לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
שר המשפטים יבחן שוב את מינוי ביניש לנשיאת בית המשפט העליון  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שישי 26.05.06 10:26    נושא ההודעה: שר המשפטים יבחן שוב את מינוי ביניש לנשיאת בית המשפט העליון

שר המשפטים יבחן שוב את מינוי ביניש לנשיאת בית המשפט העליון

שר המשפטים בוחן אפשרות לבטל את שיטת הוותק שלפיה מונו עד היום נשיאי העליון; "אינני כבול לשום נוהג"

10:00 | 25.5.2006 יובל יועז

שר המשפטים חיים רמון בוחן את האפשרות לבטל את שיטת הוותק שלפיה התמנו עד היום נשיאי בית המשפט העליון מאז הקמתו. כתוצאה מכך עשוי להימנע מינויה של השופטת דורית ביניש לנשיאה הבאה, עם פרישתו של הנשיא הנוכחי אהרן ברק לגמלאות בעוד כארבעה חודשים. "הכל פתוח", אמר רמון, "אני לא מאיים על אף אחד, חס וחלילה, יש לי הערכה רבה מאוד לשופטת דורית ביניש, היא באמת מבכירות המשפטנים בישראל, עם ניסיון עשיר מאוד. אני עורך התייעצויות ובודק את כל הנושאים".

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=%2Fibo%2Freposito ries%2Fstories%2Fm1_2000%2Fskira20060525_74152.xml&origin=ibo& layer=law&layer2=coupon&layer3=

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

Globes
אורח

הודעהפורסם: חמישי 01.06.06 9:04    נושא ההודעה: שר המשפטים:למה אין פרוטוקולים בדיוני הוועדה לבחירת שופטים

שר המשפטים: "יצטרכו לשכנע אותי למה אין פרוטוקולים בדיוני הוועדה לבחירת שופטים"
דבריו מתקשרים להצהרתו מלפני כשבוע לפיהם הוא אינו כבול לשום נוהג בהתייחס למינויה של השופטת דורית ביניש לנשיאה הבאה של ביהמ"ש העליון

נועם שרביט 23:38 31/5/06

"יצטרכו לשכנע אותי למה אין פרוטוקולים בוועדה לבחירת שופטים". כך הצהיר הערב (ד`) שר המשפטים, חיים רמון, בדברים שנשא בפני סטודנטים בכנס השנתי של התנועה לחופש המידע, שהתקיים במסלול האקדמי של המכללה למינהל.
בכנס, בו השתתפו שופטת בית המשפט העליון בדימוס, דליה דורנר, והמשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד מייק בלאס, דיבר רמון על חשיבות החיסיון על התייעצויות פנימיות, במטרה לאפשר למערכות לקבל החלטות. הוא הדגים זאת, בתחקירים הנערכים בחיל האוויר, שלא ניתן היה לעשות אם כל הדוברים היו נחשפים.

"אגלה מודעה

לכם סוד", אמר רמון לסטודנטים. "אפילו שופטי בית המשפט העליון, במקומות מסויימים, מאוד לא רוצים פרוטוקולים. אתם יודעים איפה אין פרוטוקולים? בוועדה לבחירת שופטים. ואני, לתומי, בשום נושא מהנושאים הרגישים האלה עוד לא גיבשתי עמדה, אבל יצטרכו לשכנע אותי למה אין פרוטוקולים. מה עוד, שלאחר מכן מתברר שיש גירסאות שונות למה שהיה בוועדה".

לאחר שלפני כשבוע הצהיר, שהוא אינו כבול לשום נוהג, בהתייחס למינויה של השופטת דורית ביניש לנשיאה הבאה של בית המשפט העליון, לפי שיטת ה"סניוריטי", אמר רמון כי הוא הדין לגבי קיום פרוטוקולים בוועדה לבחירת שופטים. "אני לא כבול לכלום ולא צריך לחדש בכל דבר. אני מניח שינסו לתת לי תשובה, ואם היא תהיה משכנעת לא יהיו פרוטוקולים, אבל אם היא לא תשכנע, אפעל לכך שיהיו".

עם זאת, הוא סייג, "אולי זה יהיה חסוי, אינני יודע, אבל בוודאי שצריכים להיות פרוטוקולים. גם כאן יש היגיון [לאי-קיום פרוטוקול], כי ברגע שיש פרוטוקול, אתה לא מדבר באופן חופשי. ניהלתי אתמול דיון עד מאוחר בלילה, בנושא ההוצאה לפועל. אם היה פרוטוקול לדיון הזה, זה היה מאוד לא נעים לכל משתתף בישיבה, לא אחד כלפי השני, אלא כלפי הציבור. [יגידו] ככה מדבר שר? ככה מדבר משנה בכיר ליועמ"ש?".

מרגע שאני יודע שיש פרוטוקול, הוסיף השר הטרי, "אני גמרתי לדבר. אני לא יכול לעבוד. בישיבה שהיתה לי בנושא מאחזים בלתי חוקיים, היו לי חילופי דברים עם היועץ המשפטי לממשלה. הם לא היו יכולים להיות אם היה פרוטוקול, ותאמינו לי, אני מקווה שזה יקדם דבר שכל המשתתפים בישיבה חשבו שזה חיוני לשלטון החוק".

"אם אני יודע שכל מה שאני אומר יוצא, אני לא אגיד שום דבר משמעותי בישיבה ביותר מארבע עיניים, ובארבע עיניים הרי לא יתקיים פרוטוקול". לדברי רמון, צריך לשקול את היעילות של מה שרוצים להשיג, בהנחה שאתה עובד לטובת הציבור. "מה רציתי לעשות אתמול בישיבה על ההוצאה לפועל? דיברנו על כך שצריך לקחת את המוסד הזה, שיש בו בעיות קשות, ואני אומר זאת בלשון המעטה. אם לא הייתי שר המשפטים היו לי ביטויים הרבה יותר חריפים בעניין הזה. אני מתכוון לעשות שם שינויים משמעותיים, כדי שאדם שחייבים לו כסף יוכל לקבל את חובו".

כשנשאל לעמדתו ביחס לאפשרות להכניס מצלמות לבתי המשפט, אמר רמון כי מדובר בסוגיה שהוא עדיין מתלבט בה, אך ניתן היה להתרשם מדבריו שהוא נוטה להתנגד להצעה. "המצלמה יוצרת מציאות ולכן יש בה אלמנט בעייתי. אני רואה בכנסת, כל זמן שנכנסים פנימה עיתונאים אבל אין מצלמה, הדיון מתנהל כאילו הם אינם קיימים. אבל ברגע שנכנסת המצלמה, הדיון מתעוות כי אתה חושב אין תיראה. מי שמצוי במצוקה תקשורתית יעשה מהומה. ככל שאתה ח"כ פחות ידוע, כך אתה מעורב ביותר מהומות תקשורתיות חסרות ערך".

כזכור, ועדה שבחנה את הנושא, בראשות השופטת דורית ביניש, המליצה להכניס מצלמות ומיקרופונים לאולם בית המשפט העליון בלבד, וגם זאת רק בדיוני בג"ץ עקרוניים - בנושאים חוקתיים, ובסוגיות חברתיות או כלכליות. הוועדה המליצה לאפשר את שידורי הרדיו והטלוויזיה לתקופת ניסיון של שנתיים, כשעליהם תפקח ועדת היגוי, והם יותנו בהסכמת הרכב שופטים באולם. טומי לפיד, שהיה שר המשפטים לו הוגשו ההמלצות, אימץ אותן אולם הנשיא אהרן ברק התנגד להן, מחשש שאולם בית המשפט יהפוך לקרקס.

http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=1000098093&fid=82 9
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR