לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצילו!!! הצילו!!! הצילו!!! לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא  
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 1:52    נושא ההודעה:

למה הם משאירים לך לעשות לבד את העבודה השחורה ????????????
באמת לא יפה hilfe
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 1:53    נושא ההודעה:

סמדר מרחום כתב:
למה אתה לבד??????????
איפה כוווווווווווווווווווווולם?

Rolling Eyes

למה חבריך משאירים אותך לבד???????????
חזרה למעלה

זעקת-אמת

יישוב: קנדה

הודעהפורסם: שני 19.03.07 1:57    נושא ההודעה: לסמדי אל תתני לו רעיונות...

סמדר מרחום כתב:
למה אתה לבד??????????
איפה כוווווווווווווווווווווולם?

Rolling Eyes

עכשיו הוא יכתוב בשמות אחרים, כמו שהוא רגיל לעשות.
Cool

אהה מענדלייך קניידלעייך Surprised
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם MSN Messenger

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

נועם אקבס

הודעהפורסם: שני 19.03.07 2:16    נושא ההודעה: קודם כל, הודעה מעניינת מהחודש שעבר..

ביום חמישי פבר` 15, 2007 7:46 pm
מנדי כתב:

לא נכנס לפרטים רק....
זה ממש מוזר כל התגובות באשכול זה תחת ניק אחר אבל כתובות באותה שיטה החוזרת על עצמה.
אני הגעתי לכאן בעקבות הפרסום ב"רוטר" ומה שאני רואה זה סה"כ שאנשי הרב משולם כותבים תגובות, ומגיבים לעצמם .
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

אז לפי זה אתה מאנשי משולם או לא?
כי אתה מגיב פה.. Laughing
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

מוריה לחיאני

הודעהפורסם: שני 19.03.07 2:22    נושא ההודעה: Re: מי בדיוק מסכסך?

שבכניק כתב:
אורן אתה ממשיך לשקר במצח נחושה הא

מי הסכסכנים בדיוק
למה שרבת עם אחותך נתת הוראה לכל המשפחה לא לדבר איתה? יא סכסכן
מי סכסך בין יורם ואשתו לכל המשפחה של אשתו רוצה עוד מאה אלף דוגמאות?????
אתם חולים בראש כל היום עסוקים ב את מי להחרים
מי סכסך בין משפחת ענקי למשולם הא ???? אם לא הבצע כסף שלכם???

עזוב אותך אתם עמוק בסרט

אתה יודע שאתה חצוף? איך אתה לא מתבייש להוציא את המילה, "מפרידי משפחות" וכל מיני שטויות. אני מכירה אתכם טוב טוב וגם את גיא ניומן החולני אני מכירה.
תשאל אותו אם הוא רוצה שאני אמשיך?
כמעט עקרתם אותי ממשפחתי וקרוביי תתביישו לכם.
חזרה למעלה

ציפי כבל

הודעהפורסם: שני 19.03.07 3:01    נושא ההודעה: צר לי עליכם..איך נמכרתם לשטן..

תמורת כסף ..והרבה כסף..שהממסד ממלא אתכם,פתאום יש לכם בתי-עסק, מכוניות יוקרתיות,מישרות חשובות...אוויי לכם מיום הדין אווי לכם מיום התוכחה.....אם יש יהודים בקרבכם שיעשו תשובה ועכשיו ......ואם אין...ואבוד רשעים רינה......
חזרה למעלה

מוריה לחיאני

הודעהפורסם: שני 19.03.07 3:04    נושא ההודעה: ועכשיו באריכות!

בס"ד

למר
"מר ממוות" השבכני``ק

כמו שאתה בוודאי יודע, אך מתכחש לאמת כהרגלכם,
מי שגרם לפירוד המשפחות הבאמת מקסימות (לחיאני, שעבי, בן-טובים, משולם ו ..)
היו המשפחות {חנזין, רוסלר, ענקי, סנט קלאוס(מקמל) ו..} המתועלות מטעם גורמי ממסד מושחתים. המטרה שלכם הייתה ברורה, והיא לגרום לפירוק ופירוד הקבוצה המאוחדת הזו. כמובן שהכל ע``י שקרים, תככים והכנסת שינאה כלפי הרב וב``ב.
אמת אין באמתחתכם, לכן אתם חייבים לפעול במישור של שקרים ודמיונות שוא.

השבח לאל נבדלנו מחבורת המוות שלכם.

מי ייתן ובפסח הבא עלינו לטובה ה` יבער את החמץ שבעולם- (אתה וסובביך המושחתים)

והכי חשוב, שהאמת תצא לאור!!!

בברכת שבוע-טוב לכל בית ישראל זרע קדושים

מוריה לחיאני
חזרה למעלה

נועם אקבס

הודעהפורסם: שני 19.03.07 3:21    נושא ההודעה: לאור העובדה שהשב"כניק מסרב לקבל עזרה מקצועית...

והוא משוכנע ברצינות תהומית שהוא "אוהב ישראל" ו"מפוכח" וכולי וכולי..
ושאין בו שום שנאה תהומית, ושהאמת והצדק הם נר לרגליו...
אז הנה כמה "פנינים" שלוקטו מתגובותיו, ככה סתם בשביל הכייף.
דברים עדינים המצביעים בפירוש על נפשו הטהורה,העדינה והאוהבת של השבכניק
Very Happy

שבכניק כתב:

במדינה אחרת היו גומרים אותכם
יש לכם אידואולגיה שטנית וחולנית של שנאת ישראל ושנאת המדינה......

......אשקרה בטוחים שהשמש זורחת לכם מהתחת

...אני מרחם עליך אתה בן אדם מסכן שמכר את נשמתו לשטן.
למה אתה לא מספר פה איזה אינקווזציה עשית .....

תגיד אתה חושב שזה יעבור לך בשקט . יש משפט שאומר כל כלב יבוא יומו.
....אתה אדם חנפן לקקן צבוע גזען רע לב ושקרן.

...הלוואי ויסתם פיך לעולם
הרבה רוע יחסך מכולם

....עזוב אותך לך תעשה שיעורי בית תגלה שאתה מפלצת קטנה

גם אתם אנשי משולם (לא המפקדה של החמאס בקנדה) ...
אתם מתעוררים רק שבועטים לכם בתחת וחבל עדיף לקום כמו גברים ולבעוט להם בתחת...

..... בעטתם לרוב האנשים בתחת....
בעטתם בחתת....

....כי היום יום שלישי וביום שלישי לא בא לה ודי למבין

....הוא היה צריך מזמן לקצוץ ראש לנחש כמוך ...

..ממפקדת החמאס בקנדה. ...
חמאס או לא חמאס

...אתם חולים בראש...

...צעוקים שאונסים אתכם בזמן שאתם אנסים סדרתיים....
כמו נועם שהתרסק לו הלסת בתאונה כי הפה שלו זה ביוב שופכין ....

.

והבדיחה הכי גדולה שאחרי כל זה הוא כותב לעמי את המילים הבאות: (פורסם ביום ראשון מרץ 18, 2007 1:36 am )
---------------------------------------------------------------------- ----------
אז נשארת רק אתה להגיב אז אתה מנבל את הפה

Very Happy Laughing Very Happy
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 6:21    נושא ההודעה: הג`ורה יוצאת

זה פחות יותר הדו שיח שצריך להתנהל כי על זה העניין ולא תסביכי הרדיפה שלכם.
ותגיד נועם מה פתחת את הפה תחזור למלונה שלך לא מספיק לך שנים של רוע של גידופים על כל מה שזז לידך ולא משתחווה להמן

אני לא מבין איך אתם מתעטפים בעור של כבש אתם שהולכים ברחוב ולא אומרים שלום שתשעים אחוז ממנו כי או שהם שבכניקים או שמאלנים או ימנים שיש להם רבנים שאתם עלובי נפש הוקעתם או שהם משפחה וחברים שלכם לשעבר
אתם מסכנים וצריך טיפול אבל טיפול מהשורש וזה אומר המסיתים והמדיחים לא התמימים והמסכנים שאתם עוד שולטים על נשמתם ויום אחד יתעוררו ויבינו את האמת לדוגמא מוריה שלפי התגובות שלה אפשר לראות לאיזה סיטאוציה בלתי אפשרית גידלתם אותה. ובשל הכבוד השנאה והתחרות שבכם אתם מתפלשים היום בביבי שופכין של ההיסטוריה היהודית והישראלית גם יחד

אולי יום יבוא ויכנס לכם קצת שכל ותתחילו להתנהג כמו אנשים נורמלים שלא מתעסקים כל היום בשנאה לכל מה שמחוץ לבועה שלהם
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 6:46    נושא ההודעה: הא ועוד דבר

זה נראה שמפקדת החמאס מקנדה שחררה את הרסן לשין גימלים ותראו איך פתאם אחרי כמה עמודים כולם פתחו את הפה במקהלה
חהחהחהחה
פתטים
חזרה למעלה

נועם אקבס

הודעהפורסם: שני 19.03.07 8:34    נושא ההודעה: הייתי מחייך אם מצבך לא היה עצוב כל כך..(פתטי :) )

שבכניק כתב:

"הג`ורה יוצאת"
זה פחות יותר הדו שיח שצריך להתנהל כי על זה העניין ולא תסביכי הרדיפה שלכם.
ותגיד נועם מה פתחת את הפה תחזור למלונה שלך לא מספיק לך שנים של רוע של גידופים על כל מה שזז לידך ולא משתחווה להמן

אני לא מבין איך אתם מתעטפים בעור של כבש אתם שהולכים ברחוב ולא אומרים שלום שתשעים אחוז ממנו כי או שהם שבכניקים או שמאלנים או ימנים שיש להם רבנים שאתם עלובי נפש הוקעתם או שהם משפחה וחברים שלכם לשעבר
אתם מסכנים וצריך טיפול אבל טיפול מהשורש וזה אומר המסיתים והמדיחים לא התמימים והמסכנים שאתם עוד שולטים על נשמתם ויום אחד יתעוררו ויבינו את האמת לדוגמא מוריה שלפי התגובות שלה אפשר לראות לאיזה סיטאוציה בלתי אפשרית גידלתם אותה. ובשל הכבוד השנאה והתחרות שבכם אתם מתפלשים היום בביבי שופכין של ההיסטוריה היהודית והישראלית גם יחד

אולי יום יבוא ויכנס לכם קצת שכל ותתחילו להתנהג כמו אנשים נורמלים שלא מתעסקים כל היום בשנאה לכל מה שמחוץ לבועה שלהם

תראה,
בהודעה הקודמת שלי, כאן בעמוד הזה,ציטטתי כמה מפניני הלשון שלך שממש מביעים אהבה וטוהר Very Happy ,
את ההודעה הבאה שלך פתחת במילים:
"הג`ורה יוצאת"
ובה כמובן אתה ממשיך לחרף ולגדף.
ומצד שני אתה מאשים אותנו בשנאה Smile .

אתה מתלונן ששאר החבר`ה שלנו לא מגיבים,
ואז כשהם מגיבים אתה מתלונן שהם מגיבים. Smile

אתה מגיע לאשכול שאנחנו פתחנו כדי לפרסם את הרדיפה של הממסד את הרב ובנו,
וכשאנחנו מגיבים זה לא מוצא חן בעיניך, ואתה אפילו קובע שגידופיך הם הדו שיח שצריך להתנהל (למה? כי ככה החלטת !) Smile

אתה ממלא 4 עמודים באשכול זה בדברי שיטנה הסתה בלע לעז עלילות שקר ניבול פה ,
וטוען שאנחנו "מתעסקים כל היום בשנאה..."

מה אומר לך ...זה קצת מייאש לראות אותך במצב הזה,
כי במצבך איזה פסיכיאטר כבר יכול לעזור?
ושיהיה מומחה ככל שיהיה...

לגבי מוריה הי"ו,
נראה לי שכל קורא בר דעת מבין שאת ילדו או ילדתו בודאי שצריך לגדל
הרחק הרחק ממך ומדומיך...
ואפילו בלי להכיר אותך, מספיק לקרוא איך ומה אתה כותב.
נ.ב.
א. תתפלא, אנחנו משתדלים להקדים שלום לכל אדם,
רק לא לכם...ואתם ממש לא 90% מהרחוב (למרות שעם כל הסימפטומים
הברורים של סכיזופרניה (שסעת) שגילית עד כה יכול להיות שאתה לוקה גם
במגלומניה (שיגעון גדלות)וחושב ברצינות שאתה 90% מהרחוב Smile )
ב. כ"כ פתטי לראות את נסיונות ההפרד ומשול שלכם
אפילו ילדים בטרום גן כבר לא משתמשים בשיטות האלו Smile
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 9:38    נושא ההודעה: תגידי ציפי לא חבל

יש לך אחלה אחות שעל כל שלט שכתבת בשביל משכן אוהלים היא כתבה שתיים ואת ככה מוכרת אותה בשביל כת חנפים לא חראם
ברצינות אני אומר לכי אליה דפקי בדלת תבקשי סליחה כי אחות לא מחליפים במיוחד אחרי שכל החיים שלך נלחמת על חטיפת ילדי תימן חבל שתתני שהם יחטפו לך אחות אפילו אורן (כמובן כי הוא קרוב למקבלי ההחלטות ויש כרגע חסיון ) מנסה להתחיל לדבר עם אחותו כי הוא הבין שהוא טעה והיא לא חייבת לחשוב כמוהו

תאמיני לי כל הנועמים עם האורנים ביחד הרי לא שווים שככה תוותרי על אחות

ונועם אף אחד פה לא מתלונן מי מגיב ומי לא זה יותר בקטע של בז לכם
חשבתי שאתה אינטלגנט חחחחחחחח
וכן אני מגיע לאשכול שאתם פתחתם כדי שכולם ידעו את האמת על האמת המזויפת שלך והאשכול הזה יישאר כעד שאליו יופנו מהיום כל מי שירצה לדעת את האמת עליכם
בעניין תשעים אחוז ברחוב שאתם לא אומרים להם שלום
תתחיל לספור הרי בשבילך שמונים אחוז ערב רב לא? שלא ייזכו לגאולה שמורך ורבך מכין לנו (חהחהחהחהחהחה)ועוד עשר אחוז בשניה כבר תמצא כי לא חסר אנשים שאתה שונא הרי לא חסר משוטרים סוהרים עובדי משרד המשפטים האוצר החינוך אתה הרי נגד כולם בהמשך אני עוד אפרט יותר
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 10:07    נושא ההודעה:

לשבכניק המסריח
אתם מתפוצצים שאתם לא מקבלים משכורת שלמה מהשב"כ..
כי הורדנו לכם את המשרה בזה שאנחנו לא יוצרים קשר עם אנשים חולים כמוכם (כדי שלא נדבק וכדי שתבוססו בדמכם)
למרות שאתם מתחננים לקשר (מה לא עושים בשביל להגדיל משרה......)
עליכם נאמר "באבוד רשעים רינה"
hangman
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 10:52    נושא ההודעה:

סמדר
כשם שפרצופך מכוער כך לבך ואופייך
היית מתה שמישהו יתחנן לקשר עם אנשים קטנים כמוך שלא מגיעים לסוליה של האנשים החולים שאת מדברת עליהם ואם את דבריך הם כתגובה על אחות של ציפי כבל
היית מתה להגיע לרמה של דבי את הרי לא שווא את השרוך נעל שלה ושל עוד רבות וטובות אחרות שנדתם אפסים לא מבין איך ציפי בכלל פה אתכם במקום לבעוט לכם בתחת על איך שהתנהגתם אל אחותה ציפי לפחות לא תקועה עם איזה בעל מאפן שיגיד לה עם מי לדבר ועם מי לא אח.. בושה או שאוליי היא עשתה כבר תשובה (לא נראה לי אבל תמיד יש הזדמנות) ואם באחיות עסקינן מוריה תאמיני לי תלמדי מאחותך שמחה שבזמן שכל חבורת המטונפים ביזתה את אמך ויצאה הוראה לאחיותיך לא לדבר עם האמא רק שמחה הבינה שלא מוכרים אמא בשביל שום חבורת זבל בעולם חבל שאצלכם הצדיק נקרא רשע ורשע צדיק ככה זה שאתם שקועים עמוק ברוע אני רק מקווה שלאט לאט כולם ילמדו מאורן וינסו ליצור קשר עם בני משפחותהים שמזמן כבר המשיכו את החיים אבל עדיין יפתחו לכם את הדלת כי משפחה לא מוכרים. בטח יבוא היום ציפי שיזרקו גם אותך הרי מי את חושבת תפתח לך את הדלת ראשונה אם לא אחותך
חזרה למעלה

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 11:10    נושא ההודעה:

כולכם מאפיה של עבריינים ........
קרוב יום ה`
תמשיכו להתפוצץ ואנחנו נמשיך בדרך ה` הנאמנה
"בדרך התורה נלך באש ובמים"
איפה כל החברים שלך ?
למה הם לא מגיבים?????????
שבכניק מסריח מה קרה לקחת את כל הקופה או נותרת לבד ????
בכל דרך התחננתם ליצור קשר עמנו לא הלך לכם.
אז מה קרה בגלל שאנחנו לא יוצרים קשר אתכם אז אין עבודה לשאר והשאירו רק אותך במשרה ?
או שהשאר משחקים סוליטר computer
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 11:13    נושא ההודעה:

אתה תפוס חזק במלתעות הרשע שבכניק מסריח Twisted Evil
חזרה למעלה

חבר
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 11:25    נושא ההודעה: לא להאמין.

אח.. לקרוא ולא להאמין איך פעם אני זוכר את החבורה היוקדת אש (תרתי משמע) כולם אוהבים וחברים אחד לשני אייייי אלו היו ימים יפים....
מה קרה איך אותם אנשים ששמחו, חגגו יחדיו והיו אוהבים אחד את השני אהבת חינם עם עזרה הדדית כזו נפלאה פשוט היה כיף.
השבוע פנה אליי אחד מרעיי ושאל אותי אם אני זוכר את האירועים, חתונות ו...פורים פששש פורים הס מלדבר פשוט אין תחליף אלו היו רגעים של שמחת אחים בלב אחד.
כשקוראים את הויכוח שנהפך להיות "אלים" יותר ויותר אני שואל האם "הדג מסריח מהראש" ? האם באמת שיקרנו את עצמנו והולכנו את משפחותינו וטפנו בדרך עקומה ?
הרי לא יתכן שאוהבים כאלו גדולים יתהפכו לשונאים כאלה גדולים פשוט לא יתכן!
אני חושב שאין צורך בלהביא הוכחות לצד כל שהוא פשוט מספיק לקרוא את הנאצות וההשמצות אחד כלפי השני ולהבין ש.....כן אלו יהודים !
פעם שמעתי בדיחה שלולי הייתה עצובה ואמיתית כל כך, הייתי צוחק:
סופר על יהודי אחד שנטרפה ספינתו בים ונסחף לאי קטן באמצע הים, אחרי שניעור והבין את מצבו החליט לשקם את עצמו באי. מה עושה יהודי דבר ראשון בונה בית כנסת.
הלך מיודעינו והקים לעצמו בית כנסת ואחר כך בית וגינה וכו` . עברו הימים והנה הוא רואה מרחוק ספינה. ניגש ישר להקים מדורה גדולה עם המון עשבים כך שאולי יראו אותו למרחוק. ובאמת כעבור כמה דקות הבחינו בו בספינה ובאו לחלצו.
הגיעו המחלצים וירדו לאי ומאוד התפלאו לכריזמה ולעבודה המופלאה של אותו יהודי רק מה מאוד התפלאו שראו בית אחד שדה אחד עגלה אחת ו...שני בתי כנסת ?! "כן" ענה להם היהודי "מה חשבתם באחד אני מתפלל ובשני אני לעולם לא יכנס" !!!
המריבות והקללות לא יוסיפו לא לכאן לא לכאן אין בהם שום תועלת, זה סה"כ נותן אור מאוד שלילי לשני הצדדים, אם לרב משולם ואם לתלמידיו לשעבר.

רק אין זה הגון לסתום את העניים והאוזניים ולא לראות שיש פוגעים ויש נפגעים, רק תמים ונאיבי ינסה לדמות שאין פה כלום, הרי המילים מדברות בעד עצמם וזועקות כאב על עוול שנעשה.
איני מיתמם להיות שופט או אפי` קרוב לזה, אלא אני מבקש בתחינה מהגולשים שנכנסים ורואים את הויכוח הקולני הזה שלא ישפטו את הכותבים ולא ינסו לדון אותם, יש פה כאב עצום ויש מישהו שיהיה צריך לתת את הדין במוקדם או במאוחר !!!
יש משהו איתן וחזק יותר ממסמכים יותר מהקלטות יותר מתיעודיי וידאו יותר מפורומים וצ`אטים יותר מדואר אלקטרוני ויותר אפי` מאתר. זהו קולם החלש, השקט והעדין של משפחות שעדותם איתנה ואינה ניתנת לדוממה.
אנא גולשים נכבדים כמו בכול עוול שנעשה בסופו של דבר מה שייתן את הטון הוא סיפורים האישי של עשרות משפחות, הם ורק הם יהיו לנו לבירור ולהבין מה היה לפני ומה היה אחרי.
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 11:53    נושא ההודעה: יהודים??????????

אם נשתמש בבטוי שלהם
ערב רב יותר מתאים להם אם הם היו בדורות קודמים שבתאיים הייתי קורא להם
או סייקרים איפה יהדות ואיפה הם חבורה של כפויי טובה
מסכנים מי שעוד שם כל החסידים התמימים והפשוטים שמולכים שולל אחרי גורמים מושחתים כנועם עמי אורן ( אתה מאמין שהם היום מנהלים את האנקווזציה) שבארועי יהוד לשניים מהם עוד היה חלב על השפתיים וכל השאר (כמו סמדר) עסוקים בלקק להם כל היום כי מי שלא לא מלקק ואומר תודה לא יודע מתי יבוא יומו שם כי מי שלא יודע ללקק תחת ולהתחנף המציאו עליו סיפור מרושע והתעללו בו (עד שהוא קיבל שכל ונתק מגע לגמרי
הרי כל מי שיש לו עמוד שדרה לא שם היום
מי שידע לשאול שאלות לא שם היום
מי שלא יודע שקר צביעות וחנופה מהי לא שם היום
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:07    נושא ההודעה: Re: יהודים??????????

[quote="שבכניק"]אם נשתמש בבטוי שלהם
מסכנים מי שעוד שם כל החסידים התמימים והפשוטים שמולכים שולל אחרי גורמים מושחתים כנועם עמי אורן ( אתה מאמין שהם היום מנהלים את האנקווזציה) שבארועי יהוד לשניים מהם עוד היה חלב על השפתיים וכל השאר (כמו סמדר) עסוקים בלקק להם כל היום כי מי שלא לא מלקק ואומר תודה לא יודע מתי יבוא יומו שם כי מי שלא יודע ללקק תחת ולהתחנף המציאו עליו סיפור מרושע והתעללו בו (עד שהוא קיבל שכל ונתק מגע לגמרי
מי שלא יודע שקר צביעות וחנופה מהי לא שם היום[/url]
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:11    נושא ההודעה: Re: יהודים??????????

שבכניק כתב:
אם נשתמש בבטוי שלהם
מי שלא יודע שקר צביעות וחנופה מהי לא שם היום

אתה ממש גדוש בפסוקים
שעורי בית : בדוק את שורשיך
ולמגיב האורח מבקר המדינה שזה אותו שבכניק רק לא הספיק להמציא שם
נכון אתה צודק הדג מסריח מהראש ובמקרה זה הראש זה המדינה המתועבת הזאת ומה לעשות אתם רק הזנב לי ביטוייך (כי מי שלא יודע ללקק תחת ולהתחנף)
חזרה למעלה

חבר
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:14    נושא ההודעה: תשובה הולמת

להזכירך יהודי אף על פי שחטא יהודי ישאר ולהשתמש בביטויים כגון "ערב–רב" זו סתם דמגוגיה מלוכלכת, לא הם ולא אתה יכולים להסביר את המושג "ערב-רב" וברור שגם א"א להאשים אחד את השני ולפתור את הבעיות באמרה "ערב-רב".
כולנו זוכרים בגנון איך היינו כועסים על חברינו שלקחו מאיתנו את המשחק והקנטנו אותו ב- "חציל" או "אני לא יהיה יותר חבר שלך" וכדו` האשמות חסרות בסיס ותוכן אין מקומם אצל אנשים בוגרים בגיל ובדעת ולכן...
אני ממליץ לך לשפוך את טענותיך ולא כויכוח קולני וחסר מעצורים אלה דברים כהווייתם. מדבריך מובן שהייתה "פעיל" לא קטן בתלמידיו של הרב משולם אני בטוח שיש לך מה לספר לכלום.
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

חבר
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:17    נושא ההודעה: הערה

תגובתי היתה לתשובתו של "שבכניק" לעיל`
חזרה למעלה

שבכניק
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:21    נושא ההודעה:

כמו שאמרתי ערב רב כביטוי שלהם
לא כולם אכולי סרטים כמוהם אל תדאג
פשוט עם אנשים כמוהם עדיף לדבר בשפתם ולא משנה כמה היא מלוכלכת זה השפה שלהם זה מה שהם מכירים לדאבוני הרב
הלוואי והם ייצאו מהתסביכים הקשים שלהם ומהבועה העמוקה
כי יחד איתם הם לוקחים הרבה נשמות טובות שעוד שם ומאמינים להם
הרי על כל קודקוד מושחת יש עשרה תמימים שטופי מוח שהולכים שולל.
אני בטוח שלא כולם שם עסוקים כל היום וכל הלילה במי ערב רב ומי לא מהחברים שלהם לשעבר אפילו יש בינהם אנשים שהתקשרו לבקש סליחה ולהגיד שהם לא קשורים לזה רק אין להם ברירה הם חייבים לשתוק הרי אתה יודע איזה מסע השתקה יש שם בקיצור מסכנים
חזרה למעלה

חבר
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 12:55    נושא ההודעה: נמק בבקשה

מה זאת אומרת "מסע השתקה" ?
השתקה של מי?
ממה יש להשתיק?
מי מנהל את המסע הזה?
על מה מדובר כסף, כבוד, שליטה. אם בכלל?
מה קורה שם?
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

סמדר מרחום
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:00    נושא ההודעה:

אתה מבולבל בתוך עצמך ולשמחתי אין תרופה למחלתך Very Happy
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:05    נושא ההודעה: Re: תגידי ציפי לא חבל

שבכניק כתב:
יש לך אחלה אחות שעל כל שלט שכתבת בשביל משכן אוהלים היא כתבה שתיים ואת ככה מוכרת אותה בשביל כת חנפים לא חראם
ברצינות אני אומר לכי אליה דפקי בדלת תבקשי סליחה כי אחות לא מחליפים במיוחד אחרי שכל החיים שלך נלחמת על חטיפת ילדי תימן חבל שתתני שהם יחטפו לך אחות אפילו אורן (כמובן כי הוא קרוב למקבלי ההחלטות ויש כרגע חסיון ) מנסה להתחיל לדבר עם אחותו כי הוא הבין שהוא טעה והיא לא חייבת לחשוב כמוהו

תאמיני לי כל הנועמים עם האורנים ביחד הרי לא שווים שככה תוותרי על אחות

ונועם אף אחד פה לא מתלונן מי מגיב ומי לא זה יותר בקטע של בז לכם
חשבתי שאתה אינטלגנט חחחחחחחח
וכן אני מגיע לאשכול שאתם פתחתם כדי שכולם ידעו את האמת על האמת המזויפת שלך והאשכול הזה יישאר כעד שאליו יופנו מהיום כל מי שירצה לדעת את האמת עליכם
בעניין תשעים אחוז ברחוב שאתם לא אומרים להם שלום
תתחיל לספור הרי בשבילך שמונים אחוז ערב רב לא? שלא ייזכו לגאולה שמורך ורבך מכין לנו (חהחהחהחהחהחה)ועוד עשר אחוז בשניה כבר תמצא כי לא חסר אנשים שאתה שונא הרי לא חסר משוטרים סוהרים עובדי משרד המשפטים האוצר החינוך אתה הרי נגד כולם בהמשך אני עוד אפרט יותר

בס"ד

חמודי מחמודי!

אני מזמין אותך לברר עם יניב עומסי, חבר טוב שלי העובד בשב``ס או לחלופין את רמי ברכה העובד בשב``ס אם אם אני שונא אותם.

אני מזמין אותך לברר עם יוני סנוואני שוטר בנתב``ג או לחלופין תומר והב שוטר מג``ב
שגם הם חבריי אם יש לי שינאה כלפיהם.

וישנה רשימה ארוכה של שוטרים, חיילים וסוהרים שהם נשמות טובות שאני והב אותם.

האמת היא שגם אותך אני לא שונא!!!

אותך אני מתעב!!! ליתר דיוק נגעל מהתנהגותך החולנית וכל שכן נגעל מאלו המתנהגים כמוך

נ.ב

הרב עוזי לא מכן גאולות -לך לאבא שלך(זה שהשאיר את אמא שלך עגונה שנים) ולאבא שלו, הם אלו שחירפנו את העם בענייני גאולות. (וד``ל)
בברכה
עמי משולם

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך שני 19.03.07 13:10, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה

חבר
אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:06    נושא ההודעה: שאלה על תגובתך

סמדר מרחום כתב:
אתה מבולבל בתוך עצמך ולשמחתי אין תרופה למחלתך Very Happy

למה את חושבת כך?
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:18    נושא ההודעה: Re: הא ועוד דבר

שבכניק כתב:
זה נראה שמפקדת החמאס מקנדה שחררה את הרסן לשין גימלים ותראו איך פתאם אחרי כמה עמודים כולם פתחו את הפה במקהלה
חהחהחהחה
פתטים

בס"ד

שני דברים:
1. אני רואה שהפעם כתבת בצורה נכונה את המילה פתטים-(הכרוב שלך מתחיל לעבוד)

2. תיכנס בעוד שמות לא רק שבכני``ק וחבר וכד` - אתה יכול להוסיף עוד 20 שמות בדויים - (רוצה דוגמא? - לא תקבל, כי אנחנו לא שקרנים כמוך) Surprised Very Happy Surprised

נערך לאחרונה על-ידי זעקת-אמת בתאריך שני 19.03.07 13:19, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:18    נושא ההודעה:

[quote="שבכניק"]כמו שאמרתי ערב רב כביטוי שלהם

בוודאי כביטוי שלהם=היהודים האמיתיים
חזרה למעלה

זעקת-אמת

הודעהפורסם: שני 19.03.07 13:22    נושא ההודעה:

[quote="***"]
שבכניק כתב:
כמו שאמרתי ערב רב כביטוי שלהם

בוודאי כביטוי שלהם=היהודים האמיתיים

הבהרה!

אף אדם אינו יכול להצביע מיהו ערב-רב או עמלק!
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים -> פרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולם כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
עמוד 7 מתוך 11

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR