לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
כסףףףףףףףףף ללא מאמץ!! פשוט גאונייייייייייייייייייייייייי  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
תותינה
אורח

הודעהפורסם: ראשון 09.04.06 1:45    נושא ההודעה: כסףףףףףףףףף ללא מאמץ!! פשוט גאונייייייייייייייייייייייייי

אין לכם מושג עד כמה אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו, אז לפני שסוגרים את ההודעה ,תקדישו לה 5 דקות של סקרנות (כמו שאני הקדשתי כשנתקלתי בזה) ותאמינו לי שרובכם הגדול לא יצטער.. זה שווה את זה.
כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה (במקרה שמנהלי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה. וחבל אם כן כי הם מפסידים).
לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מידי"..."הכל תפוס"..."תבוא בעוד חודש"... לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא !...באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!
המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים:
מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו ,במהלך אחד משיטוטיי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף ,הרבה כסף ,בתוך שבועות קצרים ,עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח (או 6 דולרים) + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה ,אמרתי לעצמי ,"כן בטח.." הייתי סקפטי ,אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח (או 1 דולר) לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה ,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ ב-גוגל). יש בערך יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!
בדך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה ,אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה (והתוצאות העצומות) ,הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך ,אם נניח את חשדותינו בצד ,ולבטח ,כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו ,מי יודע ?
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון ?
כן ! זה נכון וזה עובד ! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 !!!
וזה עדיין גדל ! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום של יותר מ-(תקלטו!!)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע!
זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח +6 הבולים !!!
לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע !!
זה קל ,זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע +בול-רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנה מכם ,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדים להצלחה ! :
צעד 1 :
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:
"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח (או 6 שטרות של 1 דולר) ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות ,בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל ,השם שלכם והכתובת ,ומטבע של 5 ש"ח.
מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. שי מידה - רחוב ברינשטיין 3\3 חולון
2. צבי זסלר - הדקל 2\2 כרמיאל 21892
3. אורה בהר ברכה ד.נ לב השומון 44835
4. לירן רוזנבאום - בין אליעזר 16\8 אשדוד
5. קארין קרמני - אורי צבי גרינברג 11, תל אביב. מיקוד: 69379
6. רות סלם - הרמב"ם 4\138 בית שמש. מיקוד:99014
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם!

צעד 2 :
אם כבר לא עשיתם את זה העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם.
מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס´ 1) ,הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהיה מס’ 5 ,5 נהיה 4.. וכ"ו) והוסיפו את שימכם וכתובתכם המלאה כ מס’- 6 ברשימה.
צעד 3 :
השתמשו בmsn internet explorer, walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. (אני ממליץ על גוגל) חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ`אטים ועוד.. בקיצור ,מסוג האתרים שמצאתם את ההודעה הזאת) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! (אם אתם רוצים לפרסם גם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המכתב ולשנות הכול לדולרים).
צעד 4 :
שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה (ששמור כקובץ טקסט במחשבכם) ,אבל נסו לשמור עליו קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות (פורומים..) ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!
כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
שילחו את המאמר כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב , העתקה והדבקה שלו כהודעה חדשה בלוח הקבוצות שמצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא (זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסוימת). הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה!!!
בבקשה זכרו ! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ,ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך ,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות ,והוראותיו מבוצעות בזהירות-6 אנשים יקבלו תמורה של 5 ש"ח כל אחד ,עבור השתתפותם כמפתחי. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיעה למקום מס’ 1 ,אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!
זהו זה. ברכותיי!
כל מה שאתם צריכים לעשות ,זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב .
כשתתרגלו זה ייקח בערך 30 שניות לקבוצה ! זכרו ! ככל שתשלחו את
המסר ליותר קבוצות ,תקבלו יותר מזומן. אבל עליכם לשלוח
מינימום 300 הודעות. זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן מרחבי העולם
בתוך ימים!
זכרו ,כאשר מפרסמים בפורום בחו"ל יש לתרגם את המכתב לאנגלית.
עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 הודעות ששלחתי ,נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס` 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס` 5 ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס` 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס` 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!!
או קיי, עכשיו זה החלק הכיפי, כל אחד מ 2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס` 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח. עכשיו כל אחד מה- 16,807 אנשים ישלחו את ההודעה הזו ל 300 קבוצות עם שמי כמס` 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!
זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר", אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח !!! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים !?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!

הערות:
-אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים (מה שאני אישית עושה).
-אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תימנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!
האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולא לפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בשביל "סיכון" של 30 ש"ח ו- 6 בולים ??
אני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו!
-יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד!
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!
והכי חשוב....! אם אתם מנסים לרמות אנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות
עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה - לא תקבלו כמעט כסף! גם אל תנסו לשנות את השמות (חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות).
חוץ מזה גם ככה זה כסף קל מאוד ותחשבו מה היה קורה אם כולם היו מרמים... בדיוק! לא היה קורה כלום ולא הייתם מקבלים כסף! אז קדימה בלי להתחכם, ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!!!!!!

בהצלחה !!!
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR