לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' אסתר סוריה מ- אופקים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
השב`כ ומזוז תופסים טרמפ על המצב הביטחוני לצותת למי שנוח להם  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> ביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכלליעדכונים של נקים:

ישראל בונה בשושו את מערכת מצלמות המעקב אחרי אזרחיה המשוכללת בעולם
ראשון 17.10.21 0:05

Les vaccins Covid nuisent à la fertilité des femmes
שני 04.10.21 14:29

Covid19 vaccines harm the fertility of women in vaccinating countries
שני 04.10.21 13:44

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`
הצטרף: 23 ינו' 2006
הודעות: 959


הודעהפורסם: שני 21.05.07 0:15    נושא ההודעה: השב`כ ומזוז תופסים טרמפ על המצב הביטחוני לצותת למי שנוח להם
השב`כ ומזוז תופסים טרמפ על המצב הביטחוני לצותת למי שנוח להם

למרבה הפלא גם מר מני מזוז איש "השמאל הנאור" תומך בגישה זו ועושה מיקמק גדול של פעילות פוליטית ופעילות בטחונית לאשר לשב"כ בסופו של יום להאזין לכל מי שמתחשק לו ולהפוך לזרוע הקג"ב של ראש הממשלה.
אולי יטרחו מר מזוז ומר דיסקין לפרט מהי "חתירה נגד סדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו"?
האם גם חשיפת מנגנון השליטה האנטי-דמוקרטי בו הפרקליטות והשב"כ שולטים על פוליטיקאים באמצעות תפירת תיקים מהווה גם היא חתירה נגד מוסד `המתפרה`?
ואולי יטרח מר דיסקין להשיב לשאלה מדוע נתן לבשארה לחמוק לחו"ל ולא פנה לבג"ץ למנוע זאת תוך שהוא נתן פתחון פה לערבים לתקוף ובצדק את ישראל על התנהלותה השערורייתית בפרשה זו?
והאם הפעלת פרובוקטורים ומשבשי הליכים משפטיים, לטרפד בן היתר קידום קבוצות פוליטיות לגיטימיות וחשיפת פרשיות מביכות, הינה גם היא שיטה מקובלת על פי `החזון הדמוקרטי` של מר מזוז ומר דיסקין?עדכון אחרון - 00:02 21/05/07


השב"כ: זכותנו לצותת למבצעי פעילות חוקית לשינוי אופיה היהודי של ישראל

מאת יובל יועז וג`קי חורי

ראש השב"כ: הארגון מופקד על קידום ערכי היסוד של המדינה כ"יהודית ודמוקרטית" ורשאי לבצע מעקבים והאזנות סתר נגד הפועלים לשינוים תוך "מאפיינים חשאיים", גם אם הם פועלים כחוק; עם זאת, כשאין חשד לעבירה, לא יבצעו מעצרים, חיפושים ותשאולים; עדאלה שוקלת לעתור לבג"ץ: "זו פעילות בלתי חוקית וסוטה מלשון חוק השב"כ"


השב"כ רואה עצמו מוסמך להפעיל כלי מעקב הפוגעים בפרטיות כגון האזנות סתר במקרים שבהם מתבצעת "פעילות חתרנית נגד אופיה היהודי של המדינה", גם אם הפעילות הזו איננה כרוכה בפעולות לא חוקיות. כך עולה ממכתב שהעביר ראש השב"כ יובל דיסקין ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, ושגובש בתיאום עמו. המכתב נשלח אתמול (ראשון), על דעתו של היועץ המשפטי לאגודה לזכויות האזרח ולארגון עדאלה, בעקבות פניותיהם למזוז בבקשה להבהיר את גבולות סמכותו של השב"כ.

במשרד המשפטים מתייחסים למסמך שחיבר דיסקין, בשיתוף עם מזוז, כאל "מסמך מכונן" המבהיר את היקף סמכויותיו של השב"כ והאיזון בין פעולותיו הפוגעניות לבין ערכים דמוקרטיים כמו חופש הביטוי, חופש פוליטי והזכות לפרטיות. "השב"כ הוא ארגון שיש לו תפקיד חיוני במציאות החיים בישראל", כותב דיסקין, "ולשם כך ניתנו לו כוחות וסמכויות רחבי היקף. הפעלתם באופן נכון וראוי חשובה לדמוקרטיה הישראלית, לשירות עצמו כדי לשמר את הלגיטימציה הציבורית החיונית לפעולתו, וכמובן חשובה לכל אזרח".

"המושג חתרנות הוא מושג עמום"

לדברי ראש השב"כ, הארגון מופקד על קידום אינטרסים ממלכתיים חיוניים לביטחון הלאומי של המדינה, וכן לקידום ערכי היסוד שלה כ"יהודית ודמוקרטית". "מסעיף זה עולה כי השירות מופקד בין היתר על שמירת ביטחון המדינה", כותב דיסקין, "סדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו מפני איומי חתרנות". ואולם הוא מסכים ש"המושג חתרנות הוא מושג עמום. עמדת השירות היא שבגדר `חתרנות` עשויה להיכלל גם חתירה לשינוי ערכי היסוד של המדינה תוך ביטול אופיה הדמוקרטי או אופיה היהודי, כחתירה נגד סדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו".

במישור הציבורי, ראש השב"כ מדגיש כי "לא חל כל איסור על הבעת עמדות הסותרות את ערכיה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, ככל שזו מובעת במסגרת החוק. הבעת עמדה כזו, כל זמן שאיננה כוללת פעילות לא חוקית, היא חלק מהזכות לחופש הביטוי. גם הזכות לפרטיות היא חלק מערכיה היסודיים של מדינה דמוקרטית". פגיעה בזכויות אלה, קובע דיסקין, מותרת רק לתכלית ראויה ורק באופן מידתי.

שלושה סוגי פעילות

את דרכי פעולתו של השב"כ מחלק דיסקין לשלושה סוגים: כלים "מחקריים", כלומר איסוף ממקורות גלויים, כמו ראיונות וכתבות בעיתונות, ונאומים פומביים; כלים "איסופיים", דוגמת האזנות סתר ומעקבים; ו"כלי סיכול ואכיפה", הכוללים מעצרים, חיפושים ותשאולים במסגרת חקירות. לדבריו, כשגוף כלשהו נוקט פעולות לא חוקיות "במסגרת חתירתו נגד סדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו, השירות מוסמך לפעול נגדו בכל הכלים, לרבות פעולות סיכול ואכיפה". עם זאת, כשהפעילות החתרנית איננה כרוכה בפעולות לא חוקיות, לא ניתן להפעיל "כלי סיכול ואכיפה".

כאשר פעולתו של גוף כלשהו "מתחככת" עם פגיעה בסדרי המשטר הדמוקרטי, רואה השב"כ עצמו מחויב לאסוף ולנתח מידע הנוגע לפעילותו של גוף זה, כדי "להבטיח שפעילותו אינה גולשת לפעילות לא חוקית ואיננה מסווה לפעילות לא חוקית". כשיש בסיס לחשד שמתקיימת פעילות חתרנית בעלת מאפיינים חשאיים, תאפשר פעילות זו שימוש גם בכלים איסופיים כמו האזנות סתר, "כדי לחשוף את המסתתר מאחורי פעילות כזו".

דיסקין מדגיש כי "תפקודו ופעולתו של השב"כ בנוגע לתופעת החתרנות מתייחסים באופן שווה ליהודים ולערבים". מלשכת היועץ המשפטי לממשלה נמסר כי "במקרים רגישים בתחום הנדון, נערכות פעולות השב"כ תוך תיאום והתייעצויות עם הגורמים הרלוונטיים במערכת המשפטית. העמדה המפורטת במכתבו של דיסקין מקובלת על היועץ המשפטי לממשלה".

בעדאלה מאוכזבים מעמדת מזוז

גם בעדאלה לא הסתירו את אכזבתם מתגובת היועץ המשפטי לממשלה וציינו כי בודקים אפשרות לפנות לבג"ץ ולחייב את היועץ המשפטי להוציא הנחיות ברורות וחד משמעיות האוסרות על השב"כ להתערב בעניין מעורבותו של השב"כ בחיים הפוליטיים של האזרחים במדינה.

מעדאלה נמסר כי מוזר מאוד שהיועץ המשפטי רואה בהצהרותיו של גוף שלטוני (השב"כ) שיש לו השפעה גדולה על זכויות האדם, כהצהרות הנופלות בגדר חופש ביטוי לגיטימי. כמו כן, מתברר מהמכתב שהיועץ המשפטי נותן אור ירוק לשב"כ לעקוב אחרי הפעילות של הערבים, גם אם אין לפעילות הזו שום קשר לביטחון המדינה, דבר אשר מחזק את התפיסה הממסדית לפיה האזרחים הערבים הם נושא למעקב ביטחוני, ושהם מהווים סכנה ביטחונית

פוטנציאלית. בעדאלה טוענים עוד כי הפעילות בלתי חוקית וסוטה מלשון חוק השב"כ וגם מנוגדת לערכי הדמוקרטיה. "סטייתו של השב"כ מסמכותו במקרה הזה, הנה חמורה ביותר, שכן היא לא רק פוגעת בשלטון החוק אלא היא מגבירה את ההסתה הגזענית נגד האזרחים הערבים בישראל", נמסר.http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/861580.html

_________________
הצטרפו לערוץ של נקים בטלגרם להתעדכן:
https://t.me/Nakim_org_Ch
ולקבוצה של נקים בטלגרם לקבל עדכונים ולשתף על ידי שליחת בקשה אליי קודם בפרטי בטלגראם @HaimYativ, בגלל הספאם, תודה.
https://t.me/Nakim_org_Newsהסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org


השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> ביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללי כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group