לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הערכה: ניצחון גדול לחיים רמון.שירות המבחן ימליץ לבטל הרשעתו  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מעריב
אורח

הודעהפורסם: חמישי 15.03.07 9:05    נושא ההודעה: הערכה: ניצחון גדול לחיים רמון.שירות המבחן ימליץ לבטל הרשעתו

הערכה: ניצחון גדול לחיים רמון

לפי ההערכות, שירות המבחן ימליץ היום לביהמ"ש לבטל את הרשעתו ולאפשר לו לשוב לחיים הפוליטיים

מרב דוד
15/3/2007 7:57

שירות המבחן במשרד הרווחה ימליץ ככל הנראה לבית משפט השלום בתל-אביב לבטל את הרשעתו של שר המשפטים לשעבר חיים רמון - כך העריכו אתמול גורמים במשרד הרווחה. שירות המבחן יעביר היום את המלצתו לבית המשפט.
רמון הורשע לפני כחודשיים בביצוע מעשה מגונה בה`, חיילת המשרתת במשרד ראש הממשלה. לפני כשלושה שבועות קיבל בית משפט השלום את בקשת עורכי דינו של רמון והפנה אותו לשירות מבחן לצורך הליך של הכנת תסקיר מבחן.
מורשע
7 חודשים לאחר הנשיקה בלשכת ראש הממשלה, הרשיע הרכב של שלושה שופטים פה אחד את שר המשפטים לשעבר בביצוע מעשה מגונה בחיילת ה`. רמון הודיע כי יערער על הכרעת הדין
לכתבה המלאה

ככל הנראה, בתסקיר ימליצו קציני המבחן שהרשעתו של רמון תבוטל ושהוא יישלח לעבודות לתועלת הציבור. המשמעות של מחיקת ההרשעה: לרמון לא יהיה רישום פלילי והוא יוכל לשוב לחיים הפוליטיים. במסגרת הליך הכנת התסקיר ראיין קצין מבחן - שהוא למעשה עובד סוציאלי - את רמון, ובדק אם הוא עומד בקריטריונים לביטול הרשעה.

לדברי גורם בכיר במשרד הרווחה, "רמון עומד בכל הקריטריונים לביטול של ההרשעה: הוא הודה, זו עבירה ראשונה שלו ועבירה קלה באופן יחסי. בנוסף, הוא לא עבריין וברור שהוא יבצע את העבודות לתועלת הציבור. קצין המבחן לוקח בחשבון גם נסיבות מיוחדות, למשל ההשפעה של ההרשעה על עתידו של נאשם".

בדרך כלל בית המשפט פונה ישירות לשירות מבחן לפני שהוא מרשיע נאשם ומבקש לגבש חוות הדעת של השירות בסוגיה אם יש מקום לוותר על ההרשעה. אם שירות מבחן ממליץ שלא להרשיע נאשם, הוא יכול להמליץ על עבודות לועלת הציבור, או על ליווי של קצין מבחן. במקרה של רמון הוא כבר הורשע, והרכב השופטים שישמע היום את ההמלצות בעניינו יצטרך לדון מחדש בהחלטתו ולהכריע אם לקבל את המלצת שירות המבחן.

חיים רמון בבית המשפט. צילום: אלירן חיאט /images/archive/gallery/709/732.jpg

"רושם של `פליליות קלה`"

הדיון
שהתקיים לפני שלושה שבועות בבית משפט השלום בתל-אביב פתח את שלב הטיעונים לעונש במשפט, ובסופו אישר בית המשפט לשירות המבחן לשקול להטיל עונש ללא הרשעה על שר המשפטים לשעבר. התובעת טענה בדיון כי אין להקל עם רמון.

"אי הרשעה מעבירה במקרה זה מסר ציבורי של הכשרת המעשה ורושם של `פליליות קלה`", היא טענה. לדבריה, אם רמון לא יורשע בתודעה הציבורית יקושר המקרה לחרטה או לכפרה, שלטענתה רמון מעולם לא השמיע. "מעמדו הרם מחייב שלא יופלה לטובה, אלא להיפך. מתוקף תפקידו כשר המשפטים הממונה על החוק, הנורמה שאנו דורשים צריכה להיות גבוהה מהרגיל".

מנגד, טען עו"ד שיינמן, שמיצג את שר המשפטים לשעבר, כי מעמדו הרם של רמון אינו מיטיב עמו, אלא להיפך - גורם להחמרת הדין. "אני מרשה לעצמי להניח שאם לא היו קוראים לו חיים רמון, היה סיכוי שהתובעת היתה מסכימה לקבל חוות דעת", אמר שיינמן. "אני רוצה לראות אדם אחד שחושב שהפלו אותו לטובה, ואני בטוח לעומת זאת שאמצא מיליונים שחושבים שהוא הופלה לרעה".

בתום הדיון קיבל בית המשפט את בקשתו של השר לשעבר, והורה לשירות המבחן להכין תסקיר לגבי אפשרויות הענישה, אשר יוצג בדיון היום.

השר לשעבר רמון והמתלוננת ה`. צילום: ערוץ 2 /images/archive/gallery/678/591.jpg

הצילום המשותף של רמון וה`

לפני כחודשיים הרשיע בית משפט השלום בתל-אביב את שר המשפטים לשעבר בביצוע מעשה מגונה במתלוננת ה`. הכרעת הדין התקבלה פה אחד על ידי שלושת השופטים, שאימצו את גירסת המתלוננת במלואה. "החיבוק בצילום היה רק פוזה לצורך צילום, ולא נבע מתוך אינטימיות ורצון לפלרטט", כתבו.

"פרשת רמון" החלה ב-12 ביולי 2006, כאשר רמון הוזעק לישיבה דחופה במשרד ראש הממשלה בקריה בתל-אביב בעקבות חטיפת שני החיילים בגבול הצפון. באותו יום הגיעה המתלוננת ה` להיפרד ממפקדיה וחברותיה, אחרי שסיימה את שירותה הצבאי בלשכה. ה` ביקשה מרמון צילום משותף למזכרת, וההמשך הוביל לכתב אישום נגד שר משפטים בישראל.

על פי כתב האישום, רמון ניצל רגע שבו החדר היה ריק, וניסה לנשק בכוח את הקצינה הצעירה. הפרשה התפוצצה והתפרסמה לראשונה ב-25 ביולי, כשפורסם לראשונה כי שר המשפטים של מדינת ישראל נחשד בעבירה של ביצוע מעשה מגונה בצעירה.

להגנתו טען השר רמון כי כל מה שנעשה היה בהסכמה, וכי אין במעשיו עבירה פלילית. לאחר דיונים רבים במשרד המשפטים, החליט היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, להגיש כתב אישום נגד רמון, בגין אותה "נשיקה אסורה", מה שאילץ את רמון לוותר על חסינותו ולהתפטר מתפקידו.

בחודש ספטמבר הוגש כתב האישום נגד רמון, ועל פי בקשתו התנהל המשפט בקצב מהיר באופן יחסי. היה זה משפט מן הטעונים והצהובים ביותר שהיו בישראל. בין היתר עלו בו פרטים חדשים בכל דיון, החל בהאזנות הסתר אותם הסתירה הפרקליטות מרמון, וכלה בבכירים בשירות המדינה שבאו ויצאו מהאולם.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/556/739.html

חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

גלבוע
אורח

הודעהפורסם: רביעי 05.12.07 18:29    נושא ההודעה: רמון תעשה חוק...ציטוט מטוקבק ישן.

אני לא מבין מה הוא הטריד אותה בלי הפסקה...?
הוא כפה עליה משהו אחרי שהובן שהוא לא מוזמן...?
אם אתם רוצים להגיד לי שבחורה עם אנרגיה כמו שהבחורה מתוארת ..וגם חיצונית ( בלונדינית אני חושב ..בקיצור בחורה ששווה נשיקה ...) לא חוותה אף פעם נסיון לנשיקה ויותר ...מגברים בעבר...
ממה היא כל כך מתרגשת..מה היא קטינה חס וחלילה ..?
במקום לקחת את העניין כמחמאה ולמשיך הלאה..( כי הוא בטח לא עצר אותה או ניסה בכוח ..כלום )
היא מחליטה לטפס על העץ ...ראיתם פעם חתולה שתקועה על העץ ולא יכולה לרדת..זה קורה לפעמים...
אז אני מאחל שהחתולה הבלונדינית תהייה מספיק מכובדת.. כן מכובדת כי ככה מתנהגים עם גבר שנתן לך כבוד והניח לך לנפשך אחרי שהבהרת לו שאת לא מעוניינת... ותצהיר כי הם הגיעו להסכם של כבוד עם רמון והעניין נשכח...ונסלח בנייהם...

כבוד זה דבר יפה ביותר לבן אדם.

למר רמון.!
אני מקווה שעכשיו קיבלת שיעור מרתק מה זה בדיוק מערכת המשפט..
איך אפשר לתבוע כל בן אדם ולגרום לו ליסורים בלי שבעצם הוא הורשע.. ואתה מבין כמה השיטה הזאת גרועה, לחפים מפשע באמת.

אני מת בתוך המערכת הזו, במשפט שאין לי טיפת אשמה.. תלוי בחסדייהם של שופטים ועורכי דינים .. שנאמר עליהם פעם שעד שהם לא יממנו מכיסם ..את הנזקים שהם עושים לא יהיה צדק.

ואם תחזור לתפקידך הקודם ..
אני מקווה שתעשה חוק !
שאי אפשר יהיה לשפוט בן אדם אם לא נעשתה חקירה קודם האם יש כאן עבירה אמיתית...ככה שהאזרח לא ישא בהוצאות של עו''ד ומטרד נפשי לאין שיעור..דרך תקופת המשפט..

אני מקווה שתעשה חוק שמי שתובעים אותו..זכאי ליעוץ פסיכולוגי ...במידה והוא לא עומד בלחץ...ויש לחץ שגורלך תלוי באנשים שאתה לא מכיר.

תעשה חוק ששופטים לא יוכלו לשפוט ללא דין שפיטה ..אם יש להם את האומץ לשפוט ולקבוע את דין על חיים של אחרים..שיהיה להם גם את האומץ לקחת אחריות ותנזק במידה והם טעו.

תעשה חוק שתמיד יהיו לפחות שני שופטים בכל משפט ...העלות הקפיטלסטית שהדבר עולה..לא צריכה לגרום לנו להיות נתונים לחסדיו
וראותו האישית של בן תמותה אחד ויחיד.

תעשה חוק שאנשים כמוני במקום להתחתן ולהביא ילדים..
מבזבזים את כל החסכונות שלהם על
משפטים בריוניים..בלי שהם עשו כלום.
ונמחקים להם שנים שלא יחזרו להם
מהחיים...
שנים שלמות מהדבר הכי יקר לי בעולם..הזמן שאני חי ..אני נותן להליך משפטי...במעגל של יסוריי דין שעובר עלי ובמעגל של משפחתי ומכריי.
איזה עונש לחפים מפשע.

אני מקווה שיהיה סוף מכובד לפרשה שלך..שלא תסבול כמוני.
לדעתי עשית מה שגברים עושים
מאות פעמים בחייהם..לא המשכת שום אקט בכפיה וזה מה שקובע בשבילי.
נחמת הקארמה שלי היא שאם לך עם כל הכוח ומעמד שלך עשו מה שרצו..
מה אני אגיד לעצמי...שאני שואל כל לילה... למה ??????
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליון כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR