לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצילו!!! הצילו!!! הצילו!!! לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 9, 10, 11  
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
זה-כת-אמת

הודעהפורסם: חמישי 12.04.07 8:22    נושא ההודעה: למי בוער הכובע????

בס"ד

למרגלית היקרה

את כותבת שאת לא מחסידי משולם ולכן מובן מדוע רחמייך כה גדולים על משולם ומשפחתו.

אסביר כמה דברים שחשוב מאוד להבין

אני חושב שעניין ילדי תימן הוא עניין עצום ואף חשוב, אך ישנם אלף דרכים למקום:

אם משולם רצה להחזיר את הילדים הביתה ותוך כדי להפריד בין משפחות בכת שלו?? אז מה הועילו "חכמים בתקנתם???

באחת התגובות שאנשי משולם כתבו הם השתמשו בפתגם חסידי בשם הבעל שם טוב שאג"ב רחוק מהם כרחוק מזרח ממערב ואני אצטט:
"חושך לא מגרשים עם מקלות חושך ממגרשים באור"

הרי כל הדרך שלהם וכל מלחמתם שלא הניבה פירות היתה באלימות ובהשמצות למינהם.
אז איזה זכות יש להם בכלל לדבר על גדולי הדור שרואים בתווך ראיה עצום מאיתנו..

אם משולם היה נכלל בניהם והיתה לו "ראיה" כמו שהוא נהג לומר על עצמו:

אני בטוח שלא היה רוצה שחייו לאחר אירועי יהוד יראו כפי שהם נראים כיום

ואני יודע שכיום לאחר הרעש הגדול אפילו "משולם ""הצדיק""
הבין שזה בכלל כבר לא העסק שלו אלא של אותם משפחות שילדים נחטפו.

ואם בעניין רגש אסקינן:
אני בטוח בכל מעודי שאם גם את היית נופלת בכת הרשע הזו כל דבר הקשור לרגש היה מיד מתאדה..

את כותבת בסוף: על ראש הגנב בוער הכובע:
אני ב"ה התחלתי חיים נקיים ונשארתי במקום מגורי והאמת עניין משולם מזמן הפך להיות נוסטלגיה..
אך מי שברח מהארץ וכל הזמן מרגיש רדוף והוזה הזיות ששלושת רבעי מחבריו
לשעבר!!!! אני מדגיש את הלשעבר הם אנשי שב"כ וממסד?.
אני בקשר מצויין עם אותם אנשים שבקושי מבינים מה הזכויות שלהם כאזרחים??

אז מי שהזוי וחי בתוך פרנויות שכל מי שהכיר הוא איש שב"כ וכד` ובורח מהארץ ודי עם כל סיפורי הרחמים
זה עמי משולם משפחתו וחבריו

אז תגידי לי את למי בוער הכובע??????????????????????.[
i][/i]

בשם 10 בשם 5 בשם 30 בשם עשרות משפחות שנפגעו ונהרסו ע"י הכת של משולם !!!

נערך לאחרונה על-ידי זה-כת-אמת בתאריך חמישי 12.04.07 12:09, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: חמישי 12.04.07 10:10    נושא ההודעה: Re: תשובה לשאלותיו של חיים יטיב היקר.

@מוטל`ה@ כתב:
שלום חיים היקר וחג שמח.

בשפה משפטית הוכחות אלה נקראות הוכחות נסיבתיות המצטרפות לעדותו של מר עמי משולם.

שפה משפטית ??? על איזה "הוכחות נסיבתיות" אתה מדבר בכלל?
אם הייתה ניגש עם חומר כגון זה לבית משפט לא היה לך שום סיכוי כהוא זה להוכיח את טענותיך.
יש אוסף של מקרים שמיוחסים לאותו אדם (עמי) ולכולם יש סיבה מוצדקת בעליל.

מדינת ישראל מוזמנת להשיב לשאלות אלה

ברשותך אני ינסה לענות על שאלותיך כמובן אני מדגיש כמו שאמרתי בעבר אני אדם פרטי ולא מייצג את מדינת ישראל בשום טענה. אבל אני חושב שיש לי את זכות והידע להאיר את ענייך בשאלות שהעלת.

1. מדוע עמי משולם הואשם בהמרדה והטפה להתאגדות אסורה ע"י היאחב"ל בהיותו בן 14 בלבד.

להזכירך חיים, אין מדובר כאן באנשים רגילים שחיים כאנשים רגילים. אלא כת שבנויה וחיה ככת.
לכן כמו בכל כת או ארגון שמאיים על אכלוסיה (כמו שאמר משולם לחסידיו "נהרוג ונהרג") אין הבדל בגיל, מין,גזע או מוצא. אלא מסתכלים על כולם כמסוכנים ופנאטים.
ולכן גם ילד בן 14 ייעצר, בדיוק כמו שנעצרו ילדים במשך ה"קייטנות" ושאר התכנסויות לנוער (על חשבון הלימודים).
חוץ מזה שא"א לדעת את שיקוליה של משטרת ישראל, רק עובדה אחת ניתן לומר לקוראים הנכבדים שעמי בהיותו בן 14 נראה כמו בחור מגודל בן 18 כך שהמשטרה בעת המעצר לא הייתה יודעת מה גילו האמיתי.
כן יעידו כל חבריו של עמי, תמיד ששאלו את עמי לגילו הוא היה באופן קטנוני עונה בשקר ומוסיף עוד שנים (שלפחות אם לא ע"פ שיכלו אז לפי גילו יתייחסו אליו כבוגר) ויכול להיות שזה מה שהוא ענה למשטרה.
ב. לגבי האישומים אני לא הבנתי מה לא כל כך הגיוני פה? היום יש גילאים הרבה יותר נמוכים של פושעים וכדו`.... וכמו שכולם יודעים לפשע אין גיל.
עוד נקודה למחשבה- שלא ניתן לדעת מה היה שיקוליה של משטרת ישראל אולי הם חשבו שכשיעצרו את בנו, אולי אביו יחזור לעשתונותיו. (הבה לא נשכח מדובר בכת, כך שכל דרך כמעט לגיטימית כדי לעצור אותם מהפנאטיות ורצח של חפיי פשע.)

2. מדוע הוא נחקר על החזקה אסורה בנשק היותו בן 14 ובשנת 2000 תיק זה נסגר מפאת שהנסיבות לא מצדיקות העמדה לדין כביכול?!

חיים, ההגדרה של "חוסר עניין לציבור" הוא ע"פ שיקוליה של משטרת ישראל, הקריטריונים שעל פיהם נקבעו ההחלטות ש"לציבור אין עניין בתיק חקירה נגד חשוד זה או אחר"- היא שהמשטרה משוחררת מלחצים חיצוניים ומחליטה "לגופו של עניין".
בעוד ש- "חוסר עניין לציבור"- מונח זה של "אין עניין לציבור" הינו מונח מורכב בהרבה ממובנו הפשוט. מונח זה הינו למעשה מונח כללי ומעורפל אשר כולל את כל הסיבות לאי-חקירה שאין ברצון המשטרה לחקור כלל. לדוגמה, מונח זה כולל את שיטת ה"תיעדוף" של המשטרה אשר קובעת שורה ארוכה מידי של עבירות, שהמשטרה אינה חוקרת כעניין של כלל [לדוגמה: מתן שיק ללא כיסוי הינו עבירה- אם זאת סביר שאם תגישו תלונה במשטרה בגין עבירה זו, וכל עוד לא מדובר בנוכל רב-מעללים אשר המשטרה מחפשת אחריו בלאו-הכי, הרי שתקבלו מכתב מאת המשטרה כי "החקירה הסתיימה מחוסר עניין לציבור". גזירה שווה תהיה גם בעבירות קלות שראשיתן סכסוכי שכנים ועוד]
למעשה: "חוסר עניין לציבור" אינו חוסר עניין לכלל הציבור כלל וכלל והינו, הלכה למעשה, חוסר עניינה של המשטרה ומשרד המשפטים בתלונה ובעבירה.
תוצאת סגירת תיק מחוסר ראיות משמעה כי החקירה כנגד החשוד הסתיימה וכי החשוד לא יועמד לדין- עם זאת הרישום הפלילי בגין התלונה יישאר במרשם הפלילי של החשוד.
אני יכול לעלות המון השערות למה סגרו את התיק אבל הכי פשוט זה שהמשטרה רצתה לסיים את סיפורו של משולם אפי` שהיה בידה המון חומר מפליל. אבל מי שיודע יש לפעמים מהלכים של "מתחת לפני השטח" שמסכמים אם הפושע קרי "עוזי משולם" על פירוק ה"כת" מצידו "וסתימת הגולל" ע"י משטרת ישראל כך שאין פה עניין ללכת "ראש בקיר".
המטרה של משטרת ישראל הייתה ותמיד תהיה = להגיע לקו המשווה של שקט מצד כול הגורמים.

אני חולק על עניין משורשו, שכן יש המון פושעים שיצאו "נקי" בגלל "חוסר עניין לציבור", אבל זה עניין פרטי שלי ולא הוכחה בגין ל"פשע" בר הוכחה נגד מדינת ישראל שיכול להביא חזקה לעמי משולם!

3. מדוע הרב עוזי משולם נכנס בריא לכלא ויצא משם נכה לחלוטין, היכן הממסכים הרפואיים וחוות הדעת שמעידות על הסיבות להתדרדרות מצבו כאשר בריאותו היתה תחת אחריותה של השב"ס?

כמה עובדות שאתה שוכח:
1. עוזי משולם מעולם לא היה בריא.
2. יש אומנם ויכוח איך קיבל את נשירת שכבת העור הראשונה (הנקראת כמדומני: "השכבה הקרנית" שזוהי אחת מ-4 שכבות העור. למי שלא יודע העור אחראי בין השאר לויסות טמפרטורת הגוף וכמובן הכי חשוב אחת ממערכות החיסון של גופינו)
-לעור יש חשיבות גדולה בחסינות מפני מחלות וחיידקים.
חסידי משולם ובראשם עוזי משולם טוענים, שעוזי שירת ביחידה סודית ויצא למבצע בסוריה שם ניתקלו ברימון כימי או משהו בסגנון (יש המון גרסאות לסיפור) וכולם למעט משולם ועוד אחד שקראו לו "האינדיאני" ניצלו. משחזרו לארץ וקיבלו טיפול רפואי הבחינו שנשר להם כל השיער מהגוף. "האינדיאני" חברו של משולם השתגע ורק משולם ניצל ונשאר שפוי (א"ז הוא תולה בברכת סבו החורג הרב חיים סינוואני זצ"ל). כמובן לעולם לא הוכח סיפורו או אפי` משהו בסגנון כך שאני לא רואה סיבה להאמין לעוד סיפור גדלות של משולם.
אני לעומת זה שמעתי מחברי שכן עיין בתיקו של משולם ואמר שהוא השתחרר על פורפיל רפואי ובעיות נדירות בעור הנובעות מחיידק תת עורי באמצע שירותו הצבאי וזה הרבה יותר הגיוני וראלי. יש לי בשכונה אדם הסובל מאותה הבעיה וכן נתקלתי באדם חביב באזור המרכז שנראה דווקא ממש דומה למשולם וכן סובל מאותה הבעיה.
3. משולם סבל מפגיעה ברגל ונכות לכל החיים.

אחרי עובדות אלו בא לא נשכח שמשולם עשה כמה וכמה "שביתות רעב" שממילא לא הטיבו עימו עם הדיאטה המיוחדת שהוא היה אמור להיות בה וכן התנגדות לקבלת טיפול רפואי מהשב"ס וניסיון לטרפד כל עזרה מצד גורמים בשב"ס בטענה חולנית ש- "הם מנסים סה"כ לחסל אותי".
אז תגיד לי איך אפשר לטפל בכזה בן אדם???
חוץ מזה חיים להזכירך משולם השתחרר הרבה לפני מיצוי הדין בגלל מצבו הבריאותי שהתדרדר, כך שאני לא מבין על איזה האשמות אתה מדבר הבו אדם עשה א"ז לעצמו ועכשיו הוא בא בטענות?! שיגיד תודה שלא התנהגו איתו כמו כול פושע והיו נותנים לו למות בכלא.

4. מדוע מנעו מאשתו לבקר אותו בבית החולים כפי שמוצג ברעיון שלה בתקשורת מול בית החולים?

א.אלישבע משולם ידועה בתור "פרובוקאטורית" בעלת שם. כך שהם עשו בחכמה שמנעו ממנה להיכנס ולגרום לאנדרלמוסיה.
ב. איפה בדיוק נאגד בחוק שאסיר הנמצא בפיקוח רפואי מחוץ לכותלי הכלא יקבל פריבילגיות וביכורים לא מאושרים?

5. האם השב"כ הפעיל פרובוקטורים בתוך קבוצת משולם בסגנון אבישי רביב? מדוע השב"כ בכלל מפעיל שיטה של פרובוקציות והסתה לדבר עבירה בתוך חברה המתיימרת להיות דמוקרטית ומדוע לא הרשיעו את אבישי רביב ומפעיליו על כך

על השאלה הזו אני לא כשיר לענות שכן אני חושב שמשולם הרס בעצמו את הכת רק בגלל "מחלת הרדיפה" שלו. כך שהשב"כ אם בכללו הוא פועל בשיטה הזו במקרה דנן סה"כ היה צריך לעמוד בצד ולתת למשולם להרוס לעצמו.
בהקשר לאבישי רביב אני משאיר א"ז לברי חמיש (-:

6. מדוע לא מקימים ועדת חקירה ציבורית בדלתיים פתוחות על פרשת חטיפת ילדי תימן בה יהיו חברים אנשים שלא מתפרנסים ולא התפרנסו מהממסד, ובהתאם מדוע לא חושפים לציבור את כל התיקים הרפואים של הנעדרים ושל הילדים שנשלחו לאימוץ בשנים אלה.

שאלה מעולה שאלת. ניתן להוסיף לרשימה עוד המון פשעים שעשו ונעשו במדינת ישראל ואין פוצה פה ומצפצף. לכן אני לא רואה בפרשייה הזו משהוא מיוחד = מדינת ישראל כמה על דמם של יהודים.
משולם היה יכול להיתפס באין ספור פרשיות אחרות ולאו דווקא "פרשת ילדי תימן" !

7. מדוע שלא תכתבו אתם מוטל`ה בשם גלוי בצירוף מספר טלפון כדי לעמוד מאחורי ההשמצות החמורות שלא חדלתם מלהטיח באנשי משולם?

כמו שאמרתי ואני יחזור ואומר, אילולי לא הייתי מכיר את חברי ה"כת" ומעלליה, ואת המעשים שהם מסוגלים לעשות לא הייתי פוחד לפרסם את שמי, אבל משום לקחי העבר ואיומים מאנשי משולם אני נשאר בעילום שם.

היות ונושא ההשמצות בעילום שם הפכו ללא מכובדות באשכול זה, נפתח פורום מיוחד על פרשת ילדי תימן וקבוצת משולם אשר ידרוש הרשמה לכתוב בו.

ניסיתי להירשם לפורום שלך אתמול בשמי "מוטל`ה" ומשום מה לא קיבלתי למייל trurhfou@gmail.com את לינק האימות.

בברכת כל טוב,
מוטל`ה.
[/i]

מר מוטל`ה היקר, למרות טענותיך הענייניות לא השתכנעתי,
מוסכמים עלי דבריך על כך שאף שופט לא יתייחס לראיות של עמי משולם, אך לטעמי לא מפאת איכותם אלא מפאת שאין לצפות לעשיית צדק במערכת המשפט של ישראל בה שופטים הם ממלכת של מקורבים הפועלים בשיטות מאפיוזיות והעושקים את הציבור.
אין מקום לדעתי להעמיד לדין ילד בן 14 על המרדה ואין מקום לחקור אותו על כך לא משנה כיצד הוא נראה, כמו כן אין מקום לדעתי לסגור תיק של החזקה אסורה בנשק מפאת חוסר עניין לציבור גם אם מדובר בילד בן 14.
לציבור יש עניין לברר האשמות אלה האם הן מבוססות או ניסיון התנכלות וסיכול באמצעות מערכת המשפט.

לגבי מצבו של הרב משולם, שורה תחתונה הוא נכנס לכלא על הרגליים ויצא משם על אלונקא, מה שקרה בן לבן דורש בירור ציבורי מעבר לטענות המלומדות שלך אשר אם כל הכבוד נותרו בגדר ספקולציות.

מצד אחד אתה טוען שמדובר בכת מבלי להביא ראיות מצד שני אתה מסרב לעמוד מאחורי דבריך ולפרסם את שמך, מה שנותר הוא להתעלם מדבריך ולקטלגם במדור רכילויות באינטרנט.

מדבריך עולה שאנו מסכימים על הפשעים הרבים שביצעה לכאורה מדינת ישראל, אם כן לא אמור להיות חילוקי דעות ביננו שהיא גם היתה מסוגלת לכאורה לחסל בצורה בלתי חוקית את קבוצת משולם שהפריעה לה ושהנושא דורש בירור.

בברכה
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

@מוטל`ה@

הודעהפורסם: חמישי 12.04.07 10:26    נושא ההודעה: Re: אני לא מבינה את המתנגדים לרב משולם

מרגלית כתב:
מר שבכניק או מוטלה או מי שלא תהיה אתה נשמע אדם מאוד אלים לפי האיחולים שאתה מאחל לבן של משולם לא נאה ולא יאה אם יש לך משהו להגיד דבר עיניינית וגם לא דרך קודים שאף אחד אינו מבין .
אין אני מחסידת משולם אני הכרתי את הרב משולם דרך חטיפת ילדי תימן
עדשסוף סוף קם מישהו וזעק את הזעקה האמיתית אז הוא מטורף ?כת?תמהוני ?
תגיד לי אחד תמהוני יכול לחשוף את שמו של ראש השב"כ?
עזוב כולם יודעים שמשולם הוא אמיץ וגיבור כדי לחשוף כזה דבר .
אני לא יודעת אם משולם דיבר נגד רבנים או לא
אבל אם יש טענה כלפי הרבנים אז הטענה היא צודקת הם ראשי העם איך הם לא זועקים על זה (בדרך אלימה או לא אלימה העיקר שיזעקו על זה )
גם אני זעקתי על רבנים על ההתנקות (גורשתי מארצי) אני לא רואה בזה שום פסול בעיני הרבנים צריכים ואמורים לייצג את מה שכתוב בתורה .הם צריכים להיות כפופים לתורה וחוץ מהרב משולם תראה לי אחד שזעק בנושא ילדי תימן זה רק מוכיח שמה שהוא לימד תלמידיו לפני כן היו דברי תורה אמיתיים ולא הזויים כי תורה מבצעים ולא עושים מהם מפלגות למינהם
אני מאמינה לבנו של משולם לצערי מאוחר מאוד האמנתי אבל בהתנתקות ראיתי איך "קנו" אנשים ומי שלא הסכים תפרו לו "תיק" והרחיקו אותו מביתו. עיין מגורשי השומרון
ואני שואלת במצח נחושה איפה הרבנים אם בכלל אפשר להגדירם כך.
אבל אני לא אמשיך לדון בתגובה זו על ההתנקות כי זה באמת קטן (מסירת שטחים) לעומת מכירת ילדים.
בכל תגובותיך לא ראיתי משהו אנושי רק השתמשת באלימות מילולית מזל שזה רק פורום שאתה נפגש מול מסך ולא מול אדם זה נשמע מאוד מפחיד להפגש מולך...................בנו של משולם ענה לך עיניינית ללא כינויים ואיחולים מיותרים למרות שהשמצת את אביו החולה במיטתו (קצת רגש לא יזיק לך)
בקיצור אם אתה טוען שמשולם לא צודק אז ממה אתה מפחד ומנסה לשכנע שבנו הוזה אם אתה טוען שאתה צודק אדרבא חכה למשפט (להזכירך.. יש בית דין גם למעלה..)
אתה נשמע בלחץ ?יש לך משהו להסתיר ??
אני רק יודעת דבר אחד" על ראש הגנב בוער הכובע "
נ.ב :כבה את הכובע

האמת שעל רוב דבריך כבר ענה לך בחכמה מר "זה-כת אמת".

בעניין ההתנתקות זה עניין מאוד כאוב (יש לי משפחה שגורשה משם) וכמו שאמרתי וחזרתי –אני לא חושב שיש מישהו שיכול לומר שמדינת ישראל לא קמה וחייה על דם נשמות יהודיות (ראי ערך שואת יהודי הונגריה) ועוד עשרות עוולות שב"ה תועמד לדין על כך.
אחת מהפרשות המזעזעות היא "פרשת ילדי תימן". אבל, כמו שאמרתי בעבר שמשולם לקח את הפרשייה הזו והשתמש בה כדי להגיע לכותרות- כך יאכל לקחת עוד עשרות פרשיות !
בקיצור: זו לא הפרשייה שעומדת לדיון, אלא האדם !

בהקשר לרבנים וספקותיך כלפיהם:
את צריכה להבין משהו אחד- יש המון נקודות שמצריכות "מלחמה" ומאבק בניהול המדינה. אני לא שמעתי אותך פונה לחיים יטיב (לדוגמא) טוענת כלפיו- "למה אתה לא זועק על ומוחה בתוקף על המחדלים הרפואיים במדינתנו" או "או איך אתה נותן להמשך הקטל בדרכים ולא משקיע את כול הונך וזמנך למלחמה בנושא זה" . משום שמרוב נקודות חשבות הדורשות תיקון לא שייך שכולם התמקדו בעניין אחד. כאן יקפצו כול "חכמי העיטים" ויתנו לך מאות ראיות מדיניות אסטרטגיות וכלכליות מצד אחד- ופסוקים ומקורות הלכתיים לצדד בדעתם ובמלחמתם שלהם בצד שני וא"כ מה יעשה האדם הקטן והמבולבל במה ישקיע את זמנו הרי לכאורה כולם צודקים, לא ?!
אלא ברור כאדם השומר תורה ומצוות . חלק אינטגראלי וחשוב הוא "עשה לך רב". שבלעדיו לא שייך לקיים את צווי של בורא עולם.
[ניתן להרחיב במושג "עשה לך רב" עוד המון, אבל זהו לא פורום "הלכתי-תורני" אם תרצי בכול זאת אשמח להביא לך את המידע ניתן לפנות למייל: truthfou@walla.co.il .]
לכן במקום שיבוא פלוני ויזעק על ציבור מסוים "למה אתם לא קמים איתנו במערכה ואיך הרב שלכם לא מתבייש הזהו רב יקרא?!" ועוד טענות שונות ומגוונות -שאין ולא יהיה בהם שום בסיס להתייחסות. שכן, גם לציבור האלמוני, בקודקודו עומד גדול דור, הוא ורק הוא, ברוב חכמתו ועומק הבנתו בתורה יקבע וייתן את הטון על מה ואיך להתייחס לפרשייה זו או אחרת.

אני מבין שטענותיך באות אך ורק מכאב ואני לא מתיימר להבין את כאבך הגדול מנשוא. אבל במקרה דנן משולם סה"כ השתמש בפרשיית "ילדי תימן"- `כגרדום לחפור בה` וע"י פגע ופוגע בעשרות משפחות שהיו ועוד חברים בה.

בהקשר ל"אמת" של משולם:
ניתן להצביע על נקודה קטנה שאת כתבת בתגובתך ואני מצטט: " תגיד לי אחד תימהוני יכול לחשוף את שמו של ראש השב"כ?" (קצת מוזר שמשהו שלא קשור למשולם זוכר פרט זה....)
ואני שואל האם משהו נורמאלי ושפוי בשכלו, יכול לקיים מחדל ביטחוני אדיר למדינת ישראל ועוד בשידור חי (בתוכניתו של דן מרגלית) לעניי ואוזניי כול אויביה ושונאיה של מדינת ישראל ????
האם אדם המתיימר להיקרא "רב" יעשה מעשה איוולי וכוחני, רק כדי להוכיח לכולם "מי אני ולמה אני מסוגל"???
אני יכול רק להודות על האזכור הקטנטן- בעוד מחדל נוראי במעשיו של פושע.

ברצוני להתייחס לעוד נקודה שכתבת בקצרה: " בקיצור אם אתה טוען שמשולם לא צודק אז ממה אתה מפחד ומנסה לשכנע שבנו הוזה אם אתה טוען שאתה צודק אדרבא חכה למשפט"
טיפ קטן- עדיף לקרוא את הנכתב לעיל` מילה אחר מילה, כך שלא יהיה צורך לחזור על דברים שוב ושבו. אני יצטט את דברי לעיל`-
" האמת שאני לא מבין מה מהות הטענה "שבן-אדם אחד כותב הכול". גם אם זה היה חצי בן אדם זה לא ישנה מהאמת כהוא זה, אבל היות שאנו דוברי אמת ואין לנו שום סיבה להכחיש- אנו ניצולי הכת של משולם משתמשים באותה הכתובת לפניות הציבור ולכן הכתובת- truthfou@walla.co.il וכן truthfou@gmail.com הם כתובת מרובות משתמשים כך שכול הפניות יהיו מרוכזות במייל אחד.
ב"ה וזכינו לפניות -ברובם מחסידים לשעבר וחלק קטן מחסדים מסופקים. אנו תפילה שימשיכו הפניות וכך נוכל להציל אפי` נשמה יהודית אחת.
ניתן לפרסם את המייל בכול מקום ע"מ לתת תשובה הולמת לכול המעוניין בחשיפת השחיתות האמיתית של משולם."
בתקווה שענית על טענותיך.

מוטל`ה.

נ.ב-אני שוב חוזר ופונה לעמי משולם אם יש בך טיפה של הגינות-
תעלה גם את כול העיתונים וכתבות שהוצאתם נגד רבניה וראשיה של היהדות הדתית והחרדית אם לא- אני מתחייב לעלות את החומר למען יראו את שקריך ברבים!!

נשמח לענות לשאלותיכם.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

מרגלית

הודעהפורסם: חמישי 12.04.07 13:21    נושא ההודעה:

תשובתי מיועדת למי שמגדיר את עצמו.....-זה כת אמת
ואני אנסה לענות לפי שורה שורה מתשובותיו. (תשובותיי מסומנות באדום)

את כותבת שאת לא מחסידי משולם ולכן מובן מדוע רחמייך כה גדולים על משולם ומשפחתו.
-אכן אני לא מחסידותיו אבל רחמיי כאם יהודיה גדולים ואם אין לך רחמים בדוק את שורשיך
אסביר כמה דברים שחשוב מאוד להבין

אני חושב שעניין ילדי תימן הוא עניין עצום ואף חשוב, אך ישנם אלף דרכים למקום

-נושא זה עם וותק של כ60 שנה אז תראה דרך אחת לפני ואחרי משולם שמישהו פעל.
אם משולם רצה להחזיר את הילדים הביתה ותוך כדי להפריד בין משפחות בכת שלו?? אז מה הועילו "חכמים בתקנתם???
כדי לחשוף פשע כזה צריכה קבוצה מאוחדת. אתם פרשתם וסטיתם מהדרך אז אתם הפרדתם את עצמכם מה אתם רוצים שתשתפו פעולה גם עם פושעים וגם עם צדיקים ?זה לא מתחבר לי. אם תחליטו שטעיתם אולי משולם יקבל אתכם אבל אני מבינה את משולם שהרחיק אתכם. אתם משתפי פעולה עם הממשל (גם בישוב שלנו עשינו חרם על כמה משת"פים למינהם זה מאוד מקובל)אתם עצמכם אמרתם שאתם רוצים להכניסו לכלא אז על מה אתם בוכים אתם גורמים לקרע ושנאה

באחת התגובות שאנשי משולם כתבו הם השתמשו בפתגם חסידי בשם הבעל שם טוב שאג"ב רחוק מהם כרחוק מזרח ממערב ואני אצטט:
"חושך לא מגרשים עם מקלות חושך ממגרשים באור"
והאור זו האמת אז למה אתם מנסים לכבות את האמת שרוצה לצאת לאור

ואם בעניין רגש אסקינן:
אני בטוח בכל מעודי שאם גם את היית נופלת בכת הרשע הזו כל דבר הקשור לרגש היה מיד מתאדה.. - אני לא מבינה למה אתה קורא כת למצוות של הקב"ה אתה קורא כת? אני חושבת שאתה עצמך תפוס בחבלי כת מאוד מסוכנת של השב"כ . אז איזה כת אתה מדבר? כל מה שלא מוצא חן בעינייך זה כת??
ואם אתה עוסק במלחמה בכתות לא שמעתי אותך כותב באתר זה אודות המיסיונרים אתה כל כך שקוף בכוונותיך וכוונותיך נראות מאוד אלימות.
דרך אגב :עסקינן ולא אסיקנן
בכל מאודי ולא בכל מעודי.

את כותבת בסוף: על ראש הגנב בוער הכובע:
אני ב"ה התחלתי חיים נקיים ונשארתי במקום מגורי והאמת עניין משולם מזמן הפך להיות נוסטלגיה..
לא נראה לי שזה הפך אצלך לעניין נוסטלגיה ...

אך מי שברח מהארץ וכל הזמן מרגיש רדוף והוזה הזיות ששלושת רבעי מחבריו
לשעבר!!!! אני מדגיש את הלשעבר הם אנשי שב"כ וממסד?.
אני בקשר מצויין עם אותם אנשים שבקושי מבינים מה הזכויות שלהם כאזרחים??
אז מי שהזוי וחי בתוך פרנויות שכל מי שהכיר הוא איש שב"כ וכד` ובורח מהארץ ודי עם כל סיפורי הרחמים
זה עמי משולם משפחתו וחבריו

תגיד לי גם עניין מכירת ילדי תימן זה הזיות? ואם לא תבין שברור מי שיחשוף פשע מכירת ילדי תימן הממסד ידאג שלא יהיה שאנן קצת תובנה לא תזיק לך אני לא מבינה מה אתה מנסה להכחיש ?????

אז תגידי לי את למי בוער הכובע??????????????????????.
- לך. תיזהר זה נראה לי עובר לראש _________________

ועכשיו אני אענה למר מוטלה

אחת מהפרשות המזעזעות היא "פרשת ילדי תימן". אבל, כמו שאמרתי בעבר שמשולם לקח את הפרשייה הזו והשתמש בה כדי להגיע לכותרות- כך יאכל לקחת עוד עשרות פרשיות !
כל אחד יודע איזה כותרות זה עלול להביא על עצמו מהתשקורת אם יחשוף פשע כזה ובכל זאת הוא קם ונאבק הוא ידע איזה הכפשות התקשורת תעשה לו ובכל זאת נאבק -בעיני אין יהודי יותר מזה .ועל איזה פרשיות יש יותר חמורות מזה ??

בקיצור: זו לא הפרשייה שעומדת לדיון, אלא האדם !
ברור לי שזו מטרתך רכילות ולשון הרע .

אני מבין שטענותיך באות אך ורק מכאב ואני לא מתיימר להבין את כאבך הגדול מנשוא. אבל במקרה דנן משולם סה"כ השתמש בפרשיית "ילדי תימן"- `כגרדום לחפור בה` וע"י פגע ופוגע בעשרות משפחות שהיו ועוד חברים בה.

בהקשר ל"אמת" של משולם:
ניתן להצביע על נקודה קטנה שאת כתבת בתגובתך ואני מצטט: " תגיד לי אחד תימהוני יכול לחשוף את שמו של ראש השב"כ?" (קצת מוזר שמשהו שלא קשור למשולם זוכר פרט זה....)
ואני שואל האם משהו נורמאלי ושפוי בשכלו, יכול לקיים מחדל ביטחוני אדיר למדינת ישראל ועוד בשידור חי (בתוכניתו של דן מרגלית) לעניי ואוזניי כול אויביה ושונאיה של מדינת ישראל ????
האם אדם המתיימר להיקרא "רב" יעשה מעשה איוולי וכוחני, רק כדי להוכיח לכולם "מי אני ולמה אני מסוגל"???
אני יכול רק להודות על האזכור הקטנטן- בעוד מחדל נוראי במעשיו של פושע.

זה רק מוכיח כמה אתה לא חכם במילה עדינה אם זה כל כך מחדלי למה המדינה כיום חושפת את שמו של ראש השב"כ ?????????.

חתימתי היא :שלום לך ארץ נהדרת

זה-כת-אמת

הודעהפורסם: חמישי 12.04.07 13:51    נושא ההודעה:

אענה לפי רמתכם ולא אתאמץ יתר על המידה:

מרגלית היקרה:
ברור לי מאוד שאת נמצאת בקנדה עם שאר הלצים אז שוב על ראש גנב בוער הכובע.
בנתיים מי שיש לו פיצול אישיות זה לכם!!!!

את מתקנת שגיאות כתיב על אותה הדרך של החברה החכמים והאינטיליגנטיים שאפילו לא סיימו תיכון. שם בקנדה .

אין לי שום כוונות אלימות ואם אתם חושבים שזה עדיין לא הפך לנוסטלגיה אז תפשפשו במעשיכם כנראה שהשארתם לנו צלקות שצריכות להחלים.

הגיע הזמן שתמצאו גימיק אחר מלבד השב"כ מתחיל לשעמם לנו..

חזרה למעלה

שבכ_ניק

הודעהפורסם: שישי 13.04.07 0:33    נושא ההודעה: חזרתי

שלום לכולם
חזרתי כי הצלחתי רק עכשיו להרשם.

למרגלית משולם. ולשאר חבריה תגובתיי בהמשך

למוטלה ו"לזה כת אמת". היה ממש תענוג לראות שהייתם פה כשלא היה לי אפשרות אני שמח להצטרף אליכם.

הפשעים של אנשי משולם יכתבו בהיסטוריה ולא יימחקו לעולם. העוול לא יושתק.
ואני מקווה שרבים מחברינו חברי הכת לשעבר יגיבו פה ובכל מקום למען עם ישראל. כדי שלא ייפלו אנשים תמימים שם. הרי כמו שכולם ראו שפרשת ילדי תימן מזרח ובלקן הכאובה כבר לא קשורה לעניין פה. כי זה לא מעניין את אנשי משולם כמו שעמי(מרגלית)משולם אמר פה. ובטח גם לא את אנשי הכת לשעבר כמוני שנלחמתי ונתתי את מיטב שנותיי למטרה זו עד שהבנתי שמנצלים את תמימותי כדי לשרת אינטרסים עלומים של הרב משולם אשתו וחבר מריעיו. אני באופן אישי עשיתי דיי למען פרשת ילדי תימן. עכשיו הגיע הזמן לגלות את פרצופה האמיתי של קבוצת משולם ששטפה את מוחי במשך שנים רבות וגרמה לי להפר חוק מספר רב של פעמים תוך סיכוני האישי וסיכון עתידי(ומה לעשות אני לא מאמין שזה השב"כ). שגרמה לשנוא את המדינה בגלל שכותביי היסטוריה נפשעים של הרב משולם וחבורתו. היום ברוך השם אני גאה להיות ישראלי וגאה במדינה שלי על אף הטעיות שהיא עושה.
אתם יודעים עוד עובדה - במיוחד לאדי מלכא . ותראו שאנשי משולם לא יוכלו להפריח את טענתי. מעולם לא הורשע בדין אחד מחברי משולם בגלל הלשנה או הודאה בחקירה שלו או של מישהו אחר מעולם......... מכאן אתה למד שאנשי משולם הם הפושעים ולא השב"כ כי כל הרשעה שלהם הייתה רק כשתפסו אותם על חם או מצלמות. לכן כל סיפור אבישי רביב נשלל מיסודו.

ולחיים יטיב עוד לא ענית על שאלתי שנשאלה פה יותר מחמש פעמים.
האם יש לך הוכחה או שראית כזו שעמי משולם גורש מהארץ על ידי מישהו מרשויות החוק???????????????????? ברור שאין לך כי זו עלילה.
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 15.04.07 0:15    נושא ההודעה: Re: חזרתי

שבכ_ניק כתב:
שלום לכולם
חזרתי כי הצלחתי רק עכשיו להרשם.

למרגלית משולם. ולשאר חבריה תגובתיי בהמשך

למוטלה ו"לזה כת אמת". היה ממש תענוג לראות שהייתם פה כשלא היה לי אפשרות אני שמח להצטרף אליכם.

הפשעים של אנשי משולם יכתבו בהיסטוריה ולא יימחקו לעולם. העוול לא יושתק.
ואני מקווה שרבים מחברינו חברי הכת לשעבר יגיבו פה ובכל מקום למען עם ישראל. כדי שלא ייפלו אנשים תמימים שם. הרי כמו שכולם ראו שפרשת ילדי תימן מזרח ובלקן הכאובה כבר לא קשורה לעניין פה. כי זה לא מעניין את אנשי משולם כמו שעמי(מרגלית)משולם אמר פה. ובטח גם לא את אנשי הכת לשעבר כמוני שנלחמתי ונתתי את מיטב שנותיי למטרה זו עד שהבנתי שמנצלים את תמימותי כדי לשרת אינטרסים עלומים של הרב משולם אשתו וחבר מריעיו. אני באופן אישי עשיתי דיי למען פרשת ילדי תימן. עכשיו הגיע הזמן לגלות את פרצופה האמיתי של קבוצת משולם ששטפה את מוחי במשך שנים רבות וגרמה לי להפר חוק מספר רב של פעמים תוך סיכוני האישי וסיכון עתידי(ומה לעשות אני לא מאמין שזה השב"כ). שגרמה לשנוא את המדינה בגלל שכותביי היסטוריה נפשעים של הרב משולם וחבורתו. היום ברוך השם אני גאה להיות ישראלי וגאה במדינה שלי על אף הטעיות שהיא עושה.
אתם יודעים עוד עובדה - במיוחד לאדי מלכא . ותראו שאנשי משולם לא יוכלו להפריח את טענתי. מעולם לא הורשע בדין אחד מחברי משולם בגלל הלשנה או הודאה בחקירה שלו או של מישהו אחר מעולם......... מכאן אתה למד שאנשי משולם הם הפושעים ולא השב"כ כי כל הרשעה שלהם הייתה רק כשתפסו אותם על חם או מצלמות. לכן כל סיפור אבישי רביב נשלל מיסודו.

ולחיים יטיב עוד לא ענית על שאלתי שנשאלה פה יותר מחמש פעמים.
האם יש לך הוכחה או שראית כזו שעמי משולם גורש מהארץ על ידי מישהו מרשויות החוק???????????????????? ברור שאין לך כי זו עלילה.

מר שבכניק הנכבד אכן השבתי לשאלתך לעיל, נושא רדיפות הממסד כנגד קבוצת משולם רלוונטי ודורש בירור.
בברכה
חיים יטיב

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה

@מוטל`ה@

הודעהפורסם: ראשון 22.04.07 16:02    נושא ההודעה: שלום לכולם

כמו שאני רואה כל החברה שעובדים למחייתם (להוציא את עמי וחבורתו) עסוקים מדי להגיב להמשך הפולמוס בגילוי האמת על משולם ומשפחתו.
אבל, משום שהתחייבתי לקוראים הנכבדים לעלות את החומר שעמי משולם אינו מעוניין להעלות- אשמח להראות לרבים שהוא ממשיך דרכו של אביו בשקריו המסועפים.
ב"ה לקראת סוף השבוע אני יעלה את החומר.

שיהיה לכולם חג שמח, ותיהנו מהמנגלים.

בברכה,
@מוטל`ה@

נשמח לענות לשאלותיכם.
חזרה למעלה

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: רביעי 25.04.07 9:04    נושא ההודעה: 30 להרצחו של גיסי האהוב איתמר לחיאני...

בס"ד

ביום חמישי 26.04.07 תיערך אזכרה לאיתמר לחיאני גיסי הי"ד .
האזכרה תיערך בבית הוריו בראשל"צ . במקום תוצג מצגת שתשפוך אור על הרצח המזעזע שבוצע ע"י אותם קומץ גורמים שפלים שרצו לנקום על הבקשה לשימוע בדלתיים פתוחות בתאריך ה- 19.03.07.

אנו מקווים להעלות מצגת זו גם לאתר האינטרנט:
www.zeakat-emet.com

בזמן הקרוב.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 01.05.07 8:06    נושא ההודעה: המצגת הראשונית אודות הרדיפה עלתה לאתר ...

בס"ד

לכל חברי הפורום
שלום רב!

אורן שבי חברי הטוב, ישב מספר לילות והכין מצגת המעלה חלק קטן מהעדויות
על הרדיפה ושיטות הממסד כלפי חושפי פשעיהם.

המצגת מופיעה בלינק זה...

http://www.zeakat-emet.com/he/index.php

בקרוב יעלו עוד מצגות שיראו תמונה יותר מלאה...

בברכה
עמי משולם
חזרה למעלה

זה-כת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 01.05.07 9:36    נושא ההודעה: אני לא מבין איך אתה חי עדיין

לעמי הפסיכופט,
ראיתי את הכתבה שנערכה ע"י ערוץ 7 בה אתה אומר שאיימו עליך שאם תדבר על העניין ידאגו למותך בדרכים טבעיות...
אני ממש לא מבין אם כך איך אתה לא פוחד לדבר בכאלו פורומים בפרט אם אתה חושב שכל "חבריך" לשעבר הם גורמי ממסד.

לפי טענותיך וכמות המילים שדיברת עד כה היית צריך מזמן למות לא?????
מסתבר שאתה לא ממש חשוב ומעניין ואף אחד לא יטרח לבזבז את זמנו בשביל אחד כמוך
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: חמישי 03.05.07 11:13    נושא ההודעה: כנס הסברה

בס"ד

ביום שלישי הקרוב בעזהי"ת, יתקיים כנס בעיר ראש העין .
בכנס תוצג המצגת שמופיעה באתר זעקת אמת ויינתנו הסברים נוספים
כיצד השיטה הממסדית הפושעת פועלת.

עד כה נרשמו 350 איש

כל המעניין בפרטים - ישלח מייל ל.. zaakat.emet@gmail.com

בברכה
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

זעקת-אמת

הודעהפורסם: חמישי 10.05.07 3:22    נושא ההודעה: תפילה לאבינו שבשמים בציונו של אחינו שלמה שלומי הי"ד

בס"ד

היום יום חמישי, תתקיים תפילה בציונו של אחינו שלמה שלומי הי"ד, שנרצח בדם קר בירי תכליתי של צלף ימ"מ לעבר צוארו על לא עוול בכפו, בהוראת קומץ בכירים מושחתים בממסד, היות ומיחה עם רבו יצ"ו וחביריו תלמידי רבו יצ"ו על הפשע הנוראי של :
"חטיפה, מכירה ונסיונות בילדי תימן, מזרח ובלקן" שבוצע ע"י אותם מושחתים הנ"ל.

התפילה היא לשלום עם ישראל האמיתיים ואנחנו עימהם בכל אתר ואתר.

שה` יציל ויגאל את עמו ישראל שארית הפליטה ואותנו עימהם מכל אויבינו מסביב, שרוצחים וטובחים בנו על היותנו יהודים וכמובן שמתוך שינאה כלפי הבורא יתברך וכלפי עם ישראל לאורך כל הדורות.

שנזכה לשמוח עם כל אחינו ישראל האמיתיים בבניין השלם בירושלים הבנויה א-מ-ן.

לפרטים אפשר ליצור קשר עם:

יורם וינקור - ראשל"צ
נעמה צור - פ"ת
ישעיה סלנט - יהוד
יהודה לחיאני - יהוד
שמעון בר-כהנא - רעננה.
אמיר שי - נהריה
בצלאל לברון - ראש העין

הטלפונים ידועים למי שרוצה...
חזרה למעלה

אדי מלכא

הודעהפורסם: שני 21.05.07 5:39    נושא ההודעה: אדי מלכא

חיים יטיב: איזה הצגה אתה מנהל??? אתה אפילו לא מנסה להסתיר את עקבותיך האמתיים.

איפוא כל התכתובת שלי עם עמי משולם, איפוא התשובות המגומגמות שלך חיים יטיב ושל עמי משולם.

אתם אינכם אלא זרוע נוספת של השב"כ הישראלי שמנסה דרככם ובעזרתכם - בלא שמץ סיכוי, להעלים את העובדה שפשע השמדת עם בוצע בישראל.
אלפי ילדים יהודי מעדות המזרח - בעיר ילדי עולי תימן הקדושים - נחטפו ונמכרו כמכור כבשים בשוק.

ואין משפט, אין חקירה, ליית דים וליית דיין אלמן ישראל, אבל העוותים הללו מתאפשרים בעזרת משרתי הממשל המושחת כמו אלו שהוזכרו למעלה.

יום יבוא והיום הזה קרב.

בית הדין העממי הבינלואמי הישראלי של ישראל ישגר אליכם כתבי אישום ראויים למעלליכם.

תתביישו לכם

לא תצליחו לרמות עוד את העם,
העם כבר יודע להתמודד עם נחשים כמותכם הנחבאים בעור של כבשים.

קרב יום המשפט, ישראל השנייה קמה על רגליה, קרב היום בו תעמדו לדין על פשעי התרמית שלכם, ביחד עם משה שחל, אסף חפץ, עמי איילון, כרמי גילון, נתן שיפריס, ויקי קנפו, אורה שיפריס, יפה שיינדל אדלר, שלמה סמרי, יצחק קרן, מאיר משולם "הוא פילוביץ שחף" המומר הערמומי יוצא תימן שבגד באחיו הנוכל שהפיל במכלודתו עשרות יהודים, "תעמוד על הברכה" גם סוכנת השב"כ טלילה סטן, עורך דין שמאי ליבוביץ, פרופסור שמואל שטרית, עורך עתון דומה לנקים (בשם קדמה) ועוד ועוד ועוד

הבה אשבע לכם מי שפוגע ביהודים לא יינקה

והכל ייעשה בדרך חוקית בלבד.

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שני 21.05.07 11:14    נושא ההודעה: Re: אדי מלכא

אדי מלכא כתב:
חיים יטיב: איזה הצגה אתה מנהל??? אתה אפילו לא מנסה להסתיר את עקבותיך האמתיים.

איפוא כל התכתובת שלי עם עמי משולם, איפוא התשובות המגומגמות שלך חיים יטיב ושל עמי משולם.

אתם אינכם אלא זרוע נוספת של השב"כ הישראלי שמנסה דרככם ובעזרתכם - בלא שמץ סיכוי, להעלים את העובדה שפשע השמדת עם בוצע בישראל.
אלפי ילדים יהודי מעדות המזרח - בעיר ילדי עולי תימן הקדושים - נחטפו ונמכרו כמכור כבשים בשוק.

ואין משפט, אין חקירה, ליית דים וליית דיין אלמן ישראל, אבל העוותים הללו מתאפשרים בעזרת משרתי הממשל המושחת כמו אלו שהוזכרו למעלה.

יום יבוא והיום הזה קרב.

בית הדין העממי הבינלואמי הישראלי של ישראל ישגר אליכם כתבי אישום ראויים למעלליכם.

תתביישו לכם

לא תצליחו לרמות עוד את העם,
העם כבר יודע להתמודד עם נחשים כמותכם הנחבאים בעור של כבשים.

קרב יום המשפט, ישראל השנייה קמה על רגליה, קרב היום בו תעמדו לדין על פשעי התרמית שלכם, ביחד עם משה שחל, אסף חפץ, עמי איילון, כרמי גילון, נתן שיפריס, ויקי קנפו, אורה שיפריס, יפה שיינדל אדלר, שלמה סמרי, יצחק קרן, מאיר משולם "הוא פילוביץ שחף" המומר הערמומי יוצא תימן שבגד באחיו הנוכל שהפיל במכלודתו עשרות יהודים, "תעמוד על הברכה" גם סוכנת השב"כ טלילה סטן, עורך דין שמאי ליבוביץ, פרופסור שמואל שטרית, עורך עתון דומה לנקים (בשם קדמה) ועוד ועוד ועוד

הבה אשבע לכם מי שפוגע ביהודים לא יינקה

והכל ייעשה בדרך חוקית בלבד.

מר אדי מלכא הנכבד,
האשכול המדובר עם התשובות "המגומגמות" לטענתך נמצא כאן:

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=2252

לידיעתך

בברכה
חיים יטיב

חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

אהוב
אורח

הודעהפורסם: שלישי 04.09.07 2:30    נושא ההודעה: רצח ד"ר יעקב זיגלבוים

שלום שמי אהוב ואני בנו של יעקב זיגלבוים זכרו לברכה.
הייתי רוצה מאוד לדעת יותר על הסכסוך של העדה התימנית לבין השב"כ באותן ימים.
הייתי מאוד רוצה להיות מעורב בפרשת הרצח הזו.
תודה.
חזרה למעלה

ירח בן יומו
אורח

הודעהפורסם: חמישי 06.09.07 15:47    נושא ההודעה: תשובות...

תשאיר מייל, תקבל לשם את כל התשובות שאתה רוצה...
חזרה למעלה

@מוטל`ה@

הודעהפורסם: חמישי 06.09.07 20:08    נושא ההודעה: ירח בן יומו אמשח לקבל פרטים חדשים אם ישנם

ירח בן יומו- אשמח לקבל פרטים חדשים אם ישנם.

ל-
truthfou@gmail.com
כל טוב,
@מוטל'ה@

נשמח לענות לשאלותיכם.
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

תומך
אורח

הודעהפורסם: חמישי 27.09.07 10:08    נושא ההודעה: אנשי משולם המשיכו כך

אנשי משולם המשיכו כך
אין תימני במדינה הזאת שלא מכיר או יודע על מעשים שנעשו
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: ראשון 30.09.07 4:59    נושא ההודעה: לתומך היקר

בס"ד
האמן לי שלא רק התימנים יודעים , כל עם ישראל יודעים
ובקרוב האמת תתגלה לעיני כל

מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון
חזרה למעלה

אלמוני
אורח

הודעהפורסם: רביעי 17.10.07 21:33    נושא ההודעה: תראו כיצד אצל החמאס פותרים בעיות

A Gaza man incurred the anger of a Hamas-affiliated preacher in Gaza Tuesday by claiming to be the Mahdi, or Muslim redeemer. The man went to the Imam to seek his endorsement and instruct him to tell Muslims to follow his instructions.

The Imam reacted by summoning armed Hamas men, who arrived and told the self-proclaimed redeemer to take back his claims. When the man continued to insist that he was the Mahdi, police shot him in the foot and then released him

חבל שאצלנו לא מטפלים במשיחי השקר ומפיצי שקרי חמישה התלמידים....

חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

תנועת הימין האמיתי
אורח

הודעהפורסם: שישי 19.10.07 15:02    נושא ההודעה: רק אצלי זה שהאתר לא עובד?

אני מנסה כבר יומיים לגלוש לאתר אבל הוא מופיע כלא קיים.

בכל מקרה, אנו בימין האמיתי מחזקים את ידי משפחת משולם
ומזמינים אותם להצטרף אלינו הימין האמיתי במאבק זה ובמאבק של גירושים אחרים
כמו גירושו של חיים בן פסח, גיבור ישראל ששחר מיליון יהודים מבריה"מ
במסגרת פעילותו בליגה להגנה יהודית של הרב כהנא.

יישר כח,
חברי תנועת הימין האמיתי
[url]HAYAMIN.org[/url]
חזרה למעלה

שבכניק קפץ לביקור
אורח

הודעהפורסם: שלישי 12.02.08 2:43    נושא ההודעה: מה קורה עם השימוע

בקול תרועה רמה שמענו על השימוע שעומד להיות.
אז מה נהיה??? קיבלת מעמד פליט??? או פשוט דחו אותך ולא נעים לך לספר פה את זה???
אני מאחל לך שתצליח במשימתך להתחיל חיים חדשים בקנדה. יש הרבה דרכים חוץ מפליט. רק בלי עלילות על מדינתנו. תפסיק לקחת את האחריות של לדעת להבדיל בן יהודי ליהודי ובן אזרח לאזרח. כי אין לך שום בסיס וידע לעשות את זה.

שתדע לך שלמרות כל הלכלוכים על המדינה. אם יגרשו אותך מקנדה כי יגלו את העלילת דם. או שסתם כבר ימאס לך שם ותרצה לחזור לארץ אז אתה מוזמן לבוא ובעצם בואך שכשיקרה תוכיח באופן סופי שכל סיפור הגירוש שלך היה עלילה זדונית ומרושעת. דבר שמעולם לא הצלחת להוכיח פה למרות כמות הדפים המסחרית שאתה לא מפסיק להראות לנו פה שלא מוכחים כלום מטענותיך.
המכתב כולל כל הספחים של הדואר לא מוכחים דבר מעלילת השקר. ואין בהם ערך מלבד לרגש את החברים שלכם בארץ שהייתם באיזה חנות וקיבלתם קבלה באנגלית בקנדה.

שיהיה לך בהצלחה בינתיים
ושוב תמיד תדע אפשר להסתדר בחו"ל גם בלי מעמד פליט לא חייבים את כל הפוזה.
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: ראשון 04.05.08 20:31    נושא ההודעה: הנדון: מ.א. 2127397

זעקת-אמת כתב:
בס"ד

לכבוד הגברת אילנה דיין
השלום והברכה.......................

נ.ב
חשוב לי להזכיר לך שבאותם אירועים בשנת 1994 התקשורת דווחה שאבי היה : נהג , פקיד בשלישות , טבח ועוד... מאוד מפליא שאנשי תקשורת כל כך בכירים לא יכולים לברר איפה " חייל – זוטר " שירת ...

לקוראים שלום

שמי מאיה, אמא לשתי בנות מקסימות.
אחרי המון זמן שלא ממש ידעתי מה קורה בכל הפרשה הזאת , חיפשתי,
וכמו הרבה אחרים שהגיעו לפורום הזה, וכנראה לא בטעות, גם אני הגעתי.

שהתחלתי לקרוא את הדברים של עמי משולם, כאב נורא לראות איך ההיסטוריה חוזרת,
המשכתי לקרוא דף אחר דף, ועד הדף השלישי הכל היה בסדר דיון רציני, פחות או יותר,
שכלל הרבה חומר למחשבה.

לצערי הרב מכאן והלאה נקטע הרצף, וכל שאר הדפים היו מבחינתי עלעול ותו לא, וחבל,
חבל גם יותר שעמי משולם וחבריו נגררו אחר אותם נערים, או מי שזה לא יהיה.

מכל מקום רציתי לתרום כאן את תרומתי, ולכן אני כותבת עכשיו ומבזבזת את זמני שגם כך אין לי.

אז כך, לפני לערך עשרים שנה למדתי באולפנה בשומרון,
למדה איתי שם נערה מאוד חמודה, לא משנה כאן שמה, היא הייתה קשורה לרב משולם.
היא הייתה מספרת לי תמיד על רבה, ועל הדרך שהוא מתווה להם,
והאמת היא הייתה ממש שונה משאר חברותיי ביחס לקיום המצוות, יותר בגאווה חיובית כזאת,
מתוך שמחה אמיתית כזאת, היא ניסתה קצת לקשר אותי עם הקהילה שלה, ובתוך תוכי רציתי,
אך ממש פחדתי מלהיות חרדית כזאת.

כך המשכנו את קשרי הידידות בייננו, וכל אחת מאיתנו המשיכה בדרכה,
אני המשכתי לימודים אקדמיים "מדעי המחשב" בבר אילן, ואח"כ התגייסתי לצה"ל,
שם שיתרתי כקצינת ממר"ם בשלישות ברמת גן, וחברתי היקרה המשיכה לאן שהמשיכה,
ומכל מקום, גם מאז שהתפצלו דרכנו המשכנו לשמור על קשר, אמנם לא רציף אבל קשר טוב.

"אירועי יהוד" תפסו אותי בעת שירותי במקשל"ר ברמת גן,
האמת, הדברים שנאמרו שם היו ממש קשים, ואילולי שהכרתי את חברתי,
לא הייתי אפילו מתייחסת, דברים מאוד קשים על המערכת השלטונית על כל אגפיה והתקשורת.
(צריך להבין שמדובר על תקופה שתרום רצח רבין ז"ל שבה רואים מעל לכל ספק, כמה זה ממש ככה,
ויעויין עוד בבג"ץ שהגיש נתן גפן, שם רואים שחור על גבי לבן הכל, מומלץ לקרוא, חייב אפילו)
לא קיבלתי את הדברים כלל, אך גם לא יכולתי לרדת מזה, המשכתי כל הזמן לעקוב אחרי הדברים,
אם מהתקשורת הכללית ואם מחומר שחברתי הביאה לי,
בתוך החומר שהביאה לי חברתי הייתה גם תעודת הקצין של הרב עוזי, רק שבה לא היו המחיקות,
ומאחר וזה פורסם אז, אני מרשה לעצמי לכתוב זאת, 2127397, כך,
כבר למחרת, ניגשתי נגשתי לבדוק את התיק (בבסיסי), הייתה גישה חופשית לכל המערכת,
הקלדתי את המ.א. של הרב עוזי,ו ENTER, התשובה הייתה "לא נמצאו תוצאות",
לא ירדתי מזה, ירדתי לתיקיות, חשבתי אולי שכחו לסרוק את התיק, אך גם שם הוא לא נמצא,
שאלתי אם יש מצב של מ.א. לא קיים (שהרי זה מספור אוטו' רציף), אמרו לי שכן שבאותם ימים
מטעמי מודעין פעמים שהיו דילוגים של אפילו אלפים,
אבל לא נואשתי, והתחלתי לחפש בארכיון חומר על פעולת מבצעיות בשנות השבעים המוקדמות שהיו בהם פצועים, ושם מצאתי כמה מסמכים שמאוששים את הנ"ל, ויותר מכך, לא משנה כלל איך ולמה,
הנקודה הכואבת מבחינתי שנעשה עוול, אדם מוסר את עצמו למען מדינת ישראל ותושביה, וכך משיבים.

כל הסיפור הזה פשוט בער בי, וגם כעת שאני נזכרת בכל זה, אין כח, פשוט זאת המילה.

לאחר מכן אף פגשתי את אחת ממורותיו "תמר שיפיצר" (אם אינני טועה) וגם היא אישרה בפני זאת,
וסיפרה לי על עלם חביב חריף מאוד בשכלו וכו וכו כדרכם של מורות, ואמרה לי שאחרי כמה שנים הגיע עוזי משולם לביה"ס אך הוא היה נראה ממש שונה, "מזוויע" כהגדרת.
עד כאן נקודה אחת,
אני רוצה להשיב על קצת מדברי הדמגוגיה שנאמרו כאן,
א. הטענה שחסידי משולם מחתימים אנשים להוראות קבע,
למי שלא מכיר את העולם הדתי והחרדי זה אולי נשמע משהו נורא, אלא שצריך לדעת שהחתמת הוראות קבע זה דבר מאוד מאוד מקובל בציבור הזה, ובעיקר שיש חיוב הלכתי להפריש חלק מההכנסות (10%),
אז כל קהילה מבקשת מאנשיה שלכל הפחות יעברו חלק מהפרשה זאת לצורך ענייני הקהילה.
ב. התענה לגבי עזרה בביתו של עוזי משולם,
אני יודעת בברור שהתנדבה לכך עשתה זאת מרצונה בלבד ובשמחה,
וכן צריך לזכור שפעמים שביתו של עוזי משולם היה נראה יותר כמו תור לאיזה משרד,
כך שבית הרב שירת את כל בני הקהילה וכמוני, ומן הסתם לא יאה שכל הנטל אמור להיות על בעלת הבית.
אולי דברים אלו גם משיבים על הטענות שאנשים שונים נתנו את הכסף לבניית הבית,
זה היה פשוט בית ציבורי, אפשר לראות זאת בצורה קיצונית אולי, באירועי יהוד ולאחריה,

זהו אין לי כח,
אני מבקשת נא לא להגיב על דברי, לא באתי כלל לרדת לרמה של אף אחד מכם,

נ.ב.
אני מצרפת העתק של IP שלי כרגע
הייתי משאירה אותו שלם אבל הם כבר אמרו על עצמם שהם מסוכנים,

www.myip.it
Your IP address : 89.1.**.3
Long IP address : *************
Reverse DNS hostname : 89.1.**.3.dynamic.barak-online.net
Your Country are : IL Israel

ציטוט:
ציטוט:
ציטוט:
ציטוט:
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

א ס ף
אורח

הודעהפורסם: רביעי 09.07.08 12:17    נושא ההודעה: חטופי תימן

תגובה זו מיועדת למוטלה וליצחק נבון (שלפי דבריו הוא בידיוק ההפך הגמור מנבון)אני יודע שדעותיכם המטופשות לא מעניינות פה אף אחד ועוד אני מבין שאף על כבודכם אתם אנשים מאוד משועממים ולמיטב ידיעתי אתם ודעותיכם אינם מעניינים או בעלי משמעות כל שהיא אי לכך ובהתאם לזאת דיבריכם סתם אבל פשוט סתם ניזרקים לחלל ריק חבל על האנרגיה והכוחות שאתם מוציאים ועל ביזבוז זמנכם "היקר" אם אתם אנשים שהולכים בדרך התורה או מנסים ללכת בדרכה אז גם פה חבל על האנרגיה הכוחות וביזבוז "זמנכם היקר" התורה שלכם הולכת לצד האחר וזה באמת ביזבוז זמן וביגלל אנשים כמוכם נחרב בית המיקדש("בעבור שינאת חינם ניחרב בית מיקדש")אז תעשו טובה לעצמכם ולכל היקום כולו ופשוט תיסתמו ותנו תגובות למה שמתאים לכם כמו באיזה אוכל להאכיל את כלבכם ואת עצמכם על מנת שייהיה פיכם כל הזמן עסוק בלעיסות ולא בדיבורים ואז לא ניצטרך לישמוע שטוטים והבלים ממכם שמימלא לא מענינים אף אחד. נ.ב תגובה זאת מיועדת לכל מי שדעתו הישתבשה עליו ומסכים עם דעותיהם של אנשים "משובשים" ומי שמסכים עם דעה "משובשת" כניראה שהוא בעצמו משובש
חזרה למעלה

אסף מוחה
אורח

הודעהפורסם: רביעי 09.07.08 13:40    נושא ההודעה: אנשים מיותרים

תגובה זו מיועדת למוט'לה וליצחק נבון הטיפש אתם דמויות מגעילות ודוחות פשוט מיץ הזבל של המין האנושי למרות שאנושיים אתם לא "בזכות" אנשים כמוכם חרב בית מיקדש ו"ביזכות" אנשים כמוכם יש גם היום שינאת חינם,מילחמת אחים,שחיתויות,זימה,פריצות ומה לא אתם מעוררים בי חלחלה של ממש אני היתחלתי רק ליקרוא את דיברי הנאצה שלכם וכמובן שלא יכולתי להמשיך כי היה בי רצון עז להקיא ולא רק בבית הכיסא אלא גם על פרצופכם המעוות יהי רצון שלא ירבו שכמותכם ורק ילכו ויתמעטו עד שיעלמו כלא היו ושהארץ תקיא את שכמותכם מחוצה ליגבולותיה אתם הוכחה חיה שערב רב יצא עם ישראל מימצרים ונישאר מעורבב בינינו עד היום אתם קליפות ושיא הטינוף התורה שלכם (אם ביכלל) הולכת לצד האחר ומאנשים כמוכם הוא יונק אתם הערב רב בהיתגלמותו פשוט חבל שיש כמוכם ביכלל אתם ביכלל צריכים ליחיות בגן חיות בכלובים שם אולי יפיקו ממכם תועלת ויזרקו לכם קצת בוטנים.מיסכנים בני מישפחותיכם שנאלצו ליחיות עם חיות ובהמות כמוכם או שהם כמוכם ואז כולכם שקית זבל אחת גדולה ומסריחה. נ.ב-תגובה זו מיועדת לכל מי שמסכים עם היצורים המתועבים האלה לכו תיבדקו אצל פסיכיאטר ואפילו הייתי ממליץ על אישפוז תחת כפייה בבית חולים לחולי נפש כי במילים עדינות אתם בטוח לא שפויים ולא מאוזנים וגם זה לא יעזור הרבה כי אתם ערב רב. לרב עוזי משולם שליט"א ותלמידיו יישר כוח עצום עבודתכם מבורכת כן יירבו כמוכם בישראל חזק ואמץ זיכרו אין שום יאוש בעולם כלל אשריכם וטוב לכם אשריכם בעולם הזה וטוב לכם לעולם הבא ולרב עוזי משולם שליט"א אתה ובניך וכל מישפתך עושים מעשים גדולים ומבורכים וחשובים מאוד יהי רצון שהקדוש ברוך הוא ישפיע עליך ועל בני מישפחתך ועל תלמידיך שפע קדושה,טהורה,הצלחה,הרוחה ושכל ברכות התורה יחולו עליכם ושהקדוש ברוך הוא ישלח רפואה שלמה רפואת הנפש ורפואת הגוף בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו של הרב עוזי משולם שליט"א ויאריך ימים בטוב ושנים בנעימים אמן כן יהי רצון.
חזרה למעלה

אסף מוחה
אורח

הודעהפורסם: רביעי 09.07.08 13:56    נושא ההודעה: אנשים מיותרים

תגובה זו מיועדת למוט'לה וליצחק נבון הטיפש אתם דמויות מגעילות ודוחות פשוט מיץ הזבל של המין האנושי למרות שאנושיים אתם לא "בזכות" אנשים כמוכם חרב בית מיקדש ו"ביזכות" אנשים כמוכם יש גם היום שינאת חינם,מילחמת אחים,שחיתויות,זימה,פריצות ומה לא אתם מעוררים בי חלחלה של ממש אני היתחלתי רק ליקרוא את דיברי הנאצה שלכם וכמובן שלא יכולתי להמשיך כי היה בי רצון עז להקיא ולא רק בבית הכיסא אלא גם על פרצופכם המעוות יהי רצון שלא ירבו שכמותכם ורק ילכו ויתמעטו עד שיעלמו כלא היו ושהארץ תקיא את שכמותכם מחוצה ליגבולותיה אתם הוכחה חיה שערב רב יצא עם ישראל מימצרים ונישאר מעורבב בינינו עד היום אתם קליפות ושיא הטינוף התורה שלכם (אם ביכלל) הולכת לצד האחר ומאנשים כמוכם הוא יונק אתם הערב רב בהיתגלמותו פשוט חבל שיש כמוכם ביכלל אתם ביכלל צריכים ליחיות בגן חיות בכלובים שם אולי יפיקו ממכם תועלת ויזרקו לכם קצת בוטנים.מיסכנים בני מישפחותיכם שנאלצו ליחיות עם חיות ובהמות כמוכם או שהם כמוכם ואז כולכם שקית זבל אחת גדולה ומסריחה. נ.ב-תגובה זו מיועדת לכל מי שמסכים עם היצורים המתועבים האלה לכו תיבדקו אצל פסיכיאטר ואפילו הייתי ממליץ על אישפוז תחת כפייה בבית חולים לחולי נפש כי במילים עדינות אתם בטוח לא שפויים ולא מאוזנים וגם זה לא יעזור הרבה כי אתם ערב רב. לרב עוזי משולם שליט"א ותלמידיו יישר כוח עצום עבודתכם מבורכת כן יירבו כמוכם בישראל חזק ואמץ זיכרו אין שום יאוש בעולם כלל אשריכם וטוב לכם אשריכם בעולם הזה וטוב לכם לעולם הבא ולרב עוזי משולם שליט"א אתה ובניך וכל מישפתך עושים מעשים גדולים ומבורכים וחשובים מאוד יהי רצון שהקדוש ברוך הוא ישפיע עליך ועל בני מישפחתך ועל תלמידיך שפע קדושה,טהורה,הצלחה,הרוחה ושכל ברכות התורה יחולו עליכם ושהקדוש ברוך הוא ישלח רפואה שלמה רפואת הנפש ורפואת הגוף בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו של הרב עוזי משולם שליט"א ויאריך ימים בטוב ושנים בנעימים אמן כן יהי רצון.
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

משהו שמכיר את הסיפור מקרו
אורח

הודעהפורסם: ראשון 07.09.08 3:27    נושא ההודעה: מהופנטים

אתם פשוט מהופנטים עוזי ישתמש בקבלה מעשית או משהו כזה להפנט את החסידים שלו אבא שלי היה באחד השיעורים שלו בזמנו והוא אמר שהוא הרגיש הרגשה עילאית אבל מצד שני כמו היפנוט בזמן שלא פחות ולא יותר "הרב"דיבר על הקרירה הצבאית שלו היגיון אין בזה.
גם אני תמני וגם לי כואב אבל אין קשר פה לחטיפות אם "הרב" היה רוצה לעזור למישהו שלא יתחתנו איחים וכו... הוא פשוט היה צריך לפרסם את השמות ואת זה הוא לא עשה וחוץ מיזה אין לכול הכת הזאת שום קשר לתורת ישראל "כול דרכיה דרכי נועם וכול נתיבותיה שלום"וזה לא בידיוק קשור לכת הזאת ועוד בכלל כול המחלוקות בינכם שהדבר שהקדוש ברוך הוא הכי שונא זה מחלוקות ויותר מיזה חולקים על גדולי ישראל כמו על הרב עובדיה קודש קודשים אתם לא צריכים להגיב כול בר דעת יכול לראות איזה שנאה יש לכם לשון הרע איזה שפת רחוב דבר של אמת דבר של קדושה זה בטוח לא Very Happy
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: רביעי 29.10.08 20:25    נושא ההודעה:

Embarassed לילד "המסכן והאומלל" מר עמי משולם שמנסה וממשיך לטייח ( כמו אביו)את העובדות שמראות בימים אלה עד כמה מסוכנת ובריונית תלמידי עוזי משולם, מי שרוצה להבין יפנה למשפחת אסולין מהישוב אלעד שבימים אלה זכתה לקבל איומים, ומכות , כמובן שהמשטרה עצרה את קומץ התלמידים שהגיעו לישוב אלעד בהוראת עוזי משולם ואשתו המכשפה אלישבע, השליטו טרור בישוב. כדאי לכם לדעת קוראים יקרים, רקע על הגברת שלא בוחלת בשום צעד על מנת להרוס ולסכסך.אני מציע לך מר עמי להפסיק עם הטרור שאתה מפעיל מקנדה, לשבת בשקט ולדבר כשישאלו אותך. לשב"כ אין הרבה סבלנות.
חזרה למעלה

אחד מפה, מהטובים,
אורח

הודעהפורסם: חמישי 27.11.08 14:34    נושא ההודעה: הרב עוזי משולם היקר, תדע שמשטרת צאוצ'סקו פועלת נגדך רק בגלל פחדיה המוצדקים

כחצי פרסי, חצי עמית מעדה אחרת הרשה לי להצדיע לך מר משולם. עשית משהו חשוב וגדולח בארץ הזו, ועוד תקבל את מלא הניקוד על היותך סנונית ראשונה ואמיצה בחשיפת הרודנות המופלצת של משטרת השבקקה בישראל.
ככה זה מר משולם, הנחשונים פורצים ונותנים לנו, האחרונים, לעבור עליהם. המסתערים ראשונה הם הגיבורים ומהם עיקר הנפגעים. יצאת עליהם ראשון, לא הבנו כלום כשזה קרה, היינו עוברים פוליטיים, היינו באמת תינוקות, עיוורים לחלוטין לאופיה של משטרת הבצע והבלע השומרת על שליטי המקום הארור הזה שבו נולדנו כנתינים, עיוורים למניעים האמיתיים של השליטים - לנקוט "תהליכי שלום" למינהם, התנתקויות, התווספויות, עצימויות של מלחמות, פירמוט וחידוש מזרחי תיכון, הפקות פולסא דינורא לצרכי גניבת שלטון, החדרת קליעים מעל פיטמות ימניות של ראשי ממשלה, ומנגד, יש לומר, אין בעולם עוד משטרה פוליטית שמריחה לארגון השבקקה שלנו את האגזוז בכל תחומי המחקר הרפואי, ופיתוח שיטות טיפול אורטופדיות מהפכניות. יכול להיות מר משולם, שחס וחלילה, אילו התרסקה פעם חוליה בשידרתו של מי ממיודעיך ודנה אותו בזאת לשיתוק נצחי - אולי אז, היית נסוג צעד או שניים מביקורתך הבוטה, ומודה שלצד המזימות, הקנוניות הכלכליות ושאר באושי הרביב שחרש כנגדנו ד"ר כרמי גילון - מתגלה גם הפן החיובי של ראשו הפסאודו-יהודי. נדבר אמת, אין בעולם עוד ארגון טרור אחד שמריח לשבקקה שלנו את האגזוז בכל מה שכרוך במחקר אורטופדי, ובפריצות דרך טיפוליות בתחום השיתוק ומפגעי עמוד השידרה. תאמין לי מר משולם הנכבד, מי שהתרסקה לו חוליה אומר: כוסומו, רבין, קסטנר ובן גוריון ביחד, אז מה אם ד"ר גילון מתעלל בגופות- אלךו גופות, אני עוד חי, אני רוצה שיעלימו לי את החוליה הבעייתית והממאירה בעמוד השידרה, ורוצה שהבעיה תתאדה מהר.

מדובר בארגון טרור פסאודו-יהודי, פסאודו-ציוני, פסאודו- בטחוני ופסאודו אנטי חמסי, שמתנכל לך גם כאן רק מסיבה אחת - הם פוחדים כבוד הרב. פוחדים ובצדק. לחושך המצב שאליו דרדרו את הארץ הזאת, שהנחת העבודה שלהם היא שחיי רבים משלהם שידהם מגואלות בדם חפים, ברצח ובעושק - תלויים בכך שהפשעים שביצעו כנגד פרטים בעם היהודי וכנגד העם בכלל - יוותרו חסויים. ביננו, על מה היה אוסלו אם לא על בצע כסף? על מה הם חברו עם עמיתהם בארגוני הטרור הפלצתיני להחדיר מסמרים וברגים למוחות תינוקות יהודיים? נו, על מה? זה לאכמה ז'יתונים אלא זו הסיבה שהם מפחדים ממך, ונותנים שוב ושוב עם המנטרה הבולשביקית העבשה לאמור: כל כל מי שלא מאמין שאנו רוקמים את קנוניות ההשתקה הבצע ורצח החפים שלנו - מתוך סיבות ראויות וכבדות משקל - הוא הזוי. פויה עליו.
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
עמוד 11 מתוך 11

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR