לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
סיפורה של ליל,ביתו של אחד מילדי הגזזת,שנפגעה תורשתית מהקרינה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת ילדי הגזזת

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שני 30.04.07 9:51    נושא ההודעה: סיפורה של ליל,ביתו של אחד מילדי הגזזת,שנפגעה תורשתית מהקרינה

מובא כאן סיפורה של ליל, ביתו של אחד מילדי הגזזת, שנפגעה תורשתית מהקרינה המגלה קצה של הסבל שנגרם לאלפי משפחות ויחידים בישראל.

29/04/07

23:13

"השמש שתזרח עלי מחר, תאיר אותי אחרת....."

יום שלישי 30/04/24 שיעור אזרחות, בתיכון אי שם בארץ : "בוקר טוב תלמידים", היום נלמד שיעור חשוב שיעזור לנו
להבין את מהותו וחשיבותו של מהלך חברתי שהתרחש לפני כ – 16 שנה.
מהלך ששינה את פני ההיסטוריה שלנו מעם מתפורר לעם שקם על רגליו והתאחד לטובת מטרה נעלה, מעם שהלך
ב"גיא צל מוות" ואף איבד רבים וטובים בדרכו, לעם שבחר לצעוד בדרכים בטוחות לעבר מטרות ברורות.

אם שמתם לב, אני בוחרת במושג "עם" ולא מדינה כשאני מתארת את המהלך וזאת ע"מ להדגיש כי המדינה באותן שנים יצגה המון דברים למעט אותו "עם" , המדינה יצגה דיכוי , יצגה שלטון, יצגה מעמדות, יצגה כוחניות, יצגה שחיתות.
כמעט הכל המדינה יצגה, רק את עמה לא ידעה..

נחזור קצת אחורה בזמן לשנים 2010 – 2000 :
כמעט כ – 60 שנה מאז הקמתה, הצליחה המדינה כ"מדינה" לשרוד את שנות ההיסטוריה, המון שנים של עליות ומורדות ובעיקר מורדות.. אך המדינה צעדה וצעדה גם כשידעה שה"שטיח" הנעים שעליו היא צועדת, עשוי מהמוני עם שנרמס לרגליה ומהווה בסיס לקיומה. ככל שהמדינה התפתחה לה היא הרחיבה בעדינות את בסיסה ע"מ להצדיק את קיומה אוכלוסיות נרחבות הצטרפו ל"מרבד הקסמים המדיני" כ"ניצבים לרגלי אדוניהם" והחלו לחוש את אותו ה"פער" שדובר עליו במשך השנים, אלא שהפעם על בשרם.

אותו עשור 2010 – 2000 יזכר לדורות כעשור התפכחותינו כעם, כשמראשיתו ועד סופו היה רווי ב"מלחמות" :
"המלחמה בטרור", "המלחמה באבטלה", "המלחמה בעוני", "המלחמה בפער החברתי", המלחמה השנייה בלבנון..
העשור היה רווי בחשיפת פרשות ובוועדות חקירה שלאחריהן.
אני בוחרת להתמקד באירוע המרכזי שהתרחש לקראת סוף העשור שהציג מחדש פרשה כואבת מימיה הראשונים של המדינה : "פרשת ילדי הגזזת", תיבת הפנדורה הקטנה..

בשנות ה – 50 עם הקמתה של מדינת ישראל נפגעו יותר מ -100 אלף ילדים מטיפול ב"הקרנות"
לכאורה, כנגד התפשטות מחלת הגזזת.

59 שנים הייתה הפרשה נעולה בתיבת פנדורה, פרשה שלמה במשפט אחד.
כותרת, ריקה מתוכן..?!

59 שנים זרעי הפרשה היו נטועים עמוק עמוק באדמה בעלטה תחת "מרבד הקסמים", תחת רגליה הרומסות,
של המדינה הנאורה, המתקדמת..
59 שנים תחת עיניה הפקוחות לרווחה, תחת עיניה הבוחנות והמשגיחות, המחפשות לצוד ולדכא כל ניצן שיעז להפציע ולהפר את השליטה, את הסדר..
לבל יצליח אחד להפציע לאור יום, לבל יקום אחד ויפתח את התיבה.

אבל יום אחד המדינה נרדמה על משמרתה, היא הייתה עסוקה בלאחות חורים שנפרמו כל פעם מחדש במרבד
עד כדי כך שלא שמה לב שבצידו השני הנץ לו ניצן..
ואז, זה כל מה שנתבקש.. זה היה הקש שהגמל כרע תחתו ולא יכל עוד למעמסה.
מאותו הרגע נגמרה המדינה, והחל עם בישראל.

בואו ננסה לבחון ולהבין ביחד, לעמיד את הדברים על דיוקם ע"פ עובדות וע"פ ראיות נסיבתיות, מה הייתה אותה הפרשה, ומה הסתתר תחת אותה כותרת ?

בשנות ה – 50 עם הקמתה של מדינת ישראל נפגעו יותר מ -100 אלף ילדים מטיפול ב"הקרנות".

נתחיל ונמנה במה עובדות שטושטשו כהוגן באותם ימים ננסה לדייק ולהבין מדוע:

1.ה"טיפול" בהקרנות החל לפני שנות ה – 50 לפחות ב- 49 . (כשהמדינה הייתה בת שנה בסה"כ !!).
2.נפגעו כתוצאה מן ה"טיפול", הרבה יותר מ - 100 אלף, ולא "איש", אלא ילדים!! (יחי ההבדל הקטן..)
3.ה"טיפול" והשימוש במכשירי הרנטגן לצורכי הקרנות דיאז היה יקר ומסורבל ויעילותו כבר אז הייתה מוטלת בספק רב. שלא לדבר על השלכותיו..(מאז גילוי ה-x ray ע"י וילהלם קונרד רנטגן ב – 8 לנוב` 1895 ועד לשנות ה-60 המוקדמות כ- 65 שנים לאחר התגלית, עדיין בוצעו ניסויים נרחבים בכל העולם ובפרט בארה"ב, כשבתחילת שנות ה- 50 כבר היו ידועות ההשלכות הקשות כתוצאה מחשיפה מיותרת/מוגברת!! )
4.חלק נרחב ממקבלי ה"טיפול" קיבלו את הטיפול כתנאי לעלייתם ארצה עוד לפני שרגלם דרכה על אדמת א"י.
5. רב רובו של מקבלי הטיפול היה ציבור שעלה מצפון אפריקה ומדינות "שנחשבו" ערביות ופרימיטיביות בעיני
אותן עיניים מערביות שלצורך העניין נדגיש, היו נותני ה"טיפול". אך בדיעבד גילינו שלא רק, לאחר התעמקות
בפרשה נוכחנו לגלות שגם ילדים יוצאי אירופה שחסו בבתי יתומים ברחבי הארץ, נוצלו באותה מידה ו"טופלו"
כהוגן.. יתומים..?!
6. לצורך העניין, לא נשכח ונזכיר שבאותה תקופה גם "נעלמו" ילדים רבים יוצאי תימן, עירק, אירן,
ויסלחו לי מי שלא הזכרתי אותם.. אבל שימו לב לפרט אחד חשוב : ילדים !! כולם היו ילדים !!
ואם תרשו לי אתנחתה קלה אצטט לכם כמה שורות משיר ישן:

עייפים עד בלי קץ נזירים ממרגוע
ונוטפים טללי נעורים עבריים
דום השניים ייגשו ועמדו לבלי נוע
ואין אות אם חיים הם או "מוקרנים"

אז תשאל האומה שטופת דמע וקסם
ואמרה: מי אתם מי אתם
והשניים שוקטים יענו לה: אנחנו
מגש הכסף
שעליו לך ניתנה מדינת היהודים

כך אמרו ונפלו לרגלה עוטי צל
והשאר יסופר בתולדות ישראל

תודות לנתן אלתרמן, מילים כדורבנות.

7. מי מביניכם שאינו מבין למה הכוונה ב"מגש הכסף", "הכסף" תרתי משמע, היה שם גם כסף הרבה מאוד כסף
על המגש... היה ציוד, התבצע "מעקב", והתמורה האמנם בחינם ? מי קם לשאול לתמורה ?!
מישהו מצליח להבין מה הלך שם בחצר האחורית..?!

מכאן, נפרוש משיעור ההיסטוריה ה"עתידני" ונחזור ל"מציאות".. :

ה- 30/04/07

השעה : 04:34 לפנות בוקר

קוראים לי ליל, בת לרפאל צרפתי בן 13 בהיפגעו מהקרניים הארורות, על לא עוול בכפו, שהיה ילד בריא בצאתו מבית אמו שפאז, מרוקו ב- 1949 , לבדו במסגרת עליית הנוער ובחסות ההסתדרות הציונית העולמית, (כיום הסוכנות היהודית)
יושבת מול מסך המחשב ומחפשת מילים נכונות, מילים ראויות שיתארו את ריגשותי..

מחפשת מילים שלא יהיו קשות מידי, נוקבות מידי, ומאשימות מידי... זו ה"מדינה" שלי לעזזל..

אבל האמת שלי לצערי בלתי ניתנת להבעה ללא מילים שכאלה..
אני מרגישה שדעתי כמעט ונטרפת עלי כשכל תפיסת עולמי מתערערת ברגע לנוכח החשפותי לכל הפרשה הזו לפני חודשים ספורים בלבד, שאילולי היינו דנים בה היום, הייתה יכולה לשמש תסריט מצויין לבמאי סרטי ה- "x "
סטיבן שפילברג .

מה שהכי עצוב, שזה לא תסריט.. לא עוד קונספירציה.. אלא אמת, אמת כואבת.

אמת שנופצה למיליוני רסיסים, עוד לפני שראתה אור..

אמת שאבי שעלה לבדו מתוך "פטריוטיזם" ומתוך "ציונות", לבנות את ארץ ישראל ולהוות חלק ממנה, ולא כמבוגר בעל אינטרס, אלא מכוונה טהורה, ילד תמים.. שהובא לקיבוץ הישר לעבודה מאומצת כשהוא חבול פיזית ונפשית, ולא התלונן מעולם, הפך לחייל מצטיין, ששרת כלוחם בחזית וסיכן את חייו שוב ושוב ללא היסוס כשנקרא לדגל, שהפך לאזרח למופת, ששילם מיסים, שכיבד את מדינתו ואת חוקיה, שטרח לספר לי שוב ושוב סיפורי "עלייה", סיפורי "מלחמות", סיפורי הגשמה, אך מעולם לא הזכיר את הפרשה הארורה הזו..גם לא כשחלה..
אמת כשגילה את תחלואיו ומאין ואיך נגרמו ושיווע לתמיכה זעק לעזרה, נתקל לא רק בעורף נוקשה, אלא גם סומן כעוכר המדינה, "מניפולטור" כמשווה לטרף ורודף בצע כסף, כרוצה למוטט את כלכלת המדינה..
כשהוא הוא בעצמו נוצל עד טיפת דמו האחרונה תרתי משמע..
אמת שהוא לא הצליח להקים בית "נורמטיבי" בישראל כי הוא נראה כבן 50 כשרק מלאו לו 35 .. אמת שהוא נאלץ בגיל 36 (לפני שיזדקן..) לשאת אישה לא שפויה רק ע"מ להקים משפחה כמו שחלם ושילם על כך ביוקר כל חייו.. אמת שאמא שלי בגדה בו עם כל דבר שזז בטענה שהוא זקן מקריח ובלי שיניים.שהוא דוחה אותה.. עד שלבסוף זרקה אותו לאחר שלא השאירה לו כלום.. והאמת רק הולכת ומתכערת..
עד לימים אלו ממש, כשהמדינה מתכחשת לרוב תחלואיו ומתעקשת שלא לקחת אחריות על הפגמים והתחלואים שהיא עצמה צרבה בו..

ובשורה התחתונה נותרתי אני..

הנה אני, במלא הדרי,

קבלו אותי, "השלכה בירושה" !!

מצאו את ההבדלים :

לאבי יש: "רדיו דרמטיטיס" אצלי התגלה : "סבוריאה דרמטיטיס"

מה הקשר ?
רדיו דרמטיטיס: מחלת עור נרכשת, בעיקר בעת חשיפה לקרינה (בעוצמה גבוהה מאוד !) או חומרים כימיים מסויימים, מופיעה בעיקר בקרקפת מאחורי האוזניים מעל הגבות בצידי האף, ובפרקי הידיים והרגליים.

סבוריאה דרמטיטיס: אותו הדבר רק שהיא מועברת בצורה גנטית, במקרה הטוב, במוטציה קלה.

לאבי יש : תת פעילות בבלוטת התריס ועכשיו נראה שיש לו גידול "חדש" שהתמקם בבלוטה
אצלי : קיים מום מולד תת פעילות וחוסר איזון כללי בבלוטת התריס שאובחן רק לאחר השירות הצבאי

מה הקשר ?
ברור וידוע הקשר בין חשיפה לקרינה לבין גידולים בבלוטות במיוחד בבלוטת התריס!!
באותה מידה ברור שתפקוד לקוי של הבלוטה יעבור גנטית מהורה לילד.

ידוע שחשיפה לקרינה ככל שעוצמתה רבה יותר פוגעת ישירות במח העצם, וגורמת שיבושים קשים ברצף
ה – d.n.a . לידיעתכם, מח העצם אחראי על יצור כדוריות הדם האדומות החיוניות למערכת החיסון, להובלת החמצן בדם, ולעוד כמה פעולות חיוניות ביותר. ברגע שישנה בעייה קרוב לוודאי שזה יגמר בסרטן.

ע"פ רוב תוצאות בדיקות הדם שלי, נאמר לי שכנראה וישנה איזושהי תקלה ביצור אותן כדוריות.

ישנם עוד כמה דברים שנמצאים בבדיקה ברגעים אלה, כולל סקירת והשוואת "די אן אי" במעבדה פרטית
ביני לבין אבי ולבין בני משפחה מקרבה ראשונה שלא עברו "הקרנות" וזאת ע"מ לבטל את הספק, להנה ולהנה.
הומלצתי לערוך את ההצלבות באופן פרטי ע"מ לוודא את אמינותן, וזאת ע"י רופאים שעדיין נמצאים בקשרי עובד מעביד, ומפחדים לנקוט עמדה שמה יאבדו את רשיונם.. מעניין לא ?

אם למישהו ישנו הספק שלא קיימות השלכות בדור השני, אני עובדה חיה וקיימת !!
זה שלא הוכחו ההשלכות עד היום, משמע ברור, שלא הייתה כל כוונה להוכיח אלא ההיפך רק להפוך את העולם העיקר שלא תעלה מחשבה בלב איש שהדבר יתכן !!
ברור לכולם כמה זה יסבך את המצב שגם ככה מאוד מורכב כבר לא מדובר ב-100 אלף ילדים, מדובר בהמון צאצאים שמסתובבים עם מוטציות גנטיות שקיבלו בירושה..
כבר לא מדובר ביוצאי צפון אפריקה, מדובר באוכלוסיה שנטמעה זו בזו..

"ברוך השם", צרתינו, צרת רבים.. ותסלחו לי שאני קצת צינית ומשתמשת בהומור שחור.. חלילה וחס אני לא שמחה לאיד,
רק הידיעה שאני לא לבד בעסק הזה ואין פה מקום להחיות את ה"שד העדתי" יוצרת אצלי את ההרגשה שהפעם נפתור את הסוגיה ביחד, ולתמיד. זה לצד זה.. וזה חיובי, לא ?
הרי על עם ישראל נאמר לא פעם, שהוא יודע להתאחד הכי טוב רק בעת צרה, צחוק הגורל.

את אבא שלי הוליכו שולל כל חייו רק כי הוא לא העז לבחור אחרת, מתוך כבוד, מתוך יראה לקדושת מדינת ישראל ולחזון הציוני שנווט אליו מלכתחילה מבלי שתינתן לו אלטרנטיבה אחרת וכשנפל לו האסימון, כבר היה מאוחר בשבילו..

היום כשהוא קרב אל קיצו, צוואתו צדק !! ואני איתו.

מוטב מאוחר, מאשר אף פעם .... ו"לטיצערת מדינת ישראל"

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת ילדי הגזזת כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR