לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
משפט רמון: התמלילים, האלוף שמני על רמון: `אנו אויבים שלו`  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מעריב
אורח

הודעהפורסם: שני 11.12.06 10:25    נושא ההודעה: משפט רמון: התמלילים, האלוף שמני על רמון: `אנו אויבים שלו`

משפט רמון: התמלילים של האזנות הסתר

4 תמלילים של האזנות סתר חושפים חלק מההתנהלות שהובילה להגשת התלונה נגד רמון. "התביישתי, ואני לא צריכה לספר את זה בהתחלה", אמרה המתלוננת לאביה. שמני: "אנו אויבים שלו"

דפדף בחדשות
דורית גבאי, מעריב
11/12/2006 8:12

בימים אלה שוקדים שופטיו של השר לשעבר, חיים רמון, על הכרעת דינו, שתינתן ב-1 בינואר 2007. השופטים מנתחים את העדויות, תמלילי האזנות הסתר, האמירות והראיות. למעשה, ההכרעה היא אחת ויחידה: האם רמון תכנן לכפות על המתלוננת ה` את הנשיקה, כפי שטוענת הפרקליטות? האם ידע כי החיילת הצעירה אינה מעוניינת להתנשק עמו? האם יכול היה לדעת זאת? האם עצם את עיניו וניצל את תמימותה? התשובות לשאלות אלה - והן בלבד - יכריעו את המשפט.

אולם, במהלך המשפט נחשפו פרטים רבים, שלטענת רמון מעידים כי במשטרה ובפרקליטות ביקשו את ראשו. כך, למשל, האזנות הסתר שביצעה המשטרה לטלפונים של ה`; למנהלת לשכת ראש הממשלה, שולה זקן; ולל`, המפקדת של המתלוננת.
ההגנה: פגמים במשפט רמון
סנגורו של רמון טען בשלב הסיכום כי חומר החקירה לא הגיע בזמן וכי גרסת המתלוננת השתנתה תדיר
לכתבה המלאה

ההאזנות בוצעו בחשד שעל המתלוננת הופעל לחץ להימנע מהגשת תלונה נגד שר המשפטים לשעבר. מול טענת רמון, אומרים בפרקליטות כי על ה` הופעל לחץ סביר, ושיש לזכור כי מדובר בחשוד ששימש כשר משפטים - דמות ציבורית בכירה האמונה על אכיפת החוק בישראל - ולכן היה צורך לבחון את התלונה.

השופטים כבר הבהירו שהעובדה שהפרקליטות הכחישה תחילה כי אכן בוצעו האזנות מהווה "כשל חקירתי" ו"תקלה חמורה". הפרקליטות אף התנצלה על כך במהלך המשפט. אך חשוב להדגיש: האזנות הסתר לא יכריעו את המשפט. השיחות שניהלה ה` עם הוריה ושיחות נוספות שהוקלטו, לא יקבעו האם רמון זכאי או אשם.

מדובר בשיחות המתייחסות להגשת התלונה בלבד, ולא לנשיקה. עם זאת, תמלילי ההאזנות מאפשרים להיחשף להשתלשלות האירועים שקדמו להגשת התלונה ולאחריה. מעריב מביא ארבעה תמלילים כמעט במלואם, והפרטים שהושמטו הם אישיים או טכניים בלבד.

המתלוננת ה` בבית המשפט. צילום: אמיר מאירי /images/archive/gallery/615/503.jpg

"תנקנקי מישהו שהשפיל אותך"

שיחה בין המתלוננת ה` לאמה. מספר האזנת סתר: 2006-31289, מספר שיחה: 43, תחילת שיחה: 22 ביולי 2006 (16:23), תום שיחה: 22 ביולי 2006 (16:2Cool.

השיחה התנהלה כשבוע וחצי לאחר אירוע הנשיקה. המתלוננת ניהלה קודם לכן שיחת נפש - בבית קפה בקריית-אונו - עם מזכירו הצבאי של ראש הממשלה, אלוף גד שמני, ששכנע אותה להתלונן נגד רמון. לשיחה הצטרפה בשלב מסוים תת-ניצב מירי גולן, אז ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה.

בתום השיחה התלוותה ה` לגולן לתחנת המשטרה בבת-ים, כדי להגיש את התלונה באופן רשמי. במהלך גביית התלונה שוחחה המתלוננת עם אמה. על קו הטלפון הסלולרי של ה` הותקנה האזנת סתר, במטרה לבדוק את החשד שלפיו גורם כלשהו מנסה להשפיע עליה שלא להתלונן נגד רמון. החשד הופרך לבסוף.

ה`: אמא ? מה קורה?
האם: בסדר, מה איתך, איך את? אני דואגת לך.
ה`: אל תדאגי לי, אני בסדר.
האם: איפה אתם?
ה`: אנחנו עדיין פה, עוד לא סיימתי.
האם: כמה זמן יש לך עוד לסיים?
ה`: לא יודעת, כמה שזה ייקח.
האם: ומה עם אוכל...
ה`: זה ממש לאט... גדי (שמני - ד"ג) הזמין אותי הרי לבית קפה, אז אכלתי שם כזה גרנולה עם יוגורט.
האם: בסדר, ומה עם צהריים?
ה`: כשאחזור הביתה. כרגע בא לי להקיא. זה מה שבא לי.
האם: את בלחץ ומתייחסים אליך יפה? או שהחקירה...
ה`: מתייחסים אליי ממש יפה, אני מספרת להם הכל פרט לפרט, מה קרה, מה היה, בדיוק איך מי, למה, כמה. דברים שאני כאילו כזה במעורפל, הם כותבים שזה כאילו למיטב זכרוני ודברים כאלה.
האם: כן. אז אם מסרת הכל, אז למה זה לוקח כל כך...
ה`: כי עוד לא סיימתי, לא מסרתי הכל.
האם: מה את אומרת? מה, זה סיפור יותר ממה שסיפרת לי?
ה`: לא, פשוט עוברים לאט לאט. התחלנו כאילו מהרקע ואיפה... כאילו, איך הכל נראה, ציירתי להם את הלשכות, מה טיב היחסים שהיה לי איתו (עם רמון - ד"ג) דברים כאלה כאילו.
האם: טוב, תהיי חזקה.
ה`: אני חזקה אמא, הם מגבים אותי, חבל לך על הזמן.
האם:
אנחנו נעשה מה שצריך לעשות, אם זה עורכי דין, אם זה סיפורים...
ה`: לא צריך, כי המדינה מגנה עליי.
האם: המדינה מגנה עליך?
ה`: כן. לא צריך, הפרקליטות תגן עליי שזה יגיע למשפט, אם יוחלט להגיש כתב אישום.
האם: למשפט? את חושבת?
ה`: כן, אם יצטרכו להגיש כתב אישום, זה משפט, ואני אצטרך לעמוד מולו.
האם: אוי ואבוי.
ה`: טוב, אני אעבור את זה... תאמיני לי שגדי אמר לי דברים כאילו, אמר לי `את בן אדם חזק, את ניקנקת את כולם בלשכה, כאילו אין שום סיבה שלא תנקנקי מישהו שהשפיל אותך, והוא השפיל אותך, הוא ניצל את המעמד שלו`.
האם: הבנתי. ומי ישב אתכם שם במונטיליו (בית הקפה שבו ישבה המתלוננת, זמן קצר לפני הגשת התלונה - ד"ג)?
ה`: גדי, ואז גדי ביקש ממני אישור לדבר עם תנ"צ (הכוונה למירי גולן - ד"ג), שהיא ראש... היא כמו תת-אלוף בצבא, היא ראש אגף חקירות הונאה של המטה הארצי, היא התעסקה עם... היא הפילה את עמרי שרון, היא הפילה את נעמי בלומנטל, היא הפילה את כל הגדולים, היא מתעסקת עם כל הפוליטיקאים. והיא אמרה לי: `ה`, אני חזקה, תאמיני לי שאני מפילה את כל מי שצריך להפיל ואת כל מי שמגיע לו`.
האם: אז היא חוקרת אותך גם?
ה`: "היא גם איתנו בחדר. יש איתי שלושה אנשים, שני חוקרים צעירים, כאילו הם בקושי שואלים שאלות, יותר כאילו אני מספרת את כל הדברים, הם שואלים כשצריך, כאילו אם רוצים להיכנס לפרטים יותר וזה... אני צריכה לספר אחד לאחד.

במהלך עדותה במשפט, הכחישה גולן כי אמרה למתלוננת שביכולתה "להפיל" את רמון כפי "שהפילה" את עמרי שרון ואת בלומנטל. גולן ציינה כי כאשר הביעה המתלוננת חשש שרמון יזוכה במשפט והיא תהפוך לנרדפת, הבהירה לה גולן שבעבר התמודדה עם חקירות של פוליטיקאים בכירים שהורשעו. האלוף גד שמני הכחיש כי דיבר במילים בוטות, כפי שציינה המתלוננת.

"את נכנסת לסרט מהסרטים"

שיחה בין המתלוננת ה` לאביה. מספר האזנת סתר: 2006-31289, מספר שיחה: 38, תחילת שיחה: 22 ביולי 2006 (13:50), תום שיחה: 22 ביולי 2006 (13:56).

השיחה התקיימה זמן קצר לפני הגשת התלונה נגד רמון. בתום שיחת שכנוע בבית קפה בקריית אונו, התקשרה ה` לאביה, סיפרה לו לראשונה על אירוע הנשיקה ודיווחה לו כי בכוונתה להתלונן נגד רמון.

האב: אני רוצה לדבר איתך. אני לא משוכנע ב-200 אחוז (שכדאי להגיש תלונה נגד רמון - ד"ג). אני רוצה שתדברי איתי בארבע עיניים, אני לא משוכנע, אני לא משוכנע... את מבינה? זה סיפור שיכול להרוס לך עכשיו שנתיים-שלוש מהחיים ו... יהפכו לך את התקליט בצורה כזאת שאת לא תדעי מאיפה זה בא לך. אני לא מאמין לאף אחד במערכת הפוליטית, לאף אחד. אני לא מאמין להגנות שלהם, אני לא מאמין לשום דבר. זה סיוט, זה סיוט שרק אם את תגידי לי שאת לא יכולה לחיות איתו אז אני... תעשי, תלכי. אבל אה... אם זה לא עד כדי כך ואת יכולה לחיות עם זה אז...
ה`: אבל אבא, זה כבר לא בשליטתי.
האב: הכל בשליטתך.
ה`: זה לא.
האב: לא, אז שיעשו, שיעשו...
ה`: יילכו אליו (לרמון - ד"ג), ואז אני אהיה בחו"ל ולא אוכל להגן על עצמי. ילכו אליו, ילכו...
האב: הוא מספיק חזק בשביל להוכיח הפוך. יש לך הוכחות? זה יהיה לך מאוד קשה, מאוד קשה יהיה לך... את נכנסת לסרט, סרט מהסרטים, ואני פשוט לא יודע אם את רוצה להיות בסרט כזה, או לא רוצה להיות בסרט כזה.
ה`: אני לא רוצה, אבל אני מבינה שאין לי ברירה.
האב: יש לך ברירה, זה החיים שלך ואת מספיק גדולה ואת יודעת מה לעשות. לא נותנים לך זמן לחשוב, את מבינה? מלחיצים אותך ולא נותנים לך זמן להיות עם עצמך בשביל לחשוב. הם לא צריכים ללכת אליו, ואת לא התלוננת לאף אחד ולא הגשת תלונה נגדו (נגד רמון - ד"ג), והוא יסלק אותם.
ה`: זה לא משנה.
האב: זה משנה, כי הוא (רמון - ד"ג) יסלק אותם, בשנייה הוא יסלק אותם, בשנייה אחת הוא יסלק אותם, ולא רק שהוא יסלק אותם, הוא גם יגיד להם `אם אתם תגשו אליי עוד פעם אחת, אני גם אתבע אתכם! כי אין שום תלונה נגדי`. כרגע אין נגדו שום תלונה, אין, והכל רס"ר שמועתי, לא יותר מרס"ר שמועתי, תקחי את הדברים בפרופורציה. אם את חושבת שתנקי את המצפון שלך ואת תחיי יותר טוב אחרי שתגישי תלונה, אז תגישי תלונה, אני לא אומר שלא. תגישי, אם את חושבת שאת תחיי יותר טוב אחרי התלונה, אבל אם את מגישה תלונה, יחקרו אותו אבל גם יחקרו אותך, ובצורה הכי משפילה שיכולה להיות, ואף אחד לא יבוא איתך לחקירות האלה, רק אנחנו נצטרך לרוץ לחקירות הדביליות האלה, שמהן אני לא חושב שייצא משהו. מקסימום יהיה עליו עוד רכילות שחורה אחת.

תת-ניצב מירי גולן. צילום: פלאש 90 /images/archive/gallery/631/795.jpg

"זה כבר יצא משליטתי"

בשלב זה מבהירה הבת לאביה, כי תנ"צ מירי גולן הדגישה בפניה שאם לא תתלונן נגד רמון, הוא צפוי להגיש נגדה תביעת דיבה. גולן אישרה זאת בעדותה במשפט.

ה`: לא אבא, אתה לא מבין משהו. זה כבר יצא משליטתי, אתה לא מבין את זה. זהו, הולכים אליו, כאילו הולכים אליו. הוא יוכל לתבוע אותי על הוצאת דיבה. אתה לא מבין, ואז אני כבר לא אוכל להתגונן אחרי שהוא יתבע אותי על הוצאת דיבה.
האב: טוב, אז אם זה ככה...
ה`: כי הוא יגיד שזה לא נכון, זה מה שהיא אמרה לי עכשיו. אבא, היא תנ"צ והיא כאילו הכי מבינה בעולם. היא תקעה את נעמי בלומנטל והיא תקעה את עמרי שרון והיא תקעה את כל אלה. כמה שעמרי שרון היה גדול, זאת היא. והיא אמרה לי `אין, את עכשיו מגישה תלונה וזהו, והוא עכשיו צריך להוכיח והוא לא יוכל, כי אחרייך יתלוננו עוד עשר`. אין, זהו, זה כבר יצא מכלל שליטה, זה כבר לא בשליטתנו. הרמטכ"ל יודע מזה, היועץ המשפטי לממשלה, הפרקליטות, כולם. זהו, כולם רק מחכים לי עכשיו, יילכו אליו, כי אי אפשר לעבור בשתיקה על דבר כזה. זה כבר אבוד, היא (גולן - ד"ג) אמרה לי `מפה זה אבוד, אבל עכשיו את רק יכולה להזיק לעצמך, כי אם את טסה (לחופשה בחו"ל - ד"ג) מבלי להגיש תלונה, הוא (רמון - ד"ג) יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה, ואז רק אחרי שהוא יתבע אותך על הוצאת דיבה, לא תהיה לך ברירה, תהיי חייבת להגן על עצמך.
האב: טוב בסדר, תמיד צריכים לקלקל את השמחה עם איזה סיפור מטומטם כזה.
ה`: אבא, אבא, אתה קולט מה אתה אומר לי, כאילו מה עובר עליך, לא אכפת לך ממני, מה עובר עליך? אתה נסחפת...
האב: את לא באת וסיפרת לי את זה בהתחלה, נכון?
ה`: אני לא... כי התביישתי ואני לא צריכה לספר את זה בהתחלה לך. אני לא סיפרתי את זה גם לגדי (שמני - ד"ג).
האב: טוב בסדר, אז אנחנו ניסע עכשיו, נגיש תלונה ותתגלגלי בלילה לחו"ל וייגמר כל הסיפור הזה.
ה`: נכון, אני אתגלגל לחו"ל, זה בדיוק העניין, אני לא אהיה פה בארץ כדי לראות את הכל, אז זה לא יעניין אותי.
האב: אין בעיה, בסדר גמור. סגרנו, סגור, נוסעים, בסדר? אני עוד דקה מגיע.

האלוף גדי שמני. צילום: עודד קרני /images/archive/gallery/629/881.jpg

"הוא ממש השפיל אותה"

שיחה בין המזכיר הצבאי של ראש הממשלה, אלוף גד שמני, לבין ל`, המפקדת של המתלוננת ה`. מספר האזנת סתר: 2006-31288, מספר שיחה: 21, תחילת שיחה: 22 ביולי 2006 (14:2Cool, תום שיחה: 22 ביולי 2006 (14:49).

שמני מדווח לל` ששכנע את ה` להגיש תלונה נגד רמון. השיחה התקיימה בשבת, לאחר הפגישה בבית הקפה בקריית-אונו. ל` הביעה פליאה, שכן במשך שבוע וחצי ניסתה לשכנע את ה` להתלונן, אולם זו סירבה.

שמני: עד עכשיו הייתי עם ה`.
ל`: כן, אני יודעת.
שמני: היא הולכת להתלונן.
ל`: כן?
שמני: כן.
ל`: מה אמרת לה שהצלחת... לשכנע אותה.
שמני: היתה שיחה ארוכה. היא בכתה, זה סיפור לא פשוט. ועכשיו היא בדרך למשטרה, יחד עם מירי גולן. בחלק ממנה. גולן חיכתה בצומת סביון. באיזה שהוא שלב, כשהיו לה` שאלות ענייניות, כאילו `איך זה קורה` (איך מתנהלת חקירה משטרתית - ד"ג), שאני לא מבין בזה, אמרתי למירי שתבוא. מירי גולן ישבה איתה, הסבירה לה. היא (המתלוננת - ד"ג) בכתה. אל תשאלי איזה סיפור. ואחרי שהכל נגמר, כשהיא הבינה שהכל נגמר והבינה שהיא הולכת להתלונן ושאין מה לעשות, אז היא אמרה שהיא רוצה לדבר עם אבא שלה. אז אני דיברתי עם אבא שלה. ואז האבא מתלבט... הסברתי לו בדיוק מה היה שמה (באירוע הנשיקה - ד"ג). הוא (האב - ד"ג) לא ידע, היא (המתלוננת - ד"ג) לא סיפרה לו הכל, היא התביישה כנראה. אז הוא קיבל חלסטרה והגיע גם הוא, ואז מירי דיברה איתו גם כן. גם אני דיברתי איתו. ועכשיו הם ביחד הולכים לתחנת המשטרה. זהו. מה שחשוב עכשיו, שאנחנו מחוץ לתמונה. לא לדבר עם אף אחד.
ל`: כן, אני יודעת את זה.
שמני: אנחנו צריכים לצאת מחוץ לתמונה. עכשיו ה` הגישה תלונה וזהו. מירי גולן מטפלת בזה באופן אישי, ואני יודע שהיועץ המשפטי לממשלה רצה לדבר איתי, ויוחנן דנינו (ראש אגף החקירות במשטרה - ד"ג) בלם אותו. הם כולם חמים על זה מאוד. עכשיו רק צריך לראות שלא פוגעים בה, זה הכל. אני אמרתי (למתלוננת - ד"ג) `מי יפגע בך, הזבל הזה (הכוונה לרמון - ד"ג)? אף אחד לא יפגע בך. כמו שיש לו חברים, יש לו שונאים. בדיוק באותו מספר לפחות. יש לו נגישות לעיתונות, לי יש פי עשר`.
ל`: הוא (רמון - ד"ג) בטח לא צריך להפחיד אותה. הסיטואציה היא לא נעימה, זה בטוח.
שמני: כן, צריך להיזהר ממנו (מרמון - ד"ג) עכשיו, כאילו עכשיו אנחנו... אויבים שלו. תראי, הוא עוד לא יודע מזה. עד שיגיעו אליו ייקח זמן, אבל אההה... זהו. ה` טסה לפנות בוקר, אני מקווה שיהיה בסדר. לדעתי היא תרגיש הרבה יותר טוב אחרי שהיא תעשה את זה (תגיש תלונה נגד רמון - ד"ג). תרד לה אבן מהלב. תשמעי, הוא (רמון - ד"ג) ממש השפיל אותה, תדעי לך.
ל`: אבל היא היתה מאוד נחושה שלא להגיש תלונה. היא תגיש באמת?
שמני: לדעתי בדקות האלה היא כבר נותנת את העדות שלה. מה נראה לך, שאני סתם מ-11 בבוקר יושב איתה?! אני חושב, תראי האמת שאני חושב שזה הדבר הנכון.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/516/387.html
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR