לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצילו!!! הצילו!!! הצילו!!! לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  הבא  
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
שירן
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 22:57    נושא ההודעה:

שמחה אני שלמרות שהנני בטחה שבזמן שהקב"ה חילק את השכל אתה הייתה בשירותים....(עד היום אתה עבד של השירותים ...אופס שכחתי שרמת האינטלגנציה שלך לא כזאת גבוהה אז כמו שאני כמחנכת כיתת חינוך מיוחד מסבירה ברמה שלהם אז נסביר לך ברמה שלך למרות שהיא הרבה יותר פחותה משל אלה שבכיתתי כשהנני אומרת שכיום אתה עבד של השירותים בתקווה שהסברי יהיה ברור אתה עבד של המדינה =שירותים)אז שמחה אני שהבנת בעצמך(ילד גדול..מחר סוכרייה) שהגיע הזמן שתישב בשקט סוף סוף מעשה נבון מצדך האם הימים הטובים הגיעו ?!?! והדגיגונים קוברים את עצמם עמוק עמוק בתחתית המים כי ה"כריש"הגדול ייצא כריש האמת!!
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

אורחת
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 23:09    נושא ההודעה: בושה!פשוט בושה!

ממש בושה לראות שלשב"כ כנראה לא היו מספיק אנשים אז אחד מחליף למאה אלף כינויים...פחחחחח מתי,מתי תבינו שאם יש חבורת אמת-היא לעולם לא תתפרק?!?!
האנשים שנמנים כיום על תלמידי הרב משולם הם אנשים שמצאו את האמת בחיים...ויש הרבה מה לקנא בהם..בתור מישהי מהצד-אני קוראת,והאמת פשוט שקופה!!
אז ל-שבכניק הנערץ ע"י השבכניקים המנוולים--תתחיל להפנים שלא ילכו לכם ההטפות חברות הערך נגד הרב משולם, וזאת מהסיבה הפשוטה---שהאמת תמיד מנצחת, ומי שמוצא אותה ומתחבר אליה באמת--לא פורש ממנה!!!!!אף פעםם!!!Surprised
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 23:12    נושא ההודעה:

לפי דעתי מיסטר "לא החליט מי משלם יותר" למה לך לחפש איפה מקבלים יותר כסף ולמי כדאי להתחבר הלא אתה מקבל יותר מכולםםם ?????כמה נתנו לך עכשיו על הערה זאת שכתבת???ואגב אם אתה צריך עזרה באיזה שם לבחור לפי דעתי בראש ובראשונה זה "רודף בצע"....אחרי הכסף אתה מחפש?? תתביש לך כנס כנס עמוק לחור שממנו יצאת יא תולעת ..
ואינני מבינה מדוע אתה צריך...עזרה בבחירת שמות הרי הוריך כבר נתנו לך בברית מילתך..(אם הייתה כזאתי בכלל ..רצוי שתבדוק את שורשיך שאתה במקרה לא איזה נין של היטלר ...בטעות)ואלו הם שמותיך שנתנו הוריך היקרים....פרשנדתא
דלפון
אספתא
פורתא
אדליא ארידתא
פרמשתא
אריסי
ארידי
ויזתא עשרת שמות
בני המן בן המדתא צורר היהודים !!!!
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

שירן
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 23:15    נושא ההודעה:

לפי דעתי מיסטר "לא החליט מי משלם יותר" למה לך לחפש איפה מקבלים יותר כסף ולמי כדאי להתחבר הלא אתה מקבל יותר מכולםםם ?????כמה נתנו לך עכשיו על הערה זאת שכתבת???ואגב אם אתה צריך עזרה באיזה שם לבחור לפי דעתי בראש ובראשונה זה "רודף בצע"....אחרי הכסף אתה מחפש?? תתביש לך כנס כנס עמוק לחור שממנו יצאת יא תולעת ..
ואינני מבינה מדוע אתה צריך...עזרה בבחירת שמות הרי הוריך כבר נתנו לך בברית מילתך..(אם הייתה כזאתי בכלל ..רצוי שתבדוק את שורשיך שאתה במקרה לא איזה נין של היטלר ...בטעות)ואלו הם שמותיך שנתנו הוריך היקרים....פרשנדתא
דלפון
אספתא
פורתא
אדליא ארידתא
פרמשתא
אריסי
ארידי
ויזתא עשרת שמות
בני המן בן המדתא צורר היהודים !!!!
חזרה למעלה

אביב
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 1:01    נושא ההודעה: לגבי האוטו?!

מנחם חנזיו!

תגיד לי, האוטו החדש שקבלת כתגמול מהשב``כ - אוטמט?! או גיר רגיל?!

כי רק אינפנטיל כמוך מסוגל להוציא רשיון על אוטומט בלבד בשביל להגיד שיש לו רישיון לפני אורן.

ממני אביב (המורה נהיגה שלך)
חזרה למעלה

אבן
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 2:11    נושא ההודעה: על מה המהומה די להכפיש את מוטלה

מוטלה היקר עם האמיתויות שלך אי אפשר להתווכח ניכר שדבריך יוצאים מהלב ומכאב עצום הייתי מאד מעוניין לשמוע ממך באישי יותר על מה שידוע לך על הכת
ביתר פירוט יש לי עניין אישי ומיקצועי בפרטים יותר קונקרטים
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 2:13    נושא ההודעה: על כבודי אני מוחל, אבל על כבודו של אבי מו``ר ועט``ר לא

שבכניק כתב:
תמשיכו במעשי ליקוקכם זה ממש נחמד לראות את זה
בענין גיא ניומן הנה השיטה הפושעת שלכם עובדת עד שהיה איזה מישהו עם קצת שכל במשפחת לחיאני שעמי ונועם לא הפסיקו לקנא בו אז פשוט תפרו לו תיק (הא גם המשפט הזה מוכר מעניין מאיפה) עם ישראל בבקשה תתבונן באנשים עלובים שהדרך היחידה שלהם להתמודד עם אנשים ז ה להמציא וככה להשתיק אותם

בעניין הגרוש (עלאק) הלוואי ומדינתנו תקבל שכל ובאמת לא תתן לחזור לא רק לעמי גם לשומרי הסף שלו חבל שיש לנו מדינה דמוקרטית שגם למחבלים כמוכם יש זכויות בה (ולא כמו שאתה מעליל)
למשפחת חלאווי משפחת לוי ודומיהם כולי צער על נשמות שבויות בידים מגואלות דם
אני מאחל לכם לא להיות בקבוצה הזו אפילו במחיר של העפה פלוס לשון הרע כי זה אחת הדרכים הקלות לצאת מהקבוצה הזו אתם יודעים הרי יום יבוא וגם אתכם יעיפו הרי גם אתם יום אחד תעשו "טעות קטנה"

בס"ד

חבל מאוד שפושע כמוך מאלץ אותי לחשוף את הסירחון שלכם!

לכל הקוראים !!! הבהרה!!!
גיא ניומן הפושע הוא הבעל של שמחה.
שמחה היא אחות של רעייתי אודיה.
אודיה היא הכלה של הרב עוזי משולם. (אני לא סתם מדגיש, במצ``ב תבינו)
אני עושה דבר שלעולם לא רציתי לעשות, אבל פושע זה מאלץ אותי לחשוף.
אנשים מושחתים (החמישייה למי שמבין) כגון השבכני``ק שכותב, הוציאו ערימת מכתבים מתאו של אבי והחלו לדסקס במה שכתוב.... (את ההמשך אני לא אספר בשלב זה...)
ברנש בשם מקמל העביר לי את המכתב הבא, בזמן שאבי היה תלוי בין חיים למוות בבית האסורים.

עפ``י מכתב זה, שהוא מתוך מכתבים רבים של מושחתים בסגנון של השבכני``ק, אני מצפה שתישפטו מדוע באה השנאה כלפיי וכלפי אבי... (התשובה ברורה - קנאה,שנאה,רשע,פשע ותחרות)

אז הנה "המצאתי" ... ואם יש לכם(פושעים) אומץ ,תראו אותו לשמחה אחות אישתי, היא כבר תבין... הרבה דברים שעשה היו מוזרים לה - רק שלא רצתה להאמין.

אני מציג עתה עמוד 1 (המחולק ל2) מתוך 3 (ההקלטה עם אדי מלמד תעלה בהמשך אם יהיה צורך)

ואם תרצה מנדי אני יכול להעלות מכתבים שאתה כתבת ... (אתה יודע במה מדובר וכדאי לך להרגיע של נחשוף את האכזריות שלך!!!) Surprised Very Happy Surprised

נ.ב
שימו לב!!! במכתב המצ``ב הקפתי בעיגול משפט שניומן כתב - אנא תקראו ותגידו לי אם הרב עוזי כופה עצמו על מישהו.

ולגיא אני אומר!!!
אתה כבר רצחת את רבך!!! אל תנסה לרשת ע``י עזרה מילולית לטיפש כמו מנדלך... תראה לאיזו חרפה הוא מביל אותך. (אדי דיבר איתי ועם אודיה בחיטובים והכל מוקלט ... תשאל אותו מה הוא סיפר לנו אודות חתונתך לשמחה)

[
הקישו על המכתב באמצעות העכבר

1.JPG
 Description:
 Filesize:  142.29 KB
 Viewed:  75932 Time(s)

1.JPG

2.JPG
 Description:
 Filesize:  49.72 KB
 Viewed:  75931 Time(s)

2.JPG

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך שלישי 20.03.07 6:49, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

אבן
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 2:21    נושא ההודעה: מכתבים אלק פכככככ

וואלה רק מוטלה יעשה לכם בית ספר אהבתי את הסגנון השנון ומיוחד שלו שמעיד כאלף עדים שמדובר באיש אשכולות אינטליגנטי..זעקת אמת תבינו כבר לא מדובר בעוד פראיר אלא בכריש אמיתי עם שיניים חדות שיודע מה שהוא מוכר כל מה שצריך זה קונים פוטנציאלים בעלי חוש להשקעות לטווח רחוק עוד האמת תצא לאור תתיבשו לכם שונאי מדינה
חזרה למעלה

אבן ומיספריים
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 2:55    נושא ההודעה: כל הפחדנים התקפלו מי גנב לי תשם אבן

נו תקשקשו כת מספרת הסיפורים
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 3:02    נושא ההודעה: מי אתה אבן?!

תספר לנו מתי הגעת?!

אם אתה לא שבכני``ק תתקשר אלינו ותחפש את האמת.

לי נראה שאתה אותו ברנש שמתחזה בכל השמות הבדויים.
חזרה למעלה

אבן ונייר
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 3:10    נושא ההודעה: יש לך מה לומר תואמר ואל תדביק תוויות

תהיה עניני לדעתי מוטלה או וואט אוור ענה לכם אחת לאחת ממש כמכחול בשפופרת ועדיין לא שמעתי תגובה ראויה וחבל
חזרה למעלה

אבן ונייר
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 3:15    נושא ההודעה: נראה שאתם מכירים אתה והשבקנקניקים כהגדרתך

מה הייתם חברים פעם שכל אחד זורק שמות כאילו שניכם יודעים על מי מדובר או שישבו לך על הזנב בגלל מסוכנותך לציבור שוחריי הצדק
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 3:28    נושא ההודעה: Re: יש לך מה לומר תואמר ואל תדביק תוויות

אבן ונייר כתב:
תהיה עניני לדעתי מוטלה או וואט אוור ענה לכם אחת לאחת ממש כמכחול בשפופרת ועדיין לא שמעתי תגובה ראויה וחבל

בס"ד

מה שבטוח הוא, שאתה לא בדקת וקראת את כל הדיונים פה.
תראה את כל ההוכחות שלנו ותבין.

ושוב אם אתה לא מנדלעיך בזהות בדויה כהרגלו בקוטג`
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 6:36    נושא ההודעה:

הבהרה קטנה - איני מוטלה אני בטוח שהוא בחור טוב אבל אני זה לא הוא

לעניינו
אם אתם כבר מעלים את עניין מנדי אני אשמח לראות מכתבים שכתב במיוחד אם הם קשורים למעשכם בתקופה החוליגנית של חיי הילדות שלכם אוי כמה אמרו לכם שאתם עושים שטיות ב"בצוות מנגו"שהתחלתם אולי בתור חלוקת חומר וסיימתם בביקורים בכל תחנת משטרה אפשרית בגלל האלימות שלכם שאני הייתי בכמה וכמה הפגנות עד לאלימות הזו כמובן גם המשטרה לא צדיקה גדולה ואף אחד לא אומר את זה אבל מה שבטוח שאתם בטוח לא צדיקים אלא עבריינים סוג ג אבל לא הקשבתם כדאי שהקוראים יידעו כמה פעמים נעצרתם על מעשי אלימות וונדלזים וכמה פעמים הורשעתם כי אז אנשים היו מבינים כמה אלימים אתם ולא חבורת מסכנים נרדפת
ודרך אגב מנדיה לא ישב איתך אורן בכלא איזה שנה בגלל דברים כאלו לפני שתקעת לו סכין בגב וירקת לו בפנים אוליי תוציא מהגנזכים האפלים שלך את הפרוטקולים מהבית משפט על על האלימות שלכם זה דווקא יותר מהעניין מהכתבים חסרי התוכן על גיא (מסכנה הילדה שבשביל לנגח את גיא אתם מבזים אותה מול כל מכריה (שאפילו לא עיינתי בהם כי אתם כמו תמיד בדיוק כמו התקשורת שאתם אוהבים להאשים אלופים בלשקר ולעוות עובדות ואלופים בלשון הרע ממוקצע לכן אני לא מאמין לכלום) כמה מכתבים כבר זייפתם בלי סוף הרי ראיתי במו עייני איך הייתם מכונה של עוות מציאות ודברי שקר ועוד יהיו הרבה דוגמאות לכך

חבורת אפסים אין לכם תקווה לא יעזור לך האמת כמו שתמיד צרחתם תצא לאור בסוף ועליכם (כמו שתמיד צרחתם) תיפול אימתה ופחד

כולם יידעו איזה חבורת זדון ורוע אתם לאט לאט האמת תצא ויוודע מי הצדיק ומי הרשע
לכו לעשות שעורי בית לפני שאתם מפיצים שקרי מסכנות על הרדיפות אחריכם
זאב בעור של כבש אתם (שוב כמו שאתם מאשימים את כולם ולא רואים את הפגמים שלכם
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 7:08    נושא ההודעה: טיפש קטן!!!

שבכניק כתב:
הבהרה קטנה - איני מוטלה אני בטוח שהוא בחור טוב אבל אני זה לא הוא

לעניינו
אם אתם כבר מעלים את עניין מנדי אני אשמח לראות מכתבים שכתב במיוחד אם הם קשורים למעשכם בתקופה החוליגנית של חיי הילדות שלכם אוי כמה אמרו לכם שאתם עושים שטיות ב"בצוות מנגו"שהתחלתם אולי בתור חלוקת חומר וסיימתם בביקורים בכל תחנת משטרה אפשרית בגלל האלימות שלכם שאני הייתי בכמה וכמה הפגנות עד לאלימות הזו כמובן גם המשטרה לא צדיקה גדולה ואף אחד לא אומר את זה אבל מה שבטוח שאתם בטוח לא צדיקים אלא עבריינים סוג ג אבל לא הקשבתם כדאי שהקוראים יידעו כמה פעמים נעצרתם על מעשי אלימות וונדלזים וכמה פעמים הורשעתם כי אז אנשים היו מבינים כמה אלימים אתם ולא חבורת מסכנים נרדפת
ודרך אגב מנדיה לא ישב איתך אורן בכלא איזה שנה בגלל דברים כאלו לפני שתקעת לו סכין בגב וירקת לו בפנים אוליי תוציא מהגנזכים האפלים שלך את הפרוטקולים מהבית משפט על על האלימות שלכם זה דווקא יותר מהעניין מהכתבים חסרי התוכן על גיא (מסכנה הילדה שבשביל לנגח את גיא אתם מבזים אותה מול כל מכריה (שאפילו לא עיינתי בהם כי אתם כמו תמיד בדיוק כמו התקשורת שאתם אוהבים להאשים אלופים בלשקר ולעוות עובדות ואלופים בלשון הרע ממוקצע לכן אני לא מאמין לכלום) כמה מכתבים כבר זייפתם בלי סוף הרי ראיתי במו עייני איך הייתם מכונה של עוות מציאות ודברי שקר ועוד יהיו הרבה דוגמאות לכך

חבורת אפסים אין לכם תקווה לא יעזור לך האמת כמו שתמיד צרחתם תצא לאור בסוף ועליכם (כמו שתמיד צרחתם) תיפול אימתה ופחד

כולם יידעו איזה חבורת זדון ורוע אתם לאט לאט האמת תצא ויוודע מי הצדיק ומי הרשע
לכו לעשות שעורי בית לפני שאתם מפיצים שקרי מסכנות על הרדיפות אחריכם
זאב בעור של כבש אתם (שוב כמו שאתם מאשימים את כולם ולא רואים את הפגמים שלכם

בס"ד

את האמת אני מחוייב לומר לך, אנו ירדנו לרמה מאוד נמוכה... והיא להעסיק טיפש שכמוך.
בנוגע למכתבים שלך, מנדי... אנו לא נחשוף עתה... אנחנו ממתינים שתשפוך את כל הביוב שופכין השקרי שבגופך המזוהם, ואז אני מבטיח שהאמת תתפח לך בפרצוף.

עד עכשיו לא הבאת ראייה אחת לשקריך בעוד אנו מעלים תיעודים לכל מילה...

תאמין לי שעם השינאה שיוקדת בך, היית מעלה כל שבב של תיעוד אם היה לך.

אבל תפנים!!!

אתה שקרן כרוני!!!

אני מבקש מבורא עולם שיעזור לנו לא להגיב לך, היות והורדת את האשכול הזה לתהומות שלא רצינו....

תמשיך בשקריך מה שנשאר לנו, זה להקיא ממך . Surprised Surprised Surprised
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 9:06    נושא ההודעה: לסיכומו של עניין

כמובן שמבחינתך האשכול ירד לתהומות שלא ידעת ואנשים פתאם גילו מי אתם
אני בטוח שמר חיים יטיב לדוגמא כבר לא חושב שאתם מי שהוא חשב שאתם
אנשים יקראו את האשכול ויראו איך חזרתם לכלובים שלכם איך אורן ונועם כבר סתמו את הפה ושלחו שין גימלים להגיב וטוב שכך כי קולכם צריך לחזור לממדים נורמלים האמת הכתה בכם אלפים כניסות ביומיים האחרונים שרובם הגדול הוא של אנשים מכם חלקם מהמרשעים שבכם חלקם מיהודים טובים שעדיין בצפרניים שלכם והם שמעו קצת אמת שמנעתם מהם הרבה זמן אמת שגם מנעתם מעצמכם דוגמת תסביך השמפניות שלכם
אנשים יבינו פה שהביוב שלכם שנשפך והאמת שהתגלתה ביומיים האחרונים זה הביצה שאתם שרויים בה כבר עשר שנים אני יומיים פה וכבר נגעל תודה לאל שאני לא עסוק בטמטום שלכם על כל הגוונים השונים שלו האמת צריך קצת מנוחה מכם מה שבטוח אנשים רבים עוד יקראו את האשכול הזה וגם אם לא יבינו הכל דבר אחד הם בטוח יראו ויפינמו שתמיד הייתם ותהיו בסרט עמוק של כת שעוד רבות ידובר עליה בשוליים ההסטוריים של קבוצות אומללות שלא מצאו את עצמם והוליכו אנשים רבים שולל אף לתקופה מסוימת היו מסוכנים לעצמם בפרט ולחברה הישראלית בכלל ולא צריך אפילו להסביר
אני שמח שהיום אתם יודעים שאתם לא חסינים מהאמת ואתם מבינים גם שהמשפט מחרבייך ומהרסייך ממך ייצאו זה לא על המדינה זה עליכם כמו שזה נאמר כקקלה על עם ישראל כשהוא חטא קללה שהתגשמה בכם בשל עוונתיכם

מחריבייך -- אלו אתם כל מנהיגי החבורה המצועצעים כדוגמת נועם שבזכות האנקווזציה שניהלתם החרבתם את הענף שישבתם עלייך
ומהרסייך -- אלו המשפחות שהרסתם שעדותם תזעק עוד שנים רבות גם אם לא הם כי הם מפחדים מכם אז זרעם אחריהם יזכור ויהיה כעד כן כן בדיוק כמו שאתם הייתם אומרים בהפגנות שלכם לא נשכח ולא נסלח

אין מה לעשות האמת כואבת אבל היא כואבת בעיקר לכם כי את הדייסה שבשלתם אתם אוכלים הרי אין אצלכם אדם אחד שלא איבד חברים או משפחה

שיהיה לכם המשך שבוע נעים
חזרה למעלה

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 10:39    נושא ההודעה:

מר שבכניק מה אתה פתאום נהיה יפה נפש כל יהודי אמיתי אם רק יגלולו את הפורום אחורה יראה את ביטוייך הגועליים שרק במסדרונות השב"כ משתמשים בהם והנה המילים שמר שבכניק השתמש ורצה שנרד לרמתו אך אנו לא השתמשנו במילים גועליות אלו אני מצטטת:

"בטוחים שהשמש זורחת לכם מהתחת..."

"רק שבועטים לכם בתחת... וחבל עדיף לקום כמו גברים ולבעוט להם בתחת ..."

"עם כל נוד שהם תוקעים מהפה"

"בכלל פה אתכם במקום לבעוט לכם בתחת..."

"כי מי שלא יודע ללקק תחת..."
לא פלא שלא רצינו בקשר עמכם כולכם סירחון אחד גדול וזה מתחיל מהפה
לאיזה רמה אתם רוצים שנרד ?
שהייתם בעבר יחד איתנו היתתם נראים פורחים ושמחים ומאירים
עכשיו כולכם מדוכאים (לא משנה כמה משכורת תקבלו )
ולובשי שחורים..........
וכמובן בכלל לא מגובשים בנכם
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 10:42    נושא ההודעה:

מר שבכניק מה אתה פתאום נהיה יפה נפש כל יהודי אמיתי אם רק יגלולו את הפורום אחורה יראה את ביטוייך הגועליים שרק במסדרונות השב"כ משתמשים בהם והנה המילים שמר שבכניק השתמש ורצה שנרד לרמתו אך אנו לא השתמשנו במילים גועליות אלו אני מצטטת:

עד כאן לציטוט ועכשיו לדברי:
ולובשי שחורים..........
חזרה למעלה

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 10:43    נושא ההודעה:

עד כאן לציטוט ועכשיו לדברי:
ולובשי שחורים..........
חזרה למעלה

לוכד הנחשים
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 11:48    נושא ההודעה: מה הולך פה??::

חבר`ה אני חייב לעצור אותכם
לאן אתם הולכים עם זה
זה לא מגיע לשום מקום(אתם בפורום ולא בצ`אט ) היה נושא במשך 4 דפים
מתוכם ומתוך הקישורים שבתוכם האמת נראת עם משולם
(במיוחד שלא הובאו שום עדויות אחרות מכנגד)

עד כאן רציתי לכתוב על הקטע של נראה לכם שמשהו טורח לקרוא את התגובות שלכם (גם אני לא פשוט דילגתי ) UT
אבל אז הבנתי מי הכריע את הקרב וזה (כמו שאמרתי לכם אני לוכד הנחשים) הוא מוטל`ה אותו אחד שקורא לעצמו שבכניק (או חבר שמתואם מולו)מנעלם מהאופק בדף 2 או 3 מענין איזה תגובה גרמה לו להעלם
לא משנה, לעניננו
הקרב הוכרע בזה שאנשי משולם טרחו וטורחים לענות לתת רמה
הסבר המהלכים:
אחרי שמוטל`ה ניסה בדרך מתנשאת ובכביכול מכובדת למוסס את אנשי משולם
אבל נחל תבוסה קשה שהוצגה בעובדות במלוא מובן הסלנג "לפנים"
שלמרות הפתטיות שלו (נעם אני מקוה שככה כותבים את זה)פשוט לא יכל לענות
(אל תטרח לחזור עכשיו זה לא חכמה)
הביאו את "שבכניק"
נו ,באמת אתם לא רואים שהביאו איזה דמות נאלחת שרק מנסה להתגרות
איך הגבתם לו בכלל ראיתי בהתחלה (דף 4 או 5 כמדומני )תגובות עוד קצת של נורמלים (אני מדבר רק על אנשי משולם הרי "שבכניק " לדעתי הוא דמות נאלחת ועוד..)
מה קרה לכם צאו מזה אף אחד לא קרה את התגובות שלכם חוץ ממכם ומטל`ה והשבכניק (וכמובן המתמלים שלהם שבטח אמרו להם זה בסדר השגנו את המטרה אף אחד לא ימשיך לקרוא את זה)
ובאמת עכשיו מזה בא לי ענות ל"שבכניק " הזה אפילו שאני לא מכיר אותו כמו אנשי משולם אבל אני לא (ראה הסבר לעיל למה)

אני יודע ואת יודעת שבחפף חשוד אסור לגעת וגם לא להתקרב
אבל מגוש צואה לא צריך אזהרה כל מי שמריח מתרחק
איך איך נגעתם בו אתם לא שמים לב כי כבר הריח שלו הציף תחמישה דפים האחרונים
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 15:47    נושא ההודעה: דעתי בעניין

לכבוד עמי משולם, חבריו ומתנגדיו,

הדברים שאכתוב כאן הם פרי ניסיוני המר, עצות שהייתי נותן לאחי אילו היה נקלע למצבכם ואני מתנצל מראש אם אפגע במאן דהו,

1. האוייב המר ביותר של לוחם הצדק הם העצבים,
לשמור על קור רוח הינו משימה קשה לפעמים בלתי אפשרית במצבים בהם אנו נקלעים. לצד השני יש את הכוח העוצמה והידע בהם הוא משתמש בתחכום וציניות ללא גבולות. אך חובתנו להציב מול עינינו משימה זו כמשימה נמשכת בעלת חשיבות עליונה במהלך כל המאבק.

2. לדעתי עמי היקר באשכול זה נכשלתם חלקית בשמירה על קור רוח וכבוד הדדי. לא נורא החיים הם בית ספר, מכאן יש ללמוד כיצד לא להיכשל שוב.

3. איזהו מכובד המכבד את הבריות, גם אם בריות מסויימות מושכות אותנו לקצה, עלינו להשתדל תמיד להשיב להם בקור רוח.

הדבר נכון לגביך עמי פי כמה, אתה הבן של אביך הרב עוזי משולם, אביך אהוב ואהוד על ידי תלמידים רבים, שמירה על כבודך וכבודם של אחרים הינו גם שמירה על כבוד אביך.

4. לדעתי צודק לוכד הנחשים בתגובתו לעיל, הבאתם מסמכים ועובדות ענייניות להוכיח את טענותיכם מנגד הצד השני הביא הכפשות והשמצות ללא קצה של ראיה.
במצב זה מה שנותר לו זה היה להוציא אותכם מהכלים ובזה הצליח חלקית.

5. האוייב השני בחשיבותו של לוחם הצדק הוא הפרנויה, מהר מאוד אפשר לשקוע בפחדים שכולם בממסד רודפים אותך וכולם רוצים את רעתך כי הרי לרוב אין אתה מוצא שם איש שיעזור לך. לשמחתנו, רבים מאוד הם אנשי הממסד הממלאים את תפקידם במסירות למען הציבור. הצד שכנגד ינסה בכל הזדמנות להכניס אותכם לפרנויה כי אדם הצועק שכולם מושחתים ושכולם רודפים אותו מאבד את אמינותו ופוגע בסיכויי ההצלחה של המאבק שלו.

6. פרובוקטורים ניסו וינסו ללא הרף להסיט אתכם לדבר עבירה תוך ניצול כאבכם, אם תפלו בפח תיכשלו אם תתגברו הסיכויים שלכם להצלחה רק יגברו. אפשר להשתיק אדם אחד באמצעות שוחד, איומים, אשפוז בכפיה, הכפשות או חיסול אך אי אפשר לשחד ולהשתיק עם שלם. ככל שתתגברו ותשמיעו את המסר שלכם ברור יותר ואמין יותר ככל שתבטיחו שפרשת ילדי תימן והרב משולם תגיע לכמה שיותר לבבות.

בשב"כ ובמשטרה עובדים לרוב אנשים חיוביים מאוד, להם אלפים בישראל חבים את חייהם, כמו בכל ארגון גם עשבים שוטים צומחים שם, השתדלו לציין את אותם אנשים ולא לעשות הכללות. כמו כן השתדלו לכוון את הביקורת על המנהיגים שמורידים את ההנחיות אל המשטרה והשב"כ.

לסיכום,
מעטים הם האנשים האמיצים המנסים להילחם על הצדק לכן חשוב שיעשו את זה נכון,
המלצה שלי, אל תכפישו את מדינת ישראל בכללותה אלא תמיד תציינו שגורמים מסויימים בישראל מנסים להשתיק אתכם לחפות על מעשי נבלה שביצעו. ארץ ישראל ומדינת ישראל שייכת לעם ישראל, את החוקים נשנה ואת המדינה נשפר כי היא שלנו של העם ולא של המיעוט האוליגרכי שהשתלט עליה.

לגבי המתנגדים לקבוצת משולם, אם יש בידיכם ראיות של ממש, הינכם מוזמנים לעלות אותם בפורום. אם אין לכם ראיות מן הראוי להימנע מהשמצות סתמיות, הדבר לא מוסיף לכם כבוד גדול במיוחד כאשר הינכם עושים זאת בעילום שם ועוד בשם השב"כ כביכול.

בברכה ושוב התנצלות אם פגעתי
חיים יטיב

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 17:38    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

חיים יטיב כתב:

הדברים שאכתוב כאן הם פרי ניסיוני המר, עצות שהייתי נותן לאחי אילו היה נקלע למצבכם ואני מתנצל מראש אם אפגע במאן דהו,

לשמור על קור רוח הינו משימה קשה לפעמים בלתי אפשרית במצבים בהם אנו נקלעים. לצד השני יש את הכוח העוצמה והידע בהם הוא משתמש בתחכום וציניות ללא גבולות. אך חובתנו להציב מול עינינו משימה זו כמשימה נמשכת בעלת חשיבות עליונה במהלך כל המאבק.

2. לדעתי עמי היקר באשכול זה נכשלתם חלקית בשמירה על קור רוח וכבוד הדדי. לא נורא החיים הם בית ספר, מכאן יש ללמוד כיצד לא להיכשל שוב.

3. איזהו מכובד המכבד את הבריות, גם אם בריות מסויימות מושכות אותנו לקצה, עלינו להשתדל תמיד להשיב להם בקור רוח.

הדבר נכון לגביך עמי פי כמה, אתה הבן של אביך הרב עוזי משולם, אביך אהוב ואהוד על ידי תלמידים רבים, שמירה על כבודך וכבודם של אחרים הינו גם שמירה על כבוד אביך.

4. לדעתי צודק לוכד הנחשים בתגובתו לעיל, הבאתם מסמכים ועובדות ענייניות להוכיח את טענותיכם מנגד הצד השני הביא הכפשות והשמצות ללא קצה של ראיה.

5. האוייב השני בחשיבותו של לוחם הצדק הוא הפרנויה, מהר מאוד אפשר לשקוע בפחדים שכולם בממסד רודפים אותך וכולם רוצים את רעתך כי הרי לרוב אין אתה מוצא שם איש שיעזור לך. לשמחתנו, רבים מאוד הם אנשי הממסד הממלאים את תפקידם במסירות למען הציבור. הצד שכנגד ינסה בכל הזדמנות להכניס אותכם לפרנויה כי אדם הצועק שכולם מושחתים ושכולם רודפים אותו מאבד את אמינותו ופוגע בסיכויי ההצלחה של המאבק שלו.

6. פרובוקטורים ניסו וינסו ללא הרף להסיט אתכם לדבר עבירה תוך ניצול כאבכם, אם תפלו בפח תיכשלו אם תתגברו הסיכויים שלכם להצלחה רק יגברו. אפשר להשתיק אדם אחד באמצעות שוחד, איומים, אשפוז בכפיה, הכפשות או חיסול אך אי אפשר לשחד ולהשתיק עם שלם. ככל שתתגברו ותשמיעו את המסר שלכם ברור יותר ואמין יותר ככל שתבטיחו שפרשת ילדי תימן והרב משולם תגיע לכמה שיותר לבבות.

בשב"כ ובמשטרה עובדים לרוב אנשים חיוביים מאוד, להם אלפים בישראל חבים את חייהם, כמו בכל ארגון גם עשבים שוטים צומחים שם, השתדלו לציין את אותם אנשים ולא לעשות הכללות. כמו כן השתדלו לכוון את הביקורת על המנהיגים שמורידים את ההנחיות אל המשטרה והשב"כ.

לסיכום,
המלצה שלי, אל תכפישו את מדינת ישראל בכללותה אלא תמיד תציינו שגורמים מסויימים בישראל מנסים להשתיק אתכם לחפות על מעשי נבלה שביצעו. ארץ ישראל ומדינת ישראל שייכת לעם ישראל, את החוקים נשנה ואת המדינה נשפר כי היא שלנו של העם ולא של המיעוט האוליגרכי שהשתלט עליה.

לגבי המתנגדים לקבוצת משולם, אם יש בידיכם ראיות של ממש, הינכם מוזמנים לעלות אותם בפורום. אם אין לכם ראיות מן הראוי להימנע מהשמצות סתמיות, הדבר לא מוסיף לכם כבוד גדול במיוחד כאשר הינכם עושים זאת בעילום שם ועוד בשם השב"כ כביכול.

חיים יטיב

בס"ד

קראתי את הכתוב על ידך ונגע ללבי.
אך עלי להבהיר לך מספר דברים:

1. ישנם אנשים רבים שאפשר לנהל איתם דיון נורמל גם אם הם נגד, מכיוון שיכול להיות והם שטופי מוח שלא באשמתם, בעקבות התקשורת שהפכה לתשקורת.
לאותם אנשים אקדיש מזמני ומרצי למרות שהם ידברו כנגד אבי ותלמידיו.(אתה יכול לראות דיונים רבים בפורומים ידועים ...). אבל כאן כמו שאתה רואה, מדובר בחבורת פוחזים(מוכרים), שכל מטרתם היא לזרוק שקר ודברי נבלה.
עם כאלה אנשים אתה לא יכול לנהל דיון ענייני, אז אתה מתנהג איתם בדרכם שלהם. (אני מבין שזה נראה גרוע... אבל ... האמן לי שהם לא ישנו טוב בלילה בעקבות הנ``ל)

2. באשכול זה, לפחות בשבוע האחרון לא הגעתי לכעס וכד`.
פשוט אותם מכפישים... (שאני יודע מי הם בבירור) - זורעים הרס ושקר בכל מקום, ושוב אומר "החלטתי לשחק איתם בכלים שלהם". אם שמת לב, כתבתי באחת התגובות שאותם מסיתים הורידו אותנו לתהומות שלא רצינו.
ושוב אומר לך, שאתה צודק!!! (אם תקרא את דבריהם לעומק, תגלה כמה שחיתות נובעת מהם).

3. חיים יקירי, האמן לי שאני מכבד כל ברייה, גם אם הם המתנגדים הגדולים של אבי, אך עליך להבין כשבא אויב ומשתמש בחרצובות פיו השקרי במטרה להזיק לא מתוך כוונה מוטעית, אלא מרוע של ממש ומתוך מגמתיות... אזי חייבים אנו להשיב לו בכליו שלו. (קומץ גורמי ממסד מושחת, לקח יהלום וזרק אותו לביצה צואתית, מנסים להוציא את היהלום היקר והאמיתי מהביצה באמצעות כלים משוכללים, אבל ברגע שמגיעים אנשים רעים ומחבלים לך בכלים האלו, נותר לך לקפוץ לתוך הרפש להתלכלך בביצה הצואתית ובסוף להוציא את היהלום היקר...
(ייתכן ובתחילה אנשים יתרחקו ממך בגלל שכולך מלא צואה ולכלוך לא שלך, אבל בסוף כולם ידעו את ערכך ולמה נכנסת לתוך ביצה זו.

4. חיים היקר!!!
שוב אומר שאתה צודק!!!
אך במקרה האחרון אותם מכפישים גרמו לי לשבת ולצחוק... (האמן לי).

5. אני מעולם לא צעקתי שכולם מושחתים.
תמיד הדגשתי שמדובר בקומץ מושחת ששולט בכל המערכות. אתה יכול לראות את הדברים הנ``ל מופיעים במכתביי לשגריר ישראל בקנדה מר בייקר , וגם לשרת החוץ ציפי לבני. אגב, האחרונים לא חזרו עד היום בתשובה.(מעניין למה)
אספר לך משהו : יש לי המון חברים ומכל השכבות כולל שוטרים, אנשי שב``ס וכד`, אז חשוב לדעת שאני לא מכליל את כל העובדים !!! של קומץ גורמי הממסד המושחת.
בנוגע לפרנויות ובדומה לזה, אם תרצה אשלח לך שיחות מוקלטות עם אנשי תקשורת, שבהן אני אומר להם חד משמעית שאני מדבר איתם על כל מה שירצו, למרות הסיכונים (שהתממשו) לסילוף ו"שיפוץ" הכתבות, היות ואני כמסננת שעוד דקירה לא תשנה כלום - אני יכול לומר לך בוודאות שפרנואיד לא מדבר שוב ושוב עם אנשים כאלו.

6. תדע לך שאני לא מאשים אף עובד של הממסד (למעט אלו שבאים מתוך רוע להזיק נטו). אני מאשים אך ורק את בעלי הבית. והאמן לי שאני יודע מי הם.

7. עם ישראל זה העם שלי... ובשונה מאחרים לעולם לא תראה אותי מסתובב בחברת שונאי עם ישראל ...
לפני כמה חודשים רצו לערוך מסיבת עיתונאים ( 300 עיתונאים) אבל התנאי היה שאני אשב עם ארגונים פלסטינאים ופשוט סירבתי ונימקתי שלמרות העוולות והפשעים שאותם גורמי ממסד עשו, עושים ואולי יעשו עם ישראל הוא עם שלי ואני לא אלך לשבת עם אותם ארגונים עד שיעשו הפרדה מוחלטת בפומבי בין עם ישראל האהוב לאותם קומץ פושעים הגורמים לעם ישראל לסבול.

8. לגבי הסיכום שלך חיים!

לצערי אתה תגלה בהמשך... שאותם קומץ אוליגרכים, לא משתלטים על המדינה, הם לצערי שולטים בה ביד רמה ורומסים כל דבר העומד בדרכם.

ושוב ושוב ושוב !

עם ישראל הוא עם מעמי, דם מדמי, בשר מבשרי, גם אם חלק ממנו שונא אותי בעקבות הכפשות תקשורתיות.
בנוגע למכפישים פה... בשבילי הם אסופת "הורסים ומחריבים"
מתוך תגמול כלשהו ... נטו (אתה זוכר את השיחה שלנו... וצדקת...)

לסיום !

חיים, תודה על זמנך שהקדשת באשכול זה.
אם תוכל לכתוב לנו שקראת את האמור לעיל` נשמח מאוד.

בברכה עמי משולם

נ.ב

אני מצ``ב תמונת מייל שנשלח לשרה ציפי לבני ועוד... בפבואר השנה.
שים לב למשפט המוקף בעיגול אדום.

.JPG
 Description:
 Filesize:  94.95 KB
 Viewed:  75793 Time(s)

.JPG

חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 18:58    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

זעקת-אמת כתב:

בס"ד

1. ישנם אנשים רבים שאפשר לנהל איתם דיון נורמל גם אם הם נגד, מכיוון שיכול להיות והם שטופי מוח שלא באשמתם, בעקבות התקשורת שהפכה לתשקורת.
לאותם אנשים אקדיש מזמני ומרצי למרות שהם ידברו כנגד אבי ותלמידיו.(אתה יכול לראות דיונים רבים בפורומים ידועים ...). אבל כאן כמו שאתה רואה, מדובר בחבורת פוחזים(מוכרים), שכל מטרתם היא לזרוק שקר ודברי נבלה.
עם כאלה אנשים אתה לא יכול לנהל דיון ענייני, אז אתה מתנהג איתם בדרכם שלהם. (אני מבין שזה נראה גרוע... אבל ... האמן לי שהם לא ישנו טוב בלילה בעקבות הנ``ל)

פשוט אותם מכפישים... (שאני יודע מי הם בבירור) - זורעים הרס ושקר בכל מקום, ושוב אומר "החלטתי לשחק איתם בכלים שלהם". אם שמת לב, כתבתי באחת התגובות שאותם מסיתים הורידו אותנו לתהומות שלא רצינו.
ושוב אומר לך, שאתה צודק!!! (אם תקרא את דבריהם לעומק, תגלה כמה שחיתות נובעת מהם).

3. חיים יקירי, האמן לי שאני מכבד כל ברייה, גם אם הם המתנגדים הגדולים של אבי, אך עליך להבין כשבא אויב ומשתמש בחרצובות פיו השקרי במטרה להזיק לא מתוך כוונה מוטעית, אלא מרוע של ממש ומתוך מגמתיות... אזי חייבים אנו להשיב לו בכליו שלו. (קומץ גורמי ממסד מושחת, לקח יהלום וזרק אותו לביצה צואתית, מנסים להוציא את היהלום היקר והאמיתי מהביצה באמצעות כלים משוכללים, אבל ברגע שמגיעים אנשים רעים ומחבלים לך בכלים האלו, נותר לך לקפוץ לתוך הרפש להתלכלך בביצה הצואתית ובסוף להוציא את היהלום היקר...
(ייתכן ובתחילה אנשים יתרחקו ממך בגלל שכולך מלא צואה ולכלוך לא שלך, אבל בסוף כולם ידעו את ערכך ולמה נכנסת לתוך ביצה זו.

4. חיים היקר!!!
שוב אומר שאתה צודק!!!

תמיד הדגשתי שמדובר בקומץ מושחת ששולט בכל המערכות. אתה יכול לראות את הדברים הנ``ל מופיעים במכתביי לשגריר ישראל בקנדה מר בייקר , וגם לשרת החוץ ציפי לבני. אגב, האחרונים לא חזרו עד היום בתשובה.(מעניין למה)
אספר לך משהו : יש לי המון חברים ומכל השכבות כולל שוטרים, אנשי שב``ס וכד`, אז חשוב לדעת שאני לא מכליל את כל העובדים !!! של קומץ גורמי הממסד המושחת.
בנוגע לפרנויות ובדומה לזה, אם תרצה אשלח לך שיחות מוקלטות עם אנשי תקשורת, שבהן אני אומר להם חד משמעית שאני מדבר איתם על כל מה שירצו, למרות הסיכונים (שהתממשו) לסילוף ו"שיפוץ" הכתבות, היות ואני כמסננת שעוד דקירה לא תשנה כלום - אני יכול לומר לך בוודאות שפרנואיד לא מדבר שוב ושוב עם אנשים כאלו.

6. תדע לך שאני לא מאשים אף עובד של הממסד (למעט אלו שבאים מתוך רוע להזיק נטו). אני מאשים אך ורק את בעלי הבית. והאמן לי שאני יודע מי הם.

7. עם ישראל זה העם שלי... ובשונה מאחרים לעולם לא תראה אותי מסתובב בחברת שונאי עם ישראל ...
לפני כמה חודשים רצו לערוך מסיבת עיתונאים ( 300 עיתונאים) אבל התנאי היה שאני אשב עם ארגונים פלסטינאים ופשוט סירבתי ונימקתי שלמרות העוולות והפשעים שאותם גורמי ממסד עשו, עושים ואולי יעשו עם ישראל הוא עם שלי ואני לא אלך לשבת עם אותם ארגונים עד שיעשו הפרדה מוחלטת בפומבי בין עם ישראל האהוב לאותם קומץ פושעים הגורמים לעם ישראל לסבול.

8. לגבי הסיכום שלך חיים!

לצערי אתה תגלה בהמשך... שאותם קומץ אוליגרכים, לא משתלטים על המדינה, הם לצערי שולטים בה ביד רמה ורומסים כל דבר העומד בדרכם.

ושוב ושוב ושוב !

עם ישראל הוא עם מעמי, דם מדמי, בשר מבשרי, גם אם חלק ממנו שונא אותי בעקבות הכפשות תקשורתיות.

לסיום !

בברכה עמי משולם

נ.ב

עמי שלום,
שמחתי לקרא את דבריך על העקרונות המוסכמים עלינו.
לגבי דבריך `עם כאלה אנשים אתה לא יכול לנהל דיון ענייני` הייתי מציע אחד מהשניים, לסנן ולהתמקד בדברים העניינים תוך התעלמות מהירידה לפסים אישיים לחילופין פשוט לא להגיב ולנמק שכל עוד לא יביאו ראיות של ממש מעבר להשמצות בעילום שם לא יקבלו התייחסות.
בסופו של יום הוויכוחים הריקים מנפחים את האשכול ומורידים את החשק לכל קורא מזדמן להתעמק בסוגיה.

בברכה
חיים יטיב

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 19:36    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

חיים יטיב כתב:
זעקת-אמת כתב:

בס"ד

4. חיים היקר!!!
שוב אומר שאתה צודק!!!

8. לגבי הסיכום שלך חיים!

ושוב ושוב ושוב !

לסיום !

בברכה עמי משולם

נ.ב

עמי שלום,
שמחתי לקרא את דבריך על העקרונות המוסכמים עלינו.
לגבי דבריך `עם כאלה אנשים אתה לא יכול לנהל דיון ענייני` הייתי מציע אחד מהשניים, לסנן ולהתמקד בדברים העניינים תוך התעלמות מהירידה לפסים אישיים לחילופין פשוט לא להגיב ולנמק שכל עוד לא יביאו ראיות של ממש מעבר להשמצות בעילום שם לא יקבלו התייחסות.
בסופו של יום הוויכוחים הריקים מנפחים את האשכול ומורידים את החשק לכל קורא מזדמן להתעמק בסוגיה.

בברכה
חיים יטיב

בס"ד

לחיים יטיב היקר!

תודה על התגובה לדברי.
קיבלתי בשמחה את ההארות הטובות שהבאת לכאן.

בברכת ר``ח טוב
עמי משולם

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך רביעי 21.03.07 0:17, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה

אבן ונייר
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 23:26    נושא ההודעה: אני מודה על האמת לאחר שקראתי מהתחלת האשכול שהאמת נוטה למר מש

עימך הסליחה שקפצתי כמו תיש ולך שבכנקניק אולי הגיע הזמן שתביא ראיות לדבריך ובכך נוכל לפחות להתאזן
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: רביעי 21.03.07 0:16    נושא ההודעה: Re: אני מודה על האמת לאחר שקראתי מהתחלת האשכול שהאמת נוטה למ

אבן ונייר כתב:
עימך הסליחה שקפצתי כמו תיש ולך שבכנקניק אולי הגיע הזמן שתביא ראיות לדבריך ובכך נוכל לפחות להתאזן

בס``ד

לא קרה כלום.
אם תרצה תוכל\י לקבל מידע יותר מפורט בטלפון:
014-1-514-4895535 - עמי
014-1-514-5133724 - אני לא רוצה למסור את שמו, הוא כבר יענה לך.
014-1-514-9964547
014-1-514-5133725
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: חמישי 29.03.07 10:01    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

חיים יטיב כתב:

לסיכום,

חיים יטיב

שלום מר חיים יטיב
אכן אני מסכים עם דבריך עם כולם
ביחוד עם החלק של הפרנויה המשתלטת על לוחמי הצדק
לדאבוני הרב אכן זה מה שקרה לאנשי משולם מה שהתקשורת המשטרה והשבכ אותם גופים שאנשי משולם האשימו באחריות למעשים מושחתים, לא הצליחו לעשות הצליחה הפרנויה שתקפה אותם . ולמעשה אותה פרנויה היא זו שהשתיקה את הקבוצה שפוררה אותה מבפנים. יש שיגדו שכך היא מדינתנו איפה שהמערכות נכשלות המזל משחק. והמזל הוא באמת של המדינה על כל אזרחיה . שקבוצה זו התפוררה ואם אני יחליט יום אחד לצאת למלחמת צדק כנגד הקבוצה הזו אחשוף הרבה חומר אשר יוכיח את דברי. יש בידנו קלטות מכתבים והמון חומר כתוב. אך מאחר וכל הסיבה שלשמה הגעתי לפורום זה היא להוכיח קבל עם ועולם מי הם אנשי משולם ובאיזה קלות הם יורדים לרמות הכי נמוכות כמו לפגוע בילדה על מנת לפגוע בשמו של אדם אחר עיין ערך גיא, וכדי להטיח את האמת בפרצופם אל מול פניהם של חסידיהם השוטים או התמימים. אמת שכמו שראיתם היה להם קשה להתמודד איתה על כן הם ירדו לרמות נמוכות וחבל היום הם יודעים שלשקר אין רגלים וסופה של אמת להחישף ורק בשביל זה היה שווה שהייתי פה. אני מקווה שדברי פה יגעו איפה שהיו צריכים לגעת (אנשי משולם בהווה ובעבר) ואנשים יעשו חשבון נפש ויכו על חטא כי יש להם הרבה על מה.
בכל מקרה מר יטיב תדע לך שאנשים כמוך הרודפים אחרי צדק הם הטרף הכי קל של אנשי משולם . אנשים כמוך הם אוזן קשבת לעוולות ומטבע הדברים סיפור משולם בשילוב ילדי תימן נשמע טוב משהו שכדאי לתת עליו את הדעת,
אז אני מציע לך שתבדוק טוב את הקבוצה הזו לפני שתתמוך בה,כי כל המכתבים שיראו לך לא יצליחו לכסות על האידואלוגיה הקיצונית שלהם, האם אתה חיים יטיב מאמין שהמדינה גרשה את עמי משולם, האם אתה תומך בבקשתו להיות פליט במדינה זרה תוך הכתמת שמה של מדינת ישראל הדומה לעלילת דם? האם יעלה בדעתך שהמדינה שאת הפושעים הכי גדולים שלה מתקשה להסגיר ולו למשפט מחוצה לה כדוגמת רוזנשטיין תגרש את עמי משולם בגלל מידע שהוא טוען שיש בידו? לא מתאים להיות כל כך תמים ולפל לרשת שלהם
חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

עוזיסט לשעבר
אורח

הודעהפורסם: חמישי 29.03.07 18:27    נושא ההודעה: צור קשר

לשבכניק היקר צור בבקשה קשר ל-
truthfou@walla.co.il או trurhfou@gamil.com
אשמח לשמוע עוד בנדון של משולם.
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: חמישי 29.03.07 22:19    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

שבכניק כתב:
חיים יטיב כתב:

לסיכום,

חיים יטיב

שלום מר חיים יטיב
לדאבוני הרב אכן זה מה שקרה לאנשי משולם מה שהתקשורת המשטרה והשבכ אותם גופים שאנשי משולם האשימו באחריות למעשים מושחתים, לא הצליחו לעשות הצליחה הפרנויה שתקפה אותם . ולמעשה אותה פרנויה היא זו שהשתיקה את הקבוצה שפוררה אותה מבפנים. יש שיגדו שכך היא מדינתנו איפה שהמערכות נכשלות המזל משחק. והמזל הוא באמת של המדינה על כל אזרחיה . שקבוצה זו התפוררה ואם אני יחליט יום אחד לצאת למלחמת צדק כנגד הקבוצה הזו אחשוף הרבה חומר אשר יוכיח את דברי. יש בידנו קלטות מכתבים והמון חומר כתוב. אך מאחר וכל הסיבה שלשמה הגעתי לפורום זה היא להוכיח קבל עם ועולם מי הם אנשי משולם ובאיזה קלות הם יורדים לרמות הכי נמוכות כמו לפגוע בילדה על מנת לפגוע בשמו של אדם אחר עיין ערך גיא, וכדי להטיח את האמת בפרצופם אל מול פניהם של חסידיהם השוטים או התמימים. אמת שכמו שראיתם היה להם קשה להתמודד איתה על כן הם ירדו לרמות נמוכות וחבל היום הם יודעים שלשקר אין רגלים וסופה של אמת להחישף ורק בשביל זה היה שווה שהייתי פה. אני מקווה שדברי פה יגעו איפה שהיו צריכים לגעת (אנשי משולם בהווה ובעבר) ואנשים יעשו חשבון נפש ויכו על חטא כי יש להם הרבה על מה.
בכל מקרה מר יטיב תדע לך שאנשים כמוך הרודפים אחרי צדק הם הטרף הכי קל של אנשי משולם . אנשים כמוך הם אוזן קשבת לעוולות ומטבע הדברים סיפור משולם בשילוב ילדי תימן נשמע טוב משהו שכדאי לתת עליו את הדעת,
אז אני מציע לך שתבדוק טוב את הקבוצה הזו לפני שתתמוך בה,כי כל המכתבים שיראו לך לא יצליחו לכסות על האידואלוגיה הקיצונית שלהם, האם אתה חיים יטיב מאמין שהמדינה גרשה את עמי משולם, האם אתה תומך בבקשתו להיות פליט במדינה זרה תוך הכתמת שמה של מדינת ישראל הדומה לעלילת דם? האם יעלה בדעתך שהמדינה שאת הפושעים הכי גדולים שלה מתקשה להסגיר ולו למשפט מחוצה לה כדוגמת רוזנשטיין תגרש את עמי משולם בגלל מידע שהוא טוען שיש בידו? לא מתאים להיות כל כך תמים ולפל לרשת שלהם

מר `שבכניק` הנכבד, בישראל בשנת 2007 אכן רודפים אנשים באמצעות תפירת תיקים גרימת פשיטת רגל, עיוות דין, השמצות דלגטימציה ועוד.
בתי המשפט והמשטרה בישראל נגועים בשחיתות ולכן די להסתבך עם איש הממסד הלא נכון להיות מופקר לרדיפות והתעללות מצידו ושותפיו לפשע.
אין צורך שכל המדינה תהיה מושחתת, די בכך שמערכת המשפט תחפה על השחיתות של אנשים מסויימים כדי שמצב זה יתקיים.
לכן מניסיוני, טענותיו של עמי משולם הינם טענות ענייניות לכאורה הדורשות בדיקה והראויות לתשומת לב.
מר `שבכניק` הנכבד, אני נותן לך את הקרדיט שאכן כתבת את דבריך בתום לב ומחוסר ידיעה, קל להתנפל על עמי משולם וקבוצתו אך יותר קשה לבקר את העבריינים האמיתיים בישראל אלה היושבים בתפקידי מפתח. במידה וטענותיך מבוססות אני מציע שתציג ראיות לדבריך, במידה ואין באפשרותך או רצונך להציג ראיות אני מציע שתיתנו לעמי משולם לטעון את טענותיו באינטרנט ובפני הקנדים. במידה ומדינת ישראל אכן פעלה כראוי בעניין קבוצת משולם, אין לה מה להסתיר ואין סיבה למנוע מעמי משולם לטעון את טענותיו ולהציג את הראיות שלו,
האם לא כן?

חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: ראשון 01.04.07 6:14    נושא ההודעה: Re: דעתי בעניין

חיים יטיב כתב:
שבכניק כתב:
חיים יטיב כתב:

לסיכום,

חיים יטיב

שלום מר חיים יטיב

מר `שבכניק` הנכבד, בישראל בשנת 2007 אכן רודפים אנשים באמצעות תפירת תיקים גרימת פשיטת רגל, עיוות דין, השמצות דלגטימציה ועוד.
בתי המשפט והמשטרה בישראל נגועים בשחיתות ולכן די להסתבך עם איש הממסד הלא נכון להיות מופקר לרדיפות והתעללות מצידו ושותפיו לפשע.
אין צורך שכל המדינה תהיה מושחתת, די בכך שמערכת המשפט תחפה על השחיתות של אנשים מסויימים כדי שמצב זה יתקיים.
לכן מניסיוני, טענותיו של עמי משולם הינם טענות ענייניות לכאורה הדורשות בדיקה והראויות לתשומת לב.
מר `שבכניק` הנכבד, אני נותן לך את הקרדיט שאכן כתבת את דבריך בתום לב ומחוסר ידיעה, קל להתנפל על עמי משולם וקבוצתו אך יותר קשה לבקר את העבריינים האמיתיים בישראל אלה היושבים בתפקידי מפתח. במידה וטענותיך מבוססות אני מציע שתציג ראיות לדבריך, במידה ואין באפשרותך או רצונך להציג ראיות אני מציע שתיתנו לעמי משולם לטעון את טענותיו באינטרנט ובפני הקנדים. במידה ומדינת ישראל אכן פעלה כראוי בעניין קבוצת משולם, אין לה מה להסתיר ואין סיבה למנוע מעמי משולם לטעון את טענותיו ולהציג את הראיות שלו,
האם לא כן?

מר חיים יטיב הנכבד
אין לי ויכוח עם דבריך בענין רשיות החוגק והאפשרות להפגע מהן אך כמו ששאלתי אותך מקודם ואני שואל שוב האם אתה מאמין שעמי גורש מהארץ על ידי מישהו מרשויות החוק למינהם??????????? האם אתה בתור אדם הנלחם על עוולות הנעשות במדינה אדם המכיר את החוליות החלשות במערכות החוק שלנו האם אתה מאמין לבולשיט הזה?????????? הבולשיט הזה מייצג את כל הבועה שבה קבוצת משולם נמצאת היום וחבל,
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  הבא
עמוד 9 מתוך 11

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR