לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
דעתך חשובה לנו, כיצד אתה מציע לשפר את המאבק בשחיתות? לך לעמוד 1, 2  הבא  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> שאלות ותשובות ל-נקים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Nakim
צוות
צוות

הודעהפורסם: שלישי 07.02.06 21:06    נושא ההודעה: דעתך חשובה לנו, כיצד אתה מציע לשפר את המאבק בשחיתות?

תודה לכל מי שחתם על אחת העצומות של "נקים" נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט Exclamation

דעתך חשובה לנו, כיצד אתה מציע לשפר את המאבק בשחיתותQuestion

האם יש לדעתך היבטים נוספים שרצוי לבחון במאבק בשחיתות Question

כיצד אתה מציע לשפר את האתר של "נקים" Question

אם יש לך רעיון Idea או דעה בנושא המאבק בשחיתות נשמח לשמוע ממך כאן.

בתודה!!!

הצוות של "נקים" Smile

(להגיב כאן אין צורך להירשם לפורום לחץ על פרסם תגובה הכנס שם כלשהו וכתוב את תגובתך)

המלץ לחבריך להצטרף לרשימת תפוצה של "נקים"! בלחיצה כאן

נודה לכל מי שיועיל לתרום לנקים בכרטיס אשראי: http://www.nakim.org/donation/

לחזרה לעמוד הראשי: www.nakim.org

נערך לאחרונה על-ידי Nakim בתאריך ראשון 30.07.06 9:59, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

יהושע
אורח

הודעהפורסם: רביעי 15.02.06 18:13    נושא ההודעה: צריך להתארגן

צריך להקים קבוצה מאורגנת של מתנדבים שיפעלו בכל חלקי הארץ ויפיצו חומר על מנת לגייס מה שיותר תומכים ופעילים לעורר את העם לקום נגד הממסד

לחדור לאוניברסיטאות ושאר מוסדות ולארגן הרצאות שעוסקות בנושא ע"י אנשים שעסקו ועוסקים בתופעת השחיתות שכבר מגיעה למימדים בלתי נסבלים
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 26.02.06 2:18    נושא ההודעה: יהושע שלום, אתה צודק וכל אחד מוזמן ליטול יוזמה

יהושע שלום, אתה צודק לחלוטין,
אבקש לציין שכל אחד מוזמן ליטול יוזמה ולפעול בנדון, הצוות של "נקים" מוכן לתאם לעזור ולעשות את כל מה שאפשר אך אנו פועלים על בסיס התנדבותי לחלוטין ללא אמצעים כספים ומאמינים שכל אחד יכול לפעול ביוזמתו עם הסיוע שלנו לקדם את מה שאתה מציע.
כדוגמא לכך אציין חבר בנקים בשם מיכאל המקדם גיוס של עורכי דין למאבק, את שולמית היוזמת פעילות חשובה לעורר את הציבור מסביב לבית המשפט העליון ועוד שאינני יכול לפרט כרגע, הכדור נמצא במגרש של כל אחד.

בברכה
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

טלילה סטן 1
אורח

הודעהפורסם: שלישי 14.03.06 16:35    נושא ההודעה: צריך לפרסם את "נקים" בפורומים מתאימים באינטרנט

אפשר לעשות זאת ע"י פרסום הודעות ייחודיות שמופיעות באתר (כמו הקריאה למרד, כמו העצומה נגד שחיתות בית המשפט) עבודה שתיעשה על ידי מתנדבים של נקים. כל מתנדב יקח על עצמו מספר פורומים שבהם יהיה פעיל ושבהם יכתוב הודעות שאליהן יצרף קישורים לאתר.

כשהיה לי מעט יותר זמן עשיתי את העבודה הזאת למען האתר של עו"ד שמחה ניר ולמען הקומונה "שחיתות בערבון מוגבל". אינני יודעת מה התוצאות באתר של ניר, בקומונה שלנו היו תוצאות מצויינות.

הדבר הכי החשוב הוא להפיץ את הידע. לכן מנגנון החושך של "השיטה" עושה הכל כדי להפריע להפצת הידע באינטרנט. בעתונות הפצת הידע בלתי אפשרית כי היא נשלטת על ידי ההון. ברשת יש חורים ואפשר להדליף, אך גם הרשת לא ממש חופשית, ו"השיטה" עושה ככל יכולתה כדי להפריע בהפצת הידע. כתבתי על כך רבות בקומונה "שחיתות בערבון מוגבל"
קישור לקומונה
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=7231
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 14.03.06 16:45    נושא ההודעה: ראיון מצויין טלילה, אבל דרושים לכך אנשים אכפתיים המאמינים

בראיון, אני מסכים לכך אישית במאה אחוז ונשמח אם תסייעי בכך, מצידי אשתדל לרתום עוד אנשים לראיון.
בברכה
חיים

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה

@ בנצי-א @
אורח

הודעהפורסם: שלישי 28.03.06 12:08    נושא ההודעה: בג"ץ מוסד יותר מושחת ממע` הפוליטית שלמראית עיין נבחרים

ציבר
חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

yaco3
אורח

הודעהפורסם: שבת 06.05.06 10:48    נושא ההודעה: הירשזון שר האוצר החדש

במשרד התירות היציעו מכרז להגשת מועמדים בני בעל תואר בגאוגרפיה ותירות היגיש הצעה ועבר בחינות אך היות ואני לא מקורב לשר כחבר מרכז נידחתה בקשתו
חזרה למעלה

צברית

הודעהפורסם: רביעי 17.05.06 1:00    נושא ההודעה: מלחמה בשחיתות

יש רק דרך אחת להלחם בשחיתות והיא: להיות קשובים ולקבל החלטות לפעולה.

במאבק שלי נגד השחיתות שאני נתקלתי בה, ניסיתי לצרף אנשים אבל שמתי לב שכל אחד מחכה שהאחר יעשה את המלאכה. אני רואה בזה פחדנות לשמה וגרוע מזה: כל מי ששותק כשהוא רואה שחיתות - הוא שותף לשחיתות.

המאבק נגד שחיתות הוא ארוך ולפעמים מתיש, כיוון שלשחיתות יש ענפים וגם כח. אבל עלינו לגייס את כל התחכום שלנו כדי להערים על השחיתות שהיא לא חכמה.

הדבר החשוב ביותר במלחמה שלנו בשחיתות היא לא לפחד מנפילות בדרך. כל נפילה היא `צעד אחד אחורה כדי לצעוד שניים קדימה`, לא לפחד ולא להישבר.

מאד רצוי לאסוף מסמכים, לאסוף מידע, להיעזר בחברים, לשאול מישהו שיודע, להתחיל לארגן קלסר ולכתוב. אם לא יודעים מה לעשות - לבוא לכאן ולשאול, יש מי שיענה, אני רואה שהפורום צובר תאוצה ובע"ה הוא יהיה הפורום המוביל בארץ כי השחיתות פוגעת בכולנו.

רק עשייה ומלחמה בשחיתות - תעקור אותה.

אסור לנו להסכים שהשחיתות תהפוך לנורמה. פשוט אסור. היום השחיתות פוגעת בחבר שלך, מחר היא תפגע בך.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: רביעי 17.05.06 1:03    נושא ההודעה: צברית כל הכבוד לך על מאבקך האמיץ

צברית כל הכבוד לך על מאבקך האמיץ נגד המועצה, נשתדל לסייע לך בכל דבר ועניין.
בברכה
חיים

חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

ארז
אורח

הודעהפורסם: חמישי 08.06.06 2:59    נושא ההודעה: התפתחות נוספת בפרשת שוחד העטים הנובעים

התפתחות נוספת בפרשת שוחד העטים הנובעים

המבקר ומזוז בודקים המתנות לאולמרט

משרד המבקר מאשר רשמית: "החומר נמצא והוא מטופל" בעקבות החשיפה פנו גורמים נוספים למבקר ול- Nfc ומסרו מידע נוסף בדיקת פרשת הדירה - בעיצומה

מאת: יואב יצחק | | www.Nfc.co.il סדום ועמורה פרשת אולמרט

[צילום: AP]

---------------------------------------------------------------------- ----------

אולמרט העביר 240 עטים שקיבל כשוחד

---------------------------------------------------------------------- ----------

מבקר המדינה, השופט (בדימ.) מיכה לינדנשטראוס, עורך בדיקה גם בפרשת העטים הנובעים שקיבל ראש הממשלה, אהוד אולמרט, כשוחד מאישים רבים. המדובר במאות עטים לאספנים ועל-כן הם יקרים. מחיר כל אחד מהם נע מכמה מאות דולרים לכמה אלפי דולרים לעט. הבדיקה נפתחה בעקבות החשיפה ב- Nfc. בדיקה זו נערכת בנוסף לבדיקת פרשת השוחד שקיבל אולמרט, בעסקת רכישת הדירה בכרמיה בירושלים. הבדיקה מצויה בעיצומה.

במקביל נודע, כי גם היועץ המשפטי לממשלה בודק פרשה זו, נוכח מידע שהוצג בפניו ותלונות מצד כותב שורות אלה ומצד תנועת אומ"ץ. דובר משרד המשפטים מסר בתגובה, בשמו של היועמ"ש: "התקבלו מספר פניות בנושא זה והן נבחנות כמקובל. טרם התקבלה החלטה בעניין".

דוברת משרד מבקר המדינה, שלומית לביא, מסרה בתגובה: "החומר נמצא והוא מטופל".

הבדיקה נערכת על-ידי הצוות המיוחד שמונה לשם כך, בראשו עומד ניצב (בדימ.) יעקב בורובסקי. נודע, כי בעקבות החשיפה ב- Nfc, ונוכח התלונה שהגישה עמותת אומ"ץ - בעקבות הפרסום, פנו גורמים נוספים למבקר המדינה, ומסרו את הידוע להם בפרשה.

נודע, כי הבדיקה אצל מבקר המדינה בפרשת העטים הנובעים מצויה בשלבי סיום, ועל-פי המידע שהובא ונבדק עולה, כי אכן: אולמרט קיבל שוחד משורה של אישים. מדובר במתנות בהיקף כספי מצרפי הנאמד במאות אלפי דולרים.

המידע שנמסר למבקר כולל את זהותם של כמה מנותני השוחד, סכומי הכסף ששולמו תמורת המתנות, וכן מידע בדבר התמורה שנתן אולמרט - על-חשבון המדינה, תוך ניצול מעמדו לרעה. מתברר, כי אולמרט סייע לנותני המתנות לקבל היתרים וכן לקדם אינטרסים עסקיים. על חלק מהם דיווחנו כאן בהרחבה.

בשל קשר השתיקה הנמשך בתקשורת בכללותה - הן מצד העיתונות כתובה, והן מצד רשתות הרדיו והטלוויזיה, ונוכח אזלת ידן של הרשויות החוקרות, מתבקשים ידידי Nfc כדלקמן: * להפיץ בדוא"ל באמצעות רשימות תפוצה אישיות; * להדפיס ולהעביר לחברים.

נוצר: 07/06/2006 | עודכן: 7/6/2006 | רשימות נוספות: יואב יצחק
חזרה למעלה

אדם סמל
אורח

הודעהפורסם: חמישי 10.08.06 13:51    נושא ההודעה: זה ארוך לאסביר

יש לי רק מי מוכן לבא לשמועה אותי? איפו אפשר לעשות כנס של אנשים?
אולי נעשה כנס ביום שישי או שבת במקום ציבורי מענין מי ישמעה אותי
וומענין עם משהו כולל אני מוכן ליצג את דעותנו.
אני חושב שיש בעיה שאנשים שיש להם כסף ומעמד ילחמו ואיך אנו נשיב מילחמה?
תגידו משהו מבין אותי ביכלל?
קדימה תיצרו איתי קשר ניראה שלא הכול דיבורים כמו חיול ואין מה לאכול
אני אדם מעשי יותר מי דיבורים רק מי ירצה לעשות משהו במדינה שלנו
חזרה למעלה

אדי מכלה
אורח

הודעהפורסם: שלישי 03.10.06 4:26    נושא ההודעה: אתר מלחמה בשחיתות אתר שמנוהל בידי חים יטיב הוא קרן תקווה לעם

ככל שאני מעיין באתר הזה, אני נוכח שוב ושוב במידת הכנות שלו בעוצמת התפיסה הדמוקרטית שלו בהעלאתו את עקרונות הדמקורטיה ומשפט צדק מעל לכל דבר .

הפתיחה של האתר להדפסה מיידית של כל תגובה והודעה, מה יותר דמוקרטי מזה.

חיים יטיב אתה מנהל אתר למופת, יש לך ולחבריך ידיד אמת בירושלים

אני מצדיע לכם.

אתם תקוות עמנו.

שלכם אדי מלכא יו"ר שורת המתנדבים שנאבקת בחריגות בתי המשפט והשופטים
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 03.10.06 8:03    נושא ההודעה: תודה אדי על המילות החמות

תודה אדי על המילות החמות, אמסור את הברכות לפרופסור אריה זריצקי וד"ר ניסים אמזלג אשר הינם פעילים מאוד בתחומם מאחורי הלקעים בתרומתם ל-`נקים`. עוד אוסיף ש- `נקים` לא היה יכול להשיג תוצאות בלי כל האזרחים התומכים בנו כל אחד בדרכו.

ברכות גם לך על פעילותך האמיצה למען עשיית צדק בישראל.

חיים יטיב

חזרה למעלה

רמי
אורח

הודעהפורסם: חמישי 05.10.06 20:29    נושא ההודעה: רעיון למאבק

לפי דעתי אתה צריך להגיע לכלי התקשורת - לראיון כדי להציף את מה שכתבת, במיוחד לגבי אומץ .
כדי להגיע לשם צריך:
1 לפרסם את האתר שלך דרך פורטלים ידועים
2 לפרסם את הפעילות שלך , פניות לבתי משפט, בעיתונים מקומיים,ולהביא לציבור שלא מחובר לאנטרנט את המידע.
3 לנסות לאחד כוחות עים יואב יצחק
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שישי 06.10.06 1:49    נושא ההודעה: CORRUPTION starts in JUDICIAL system - NAPOLION B

The GELYOTINA was Napolion`s way to fight corruption and build an empire... l
Our Politicians would NOT have been so corrupted if the JUDICIAL system with CORRUPTED JUDGES / LAWYERS would have act according to the law...! l

AHARON BARAK with 17 houses + more, together with many JUDGES and LAWYERS were CAUGHT with suspected CRIMINAL FACTS against them. The POLICE-KARADI requested to investigate and TRIAL them, but MAZUZ & CHENDAR closed POLICE claims WITHOUT explainations...!l

The FACTS were including the suspected ILLEGAL ways that JUDICIALS buy FORECLOSURE houses for VERY LOW PRICES, by PRE-ARRANGING the "DEALS" with their JUDICIAL Friends in our courts...!!! l

A top POLICE OFFICER said:"THE POLICE HANDS TIED..."!l

Our GELYOTINA should begin with DEMONSTRATIONS NOW, or ISRAEL will NOT SURVIVE: " ...Those who will destroy you will come from within you" - Yecha`ayahu
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

אשר כהן

הודעהפורסם: שבת 28.10.06 6:23    נושא ההודעה:

המשתמש החדש הבא יהיה החבר המאה, וזה כבר מעיד שהאתר עושה שירות נאה
ושיש בו צורך.

חשוב מאד לפעול בזהירות. לא לעבור על החוק. להמנע מהכללות: לזכור שלא כל השוטרים והשופטים הם מושחתים.

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שבת 28.10.06 21:08    נושא ההודעה: שלום אשר, תודה על תגובתך

שלום אשר, תודה על תגובתך, הייתי אף מוסיף שלדעתי רוב השופטים ורוב השוטרים הגונים, אך הבעיה היא מה קורה בצמרת.

העובדה שמספר לא מבוטל של שופטים ושוטרים הינם מושחתים וממשיכים לכהן מצביע על כך שיש מי שדואג לחפות על השחיתות שלהם.

הטענה של `נקים` היא שהשחיתות לא היתה יכולה להתקיים אם בית המשפט העליון היה ממלא את תפקידו כראוי. ראה דבריו של השופט מישאל חשין ביום פרישתו על תפקידו המרכזי של בית המשפט העליון במאבק בשחיתות.

מי שמונע ביקורת על מעשיו הינו בחזקה של מושחת, בית המשפט העליון מונע ביקורת על הפרקליטות וכן מונע ביקורת על הועדה לבחירת שופטים, מכאן המסקנה שהוא בעצמו בחזקה של מושחת ואין לצפות שילחם בשחיתות כפי שאכן לא קורה.

בברכה
חיים

חזרה למעלה

אשר כהן

הודעהפורסם: ראשון 29.10.06 4:56    נושא ההודעה:

ראשית אני מברך אותך על עצם הקמת האתר ועל אומץ הלב.

יתכן שתשלם מחיר כבד בעתיד על אומץ ליבך. אתה נכנס באנשים מאד מסוכנים
שאחראים על הדבקת תיקים, העלמויות, חטיפות ומעשי רצח בשם החוק.

אבל יש בשטח, כמו שאמרת, אנשים ראויים.

שנית, אני מאמין שהמאבק בשחיתות או כמו שאני נוהג לכנותה "אי-סדר" צריך לבוא ממקום נקי.

אני יכול להאבק באי-סדרים כי אני עברתי את גיל 40 ולא קיבלתי אפילו עבירת תנועה. בתיק שלי במשטרה אין כל רישום פלילי על אף שאני מייצג עבריינים כל הזמן. ההקפדה על כללי ההתנהגות צריכה להיות טוטאלית.

דוגמא אחת מני רבות:

השר חיים רמון - שועל פוליטי משופשף ואדם הרחוק מלהיות תמים ונקי כפיים - היטיב לדעת כי הוא נמצא בבית זכוכית, שקוף לעין כל, ואם הוא רצה למנוע בחירתה של דורית ביניש לבית המשפט העליון, אסור היה לו לכפות את עצמו על נערה צעירה בניגוד לחוק ולמוסר.

ברגע שעשה מעשה לא ראוי - בגילו ובמעמדו - הוא אינו ראוי עוד לשמש כשר.

האם נכון להעמידו לדין?

נכון מאד.

האם נכון להחליפו?

בוודאי.

אגב, חיים רמון מעולם לא ניסה למנוע את מינוייה של דורית ביניש לדין.
היא שמאלנית כמוהו ומערכת היחסים ביניהם היתה תקינה ועניינית.

מאיר שטרית התאים לה יותר? - לא על פי דעותיו הפוליטיות הרחוקות ממנה כמזרח למערב, ולא ע"פ התנהלותו המוסרית כמנכ"ל הסוכנות עת לחמה על העמדתו לדין.

דורית ביניש היא אשה ישרה כסרגל. הרבה יותר ישרה מפרופ` אהרן ברק הערמומי שקדם לה. אפשר להתווכח על איכויותיה כשופטת. לטעמי, היא לא ראוייה להיות הנשיאה. יש לי שבעה מועמדים טובים יותר, אבל איש לא יפקפק ביושרה האינטלקטואלי והמוסרי.

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 29.10.06 7:06    נושא ההודעה: תודה על הברכות, את המחיר הכבד כבר התחלתי לשלם מזמן

תודה על הברכות, את המחיר הכבד כבר התחלתי לשלם מזמן, קיבלתי אותו בתשלומים.
תפירת תיקים כנגדי היא שגרה וגם חקירות במשטרה, הפסקתי מזמן להתרגש מכך, בנתיים לא הורשעתי בכלום אך נסמוך עליהם שהם יודעים לעבוד, מנגד אלף מחשבות בלב איש ועצת ה` היא תקום.

לגבי ברק אני מסכים עם הבחנתך, לגבי בייניש יש לי ספקות רבות, אינני רוצה למהר ולשפוט אותה אך מהניסיון האישי שלי עימה יש לי סיבות טובות לפקפק ביושרה.
ראה כאן:
http://www.nakim.org/toyoetzvahada.htm

לגבי רמון אין ויכוח ביננו לגבי האיש, אך לגבי המעשה עצמו ממידע שהגיע אלינו עולה לכאורה שהנסיבות לא היו מצדיקות כתב אישום, הדבר נעשה בהסכמתה ולא חרג מכללי חיזור רגילים.

בברכה
חיים

חזרה למעלה

אשר כהן

הודעהפורסם: ראשון 29.10.06 10:17    נושא ההודעה:

למזלה הרע של המשטרה בן-דודי האמריקני חיים כריס איידן זכה לפני כמה שנים בלוטו האמריקאי בחמישים ושבעה מיליון דולר ועשרה אחוז מן הזכייה כעשרים וחמישה מיליון ש"ח בקירוב נועדו למימון קרן ישראלית נגד אלימות ושחיתות שוטרים בישראל משום שמח"ש לא מונעת את התופעה ואפילו מרחיבה ומעודדת אותה. בנו של חיים כריס איידן הותקף באיצטדיון "טדי" ע"י שוטרים אכזריים ואנו נגיש תביעה אזרחית ענקית נגדם כשנגלה זהותם.

אם נפגעת ע"י שוטרים פרסם כאן את זהותם ואנו נטפל בהם דרך הכיס.

click to enlarge

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 29.10.06 18:19    נושא ההודעה: מדובר באחד השוטרים הבעייתים ביותר שידעה המשטרה עד כה

מדובר באחד השוטרים הבעייתים ביותר שידעה המשטרה עד כה. שמו דוד בן שבת,פרטים עליו כאן:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewforum.php?f=9

האיש שירת כקצין במשטרה עד שנת 2001, הוא סולק מהמשטרה ע"י יוסי פריינטה מפקד תחנת העיירות אחרי שבן שבת פעל לתפור עשרות תיקים לתושבי הקיבוץ שהתנגדו לקומבינות שלו. אך האיש חזר למשטרה בדלת האחורית כמתנדב וממשיך עד היום לנהל ענייני הביטחון של הקיבוץ ולנצל את קשריו עם מספר שוטרים בתחנת העיירות לתפור תיקים לתושבים ובניהם אני, כאשר מנגד כל התלונות נגדו נסגרות באופן שיטתי על ידי חבריו בתחנה אחרי שפריינטה קודם ועזב את התחנה.

האיש גרם לנזקים נפשים וכספים אדירים לעשרות אנשים שעברו בקיבוץ, מדובר באדם מקצועי בתחומו ולא הייתי ממליץ לאף אחד להתעסק איתו, בן היתר ראה מה אומרת ארוסתו לשעבר עליו, דליה ברונשטיין, התגובה שלה בסוף כאן:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=394

אם למרות היותו מקושר וממולח תהיו מוכנים לתבוע אותו על מעלליו בשם תושבי הר עמשא הדלת פתוחה בפניכם ואוכל להעביר לכם ערימה של חומר על האיש הזה.

בברכה
חיים

נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך שלישי 31.10.06 8:30, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

אשר כהן

הודעהפורסם: שני 30.10.06 8:49    נושא ההודעה:

תעביר לי באמצעות האי - מייל את כל המידע, כולל מה שכרגע לא נראה לך רלוונטי.
אני שולח לך הודעה על האי-מייל שלי שאבקשך לא לפרסמו או לתת אותו לאיש כדי שהמשטרה לא תצליח לפרוץ אליו.

שים לב לעובדה הבאה. למשטרת ישראל יש את ציוד התיקשוב והמיחשוב יש לצה"ל
שהוא ציוד הריגול והביחלוש המתוחכם והמועדכן ביותר בעולם. מבוסס טכנולוגיות חדשניות שאין לשם משטרה בעולם.

תבדוק היטב את המחשב שלך בחיפוש אחר סוסים טרויינים בעזרת התוכנות הטובות ביותר שיש. אל תשמור את האי מייל שלי במחשב שלך.

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 31.10.06 8:33    נושא ההודעה: או קיי אשתדל להעביר לך המקבץ ראשון היום

ראה האזהרה מטה בנוגע לניק עו"ד אשר כהן
או קיי אשתדל להעביר לך המקבץ הראשון היום, לגבי השאר לדעתי ראוי לקבוע פגישה.

בברכה
חיים

נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך שבת 14.04.07 21:49, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה

אשר כהן

הודעהפורסם: חמישי 02.11.06 8:50    נושא ההודעה:

שיטת העבודה שלי היא כדלהלן:

אני מקבל חומר באמצעות האי-מייל.

אני פונה לצד השני ומבקש את תגובתו.

ואז אני מחליט מה לעשות.

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

רודף צדק

יישוב: העולם הגדול

הודעהפורסם: חמישי 18.01.07 3:51    נושא ההודעה: שינוי שיטת הממשל

האם אנחנו צריכים מפלגות?
מדוע שלא נבחר ישירות את חברי הכנסת?
מדוע שנבחר את המועמד מס` 15 או 20 במפלגה, בגלל שאנו מאמינים בראשה?
אפילו החוק לא מחייב את ח"כ שנבחר בצורה כזאת מפני עריקה, וגניבת הקולות שלנו!
אפשר, וגם רצוי, להקים מערכת כמו בימי רומא שבה המועמד ישכנע את כל עם ישראל, בתקציב זהה ליריבו, לבחור בו ישירות
כמו שבוחרים חבר קונגרס (רק שלא צריך לבחור לפי אזור מגורים כי המדינה קטנה)
כך יאלצו חברי הכנסת להיות קשובים לבוחר ולא למממן!
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=873457

נועם אקבס

הודעהפורסם: חמישי 15.02.07 9:56    נושא ההודעה: האמנם הדבר אפשרי?

בס"ד

אשר כהן כתב:
ראשית אני מברך אותך על עצם הקמת האתר ועל אומץ הלב.

יתכן שתשלם מחיר כבד בעתיד על אומץ ליבך. אתה נכנס באנשים מאד מסוכנים

...
שנית, אני מאמין שהמאבק בשחיתות או כמו שאני נוהג לכנותה "אי-סדר" צריך לבוא ממקום נקי.

אני יכול להאבק באי-סדרים כי אני עברתי את גיל 40 ולא קיבלתי אפילו עבירת תנועה. בתיק שלי במשטרה אין כל רישום פלילי על אף שאני מייצג עבריינים כל הזמן. ההקפדה על כללי ההתנהגות צריכה להיות טוטאלית.

...

אשר היקר,
הרשה לי להביע הסתייגות מה מדבריך בהם אני מוצא סתירה פנימית.
מצד אחד אתה כותב לחיים היקר שהוא עלול לשלם מחיר כבד בעתיד על אומץ ליבו,
ואפילו מוסיף בהמשך שהוא נכנס באנשים מאד מסוכנים

מה שבעצם אומר שהוא עלול מהר מאוד (כפי שאכן חיים העיד בהמשך) למצוא את עצמו מואשם/מופלל ואולי חלילה עלול אף להיפגע.
ומצד שני, אתה אומר: אני יכול להאבק באי-סדרים כי אני עברתי את גיל 40 ולא קיבלתי אפילו עבירת תנועה. בתיק שלי במשטרה אין כל רישום פלילי...
לצערי,(בלי רצון להעליב) עלול להשתמע מדבריך שלא נאבקת ברצינות או באומץ לב בשחיתות עד גיל 40...
רישום פלילי או אישום פלילי אינו תורה מסיני ולהיפך, במקרים בהם המואשם הינו אדם הנאבק בשחיתות ממסדית הרי שהאישום או הרישום הפלילי מוטלים בספק גדולללל מאוד...
דוגמא קלאסית לעניין זה הינו המקרה של הרב עוזי משולם יצ"ו.
איש אשכולות, אדם ירא שמים, אמיתי, ישר והגון ואזרח למופת,
שבתוך ימים אחדים הוכפש שמו בכל מדיה תקשורתית, ממש סטייל דרייפוס.
אדם שנאבק כל ימיו למען האמת הצדק והיושר, בלי לזוז מילימטר מההלכה והחוק,
צוייר על ידי התקשורת כפורע חוק, והפרובוקטור האמיתי - משטרת ישראל, צוייר כמבליג, מוחל על כבודו ומה לא.
והאמן לי אני יודע מה אני סח, הייתי שם...
אני מזמין אותך ואת הקוראים לעיין בספרה של הגב` שושנה זייד "הילד איננו"
בפרק בו היא מדווחת כעדה מהשטח על הדיסאינפורמציה הטוטאלי שנעשה על ידי התקשורת.
אתה וכל הקוראים החפצים באמת ב-אמת,מוזמנים לשאול ולברר מה באמת היה שם.
או לפחות לבקר באתר ולהתרשם במו עיניהם מהתיעוד שהובא באתר שהוקם לצורך העניין:
http://www.zeakat-emet.com
וגם כאן בנקים:
http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=1267&postdays=0&pos torder=asc&start=0
ילד בן 14.5 מואשם בהסתה והמרדה...נו ברצינות מה זה אם לא רדיפה אימתנית.
וגם כיום בנו של הרב עוזי נרדף על מנת לצער את אביו עוד ועוד.
לצערי הרב, רבים שוגים ואינם מבינים כי כל המערכות במדינה רחוקות מלהתנהל בצורה דמוקרטית.
ההתיפיפות נובעת כנראה עקב חוסר רצונם או יכולתם לעכל ולהתמודד עם העובדה
שבתי המשפט נאמנים לשולחיהם, היה והאזרח, מנסה אפילו, לסדוק את כן השחיתות של גורמי הממסד המושחתים, אחת דתו - להיות מורשע.
זוהי מחשבה מזעזעת...אך אמיתית.
אמנם ישנם גם גורמים הגונים בממסד, אך קצרה ידם מהושיע כי ברגע שמישהו מנסה להיאבק בשחיתות הממסדית באמת, הוא פשוט מקבל תגית "פושע" או "ז"ל" במהירות האור.
ואוי לו לגורם הממסדי ההגון שינסה לצייץ..הוא פתאום עלול להיות עסוק ב"פרשיה" משלו..
מצער מאוד, אך אמיתי.
לכל הפחות יש למחות ולזעוק את זעקת הצדק והיושר..
הדבר אמנם נראה רחוק שנות אור מהמציאות היומיומית בה אנו שרויים.
אך בואו נזכור שזה לא כל כך רחוק..בסך הכל מרחק של דור.. רק להושיט את היד ולנגוע בהורים ובסבים, דור מלא ביושר ואמון הדדי.
דור בו פשע ורשע היו תופעות נדירות ולא נוהג שלטוני (או "הבטחה שלטונית").
דור שהונהג על ידי יהודים קדושים,
ולא על ידי פריצי חיות.
דור שידע שעצם קיומינו הלא ראציונלי כאומה שנרדפה ונטבחה לאלפים ולרבבות,
הינו רק הודות לעובדה שלא זזנו מילימטר מתורת אבותינו וידענו לכבד ולהוקיר כל אדם באשר הוא אדם.
דור שידע לינוק חכמה מוסר ותוכחות חיים,משרידי הדור הקודם ,לכבד ולהוקיר אותו במקום לאשפז אותו באיזה "מעון לגיל הזהב".
זוהי הרוח בה לימד הרב עוזי דרך ארץ, תורה, מוסר ויראת שמיים בבית מדרשו.
יהודי כזה לא יכל להתעלם מאיסורי התורה הנוראיים הכרוכים בפשע הממסדי של פרשת ילדי תימן מזרח ובלקן החטופים והמכורים ומסבלן של משפחות החטופים.
ומה לעשות, שכל העקבות מובילים ולמעשה צועקים שזהו פשע ממסדי,
נו.. איך לדעתכם יהיה פסק הדין במשפטו של אדם שכזה?
וכל יפי הנפש יהנהנו בראשיהם ויאמרו אם בית המשפט פסק שהוא אשם אז הוא אשם.
רבותיי,שטחיות היא הדרך הקלה ביותר לנטרל מצפון מעצבן.
מי שהאמת נר לרגליו, יודע כמה מושחתת היא המערכת ואם אינו יודע הוא לפחות יבדוק.
למרבה הצער, ההיסטוריה של העם היהודי מלמדת, שבורא עולם מאריך אף וממתין לאומה שתתעשת ותקיא מתוכה את הרוע והשחיתות, אך לאחר זמן - אנחנו נענשים וחבל...
כואב שאדם שכל חפצו ומגמתו הינם להיטיב עם עם ישראל מוקע לעיני כל ואיש אינו פוצה פה ומצפצף..
אזרח נרדף בתוך מדינה המתימרת להיות בית לאומי, למי????
וכשהוא אינו מתכופף, וממשיך להוקיע את השחיתות הממסדית גם מבית הכלא... פוגעים בגופו באכזריות.
אדם שנכנס לכלא צועד על רגליו יוצא ממנו על אלונקה במצב 100% סיעודי עד היום הזה.
ניסיתי בסך הכל לכתוב תגובה קטנה לאשר היקר אך הכאב הרב באשר לסבל היומיומי הרב של הרב עוזי משולם, בנו עימנואל הנרדפים ומשפחתם והסובבים אותם, פשוט פרץ החוצה.
ולך חיים, אני מאחל שבורא עולם ישמור עליך מן השחיתות לסוגיה השונים.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

שבכניק@@
אורח

הודעהפורסם: שבת 14.04.07 0:36    נושא ההודעה: לנועם אקבס

עם כל הכבוד לך מר נועם אקבס
אני לא מבין מה אתה בכלל מדבר בפורום כזה. כי זה לא קשור אליך .
במקרה שלך לא הופללת מעולם ולא אף אחד מחבריך או הרב שלך עוזי משולם.
מעולם לא נתפר לכם תיק.
אני לא צריך להזכיר לך כמה רצית להכנס לבית סוהר אחרי שהשתחררת פעם שניה משם רק בגלל שרצית להיות יחד עם עוזי משולם. עשית הכל שיעצרו אותך עד שעצרו אותך בקל רמה על פרשת קיטנות ילדי משולם בהם הסתת ילדים קטנים ושרת איתם שירי הלל המעודדים לפגיעה בראש הממשלה בזמנו ובשר המשטרה. ושירים שטנה כנגד המדינה.הרי זה היה בכל מהדורת חדשות באותה תקופה.
אמנם בסוף לא היית יחד עם משולם באותו תא, כי הוא לא רצה אותך אבל זה כבר היסטוריה. בכל מקרה אתה וחבורת משולם נתלים על כל מיני פרשיות כאובות במדינה ותופסים עליהם טרמפ כדי לקדם את הנושא שלכם.
אז בבקשה תחסוך לנו.
הרי הורשעת כל כך הרבה פעמים.
פעם ראשונה בארועי יהוד הורשעת ונגזר עליך שנה וחצי מאסר בפועל.
קיבלת שליש אך הפרת את תנאי השחרור וחזרת שוב לכלא. כשהשתחררת
לא הפסקת עם הפורבקציות שלך בהסתת הנוער של קבוצת משולם להפר חוק שוב ושוב ונעצרת שוב ושוב עד הפרשה של קייטנת משולם המצויינת לעיל.
כמוך כל אנשי משולם שישבו בכלא תמיד כשתפסו אתכם על חם כמו פרשת הרמזורים ופרשת נסיון הרצח הסוהר בני אבירם בידי האנשים שלכם.וכמובן ארועי יהוד בהם הורשעו האנשים שלכם בזריקת בקבוקי תבערה על שוטרים אחזקת נשק שלא כחוק ושימוש בנשק באופן לא חוקי כמו כן בהסתה ובהמרדה וכוכוכוכוכו
אני הייתי שם אני ראיתי הכל בעניים הרי וכמוני עוד רבים .
אנחנו לא נשתוק ונדאג שידעו את האמת עליכם.
כי אתם לא לוחמי חופש או לוחמי צדק אלא ממש עבריינים שסתם תופסים פה טרמפ.
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שבת 14.04.07 21:46    נושא ההודעה: בהמשך להצעתך לסייע ל-נקים

אשר כהן כתב:
שיטת העבודה שלי היא כדלהלן:

אני מקבל חומר באמצעות האי-מייל.

אני פונה לצד השני ומבקש את תגובתו.

ואז אני מחליט מה לעשות.

עו"ד אשר כהן הנכבד,
מבדיקתנו עולה שאין כנראה עורך דין הנושא את השם אשר כהן בישראל,
אנו משתדלים שלא להעביר מידע לאנשים זרים שלא נבדקה זהותם וכוונתם.
פניתי אליך בתיבה הפרטית שלך לקבל את מספר הטלפון של משרדך לפני מספר חודשים וטרם השבת לכך.
בנסיבות אלה נותר לנו לקטלג אותך במדור האנשים החשודים בנסיון לקבל מידע על ארגון `נקים` בשיטות שונות.
תגובה מפורטת זו בא להזהיר אנשים שונים הגולשים בפורום ואשר היו עלולים להבין שהח"מ מטה נותן בך אימון.

בכבוד רב.
חיים יטיב

חזרה למעלה

צדק צדק תרדוף
אורח

הודעהפורסם: שני 04.06.07 1:32    נושא ההודעה: לחיים יטיב שלום וברכה

לחיים יטיב שלום וברכה
חיים יקר לא חדשה היא השחיתות במדינתנו (מלשון דין) ולא כשמה ארץ ישראל ו12 השבטים ארץשל קדושה אהבה ואחוה כי היום בעל המאה והמעמד החברתי "והמוסכל" הביאו להתפוררות חברתית הקשה ביותר מאז שנהינו לעם לתומנו חשבנו כול אחד ואחד כי עם חיסול זעקתו של המורי עוזי ותלמידיו תסתיים מין הסתם לא יצוצו חחחח לא הרב ולא תלמידיו יחספו את פני השחיתות שלהם קדושת ארצנו ליכולה להכיל בביטנה את אלה המפירים קדושתה כמו שנאמר כול דמי אחיך זועקים אליי מין האדמה והם מה עונים? השומרים אחנו אנו?המור היה רק שליח שהעלה את האבוקה ותלמידיו הם מבחינת תמידי רבי עקיבה אשר אנשי מדון וזרע עמלק הבא אלינו בדמות מטעה ומטעתעת של "יהודי" או "שומרי חוק למיניהם" חיים יקר יודעת אני כי עוד דרך ארכה לנו להאבק את רצח פני הדור ומאחלת לך שתאריך ימם ושנים חזק ואמץ ואל תחרד כי שוכן מרומים עימך כי הנך משיב כבוד הרחלה אל מעונה אנו עימך כול החברים המשפחות יחד לא נשטוק ולהדרן מוסיפה אני כאן את אופן הפרסום של אתר נקים וזעקת אמת מיוזמתי שלי כי יודעת עד כמה אמת יש כאן לכן כך אני מעוררת דעת קהל הידעכנו שילחו לחברים והביעו את תמיכתכם ובכך תמנעו פשעים נוספים בארץ ובעולם אספו ועוררו דעת קהל בכדיי לימנוע המשך ועזרו לנו להוציא את האמת לאור ולעצור את העול הזה בנקודה מסויימת וכמו שעם ישראל התלכד להביא כל פושיע המואשם ברצח עם גם כאן עלינו להתלכד ולעצור פושעים אלה ולהביאם לדין למרות היותם בעליי המעמד בשילטון ואנשיי הצוארון הלבן כי גם בחולצה בעלת צוארון ולבנה לא נישמר מליכלוך ניראה מזוהמיםוכתמיים שכאלה אנו צריכים להסיר בכדיי שהחברה שלנו תיתקים כי כול בן ובן גם בין 10 ו 15 אחים הוא נקודת אור לכול אחד מהוריו וכול בן ובן של עם ישראל חשוב לא פחות הן באופן ישיר והן באופן כללי ועולמי גלו וחספו את האמת ללא שום פחד זה לא חלום זה לא ולא דימיון זו מציאות מתועדת ע"י מצלמות פרטיות אל תיתעלמו בכדי שלא נגיד כולנו חבל היתעלמנו ויכולנו לימנוע www.zeakat.emet.comזאת לכן היכנסו אל האתה בידקו בעצמכם ועוררו את דעת חבריכם אל תשתהו המשיכו את שרשרת פירסום זה ואל תגידו קצרה ידנו מילהושיע איש איש את אחיו יעזורו וכך נמנע המשך לשפיכת דם נקי ;((handshake)
[13/05/2007 16:43:42] :אומר/ת הרב יהודה גמליאל עם הרב עוזי נפגשתי הרבה פעמים כי גם אני חקרתי את העלמם של 2 דודים שלי (לכן כך אני מעוררת דעת קהל nakim.org אחים החפזו הודיעו והתריעו לכולנו יחד לא יוכלו גם כאשר עם ישראל היה מלוכד גם בעובדם עבודה זרה אמר הקדוש ברוך הוא לא יכלתים אם נהייה כולנו אגודה אחת ללא חשש רק אז נמגר את הנגע שבחברה שהפך להיות בהמשךולאחר 50 שנות קיום המולדת לנמק שאותו חיים כולנו ממש כך כולנו יחד גם אים זה כואב וגם אים היכאבלקטוע את אותה היד או הרגל עלינו אף לחתוך בבשר החיי רק בכדי להציל את שאר האברים שעדיין ניתן להציל ועד שיגליד מעט הגדם אז ורק אז יכול שלומו ארצי לשיר את שירו פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת Evil or Very Mad המשך טוב לכולנו אמן ואמן ולך עמי ידיד/יה ה" עימך וכן ליבנו ותפילתנו צדק צדק תרדוף[/u][/i][/b]
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: חמישי 07.06.07 1:52    נושא ההודעה: Re: לחיים יטיב שלום וברכה

בס"ד
סליחה פניה קודמת שגויה
חים אח וחבר יקר

חיים יקר לא חדשה היא השחיתות במדינתנו (מלשון דין) ולא כשמה ארץ ישראל ו12 השבטים ארץ של קדושה אהבה ואחוה כי היום בעל המאה והמעמד החברתי "והמוסכל" הביאו להתפוררות חברתית הקשה ביותר מאז שנהינו לעם לתומנו חשבנו כול אחד ואחד כי עם חיסול זעקתו של המורי עוזי ותלמידיו תסתיים מין הסתם לא יצוצו חחחח לא הרב ולא תלמידיו יחספו את פני השחיתות שלהם, קדושת ארצנו לא יכולה להכיל בביטנה את אלה המפירים קדושתה. כמו שנאמר כול דמי אחיך זועקים אליי מין האדמה והם מה עונים? "השומרים אחנו אנו?"המורי היה רק שליח שהעלה את האבוקה ותלמידיו הם מבחינת תלמידי רבי עקיבהעליו השלום אשר אנשי מדון וזרע עמלק הבא אלינו בדמות מטעה ומטעתעת של "יהודים" "שומרים תורה ומצוות" או "פרעונים בדמות "שומרי חוק למיניהם" חיים יקר יודעת אני כי עוד דרך ארכה לנו, להאבק את רצח פני הדור ומאחלת לך שתאריך ימים ושנים ,חזק ואמץ. ואל תחרד כי שוכן מרומים עימך, כי הנך משיב כבוד הרחלה אל מעונה אנו עימך כול החברים המשפחות יחד ,לא נשתוק כולנו יחד ולא נשקוט עד יבואו רשעים במשפט ולהדרן מוסיפה אני כאן את אופן הפרסום של אתר נקים וזעקת אמת מיוזמתי שליללא היתערבות שום גורם כי יודעת עד כמה אמת יש כאן בדברים לכן כך אני מעוררת את דעת הקהל הני כך הידעכנו שילחו לחברים והביעו את תמיכתכם ובכך תמנעו פשעים נוספים בארץ ובעולם אספו ועוררו דעת קהל בכדי למנוע המשך ועזרו לנו להוציא את האמת אל הלאור ולעצור את העול הזה בנקודה מסויימת וכמו שעם ישראל התלכד להביא כל פושע המואשם ברצח עם גם כאן עלינו להתלכד ולעצור פושעים אלה ולהביאם לדין למרות היותם בעלי המעמד בשילטון ואנשי הצוארון הלבן כי גם אם נלבש חולצה בעלת צוארון לבן לא נשמר מליכלוך וכתמים נראה מזוהמים וכתמים שכאלה אנו צריכיםואף חובה היא על כל יהודי ויהודי בעל מצפון להסיר כתמים אלו בכדיי שהחברה שלנו תיתקים כי אל לנו לשכוח כול בן וגם בת גםאם הם בין 10 או 15 אחים כול אחד ואחדהוא נקודת אור לכול אחד מהוריו וכול בן ובת של עם ישראל חשוב לא פחות הן באופן ישיר והן באופן כללי ועולמי. גלו וחספו את האמת ללא שום פחד זה לא חלום זה לא דימיון זו מציאות מתועדת ע"י מצלמות פרטיות אל תתעלמו בכדי שלא נגיד כולנואחרי עוד יובל 50 חבל היתעלמנו, ויכולנו לימנוע www.zeakat.emet.comזאת לכן היכנסו אל האתר בידקו בעצמכםהתעוררו ועוררו את דעת חבריכם אל תשתהו המשיכו את שרשרת הפרסום ואל תגידו קצרה ידנו מהושיע איש איש את אחיו יעזורו בכך נמנע המשך לשפיכת דם נקי ;((handshake)
[13/05/2007 16:43:42] :אומר/ת הרב יהודה גמליאל עם הרב עוזי נפגשתי הרבה פעמים כי גם אני חקרתי את העלמם של 2 דודים שלי (כך אני מעוררת דעת קהל nakim.org אחים החפזו הודיעו והתריעו לכולנו יחד לא יוכלו גם כאשר עם ישראל היה מלוכד גם בעובדם עבודה זרה אמר הקדוש ברוך הוא לא יכלתים אם נהייה כולנו אגודה אחת ללא חשש רק אז נמגר את הנגע שבחברה שהפך להיות בהמשך ולאחר 50 שנות קיום המולדת לנמק שאותו חווים וחיים כולנו ממש ורק כאשר נתגבש כולנו יחד גם אם זה כואב וגם אם הכאב לקטוע את אותה היד או הרגל גם אם נצתרך לחתוך בבשר החיי עלינו לדעת כי כל זאת בכדי להציל את שאר האברים שעדיין ניתן להציל ,ורק עד שיגליד מעט הגדם , רק אז יוכול שלומו ארצי לשיר את שירו פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת המשך טוב לכולנו אמן ואמן ולך עמי ידיד/יה ה" עימך וכך גם לבנו ותפילתנו .צדק צדק תרדוף[/u][/i][/b]
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> שאלות ותשובות ל-נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד 1, 2  הבא
עמוד 1 מתוך 2

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR