים כל שהם בכדי להפיל אנשים לחצרם.
ובחזרה לעניין:
פרט קטן אך חשוב, בהתבצרות נהרג בחור צעיר בשם שלומי אסולין ז"ל ששירת בסיירת גולני.
משפחתו הייתה מנאמניו של משולם.
אולם כיום עם עשרות משפחות שהיו חברים בכת אינם נמנים משפחת הנהרג עם נאמניו. המבקש את האמת מוזמן לשאול את הוריו של שלומי ז"ל מי הוא עוזי משולם? ומה מניעיו האמתיים? ואיך בדיוק נהרג בנם? הכול עם עדויות ברורות ובלתי מעורערות.
כיום עוזי משולם ומשפחתו גורמים להפרדה וגירוש במשפחות, חיוב תשלומים ע"י המאמינים וציות מוחלט לכל העולה על רוחם.
לסיכום אתן 6 נקודות במהלכיו של משולם וכל כת בסיסית תקראו ותשפטו בעצמכם:
1. מנהיג- בדרך כלל מרוכזת הכת סביב אדם כריזמטי בעל כושר מנהיגות יוצא דופן, שמסוגל לסחוף אנשים אחרי רעיונותיו.
2.סודיות- המתקבלים לכת עוברים לרוב טקס חניכה, שבו הם מתחייבים להיות נאמנים לכת ולשמור על הסודיות של הנעשה בה. (אצל משולם- הטענה שהשב"כ ומדינת ישראל רודפים אותם).
3.התנתקות- דחיפה לנתק קשרים חברתיים ישנים, הסתגרות והתבדלות של אנשי הכת מפני העולם החיצוני. (אצל משולם-מכתבים לרבנים,לחכים, ולאנשי ציבור ולהראות למאמיניו ש"אין עוד מלבדו" אדם אמיתי וישר)
4.אדיקות- תביעה לאדיקות פולחנית עזה.(אצל משולם -ההתבצרות)
5.ציות- בקשת ציות וכפיפות מוחלטת מחברי הכת למנהיגיה, (אצל משולם-פרסם ש"במלחמה הגדולה" (הכוונה לביאת המשיח) יישארו רק 5 תלמידים ולכן רק המאמין האמיתי יזכה להיות בין החמשה).
6.מיסיונריות- ניסיון לגייס חברים נוספים לכת. (אצל משולם-זהו פרסום האתר וניסיון החשיפה בפני כולם ).

חשוב לציין ששלבים אלו מוסתרים בטענות שונות ומגוונות, כך אדם הנמצא בתוך הכת אינו יכול ברוב המקרים להבחין בזאת.

יש עוד המון לדבר בנדון, אשמח לענות לשאלות לכל המעוניין.

יצחק נבון.

נ.ב רצוני לגלות דעתי שאין פה דו שיח ביני ובין בנו של משולם אלה סה"כ לעורר את הציבור להתרחק מכתות מסוכנות אלו וחבריהם

תודה רבה לך יצחק "נבון" על תגובה הרבה פחות נבונה.
בעצם כתיבת המלל שלעייל – הענקת לי עזר רב, שהרי התכוונתי לכתוב כאן דברים שיפריכו את אוסף השקרים שמופצים אודות הרב עוזי, ואתה רק עזרת לי, כי קיבצת למקום אחד את כל השקרים גם יחד.
בניגוד ליצחק "נבון" – אני כן אזדהה בשמי, ואתן גם פרטים לכל המעוניין ליצור קשר...

בתחילת הדברים חשוב לי להדגיש: אני אומר את הדברים לא כ"חסיד" או "מאמין" (כלשון המלעיזים והדרמטיים) של הרב עוזי.
מבחינתי - הרב עוזי הוא הרב שלי, ממנו למדתי והנני לומד תורה. הרב עוזי סייע לי רבות כמו להרבה אחרים, תמך בי בכל אימת שהייתי צריך, הן בהכוונה ללימודי מקצוע, והן במציאת מלאכה שממנה אני מתפרנס. הרב מעולם לא ביקש ממני שום תמורה. אני יודע שהרב עוזי התמסר ימים ולילות במשך שנים, לעזור לכל אדם שביקש עזרה, בין אם הייתה זו עזרה רוחנית, גשמית, כלכלית וכד` וכל זה מבלי לבקש או לקבל תמורה. אני מודה לבורא עולם שזיכה אותי להכיר את הרב עוזי - אדם ירא שמים, איש אמיתי, ישר והגון, וללמוד מפיו תורה ומוסר.
אני חוזר ומדגיש שנית – אני לא דובר של הרב עוזי. אני אומר את הדברים מנקודת המבט שלי בלבד, וכל מה שאומר - ניתן לבדיקה אחד לאחד.

ומכאן – תגובה למר חיים "נבון" - "המומחה לכתות"...
ראשית כל, מאוד לא מכובד שאדם שנמצא בעמדה "בחירה בצבא" ישקר וידבר בשם של אדם אחר – אפילו היה זה "בנו".
(באותה מידה שאתה מזדהה כ "בחיר בצבא שמתמחה בכתות", אני יכול להזדהות כמפקד הבכיר שלך בצבא שאמר לך אלף פעם להפסיק לדבר שטויות).

כתבת שאחרי שחקרת גילית "שיש הרבה כתות שצומחות כפטריות אחרי הגשם": כמובן שיש עוד הרבה כתות שהרי לפי ההגדרה הדרמטית שלך ל"מנהיג של כת" ("כריזמטי, בעל כושר מנהיגות, שמסוגל לסחוף אנשים...") – גם הרב עובדיה יוסף, הרב אלישיב, או הרב אמנון יצחק (גם הוא כביכול מחפש "אנשים עם רקע דתי-מסורתי ועדיף חילוני-מסורתי") הנם מנהיגים של כת, וכן גם אנשים מפורסמים אחרים שהרי אחריהם נוהרים המונים, הרבה יותר מאשר ישבו אי פעם בשיעורי תורה אצל הרב עוזי !

הרב עוזי מעולם לא סגר דלתות בפני אף אדם. במשך שנים רבות הרב מסר שיעורי תורה בפני קהל רב של אנשים, ביניהם רבנים, תלמידי חכמים, אברכים, בעלי בתים ופשוטי העם. הרב עוזי מעולם לא שאל אדם למוצאו, אם הוא "אשכנזי" או "תימני" או "מרוקאי" או כל מוצא אחר. הרב עוזי מעולם לא השתמש בלקסיקון הזה, ולהיפך – הוא תמיד חזר והדגיש שאצלו יושבים "יהודים". בכל השיעורים (וניתן לשמוע את זה בקלטות) הרב עוזי מעולם לא אמר "תימני" או "מרוקאי" או "אשכנזי" אלא "יהודי תימני" או "יהודי אשכנזי" וכד` - וזאת בהדגשה. אם אי פעם נשאל אדם שנכח בשיעור על מוצאו, היה זה אך ורק על מנת לענות לשאלה ששאל - על פי מנהגי אבותיו, שהרי זו אבן יסוד בהלכה - שאדם לא ישנה את מנהגי אבותיו ("אל תיטוש תורת אמך"), ובכל שיעור (הלכה וכד`) הרב עוזי הקפיד ללמד לפי כל קהילות אמ"ת (אשכנז, מזרח ותימן).
בשיעורים נלמדו כאמור - הלכות, מוסר, ופרשת שבוע, בנושאים תורניים שונים ומגוונים כגון "הבית היהודי", חגי ישראל ועוד נושאים אחרים. לפני כל חג ומועד –שיעורי התורה עסקו בנושאים הקשורים לחג. יעידו על כך השיעורים עצמם שרובם ככולם הוקלטו והופצו לכל מי שביקש.
דרך אגב: שימו לב לשיטה של המלעיז. לא משנה מה היה קורה – תמיד למלעיז יהיה מה לומר, שהרי מגמתו היא אחת – להלעיז. אם הקלטות של השיעורים היו מחולקות בחינם, המלעיז היה אומר שהרב עוזי מנסה להפיץ את "משנתו" ברבים (המלעיז בכוונה ישתמש במילה "משנתו" ולא "תורתו", כי למילה "משנתו" יש משמעות יותר דרמטית, שעובדת על בעלי דמיון פורה). ואם הקלטות היו נמכרות בכסף – אז המלעיז יאמר שזה כסף שנכנס לכיס הפרטי של הרב...(כלומר בכל מקרה למלעיז יהיה מה לומר). אז הנה לך מלעיז פזיז - הקלטות נמכרו במחיר הקרן. הם נמכרו למי שרצה לקנות, ומעולם לא עשו להם "קמפיין מכירות". (דרך אגב, היחיד שקיבל מכך משהו הוא התלמיד שבאופן קבוע הקליט את השיעורים בכל מקום שנמסרו) השיעור היה עצמאי לחלוטין ואינו תלוי בשום גורם חיצוני. הרב עוזי מעולם לא ביקש מימון משום גוף ממשלתי, ואף סירב לקבל מימון מגופים פוליטיים (גם חרדים), שהציעו זאת.

כתבת שהרב "חיפש אנשים קשיי יום שמחפשים את עצמם":
שמע מרנבון !
אני לא יודע איך זה אצלך, אבל אנשי עסקים (יהלומנים, ועוד) שעושים משכורת כמו שלך בכמה דקות - לפחות אצל רוב יושבי תבל, לא נחשבים אנשים קשיי יום שמחפשים את עצמם. אנשי ציבור ואחרים (שלא היו זזים בלי להתייעץ עם הרב עוזי) – הם "קצת יותר" מאנשים קשיי יום שמחפשים את עצמם. קצינים בצבא, מהנדסים, אנשי הייטק, מנהלים, מפקחים ואנשי חינוך עשרים ושלושים שנה - גם הם לא בדיוק עונים להגדרה "אנשים קשיי יום שמחפשים את עצמם". אבל כמובן – חוץ ממך, כל שאר האנשים הם אנשים נחותים "קשיי יום שמחפשים את עצמם". ובכלל – אם כך, הרי שלפי דבריך יוצא שגם "הבן הוירטואלי" שלך הוא אדם קשה יום המחפש את עצמו...

הרב עוזי מעולם, אבל מעולם לא נתן שיעורי קבלה לעם. הבעיה היא שישנם יפי נפש, בורים ועמי ארץ כדוגמת "המומחה" התורן הנ"ל, שכאשר הם שומעים ביטוים תורניים כגון "צלם" או "שם ס"ג" וכד` – זה נחשב אצלם קבלה... זה רק מראה באיזה שפל מדרגה הם נמצאים – גם בנושאים תורניים, שהרי בספר "בן איש חי הלכות" של רבנו יוסף חיים זצ"ל – כתובים דברים אלו וגם יותר עמוקים מאלו ("לבושים דאדם הראשון", "חשמל" ועוד...) – וכל זה שחור על גבי לבן, ואלו דברים שהבן איש חי כותב בפירוש (בהקדמתו לספר) שאלו דרשות שהוא נותן בשבתות לציבור ולהמון העם - בבית כנסת הגדולה בבגדאד. (מי יודע... אולי בתוך צפונות ליבו של מר "נבון" – גם ה"בן איש חי" לא בסדר, או שגם הוא מנהיג של כת שלימד קבלה להמונים ח"ו?!). הרי ידוע לכל בר דעת שכל הדיבורים שזה "קבלה" - זה שטות אחת גדולה. כל ספרי ההלכה רווים ביטויים אלו. זה עדיין לא קבלה – ואת זה יודעים כולם. רק שכאשר מדובר ברב עוזי – אז עושים הכל בכדי להלעיז. (יתרה מזו - בהרבה שיעורים, תוך כדי שהרב ענה לשאלות שונות שנשאלות על ידי הציבור, הרב אמר בפירוש שנושא מסוים זה כבר קשור בקבלה, ולכן לא ידון בו בשיעור.)
אפילו היום – כל רב אחר שידרוש דרשות בציבור וידבר על אותם נושאים תורניים, אפילו מדעתו, אז אין בעיה - והכל בסדר. אבל כשמדובר ברב עוזי – שלא אמר את הדברים מדעתו אלא הקריא הלכה מ"הבן איש חי" (או כל ספר הלכה אחר)– אז פתאום כל יפי הנפש, והמלעיזים קופצים ומזדעקים "קבלה...קבלה...קבלה"...
"המומחה" הנ"ל ושכמותו כל כך שפלים. אצלהם כל מה שיותר עמוק מסיפורי התנ"ך לילדים בגן – נחשב מיידית לקבלה.

בכל השיעורים של הרב עוזי, הרב מעולם לא אמר הלכה, מוסר או כל דבר אחר מבלי לתת אסמכתא לדבריו. הרב היה מגיע עם עשרות ספרים לכל שיעור, וכשהיה צריך לצטט דברים, היה פותח ומקריא לכולם מהספר, תוך ציון שם הספר, הפרק או הסעיף המדובר. אפילו כשהיה מדובר בפסוק או עניין מהתנ"ך, ש כולם יודעים ומכירים, הרב היה פותח תנ"ך ומקריא, (הוא עשה זאת בין היתר מתוך רחמים - כדי לא להכשיל גם את המלעיזים עליו). תמיד הרב הדגיש, שהסיבה שהוא מצטט את המקורות היא על מנת שמי שיושב בשיעור לא יאמר "הרב עוזי אמר", אלא יצטט בדיוק את המקור ובאיזה ספר כתובים הדברים.

לצערנו, בדור כזה מדורדר, שבו כל אחד מורח, מחניף ומטייח – אנשים מתרגלים שהכל פוליטיקה וביזנס, והכל ג`ונגל – ולכן נראה בעיניהם שכולם סביבם חיות טרף. ולכן כאשר מגיע אדם אמיתי, שלא סובל שקר ופוילישטיקים – לא מבפנים ולא מבחוץ, שלא מתכופף לפוליטיקה או שוחד אחר, שכל דבר שהוא עושה הוא באמת לשם שמים ועל פי ההלכה – עם אסמכתאות למאות ואלפים, אז זה באמת נראה מוזר!!! ויש איתו בעיה... למה? כי כולם כבר התכופפו...כולם כבר התחנפו, כולם כבר משוחדים פוליטית, כולם כבר סוגרים עסקאות מתחת לשולחן, ומעגלים פינות. פתאום מגיע האדם הזה ומראה אחת לאחת שיש הרבה שקר וזיוף... אז כמובן שייצאו נגדו!!! כי הרי הוא מעמיד באור המתאים את הזיוף. הוא דוגמא חיה לכך שאפשר ללמוד, ולקיים תורה, גם בלי פוליטיקה. הוא בא ומראה שכל יהודי הוא אהוב, ולא משנה מאיזה עדה, מפלגה או "סקטור" הוא (מעניין מה היה קורה אילו הרב עוזי היה פותח "ישיבה תימנית". מיד היו קופצים כל אותם יפי נפש, להכפיש ולומר שהוא גזען. אפילו שישנן עשרות ישיבות, גם מפורסמות, שנקראות "ישיבה פלונית אלמונית ספרדית או אשכנזית" אבל עליהן - אף אחד לא היה מעיז לדבר).

אז אחרי כל מה שניסו להלעיז, ללכלך, ולהכפיש את שמו של הרב עוזי, ראו שזה עדיין לא הולך. כי האנשים שיושבים בשיעור, רואים ושומעים את הרב ממקור ראשון. הם שומעים ורואים שהכל לפי ההלכה, ושכל דבר שהוא אומר – זה אמת עם אסמכתאות. אם לדוגמא הרב עוזי אמר שבמוצר מסוים יש שומן מן החי שאינו כשר...ורק לאחר הרבה זמן יוצא הבד"ץ של העדה החרדית בחוברת של פסח ואומר שהם גילו לאחרונה שבאותו מוצר יש שומן מן החי שאינו כשר – אז אנשים רואים שזה לא סתם. וזו לא הדוגמה היחידה - יש עוד עשרות, גם בנושאים של ענייני דיומא – כאשר נשאלות שאלות על מאורע מסוים הדורש התייחסות. כל מה שהרב אמר – התגלה כמדויק. אז אנשים שרואים את הדברים הם לא מטומטמים. כל מי שבדק וראה את הדברים – הוא איננו מטומטם. מי כן מטומטם – אחד שלא בודק דברים לעומק, ואוכל באופן אוטומאטי את כל מה שמספרים לו מסביב. (וזו הסיבה שכתבתי לעיל שכל הדברים שנאמרים כאן – ניתנים לבדיקה לעומק אחד לאחד).

מר "נבון" כתב שהרב "התעסק באקטואליה במהלך השיעורים...":
ואני שואל – האם יצא לך מר "נבון" לשמוע את שיעורי התורה מפיו של הרב עובדיה יוסף שמתקיימים בבית כנסת "היאזדים" בירושלים, ומשודרים בלווין לעשרות אם לא מאות אלפי אנשים ברחבי תבל? אולי "לפתע" תגלה שח"ו גם הרב עובדיה יוסף הוא ראש כת ח"ו, כי במהלך השיעור גם הוא מדבר על עייני דיומא ("אקטואליה" בלשונך).

כתבת בתגובה ש "בחינת מאמיניו של עוזי משולם הייתה מכרעת" ועוד הכנסת איזה ציטוט מדמיונך הפורה וקראת לזה "מדבריו של הרב":ראשית – מעולם לא עברתי שום בחינה. לא אני – ולא אף אחד אחר שאני מכיר שאי פעם ישב בשיעור.
שנית – אשמח מאוד אם תוכל לומר לי בדיוק היכן שמעת את הציטוט "מי הולך להמשיך עד הסוף" (עם ראש כמו שלך, אני בטוח שיכולת לחשוב על משפט דרמטי יותר...)
שלישית – אם "הבן הוירטואלי" שלך סיפר לך את הצ`יזבטים האלו, אולי זאת אשמתך כי הכנסת יותר מדי "עבודות מחקר" לבית וזה השפיע על "הילדים". קח אותו לטיפול. בעצם לכו שניכם - אולי עוד לא מאוחר!

כתבת שהרב טען "איך אפשר לא למחות על כזה פשע...":
ראשית - תיקון "קל". הרב לא "טען". הרב ציין אחת לאחת את העובדות הנוגעות לעוול של גזל הילדים, וכן את הבעיות ההלכתיות (שעליהן אין חולק) הקשורות בפשע נוראי זה ובהשתקתו.
שנית - אכן, איך אפשר לא למחות על כזה פשע?!

כתבת "הפניה אל הרבנים הייתה בצורה מזלזלת לכל הדעות":
לכל הדעות של מי בדיוק? שלך?!

כתבת "לבודד את המאמינים מכל דמות רבנית":
ראשית - אני מוכן להשמיע לכל המעניין עשרות קלטות בשיעורי תורה של הרב, שבו הרב מדבר בשבחם של כל תלמידי החכמים ("מי לנו גדול כרב עובדיה יוסף" ועוד...).
שנית - בתקופות שונות היו גם רבנים מכובדים אחרים שאינם מהישיבה - שמסרו שיעור בישיבה בנושאים שונים, כמו הלכות בינו לבינה וכד`.
שלישית - לחנוכת הישיבה בראשון לציון הוזמנו עשרות רבנים, שכולם הכירו את הרב ואת פועלו. הם הגיעו לחנוכת הישיבה, דרשו בדברי תורה, דיברו בשבחו של הרב ובשבח הישיבה. (לצערך הרב מר "נבון" – גם זה מתועד בוידיאו)
חמישית – ישנם שיעורים של כמה שעות, בהם הרב מיחה בתוקף על בזיון תלמידי החכמים שנעשה כלפי הראי"ה קוק זצ"ל. לצערנו - ידוע הדבר שלהזכיר את שמו של הרב קוק זצ"ל בעולם החרדי זה כמו לקלל, ומי שעוד לא יודע מוזמן לנסות (על אחריותו בלבד). הרב עוזי מיחה על כך בתוקף, בצורה חריפה שאין שני לה - בפני כל באי השיעור.
יתרה מזו - הרי הראי"ה קוק היה מזוהה (בטעות) כממלכתי, ופרו ממסדי. והרי לפי דבריך הרי הוא היה אמור להיות הראשון שכביכול הרב עוזי יצא נגדו. ולהיפך – הרב עמד בתוקף על כבודו וכבוד תורתו, יותר מאשר גדול התלמידים ב"מרכז הרב".

כתבת "כיום המאמינים לא מחזיקים משום רב אלה (אלא) משתמשים בהגדרה של ר` נתן תלמידו של ר` נחמן "צדיק האמת". במילים אחרות אין עוד אחד כמוהו ופסילת כל דמות רבנית כמעט...":
מלעיז יפה נפש שכמוך - אני שמח שהעלית את הנקודה...
ראשית – מה זה בדיוק "מחזיק"?, אתה יכול להראות לי את ביאור המושג "מחזיק" לפי ההלכה? באיזה ספר הוא בדיוק מופיע?
ומעבר לזה - אני לא מבין מה לעניין של "מחזיקים או לא מחזיקים" לנדון דידן? במקום להוכיח ולדבר ספציפית על נקודות - אתה מסתובב סחור סחור, ומנסה לעשות דה-לגיטימציה מכוונת תוך כדי נגיעה שטחית ביותר בנושאים לא רלוונטיים.
שנית – לא בדיוק הבנתי את משמעות המילה "כמעט" ("פסילת כל דמות רבנית - כמעט"). האם לא היינו אמורים להבין מדבריך "שהסגידה" למנהיג צריכה להיות טוטאלית, כמו שכתבת לפני כן "לבודד את המאמינים מכל דמות רבנית"? או שמא המילה "כמעט" אמורה להכיל בתוכה את כל עשרות השיעורים שעסקו בכבוד תלמידי חכמים אותם מסר הרב, וכן את כל אותם רבנים מכובדים המכירים ומעריכים את הרב ופועלו במשך שנים?!
אתה הוספת את המילה "כמעט" בכדי שיהיה מפלט לדבריך כאשר יתגלה שכל מה שכתבת בנושא "בידוד מכל דמות רבנית" הינו שקר מתועב!

ולעניין "צדיק האמת":
עבודת ה` של כל אדם היא נחלתו בלבד, ולא נחלתם של אף אחד אחר. אותך אישית אין בכלל מה לשאול "מה זה ענייניך"? כי התשובה ברורה:
עניינך הוא לנסות בכל דרך אפשרית, להכפיש ולהשחיר אנשים יראי שמיים שלא עשו לך שום רע, ואשר רובם גם לא יודעים שאתה מכפיש את שמם כאן בפומבי. חוץ מזה – לפי הפרשנות שלך, הרי כל חסידי "ברסלב" הם בעצם "כת" ח"ו... ורבי נחמן זצ"ל הוא "ראש הכת" ח"ו..., שהרי את המושג "צדיק האמת" ייסד ר` נתן זצ"ל. הרי לרבי נחמן קמו מתנגדים רבים. האם אתה מוכן לכתוב כאן בריש גלי האם אתה "מחזיק" מרבי נחמן, או את דעתך המפורטת עליו?!

ולעניין מה שכתבת "אין עוד אחד כמוהו":
התייפייפות הנפש שלך פשוט מעוררת תחושת גועל. שאלה לי אליך (אל תענה – התשובה ברורה): מה יקרה אם תלך לכנס של ש"ס ביד אליהו, תיקח את המיקרופון ותשאל את כל אלפי תלמידיו של הרב עובדיה יוסף, האם "יש עוד אחד כמוהו?" נו "חכמולוג" גדול - את התשובה אני יודע, אתה יודע, וכולם יודעים. שהרי תלמידיו של הרב עובדיה יוסף, הולכים אחרי "משנתו"(כלשונך) בהערצה עיוורת, הם לא מוכנים לקבל עליהם פסיקה של אף רב אחר, ואומרים "שאין עוד כמוהו". מספיק לראות את רשימת התארים המופיעים לפני שמו בספרים של תלמידיו או של אחרים שקיבלו ממנו הסכמה לסיפריהם. זה
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  הבא
עמוד 2 מתוך 11

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR